Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 00:32   #31
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Zdjęcia byłych to według mnie może jeszcze nie aż taki problem, kuzynka to faktycznie mogła być szczęnięca przygoda, chociaż przyznam niezbyt fajne wydaje mi się spanie z kimś mając 13 lat. No chociaż fakt ja też miałam pierwszy raz wcześnie, bo w wieku 15 lat, ale jednak to 2 lata różnicy trochę co innego już. No, ale to też jeszcze mogłabym zrozumieć. Gorzej z tym wyzwaniem, że ciota ktoś, kto nie przespał się z kuzynką. Jak mówił tak poważnie i tak uważa, to dla mnie nie jest to fajne, a jak żart to dla mnie niskich lotów. No, ale nic. Jak ogólnie Wam się układa? To, że jest z patologicznej rodziny nie przeszkadzałoby mi o ile ta osoba nie przejawiałaby przez to patologicznych zachowań, bo jeśli tak i nie chciałby nic z tym zrobić, to nie byłby moim chłopakiem wtedy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 07:08   #32
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Co do seksu w wieku 13 lat- to nie oceniam. Każdy ma swoje powody, a osoby z patologicznych domów często zaczynają wcześnie, bo w ten sposób szukają ciepła i akceptacji.

Co do zdjęcia- zdjął je z półki, a że wylądowało w albumie? Co z tego. Przecież nie można oczekiwać, że wywali je do kosza.

Autorko a jak teraz jego kontakty z tą kuzynką?
Ja raczej uważam, że to nie była miłość, że nic złego się nie stało, ot emocjonalnie zaniedbane dziecko poszukało akceptacji u kogoś z kim się dogadywało i przy okazji była w tym ciekawość taka zwykła do czego właściwie służy to, że się fizycznie różnią.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:32   #33
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Moze jestem dziwna, ale ja w wieku 13 lat nawet nie myslalam o seksie, a w zyciu nie pomyslalabym o kuzynie w taki sposob.. Dla mnie to jest dziwne.. O ile ten seks w tym wieku jeszcze moge zrozumiec to robienie tego z kuzynka juz nie.
Dla mnie ten tekst "kto nie przelecial kuzynki.." Powiedzial specjalnie bo domyslil sie, ze spytasz go o to..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 13:59   #34
Askadafian
Przyczajenie
 
Avatar Askadafian
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 26
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Zdjęcia byłych to według mnie może jeszcze nie aż taki problem, kuzynka to faktycznie mogła być szczęnięca przygoda, chociaż przyznam niezbyt fajne wydaje mi się spanie z kimś mając 13 lat. No chociaż fakt ja też miałam pierwszy raz wcześnie, bo w wieku 15 lat, ale jednak to 2 lata różnicy trochę co innego już. No, ale to też jeszcze mogłabym zrozumieć. Gorzej z tym wyzwaniem, że ciota ktoś, kto nie przespał się z kuzynką. Jak mówił tak poważnie i tak uważa, to dla mnie nie jest to fajne, a jak żart to dla mnie niskich lotów. No, ale nic. Jak ogólnie Wam się układa? To, że jest z patologicznej rodziny nie przeszkadzałoby mi o ile ta osoba nie przejawiałaby przez to patologicznych zachowań, bo jeśli tak i nie chciałby nic z tym zrobić, to nie byłby moim chłopakiem wtedy.
Ogólnie układa się dobrze, raz lepiej, raz gorzej, ale bardzo go kocham, także i on daje mi odczuć, że jestem kochana i ważna. Może moje obawy w związku z tą historią sprzed lat to przesadzone urojenia, ale kobieta już chyba jest taką istotą, że jak się czegoś uczepi, to będzie to ją gryzło długi czas. Sama nie wiem. Stąd ten wątek.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Co do seksu w wieku 13 lat- to nie oceniam. Każdy ma swoje powody, a osoby z patologicznych domów często zaczynają wcześnie, bo w ten sposób szukają ciepła i akceptacji.

Co do zdjęcia- zdjął je z półki, a że wylądowało w albumie? Co z tego. Przecież nie można oczekiwać, że wywali je do kosza.

