Rajstopy w sprayu Sally Hansen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 13:47   #1
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447

Rajstopy w sprayu Sally Hansen


Niewiem czy pisze w odpowiednim dziale,ale zaryzykuje Mam bardzo jasną karnacje i niestety po depilacji nóg mam czarne kropki(tak jakby było widać cebulki? przez to czuje się niekomfortowo , zastanawiam się czy po użyciu rajstop w sparay'u będzie je widać,wogóle czy one "dobrze kryją?zastanawiam się nad kupnem rajstop Sally Hansen w kolorze light
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:03   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: rajstopy w spray'u

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...y+hansen+spray
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:05   #3
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: rajstopy w spray'u

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Niewiem czy pisze w odpowiednim dziale,ale zaryzykuje Mam bardzo jasną karnacje i niestety po depilacji nóg mam czarne kropki(tak jakby było widać cebulki? przez to czuje się niekomfortowo , zastanawiam się czy po użyciu rajstop w sparay'u będzie je widać,wogóle czy one "dobrze kryją?zastanawiam się nad kupnem rajstop Sally Hansen w kolorze light
Ja wlasnie kupilam sobie te rajstopy w spraju, dokoladnie ten kolor i rowniez mam b. jasna skore i ten "problem" co Ty. Prawdopodobnie dzis wyprobuje je i wtedy ci napisze jak sie sprawuja .

Wczesniej kupilam w kolorze medium, ale byly za ciemne, moje nogi wygladaly jak pomarancza

EDIT: Prosimy o polaczenie watkow
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 16:06   #4
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: rajstopy w spray'u

to czekam z niecierpliwością na Twoją opinie,bo chętnie wskoczyłabym w jakąś spódniczke a te" kropki" bardzo mnie krępują
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:48   #5
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Rajstopy w sprayu Sally Hansen

Przeszukałam archiwum i nie znalazłam podobnego tematu. Zastanawiam się nad zakupem rajstop w sprayu i chciałam zasięgnąć waszej opinii, zaznaczam że KWC przeczytałam. Co sądzicie o tych rajstopach? Zastanawiam się również nad kolorem, czytałam że kolor Medium ma żółty odcień, dlatego zastanawiam się nad Light Glow oraz Tan Glow? Proszę o poradę

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2010-05-02 o 15:50
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:24   #6
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...y+hansen+spray

przenoszę.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:15   #7
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

prosze skopiowana moja recenzja
swietny
EDIT;musze dodac 1 gwiazdeczkedocenilam ten produkt dopiero kiedy go nie uzylam w jedny dniu i zobaczylam nogi bez tego specyfiku-az sie przerazilam wszedzie widoczne male pajaczki,gdzie niegdzie zylaczek sie tez znajdziejuz sie nie rozstane w cieplejsze dni.(nie rusza go woda,ale woda z mydlem,nie przerazcie sie drogie kolezanki kiedy zobaczycie ZOLTA wode w wannie Dostalam ten produkt od kolezanki,ktorej nie posluzyl-czarnoskorej,Mam medium glow,ladnie sie naklada,rozsmarowuje,odra zu widac gdzie nie zostal nalozony,efekt gladkich nog,i faktycznie efekt"rajstop"radzi sobie z drobniutkimi pajaczkami,to tyle zalet,a wada jest to ze nogi maja"pudrowe"wykonczenie,-jak rajstopy naszych prababc(napewno jest to efekt zamiezony)jednak ja preferuje lekko blyszczace nozki w lecie.Brakuje mi "tylko rozswietlenia".Absolutnie efekt utrzymuje sie caly dzien.Moze wyprobuje inny odcien.
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 22:41   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

ja mam najciemmniejszy kolor i jest super na lato ( jestem brązowowłosa o ciemnej karnacji , zawsze samoopalacza używam, mam ciemna oprawe oczu) ten ciemny jest faktycznie bardzo ciemny wiec dla blondynek nie polecam bo bedzie wygladac mega sztucznie. zakrywa wszystko co ma i spray jest trwały.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:44   #9
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

