Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 20:52   #61
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

qrde... tez tak mam i mam juz tego serdecznie dosyc ! czemu wszyscy nie moga miec idealnej cery?? przeciez jest tyle innych rzeczy, ktore mamy nie - idealne, wiec chociaz to byloby... ehhh ja juz tego nie wytrzymuje.. codziennie praktycznie sobie obiecuje.. koniec z tym juz nie bede.. nie spojrze do lustra.. a tu .. maly dolek i juz ,a potem masakra.. i wez tu wyjdz do ludzi... A najgorsze jest to, ze to sie czasami utrzymuje i nastepnego dnia. Macie tez tak? ze jednego dnia ruszycie i to do rana wcale nie przejdzie? grrr koszmar
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 20:54   #62
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ujj mnie nie idzie szkoda,ze dzis nie moge napisac ze nic sobie nie ruszylam ;((( bo ruszylam 2 zaskorniki male, i z jednego sie babel zrobil na brodzie buuuuu po prostu sie czuje jakby to bylo silniejsze ode mnie! chore!!! ale mam nadzieje, ze jutro bede mogla do ciebie dolaczyc Aniu i napisac ze nic sobie zlego nie zrobilam powodzenia wszystkim
a z tym niepisaniem, jesli sie cos zrobi, to moze i racja, bo kara to by byla niezla!! bo narazie mi to pomaga, jesli moge sie podzielic z kims ta moja "choroba" i wiem ze ktos mnie rozumie,a myslalam ze takie cos nigdy nie nastapi! bo nikt ze znajomych mnie nie rozumie i nie ma takiego problemu,a tu widze,ze nie jestem sama. To troche pomaga, ze mozna tu wyladowac ten zal, ze znowu sie to zrobilo, i miec jakies wsparcie bo tak to musze to dusic w sobie i jest jeszcze gorzej. Nie wiem, to takie moje prywatne odczucie.
No ale mam nadzieje, ze jutro dolacze do ciebie, i napisze z czystym sumieniem, ze nic nie ruszylam!! pozdrowionka
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 21:06   #63
Yennefer13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 86
Post Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Nie mam takich problemów....W ogóle mnie nie ciągnie do wyciskania, na całe szczęście mam bardzo mało pryszczy, za to gorzej z wągrami.Ale może ze 2 razy w żyicu próbowałam coś wyciskać i tyle...
Yennefer13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 21:11   #64
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

@aska i inne kobietki pamietajcie "NIE RUSZAMY", BO JAK RUSZAMY TO SIE NIE ODZYWAMY !!!!! No to mam nadzieje, ze do jutra .

buziaki dla was

ps. ciekawe jak ja dlugo wytrzymam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-10, 21:45   #65
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

taaaaaaaa,a ja znowu ruszyłam.Bo jak się tak zacznę przyglądać... i zobaczę, że jakiś zamkniętas się otworzył ...to nie wytrzymuję Od jutra jak coś ruszę to się nie udzielam na forum.
Obiecuję- od jutra- jak ruszę - nie ma kotkanaplotku.
bo bede wygladać jak
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 00:50   #66
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

[QUOTE=guia]no ale jak siedzi ci takie biale, z ropa, to jak tego nie wydusic? lazic z czyms takim obrzydliwym? mnie zawsze odrzuca, jak widze, ze ktos ma takiego wybitnie ropnego pryszcza poza tym jak 'dobrze' wycisne, to nast. dnia mam juz strupek, ktory szybko odpada, a gdybym nie wycisnela, to syfek siedzialby sobie jeszcze spokojnie tydzien, albo dluzej.. a z drugiej strony, czasami jak rusze takie male jeszcze niewinne, to potem mam ogromne, czerwone, bolace