Autorko a jak teraz jego kontakty z tą kuzynką?
Ja raczej uważam, że to nie była miłość, że nic złego się nie stało, ot emocjonalnie zaniedbane dziecko poszukało akceptacji u kogoś z kim się dogadywało i przy okazji była w tym ciekawość taka zwykła do czego właściwie służy to, że się fizycznie różnią.
Nie mają teraz kontaktu, ona mieszka w Niemczech już ładnych parę lat, podobno po tamtych zdarzeniach widzieli się parę razy, ale do niczego nie dochodziło, że jakby nigdy nic sie nie wydarzyło.
Jednak ciezko przychodzi mi mysl, ze gdyby ten niefortunny żart, to nigdy może bym sie o tym nie dowiedziala, a do tego patrzylabym na jej zdjecie nieswiadoma tego co miedzy nimi zaszlo. Teraz wiem, a nie jest mi lzej, wrecz wszystko biore dwa razy mocniej do siebie, nawet to, że moje zdjęcie jeszcze nigdy nie znalazło się u niego na półce... może banał, ale cóż.
Askadafian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:19   #35
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Nie chciałabym być z facetem, który uważa, że "każdy powinien chociaż raz przelecieć kuzynkę" i ma takie podejście do seksu, a co dopiero być z facetem, który to zrobił.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:34   #36
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Askadafian Pokaż wiadomość
wszystko biore dwa razy mocniej do siebie, nawet to, że moje zdjęcie jeszcze nigdy nie znalazło się u niego na półce... może banał, ale cóż.
i chyba to jest tak na prawdę Twój problem - że nie wystawił w galerii Twojego zdjęcia. I to Cię boli. Pociesze Cię ze trafiają tam tylko (chyba) ex.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:48   #37
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Dla mnie to też trochę dziwne, ale oceniać nie będę. Autorko, to już zależy od Ciebie co dalej z tym zrobisz, czy zaakceptujesz to czy nie. To jest jego kuzynka, więc możliwe, że kiedyś możesz ją poznać przy jakiejś okazji.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 15:20   #38
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Po tych wszystkich watkach o kuzynkach zaczynam sie sama martwic


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:39   #39
ZachariaszNowakowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Nie wydaje wam sie to lekko chore?
__________________
<ciach_reklama>
ZachariaszNowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:45   #40
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Też mi się to nie podoba, jakby się chwalił. I to burackie powiedzonko o seksie z kuzynką... w oryginale dość wulgarne.

Ja nie wiem, o co chodzi z tymi kuzynkami, chyba potrzebuję urlopu od Wizażu, bo za chwilę będę przyszłego faceta rozliczać za wypad z kuzynostwem, gdzie wcześniej bym na to nawet nie wpadła

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Moze jestem dziwna, ale ja w wieku 13 lat nawet nie myslalam o seksie, a w zyciu nie pomyslalabym o kuzynie w taki sposob.. Dla mnie to jest dziwne.. O ile ten seks w tym wieku jeszcze moge zrozumiec to robienie tego z kuzynka juz nie.
Dla mnie ten tekst "kto nie przelecial kuzynki.." Powiedzial specjalnie bo domyslil sie, ze spytasz go o to..

No właśnie, jak można mówić, że to normalne? Kamienować za to nie kamienuję, ale seks w rodzinie pod żadnym pozorem nie jest normalny, chyba, że to taka kuzynka typu córka siostry babci wuja Kazia, któy jest tak naprawdę przyszywanym wujkiem Zdzisi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:31   #41
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Po tych wszystkich watkach o kuzynkach zaczynam sie sama martwic
Mam kilku kuzynów - przez takie wątki będę inaczej na nich patrzyła.

Wydaje mi się że problem leży gdzie indziej:
1) burackie zachowanie faceta: trzyma na półce fotki 2 czy 3 ex mimo że jest w związku z Autorką.
Wulgarnie mówi o dawnym związku z kuzynką, tekst o zaliczenie kuzynki - mega obrzydliwy.
2) zazdrość Autorki,
3) patologia z jakich wyszedł Jej facet - pytanie jaki jeszcze ma wady charakteru.

Dawny, sprzed 10 lat związek z kuzynką tak na prawdę nie ma znaczenia. Ale stosunek faceta do tej szczeniackiej miłostki - dużo o nim mówi.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
No właśnie, jak można mówić, że to normalne?
A jaka jest granica normy? Co akceptujemy czego nie akceptujemy?
Związków z różnicą wieku, partnerki wyższej niż facet, małżeństwa z muzułmaninem, ....... Wszystko co odbiega od pewnej normy budzi zainteresowanie lub sprzeciw.
A jeszcze niedawno małżeństwa między kuzynostwem nie budziły żadnych zastrzeżeń. Były przez rodziny aranżowane w celu zachowania/ pomnożenia majątku.
Nienormalne byłoby jakby 23 letni stary koń molestował swoją 13 letnią kuzyneczkę. a co 13 latki mogły ze sobą robić? Dać sobie buzi?

