Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 20:37   #901
kaja_258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hehehe ja mam baaaaaaaaardzo kręcone wyglądają jak po trwałej mówię wam co za tragedia :P heheh prostowąłam jakieś 3 lata non stop! aż wkońcu nastał ten dzień gdy zepsuła mi się prostownica moje włoski odżyły 3 miesiące nie miałam prostownicy w domu i przyzwyczaiłam się do loków jak już mi oddali prostownicę to zepsuła mi sie suszarka ;( cholera no jaki pech nic nie dzieje się bez przyczyny :P i już jest 7 miesiąc jak nie prostuję juhuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
Kazia
kaja_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 21:48   #902
olkaa2000
Przyczajenie
 
Avatar olkaa2000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

oj wizażanki (;
nie wiem czy dam rade;p
za duże wyzwanie stawiacie, ale kusza te zdrowe włoski
oj kusza kusza..
a wam jak idzie? ;*
__________________
być kobieta, być kobieta (;
'should be illegal to deceive a woman's heart'
olkaa2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 00:42   #903
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Uroczyście ślubuje nie prostować włosów od dziś !
pilnujcie mnie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 10:50   #904
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dziewczyny czy jedwab można kupić tylko na allegro czy w drogeriach też?
i są jakieś oprócz biosilku?

na ile wam starcza jedna buteleczka jedwabiu?

na allegro u każdego sprzedawcy są jakieś negatywne komentarze, że ten jedwab jest rozcieńczony albo buteleczka napełniona tylko do połowy! i że lepiej w salonie fryzjerskim kupować. kupuje któraś z Was u fryzjera? w jakiej cenie jest?
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 10:59   #905
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

u fryzjera jest w cenie 10zł i nie spotkałam sie z innym niż BIOSILK starcza mi na 1,5- 2 miesiecy a na allegro kupowałam i nie narzekam była cała buteleczka 5zł + koszt wysyłki wychodzi na to samo prawie wiec chyba lepiej w salonie kupić
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 17:46   #906
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

marzą mi się piękne, zdrowe włosy, ojjj.. marzą ;D
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 19:26   #907
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ile dziewczynki już nie prostujecie? Bo ja już 64 dzień I muszę przyznać, że NAPRAWDĘ się opłaca W pierwszy tydzień nie widać jakiejś specjalnej różnicy, ale z czasem włosy są nie do poznania. Ja akurat nie miałam jakiś specjalnie zniszczonych, ale jak odstawiłam prostownicę to stały się grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące Teraz zapuszczam Mam już tak gdzieś za łopatki Teraz Wy się dziewczyny pochwalcie, który to już dzień bez prostowania
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 19:32   #908
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

pierwsz <wstydniś> ale po przeczytaniu Twojego posta mam motywacje zeby nie prostowac o wiele, wiele , wiele dluzej
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 12:21   #909
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dzisiaj 31szyyyy jestem w szoku osoboscie to wczesniej stawialam sobie ze gora wytrzymam tydz ewentualnie 2 tyg a tu patrzcie. a jaka motywacja hehehe postawilam sobie wysoka poprzeczke i stwierdzialam "Iwona choc raz w zyciuuu, postaw sobie cel i go zrealizuj" moim celem bylo miesiac wytrzymac i sie UDAŁo... Nie wiem czy wytrzymam juz dluzej. Moj cel zostal osiagniety. A jesli chodzi o stan wlosow to wedlug mnie sa takie same, lecz nie da sie stworzyc pieknych wlosow ktore byly martretowane przez 2 lata jednym i tym samym:P heheh teraz sie juz bede opanowywac z prostownica. Osobiscie juz mi sie nawet nie pali do prostowania bo mam dlugie wlosy i zawsze trzeba bylo siedziec i siedziec z ta prostownica ehhh a teraz mi sie nie chce. a i dodam ze urosly mi nowe wlosy, to oznacza ze sie zageszczaja hehe Trzymajcie sie. Pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:12   #910
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

