Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 21:37   #3991
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam micel z born to bio Ale zmartwiłaś mnie jak tuszu nie zmywa...
Cudne są te mydełka z LF, ach a zapachu herbacianego współczuje hahaha
O jaki listonosz troskliwy Ja nie zamawiam dużo, ale czasem mi wstyd jak ten sam listonosz ZNOWU przynosi paczkę:P
Boski ten olej z róży. Na prawdę działa cuda. Szkoda, że wcześniej go nie odkryłyśmy.
Nie martw się o micela, dziewczyny wcześniej pisały, że zmywa im tusz, może tylko u mnie sobie nie poradził a u Ciebie zmyje wszystko.
Ja sobie też mocno współczuje balsamu o zapachu oleju z drzewa herbacianego chyba ziścił sie mój koszmar A skoro ten balsam ma w sobie olej eteryczny herbaciany to ma też właściwości antybakteryjne?

Ja już się boję jak spotkam osobiście mojego listonosza, oby to nie było przy wręczaniu jakiejś paczuchy zaadresowanej do mnie.

zgadzam się, szkoda, że wcześniej nie odkryłyśmy tego oleju. Tak własnie patrze na moją dłoń i zadrapanie, które zafundowała mi moja kotka i strasznie szybko się zabliźniło dlatego zaczęłam się zastanawiać czemu bo na drugiej ręce zadrapanie (już nie kotkowe) goiło się długo i uświadomiłam sobie, że tą wewnętrzną stroną dłoni maziałam się olejem z róży i stąd cud

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Po pierwsze primo dzieki Caameroon jestem szczęśliwą posiadaczką 2 glinek zielonych glinki multani, blota termalnego, szamponu i odżywki yes to cucumber oraz glinki rhassoul Ja nie wiem, czy zniose tyle dobroci naraz!! Caameroon wielki kochana jesteś strasznieAle będę testować!!!!!!! Glinki bójcie się

Nie ma za co Mam nadzieję, że wszystko przypadnie Ci do gustu Ja też się pochwalę. Dzięki dobremu sercu Anuli również jestem szczęśliwą posiadaczką paru cudenek Dziękuje Na razie przetestowałam honeyquat, hydrolat oczarowy (podoba mi się ) i płyn micelarny z Argile.
Raczej..: "mężczyźni bójcie się I ćwiczcie silną wolę żeby powstrzymała Was przed pożeraniem mnie wzrokiem "

Ciesze się, że w Twoim przypadku Biolander się postarał

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Caameroon- naprawdę ten listonosz troskliwy... Tekst świetny, uśmiałam się A Twoje zakupy super I widzę, że Mineral Flowers przeze mnie Ciekawa jestem co o nim powiesz
Anulka- gratulacje A pochwal się co wybrałaś
Dziewczyny, tak w ogóle, macie jakieś zwierzaki w domu?
Troskliwy listonosz mi się trafił aż strach go spotkać.
Tak, tak mineral zdecydowanie zakupiony przez Ciebie, szybko się wprawiasz w wątek i kuszenie

Ja mam zwierzaki.. psinke (suczke) i kotkę.. wybuchowe towarzystwo alew pozytywnym znaczeniu. To są dziewczyny z charrrrakterkami

