Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 23:44   #4231
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
działa ok, dopisz tylko prosze że litery muszą być duże bo jak są małe to wychodzą bzdury

jest też problem z datami z rokiem X czy W, bo system odczytuje je jako przyszłe, nie da sie ich jednoznacznie określić czy to byłe czy przyszłe bo kod może być taki sam

jest to dekalculator grupy l'oreal czyli: Garnier, L'oreal, Vichy, La Roche Posay, Sanoflore, Matrix, L'oreal Professionel, Kerastase, Lancome, HR, Biotherm, Armani, Ralph Lauren, Shu Uemura, Kiehl's, nie wiem czy Body Shop już przeszedł na ten system czy jeszcze nie
wpisywałam duże literki


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
lili, czy Ty masz ten zmywacz do buzi ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...33360&goChar=B

Bo od kilku dni na niego się czaję, ale wydaje mi się, że na zdjęciu KWC na opakowaniu jest więcej linijek tekstu niż na tym z Truskawy. Czy ten na truskawie to mleczko jakieś, a nie płyn do mycia twarzy z wodą ?

Czy możesz rozwiać moje wątpliwości ?
jest to pianka w buteleczce widać płyn, który się zamienia w piankę bardzo fajny kosmetyk do zmywania makijażu i brudu

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a jaki masz kod na tej farbie ?
wydaje mi się, że to 10E101, ale wpisywałam też 1OE101 - w tej chwili, po poprawkach w dekalkulatorze pokazuje mi "niewłaściwy format kodu"

edit:
po sprawdzeniu korektora HR - pokazało datę, po wprowadzeniu kodu z bambusa znów niewłaściwy format kodu...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:47   #4232
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość

ktokolwiek widział , ktokolwiek wie: czekam na informacje o pozostałych kodach - kanebo, dior itp.
fajnie działa, napisz pw do vril ona jako maniaczka clinique zna ich sposób szyfrowania dat
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:52   #4233
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że to 10E101, ale wpisywałam też 1OE101 - w tej chwili, po poprawkach w dekalkulatorze pokazuje mi "niewłaściwy format kodu"

edit:
po sprawdzeniu korektora HR - pokazało datę, po wprowadzeniu kodu z bambusa znów niewłaściwy format kodu...
może to nie ten kod z farby, a jaka to farba? może jest jeszcze inny kod na opakowaniu

kod z bambusa wchodził na pewno tylko opuść ewentualną ostatnią litere, wpisz dwie litery i trzy cyfry, z tego co dziewczyny podawały to wychodził najczęściej grudzień 2006 na bambusie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:57   #4234
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo
A pomyśleć, że na głównej stronie Strawberry jest napisane: "the fresh cosmetic company" ...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 05:35   #4235
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo
To super wiadomość
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 06:36   #4236
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
może powinnaś to dać do muzeum....może to jest pomadka Kleopatry ?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kochana !!! za pomadkę Kleopatry na aukcji zbiłabyś krocie


Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
nie wiem czy to co znalazłaś to data produkcji bo brakuje jeszcze jednej litery z przodu, ale jeżeli tak to D001 oznacza date produkcji 1 styczeń 2007
dzięki kamisio, to pocieszające. Szczególnie że pomadka bardzo przypadła mi do gustu

Mad, cieszę się że w końcu wyszło na twoje i nie musisz juz z nimi wlaczyć

No własnie FRESH COSMETICS...... rezygnujesz z truskawkowego kupowania, czy dajesz im jeszcze szanse?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:18   #4237
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
kupilas Cura Naturale na strawberry?
Znalazlam wskazowki jak rozszyfrowac kody Borghese ale niestety niebardzo pasuja do tego kodu... (pisalam bodajze w temacie "jasny podklad"..)
tak własnie ten z specjals heheh na stronie Borghes nie ma juz takiego opakowania ale wogole niema takiej serii podobna liniaj kosmetykow była w 2007 roku w lecie ale na ile to prawda niewiem ale podkład jest płynny nie smierdzi i bardzo ładnie wchła nia się i na dodatek nawilza to czego mnie brakowało w innych poza Diorem ( to mój faworit) jak narazie
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 07:21   #4238
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
.
puderek mam w odcieniu 01.
Puderek jest jednak tranparentny dość i on nie nadaje koloru, jedynie wykańcza, matowi makijaż i lekko w sztucznym świetle rozświetla. Jestem zadowolona 01 wydaje mi się uniwersalna, chociaż czasem oczywiście myślałam, że 02 byłby lepszy, ale to pozory, ciemny puder może sciemnieć na twarzy i będzie klops. 01 jest bardzo dobra na cały rok.W ogóle La Prarie ma wręcz genialne produkty, w chorych cenach oczywiście, a ten puderek kosztuje dość rozsądnie
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
sypki la prairie to w moim odbiorze lekki puderek dający efekt satynowej skóry, ale nie do tłustych twarzy,
No to teraz juz nie wiem, może zacznę od Clarinsa...muszę zdobyć próbeczki obu...ja jednak potrzebuję matowienia mocniejszego, eh...i znów będę całe święta myślała, który, hi,hi...