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-09-18 o 16:31 Powód: ,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 16:46   #42
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość

A jaka jest granica normy? Co akceptujemy czego nie akceptujemy?
Związków z różnicą wieku, partnerki wyższej niż facet, małżeństwa z muzułmaninem, ....... Wszystko co odbiega od pewnej normy budzi zainteresowanie lub sprzeciw.
A jeszcze niedawno małżeństwa między kuzynostwem nie budziły żadnych zastrzeżeń. Były przez rodziny aranżowane w celu zachowania/ pomnożenia majątku.
Nienormalne byłoby jakby 23 letni stary koń molestował swoją 13 letnią kuzyneczkę. a co 13 latki mogły ze sobą robić? Dać sobie buzi?
Zagalopowałaś się jak koń na Służewcu.
Jest chyba troszeczkę różnica pomiędzy seksem z kuzynką a wyżej wymienionymi.

Przykro mi, ale nie uważam seksu z kuzynką (np. gdy ich rodzice są rodzeństwem) za coś normalnego i naturalnego. Nie jest zaś niczym zdrożnym romans pomiędzy spowinowaconymi, przyszywanymi, czy bardzo daleką rodziną. DLA MNIE. Być może wychowałam się w polskim ciemnogrodzie, trudno
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:52   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Mam kilku kuzynów - przez takie wątki będę inaczej na nich patrzyła.

Wydaje mi się że problem leży gdzie indziej:
1) burackie zachowanie faceta: trzyma na półce fotki 2 czy 3 ex mimo że jest w związku z Autorką.
Wulgarnie mówi o dawnym związku z kuzynką, tekst o zaliczenie kuzynki - mega obrzydliwy.
2) zazdrość Autorki,
3) patologia z jakich wyszedł Jej facet - pytanie jaki jeszcze ma wady charakteru.

Dawny, sprzed 10 lat związek z kuzynką tak na prawdę nie ma znaczenia. Ale stosunek faceta do tej szczeniackiej miłostki - dużo o nim mówi.
(...)
Do-kła-dnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:52   #44
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Zagalopowałaś się jak koń na Służewcu.
Jest chyba troszeczkę różnica pomiędzy seksem z kuzynką a wyżej wymienionymi.

Przykro mi, ale nie uważam seksu z kuzynką (np. gdy ich rodzice są rodzeństwem) za coś normalnego i naturalnego. Nie jest zaś niczym zdrożnym romans pomiędzy spowinowaconymi, przyszywanymi, czy bardzo daleką rodziną. DLA MNIE. Być może wychowałam się w polskim ciemnogrodzie, trudno
Jest to całkowicie legalne, mogą nawet wziąć ślub.
Też wydaje mi się to dziwne, mimo że nie jestem jakoś szczególnie związana z kuzynami. Ale skoro coś nie jest zakazane, to nie ma co się tym ekscytować.
Ach te dzikie harce 13-latków
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:18   #45
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
słyszałaś kiedyś takie powiedzenie? Ja nigdy. A mam sporo kuzynostwa. Dlatego uważam że to troll.
"Kto kuzynki nie wyje... nie poczuje się jak w niebie".

Co do problemu- seksem z kuzynką, gdy oboje byli gówniarzami, bym się nie przejmowała. Ot szczenięca ciekawość, chęć spróbowania czegoś nowego, 'dorosłego', zakazanego. Dzieci robią różne głupie rzeczy, moim zdaniem nie ma co tu dorabiać filozofii.
Natomiast co do obecnego podejścia faceta- nie wiem, może to był głupi żart, tzn. sposób, w jaki cię o całej sytuacji uświadomił. Nie wiem, co on sobie myślał, że ci zaimponuje tym, że bzyknął kuzynkę, więc nie masz do czynienia z cieniasem, tylko prawdziwym samcem Nie ogarniam.
Nie ma co linczować go, skreślać, czy negatywnie oceniać za to, co głupiego zrobił za dzieciaka, tak samo nie powinnaś wymagać, że będzie się za to kajał, żałował, samobiczował. Jakby przedstawił tą sytuację ze śmiechem, w stylu 'o jaa, ale ja głupi byłem, co my w głowie mieli', to spoko, ale jeśli faktycznie to dla niego powód do dumy, to hmmm, dziwnie bym się czuła, i jeśli ty tak masz, to pogadaj z nim, niech ci wyjaśni, o co z tym chodzi, i wtedy podejmij decyzję czy jesteś w stanie się z tym pogodzić.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:52   #46
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

ludzie gdy są młodzi robią różne rzeczy i popełniają błędy , a osoby wychowujące się w patologicznych rodzinach jeszcze więcej bo nie mają wsparcia pomocy i nikt nie naprowadza ich na właściwe ścieżki, są częśto skazani na siebie.