Chciałam zrobić małe porównanie dwóch płynów micelarnych, pod wpływem moich pierwszych wrażeń: Born to bio i z Argile Provence (choć może nie powinnam bo to tylko moje pierwsze wrażenia ale muszę się z Wami tym podzielić), powiem tak:
- Born to bio jest delikatniejszy, w ogóle nie czuć, że właśnie czymś przemyło się twarz, jakby powietrze ją umyło i nawilżyło Myślę, że dla osób o wrażliwej cerze powinien być super ale potrzebowałam więcej płateczków do zmycia makijażu twarzy i oczu i nie poradził sobie z tuszem do rzęs.
- micel z Argile "mocniej" zmywa, o czym świadczy to, że potrzebowałam mniej płateczków do zmycia makijażu i poradził sobie też z tuszem bez większych problemów I tak jakby czujemy, że czymś potraktowaliśmy skóre ale też jest delikatny.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:50   #3992
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A przypomniało mi się. Czy dr Scheller jest w drogeriach Natura? Chyba Sekretny o tym pisała... Albo coś pomyliłam już.
Tak, Dr Scheller jest w drogeriach Natura, w SP też. Ceny takie same jak w internecie tyle, że już nie płacimy za przesyłkę.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie coslys obstawiałam dzieki za info
a żel pod prysznic yes wachałaś???? Ogorkowy pięknie pachnie
Wąchałam, ale mi się nie podobał zapach. Jedyne, co mogłabym znieść to balsam do ust miętowy, a i to średnio.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:03   #3993
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon -
czyli argile provence zdał wstepny egzamin? Ja bardzo go lubie, uzywam go od roku i niedawno kupiłam nowa butlę. Ciekawe jak sie u Ciebie spisze po kilku uzyciach.
A mężczyźni to boja sie mnie od dawna - ale chyba w innym sensie niz Ty miałas na mysli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:04   #3994
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
jp91- aha ja właśnie zastanawiam się nad tym i dlatego z ciekawości Was pytam Biorę pod uwagę psiaka
vanda- też się chętnie dowiem, bo mam ją w domu od wczoraj i sama nie wiem
Ja pomagam rozdać pieski pewnym znajomym, szkoda, że mieszkasz w Łodzi bo bym Ci podżuciła Pieski są suuper, nie wyobrażam sobie życia bez psiego przyjaciela

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A teraz się pochwalę co mi dziś kurier przyniósł
Na zdjęciu:
od lewej wszystko Phenome
masło regenrujące do ciała
regenerujący krem do rąk
w wielkim słoju cukrowy peeling do ciała
poste shave cooling lotion dla Męża
wygładzający eliksir do ciała
chłodzący żel pod oczy
Jakie to piękne Gratuluje zakupów Dziel się wrażeniami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
haha!!! A myslisz, że dlaczego złożyłam zamówienie Z Anakazar własnie na krem AE polowałysmy

Osz Ty!!! Po cichaczu i w tajemnicy takie cuda zamawiać! Ale oczy pocieszyłam
Świetne z tym listonoszem To się dużo listonosz nie pomyłił co? W powazny nałóg popadłas, powazny ....
Jak sie cieszę, że róża pomaga - no tak sie ciesze jak nie wiem co


Nastepna ofiara oleju z róży. Bardzo sie ciesze, ze i Wam pasuje. Miałabym powazne wyrzuty sumeinia, gdybym Was na jakis bubel namówiła

Ja z tuli używałam na razie tylko z glinką multani, super tłuste (fajne, wystawiłam mu recenzje na kwc), peeling kawowy (ok, ale bez szału) i węglowe (kupuj!). Reszta czeka w kolejce, a ze kolejka dłuuuuga........
Dlaczego mi zaszkodziło mydło z glinką multani nie wie nikt.... Używałam całe mnóstwo mydeł z glinka i uwielbiam je!! Nie wiem o co chodzi z tym uzywam do ciała i jest ok.

Zwierzaka mam. A w zasadzie mąż ma, bo ja sie do końca będe upierac, że to nie jest mój pies (chociaz pies ma odmiennezdanie w tej kwestii) a własciwie suka. Sznaucer miniaturka sól i pieprz o imieniu Buffy (wiecie Buffy - postrach wampirow). Brak charakteru i odwagi nadrabia nadwaga i łakomstwem. Postrachem nawet dla kotów nie jest, jak cos sie dzieję, to pierwsza chowa sie pod nogi. Jak ktoś wchodzi do domu to ona jest najbardziej zdziwiona na widok gościa (po co szczekać jak któś wchodzi przez furtkę, przez pierwsze drzwi, drugie drzwi, trzecie drzwi.... gość wchodzi do nas na góre a psu szczęka opada ze zdziwienia, że ktoś przyszedł....).
Pies w swoim uzyciu ugryzl raz. Wygłupialismy sie z tż, że go biję i on zawołał psa na pomoc.... pies go ugryzl no wiadomo, po stronie silniejszego sie pies opowiedział
a wogle z tym psem to kupa smiechu, mogłabym wiele o niej pisac....

