aparat cyfrowy - pomoc w wyborze // WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 09:36   #61
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: aparat cyfrowy...

Cytat:
Napisane przez Arturek
Jeśli aparat cyfrowy i dobry, to tylko firmy Olympus.
Sony w porównaniu z Olympusem robi nie za wyraźne zdjęcia.
Polecam Ci Olympus mju mini DIGITAL S * mln pixeli, czułość 640 ISO.
Czułość, to w tej chwili jeden z najważniejszych parametrów aparatu,
którego niektórzy producenci nie chcą podawać jawnie w parametrach technicznych.
Arturku, a jaka cena???
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 09:49   #62
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: aparat cyfrowy...

a co myślicie o aparatach CANONA, a szczególnie o modelu A 520 (czy jakoś tak)?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 09:51   #63
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: aparat cyfrowy...

Nie napisałaś w jakiej cenie aparatu szukasz
Znajomi mają dość prostego Kodaka i sama byłam zaskoczona, jak ładne robi zdjęcia, ja mogę polecić Nikona 7900.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 09:57   #64
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: aparat cyfrowy...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a co myślicie o aparatach CANONA, a szczególnie o modelu A 520 (czy jakoś tak)?
Ja mam canona a 510 i nie wiem czy jest on jeszcze w sprzedazy, ale jezeli tak to szczerze polecam. Od a520 rozni sie 1 mln pixeli, wepchanych na ta sama matryce co w a510, co nie jest korzystnym posunieciem... Jak przegladalam fora o foto cyfrowej to wiekszosc twierdzila ze a520 ma wieksze szumy niz 510, no i wiadomo jest drozszy Jezlei nie potrzebujesz robic odbitek wiekszych niz A4 to te 3 mln pixeli w a510 jest wystarczajace. No i trzeba pamietac ze to Ty robisz zdjecia, a nie aparat i nawet najwieksza ilosc pixeli, czy najwiekszy zoom nie pomoze niewprawnemu oku Lubie ten aparat bo ma duzo funkcji, moja mama moze robic zdjecia trybem auto- tylko pstrykasz i masz zdjecie, a ja moge pokombinowac z manulanymi ustawieniami i wszyscy sa szczesliwi
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:18   #65
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: aparat cyfrowy...

hej. a ja mogę polecić Kodaka cx7530, z którego jestem bardzo zadowolona. w sklepie jego ceny wachają się w granicach 800-1300 złotych. a ja nabyłam go na allegro za niecałe 700 - nówkę. wiem, ze to trochę ryzyko, ale... transakcja się udała ;-)
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:21   #66
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: aparat cyfrowy...

Szukam w cenie do 1200zl i mam nadzieje ze zataka kase kupie cos porzadnego?
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:57   #67
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: aparat cyfrowy...

wspominany przez Arturka Olympus, cena ok. 1100zl
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 13:21   #68
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: aparat cyfrowy...

Cytat:
Napisane przez Arturek
Jeśli aparat cyfrowy i dobry, to tylko firmy Olympus.
Sony w porównaniu z Olympusem robi nie za wyraźne zdjęcia.
Polecam Ci Olympus mju mini DIGITAL S * mln pixeli, czułość 640 ISO.
Czułość, to w tej chwili jeden z najważniejszych parametrów aparatu,
którego niektórzy producenci nie chcą podawać jawnie w parametrach technicznych.
EE co ty opowiadasz? Te który ja tutaj poleciłam dziewczynie [Sony P-200], jest naprawdę znakomity, czytałam o nim opinie zaawansowanych użytkowników i są bardzo dobre! Zdjęcia robi naprawdę świetne, sama się nim bawiłam, pstrykałam rózne głupotki na wypróbowanie i nie miałam zastrzeżeń.
Fakt, cena w sklepie ok. 1,500,oo zł, ale można go dorwać za mniejszą kwotę. Myslę, że jakby dobrze poszukac to za 1.200,oo-1.300,oo zł możnaby go już kupić.

Prawdą jest też to, że wcale nie trzeba mieć aparatu za 3 tyś, aby zrobić w miare dobre zdjęcie. Znam osobę co ma taki aparat, a w sumie nie umie się nim obsłużyć, a co dopiero wydobywać z tego aparatu jakieś f-cje i mozliwości. Wystarczy trochę umiejętności i fotka pstryk.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:26   #69
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: aparat cyfrowy...

do kazdego aparatu cyfrowego nalezy podczepic jeszcze dobrego fotografa
Jesli ktos nie ma smykalki, to automat musi te rzeczy zrobic za niego.
Wiec wazna jest optyka i automatyka w aparacie. Wygrywa wtedy olympus.

Pozdrawiam - fotomaniaczka
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:37   #70
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: aparat cyfrowy...