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo
Madlaine, Gratulacje, ja przy okazji tez napiszę, że dostałam NIESTANDARDOWEGO MAILA, Z KONKRETNĄ DLA MNIE ODPOWIEDZIĄ, że przepraszaja za wszelkie problemy, ale to zamówienie z 10.03 zostało w końcu wysłane 18.03!!!
czyli chcieli kod kilka razy nie dałam, wkurzona bo juz zdjęli kaske dawno, kazałam sama anulować...a oni jednak zrealizowali...
ale przynajmniej wiemy,że jednak czytają te maile

Jazmine super ten Twoj datecalculator, na szybko sprawdzilam na LRP, ok (bez ostataniej cyfry) - btw, czy tonik ma 3 lata od daty wyprodukowania i oczywiscie 12 m-cy od otwarcia, bo tak mi wyszlo...?
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:45   #4239
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, czy Magik Helenki bywał czasami w promocji na Tru? Bo sie zastanawiam - brać teraz, czy jednak poczekać...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:55   #4240
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kosmetyki stila - jakiś czas temu oglądałam na tvn style program Trinny & Susannah rozbierają W.Brytanię - i panie były charakteryzowane do tego programu właśnie produktami stila ...
ja mam cień sypki - fioletowy - jest bardzo ładny rozświetlająco ożywiający, moje uczennice są nim zachwycone. 10-12 latki zawsze komentują na bieżąco moje makijaże

Jazmine
jaki masz numer tego fioletu? Mój brąz to nr 10 ale wygląda inaczej niż na stronie truskawki - jest o wiele bardziej ciemniejszy i intensywniejszy. A drobinki rozświetlające są cudne. No i teraz cena jest korzystna
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:56   #4241
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Magik Helenki bywał czasami w promocji na Tru? Bo sie zastanawiam - brać teraz, czy jednak poczekać...
od stycznia jest w tej samej cenie, tylko waha sie w zalezosci od kursu dolara, chyba te popularne kolorowe kosmetyki nie są obnizane, a do takich Magic HR należy
wczesniej nie wiem jak było, bo jeszcze nie wiedziałam co to truskawkowy nałóg
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 08:09   #4242
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Meggie, faktycznie z pudrami sypkimi to jakaś ruletka na to wygląda... Ja też mam dylemat, z tym, że ja jestem suchotnik i dodatkowo nie lubię matu absolutnego. Oglądam na Tru, czytam opinie wizażanek, testuję co można i póki co mam mętlik w głowie. Strasznie się napaliłam na HR Illuminator ale jakoś mnie nie powalił na kolana... Strasznie spodobał mi się Dior Forever w kompakcie (do poprawek w ciagu dnia) i podoba mi się Shiseido Enriched po dwóch dniach testów. Teraz jeszcze mowa a La Praire...
Kamisio poleca matujący Matte Finish Lancoma (mówi, że genialny!!) - może gdzieś uda Ci się go wypróbować, poleca co prawda wersję prasowaną ale sypki tez jest dostępny na tru.
Kamisiu może ja podpytam Cię o jakiś dobry puder sypki??
Ma być transparentny, nie matujący lecz satynowy!! - rozświetlający!!!!, lekki, utrwalający makijaż, zmiękczający rysy i linie! i dla suchej cery!... uff dużo tego Ale może znasz i mógłbyś polecić jakiś magiczny specyfik dla 33latki???
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:25   #4243
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo

Czy mogłabyś mi podesłaś jakieś parę słów, które wyslałąś do tru w związku z tym, że dostałaś przeterminowany produkt ? Nie nam angielskiego na tyle, zeby coś napisać, a też dostałam podkład Biotherm z bardzo daleką datą produkcji

U mnie wczoraj wieczorem kasa zeszła z karty, a dzisiaj rano ani maila z tru o wysyłce towaru, a status: payment is pending" Wrrr, chyba ich rozerwę.!