EIDIT: Dziewczyny przepraszam usunęłam część grafiki z cytowanych postów, bo miałam jej za dużo i nie chciał mi post wejść.
A właśnie się zastanawiałam kiedy zamówisz sobie kremik AE

No fakt, wiele się pan listonosz nie pomylił Ma nosa Ciekawe czy się domyśla, że to wszystko to kosmetyki Cóż nawet jeśli, to chyba musi przywyknąć..
Aa tam od razu po cichaczu Chwaliłam się wcześniej, teraz tylko wizualnie pokazałam

Jejku tak chwalicie mydełko węglowe A ma ktoś może porównanie mydełka węglowego tuli i aktywnego węgla z LF?

Hahaha, no nie mogę Anula, ja też mam sznaucerke miniaturke, była kiedyś cała czarna, teraz czarno siwa .. Niejadek straszny, gorzej niż tuzin dzieci A charakterek to ona ma ooogromny, najlepszy alarm na świecie jaki znam, nie ważne czy 13 popołudniu czy 1 w nocy, obudzi cały dom bo ktoś ulicą idzie w nocy i za głośno rozmawia albo bramkę wejściową otwarzy albo członek rodziny samochodem podjedzie. Wyczuje wszystko i wszystkich. Najchętniej zjadła by nogawki wszystkim obcym Artustka z niej jest niesamowita, książke można by było napisać.. najgorsze jest to, że ona ma chyba ADHD, już się zastanawiam nad wynajęciem nianki dla niej, żeby jej piłeczkę non stop rzucała bo żyć czasami nie daje Jakbyś się z nią 24 na dobę bawiła to byłaby najszczęśliwasza na świecie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:10
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:06   #3995
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Własnie dostałam maila z biolandera, że zamówienie jest juz realizowane
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:09   #3996
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon -
czyli argile provence zdał wstepny egzamin? Ja bardzo go lubie, uzywam go od roku i niedawno kupiłam nowa butlę. Ciekawe jak sie u Ciebie spisze po kilku uzyciach.
A mężczyźni to boja sie mnie od dawna - ale chyba w innym sensie niz Ty miałas na mysli
Argile pierwszy egzamin zdał wzorowo Oczka też mnie w ogóle nie piekły
Niech się boją ale podziwiają

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Własnie dostałam maila z biolandera, że zamówienie jest juz realizowane
Trzymam kciuki żeby dotarło wszystko to co powinno
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:11   #3997
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie martw się o micela, dziewczyny wcześniej pisały, że zmywa im tusz, może tylko u mnie sobie nie poradził a u Ciebie zmyje wszystko.
Ja sobie też mocno współczuje balsamu o zapachu oleju z drzewa herbacianego chyba ziścił sie mój koszmar A skoro ten balsam ma w sobie olej eteryczny herbaciany to ma też właściwości antybakteryjne?

Ja już się boję jak spotkam osobiście mojego listonosza, oby to nie było przy wręczaniu jakiejś paczuchy zaadresowanej do mnie.

zgadzam się, szkoda, że wcześniej nie odkryłyśmy tego oleju. Tak własnie patrze na moją dłoń i zadrapanie, które zafundowała mi moja kotka i strasznie szybko się zabliźniło dlatego zaczęłam się zastanawiać czemu bo na drugiej ręce zadrapanie (już nie kotkowe) goiło się długo i uświadomiłam sobie, że tą wewnętrzną stroną dłoni maziałam się olejem z róży i stąd cud