Myśle że najważniejsze są zdjęcia w ramce na które chcemy patrzec każdego dnia. Te które umieszczamy w albumie w szufladzie są wspomnieniem, czasem lepszym czasem gorszym. Ale każde z nich czegoś nas uczy. Ja mam cały album z poprzedniego związku który trwał dwa lata, mój obecny facet (7 lat razem) nie dość że ma zdjęcia swojej byłej w pamiątkach to jeszcze zporadycznie utrzymuje z nią kontakt jak z przyjaciółką.
Myślę że to zdjęcie nic nie znaczy tym bardziej że od razu zareagował i usunął je z półki, bez specjalnych tłumaczeń, próśb czy przekonywań. Ciesz się że cię kocha, waszą bliskością i związkiem. On juz odcina się od przeszłości a przyszłość wiąże z tobą i stara się to okazać. Faceci są znacznie bardziej prostolinijni dla niego fakt że schował to zdjęcie oznacza najpewniej że go nie ma więc sprawa zamknięta i nie trzeba do tego wracać
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:10   #47
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez zielonkava Pokaż wiadomość
"Kto kuzynki nie wyje... nie poczuje się jak w niebie".
Wybitnie obrzydliwe stwierdzenie . Dobrze że wcześniej nie znałam.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Zagalopowałaś się jak koń na Służewcu.
Jest chyba troszeczkę różnica pomiędzy seksem z kuzynką a wyżej wymienionymi.
Przykro mi, ale nie uważam seksu z kuzynką (np. gdy ich rodzice są rodzeństwem) za coś normalnego i naturalnego. Nie jest zaś niczym zdrożnym romans pomiędzy spowinowaconymi, przyszywanymi, czy bardzo daleką rodziną. DLA MNIE. Być może wychowałam się w polskim ciemnogrodzie, trudno
witam w klubie, też jestem z Polski . I nie uważam że to ciemnogród. Każda z tych sytuacji które wcześniej opisałam budzą sprzeciw/ niesmak/ zażenowaanie/ niechęć. Nie mówię że u Ciebie ale ZAWSZE znajdzie się jakaś osoba której coś nie pasuje. Poczytaj wątki na Intymnym dot tych spraw to się przekonasz.
Rozumiem że Ty nie uważasz seksu z kuzynostwem za normę. Dla mnie nie jest standardowe zachowanie ale zdarza się (mam w rodzinie takie małżeństwo). Więc może to nie norma ale zdarza się.
Natomiast stosunek tego faceta do całej sytuacji - obrzydliwy. I budzi mój niesmak.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:14   #48
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Wybitnie obrzydliwe stwierdzenie . Dobrze że wcześniej nie znałam.

