Problemy skóry dojrzałej – Vichy Liftactiv CxP - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 10:42   #121
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez Justysp26 Pokaż wiadomość
Pani Magdo jak by pani mogła to proszę przesłac mi na meila wiadomosc o naborze na testerki bo nie będę codziennie tu zaglądac a nie chciałabym przegapic naboru na testerki
Mój adres meilowy kiniopek@interia.pl
Oczywiście, napiszę, jeśli będą ogłaszali nabór

W całej naszej dyskusji posługiwałam się nazwą Liftactiv Pro - w aptekach szukajcie nowszego Liftactiv CxP o podobnych właściwościach, tylko bardziej dopracowanej recepturze

Pozdrawiam serdecznie!
Magda
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:32   #122
an4a
Przyczajenie
 
Avatar an4a
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 5
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

witam bardzo cieszę sie, że trafiłam na ten wątek...na zajęcia z kosmetologii mam zaproponować serie kosmetyków pielęgnacyjnych dla skóry dojrzałej mieszanej, bądź dojrzałej tłustej...chodzi mi o składniki aktywne takich kosmetyków, niestety sama niewiele konkretnych kosmetykow znalazłam, więc liczę na pomoc eksperta
an4a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:15   #123
magmala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łuków
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez Justysp26 Pokaż wiadomość
Pani Magdo jak by pani mogła to proszę przesłac mi na meila wiadomosc o naborze na testerki bo nie będę codziennie tu zaglądac a nie chciałabym przegapic naboru na testerki
Mój adres meilowy kiniopek@interia.pl
Przyłączam sie do justysp26. Proszę o info o naborze na testerki Vichy.
magmala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:08   #124
misia3303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam....
ja mam lat 34 i jestem straszna alergiczka i bardzo ciezko jest mi dopasowac jakis krem do twarzy.A mam strasznie wysuszona skore ze chyba zaczne natluszczac ja olejem bardzo prosze pomozcie mi bo juz niewiem co mam robic (chcialabym wyprobowac jakies kremy z vichy ale w mojej miejsowosc bardzo trudno dostac testery w aptekach bo pierwsza jest rodzina do obdarowania testerami) bardzo prosze pomozcie mi.
misia3303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 18:28   #125
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Cytat:
Napisane przez misia3303 Pokaż wiadomość
Witam....
ja mam lat 34 i jestem straszna alergiczka i bardzo ciezko jest mi dopasowac jakis krem do twarzy.A mam strasznie wysuszona skore ze chyba zaczne natluszczac ja olejem bardzo prosze pomozcie mi bo juz niewiem co mam robic (chcialabym wyprobowac jakies kremy z vichy ale w mojej miejsowosc bardzo trudno dostac testery w aptekach bo pierwsza jest rodzina do obdarowania testerami) bardzo prosze pomozcie mi.
Nikt w aptekach nie oddarowuje sie testerami;/ Testery są dla klientów,wydaję mi się,że w każdej aptece jeśli poprosisz o próbke to dostaniesz(o ile dana apteka taką próbke posiada). Poza tym dla klientów nie rozdaje się testerów,bo testery to zazwyczaj pełnowymiarowe produkty, a gdyby tak zaczęto rozdawać testery to nikt nie kupiłby normalnego produktu. Także możesz prosić o próbkę a nie tester
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:17   #126
hania33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy „Liftactiv Pro”

Witam serdecznie!
Mam 37 lat. Właśnie zaopatrzyłam sie w Vichy Liftactiv Pro - czy nie za wczesnie? Krem jest od 40-50. Czy mozna uzywac ten krem zapobiegawczo, chociaz musze przyznac ze uzywajac przez kilka dni juz zauwazylam roznice jakosci skory. Chcialabym jeszcze dowiedziec sie czy uzywajac tej serii na noc i na dzien + krem pod oczy, powinno sie takze uzywac kremy nawilzajace? Jakie jeszcze produkty z Vichy sa przeznaczone do powyższej grupy wiekowej?
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Hania
hania33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:16   #127
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Problemy skóry dojrzałej – Vichy Liftactiv CxP

Drogie Wizażanki bardzo dziękuję za udział w tym wątku. Przepraszamy, jeśli nie padły odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, ale musimy już zamknąć ten ekspercki wątek.

Dziękujemy ekspertom Vichy za pomoc i liczymy w przyszłości na dalszą owocną współpracę

Redakcja Wizaz.pl
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.