Chciałam zrobić małe porównanie dwóch płynów micelarnych, pod wpływem moich pierwszych wrażeń: Born to bio i z Argile Provence (choć może nie powinnam bo to tylko moje pierwsze wrażenia ale muszę się z Wami tym podzielić), powiem tak:
- Born to bio jest delikatniejszy, w ogóle nie czuć, że właśnie czymś przemyło się twarz, jakby powietrze ją umyło i nawilżyło Myślę, że dla osób o wrażliwej cerze powinien być super ale potrzebowałam więcej płateczków do zmycia makijażu twarzy i oczu i nie poradził sobie z tuszem do rzęs.
- micel z Argile "mocniej" zmywa, o czym świadczy to, że potrzebowałam mniej płateczków do zmycia makijażu i poradził sobie też z tuszem bez większych problemów I tak jakby czujemy, że czymś potraktowaliśmy skóre ale też jest delikatny.
O dzięki za recenzje Born to bio
A jak z olejkiem herbacianym to na pewno jest antybakteryjny
Cudny cudny ten olejek Musze też go kupić mojemu chrzesniakowi, bo ma blizenkę po poparzeniu. Jeszcze świeża, więc pewnie szybko zejdzie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, Dr Scheller jest w drogeriach Natura, w SP też. Ceny takie same jak w internecie tyle, że już nie płacimy za przesyłkę.
dzięki
a jakoś nigdy nie widziałam go na półkach. jutro poszukam uważniej
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 22:18   #3998
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O dzięki za recenzje Born to bio
A jak z olejkiem herbacianym to na pewno jest antybakteryjny
Cudny cudny ten olejek Musze też go kupić mojemu chrzesniakowi, bo ma blizenkę po poparzeniu. Jeszcze świeża, więc pewnie szybko zejdzie
Ciesze się, że moja mini recenzja Ci się przydała
Oo to balsam i olejek herbaciany w jednym, mmm, miód dla mojego noska
Kup, kup koniecznie, ze świeżą blizenką olejek poradzi sobie raz dwa Naprawdę jest super i tym bardziej jestem ciekawa wspaniałego


Aa Dziewczyny zapomniałam Wam coś napisać, w Biolanderze faktycznie muszą mieć jakąś awarię bo wczoraj dostałam od nich maila, z informacją, że właśnie wysłali mi zamówione przeze mnie produkty a ja zamówienie składałam u nich dopiero raz i które to zamówienie dostałam w zeszłym tygodniu
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:31
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:42   #3999
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

