Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 20:26   #451
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A może filtry z Rossmann'a te normalne, dla dorosłych? Chyba z tegorocznej edycji niektóre są fotostabilne?
Boje sie sprawdzac. Na jakie tam z kolei wonie bym trafila - jabol, ksiezycowa?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:36   #452
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
LRP Creme Fondante 50+ jest bezalkoholowy wlasnie ale gdybys zdecydowala sie na zakup, to zwroc uwage, by opakowanie bylo takie jak na moim zdjeciu, gdyz w tym roku wyszla "ulepszona" wersja filtrow LRP i niestety w nowej 50-tce do twarzy jest alkohol denat. (opakowanie z pomaranczowym paskiem przez srodek), na szczescie wersja bezalkoholowa wciaz jest w sprzedazy
rozejrzę się za nim
dobrze, że mówisz ostatnio nawet byłam bliska zakupu filtru z tych nowych
Cytat:
Napisane przez xXHappyGirl948Xx Pokaż wiadomość
A to mój malutki zestawik, na razie nic więcej nie potrzebuje
wszystko co potrzebne nastolatce jest żelu cleen deeper i kremu be beautiful sama używałam
co to za cudeńko kokosowo-ryżowe?



Tegoroczne rossmannowskie w żółtych opakowaniach są stabilne całkiem fajnie pachną (ale zawierają alcohol denat)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:15   #453
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Boje sie sprawdzac. Na jakie tam z kolei wonie bym trafila - jabol, ksiezycowa?
Takie zapachy to tylko dla dzieci
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 22:18   #454
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
Świetna aktualizacja Miałam się spytać o tą serię do stóp Avonu ale widzę, że już wcześniej opisałaś swoje wrażenia. Szkoda, że nie spełnia oczekiwań bo zapach arbuza był obiecujący.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ciezko bylo sie powstrzymac od zakupow i zuzywac zapasy, w dodatku czesto nielubioanych kosmetykow, ktore sie dostalo Dobilam jednak do mety i w nagrode urzadzilam zakupy
Micel Sensibio H2O rzeczywiscie godny miana KWC, ja go uzywam do zmywania oczu lub calej twarzy po nocy - jest to jedyny preparat, ktory mnie nie szczypie w oczy dlatego jestem mu wierna, nawet nie jestem w stanie powiedziec, ktora to butla ale pewnie fyfnasta
LRP Creme Fondante - jedyny filtr jaki trawie, bo nie zawiera alkoholu i daje sie u mnie wklepac bez przeszkod, oczywiscie cos tam zapycha ale mniej niz inne wynalazki. Postac dosc lejacego kremu, do tego musze przyznac, ze lubie jego zapach, taki czysto filtowy ale bez tych okropnych oparow procentow


Wtrace swoje trzy grosze na temat Topialyse. Zapach rzeczywiscie chemiczny ale nie omdlewajacy, gorzej, ze sam zel jest dosc tepy, prawie wcale sie nie pieni (ja uzywam gabeczki do mycia twarzy i wiekszosc preparatow fajnie sie na niej pieni, do tego wmawiam sobie, ze uskuteczniam tym samym masaz i scieram martwe komorki lepiej niz samymi palcami), ciagle sie czulam po tym zelu niedomyta. Przez pierwszy tydzien wysuszyl mi skore na policzkach ale potem juz cera sie przyzwyczaila i bylo Ok ale zakupu zaniechalam (mialam spora odlewke) ze wzgledu na to uczucie slabego oczyszczania. Jezli chodzi o zel z podobnej kategorii to polece LRP Toleriane, zdecydowanie lepszy od Topialyse.

Serie AA to moje najnowsze odkrycie
Nie umiescilam jeszcze recenzji na KWC (ale zamierzam), bo stosuje od niedawna, jak zuzyje po dwa opakowania wszystkiego to cos naskrobie
Na wstepie moge tylko rzec, ze AA Therapy Tradzik...
zel - pachnie jak ziola prowansalskie dobrze sie pieni, dobrze zmywa makijaz i filtry, nie wysusza, a nawet pozostawia jakby nawilzajacy filtr, nie podraznia i nie mam po nim czerwonych plam na twarzy.
tonik - troche sie klei, nalozony na niego DDMG troche sie swieci, co jest dla mnie zaskoczeniem ale bez dramatu. Dlugo nie uzywalam tonikow, bo stosowalam zel typu 2 w 1 i przeszkadza mi teraz ta dodatkowa warstwa ale to kwestia przyzwyczajenia, dam znac jak sie sprawuje gdy pouzywam dluzej. Podraznien nie stwierdzilam.

