PANTENE aqua light - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 15:39   #31
tamara1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez apestka Pokaż wiadomość
Hej
Mam dośc zniszczone włosy i chciałabym, aby powróciły do ,, zdrowia''.
Słyszłam o nowości na polskim rynku PANTENE AQUA LIGHT
Produkty z tej serii są dośc drogie, więc nie wiem, czy warto je kupic?
Może ktoś próbował? Pomóżcie Nie chciałabym wyrzucic pieniędzy w błoto. A może jakieś inne środki? Chodziłoby mi zwłaszcza o powiększenie objętości włosów, aby włosy stały się lekkie i zdrowe.
Może pianki? Wella, czy coś

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Zgadzam się z wypowiedziami innych , ja używałam Pantene Nature Fusion , nic mi nie pomógł . Polecam na odbudowę szampon Nivea po nim naprawdę widać efekty
tamara1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:46   #32
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

nie są polecane pewnie ze względu na tę chemię
i jeszcze testowanie na zwierzętach - dla mnie to nie do przyjęcia
ja się nadal nie mogę przekonać do silikonów i już
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:23   #33
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: PANTENE aqua light

chwila moment..
mam przed sobą maskę aqua light..
powiedzcie mi któro to silikony?
ja tu żadnego SLS nie widzę..

SKŁADNIKI:
Aqua
Stearyl Alcohol
Cetyl Alcohol
Behentrimonium Chloride
Cetearyl Ethylhexyldimonium Methosulfate
Bis-Aminopropyl Dimethicone
Parfum
Benzyl Alcohol
Isopropyl Alcohol
Disodium EDTA
Panthenol
Panthenyl Ethyl Ether
Butylphenyl Methylpropional
Linalool
Hexyl Cinnamal
Limonene
Magnesium Nitrate
Methylochloroisothiazolin one
Magnesium Chloride
Methylisothiazolinone
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:44   #34
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: PANTENE aqua light

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;23610426]chwila moment..
mam przed sobą maskę aqua light..
powiedzcie mi któro to silikony?
ja tu żadnego SLS nie widzę..

SKŁADNIKI:
Aqua
Stearyl Alcohol
Cetyl Alcohol
Behentrimonium Chloride
Cetearyl Ethylhexyldimonium Methosulfate
Bis-Aminopropyl Dimethicone
Parfum
Benzyl Alcohol
Isopropyl Alcohol
Disodium EDTA
Panthenol
Panthenyl Ethyl Ether
Butylphenyl Methylpropional
Linalool
Hexyl Cinnamal
Limonene
Magnesium Nitrate
Methylochloroisothiazolin one
Magnesium Chloride
Methylisothiazolinone[/QUOTE]

Silikon zaznaczony na czerwono. A SLS (Sodium Lauryl Sulfate) to detergent a detergenty są raczej zamieszczane w szamponach, nie odżywkach czy maskach, nieprawdaż? A szampon Pantene Aqua Light faktycznie ma paskudny skład i może nieźle wysuszyć włosy i podrażnić skórę głowy... maska może być, chociaż szkoda na nią kasy.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:46   #35
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Silikon zaznaczony na czerwono. A SLS (Sodium Lauryl Sulfate) to detergent a detergenty są raczej zamieszczane w szamponach, nie odżywkach czy maskach, nieprawdaż? A szampon Pantene Aqua Light faktycznie ma paskudny skład i może nieźle wysuszyć włosy i podrażnić skórę głowy... maska może być, chociaż szkoda na nią kasy.
aha dzięki za odp
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:31   #36
seventhheaven
Przyczajenie
 
Avatar seventhheaven
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: PANTENE aqua light