To już znasz, przykro mi

Edytowane przez zielonkava
Czas edycji: 2014-09-18 o 19:15
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 22:48   #49
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Nie dziwię się Twojej reakcji na tą całą sytuację, bo dla mnie to też jest jakimś wynaturzeniem, a wręcz niesmaczne. Nie uważam żeby było normalne uprawianie seksu w wieku 13 lat, tak samo jak nie sądzę, że ktoś z rodziny patologicznej sam musi być zwichrowany i robić coś złego tylko dlatego, że ktoś mu czegoś nie zakazał czy nie wytłumaczył w odpowiednim momencie. Każdy ma swój rozum, a 13-latek to nie mały srajtek lejący w pieluchy, który nie rozumie co się wokół niego dzieje. Tym bardziej, że dzieci z rodziny patologicznej dojrzewają dużo szybciej i znacznie prędzej uczą się dawać sobie radę samodzielnie, bo nie mają specjalnie na kogo liczyć. W tym przypadku niepokoi mnie nieco inna sprawa... Rozumiem dziecięce fascynacje płcią przeciwną, sama byłam zauroczona pewnym przystojnym marynarzem w wieku 10 lat. Ale od marzeń o bliskości do realizacji w przypadku dziecka, a szczególnie dziewczynki istnieje olbrzymia przepaść. Dlatego ciekawi mnie fakt czy gdybyś poznała wersję tej kuzynki o ich "wakacyjnej przygodzie", to również byłaby ona tak barwna, wesoła i lekka, jak opowieść Twojego faceta. Bo równie dobrze może to być smutna i niezbyt nadająca się do prezentowania na szerszym forum historia kuzynki, która została wykorzystana, a nawet zgwałcona przez nadpobudliwego kuzyna i która nie ma ochoty poruszać tego tematu jako wstydliwego i bardzo bolesnego dla niej. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak seksualna fascynacja 13-latków i dążenie do fizycznego kontaktu z drugą osobą, bo na tym etapie rozwoju takie potrzeby nie istnieją, szczególnie u dziewczynek pojawiają się one dużo później. Prędzej zdarzyłoby się platoniczne zakochanie, bądź zauroczenie, ale nie potrzeba fizycznego zespolenia. To dziwne, że Twój facet traktuje tą historię jako swoiste trofeum samca-łowcy i na Twoimm miejscu bacznie przyjrzałabym się i wybadałabym jego stosunek do seksu w ogóle oraz jakie są jego priorytety, bariery czy zahamowania w tej kwestii. Bo jeżeli taki kontakt fizyczny z bliską bądź, co bądź rodziną nie jest dla niego powodem do zastanowienia, czy nawet wstydu, to może się okazać, że jest jeszcze wiele innych spraw w tej materii, które jemu nie przeszkadzają, a dla Ciebie są nie do przyjęcia np. dopuszczenie się zdrady pod wpływem alkoholu czy korzystanie z usług prostytutki, bo to się przecież może zdarzyć prawdziwemu "samcowi". Generalnie ja bym była ostrożna w budowaniu głębszej relacji z taką osobą, ale to Twoje życie, więc rób co Ci rozum i serce dyktuje, powodzenia.

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-09-18 o 22:50
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 00:38   #50
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Tak tylko dodam w kwestii formalnej: kuzyni, ci najbliżsi, których rodzice są rodzeństwem, są dla siebie krewnymi w linii IV bocznej. Wg kościoła katolickiego nie można wziąć ślubu do IV linii bocznej włącznie, chyba, że dostanie się pozwolenie, dyspenzę. O nią mogą się starać krewni III i IV linii bocznej. Za to wg polskiego prawa rodzinnego, krewni już od III linii bocznej pokrewieństwa mogą się bez problemu pobierać, więc kuzyni tym bardziej.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 07:42   #51
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez zielonkava Pokaż wiadomość
To już znasz, przykro mi
zawsze uważałam że lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, ale chyba nie w tym wypadku

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Tak tylko dodam w kwestii formalnej: kuzyni, ci najbliżsi, których rodzice są rodzeństwem, są dla siebie krewnymi w linii IV bocznej. Wg kościoła katolickiego nie można wziąć ślubu do IV linii bocznej włącznie, chyba, że dostanie się pozwolenie, dyspenzę. O nią mogą się starać krewni III i IV linii bocznej. Za to wg polskiego prawa rodzinnego, krewni już od III linii bocznej pokrewieństwa mogą się bez problemu pobierać, więc kuzyni tym bardziej.
3 linia - czyli mogą pobrać się wujek siostrzenicą/ ciocia z bratankiem?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:25   #52
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

3 linia - czyli mogą pobrać się wujek siostrzenicą/ ciocia z bratankiem?
Wujek/siostrzenica lub ciocia/bratanek to III linia boczna.
Małżeństwa nie można zawrzeć z krewnymi linii prostej - rodzice/dzieci, dziadki/wnuczki, rodzeństwo i powinowaci linii prostej (teść/synowa, teściowa/zięć). Chyba, że zgodę na to małżeństwo wyda sąd.
Ach, i jeszcze osoby przysposobione i przysposabiające nie mogą.