No, minęły prawie dwa miesiące jak nie prostuję włosów i jakoś ponad miesiąc jak byłam ostatnio u fryzjera więc.... uwaga, uwaga... oto ja i moja "fryzura" na wakacjach Nawet nie muszę ich już na szczotce wyciągać, tylko końcówki się wywijają, ale jestem w stanie to znieść gdy widzę, że kondycja moich włosów się diametralnie poprawiłaP1010237.JPG
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 20:22   #911
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

włosy masz swietne a masz zdj wlosow w trakcie kiedy prostowalas? tak zeby sprawdzic jak sie prezentowaly przedtem i zobaczyc czy o wiele ci pomoglo nie prostowanie wlosow przez dwa miesiace ja nie protuje juz 32 dni ale jest ciezko jednakze mysle ze to mi pomga...choc i tak mi sie wydaja takie jak byly:/ pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 20:32   #912
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Nie posiadam, ale zapewniam, że w czasach prostowania po umyciu pozostawione same sobie były "pierzaste"
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:02   #913
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Agness- słodziutko na tym zdjęciu wyszłaś
A ja już 66 dzień nie prostuje i szczerze mówiąc to nawet mnie nie ciągnie A właśnie jakiej odżywki teraz używacie? Bo ja zakochałam w Gliss Kur z olejkami w sprayu Intensywna Regeneracja. Jest po prostu cudowny Pomógł mi zwłaszcza na początku, kiedy miałam popalone końcówki przez tą durną prostownice, po prostu je skleił Naprawdę gorąco go polecam dla włosów gęstych ze skłonnościami do przesuszenia.
Pozdrawiam
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:43   #914
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

112 dni bez prostowania ;]





Efekty marne, ale nie trace nadziei ;D
Nie mówię, że nic nie widać, bo zrobiły się lśniące, miękkie i zdrowsze, ale to jeszcze nie to co chciałam ;D



Pozdrawiam.
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 00:47   #915
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hmm nie zaznaczylam od kiedy nie prostuje ,ale to juz bedzie z dwa tygodnie.I w ogole mnie nawet nie ciagnie do prostowania ani troche ,ufff...

Ale wiecie co? Mam wrazenie ,ze moje wlosy robią jakiś protest Od ok tygodnia wypada ich przy myciu o wiele wiecej niz zwykle i łamią sie przy czesaniu...no po prostu załamka...fakt ,ze ostatni tydzien mialam baaardzo stresujacy i nerwowy,ale zeby tak od razu to sie rzucilo na wlosy? Albo moze to przez prostownice temu ze odstawilam ,a wlosy byly przyzwyczajone do prawie codziennego grzania? Nie wiem co o tym myslec ,bo jak dla mnie to dziwne....nie chce tak
A do tego po wizycie u fryzjerki dostalam lupiezu cholera jasna Wiedzialam ,ze tak to sie skonczy ,bo po nawaleniu kupy szamponu ,odzywek i kilku innych wspomagaczy juz tego samego dnia wieczorem swedziala mnie skora na glowie
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2007-07-25 o 07:04
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 12:34   #916
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
hmm nie zaznaczylam od kiedy nie prostuje ,ale to juz bedzie z dwa tygodnie.I w ogole mnie nawet nie ciagnie do prostowania ani troche ,ufff...

Ale wiecie co? Mam wrazenie ,ze moje wlosy robią jakiś protest Od ok tygodnia wypada ich przy myciu o wiele wiecej niz zwykle i łamią sie przy czesaniu...no po prostu załamka...fakt ,ze ostatni tydzien mialam baaardzo stresujacy i nerwowy,ale zeby tak od razu to sie rzucilo na wlosy? Albo moze to przez prostownice temu ze odstawilam ,a wlosy byly przyzwyczajone do prawie codziennego grzania? Nie wiem co o tym myslec ,bo jak dla mnie to dziwne....nie chce tak
A do tego po wizycie u fryzjerki dostalam lupiezu cholera jasna Wiedzialam ,ze tak to sie skonczy ,bo po nawaleniu kupy szamponu ,odzywek i kilku innych wspomagaczy juz tego samego dnia wieczorem swedziala mnie skora na glowie
fakt....nie mam sie co porownywac do Ciebie bo ja jedyne 33dni nie prostuje. Ale powiem ci szczerze ze mam tak jak Ty. Mam wrazenie ze wlosow mi wiecej wydapa niz zwykle..ale mysle ze to jest tak. Jak prostowalas wlosy to one ci wypadaly wtedy ..prawda? a teraz to Twoje wlosy nie sa zmuszane do wypadniecia i dlatego przy myciu wiecej ci ich wypada.