ja tak czytam i czytam .. i po prostu mi głupio . kupiłam jakieś tydzień temu odżywkę z tej serii i planuje kupić szampon , ale nie wiem czy się opłaca i czy w ogóle będą jakieś efekty . od zawsze mam ładne , gęste , falowane włosy i nigdy nie używałam żadnych odżywek , włosy myłam w zwykłych szamponach pokrzywowych i sprawdzają się . wiele osób nie wybiera takich szamponów i preferuje chemie . dla mnie szampon powinien być wydajny , skuteczny , o ładnych i przyjemnym zapachu : ) oraz niedrogi . na rynku nie ma zbytnio takich szamponów , które by spełniały wszystkie te wymogi . wszystkie moje koleżanki mówią mi , że mam ładne włosy , ale jak dla mnie na niektórych '' warstwach '' jest siano . nie prostuję włosów , nie farbują też , ale dosyć często je suszę . szczotkuje je i zauważyłam , że wypadają , nie dużo .. podcinam końcówki by szybciej rosły . jak dla mnie pantene aqua light nie jest złe , użyłam tej odżywki drugi raz i dostrzegłam pewne różnice . moje włosy bardzo ładnie pachniały ale zaledwie dzień , krótko ale nic .. włosy nie nabrały objętości wręcz przeciwnie zrobiły się ciężkie i płaskie . uzyskałam taki efekt jaki zawsze chciałam mieć , włosy płaskie . ale nie trwa to długo gdyż na drugi dzień włosy powracają do poprzedniego kształtu robi się tak zwane '' siano na głowie '' - tak jak u mnie . wystarczy rozczesać szczotką i delikatnie ułożyć i jest okej ; ) jednak nie wiem czy różne środki chemiczne zawarte w odżywce częściowo nie zniszczą moich włosów . jak dobrze wiem szampon nie ma czynników szkodzących dla naszych włosów , ale często właśnie odżywki tak . więc pytam się was ; czy zdecydować się na zakup szamponu z tej serii i czy kontynuować kuracje włosów odżywką ?
seventhheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:52   #37
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
czy w ogóle będą jakieś efekty .
Jasne, że będą, jak po każdym szamponie. Będziesz miała czyste włosy.

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
od zawsze mam ładne , gęste , falowane włosy i nigdy nie używałam żadnych odżywek , włosy myłam w zwykłych szamponach pokrzywowych i sprawdzają się . wiele osób nie wybiera takich szamponów i preferuje chemie .
Niestety, ale to zazwyczaj szamponu ziołowe mają mało delikatny skład, czyli detergent, sól, jakiś ekstrakt i konserwanty. I tak, to jest chemia. Nie to, że jestem przeciwniczką takich szamponów, ale TO JEST CHEMIA.

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
podcinam końcówki by szybciej rosły .
Naprawdę włosy Ci rosną od końcówek? A, jeśli jednak od cebulek, to powiedz mi, skąd cebulka ma wiedzieć, że własnie podcięłaś końcówki?

[QUOTE=seventhheaven;23684 097] moje włosy bardzo ładnie pachniały ale zaledwie dzień , krótko ale nic .. włosy nie nabrały objętości wręcz przeciwnie zrobiły się ciężkie i płaskie . uzyskałam taki efekt jaki zawsze chciałam mieć , włosy płaskie . ale nie trwa to długo gdyż na drugi dzień włosy powracają do poprzedniego kształtu robi się tak zwane '' siano na głowie '' - tak jak u mnie . wystarczy rozczesać szczotką i delikatnie ułożyć i jest okej ; ) [?QUOTE]

Naprawdę czeszesz falowane włosy? Ciekawe, co by było, jakbyś o nie odpowiednio dbała... mogłabyśmieć naprawdę piękny skręt. Co do efektu po odżywce Pantene, to ona może obciążać, więc wrażenie ciężkości jest zupełnie normalne.

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
jak dobrze wiem szampon nie ma czynników szkodzących dla naszych włosów , ale często właśnie odżywki tak . więc pytam się was ; czy zdecydować się na zakup szamponu z tej serii i czy kontynuować kuracje włosów odżywką ?
To źle wiesz. Szampony zawierają detergenty, które nie mają wcale dobrego wpływu na włosy, szczególnie na włosy falowane, więc z natury bardziej suche. Nie nazwałabym używania odżywki Pantene kuracją, aczkolwiek sama odżywka szkody włosom wyrządzić nie powinna, co najwyżej je obciąży.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 09:42   #38
seventhheaven
Przyczajenie
 
