Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 17:49   #691
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Smile Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Nigdy nie byłam u kosmetyczki na depilacji miejsc intymnych.
zawszę wykonuje to sama zwykłą golarką, u mnie na szczęście nie wystepuje tak jak u innych pań tzn "podrażnienie " lub krostki itp.
Jednak mam dość ciągłego golenia odrastających włosków w bardzo szybkim tempie
Myślałam o depilatorze , który też posiadam , jednak ten zabieg byłby bardzo bolesny i dlatego nie jestem do końca przekonana.
Na innym z wątków czytałam odpowiedzi pań które już używały depilatora w miejscach intymnych , ból był straszny , ale piszą , że się bardzo opłacało i nie żałują.

Ból duży , ale spokój na dłuuuuuuuugi czas, może się skusze
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę


_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:20   #692
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Jeśli używasz wosku na rękach i nogach to i to przeżyjesz Chociaż jeśli ma to być Twój pierwszy raz w okolicach intymnych to wybrałabym raczej wosk twardy. Powodzenia

yyy jaki to wosk twardy
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:40   #693
Urszulka I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Przy zapisywaniu się zapytaj po prostu kosmetyczki czy pracuje również woskiem twardym. Niewiele z nich go lubi, bo depilacja trwa zdecydowanie dłużej. Tzn. nie sama depilacja a Twoja wizyta w gabinecie- wosk dłużej stygnie.....
Urszulka I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:49   #694
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Tak naprawdę to długość zabiegu zależy tylko od umiejętności kosmetyczki, a rodzaj wosku to sprawa drugorzędna.
A na wizażu znalazłam fajny artykulik o depilacji - odsyłam:
https://wizaz.pl/images/beata/depilacja/depilacja.php
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:06   #695
bananowalaska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

jak sie golicie ?
zwykla golarka.. ale jak na sucho ?
czy smarujecie jakimś mydlem czy czymms ?
i sprobuje woda utleniona na brzuchu i pod warka bo mam tam wlosy ;|
__________________
Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete,
wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
bananowalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:23   #696
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez bananowalaska Pokaż wiadomość
jak sie golicie ?
zwykla golarka.. ale jak na sucho ?
czy smarujecie jakimś mydlem czy czymms ?
i sprobuje woda utleniona na brzuchu i pod warka bo mam tam wlosy ;|

jeśli chodzi o mnie to jakbym się tam goliła na sucho to przez każdy zgolony włosek leciałaby mi krew bo mam BARDZO wrażliwą skórę , zawsze używam maszynek gillette bo można je używać kilka razy mimo że to jednorazówki no i mają ruchomą koncówkę oraz żel do golenia Satin Care też gillette, i tak mi leci krew ale w mniejszym stopniu, no i po wszystkim smaruje kremem bambino, jeśli chodzi o wodę utlenioną kiedyś spróbowałam na ręcę, rozjaśnia włosy ale wg mnie trochę głupio wygląda jak mam czarne włosy na głowie i blond na rękach prawda dlatego zaczęłam woskować, no a na brzuchu też mam ale się tym nie przejmuję, mojemu facetowi to nie przeszkadza, mi to nigdy nie przeszkadzało więc nie będę eksperymentowała, i za bardzo nie rozumiem twojego "pod warka"
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:30   #697
majc1920majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

Witam.!
Chcialabym sie dowiedzec jak wydepilowac cala linie bikini w domu, sama?
majc1920majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 16:45   #698
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

Trzeba uzyc wyszukiwarki.


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10892871
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:49   #699
majc1920majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

Wiatm.!

Chcialabym sie dowiedzec jak wydepilowac cala linie bikini w domu sama?

Mozecie mi cos poradzic....
majc1920majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:57   #700
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20447

było
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:13   #701
majc1920majka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

a co byscie powiedzialy na pastry do depilacji z woskiem np. Veet?

bo nie chce uzywac zwyklej golarki poniewz wloski odrastaja szybko...

nie wiem jaki zachowuje sie depilator i czy to jest dobra inwestycja...

do kosmetyczki nie pojde bo w poblizu mnie nie ma kosmetyczek, ktore wykonywaly by taka czynnosc....
majc1920majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 11:28   #702
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak wydepilować calą linie bikini sama w domu?