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2014-09-19 o 08:27
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:45   #53
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

[QUOTE=aer;48198028]Wujek/siostrzenica lub ciocia/bratanek to III linia boczna.
Małżeństwa nie można zawrzeć z krewnymi linii prostej - rodzice/dzieci, dziadki/wnuczki, rodzeństwo i powinowaci linii prostej (teść/synowa, teściowa/zięć). Chyba, że zgodę na to małżeństwo wyda sąd.
Ach, i jeszcze osoby przysposobione i przysposabiające nie mogą.[/QUOTE]

Woody Allen ożenił się z przysposobioną córką Soon-Yi Previn ale może to nie była jego córka tylko partnerki.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 09:09   #54
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

[QUOTE=Gosiaczek1969;48198 293]
Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Wujek/siostrzenica lub ciocia/bratanek to III linia boczna.
Małżeństwa nie można zawrzeć z krewnymi linii prostej - rodzice/dzieci, dziadki/wnuczki, rodzeństwo i powinowaci linii prostej (teść/synowa, teściowa/zięć). Chyba, że zgodę na to małżeństwo wyda sąd.
Ach, i jeszcze osoby przysposobione i przysposabiające nie mogą.[/QUOTE]

Woody Allen ożenił się z przysposobioną córką Soon-Yi Previn ale może to nie była jego córka tylko partnerki.
Nie, on jej nigdy nie adoptował.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:42   #55
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Musisz sobie autorko zdać sprawę, że problem leży bardziej w Tobie.
Wpojono Ci, że seks z osobą bliżej lub dalej spokrewnioną jest złem, natomiast realne podejście do takich kontaktów jest uwarunkowane kulturą i to ciągle zmieniało się w różnych okresach historii.

Ale chwalenie się tym i tworzenie ołtarzyków uznałbym za nienormalne No i wiek 13 lat najbardziej.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą

Edytowane przez beznadziejny123
Czas edycji: 2014-09-19 o 12:45
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 19:58   #56
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
3 linia - czyli mogą pobrać się wujek siostrzenicą/ ciocia z bratankiem?
Tak. Dokładnie. To linia boczna i wg prawa jest to możliwe. A jak się dostanie dyspenzę to i kościelny można wziąć. Wiem, że w naszej kulturze nie jest to częste, ale zgodne z prawem.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:04   #57
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Nie wiem jak bliska to kuzynka, ale jeśli nie jest to córka rodzeństwa rodziców twojego TŻta to wydaje mi się, że wszystko jest okej
Sama mam w rodzinie przykład małżeństwa między kuzynostwem. Mają wspólnego pradziadka, więc prawnie jest jak najbardziej okej :P I to nie pato, po prostu się w sobie zakochali.
Nie dziwi mnie, że Twój TŻ czuje miętę do kuzyki. Przecież to chyba była jego pierwsza seks-partnerka, czyż nie :P? (pomijając szczeniacki wiek, którego już kuźwa nic nie tłumaczy :x )
Natomiast dziwi mnie, że tak to przeżywasz. Kuzynka, czy nie, czy to jakaś wielka różnica?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 21:12   #58
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez Askadafian Pokaż wiadomość
Hej, może na wstępie powiem coś o sobie. Mam 20 lat, mój chłopak jest 5 lat starszy, jesteśmy ze sobą rok. Jest nam razem bardzo dobrze. Wiadomo, zdarzają się kłótnie, ale nie umniejsza to naszego uczucia do siebie.
Parę tygodni po tym, jak zaczęliśmy być ze sobą odwiedziłam go u niego w domu i moją uwagę przyciągnęła jego półka. Oprócz zdjęć klasowych zauważyłam zdjęcie jego byłej, ok, ja też miałam na półce zdjęcie swojego eks, ze zwykłego braku zainteresowania jego osobą stało jego zdjęcie na szafce i miałam to głęboko w ... U mojego faceta myślę było z nią tak samo. To akurat najmniej ważne.
Oprócz zdjęcia jego byłej zauważyłam zdjęcie innej dziewczyny..powiedział, że to kuzynka, że mieszka za granicą, że była mu kiedyś bliska. Jako że mój chłopak pochodzi z patologicznego domu stwierdziłam, że może była jego bratnią duszą, że kochał ją jak siostrę, że wspierali się w trudach życia mając w domu patologię.
Po pewnym czasie siedzieliśmy, śmieliśmy się, nagle rzucił tekstem, że zna powiedzenie, że ten kto nie przeleciał swojej kuzynki choć raz w życiu to cienias. Zapytałam się, czy on przeleciał. I odpowiedział mi, że tak. Że to ta ze zdjęcia, mieli po 13 lat, wiek dojrzewania, ale trwało to tylko przez wakacje. Ona wyjechała za granicę i skończył się "romans". Wiem, że możecie pomyśleć, że to obrzydliwe, że może nie powinnam z Nim być, ale tłumaczę to sobie, że byli dziećmi, że mógł się pogubić...
Ale jej zdjęcie cały czas było na półce. Powiedziałam co myślę, stwierdził, że mam rację, że jedyne zdjęcie jakie powinien mieć w ramce, to moje zdjęcie. Ulżyło mi.
Ale dzisiaj kiedy wyszedł do toalety coś mnie cknęło i otworzyłam jego album i ... zobaczyłam tam jej zdjęcie, to z ramki. Dziwnie mi się zrobiło, nic mu nie powiedziałam, bo... co w sumie miałam powiedzieć? Że nie życzę sobie, żeby miał zdjęcie kogoś, z kim spał? W dodatku <o zgrozo> kuzynki..
moje zagubienie w tej sprawie ciągnie się już prawie rok.
Niezręcznie ci o tym powiedział, ale może był zdenerwowany,zresztą nie znam was, nie wiem jaki ma sposób bycia. Imho twoja reakcja jest przesadzona, czujesz się zazdrosna - w porządku, to naturalne, ale nie rób z igły wideł. Kiedy mu dałaś do zrozumienia, że nie podoba ci się trzymanie przez niego zdjęć jego byłych na półce usunął je, więc myślę że zachował się w porządku i szanuje twoje uczucia. Nie rozumiem tylko, dlaczego cię niemile zaskoczyło zobaczenie tego zdjęcia w albumie? Miał je wyrzucić?