Chciałam tylko dodać jedną uwagę: jeżeli aparat ma duży zoom ( 5 lub więcej) to powinien mieć stabilizator obrazu,bo inaczej zdjęcia zbliżone wychodzą niewyraźnie

Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:29   #71
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: aparat cyfrowy...

A ja dodam, że np. 4 i więcej mln pixeli ma sens tylko wtedy, gdy masz zamiar wywoływać zdjęcia w formacie większym niż 10*15. Duża liczba pixeli w matrycy nie wpływa na jakość zdjęcia - przy zakupie przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zoom optyczny i obiektyw.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 18:12   #72
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: aparat cyfrowy...

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Ja mam canona a 510 i nie wiem czy jest on jeszcze w sprzedazy, ale jezeli tak to szczerze polecam. Od a520 rozni sie 1 mln pixeli, wepchanych na ta sama matryce co w a510, co nie jest korzystnym posunieciem... Jak przegladalam fora o foto cyfrowej to wiekszosc twierdzila ze a520 ma wieksze szumy niz 510, no i wiadomo jest drozszy Jezlei nie potrzebujesz robic odbitek wiekszych niz A4 to te 3 mln pixeli w a510 jest wystarczajace. No i trzeba pamietac ze to Ty robisz zdjecia, a nie aparat i nawet najwieksza ilosc pixeli, czy najwiekszy zoom nie pomoze niewprawnemu oku Lubie ten aparat bo ma duzo funkcji, moja mama moze robic zdjecia trybem auto- tylko pstrykasz i masz zdjecie, a ja moge pokombinowac z manulanymi ustawieniami i wszyscy sa szczesliwi
Magdalenko, ja też od dłuzszego czasu noszę sie z zamiarem kupna cyfrówki. Po żmudnym przegladaniu info w necie - wybiorę canona a510 (a520 oferuje to samo za wieksze pieniądze i Karolina ma rację - upchanie wiekszej ilości pixeli na matrycy nie wychodzi za dobrze) lub jakiegoś olympusa. Olek o wiele lepiej leży mi w dłoni (to też jest ważne - idź do sklepu i zobacz czy Ci pasuje w ręce) i moim zdaniem ładniej się prezentuje. Ale Canon w tej samej cenie ma więcej funkcji. Wyeliminowałam pozostałe firmy (gdyby nie to chyba na nic bym się nie zdecydowała - za duuużo wszystkiego) np. Nikona coolpixa, bo jakos mi wizualnie nie podpasił, no i ma tylko ustawienia automatyczne, a w miarę zaawansowania i chęci prawdziwego popstrykania może tu brakować funkcji manualnych. Ja na razie jestem laikiem jeśli chodzi o fotografię, ale np. nie chcę za rok kupować aparatu z manualem, bo akurat poprzednio kupiłam tylko automat.
A jeśli potrzebujesz aparatu do fotek wakacyjnych, imprezowych i rodzinnych to praktycznie wszystkie aparaty w cenie do 1 tys. zł oferują to samo. I 3 mln pixeli w zupełnosci wystarczy. Poza tym przy wyborze zwracaj uwagę na zoom optyczny (3-krotny jest już wystarczający do fotek amatorskich) bo zoom cyfrowy nie jest taki ważny. Canon a510 robi b. ładne macro, a olek cudnie oddaje kolory.
Hmmm, co jeszcze jest istotne? Kup aparat zarówno z LCD jak i wizjerem optycznym - wtedy nie ma problemu ze zdjęciami nocnymi i też możesz oszczędzać akumulatorki. Ważna też jest cena karty pamieci - do olka są najdroższe.
Całkowicie zgadzam sie z opinią Karoliny 2020, ale cały czas waham się jeszcze - canon czy olek :conf used:.
Najważniejsze jest byś kupiła taki aparat który będzie Tobie się podobał!!!!!! i spełniał Twoje oczekiwania.
I na koniec - zerknij tutaj: www.recenzje.net.pl i kliknij na "katalog" i na forum gazety o fotografii.

Oczywiscie daj znać na co sie zdecydowałaś .
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:48   #73
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: aparat cyfrowy...

Ja polecam Canony, ktore ogolnie na swiecie sa jednymi z najbardziej cenionych aparatow cyfrowych.

jesli chodzi o rozdzielczosc polecam przynajmniej 4 mln pixeli bo zdjecia sa juz ok a nie potrzeba kupowac wielu drogich kart pamieci. Oczywiscie jesli chesz drukowac zdjecia powyzej 10*15 to warto sie zastanowic na lepsza rozdzielczoscia. Zarabiste zdjecia daja aparaty o 8 mln pixeli. Ja mam poster A 0 wydrukowany z takiej cyfrowki i nie widac zadnego uszczerbku na jakosci. Ale karta 1 GB starcza tylko na 200 zdjec.
Wazne jest tez czy masz zamiar eksperymentowac czy tez robic po prostu zdjecia.
Jesli aparat ma za duzo funkcji dla zwyklego smiertelnika robi sie to upierdliwe (wiem z wlasnego doswiadczenia).
Fajnie jest jesli masz funkcje super makro (lepsza od makro) oraz mozliwosc robienia zdjec panoramicznych tj. robisz kilka zdjec w szeregu, ktore potem program uklada odpowiednio w jeden konkretny obrazek.