Avatar seventhheaven
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: PANTENE aqua light

z tego co czytałam wnioskuje , że szampony nie mają składników szkodzących dla włosów , więcej włosy powinny być '' naturalne '' , tak podcinam końcówki - ale nie wiem czy szybciej rosną , ale przynajmniej się tak nie rozdwajają , szczotkują włosy , no raczej muszę nie ? : ) to nie ma znaczenia czy włosy są falowane czy proste , dalej .. szampon pokrzywowy jak sama nazwa wnioskuje ma w sobie skład naturalny pokrzywę , czasami różne wyciągi z ziół , wiadomo , że nie są w 100 % naturalnymi składnikami ale porównując je do innych szamponów są o wiele lepsze jeżeli chodzi o skład . mają znacznie mniej chemii . zaczęłam używać odżywki , bo zaobserwowałam , że moje włosy wyglądają jak '' siano '' po nałożeniu odżywki włosy są niesamowicie miękkie w dotyku , ale gdy już wyschną , nie są takie '' suuper '' jak wcześniej ..
seventhheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 12:54   #39
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
z tego co czytałam wnioskuje , że szampony nie mają składników szkodzących dla włosów ,
Czyli, że Sodium Laureth Sulfate i inne detergenty w ogóle włosom nie szkodzi? Super, jestem ciekawa, gdzie to przeczytałaś. Rozumiem,że zdrowe włosy mogą nieźle znosić mycie szamponem, jednak to tak jakby powiedzieć, że mydło pielęgnuje skórę. Nie, nie pielęgnuje, usuwa z niej brud i to wszystko. Tak samo włosy, jak i skóra, potrzebują nawilżenia. Włosy w trakcie mycia ich szamponem tracą proteiny, stąd np. olejowanie czy OMO.

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
szczotkują włosy , no raczej muszę nie ? : ) to nie ma znaczenia czy włosy są falowane czy proste
No nie, osoby z falowanymi i kręconymi włosami nie powinny czesać suchych włosów, bo wtedy tracą one swój skręt i mogą się puszyć. Jak Ci efekt słabszych fal odpowiada, to Twoja sprawa, ale na tym forum osoby z kręconymi/falowanymi włosami ich nie szczotkują.

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
dalej .. szampon pokrzywowy jak sama nazwa wnioskuje ma w sobie skład naturalny
Tak, tak, faktycznie, nazwa jest najważniejsza. I może jeszcze obietnice producenta na etykiecie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 10:50   #40
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

denerwuje mnie stereotyp o szybszym rośnięciu włosów po obcięciu czy to że szampon może włosy odżywić.
ja niestety nie mogę włosów rozczesać nawet na mokro więc wcale się nie czeszę. tylko po umyciu palcami ewentualnie i naprawdę jest lepiej.
do tego OMO, delikatny szampon i można wytrzymać z kręconymi włosami.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:20   #41
niewaznee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: PANTENE aqua light

Dziewczyny przeczytałam ten wątek i jestem w szoku oooooooooo jak to możliwe,że Wy się tak znacie?
Jakieś silikon w szamponie jest(ja nawet nie czytam składników produktów) skąd Wy to wszystkie wiecie?
Normalnie szok,jakie tu mózgi siedzą
Mam ten szampon i odżywkę,ale widzę że okazało się to błędem
niewaznee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 17:27   #42
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

po prostu wystarczy znać parę nazw silikonów, i patrzyć czy nie ma w składzie. ja się tam specjalnie nie znam ale sprawdzam skład w necie przed kupieniem i silikonów nie stosuję
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 18:20   #43
Wikkxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Thumbs down Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
taaaa, jasne. Pantene to samo zło i NISZCZY włosy.... Może lepiej zastanów się co piszesz, szampon czy też odżywka mogły Ci co najwyżej nie służyć, obciążyć włosy albo nic z nimi nie zrobić, ale bez przesady żeby zniszczyły... Jeśli chodzi o szampon to on ani nie pielęgnuje, on po prostu myje. To jego funkcja.