P.S. Ciesze sie, ze wrocilas, rzeczywiscie widac bylo Twoj brak na Wizazu. Pojawia sie nowe makijaze na MM?
Świetny zbiór Widzę, że obie używamy obecnie kosmetyków AA Therapy Trądzik Poza żelem do mycia twarzy i tonikiem mam jeszcze krem na dzień matujący i na noc nawilżający. Nie mam tylko żelu do mycia ciała, który jest w twoim zbiorze.
I widzę, że mamy zupełnie inne wrażenia na temat tych kosmetyków Mi żel do mycia twarzy jakoś nie przypadł do gustu. Nie podoba mi się ten zapach i kiepsko zmywa makijaż. Myślałam, że w wakacje jak nie używam podkładu tylko lekkiego kremu tonujące i pudru to wystarczy mi do demakijażu tylko żel do mycia twarzy. Niestety ten żel u mnie sobie z tym nie radzi i konieczne wcześniej jest użycie mleczka do zmycia twarzy.
Za to z toniku jestem bardzo zadowolona U mnie nic się nie klei. Nałożony potem krem na dzień czy na noc z tej samej serii bardzo dobrze się wchłania i nic się jakoś specjalnie nie świeci.
Jak widać te same kosmetyki a całkiem odmienne zdanie
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 07:55   #455
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Rzeczywiscie, diametralna roznica Moze u mnie ma znaczenie to, ze myje twarz gabeczka? Co do zelu do mycia ciala - szokujacy fakt iz jest calkowicie bezzapachowy, dawno nie spotkalam kosmetyku, ktory ma zapach "wody" - chcialabym zeby wszystkie kosmetyki takie byly, zwlaszcza do twarzy. Tez kraze wokol kremu nawilzajacego na noc z tej serii ale sie boje, ze nic nie dorowna DDMG i zrobie sobie kuku na twarzy.
Seria tradzikowa swoja droga ale prawdziwym odkryciem jest AA Therapy Dla Diabetykow, ktora zawiera mocznik, to jest dopiero hit
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 09:38   #456
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Wtrace swoje trzy grosze na temat Topialyse. Zapach rzeczywiscie chemiczny ale nie omdlewajacy, gorzej, ze sam zel jest dosc tepy, prawie wcale sie nie pieni (ja uzywam gabeczki do mycia twarzy i wiekszosc preparatow fajnie sie na niej pieni, do tego wmawiam sobie, ze uskuteczniam tym samym masaz i scieram martwe komorki lepiej niz samymi palcami), ciagle sie czulam po tym zelu niedomyta. Przez pierwszy tydzien wysuszyl mi skore na policzkach ale potem juz cera sie przyzwyczaila i bylo Ok ale zakupu zaniechalam (mialam spora odlewke) ze wzgledu na to uczucie slabego oczyszczania. Jezli chodzi o zel z podobnej kategorii to polece LRP Toleriane, zdecydowanie lepszy od Topialyse.
Właśnie na KWC pojawiają się podobne głosy. Najczęściej zmywam twarz micelem/chusteczkami a potem domywam żelem, więc nie musi mieć właściwości wymiatających brud, ale często chodzi o samo poczucie czystości i odświeżenia, a niektóre żele tego uczucia nie dają.
Zdecydowałam się na tonik Norel i do kompletu zamówiłam też żel więc na razie dam sobie spokój z Topialyse, bo 500 ml żelu będę używać chyba przez pół roku;]
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Serie AA to moje najnowsze odkrycie
Nie umiescilam jeszcze recenzji na KWC (ale zamierzam), bo stosuje od niedawna, jak zuzyje po dwa opakowania wszystkiego to cos naskrobie
Na wstepie moge tylko rzec, ze AA Therapy Tradzik...
zel - pachnie jak ziola prowansalskie dobrze sie pieni, dobrze zmywa makijaz i filtry, nie wysusza, a nawet pozostawia jakby nawilzajacy filtr, nie podraznia i nie mam po nim czerwonych plam na twarzy.
tonik - troche sie klei, nalozony na niego DDMG troche sie swieci, co jest dla mnie zaskoczeniem ale bez dramatu. Dlugo nie uzywalam tonikow, bo stosowalam zel typu 2 w 1 i przeszkadza mi teraz ta dodatkowa warstwa ale to kwestia przyzwyczajenia, dam znac jak sie sprawuje gdy pouzywam dluzej. Podraznien nie stwierdzilam.