To widzę, że w domkach z pupilkami macie wesoło A sznaucerki to podobno bardzo energiczne Super
A ja właśnie się przemogłam i przetestowałam mydło Aleppy. Mam mieszane uczucia, skóra wydawała mi się tępa... I ten zapach nie do zniesienia Mam nadzieję, że szybko się ulotni.
Użyłam także hydrolatu oczarowego i ten zapach to już całkiem coś innego, na szczęście Na zsk chyba napisali, żeby używać w max. stężeniu 90%, więc nalałam na wacik trochę wody mineralnej, bo przestraszyłam się, że jeszcze coś mi zrobi. Przyznam się Wam, że pomimo tego, że z tego co pamiętem nigdy mnie nic nie uczuliło, to i tak jestem trochę przestraszona i podchodzę z dystansem do tych nowości, bo boję się, że coś podrażni mi skórę. No ale to same naturalne składniki, nie powinny spowodować alergii.
Co do poruszanego wcześniej tematu niespodzianek, to mi wyskoczyły dwie na twarzy Mówicie, że olejek herbaciany by pomógł? Tylko skąd ja go wytrzasnę?
Zaraz lecę spać, dobranoc Do jutra
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 22:50   #4000
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
To widzę, że w domkach z pupilkami macie wesoło A sznaucerki to podobno bardzo energiczne Super
A ja właśnie się przemogłam i przetestowałam mydło Aleppy. Mam mieszane uczucia, skóra wydawała mi się tępa... I ten zapach nie do zniesienia Mam nadzieję, że szybko się ulotni.
Użyłam także hydrolatu oczarowego i ten zapach to już całkiem coś innego, na szczęście Na zsk chyba napisali, żeby używać w max. stężeniu 90%, więc nalałam na wacik trochę wody mineralnej, bo przestraszyłam się, że jeszcze coś mi zrobi. Przyznam się Wam, że pomimo tego, że z tego co pamiętem nigdy mnie nic nie uczuliło, to i tak jestem trochę przestraszona i podchodzę z dystansem do tych nowości, bo boję się, że coś podrażni mi skórę. No ale to same naturalne składniki, nie powinny spowodować alergii.
Co do poruszanego wcześniej tematu niespodzianek, to mi wyskoczyły dwie na twarzy Mówicie, że olejek herbaciany by pomógł? Tylko skąd ja go wytrzasnę?
Zaraz lecę spać, dobranoc Do jutra
oj bardzo wesolo ze zwierzakami. Ostatnio Czarus przyniósł w dowodzie miłości ptaszka do domu...
Oczaru spokojnie używaj Nic Ci nei zrobi złego
A olejku jeszcze nie masz? No co Ty! Toż to hicior a jak nie ma olejku.. to może chociaż jakaś glinka?
Dobrej nocy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 23:23   #4001
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Trzeba szukać czegoś na matique...
dzięki
Ten olejek z Matrixa Biolage jest dostępny też na allegro i w sklepach fryzjerskich.
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A teraz się pochwalę co mi dziś kurier przyniósł
Na zdjęciu:
od lewej wszystko Phenome
masło regenrujące do ciała
regenerujący krem do rąk
w wielkim słoju cukrowy peeling do ciała
poste shave cooling lotion dla Męża
wygładzający eliksir do ciała
chłodzący żel pod oczy
Jaaaa Imponująco wygląda

Z Tuli polecam mydło kokosowe przede wszystkim
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 23:31   #4002
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ten olejek z Matrixa Biolage jest dostępny też na allegro i w sklepach fryzjerskich.

Jaaaa Imponująco wygląda

Z Tuli polecam mydło kokosowe przede wszystkim
Właśnie patrzę.. I nie wiem czy lepsze by było serum wygładzające czy spray wzmacniający... Muszę jutro zobaczyć na KWC. Dzis już padam. Dobranoc
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 06:31   #4003
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień dobry
Zapomniałam dodać, że do mojej mikstury dodaje kilka kropel maceratu marchwiowego dla koloru (na oko) i dlatego mam lekko opalone nogi.

Spać mi to nie dało

Ja mam węglowe z Tuli i LF. Według mnie w działaniu i użyciu są bardzo podobne. Różnic nie zauważyłam.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 06:58   #4004
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I pachnie kokosem? A mleczne mlekiem? Czy tak słodko?
A coś cytrusowego, orzeźwiającego miałaś?
W jakim wieku córcia?
Nie pachnie kokosem,ani mleczne mlekiem.Sama nie wiem czym pachną.Na pewno niczym nieprzyjemnym.Mi tylko mydło czekoladowe pachnie czekoladą miętową.
Nic cytrusowego od nich jeszcze nie miałam.W szafce jeszcze czeka oliwka,kleopatra,marchewk a.
A córcia weszła w 15 miesiąc
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Caameroon- naprawdę ten listonosz troskliwy... Tekst świetny, uśmiałam się A Twoje zakupy super I widzę, że Mineral Flowers przeze mnie Ciekawa jestem co o nim powiesz
Anulka- gratulacje A pochwal się co wybrałaś
Dziewczyny, tak w ogóle, macie jakieś zwierzaki w domu?
Ja mam kotke perską LejdiKochana moja-taka druga moja córcia
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A teraz się pochwalę co mi dziś kurier przyniósł
Na zdjęciu:
od lewej wszystko Phenome
masło regenrujące do ciała
regenerujący krem do rąk
w wielkim słoju cukrowy peeling do ciała
poste shave cooling lotion dla Męża
wygładzający eliksir do ciała
chłodzący żel pod oczy
Obyś była zadowolona z zakupów.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić małe porównanie dwóch płynów micelarnych, pod wpływem moich pierwszych wrażeń: Born to bio i z Argile Provence (choć może nie powinnam bo to tylko moje pierwsze wrażenia ale muszę się z Wami tym podzielić), powiem tak:
- Born to bio jest delikatniejszy, w ogóle nie czuć, że właśnie czymś przemyło się twarz, jakby powietrze ją umyło i nawilżyło Myślę, że dla osób o wrażliwej cerze powinien być super ale potrzebowałam więcej płateczków do zmycia makijażu twarzy i oczu i nie poradził sobie z tuszem do rzęs.
- micel z Argile "mocniej" zmywa, o czym świadczy to, że potrzebowałam mniej płateczków do zmycia makijażu i poradził sobie też z tuszem bez większych problemów I tak jakby czujemy, że czymś potraktowaliśmy skóre ale też jest delikatny.
To ja też się skuszę na micel z Argile
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Własnie dostałam maila z biolandera, że zamówienie jest juz realizowane