EDIT:
Wysłałam im zdanie typu Kali mieć, ze zapłąciłam za zamówienie i podałam kod i dlaczego moja płatność jest pending i już mam odpowiedź od Zennego. Co on pisze ????

While the transaction for your order has been processed, we would also like to re-confirm via e-mail both your billing address and the security code of your card. This is for extra security to ensure that the billing details provided are accurate and verified.

Any charge that has appeared on your account will be reversed unless we received validation within 7 days, to do this we require the security code and confirmation of your billing address to ensure the transaction has been verified.

For Visa or Master Card, the security code is the last three digits on the back of the card, or the last three digits for a virtual card. For American Express, these are the four black numbers on the front of the card.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received. Sending this information by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.

Thank you for your assistance, your order will be processed once your information has been received and verified.

Your Sincerely,
Zenny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:34   #4244
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Magik Helenki bywał czasami w promocji na Tru? Bo sie zastanawiam - brać teraz, czy jednak poczekać...
cena magika i tak jest o 100 zł niższa niż w perf.

Kasiaoli - na kwc doskonałe opinie ma puder z kanebo, chociaż może lepiej go nie kupować na Tru.

Właśnie Kamisiu, napisz nam coś o pudrach.
I poleć mi proszę jakiś czarny cień migocący na zielono albo bardzo ciemny zielony cień, butelkowa zieleń.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:36   #4245
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Kamisiu może ja podpytam Cię o jakiś dobry puder sypki??
Ma być transparentny, nie matujący lecz satynowy!! - rozświetlający!!!!, lekki, utrwalający makijaż, zmiękczający rysy i linie! i dla suchej cery!... uff dużo tego Ale może znasz i mógłbyś polecić jakiś magiczny specyfik dla 33latki???
ja co prawda ani nie ekspert, ani nie kamisio
ale jak przeczytałam opis twoich pudrowych wymagań- moje wymagania są takie same- to od razu pomyślałam o moim ukochanym LUCIDITY
na mojej buzi zachowuje się dokładnie tak jak piszesz powyżej:
-jest transparentny
-satynowy
- ma mikro drobinki z cyklu co ich nie ma a są, więc nie ma matu absolutnego, tylko rozświetlona buziaa
-nie ma talku i jest dobry do suchej skóry

wiem , że to nie jest żadna nowość i większość go zna,ale mimo to stwierdziłam że warto o nim przypomieć
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:08   #4246
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Kamisiu może ja podpytam Cię o jakiś dobry puder sypki??
Ma być transparentny, nie matujący lecz satynowy!! - rozświetlający!!!!, lekki, utrwalający makijaż, zmiękczający rysy i linie! i dla suchej cery!... uff dużo tego Ale może znasz i mógłbyś polecić jakiś magiczny specyfik dla 33latki???

Nie jestem co prawda Kamisia, ale polecam link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=221068&page=3
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:10   #4247
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

szukam pięknego głębokiego granatu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:12   #4248
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
od stycznia jest w tej samej cenie, tylko waha sie w zalezosci od kursu dolara, chyba te popularne kolorowe kosmetyki nie są obnizane, a do takich Magic HR należy
wczesniej nie wiem jak było, bo jeszcze nie wiedziałam co to truskawkowy nałóg
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
cena magika i tak jest o 100 zł niższa niż w perf.
Dzięki Dziewczyny Poczekam do kwietnia i wtedy go złapię, w marcu zbyt się rozszalałam kosmetycznie i trzeba przystopować
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:17   #4249
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Nie jestem co prawda Kamisia, ale polecam link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=221068&page=3
jeku zobaczyłam ten link i nie wierze może jeszcze kto podzieli się opiniami a wogoole czy puder sypki la pary nie przestarzały ? pytam tak na zapas bo juz nając truskawe lepiej sprawdzić
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 09:18   #4250
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jeku zobaczyłam ten link i nie wierze może jeszcze kto podzieli się opiniami a wogoole czy puder sypki la pary nie przestarzały ? pytam tak na zapas bo juz nając truskawe lepiej sprawdzić
Powiem tak - używam tego pudru Vipery i jestem zachwycona. Nigdy nie miałam niczego lepszego, chociaż przetestowałam maaasę...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:32   #4251
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla historia z datami z Kanebo mnie normalnie osłabiła, nawet nie patrze w tamtą stronę, mimo, że kusi mnie cena mojego ukochanego peelingu w proszku...

