Problemy z paznokciami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 09:40   #61
weronia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z małym paznokciem

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
jaką masz odzywke?
Serum firmy Lovely z wapniem i witaminą C. Z żadnymi innymi tak się nie stało, a dopiero trzeci dzień smaruję
weronia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:32   #62
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z małym paznokciem

a przypadkiem nie uderzyłaś gdzieś stopą? albo nie nosiłaś za ciasnych butów,takie odchodzenie paznokci u stóp raczej powstaje od urazów mechanicznych...czasem nawet nie czujemy,że o coś zaczepimy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:18   #63
weronia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z małym paznokciem

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
a przypadkiem nie uderzyłaś gdzieś stopą? albo nie nosiłaś za ciasnych butów,takie odchodzenie paznokci u stóp raczej powstaje od urazów mechanicznych...czasem nawet nie czujemy,że o coś zaczepimy
Nigdzie się nie uderzyłam, buty mam idealnie dopasowane, ale problem już zniknął udało mi się zerwać kawałek owego paznokcia, pod spodem jest już nowy.
weronia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 21:56   #64
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Problemy z paznokciami

eveline nie jest dobra dla wszystkich paznokci, bo w wielu przypadkach mocno podraznia plytke. dla mnie byla za silna
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 22:21   #65
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez tymon2122 Pokaż wiadomość
Witam mam straszny problem z paznokciami u rąk strasznie mi rozdwajaja końcówki. Proszę o jakaś radę w tej sprawie
NailTek II
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 18:56   #66
tymon2122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy z paznokciami

A co do Eveline 8 w 1 to poczytałem i nie bardzo ją polecją
tymon2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:17   #67
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Problemy z paznokciami

Ostatnio mam dziwny problem z paznokciami. Do tej pory właściwie nie były zbyt kłopotliwe, kiedyś trochę się rozdwajały, ale Eveline pomogły. Przez dłuższy czas miałam spokój, aż do teraz.
Zaczyna mi schodzić jakby wierzchnia warstwa paznokcie, samej płytki, wręcz sama mogę ją zdzierać. Próbowałam wyrównać płytkę polerką, ale niewiele to dało. Próbowałam też to delikatnie zetrzeć szklanym pilnikiem, ale od tego jest chyba gorzej. Przez to lakier mi się krócej trzyma i źle wygląda.
Nie stać mnie obecnie na kosmetyczkę, dlatego proszę o pomoc.
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 12:18   #68
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez pretty123 Pokaż wiadomość
Ostatnio mam dziwny problem z paznokciami. Do tej pory właściwie nie były zbyt kłopotliwe, kiedyś trochę się rozdwajały, ale Eveline pomogły. Przez dłuższy czas miałam spokój, aż do teraz.
Zaczyna mi schodzić jakby wierzchnia warstwa paznokcie, samej płytki, wręcz sama mogę ją zdzierać. Próbowałam wyrównać płytkę polerką, ale niewiele to dało. Próbowałam też to delikatnie zetrzeć szklanym pilnikiem, ale od tego jest chyba gorzej. Przez to lakier mi się krócej trzyma i źle wygląda.
Nie stać mnie obecnie na kosmetyczkę, dlatego proszę o pomoc.

Masz taki problem jak ja ;P
Zrezygnuj ze wszystkich utwardzaczy, zacznij nawilżać paznokcie, być może zrobiło Ci się tak jak mnie od zbyt długiego używania produktów utwardzajacych paznokcie.
Zaczęłam yżywać Nail Tek III (duo) i niebo a ziemia. Wierzchnia warstwa nie odchodzi, lakiery kolorowe trzymaja się 7 dni, nie 2.
Paznokcie po zmyciu lakieru są w widocznie lepszej kondycji lepiej nawilżone, ładniejsze.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:00   #69
Meeg07
Przyczajenie
 
Avatar Meeg07
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 16
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Masz taki problem jak ja ;P
Zrezygnuj ze wszystkich utwardzaczy, zacznij nawilżać paznokcie, być może zrobiło Ci się tak jak mnie od zbyt długiego używania produktów utwardzajacych paznokcie.
Zaczęłam yżywać Nail Tek III (duo) i niebo a ziemia. Wierzchnia warstwa nie odchodzi, lakiery kolorowe trzymaja się 7 dni, nie 2.
Paznokcie po zmyciu lakieru są w widocznie lepszej kondycji lepiej nawilżone, ładniejsze.
Ja stosowałam Eveline (zgodnie z instrukcją) i osobiście ją polecam.
Meeg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:13   #70
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Problem z paznokciami po długim obgryzaniu

Hej! Może nie każdy będzie wiedział o co mi chodzi, dlatego dorzucam zdjęcie (to NIE moje paznokcie).