Normalnie wkurza mnie ta nagonka na silikony, SLSy i propaganda wszystkiego co niby naturalne, niechemiczne. Nie dajmy się zwariować. Ja używam kosmetyków naturalnych i chemicznych, i nic nie robi mi krzywdy (pomijając prostowanie, rozjaśnianie, nie obcinanie długo końcówek).
A Pantene używałam nie raz i niczego złego nie zauważyłam, są wśród tej firmy kosmetyki nawet dobre, są przeciętne, ale żadne nie mają prawa zniszczyć nikomu włosów.
Właśnie .. to jest dziwne.. bo używałem (jestem chlopakiem i go mogę używać nie zabronicie :P) dużo szamponow z tych serii i nic mi nie zrobiły a po pantene aqua light były jeszcze lepsze.. mam teraz takie lekkie i takie fajne puszyste w dotyku może innym zniszczyly wlosy np. farbowanie. itp.. a odżywka jest strasznie fajna !! muszę już ją pochwalic ta linia jest dobra ale tylko dla włosów CIENKICH I PRZETŁUSZCZAJĄCYCH ! nie przeciw łupieżowy ani jakiś dla włosów puszystych i grubych nie znacie swojego stylu ;]

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez seventhheaven Pokaż wiadomość
ja tak czytam i czytam .. i po prostu mi głupio . kupiłam jakieś tydzień temu odżywkę z tej serii i planuje kupić szampon , ale nie wiem czy się opłaca i czy w ogóle będą jakieś efekty . od zawsze mam ładne , gęste , falowane włosy i nigdy nie używałam żadnych odżywek , włosy myłam w zwykłych szamponach pokrzywowych i sprawdzają się . wiele osób nie wybiera takich szamponów i preferuje chemie . dla mnie szampon powinien być wydajny , skuteczny , o ładnych i przyjemnym zapachu : ) oraz niedrogi . na rynku nie ma zbytnio takich szamponów , które by spełniały wszystkie te wymogi . wszystkie moje koleżanki mówią mi , że mam ładne włosy , ale jak dla mnie na niektórych '' warstwach '' jest siano . nie prostuję włosów , nie farbują też , ale dosyć często je suszę . szczotkuje je i zauważyłam , że wypadają , nie dużo .. podcinam końcówki by szybciej rosły . jak dla mnie pantene aqua light nie jest złe , użyłam tej odżywki drugi raz i dostrzegłam pewne różnice . moje włosy bardzo ładnie pachniały ale zaledwie dzień , krótko ale nic .. włosy nie nabrały objętości wręcz przeciwnie zrobiły się ciężkie i płaskie . uzyskałam taki efekt jaki zawsze chciałam mieć , włosy płaskie . ale nie trwa to długo gdyż na drugi dzień włosy powracają do poprzedniego kształtu robi się tak zwane '' siano na głowie '' - tak jak u mnie . wystarczy rozczesać szczotką i delikatnie ułożyć i jest okej ; ) jednak nie wiem czy różne środki chemiczne zawarte w odżywce częściowo nie zniszczą moich włosów . jak dobrze wiem szampon nie ma czynników szkodzących dla naszych włosów , ale często właśnie odżywki tak . więc pytam się was ; czy zdecydować się na zakup szamponu z tej serii i czy kontynuować kuracje włosów odżywką ?
jeśli twoje włosy są przetłuszczajace i cienkie to będą efekty..

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Wiecie co mnie wkurzyła odżywka L'Oreal Paris Elseve w sprayu cement ceramidy nigdy jej nie kupujcie wczoraj dałem tak dośc troche (ponieważ mam zniszczone włosy) pisało że będą bardzo lekkie.. te moje włosy Ta... tak bardzo lekkie że skleiło mi włosy po wysuszeniu !! moje włosy były nastawione do góry miałem taką czuprynę
Wikkxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 11:42   #44
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: PANTENE aqua light

Oh ZGROZO Trochę męcząca ta nagonka na wszystko, co jeszcze wczoraj nie rosło w ogródku. Ja od wielu lat chwalę sobie kosmetyki Pantene - do tej pory głównie odżywki, bo szampony były dla mnie za ciężkie.

Były - bo na moich gęstych, cienkich i przetłuszczających się upiornie włosach seria Aqua Light sprawdza się i-d-e-a-l-n-i-e. Nic dziwnego, że niektórym wysusza - to seria do włosów tłustych, które potrzebują lekkiej odżwyki - dlatego też odżywka z serii jest właśnie taka. Na mocno zniszczone włosy nie pomoże.