*~Carmen~* ja rowniez go uzywalam griss Kur , teraz juz nie bo mi sie skonczyl Podoba mi sie jego zapach i w ogole jest super. Ale teraz sobie odzywiam wlosy Biosilkiem. Dawałam go zawsze po prostowaniu lub w trakcie poniewaz to chronilo wlukno wlosa od ciepła i regenerowało.

Moola_ przebilas nas wszystkie chyba. Gratulacje! sama bym chciala tyle wytrzyamc ale czuje ze predzej czy pozniej i tak uzyje tego cholerstwa

Ogolnie to chcialam zeby moje wlosy odpoczely, Przyda im sie to spewnocia. Wlosy chocbym chciala wyrpostowac w tej chwili to sie boje mam tylko na mysli ze nwou sie zniszcza i na nic tyle odstawiania bylo. Nio ale ... Narazie nie pali sie moim wlosom
POZDRAWIAM
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 13:38   #917
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja również lubuję się w Gliss Kurrach Testowałam już płynny jedwab, kompletną regenerację, a teraz używam satynowego brązu. Prawdę mówiąc już mi się kończy więc może czas na olejki?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 14:32   #918
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a ja nie prostuję już od... ok. 5 tygodni. ale niestety nadal pozostaję w szponach nałogu suszarkowego. ;(
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:49   #919
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja odstawilam suszare.. ale po tygodniu nie prostowania, znow to zrobilam
Po prostu w wyprostowanych czuje sie jakos lepiej... a w tych falach jak jakas bombka.. postaram sie wkleic fotki w prostych i kreconych...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 16:05   #920
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

JA też nie prostuję już chyba z 2 albo 3 tygodnie.. znudziło mi się wolę sobie ułożyć włoski na szczotce - nie są klapnięte. No i odżyły troszke.. ale nadal wypadają tylko, że moje włoski są proste... co ja bym dala za lekkie fale lub kręciołki... w życiu bym ich nie prostowała
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:30   #921
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Ja odstawilam suszare.. ale po tygodniu nie prostowania, znow to zrobilam
Po prostu w wyprostowanych czuje sie jakos lepiej... a w tych falach jak jakas bombka.. postaram sie wkleic fotki w prostych i kreconych...
czekamy na pewno fajnie wygladasz w nie wyprostowanych ale wiadomo ze sie lepiej czujesz w wyprostowanych ja tez tak mam
Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
JA też nie prostuję już chyba z 2 albo 3 tygodnie.. znudziło mi się wolę sobie ułożyć włoski na szczotce - nie są klapnięte. No i odżyły troszke.. ale nadal wypadają tylko, że moje włoski są proste... co ja bym dala za lekkie fale lub kręciołki... w życiu bym ich nie prostowała
no ja mam kręciołki i ich nie lubie :P hehe
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:39   #922
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
tylko, że moje włoski są proste... co ja bym dala za lekkie fale lub kręciołki... w życiu bym ich nie prostowała
Gwarantuję Ci, że gdybyś miała kręciołki, marzyłabyś o prostych włoasach. :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:46   #923
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość

no ja mam kręciołki i ich nie lubie :P hehe
Hehe, nam to nigdy nie dogodzi
Ja mam proste, czasem fale i w sumie jestem zadowolona Niektóre dziewczyny mają cienkie i rzadkie, więc ja nie narzekam na swoje gęste i grube

Pozdrawiam
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:54   #924
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
Ale teraz sobie odzywiam wlosy Biosilkiem. Dawałam go zawsze po prostowaniu lub w trakcie poniewaz to chronilo wlukno wlosa od ciepła i regenerowało.
wybacz, ale aż mnie w dołku ścisnęło jak takie herezje przeczytałam

jedwab to same sylikony nie ma żadnych substancji regenerujących, nie poprawia stanu włosa, nie regeneruje, nie chroni przed temp.!!

to bardziej środek stylizujący niż pielęgnujący - poprawia WYGLĄD włosa a nie jego STAN/KONDYCJĘ owszem, wygładza i nabłyszcza włosy, ale jest to efekt doraźny - po zmyciu kudełki wracają do poprzedniego stanu więc gdzie tu regeneracja?
jedyne co może robić - to chronić włosy przed pływem środowiska, bo oblepia włos - ale i to ma swoje efekty uboczne, bo taki oblepiony sylikonami kłak przyciąga więcej brudu i innych rzeczy "z powietrza", no i jest dosyć obciążony