Jak sami widzicie paznokcie na zdjęciu mają dużą białą płytkę, efekty obgryzania (?). Znacznie różnią sie wyglądem od "zdrowego" paznokcia, jak np:


Pytanie jest takie: jak ratować takie paznokcie, żeby wyglądały estetycznie i po prostu ładnie? Znacie jakieś sprawdzone sposoby, może mieliście podobny problem?
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:33   #71
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Masz taki problem jak ja ;P
Zrezygnuj ze wszystkich utwardzaczy, zacznij nawilżać paznokcie, być może zrobiło Ci się tak jak mnie od zbyt długiego używania produktów utwardzajacych paznokcie.
Zaczęłam yżywać Nail Tek III (duo) i niebo a ziemia. Wierzchnia warstwa nie odchodzi, lakiery kolorowe trzymaja się 7 dni, nie 2.
Paznokcie po zmyciu lakieru są w widocznie lepszej kondycji lepiej nawilżone, ładniejsze.
Gdzie dostanę ten Nail Tek III (duo)? Jak myślisz, czy kilka dni kuracji, tzn. olejek i kremy do rąk i paznokci - takie maseczki na noc - pomogą?
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 10:16   #72
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez pretty123 Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę ten Nail Tek III (duo)? Jak myślisz, czy kilka dni kuracji, tzn. olejek i kremy do rąk i paznokci - takie maseczki na noc - pomogą?
Douglas, SuperPharm, Internet --> tu wiadomo najtaniej
Polecam Duo ponieważ samą odżywką nie da się zadowolić, nie zostawia nabłysku, utwardzenia jak pospolite odżywki, np. Eveline, ona tak jakby "wsiąka w paznokieć" stosuję ją jako bazę pod lakier kolorowy, a na to dobiero odżywkę nawierzniową z tego zestawu. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z kolorowego manicuru a paznokcie kurują się aż miło patrzeć
Cena jest dość wysoka, ale warto, ja stosuje ten zestaw przy każdym malowaniu paznokci (często zmienam kolor) a nie zauważyłam żadnego ubytku

Kilka dni nigdy nie pomoże, niestety mocno zniszczone paznokcie potrzebują ciągłej opieki
Ja dodatkowo mam paznokcie zniszczone atopowym zapaleniem skóry więc muszę poświęcać im naprawdę dużo uwagi, ale myślę, że jak poświęcisz swoim trochę czasu to będzie pięknie

Polecam balasam do paznokci 2x5 firmy Herba studio, za ok dyszkę do kupienia w Naturach, Hebe, oliwki firmy NeoNail fajnie nawilżają a do tego cudowne gamy zapachowe, olejek Lovely z wapniem i witaminą C, wzgacniający płytkę i regenerujący zniszczone komórki do kupienia w Rossmannie to te produkty które używam
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:52   #73
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Problemy z paznokciami

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:54   #74
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Problem z paznokciami po długim obgryzaniu

Dużo dziewczyn chwali sobie olejowanie w kwesti przyrostu, no i najważniejsze nie dłubać pod spodem :P
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:57   #75
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez pretty123 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wszystkie informacje
Bardzo proszę

A i jeszcze Regenerum Serum do Paznokci! Ma świetne opinie, właśnie wczoraj znalazłam, poczytaj o nim ja chyba też zakupię
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:33   #76
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez tymon2122 Pokaż wiadomość
Witam mam straszny problem z paznokciami u rąk strasznie mi rozdwajaja końcówki. Proszę o jakaś radę w tej sprawie
nail tek 2
nic innego mi nie pomagało.
przestałam używać, pazury nadal twarde
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 19:34   #77
MajaaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy z paznokciami

Co do Eveline to faktycznie słyszałam, że jest szkodliwa, chociaż zdarza mi się jej używać jako bazę (jedną warstwę pod lakier).