Evitko mam puder EL So Inginous i przez pierwsze miesiące byłam nim zachwycona ale teraz jakoś nie mam serca do niego, poza tym już niebawem go wykończę. Kiedy testowałam SI i Lu w perfumerii sprzedająca przekonywała mnie, że to ten sam puder tylko różni się opakowaniem. Ni ewiem czy miała rację ale faktycznie konsystencja, miałkość, kolory i ilość drobinek były identyczne.

aaricia poszukam w rodzimych drogeriach, jeśli będzie można przetestować - spróbuję.

Yennefer MC HR naprawdę watro kupić na tru, cena w perfumerii 160 zł.!!!

agabil ta paleta zawiera piękny i głęboki granat:
http://eu.strawberrynet.com/productD...72538&goChar=H
Jestem pod wrażeniem tych cieni... oglądałam je na żywo, są cudne... Cena na Tru też rewelacyjna, w perf 240-260zł. Wśród dwójek HR też są piękne granaty.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:40   #4252
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi podesłaś jakieś parę słów, które wyslałąś do tru w związku z tym, że dostałaś przeterminowany produkt ? Nie nam angielskiego na tyle, zeby coś napisać, a też dostałam podkład Biotherm z bardzo daleką datą produkcji

U mnie wczoraj wieczorem kasa zeszła z karty, a dzisiaj rano ani maila z tru o wysyłce towaru, a status: payment is pending" Wrrr, chyba ich rozerwę.!

EDIT:
Wysłałam im zdanie typu Kali mieć, ze zapłąciłam za zamówienie i podałam kod i dlaczego moja płatność jest pending i już mam odpowiedź od Zennego. Co on pisze ????

While the transaction for your order has been processed, we would also like to re-confirm via e-mail both your billing address and the security code of your card. This is for extra security to ensure that the billing details provided are accurate and verified.

Any charge that has appeared on your account will be reversed unless we received validation within 7 days, to do this we require the security code and confirmation of your billing address to ensure the transaction has been verified.

For Visa or Master Card, the security code is the last three digits on the back of the card, or the last three digits for a virtual card. For American Express, these are the four black numbers on the front of the card.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received. Sending this information by e-mail is totally safe as long as the credit card numberkod
Your Sincerely,
Zenny

Mariolu, napisali Ci, że przygotowali Twoje zamówienie do wysłania, jednak chcieli ponownie potwierdzić za pośrednictwem maili zarówno twój adres płatniczy, jak i kod bezpieczeństwa Twojej karty. Jest to spowodowane chęcią zwiększenia bezpieczeństwa i upewnieniem się, że twoje dane są potwierdzone i dokładne.
Wyjaśniają Ci również, że wszelkie obciążenia finansowe, jaki pojawią się na Twoim koncie, zostaną zwrócone w ciągu 7 dni, jeśli nie podasz im tego, czego chcą.
Wyjaśniają Ci także, które cyferki na kartach są kodem, o który proszą.
Napisali Ci, że pytanie o ten kod jest podone do pytania o sygnaturę, PIN w sklepie i pomaga weryfikowanie itp, itd.


Tak na szybko przetłumaczyłam Ci ten list, spieszę się, ale jeśli będziesz chciała dokładnie, to później mogę to zrobić.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:55   #4253
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy te cienie mają drobinki czy są matowe? Ktoś wie?

http://eu.strawberrynet.com/productD...42648&goChar=G
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:03   #4254
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mariolu, napisali Ci, że przygotowali Twoje zamówienie do wysłania, jednak chcieli ponownie potwierdzić za pośrednictwem maili zarówno twój adres płatniczy, jak i kod bezpieczeństwa Twojej karty. Jest to spowodowane chęcią zwiększenia bezpieczeństwa i upewnieniem się, że twoje dane są potwierdzone i dokładne.
Wyjaśniają Ci również, że wszelkie obciążenia finansowe, jaki pojawią się na Twoim koncie, zostaną zwrócone w ciągu 7 dni, jeśli nie podasz im tego, czego chcą.
Wyjaśniają Ci także, które cyferki na kartach są kodem, o który proszą.
Napisali Ci, że pytanie o ten kod jest podone do pytania o sygnaturę, PIN w sklepie i pomaga weryfikowanie itp, itd.