Trochę dziwne mi się wydaje, że wizja kuzynki jako bliskiej osoby ci się podobała, ale po jego zwierzeniu (jakkolwiek niezręcznym) nagle o tym przestałaś o tym tak myśleć. A czy jedno drugie wyklucza? Biorąc pod uwagę ich wiek wówczas, wydaje się że seks był raczej wynikiem ciekawości, dziecięcych eksperymentów niż jakiejś wielkiej, romantycznej namiętności.


To, że to że twój partner uprawiał z kimś kiedyś seks, albo był w związku,to nie znaczy że musi zerwać kontakt z tą osobą i wrzucić jej zdjęcia.


Myślę, że po prostu u ciebie nałożył się kilka uczuć - młodzieńcza zazdrość, twoja prywatna wizja roli kuzynostwa (związek między kuzynami jest legalny), i lekkie obrzydzenie ze sposobu, w jaki ci o tym opowiedział.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 21:28   #59
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Akurat fascynacja kuzynami to nic nienormalnego w pewnym wieku. Jak miałam koło 13 lat też byłam zauroczona moim kuzynem- 3 lata starszy, bardzo przystojny, dowcipny i w dodatku jak niemal obcy człowiek, bo widywaliśmy się maks dwa razy w roku. Bardziej "braterską" więź odczuwałam z sąsiadem, z którym bawiłam się codziennie od trzeciego roku życia...

Ale dla mnie seks w tym wieku był nie do pomyślenia... Choć może w patologicznej rodzinie rzeczywiście jest inaczej, może naprawdę szukali bliskości.

Czyli reasumując- to samo w sobie nie jest jakieś bardzo straszne, byli tylko zagubionymi dziećmi.

Znacznie bardziej zmartwiłoby mnie na Twoim miejscu jak on teraz do tego (i do seksu w ogóle) podchodzi.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 21:32   #60
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Mój chłopak uprawiał seks z kuzynką.