JA nialam poprzednio Canon G3, teraz mamy Pro 1 ale on jest na razie dosc drogi
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:58   #74
emila_213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 233
Dot.: aparat cyfrowy...

Ja również polecam canony. Mam ixusa 40 i te 4 mln pikseli mi w zupełnosci wystarczają. Ma spory wyświetlacz (2 cale) polskie menu i troche bajerów z których połowy nie korzystam np. niedawno odkryłam że mozna nim robić łączone zdjęcia. Jest mały ( zmieści się do kieszonki) i cena w tej chwili też jest w porządku (chyba). Ja kupowałam go przeszło rok temu i był z ixus tylko 30 40 i 50 ( i jeszcze jakiś którego nazwy już nie pamiętam), teraz doszedł jeszcze 70 ( ma 7 mln pikseli, większy wyświwtlacz), ale cena trochę za duża.
__________________

**life doesn`t havE to BE pErfect to Be woNdErfuL**
emila_213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:16   #75
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: aparat cyfrowy...

no wlasnie którre z wymienionych aparatów mają polskie menu??
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 22:09   #76
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: aparat cyfrowy...

Canon a510 i a520 to recze, o reszcie nie wiem
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 23:18   #77
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: aparat cyfrowy...

Parametry parametrami ja radze podejść do sprawy praktycznie ... Po prostu idź do sklepu wybeż aparat i pstryknij zdjęcie w trybie Auto. Każdy dobry aparat powinien robic dobre zdjęcia w tym trybie. Drugą rzęczą to pstryknąć pare zdjęć pod rząd żeby sprawdzić jakie aparat ma opóżnienie migawki i jak długo zapisuje zdjęcie. Jest to parametr o którym żadne firmy nie piszą. Żeby potem nie było że chcesz pstrykać kolejne zdjęcie i cos cię trafia bo aparat zapisuje i zapisuje i zapisuje wrrr.
Zwróciłabym uwage czy aparat ma opcje kręcenia filmików i to z dzwiękiem. Niby kamerą się nagrywa filmy, ale nie zawsze można mieć jedno i drugie. A takie krótkie filmiki często oddają klimat chwili, a do tego ludzie nie spodziewają się że ich filmujesz i są naturalni w zachowaniu. No i jeszcze gdzie kupić ... ja jak już wiedziałam co chce kupić poszłam sprawdzic cene w Media-Markcie a potem poszłam obok do sklepu fotograficznego. Powiedziłam panu że chce kupić taki a taki aparat a w markecie obok to mają za taką cene ... pan powiedził mi że ceny samego aparatu nie moze mi obnizyc ale za to karte pamięci i pokrowiec może sprzedac w atrakcyjnej cenie i jeszcze dorzuci 30 odbitek gratis. Sumująć wyszło mi taniej i jeszcze raz mogłam sprawdzić czy dokonałam dobrego wyboru i wytłumaczono mi co jak obsługiwać.
A zakupiłam Kodaka DX7590 jestem z niego bardzo zadowolona (niestety nie wiem ile teraz kosztuje)
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:51   #78
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: aparat cyfrowy...

Hej,ja też noszę się z zamiarem kupna cyfrówki A co myślicie na temat Samsunga A7 lub V70???
Jagodda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 00:12   #79
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Jaki aparat cyfrowy kupić?

Udało mi się namówić rodziców na kupno nowej cyfrówki Tylko teraz mam dylemat jaki aparacik kupić. Zastanawiam się między Kodakiem DX7590 a Z740. Parametry mają podobne, cenę też ale czymś się muszą różnić. Może ktoś z Was się na tym zna lepiej niż ja i mi jakos doradzi?? Będę bardzo wdzięczna A moze macie jakieś inne propozycje? Kasa którą dysponuję to jakieś 1300 zł. Więcej niestety nie dostanę
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 01:14   #80
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Postaw na "fotograficzną" firmę - Canon, Olympus, Nikon.
Ja mam Nikona i sobie chwalę
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:16   #81
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