P.S. Ciesze sie, ze wrocilas, rzeczywiscie widac bylo Twoj brak na Wizazu. Pojawia sie nowe makijaze na MM?
Strasznie napaliłam się na tę serie AA, ale lepienie tonka bardzo mnie denerwuje A ponieważ nie wierzę, że tonik może zdziałać cuda, to traktuję tonizowanie skóry jak bardzo przyjemny rytuał i lubię toniki pachnące, odświeżające i nie lepiące się.
Ale kupię tę serię dla TŻ i na pewno ukradnę na kilka dni i przeprowadzę testy.
PS. Makijaże chyba jakieś się pojawią. Mam ochotę na coś letnio - owocowego więc możliwe, że nawet coś bardziej odkrywczego niż brązo-beżo- szaroburaki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Maja ja też uwielbiam kwas azelainowy i mogę Ci polecić tonik Norela z tym kwasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wej-ph-50.html . Pamiętam że nie lubisz lepkich toników, ten nie zostawia na skórze żadnej warstwy, a działanie - cudo. 500ml schodzi aż miło, będę musiała zrobić zapasy
agnieska czytałam recenzję Smoczycy ale ominęłam fakt, ze tonik zawiera kwas. Odnalazłam już sklep z kosmetykami Norel jednak póki co czekam na maila od nich czy mogę kupić serię profesjonalną. Istnieje też wersja w mniejszych opakowaniach dostępna dla każdego, ale większe opakowanie żelu i toniku byłoby mi bardziej na rękę, bo akurat tych kosmetyków używam non stop i w dużych ilościach.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:40   #457
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

od dawna sledze watek i teraz postanowilam pokazac moje zbiory.
zrobilam dwie fotki niestey nie mam pojecia jak je umiescic w poscie tak jak wy to robicie.pomozcie!
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 11:08   #458
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez JessAsh Pokaż wiadomość
od dawna sledze watek i teraz postanowilam pokazac moje zbiory.
zrobilam dwie fotki niestey nie mam pojecia jak je umiescic w poscie tak jak wy to robicie.pomozcie!
ja do wczoraj tez nie wiedziałam, ale poczytałam sobie podforum fotograficzne i już wiem. po prostu musisz swoje zdj w komputerze otworzyć w Paintcie, kliknąć zakładkę 'obraz', potem 'zmniejsz/rozciągnij' i zmienić w okienku, które ci się otworzy wartości procentowe zdjęcia - zamiast 100 % ja wpisuję 10% i od razu mam pomniejszone zdj. potem możesz je załadować i umieścić w swoim wątku za pomocą okienka 'dodatkowe opcje' znajdującego się pod tym 'nowa wypowiedż w wątku' klikasz 'zarządzaj załącznikami' i pobierasz skompresowane zdjęcia ze swego komputera. przepraszam, za tak chaotyczne wytłumaczenie, ale nie jestem informatyczką...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:19   #459
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez JessAsh Pokaż wiadomość
od dawna sledze watek i teraz postanowilam pokazac moje zbiory.
zrobilam dwie fotki niestey nie mam pojecia jak je umiescic w poscie tak jak wy to robicie.pomozcie!
oj nie wiem czy ci dobrze wytłumacze... nad tym okienkiem gdzie piszesz posta jest taki znaczek spinacza (załącznik) jak nacisniesz wyswietli sie pole gdzie wybierzesz obrazki i zaladujesz....
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:09   #460
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Witajcie, zainspirowałyście mnie do wklejenia swoich zbiorów,trochę tego jest Zdjęcie pierwsze to żele pod prysznic,drugie to balsamy,trzecie szampony, czwarte odżywki,piąte mydełka,szóste oczyszczanie twarzy. Jeśli macie jakieś pytania to służę uprzejmie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0075.jpg (77,4 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0078.JPG (85,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0079.jpg (84,5 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0081.JPG (93,5 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0082.jpg (58,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0085.jpg (75,7 KB, 225 załadowań)
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:13   #461
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

I jeszcze jedno,nie zmieściło się wyżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0086.jpg (78,8 KB, 213 załadowań)
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 18:16   #462
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niki - fajny zbiorek, taki "egzotyczny"