Polecam dbanie o paznokcie od środka. Np. mnie naprawdę pomaga... siemię lniane. Łyżka siemienia zalana wieczorem szklanką wrzątku. Rano wypić i tak codziennie - przyśpiesza przemianę materii, poprawia włosy i paznokcie. Naprawdę! Stosuję dwa miesiące i widzę efekty
MajaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 12:55   #78
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Problemy z paznokciami

Z Eveline to naprawdę różnie bywa. Miałam trzy odżywki tej firmy i każda zachowywała się na moich paznokciach:
-różowa S.O.S była moją pierwszą odżywką do paznokci. Zaczęłam ją stosować jakieś 3-4 lata temu, miałam wtedy bardzo zniszczone paznokcie(porozdwajane, kruche, łamliwe, brzydkie. Przedtem nie dbałam o nie, metalowe pilniki, lakiery bez bazy, zmywacze z acetonem. Poza tym przez jakiś czas w podstawówce obgryzałam(na szczęście odzwyczaiłam się) paznokcie i dopiero w gimnazjum mi odrosła płytka.), zaczęłam ją stosować i mi uratowała paznokcie-stały się mocne, nie rozdwajały się, nie łamały. Od tego czasu zużyłam kilka buteleczek, a do tego zawsze mam jedną w zapasie. Nic złego mi nie zrobiła, nie wysuszyła, nie pojawiła się onycholiza. Polecam jak najbardziej
-8w1. Kupiłam ją, bo nie mogłam dostać S.O.S. Na początku byłam zadowolona-paznokcie ładnie wyglądały z odżywką, miały mleczny odcień. Jednak zostawiła spustoszenie... Paznokcie porozdwajane, łamliwe, miękkie, wysuszone, kruche. Do tego pojawił się ból. Coś okropnego.
-diamentowa. Kupiłam ją jakiś rok temu, ponieważ moje paznokcie były dosyć miękkie(choć się nie rozdwajały). Tutaj byłam zadowolona-płytka stała się bardzo twarda, nie rozdwajała się. Jednak bardzo mi wysuszyła paznokcie i skórki(uratowałam oliwką dla dzieci). A po kilku miesiącach używania(stosowałam ją ze dwa razy w tygodniu oraz warstwę jako baza pod lakier(świetna jest w tej roli)) zauważyłam u siebie początki onycholizy(nic innego jej nie mogło spowodować, nie używałam wtedy innych odżywek). Odstawiłam ją całkowicie i zaczęłam smarować paznokcie olejkiem Sensique z drzewem herbacianym(pomogła).
-maksymalny wzrost. Podtrzymała dobrą kondycję paznokci, były mocne i zdrowe, a do tego rzeczywiście szybciej rosły I przepięknie wygląda na paznokciach, daje efekt naturalnego manicure. Nie zaszkodziła moim paznokciom.

Aktualnie używam serum Lovely z wapniem(2xdziennie od miesiąca) i jestem w miarę zadowolona-paznokcie twarde, nie rozdwajają się i nie łamią
Bardzo też mi pomaga olejowanie(Babydream, czasami Bambino, Sensique z drzewem herbacianym, teraz chcę kupić olejek Eveline)-paznokcie są nawilżone(nie tylko skóra i włosy tego potrzebują), błyszczące i mocne
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:01   #79
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Ja mogę polecić jeszcze kąpiel dla paznokci 1-2 razy w tygodniu w podgrzanej oliwie z oliwek, może być z dodatkiem kilku kropel z cytryny, lub siemieniu lnianym.

Co do olejków jeszcze Kinetics ma całkiem dobre, ewentualnie jeszcze z Palmersa.
Do najtańszych dostępnych wszędzie, rycynowy
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 16:32   #80
Meeg07
Przyczajenie
 
Avatar Meeg07
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 16
Problem z jednym(!) paznokciem.

Witajcie, mój problem wygląda tak:
od długiego czasu, ponad rok, rozdwaja mi się jeden paznokieć. Ogólnie, od jakiegoś czasu stosuję odyżwkę z Eveline i pozostałe są twarde i nie łamią się ani nie rozdwajają.
Słyszałam kiedyś, że takie rzeczy mogą się dziać gdy np. przyszłości przystrzaśniemy sobie jakiś palec przy paznokciu.
Spotkałyście się kiedyś z czymś takim?
Dodam, że paznokieć od ponad roku ciągle się rozdwaja.
Meeg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:44   #81
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Problem z jednym(!) paznokciem.

Ja mam jeden paznokieć pękający wzdłuż.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:58   #82
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Problem z jednym(!) paznokciem.