To trochę tak, jakbym ja wylała sobie na głowę szampon do włosów suchych i zniszczonych i dziwiła się, że mam oklapnięte włosy.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 15:23   #45
Wikkxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Smile Dot.: PANTENE aqua light

Właśnie.. ja dzisiaj sprawdzałem w składnikach czy ten szampon ma sls czy sels .. i nie ma niczego takiego ;] jest tylko Aqua sodium coś tam Hydro... itp... nie ma nic sls .
Wikkxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:33   #46
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez Wikkxdd Pokaż wiadomość
Właśnie.. ja dzisiaj sprawdzałem w składnikach czy ten szampon ma sls czy sels .. i nie ma niczego takiego ;] jest tylko Aqua sodium coś tam Hydro... itp... nie ma nic sls .
SLES to Sodium Laureth Sulfate (jest w prawie każdym szamponie zaraz po wodzie- Aqua). SLS to Sodium Lauryl Sulfate, silniejszy od SLESu detergent, który jest rzadko stosowany w kosmetykach ze wzgledu na to, iż może poważnie podrażnić skórę. A teraz sobie można jeszcze raz przeczytać skład szamponu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:39   #47
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

to nie jest żadna nagonka
ale przeanalizuj sobie skład pantene dokładnie
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 22:06   #48
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: PANTENE aqua light

A ja przyznam szczerze, że czytałam sobie te wszystkie wątki o olejowaniu, szamponach bez silikonów/slsów/slesów czy innych dziadów i kiedyś tam przez pół roku próbowałam sobie jakoś poradzić wierząc, że to pomoże mi odzyskać ładne włosy. Dodam, że w jakimś bardzo tragicznym stanie nie są.
Jednak te wszystkie naturalne składniki po prostu nie służą moim włosom. Nie wiem, czy może źle ich używam, czy po prostu nie działają na mnie, ale stan moich włosów był fatalny. Były szorstkie, matowe, łamliwe, jakby wyszorowane ze wszystkiego.
Kupiłam sobie ostatnio zestaw aqua light w osiedlowej drogeryjce (szampon, odżywka i mgiełka) i jestem naprawdę bardzo zadowolona. mam gęste, grube włosy i w życiu nie były tak miękkie, puszyste (ale nie napuszone), gładkie. Podkreśla mi skręt loków i włosy naprawdę przez 3 dni pozostają w świetnym stanie, pięknie pachną i wyglądają świeżo. Używam tego od 3 tygodni i nie mogę uwierzyć w te wszystkie fatalne opinie które wypisuje się na wizażu .
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:52   #49
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

kosmetyki pantene to tacy iluzjoniści
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 20:42   #50
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: PANTENE aqua light

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2413961 6]kosmetyki pantene to tacy iluzjoniści[/QUOTE]
zupełnie zbędna ironia. napisałam co zauważyłam na swoich włosach, jeżeli Tobie nic te kosmetyki nie zrobiły to po cholerę takie chamstwa? daruj, nie jesteś wyrocznią.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:56   #51
Wikkxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: PANTENE aqua light

no zgadzam się z tobą :P też chce kupić ten zestaw bo szampon mi się kończy a chcę zainwenstować no to kupie se zestaw z mgielką i odżywką mały problem nigdzie u mnie tego zestawu nie ma ! może będzie w netto widziałem tam w takim pudełeczku odżywkę :p
Wikkxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:26   #52
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez apestka Pokaż wiadomość
Hej
Mam dośc zniszczone włosy i chciałabym, aby powróciły do ,, zdrowia''.
Słyszłam o nowości na polskim rynku PANTENE AQUA LIGHT
Produkty z tej serii są dośc drogie, więc nie wiem, czy warto je kupic?
Może ktoś próbował? Pomóżcie Nie chciałabym wyrzucic pieniędzy w błoto. A może jakieś inne środki? Chodziłoby mi zwłaszcza o powiększenie objętości włosów, aby włosy stały się lekkie i zdrowe.
Może pianki? Wella, czy coś