Jesteś zadowolona z płynu Daxa i kosmetyków Alverde?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:24   #463
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niki_20 kosmetyki-same perełki, też lubię takie klimaty natury jak TY
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:34   #464
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niki_20, super zbiory. Jesteś zadowolona z szamponu Gliss Kura (to ten nabłyszczający?)? Co to za odżywka w sprayu z Gliss Kura? Jak się spisuje? Jesteś zadowolona z wody termalnej Avene?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:36   #465
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Witajcie, zainspirowałyście mnie do wklejenia swoich zbiorów,trochę tego jest Zdjęcie pierwsze to żele pod prysznic,drugie to balsamy,trzecie szampony, czwarte odżywki,piąte mydełka,szóste oczyszczanie twarzy. Jeśli macie jakieś pytania to służę uprzejmie
Świetny zbiorek. Bardzo mi sie podoba. Podkradłabym Ci parę rzeczy
Nigdy nie słyszałam o kosmetykach Alverde i Balea. Gdzie mozna je kupić i w jakich są cenach?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:16   #466
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

No to po kolei Dziękuję wszystkim za miłe słowa.Hosenka płyn Dax dobrze oczyszcza,ale niestety zawiera silikony,twarz się po nim świeci i czuje się taką warstwę,nie umywa się do Biodermy. Kosmetyki Alverde są świetne,używam od ok 2 m-cy,najbardziej jestem zadowolona z żelu do mycia twarzy-bardzo delikatny i nie ściąga i z szamponów-właściwie nie trzeba używać odżywki po nich.
Literka96 szampon gliss kur trochę za bardzo obciąża mi włosy i sprawia,że szybciej się przetłuszczają,a ta odżywka w sprayu to hair repair ochrona koloru z filtrem UV-jest świetna i pięknie pachnie. Woda termalna Avene to absolutna podstawa, koi skórę,uważam,że jest lepsza od LRP.
Cassandra 23 Alverde i Balea to kosmetyki produkowane dla niemieckiej Drogerii DM (są w całej Europie południowej),są bardzo tanie,zwłaszcza Balea (balsam 400 ml nawet nie 1 euro),Alverde trochę drożej,bo to naturalne kosmetyki (tak od 1 do 3,5 euro za krem do twarzy). Ale się napisałam
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:23   #467
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Hosenka płyn Dax dobrze oczyszcza,ale niestety zawiera silikony,twarz się po nim świeci i czuje się taką warstwę,nie umywa się do Biodermy
A jak się spisuje z demakijażem oczu?? Bo o takim jego stosowaniu myślę (do oczyszczania twarzy stosuję żele).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:32   #468
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Niki_20 a co to jest na 4 zdjęciu na górze po prawej - nazywa sie (chyba) Sei Shin ?
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:15   #469
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

A oto moja obecna pielęgnacja
Troche zostało w domu, ale to jest większość. Zapomniałam zrobić zdjęcie żelowi z Avonu Senses Re Charge i łagodzący krem do stóp z Oriflame.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010557.JPG (28,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010558.JPG (29,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010559.JPG (27,0 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010562.JPG (37,1 KB, 87 załadowań)
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 20:25   #470
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Hosenko,jeśli tylko do demakijażu oczu to jak najbardziej się nadaje płyn Daxa,nie podrażnia oczu,nie szczypie.
Sara_m7,Seishin to japońska odżywka do włosów,a dokładnie rekonstruktor intensywnie odbudowujący,średnio byłam z niej zadowolona,bardzo lejąca jest. Jak chcesz poczytać o tej firmie : http://seishin.pl/
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 23:03   #471
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Sara_m7,Seishin to japońska odżywka do włosów,a dokładnie rekonstruktor intensywnie odbudowujący,średnio byłam z niej zadowolona,bardzo lejąca jest. Jak chcesz poczytać o tej firmie : http://seishin.pl/
Dziękuję
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 08:54   #472
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Witajcie, zainspirowałyście mnie do wklejenia swoich zbiorów,trochę tego jest Zdjęcie pierwsze to żele pod prysznic,drugie to balsamy,trzecie szampony, czwarte odżywki,piąte mydełka,szóste oczyszczanie twarzy. Jeśli macie jakieś pytania to służę uprzejmie
cudny zbiór panuje taka.. harmonia
to cudo Logony to biała glinka czy jakaś maseczka?
Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
A oto moja obecna pielęgnacja
Troche zostało w domu, ale to jest większość. Zapomniałam zrobić zdjęcie żelowi z Avonu Senses Re Charge i łagodzący krem do stóp z Oriflame.
fajna ilość
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 10:02   #473
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