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Nie dziwię się Twojej reakcji na tą całą sytuację, bo dla mnie to też jest jakimś wynaturzeniem, a wręcz niesmaczne. Nie uważam żeby było normalne uprawianie seksu w wieku 13 lat, tak samo jak nie sądzę, że ktoś z rodziny patologicznej sam musi być zwichrowany i robić coś złego tylko dlatego, że ktoś mu czegoś nie zakazał czy nie wytłumaczył w odpowiednim momencie. Każdy ma swój rozum, a 13-latek to nie mały srajtek lejący w pieluchy, który nie rozumie co się wokół niego dzieje. Tym bardziej, że dzieci z rodziny patologicznej dojrzewają dużo szybciej i znacznie prędzej uczą się dawać sobie radę samodzielnie, bo nie mają specjalnie na kogo liczyć. W tym przypadku niepokoi mnie nieco inna sprawa... Rozumiem dziecięce fascynacje płcią przeciwną, sama byłam zauroczona pewnym przystojnym marynarzem w wieku 10 lat. Ale od marzeń o bliskości do realizacji w przypadku dziecka, a szczególnie dziewczynki istnieje olbrzymia przepaść. Dlatego ciekawi mnie fakt czy gdybyś poznała wersję tej kuzynki o ich "wakacyjnej przygodzie", to również byłaby ona tak barwna, wesoła i lekka, jak opowieść Twojego faceta. Bo równie dobrze może to być smutna i niezbyt nadająca się do prezentowania na szerszym forum historia kuzynki, która została wykorzystana, a nawet zgwałcona przez nadpobudliwego kuzyna i która nie ma ochoty poruszać tego tematu jako wstydliwego i bardzo bolesnego dla niej. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak seksualna fascynacja 13-latków i dążenie do fizycznego kontaktu z drugą osobą, bo na tym etapie rozwoju takie potrzeby nie istnieją, szczególnie u dziewczynek pojawiają się one dużo później. Prędzej zdarzyłoby się platoniczne zakochanie, bądź zauroczenie, ale nie potrzeba fizycznego zespolenia. To dziwne, że Twój facet traktuje tą historię jako swoiste trofeum samca-łowcy i na Twoimm miejscu bacznie przyjrzałabym się i wybadałabym jego stosunek do seksu w ogóle oraz jakie są jego priorytety, bariery czy zahamowania w tej kwestii. Bo jeżeli taki kontakt fizyczny z bliską bądź, co bądź rodziną nie jest dla niego powodem do zastanowienia, czy nawet wstydu, to może się okazać, że jest jeszcze wiele innych spraw w tej materii, które jemu nie przeszkadzają, a dla Ciebie są nie do przyjęcia np. dopuszczenie się zdrady pod wpływem alkoholu czy korzystanie z usług prostytutki, bo to się przecież może zdarzyć prawdziwemu "samcowi". Generalnie ja bym była ostrożna w budowaniu głębszej relacji z taką osobą, ale to Twoje życie, więc rób co Ci rozum i serce dyktuje, powodzenia.
Mocno przesadzasz. Owszem istnieje tak możliwość, że z jej strony to inaczej wyglądało, ale o coś takiego można równie dobrze podejrzewać kogokolwiek, niezaleznie od wieku. Gdyby była różnica wieku, np. on miał 16 a ona 13 to byłoby to bardziej podejrzane, ale i tak się zdarza...

Cytat:
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak seksualna fascynacja 13-latków i dążenie do fizycznego kontaktu z drugą osobą, bo na tym etapie rozwoju takie potrzeby nie istnieją, szczególnie u dziewczynek pojawiają się one dużo później.
Nie wiem skąd ty masz takie pomysły, ewidentnie jesteś na bakier z wiedzą o rozwoju dziecka. Dzieci nie są aseksualne, nawet małe. Rzecz w tym, że jest to kwestia indywidualna, na ile są zainteresowane seksem i jak to wyrażają. To o dziewczynkach i chłopcach jest kompletnie absurdalne. Jest to stereotyp kulturowy, a w gruncie rzeczy dziewczynki dojrzewają wcześniej niż chłopcy. W ogóle z całej twojej wypowiedzi przebija bardzo romantyczna postawa wobec seksu, weź pod uwagę że to tylko twoja indywidualna postawa i nie jest ona normą.

Ja nie mówię że ta historia nie może szokować, bo w Polsce jednak po pierwsze wiele osób widzi kuzynów jako coś w rodzaju rodzeństwa, po drugie 13 lat to bardzo młody wiek jak na inicjację seksualną. Mimo wszystko, zdarzają się zarówno związki między kuzynami, jak i wczesne inicjacje i chyba dorosłe osoby zdają sobie z tego sprawę.

Trzynaście lat to taki wiek, w którym dzieciaki już mocno interesują się seksem, choćby i tylko teoretyczną stroną, są też jeszcze dość dziecinne i głupie, jakby nie patrzeć. Dlatego jest to dość ryzykowny wiek. To, że większość z nas nie zdecydowała się na seks w tak młodym wieku to wynik wielu czynników, a nie jakiegoś faktu, że dzieci, a szczególnie dziewczynki w tym wieku "nie myślą o tych sprawach i nie mają potrzeb seksualnych".

A dorastanie w patologicznej rodzinie raczej zwiększa niż zmniejsza ryzyko wczesnej inicjacji czy innych niebezpiecznych zachowań.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-23 22:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.