ja też podobnie myślałam, ze lepiej wycisnąć- strupek rzeczywiście szybciej znika niż taki "pielęgnowany" wysuszającymi preparatami ropny wyprysk. ale mam teraz na to inny sposób: kosmetyczka poleciła mi maść tribiotic. działa ona trochę na zasadzie wyciskania, bo "wyciąga" wszystko z pryszcza na zewnątrz. efekt jest podobny, bo paskudztwo już się nie zasusza pod naskórkiem tygodniami, a przynajmniej nie dopuszcza się do rozniesienia bakterii i tych wszystkich podrażnień, które są niestety nieodłączne przy takich "pracach ręcznych".
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 01:24   #67
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

tribiotic? o kurcze, ja go uzywalam na swiezo zrobiona dziurke w pepku, ale rzeczywiscie cos obilo mi sie o uszy, ze jest dobry na tradzik (wrrr jak ja nie lubie tego slowa :/) no to w sumie dziala podobnie jak masc ichtiolowa tak?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 01:55   #68
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

tej maści o której piszesz ja nie kojarzę (panie w aptece pewnie bedą wiedzieć) tribiotic działa tak, że wyciąga całe wszystkie zanieczyszczenia, ale pozostawia czasem po sobie małą rankę- trochę podobnie jak przy wyciskaniu, lecz dużo bardziej higienicznie. no ale strupek goi się i schodzi szybciej.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 02:51   #69
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Wink Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Hihi
widze ze nietylko ja sie ciskam zreszta nie tylko siebie ;( ciskalm wszystko jak tylko widze cos do wycisniecia to ciska i nierobi mi to roznicy u kogo
ja cie.. to jakas chroba przyznam sie wam ze kiedys nawet skorke od pomaranczy chcialam pociskac bo ma ona takie czarne jakby wagry
niedobra jestem
najgorsze jest to ze niewazne co i tak sie pociskam i chodze potem taka spuchnieta
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 08:07   #70
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Hej a sprobujcie sobie pozaklejac lusterka... Ja weteranka wyciskania nie dziubie juz nic od 2 tygodni... A miałam wszystko na buzi od wyciskania (paciorkowse, strupy,gule) . Zaklejcie lustra, a kosmetyki nakładajcie przy sciemnionym swietle i duzej odleglosci od lustra. To na mnie podzialalo, buzia robi sie coraz to gladsza... Moze uda sie i wam...sposobem radze wam nie siłą a sposobem.. swoją drogą to ludzie dziwnie reagują jak wchodzą do mojego pokoju i widzą zaklejone lustro na wysokości twarzy
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 19:24   #71
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Kajol- wiesz o jakiej mowie, bo to ta sama faktycznie, jest tez na pryszcze

miiee- nie wyobrazam sobie nakladania podkladu, korektora bez lustra czy po ciemku
guia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 19:42   #72
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez guia
Kajol- wiesz o jakiej mowie, bo to ta sama faktycznie, jest tez na pryszcze

miiee- nie wyobrazam sobie nakladania podkladu, korektora bez lustra czy po ciemku
to efekt musialby byc porazajacy
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 19:45   #73
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

jak byłam głupia i mała (13 lat, nie mowie ze wszyscy w tym wieku sa glupi, ja bylam wyjatkiem)to tez miałam taki problem, cały czas katowałam sobię tą biedną twarz aż w końcu obcięłam sobie paznokcie tuż za poziom przy którym łączą się ze skórą ( strasznie bolalo!) i na dodatek poobcinałam sobie skórki, ból i stres był tak nie do zniesienia ze nie mogłam palcami niczego dotykać, gdy już wszytsko się zgoiło bałam się przed samą sobą dotykać do twarzy i przeszlo, tak nagle ' głupie pomysły dają czasami mądre skutki'
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 22:00   #74
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Hihi
widze ze nietylko ja sie ciskam zreszta nie tylko siebie ;( ciskalm wszystko jak tylko widze cos do wycisniecia to ciska i nierobi mi to roznicy u kogo
ja cie.. to jakas chroba przyznam sie wam ze kiedys nawet skorke od pomaranczy chcialam pociskac bo ma ona takie czarne jakby wagry
niedobra jestem
najgorsze jest to ze niewazne co i tak sie pociskam i chodze potem taka spuchnieta
Hihih, pomarańcza musiała byc świetna ))