Tak na szybko przetłumaczyłam Ci ten list, spieszę się, ale jeśli będziesz chciała dokładnie, to później mogę to zrobić.
Strasznie Ci dziękuję:cmok : Bardziej dokładnie już nie trzeba No własnie czyli dalej chcą ten numer ?? Wczoraj im wysłałam przecież Dzisiaj mam wysłać raz jeszcze ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:04   #4255
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

czy ktoś może polecić cień, który nakłada się w kąciki oczu żeby rozjaśnić spojrzenie?
czy to ma być czysta biel?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:04   #4256
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja mam te cienie, tylko w szarosciach. Od gornej lewej cwiartki:
1 - lekko perlowy (uzywam do rozjasnienia wewnetrznych kacikow)
2 - mat satynowy (nakladam na cala powieke)
3 - mat satynowy (nakladam w zaglebienie powieki)
4 - drobinkowo perlowy (rysuje kreske na gornej i dolnej powiece)

Sa to najlepsze cienie z jakimi mialam do czynienia. Maja piekna strukture, slicznie sie rozcieraja i cieniuja a zestaw Touche de Brume bede kupowac do konca zycia, bo tak idealnie pasujacych do mnie kolorow nigdzie indziej nie znalazlam. Podoba mi sie w nich tez to, ze wszystkie kolory w palecie sa przemyslane i zuzyje je wszystkie.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:08   #4257
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja mam te cienie, tylko w szarosciach. Od gornej lewej cwiartki:
1 - lekko perlowy (uzywam do rozjasnienia wewnetrznych kacikow)
2 - mat satynowy (nakladam na cala powieke)
3 - mat satynowy (nakladam w zaglebienie powieki)
4 - drobinkowo perlowy (rysuje kreske na gornej i dolnej powiece)

Sa to najlepsze cienie z jakimi mialam do czynienia. Maja piekna strukture, slicznie sie rozcieraja i cieniuja a zestaw Touche de Brume bede kupowac do konca zycia, bo tak idealnie pasujacych do mnie kolorow nigdzie indziej nie znalazlam. Podoba mi sie w nich tez to, ze wszystkie kolory w palecie sa przemyslane i zuzyje je wszystkie.

Bardzo dziękuję za odpowiedź . A powiedz - jak z trwałością?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:19   #4258
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
czy ktoś może polecić cień, który nakłada się w kąciki oczu żeby rozjaśnić spojrzenie?
czy to ma być czysta biel?
polecam pigment Inglotu delikatno rózowy oko wygłąda naturalnie rozświetlone i obsolutnie nie jest rózowe ale takie naturalne
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:24   #4259
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Evitko mam puder EL So Inginous i przez pierwsze miesiące byłam nim zachwycona ale teraz jakoś nie mam serca do niego, poza tym już niebawem go wykończę. Kiedy testowałam SI i Lu w perfumerii sprzedająca przekonywała mnie, że to ten sam puder tylko różni się opakowaniem. Ni ewiem czy miała rację ale faktycznie konsystencja, miałkość, kolory i ilość drobinek były identyczne.
Z tego co ja wiem, to to są faktycznie podobne produkty, ale zasadnicza różnica jest taka ze so ingenious ma talk, a lucidity nie ma, więc na pewno troszkę inaczej wyglądają na buzi (LU jest jakby lżejszy), no i pewnie Lu matowi na krócej, więc nadaje się raczej dla suchelców

Ale jak SI juz miałaś to pewnie wolisz popróbować coś innego

A i jeszcze clarinsowego sypańca dziewczyny zachwalały
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:32   #4260
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
daj linka do tego kremu chanel...
wydaje mi sie że mowa jest o biało czarnej serii precision age delay, która juz od dłuższego czasu jest wycofana- w tych opakowaniach......wiec jeśli moje przypuszczenia się sprawdzają to cóż....raczej nie można sie spodziewać swiezynki po serii. której co najmniej od roku nie ma w sklepach

dziewczyny trzeba trochę uważać bo na tru sa dostępne stare serie np diora, których juz nie ma od dłuższego czasu...moim zdaniem oni nie muszą ostrzegać, bo ktos kto sie orientuje, ze danej serii juz nie ma nie będzie liczył na to ze dostanie coś świeżego...

tru jest fajna ale trzeba sprawdzać te "okazje" żeby się nie wpierdzielić na minę


a w sprawie decalculatora juz tez pisałam- nie wierzę mu w 100%, moim zdaniem - tak jak w przypadku bambusa,czasem on nie ma uaktualnionych danych i strzela coś od czapy..
Tak to ta seria.( nie moge podac linku bo w ogóle dzisiaj nie moge sie dostać do truskawki ;-()Wiem ,ze go nie mozna juz dostac ale myslałam ,ze data produkcji bedzie przynajmniej 2006 a nie 2002 ... chociaz dobrze sie rozprowadza, nie smierdzi i działa tak jak powinien ,ze zaczynam powatpiewac w to ,ze dekalkulator mówił prawdę.
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.