Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 17:43   #1
Kyndziolaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2

Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...??


Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...?? Kto jest zwolennikiem pięknie zarysowanych plecków ręka w górę
Kyndziolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 17:56   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...??

Chodzi Ci konkretnie o ćwiczenia na mm.najszerszy grzbietu? Bo jesli tak,to moim zdaniem: ściąganie wyciągu drążka do karku i podciąganie sztangi w opadzie tułowia
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 12:03   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...??

Ładne plecy to dla mnie przede wszystkim _proste_!!!! plecy.
Na siłkach 2/3 ludzi ma plecy garbate, niestety królują w tym panowie pakujący na masę własnym sposobem.. Plery owszem rozrośnięte i umięśnione, ale okrągłę jak parasole.
Coś okropnego.

najlepsze IO ćwiczenia:
1. wyciskanie żołnierskie ( z za głowy) - bo oprócz aspektu siłowego, jest to ćwiczenie pięknie korygujące postawę.
2. Dubel za gafitness- "wiosła" czyli podciąganie sztangi w opadzie tułowia
3. ćwiczenia rozciągająco-korygujące: rozciąganie i otwieranie _klatki piersiowej_ - tylko otwarta, rozciągnieta klatka piersiowa gwarantuje ładne, proste plecy w górnej partii, a nie okrągły "parasol"
4. martwe ciągi i wszelkie "foczki" w leżeniu- ładne plecy zaczynają się tuż nad tyłkiem, wiec muszą mieć piękne prostowniki grzbietu.
5. zwisy z drążka, głownie w szerokim nachwycie (korygują postawę i wyrównują asymetrie stron.
6. Podciąganie ciężaru z przodu do linii ramion (tzw "barki"), żeby były na szczycie pleców ładne "poduchy" z mięśni naramiennych
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 14:05   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...??

Podzielam Twoje zdanie Cava. Prosty kręgosłup obudowany mięśniamy nie tylko "robi" sylwetkę,ale jest istotny z punktu widzenia zdrowotnego.

Kwestia szerokich pleców - rzecz gustu.Aczkolwiek im szersze plecy,tym talia wydaje się węższa
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:36   #5
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Najlepsze ćwiczenie na górne partie według Was to...??

Hej
jeśli chodzi o górne partie mięśniowe to ja też takiego sprzętu szukałam niedawno. Chciałam na gwiazdkę kupić mężowi prezent. On nie przepada za siłownią a też nie mamy za dużo miejsca w mieszkaniu na to i znalazłam świetne rozwiązanie. Trochę się bałam że może się na tym nie znam i kupię nieodpowiednie ale zależało mężowi na wyćwiczeniu właśnie tych górnych partii mięśni, poza tym sprzęt który znalazłam spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa a nie tak jak reszta którym tego brakuje. Kupiłam i to był
najlepszy prezent!

Na allegro znalazłam ławeczkę do ćwiczeń z funkcją stojaka (wszystko w jednym miejscu nie zajmuje miejsca dużo i wygląda super), mąż zadowolony i od nowego roku dzień w dzień ćwiczy, jeśli szukacie coś godnego polecenia to szukajcie takiej ławeczki na allegro: ławeczka do ćwiczeń SMART BENCH B225

Edytowane przez wiolafrytka
Czas edycji: 2020-01-20 o 09:57 Powód: literówka
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 09:36:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.