Ja tak miałam. Paznokieć rozdwajał mi się od połowy płytki. Obcinałam, obcinałam, malowałam eveline 8w1 a na końcu okazało się, że to właśnie od tej odżywki. Dostałam zakaz używania jej i innych z formaldehydem, od dermatologa dostałam krem do paznokci, używałam 2-3 razy dziennie, po miesiącu przeszło. Miałam tak "chore" trzy paznokcie. teraz używam takiego olejku od Wibo albo Lovely i jest ok
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 17:52   #83
Meeg07
Przyczajenie
 
Avatar Meeg07
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 16
Dot.: Problem z jednym(!) paznokciem.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja tak miałam. Paznokieć rozdwajał mi się od połowy płytki. Obcinałam, obcinałam, malowałam eveline 8w1 a na końcu okazało się, że to właśnie od tej odżywki. Dostałam zakaz używania jej i innych z formaldehydem, od dermatologa dostałam krem do paznokci, używałam 2-3 razy dziennie, po miesiącu przeszło. Miałam tak "chore" trzy paznokcie. teraz używam takiego olejku od Wibo albo Lovely i jest ok
Mi zaczął rozdwajać się jeszcze przed stosowaniem odżywki :/
Meeg07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 18:51   #84
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Problem z jednym(!) paznokciem.

8w1 też się u mnie nie sprawdziła. Ale tę z diamentami sobie chwaliłam.
Problem z 1 paznokciem, to nic dziwnego. W tej chwili mam problem z dwoma.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:48   #85
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Problemy z paznokciami

albo jakieś zabiegi z parafiny. No i dobra odżywka tylko może nie koniecznie eveline. Czytałam właśnie wątek na temat tego, że zniszczyła paznokocie
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:30   #86
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
albo jakieś zabiegi z parafiny. No i dobra odżywka tylko może nie koniecznie eveline. Czytałam właśnie wątek na temat tego, że zniszczyła paznokocie
Zawiera formaldehyd, niektórzy są na niego nadwrażliwi niestety i może spowodować znaczne zmiany w wyglądzie i zdrowiu paznokci
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 21:22   #87
Nina Volvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy z paznokciami

A co jeśli paznokcie są po prostu bardzo cienkie? I łamią się nawet podczas np. zakładania spodni albo otwierania drzwi kluczem
Jest jakiś sposób na to, żeby były grubsze, czy to taka "moja uroda"?
Nina Volvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:17   #88
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez Nina Volvo Pokaż wiadomość
A co jeśli paznokcie są po prostu bardzo cienkie? I łamią się nawet podczas np. zakładania spodni albo otwierania drzwi kluczem
Jest jakiś sposób na to, żeby były grubsze, czy to taka "moja uroda"?
No to w tym przypadku wszelkie odżywki witaminowe, wszelkie utwardzacze.
NailTek II w tym przypadku, wielu dziewczynom które znam pomógł
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:22   #89
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Problemy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez Nina Volvo Pokaż wiadomość
A co jeśli paznokcie są po prostu bardzo cienkie? I łamią się nawet podczas np. zakładania spodni albo otwierania drzwi kluczem
Jest jakiś sposób na to, żeby były grubsze, czy to taka "moja uroda"?
U mnie nieźle się w tej kwestii sprawdziła diamentowa odżywka Eveline(nic tak mi nie utwardziło płytki jak ona)i serum Lovely z wapniem.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:21   #90
Eghija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Problem z paznokciami

Witam bardzo serdecznie,

Mam problem z paznokciami dotyczy to tylko paznokci obu kciuków. Od kilku lat problem sie utrzymuje. Kiedys mialem ladne paznokcie na kciukach, brak jakichkolwiek popekan. Nie wiem jak to sie zaczelo, ze paznokcie na kciukach zaczelu sie faldowac i pekac tylko na srodku paznokcia. Paznokcie rosna ciagle tak samo nawet po odrosnieciu sa takie same popekane. Po kilku latach chcialbym zaradzic mojemu problemowi. Czym to jest spowodowane? Brakiem witami? Uszkodzeniem trzonu paznokcia? A moze jescze cos innego? Jak sie tego pozbyc? Jakie leki? Jakie odzywki do paznokci? Podkreslam, ze problem dotyczy tylko kciukow.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0444.jpg (49,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0445.jpg (50,3 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Eghija
Czas edycji: 2014-08-06 o 13:33
Eghija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 02:43:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.