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Witam. Używałam Pantene przez trzy miesiące. Teraz przerzuciłam się na Garnier bez Silikonu extra volume, włosy osłabione. Dodaje objętości, włosy są puszyste.
Moim zdaniem Pantene Aqua Light nie dodaje ani objętości, ani nie powoduje, ze włosy są lżejsze i wolniej się przetłuszczają. NA PEWNO NIE MA WŁAŚCIWOŚCI REGENERUJĄCYCH, skład pozostawia wiele do życzenia. Na moje oko jest to szampon typowo prosty, myjący. Na zniszczone włosy lepiej nakładać produkty przeznaczone do tego celu, dobre maski oczywiście nie od skóry głowy. Uważam, że nie jest wart swojej ceny. Specjalnie stosowałam go dłużej, aby się upewnić.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:43   #53
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

są lepsze odżywki i szampony i to tańsze nawet.
naprawdę nie warto wydawać kasy na coś co działa tylko wizualnie
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:03   #54
Wikkxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: PANTENE aqua light

ta... no co ty.. to co używasz odżywki "Joanny" Najtańsza odżywka ;p może dla ciebie te włosy są na odwrót zamiast lekkie to ciężkie a zamiast płaskie to kręcone ;p
Wikkxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 01:16   #55
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez Wikkxdd Pokaż wiadomość
ta... no co ty.. to co używasz odżywki "Joanny" Najtańsza odżywka ;p może dla ciebie te włosy są na odwrót zamiast lekkie to ciężkie a zamiast płaskie to kręcone ;p
Powściągnij trochę swe emocje. Swoją drogą, akurat odżywki Joanny są, składowo, o niebo lepsze, niż produkty Pantene. To, że ktoś potrzebuje więcej substancji powłokotwórczych to inna kwestia. Nikt nikomu nie zabrania kupować kosmetyków Pantene, niektórym one pasują. To, że nie regenerują włosów jest jednak prawdą, nie mają takiej możliwości. No ale nie każdy potrzebuje nawilżających czy wzmacniających kosmetyków, niektórzy mają włosy bezproblemowe.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:13   #56
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

właśnie niektórzy...
a tak używam m.in Joanny. I bardzo sobie chwalę
do odżywek joanny dodaję gliceryny, miodu czasem jakiś olejek.
i działa.
jest jedna zasada: ( wyjątki ale rzadko) to co dobre nie potrzebuje reklamy. i to jest prawda.

pantene też stosowałam długi czas i to byl czas kiedy włosy wcale mi się nie chciały kręcić i zastanawiałąm się co jest na rzeczy.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:46   #57
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: PANTENE aqua light

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, akurat odżywki Joanny są, składowo, o niebo lepsze, niż produkty Pantene. To, że ktoś potrzebuje więcej substancji powłokotwórczych to inna kwestia. Nikt nikomu nie zabrania kupować kosmetyków Pantene, niektórym one pasują. To, że nie regenerują włosów jest jednak prawdą, nie mają takiej możliwości. No ale nie każdy potrzebuje nawilżających czy wzmacniających kosmetyków, niektórzy mają włosy bezproblemowe.
Zgadzam się z tym, ja np nie mogę używać szamponów, które mają bardzo dużo składników aktywnych, czyli są bardzo bogate składowo. Od razu mam podrażnienie na skórze głowy mimo, że szampon emulguję z wodą przed nałożeniem i nakładam małą ilość. Szampony Artego (kocham tą firmę, moja ulubiona i ma świetną pielęgnację do włosów, i farby!!!) działają drażniąco na mnie. Jedynie te sklepowe, proste, Garnier bez Silikonu, Pantene Aqua Light wlasnie, Ziaja, Joanna są ok. Teraz używam ten Garnier bez silikonu do włosów cienkich i osłabionych i na moje włosy daje radę
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:33   #58
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: PANTENE aqua light

pomimo nazwy i kilkakrotnego użycia (potem kosz)
nie zauważyłam żeby ten szampon był taki lekki
ale może to tylko moje odczucie...
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:33   #59
Iwka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: PANTENE aqua light

Ten szampon jest do niczego!!! Strasznie niszczy włosy-wysusza.
Od pierwszego użycia mam strasznie suche włosy i okropnie się elektryzują!!
"moje włosy są lekkie jakby były wypełnione pęcherzykami powietrza"-Alicja Bachleda-Curuś. Już wiem dlaczego tak się unoszą!!! Ciekawe ile dostała za te kłamstwa!
Nie używać! NIE, NIE, i jeszcze raz nie!
Pozdrawiam.
Iwka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:24   #60
Wikkxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: PANTENE aqua light

Może to wina że źle spłukałaś tak jak ja ;] po złym spłukaniu włosy czują plastik w dotyku
Wikkxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.