Będę miała krem AE i oleje z róży nananananananananana
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:01   #4005
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wcale nie tak skromnie z kosmetykami, piekny początek, oby tak dalej
Jakby co to sie polecam odnosnie problemu z wypadaiem. Wymieniłam też szczotki, grzebienie na drewno bambusowe i suszarke z jonizacją mam.
suszarkę też mam z jonizacją ale na razie odstawiłam ją w ogóle, tak samo prostownicę
i czeszę się raz dziennie żeby mnie tak widok włosów na szczotce nie przygnębiał
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:23   #4006
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To ja też się skuszę na micel z Argile


Będę miała krem AE i oleje z róży nananananananananana

Jakbys sie wczesniej zdecydowała na micel argile provence to też bys go miała
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
suszarkę też mam z jonizacją ale na razie odstawiłam ją w ogóle, tak samo prostownicę
i czeszę się raz dziennie żeby mnie tak widok włosów na szczotce nie przygnębiał
Ja nie mogę z suszarki zrezygnować.... Myję włosy rano przed pracą.
Na efekty trzeba będzie troche poczekać, ale w moim przypadku warto było.
Mi na przykład żadne prochy nie pomogły. Dopiero własnie odpowiednie kosmetyki.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 07:25   #4007
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja nie mogę z suszarki zrezygnować.... Myję włosy rano przed pracą.
Na efekty trzeba będzie troche poczekać, ale w moim przypadku warto było.
Mi na przykład żadne prochy nie pomogły. Dopiero własnie odpowiednie kosmetyki.
ja wieczorem, przed pracą wolę dłużej spać
daję sobie na moje sposoby cały lipiec - jak nie zauważę chociaż delikatnej poprawy to zacznę inaczej działać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:05   #4008
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień dobry
jp91- prawdziwy drapieżnik a olejku nie mam... a przeglądałam kosmetyki na helfy i takie kuszące, ale pomyślałam, że przecież dopiero co zrobiłam zakupy i jeśli zamówię więcej to pewnie nie zdążę zużyć. A tu co? Olejek herbaciany, który akurat jest na helfy... to już czuję jakim zamówieniem to się skończy... bo 'tak przy okazji'... to prawdziwy nałóg. Ciekawe czy mają tam szczotki naturalne. O, kupiłabym jeszcze pastę naturalną... i olejek kokosowy na włosy może by się przydał.
Anakazar- jejku, to córcia malutka super...
Pusia- zapomniałam napisać, przepraszam! Świetny zbiór
Anula- a też mam suszarkę z jonizatorem, ale tak jak T'ai odstawiłam w trosce o włosy.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:11   #4009
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nieprzyjemnym.Mi tylko mydło czekoladowe pachnie czekoladą miętową.
A córcia weszła w 15 miesiąc
Ja mam kotke perską LejdiKochana moja-taka druga moja córcia
Ja mam czekoladową glinkę z Tuli i również mi pachnie miętowo.
Gratuluję! Rośnie pewnie jak na drożdżach.
Wow! Kotek perski no, no, no.