żeby nie było - też używam jedwabiu
ale od regeneracji to są odżywki, maski i ampułki
a do ochrony specjalne mleczka/ spraye termoochronne
jedwab to można nałożyć na już odżywione i wyprostowane włosy


dziękuję za uwagę
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:04   #925
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja prostownicę porzuciłam definitywnie jakiś miesiac temu Nie z powodów specjalnie ideologicznych ale po prostu dlatego, że znudziła mi się stara fryzurka, a nowa nie wymaga użycia żelazka

I stąd moje pytanie - prostomaniaczki na odwyku - co zrobiłyście ze swoimi prostownicami? Bo ja chciałam swoją sprzedać. Wystawiłam ją na Allegro, ale niespecjalnie wzbudza zainteresowanie. Może ze wzzględu na cenę - wystawiłam ją za 200zł, no ale sama zapłaciłam prawie 400zł, także nie bardzo mi się uśmiecha wziąć za nią mniej niż 150-200zł. Gdzie jeszcze można szukać nabywcy prostownicy?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:37   #926
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
I stąd moje pytanie - prostomaniaczki na odwyku - co zrobiłyście ze swoimi prostownicami? Bo ja chciałam swoją sprzedać. Wystawiłam ją na Allegro, ale niespecjalnie wzbudza zainteresowanie. Może ze wzzględu na cenę - wystawiłam ją za 200zł, no ale sama zapłaciłam prawie 400zł, także nie bardzo mi się uśmiecha wziąć za nią mniej niż 150-200zł. Gdzie jeszcze można szukać nabywcy prostownicy?

Hmm.. ja swoja prostownicę wrzuciłam do szafki ;] i tam leży aż po dziś dzień.
Nie chę sprzedawać, bo zawsze może się przydać.

A jeśli kupiłaś swoją za 400 zł to jasne, że nie opłaca ci się jej taniej sprzedawać. No chyba, że jest stara i jakaś w złym stanie.

Hmm.. nie wiem gdzie jeszcze mozna sprzedac prostownice. Może komuś znajomemu? Nie mam pojęcia.
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:08   #927
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

moze i zle to ujełam, ale cos tam daje ten jedwab ja swoja schowalam do pudełka i ja odlozyłam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 07:49   #928
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

już dawno nie prostowałam włosów zazwyczaj na wakacjach tego nie robię, bo po prostu nie czuję takiej potrzeby albo noszę włosy związane w kucyk albo zakładam opaskę i zarzucam grzywke do tyłu
niestety w roku szkolnym to sie pewnie zmieni
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:01   #929
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Witam . Ja się nie mogę przyłączyć, bo dopiero mam zamiar zacząć prostowanie. I właśnie nie wiem czy warto. Mam długie włosy, pocieniowane, puszące się i falowane. I chciałam was zapytać, czy jeżeli je zetnę na prosto to przestaną się tak falować? Kiedyś jak miałam niecieniowane to się mniej falowały, więc teraz też tak będzie? Tylko mam problem z tym ścięciem na prosto, bo te najkrótsze są dla mnie trochę za krótkie, więc nie mogę ściąć równo z nimi .
Zastanawiam się nad kupnem prostownicy, ale już sama nie wiem czy to dobry pomysł .
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:11   #930
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

powiem Ci szczerze, ze jak fryzjerka zaczelam mi cieniowac wlosy Brzytwa to pozniej sie juz zawsze tak krecily dziwnie. Slyszalam ze wlosy sie krecą przez to ze byly opcinane wlasnie"brzytwa" bo w ten spodob przecinaja sie pod katem, a zeby wlosy sie tak nie skrecaly to trzeba obcinac wlosy Strasznie ostrymi nozycami. Zawsze podkreslam fryzjerce zeby mi obciela tak zeby sie nie skrecaly ,, to te dalej swoje Ja powtarzam zawsze mojej kolezance zeby nie wciagala sie bo jak juz sie wciagnie w porstownice to juz nie jest latwo z tego wyjsc. I ona mi dziekuje za to ze jej tak powiedziala. Wyprostowala sobie wlosy pare razy ale ona nie chce sie przyzwyczajac. Tez bym chciala miec takie wlosy zdrowe jak onaahhh zazdroszcze wszystkim dziewczyna co maja spokoj w wlosami i wiecznie ladnie wygladaja
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.