Poszukaj watku pasta cukrowa - jak dla mnie to najmniej bolesna metoda na tego typu depilacje!
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:01   #703
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
Ja od pięciu lat chodzę na wosk do kosmetyczki i depiluję się na "zero",akurat to czy jestem z kimś w związku czy nie-nie ma dla mnie znaczenia,po prostu nie cierpię być obrośnięta(gdziekolwiek). Kiedyś goliłam maszynką,teraz ten wosk,ale powoli zastanawiam się nad laserem
Paulinko a gdzie chodzisz do kosmetyczki? robisz tylko bikini czy nogi tez? ile Cię to kosztuje?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:07   #704
bananowalaska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Margheritka - dzieki ;*

dziewczyny wczoraj wieczorem golilam sie.. i mam reraz jakie czerone plamki.. nie wiem jak to nazwac..
po goleniu spruje kremem nivea albo jakiegos dla dzieci
i wgl zle sie goli zwykla maszynka ;| ale nie pojde do kosmetyczki albo woskiem..
help ;(;|
__________________
Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete,
wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
bananowalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:46   #705
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez bananowalaska Pokaż wiadomość
Margheritka - dzieki ;*

dziewczyny wczoraj wieczorem golilam sie.. i mam reraz jakie czerone plamki.. nie wiem jak to nazwac..
po goleniu spruje kremem nivea albo jakiegos dla dzieci
i wgl zle sie goli zwykla maszynka ;| ale nie pojde do kosmetyczki albo woskiem..
help ;(;|
doskonale Cię rozumiem bo jak pisałam mam wrażliwą skórę a to są właśnie jej uroki mi się dobrze goli maszynką tą o której pisałam ale oczywiście wolałabym wosk, maszynka podrażnia i efekt jest bardzo krótkotrwały no ale wosk.. przeraża mnie ból i to że jakaś kobitka która nie jest lekarzem będzie mi tam majstrowała , trochę mi głupio poza tym nie znam u mnie w mieście salonu (wprawdzie się nie rozglądałam ale to się wytnie ) w którym możliwa jest depilacja na zero, znam tylko pare które oferują depilacje bikini ... no cóż może jestem skazana na maszynkę
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:47   #706
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez bananowalaska Pokaż wiadomość
Margheritka - dzieki ;*
i nie ma sprawy
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:00   #707
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a próbowała któraś z was depilować woskiem okolice bikini na własną ręke? czy w ogole mogla bym kupic taki wosk jak u kosmetyczki - w drogerii i czy bardzo by sie to roznilo?
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:02   #708
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
a próbowała któraś z was depilować woskiem okolice bikini na własną ręke? czy w ogole mogla bym kupic taki wosk jak u kosmetyczki - w drogerii i czy bardzo by sie to roznilo?
Ja kiedyś próbowałam...w sumie nie wiem co ci napisać...średnio byłam zadowolona z efektu...ale z depilacji u kosmetyczki podobnie...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:10   #709
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
a próbowała któraś z was depilować woskiem okolice bikini na własną ręke? czy w ogole mogla bym kupic taki wosk jak u kosmetyczki - w drogerii i czy bardzo by sie to roznilo?
Kosmetyczki zaopatrują się w woski, których używają, w hurtowniach kosmetycznych - w drogerii takiego nie uraczysz.
A co do pierwszego pytania - ja się sama depiluję woskiem i mogę napisać, że jest to kwestia wprawy oraz wygimnastykowania No, ale ja się tego uczyłam, a potem ćwiczyłam przez 3 lata w szkole
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 11:52   #710
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
a próbowała któraś z was depilować woskiem okolice bikini na własną ręke? czy w ogole mogla bym kupic taki wosk jak u kosmetyczki - w drogerii i czy bardzo by sie to roznilo?


Ja próbowałam się sama wydepilować woskiem i to nie byle jakim kupiłam go w hurtowni. Był to wosk z rolką. Kupiłam też fizelinowe paski. Nałożyłam wosk, przyłożyłam pasek- do tego momentu bylo ok ale później??
Ból przy odrywaniu był niewyobrażalny jednak lepiej jak robi to obca osoba która pracuje przy tym na codzień ona nie będzie się tak z Tobą cackała jak ty sama ze sobą. Pasek oderwałam coś tam się wydepilowało ale niewiele. W miejscach gdzie usunęłam włoski polała mi się krew i zrobił mi się siniak!!Wyglądało to koszmarnie sine pachwiny. No i cała byłam zalepiona woskiem...
Moja rada jeżeli nie umiesz tego robić- nie baw się sama- idź do profesjonalisty w końcu on się na tym zna i zrobi to najlepiej.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:37   #711
bananowalaska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

powiedzcie mi cos o wodzie utlenionej tzn
jak to ttrzeba smarwoac ile razy dziennie itp..
we wtorek jade na basen nie moge tak wygladac ; / ( włosy na brzuchu ;| czaarne ;| )
__________________
Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete,
wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
bananowalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:43   #712
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
a próbowała któraś z was depilować woskiem okolice bikini na własną ręke? czy w ogole mogla bym kupic taki wosk jak u kosmetyczki - w drogerii i czy bardzo by sie to roznilo?