a mnie trochę od tego odzwyczaiła mama - zawsze kiedy śię zmasakrowałam (teraz juz nie masakruję całej twarzy, ale dziś jednego wycisnęłam, takiego malutkiego ) to moja mama jak tylko mnie zobaczyła pytała :"Znowu to robiłaś?" A ja jej na to "nie, dlaczego tak myślisz? " "Coś taka czerwona jestes..." To mnie strasznie wkurzało i chyba częściowo dlatego nie masakrowałam sie, zeby nie słyszeć tej straszniej gatki, że "Znowu TO robiłam " )))))
manqt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 07:03   #75
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a z tym przyciemnionym swiatlem to ja tez tak zaczelam robic - smaruje sie mazidlami na noc przy takim wlasnie swietle. no rano nie moge nie uzywac swiatla, bo musze zrobic makijazyk, a ponadto rano nie ciagnie mnie do dlubania w twarzy, bo wiem, ze musze wyjsc i wtedy bede czerwona. najgorzej to wyglada twarz u mnie wieczorem kiedy jestem zmeczona i umyje ja zelem. wtedy to chce mi sie plakac! mam dwa powody, zeby zgasic swiatlo wieczorem - po pierwsze zeby nie katowac twarzy, a po drugie, zeby na ta moja twarz nie patrzec jak zmyje make-up.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 13:15   #76
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja tez mam ten problem choc juz nie jest to tak u mnie nasilone jak kiedys.
Ja wyciskam jak juz widze ze syfek jest na maxa na wierzchu, wtedy wystarczy lekko rozciagnac skore wokol niego i on sam wyskakuje.
Potem dokladnie dezynfekuje to miejsce , tylko zostaja mi przebarwienia juz teraz po kazdym syfku, obojetnie czy go wycisne czy nie, no i zostaja bizny,
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 15:04   #77
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

no wlasnie, ja mam tak samo.Kiedys nie zostawaly mi w ogole slady po niczym, nawet jak strupek mialam, to odpadal i nie bylo sladu, a teraz to mi zostaja czerwone plamy.Cos chyba sie skora przestala regenerowac
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 21:36   #78
Placek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Dawniej moim mottem było "aż do krwi", ale z czasem zrozumiałem, że wyciskanie może tylko pogorszyć sprawę... Wam też radzę to pojąć. Po prostu pojąć i zrobić wszystko, co w Waszej mocy, by tego nie robić.
Placek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 13:35   #79
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

No i jak tam dziewczyny? Trwacie w postanowieniach? Ja 2 dni nic nie ruszylam . Mam nadzieję, że dalej tak będzie.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 13:54   #80
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

no to gratulacje mnie sie niestety nie udalo, bo musialam skonczyc "stara robote", ale jak tylko to zalatwie, to juz nic nie ruszam nowego!!!
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 17:04   #81
Elodii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

łoooo ja też jak duuuużo osób tutaj coś takiego mam tylko, ze mam często ropne krostki wogóle czasami takie mega i jak je wycisne to czuję ulgę milutki temacik nie ale w zeszłym roku miałam nauczkę, bo mi się rozniosło i miałam koszmar. Teraz jak mnie coś podkusi to nakładam na twraz taki krem biały nieprzeżroczysty z serii 20/20 cośtam cośtam i mnie nie kusi, bo nic nie widać :d wszyscy się ze mnie śmieją