Niebyło już podobnego wątku?
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:52   #10
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

a ja nie jestem zadowolona z tego produktu kupilam go bo raczej sie nie opalam a chcialam zeby moje nogi latem wygladaly bardziej po ludzku jednak rozczarowal mnie, okropnie brudzi wszystko dookola, rece, ubrania, fotel w samochodzie, okropnosc
na nogach wyglada sztucznie, przynajmniej na jasnych odcien tan glow, ciezko go rozprowadzic wokol kostek
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:33   #11
sloneczko1987
Raczkowanie
 
Avatar sloneczko1987
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

Dziewczyny czy np. jezeli uzyje sie tego specyfiku na nóżki i usiądzie po wyschnięciu na plastikowym krzesełku? Posiedzi tak z godzinkę w cieple i potem wstanie? Jaki będzie efekt? Boje się po prostu, że w momencie, gdy będzie ciepło usiąde i zostawie plamy na siedzeniu i na własnych nogach. Nie wspominając o upapraniu siedzenia w samochodzie podczas podróży: byłby obciach totalny . Jak z biała odzieżą? Typu biała spódniczka, letnia biała sukienka.

Czy te rajstopki zakryją popękane naczynka i pajączki?

Dziewczyny wiem, że może nie chcecie się podzielić swoim zdjęciami samych nóg w tych rajstopach, ale jezeli jednak... Bardzo prosze o jakies zdjęcia samych nóg. Najbardziej zalezy mi na zdjęciu zrobionym na zewnatrz, chciałabym zobaczyc czy efekt nie jest sztuczny i nie rzuca się w oczy- coś a'la samoopalacz. Interesują mnie te ciemniejsze odcienie. Znajdziecie jakies zdjęcia?:pr osi:
__________________
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości."
"Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę."
Bertrand Russell
sloneczko1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 17:22   #12
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

odświeżam temat.
Mam pytanie. Czy wiecie może gdzie można dostać wersję tego sprayu z drobinkami złota/???? Kiedyś kupiłam taką wersję, potem poszłam z zużytym opakowaniem do sklepu i kupiłam niby to samo,ale bez tych rozświetlających drobinek....
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:24   #13
tabasko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
rajtsopy w sprayu

Hej dziewczyny,czy któraś stosowała tzw rajstopy w sprayu ,jak po tym wyglądają nogi i czy łatwo to się nakłada,bo ja mam skojarzenie że to coś takiego jak samoopalacz i zostają smugi?
tabasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:40   #14
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: rajtsopy w sprayu

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=337802
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:05   #15
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Pytanie odnośnie Rajstop w Sprayu Sally Hensen

Witam! Mam pytanko, wiecie może, czy można stosowac te rajstopy w sprayu, a później żałozyc normalne? Pytam bo chciałabym miec fajne jednolite nogi, ale zarazem miec takie normalne wyszczupające... jeżeli któras z Was wie czy można by było je zastosowac w ten sposób będe wdzięczna o rade...
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:22   #16
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pytanie odnośnie Rajstop w Sprayu Sally Hensen

A użyłaś wyszukiwarki? Jest już sporo tematów o tych rajstopach, więc proponuję jednak użyć wyszukiwarki i zapytać w odpowiednim, istniejącym już wątku
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 21:41   #17
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

Wyciągnę na światło dzienne stary wątek, bo chciałabym zapytać czy gdziekolwiek widziałyście rajstopy w sprayu Sally Hansen w odcieniu NUDE GLOW? Szukam, szukam i nic Kupiłam takie cudo dawno temu na allegro, ale teraz najjaśniejsze jakie tam są to medium glow, czyli jak dla mnie odcień mocnej solaryjnej opalenizny, a nie skóry bladziocha takiego jak ja
W akcie desperacji kupiłam w sklepie internetowym odcień light glow, ale do nóg bez opalenizny też jest za ciemny. Może latem się nada do przyciemnienia na wieczór, ale do pracy w dzień odpada raczej.

Oddam królestwo za informację gdzie mogłabym kupić rajstopy w najjaśniejszym odcieniu?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.