ja depiluje sie woskiem depileve, mozna go kupic w hurtowniach kosmetycznych. ta jak napisalam wisienka - kwestia wprawy, ale na poczatek polecalabym Ci wizite u kosmetyczki
signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:19   #713
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Ja próbowałam się sama wydepilować woskiem i to nie byle jakim kupiłam go w hurtowni. Był to wosk z rolką. Kupiłam też fizelinowe paski.
Wydaje mi się, że rolka nie jest najlepsza do depilacji tak delikatnych sfer. Rolka ciągnie skórę, musisz się pomazać tym w rożnych kierunkach i rolujesz nierówna ilość wosku. Kiedyś gdy sama próbowałam depilować się to po prostu ściągałam rolkę i nakładałam wosk nożem śniadaniowym (grubszą warstwę niż rolka ) prawdą jest, że do takiego zabiegu trzeba duuużo wprawy i samozaparcia. Moim zdaniem lepiej iść do profesjonalistki, zrobić to w kilkanaście minut, gdzie ból jest mniejszy, efekt lepszy, no i nie musisz się później użerać ze zmywaniem wosku
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 14:34   #714
rurzana
Raczkowanie
 
Avatar rurzana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 38
GG do rurzana
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A ja znowu robie tak. Najpierw delikatnym kremem do depilacji z rumiankiem Tanita. Potem zmywam i pozostalosci wloskow (ktoa sa juz "wypalone" wiec delkatne) usuwam maszynka. I jest super! Ale pierwsze są te "czarne kropki" widocznych juz pod skora wlosków i ale drugie, ja mam niewrazliwa skore, moje kolezanki po mojej radzie.. no coz dobrze nie skorzystaly :P
__________________
SZKOŁA
dieta kopenhaska

- 0
, 1, 2, 3, 4 kg
rurzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:12   #715
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że rolka nie jest najlepsza do depilacji tak delikatnych sfer. Rolka ciągnie skórę, musisz się pomazać tym w rożnych kierunkach i rolujesz nierówna ilość wosku. Kiedyś gdy sama próbowałam depilować się to po prostu ściągałam rolkę i nakładałam wosk nożem śniadaniowym (grubszą warstwę niż rolka ) prawdą jest, że do takiego zabiegu trzeba duuużo wprawy i samozaparcia. Moim zdaniem lepiej iść do profesjonalistki, zrobić to w kilkanaście minut, gdzie ból jest mniejszy, efekt lepszy, no i nie musisz się później użerać ze zmywaniem wosku


A no właśnie. Z tym że ja kupiłam wosk ale z tą małą rolką bo Pani w hurtowni powiedziała, że właśnie takich wosków używa się do depilacji bikini, pach wąsików itp...
I ocywiście zgadzam się z Tobą, że rolki strasznie ciągną skórę są niewygodne nakładaja za dużo wosku i trzeba dużej wprawy
Tylko że ja o tym nie wiedziałam i myślałam że dam rade.... Dopiero później koleżanka z zakładu kosmetycznego powiedziała, że używa do depilacji bikini wosk ale w puszkach podgrzewany.

Swoją drogą bardzo Ci dziękuję za dobry pomysł!!! Ściągnę rolkę i pobawię się w nakładanie wosku nożemHehe
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:12   #716
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dzieki wszytkim za odp
wiec chyba jednak zostaje mi wizyta u kosmetyczki, bo juz mam dosc maszynki ;P
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:35   #717
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
A no właśnie. Z tym że ja kupiłam wosk ale z tą małą rolką bo Pani w hurtowni powiedziała, że właśnie takich wosków używa się do depilacji bikini, pach wąsików itp...
I ocywiście zgadzam się z Tobą, że rolki strasznie ciągną skórę są niewygodne nakładaja za dużo wosku i trzeba dużej wprawy
Tylko że ja o tym nie wiedziałam i myślałam że dam rade.... Dopiero później koleżanka z zakładu kosmetycznego powiedziała, że używa do depilacji bikini wosk ale w puszkach podgrzewany.