, bo wyglą

dam jak na halloween, ale polecam a poza tym trzeba sobie uświadomić, ze tylko się pogorszy sprawe. I tak przy okazji jak macie ropne to nie polecam kosmetyczki :|
Elodii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 17:43   #82
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Kurczę dlaczego tak póxno trafiłam na ten wątek?
Heh ja się dziewczyny przyłączma do Was, bo ja też mam taki problem...heh czasem, hm nie czasem...robię sobie otwarte rany...to jest chore wiem i wiem jak po tym wyglądam i wiem jak isę czuję "dzień po", ale co ja poradzę??
Zauważyłam że jak się nie rusza to jest ok, ale ja sobie zawsze mówię "ten ostatni, ten ostatni" No obłudnica ze mnie...
Ale wiecie, to zależy któe wyciskać, a które nie tak mi się wydaje... Tych głeboko pod skórą takich bolących "górek" nie ma co rószać bo tylko się skórę uszkadza a nie syfka...a potem isę to długo goi. A jak się zostawi to on isę zmniejsza albo sam "wychodzi"
E co ja tu gadam... i tak dzisiaj "to zrobiłam" :P
DLatego przyłączam się do Waszego grona za pozwoleniem
Swoją drogą...jakieś postanowienia Znaczy warunki..heh?
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 17:56   #83
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ach właśnie przeczytałąm "Jak ruszamy to się nie odzywamy" dobre dobre...okej To zaczynam od dziś
Pozdrwiam!!!
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 18:05   #84
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Elodii
łoooo ja też jak duuuużo osób tutaj coś takiego mam tylko, ze mam często ropne krostki wogóle czasami takie mega i jak je wycisne to czuję ulgę milutki temacik nie ale w zeszłym roku miałam nauczkę, bo mi się rozniosło i miałam koszmar. Teraz jak mnie coś podkusi to nakładam na twraz taki krem biały nieprzeżroczysty z serii 20/20 cośtam cośtam i mnie nie kusi, bo nic nie widać :d wszyscy się ze mnie śmieją, bo wyglądam jak na halloween, ale polecam a poza tym trzeba sobie uświadomić, ze tylko się pogorszy sprawe. I tak przy okazji jak macie ropne to nie polecam kosmetyczki :|

hihihi skad ja to znam chodzenie po domu w kropki, wygladajac jak kosmit i wszyscy sie z biednego czlowieka smieja

ale tak wlasciwie to ja sie nie powinnam tu odzywac, bo "zgrzeszylam" juz sie zamykam i obym jutro juz mogla...
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 18:06   #85
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja narazie nic nie ruszam

(zobaczymy jak dlugo)
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:05   #86
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja tez na razie nie ruszam, bo chodze do pracy, a potem to jestem z rodzinka, a nastepnie ide spac, bo padam. zobaczymy co z tego wyjdzie. na razie nie widze, zeby bylo lepije.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:35   #87
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Smile Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a mi pan dermatolog powiedział ze jak wychodzi pryszcz to go delikatnie nakłuc igiełką jednorazowa i deliktntnie wydusic przemyc buzke zelem antybakteryjnym. o wiele szybciej sie goją takie wycisniete pryszcze niz jakby miały tam siedziec przez kilka dni i potem w innym miejscu wyskoczyc.pozdrowionka
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:36   #88
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja narazie widze tylko tyle, ze mnie cholernie korci ale uzywam teraz isotrexu i i tak wygladam jak buraczek, wiec bardziej mi juz nie jest potrzebne i dlatego nie ruszam
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:59   #89
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja na razie daję radę i dlatego się odzywam:P
Aaaa...coś chciałam napisać...ale zapomniałam:P
Jak sobie przypomnę to napiszę
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 15:21   #90
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja sie znowu nielegalnie odzywam :P ale coz, chcialam tylko napisac ze od dzisiaj chowam wszystkie lusterka male, w pokoju niestety mam takie wieeelkie przesuwne, ale nie bede w nie patrzec, i w lazience bede zakrywac recznikiem czy czyms, zeby nie kusic losu hehe tzn raczek i mam nadzieje ze pomoze to chociaz troche ;D
a poza tym mialam maly wypadek, bo na skore posmarowana brevoxylem, polozylam acne derm i w jednym miejscu prawie mi ja wypalilo, wiec kolejny plus pozbycia sie lusterek, zeby nie zalamywac sie efektem wlasnej glupoty
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.