To i ja załącze swoją mała kolekcje, własnie robiłam porządki z kosmetykami ;-)

1. Produkty do włosów
2. Produkty do ciała (głównie w okresie wakacyjnym)
3. Produkty do twarzyczki


Pozdrawiam;-))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0454.jpg (75,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0442.jpg (100,0 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0445.jpg (123,1 KB, 224 załadowań)
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:04   #474
wijaczka
Raczkowanie
 
Avatar wijaczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

RunForYourLife A jak ci się spisuje ten spray got2be? Właśnie go kupiłam ale narazie nie będę prostować włosków i ciekawa jestem
wijaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:25   #475
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez RunForYourLife Pokaż wiadomość
To i ja załącze swoją mała kolekcje, własnie robiłam porządki z kosmetykami ;-)

1. Produkty do włosów
2. Produkty do ciała (głównie w okresie wakacyjnym)
3. Produkty do twarzyczki


Pozdrawiam;-))
ale kolorowo ;D
do czego jest ten spray L'Oreala w filoletowym opakowaniu?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:38   #476
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Literka96 szampon gliss kur trochę za bardzo obciąża mi włosy i sprawia,że szybciej się przetłuszczają,a ta odżywka w sprayu to hair repair ochrona koloru z filtrem UV-jest świetna i pięknie pachnie. Woda termalna Avene to absolutna podstawa, koi skórę,uważam,że jest lepsza od LRP.
Dzięki
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:53   #477
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez RunForYourLife Pokaż wiadomość
To i ja załącze swoją mała kolekcje, własnie robiłam porządki z kosmetykami ;-)

1. Produkty do włosów
2. Produkty do ciała (głównie w okresie wakacyjnym)
3. Produkty do twarzyczki


Pozdrawiam;-))
Jak Ci się sprawuje ta seria do twarzy Loreala? Polecasz ją?Nigdy nie miała kosmetyków z tej serii.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:57   #478
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale kolorowo ;D
do czego jest ten spray L'Oreala w filoletowym opakowaniu?
Więc jeśli chodzi o spray Got2be! nie jest rewelacyjny, ale to miły gadżet;-)
Przydaje się szczególnie gdy włosy sa przesuszone, odrobina sprayu, prostownica i efekt trzyma sie dłużej a włosy nie wyglądają na zniszczone;-)
Ale nie wiem czy kupie go kolejny raz, spróbuj jak dziala na Twoje wlosy ;-))


A spray L'oreala ? to wlaściwie serum wygładzające, coś w stylu jedwabiu do włosów bo włosy nabierają połysku, są miekkie a dodatkowo głabkie bez odstających kosmyków. Bardzo go lubię ;-) ma fajny zapach i konsystencje.
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:58   #479
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez RunForYourLife Pokaż wiadomość
A spray L'oreala ? to wlaściwie serum wygładzające, coś w stylu jedwabiu do włosów bo włosy nabierają połysku, są miekkie a dodatkowo głabkie bez odstających kosmyków. Bardzo go lubię ;-) ma fajny zapach i konsystencje.
dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:59   #480
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wijaczka Pokaż wiadomość
RunForYourLife A jak ci się spisuje ten spray got2be? Właśnie go kupiłam ale narazie nie będę prostować włosków i ciekawa jestem
Więc jeśli chodzi o spray Got2be! nie jest rewelacyjny, ale to miły gadżet;-)
Przydaje się szczególnie gdy włosy sa przesuszone, odrobina sprayu, prostownica i efekt trzyma sie dłużej a włosy nie wyglądają na zniszczone;-)
Ale nie wiem czy kupie go kolejny raz, spróbuj jak dziala na Twoje wlosy ;-))


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale kolorowo ;D
do czego jest ten spray L'Oreala w filoletowym opakowaniu?
Jest to serum wygładzające. Działa na zasadzie jedwabiu, nadaje delikatny polysk i miękkośc a dodatkowo likwiduje odstające kosmyki, fryzura nie jest obciążona ;-)
Dodatkowo ma fają konsystencję i zapach.. taki fryzjerski ;D
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.