Swoją drogą bardzo Ci dziękuję za dobry pomysł!!! Ściągnę rolkę i pobawię się w nakładanie wosku nożemHehe

Dziewczyny, jeżeli rolki ciagna skórę, to znaczy, ze prawdopodobnie wosk jest za slabo podgrzany. U mnie podczas depilacji roleczki idą "jak masełko". I osobiscie uważam, ze do "własnoręcznej" depilacji bikini są jednak wygodniejsze niż wosk nakładany szpatułką.
Jak już wczesniej pisałam, stosuję głęboka depilację i wykonuję ją sobie sama. Wypróbowałam juz golenie, kremy, woskowanie rolką, wosk metodą paskową i bezpaskową oraz paste cukrową. I w moim przypadku najlepiej sprawdza się ta ostatnia metoda. Jak każda wymaga wprawy, nie jest bezbolesna, ale najmniej podrażnia skórę, a pozostałości pasty bez trudu zmywa się wodą.
Jako kosmetyczka namawiam jednak do korzystania z usług dobrego gabinetu. Wszak depilacja to nie tylko samo wyrywanie, ale również odpowiednie kosmetyki przed i po zabiegu, środki łagodzące itd. Dobrze przeprowadzony zabieg nie dość, ze jest dokładniejszy to w dodatku mniej boli, pozwala ograniczyć podrażnienia i zapobiec wrastaniu włosków.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:18   #718
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli rolki ciagna skórę, to znaczy, ze prawdopodobnie wosk jest za slabo podgrzany. U mnie podczas depilacji roleczki idą "jak masełko". I osobiscie uważam, ze do "własnoręcznej" depilacji bikini są jednak wygodniejsze niż wosk nakładany szpatułką.
Jak już wczesniej pisałam, stosuję głęboka depilację i wykonuję ją sobie sama. Wypróbowałam juz golenie, kremy, woskowanie rolką, wosk metodą paskową i bezpaskową oraz paste cukrową. I w moim przypadku najlepiej sprawdza się ta ostatnia metoda. Jak każda wymaga wprawy, nie jest bezbolesna, ale najmniej podrażnia skórę, a pozostałości pasty bez trudu zmywa się wodą.
Jako kosmetyczka namawiam jednak do korzystania z usług dobrego gabinetu. Wszak depilacja to nie tylko samo wyrywanie, ale również odpowiednie kosmetyki przed i po zabiegu, środki łagodzące itd. Dobrze przeprowadzony zabieg nie dość, ze jest dokładniejszy to w dodatku mniej boli, pozwala ograniczyć podrażnienia i zapobiec wrastaniu włosków.
skoro jestes kosmetyczka to pewnie wiesz a moze i nie ale i tak spytam salony yves rocher sa dobre jesli chodzi o depilacje bikini? bo gleboka depilacje tam nie mozna zalatwic prawda ...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:12   #719
Effelinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Pomóżcie mi. ehh znacie dobry sposób na usunięcie włosów pod pępkiem?? żeby nie było widać skóry włsokówehh bardzo mi to przeszkadza i mnie blokuje w kontaktach z moim chłopakiem;( tak samo mam problem z depilacją nóg. . . zawsze mam po depilacji chrostki jaki jest najlepszy krem do depilacji?? poradzcie mi coś
Proszę o poradę.
Effelinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:45   #720
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Effelinka88 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi. ehh znacie dobry sposób na usunięcie włosów pod pępkiem?? żeby nie było widać skóry włsokówehh bardzo mi to przeszkadza i mnie blokuje w kontaktach z moim chłopakiem;( tak samo mam problem z depilacją nóg. . . zawsze mam po depilacji chrostki jaki jest najlepszy krem do depilacji?? poradzcie mi coś
Proszę o poradę.
jestem prawie w 100% przekonana ze przesadzasz i wcale nie masz potrzeby usuwania tych wloskow, sama mam taki "problem", jak je usuniesz to tylko pogorszysz cala sytuacje bo bedziesz musiala reuglarnie usuwac wloski, mozesz je rozjasnic woda utleniona albo rozjasniaczem Sally Hansen, jesli za wszelka cene chcesz usunac wloski to chyba najlepsza metoda jest wosk bo wloski odrosna slabsze i zajmie to wiecej czasu, ale moja rada nie usuwaj
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.