zdecydowanie NIKON COOLPIX 3700-jest malenki -waski zmiesci ci sie wszedzie-nawet do kieszeni-Kodak odradzam.Z Nikona mam piekne zdjecia-jest w nim multum opcji-uwielbiam go.
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:29   #82
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Właśnie w tym problem że ja nie chcę małego aparatu. Chcę duży z ogromnym zoomem. Małego już mam i właśnie sprzedaję bo kompletnie się nie sprawdza. Ten, którego najbardziej chciałabym czyli Fuji Finpix5500 już nie produkują:/ A nowa wersja jest za droga:/ Canony i Olympusy też odpadają. Takie modele, które mnie interesuja niestety kosztują za duzo Ja musze mieć duuuuży obiekty, ogromny zoom optyczny min. 10x, rewelacyjne makro i masę funkcji i programów tematycznych. Obiektyw musi być duży, żebym miała możliwość przykręcenia filtrów, konwerterów i całej reszty. Nie stać mnie narazie na lustrzankę cyfrowa wiec musze się zadowolić zwykłym cyfrakiem

Nike, czemu odradzasz Kodaka?? Ja miałam wcześniej cyfrówkę kodaka. Ale była dla mnie za słaba. Za mało funkcji... Ale zdjecia były bardzo ładne. Jak na taki aparat. Kolory przepiękne. Nasycone.

Złośnica, Kodak jest firmą typowo fotograficzną
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:31   #83
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Lightbulb Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Najlepiej zadaj to pytanie na wyspecjalizowanym forum Tam sa profesjonalisci i najlepiej pomaga Ci wybrac aparat! Ja osobiscie chcialabym miec CANON EOS 350D jak narazie zbieram kase (ponad 3000 zl).


oto link do tego forum... Ja jak mam jakis dylemat fotograficzny to pisze wlasnie tam! Zawsze ktos pomaga i to najlepiej jak tylko sie da!


http://forum.swiatobrazu.pl/foto/index.php


Jezeli chcesz miec duzy zoom... kup dobry aparat za rosadna cene i dokup obiektyw! Akurat fotografia to droga zabawa i dobry aparat kosztuje ponad 2 000 zl! Lepiej doskladaj sobie kase i kup cos konretnego! Skoro nie chcesz malego(i bardzo dobrze!) poczytaj najpierw profesjonalne recenzje aparatow (wytykaja tam co moga) i nie kupuj na hop siup przemysl porzadnie!

Na prawde najlepiej jesli zapytasz na tym forum bo specjalista nie ukryje przed Toba mankamentow
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:33   #84
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Cytat:
Napisane przez joanna26
zdecydowanie NIKON COOLPIX 3700-jest malenki -waski zmiesci ci sie wszedzie-nawet do kieszeni-Kodak odradzam.Z Nikona mam piekne zdjecia-jest w nim multum opcji-uwielbiam go.
Znam ten aparat! Faktycznie tez chcialam go polecic! Bawilam sie nim kilka razy i jestem zachwycona!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:34   #85
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

dzięki
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:35   #86
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

a to Ty juz jestes specem-stara fotografiarą jeslli moge cie tak nazwac-nie wiedzialam ze szukasz profesjonalnego aparatu-sorki-apropo kodaka hmm sa lepsze marki-moj chłopak sie troszke zna i zawsze jak widzi jakies aparaty to mowi ktore marki sa niezbyt...
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:38   #87
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

dopisalam cos do postu nr 5. przeczytaj
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:45   #88
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Przeczytałam Ale w tym problem ze ja nie dostanę więcej kasy niż mi rodzice dają. Nie zarabiam na siebie i muszę się cieszyc tym co mam. A to, że obiecali mi tyle kasy to jest i tak wielki sukces, bo ciagle słyszałam ze nie ma pieniedzy. Kodak w tym momencie jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem. Wiem, ze są lepsze aparaty... Przeczytałam to forum już wcześniej Faktycznie jadą po nich jak mogą Najchetniej sprawiłabym sobie Fuji. Moi znajomi mają i sa bardzo zadowoleni. Zreszta opinie ma sporo lepsze. Ale nie można już go dostać:/ A nowa wersja jest za droga dla mnie. W jej cenie mam Kodaka CX7590 razem z karta pamięci 512, torbą, akku, ładowarką... Ufff... Dobrze, ze mam jeszcze jakieś 2 tygodnie na podjecie decyzji Może znajdę coś rozsądniejszego Dzięki za pomoc
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 01:57   #89
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Też sądziłam, że jesteś kompletnym laikiem Mam Nikona 7900, ale dla Ciebie ma za mały zoom, bo tylko trzykrotny.
Oglądałam raz Panasonica Lumix, miał dziesięciokrotny zoom i bardzo mi się podobał, ma też dobre opinie.
Co do Kodaka, to faktycznie niby fotograficzna firma, ale jakoś są odradzane, nie mają najlepszych recenzji
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 02:11   #90
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Jaki aparat cyfrowy kupić?

Napisałam posta na tamtym forum...Moze mi pomogą Na pewno rozjaśnią mi w głowie Jeszcze raz dzięki za link
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 01:02:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.