A właśnie Dziewczyny... ja od kilku miesięcy oglądam tą dziewczynę. Używa ona kosmetyków naturalnych i bezpiecznych dla zwierząt, lubię posłuchać jej recenzji na temat produktów. Może Wam też się coś przyda. Przecież każda z nas nim coś kupi to lubi wiedzieć cokolwiek o danym produkcie.
http://www.youtube.com/user/naturalnatofina
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:15
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 08:19   #4010
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Looknij sobie na moje KWC tam znajdziesz przy okazji recenzje innych rzeczy.
Pewien lekarz powiedział kiedyś mojemu koledze: Jak pacjent chce się wyleczyć to będzie bardziej wydedukowany od lekarza.
Ja miałam kiedyś masakryczny trądzik i w końcu zaczęłam go leczyć sama i jest okay. Nadal mam problemy, bo nie umiem pozbyć się nawyku wyciskania, tak to pewnie w ogóle już bym go nie miała.

A tak w ogóle Dziewczyny wklejałam coś na wątku o żywności, ale mało z Was tam zagląda, więc wkleję tutaj. Jest to 80 minutowy film, który teoretycznie mówi o tym, co już wiemy, ale bardziej zagłębia się w temat, warto obejrzeć, naprawdę. http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI
Dajcie znać jakie wrażenia po obejrzeniu!
Obejrzałam! Lubię takie filmy naukowe To mnie tylko utwierdza, że moje zamiłowanie do sałatek, owoców i odstawienie fast foodów, zapychaczy, chipsów, słodyczy, białego pieczywa jest mądre! Jedyny mój grzech to lody od czasu do czasu i kawa, którą bardzo lubię! zainteresowała mnie teoria Gersona i teraz oglądam film o tym dr Gerson podobno wyleczył sie poprzez dietę z migren - muszę to zgłębić bo to też moja zmora
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:21
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:32   #4011
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Obejrzałam! Lubię takie filmy naukowe To mnie tylko utwierdza, że moje zamiłowanie do sałatek, owoców i odstawienie fast foodów, zapychaczy, chipsów, słodyczy, białego pieczywa jest mądre! Jedyny mój grzech to lody od czasu do czasu i kawa, którą bardzo lubię! zainteresowała mnie teoria Gersona i teraz oglądam film o tym dr Gerson podobno wyleczył sie poprzez dietę z migren - muszę to zgłębić bo to też moja zmora
Cieszę się, że dokument ci się spodobał.
Kawa to też mój nałóg, ograniczyłam ją trochę (kiedyś to potrafiłam 4 kawy wypijać w ciągu dnia i to codziennie) piję jedną albo dwie.
Jak znajdziesz coś ciekawego na youtube w tych klimatach to koniecznie mi wyślij.
A co do witaminy PP, o której oni mówią, że wszyscy mówią, że szkodliwa itd. To moja dermatolog przepisywała mi ją w ilościach wieeelkich na trądzik i faktycznie działało! Wprawdzie nie lubię łykać tabletek i byłam temu trochę przeciwna, ale efekty są faktycznie. W ogóle zawsze mój trądzik był praktycznie zerowy kiedy brałam witaminy, kiedy je odstawiałam bardzo szybko wracał. Hm... zapomniałam o tym w sumie, teraz przy okazji sobie przypomniałam. Chyba wrócę do witamin tylko pod postacią owoców i warzyw.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:34
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:33   #4012
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Jakbys sie wczesniej zdecydowała na micel argile provence to też bys go miała

.
Spoko.Ja zapas mam-2 nieotwarte butle micela AA eco w szafeczceJa mi się skończą to kupię Argile
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anakazar- jejku, to córcia malutka super...
.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam czekoladową glinkę z Tuli i również mi pachnie miętowo.
Gratuluję! Rośnie pewnie jak na drożdżach.
Wow! Kotek perski no, no, no.
Ja chyba mam u nas na wątku najmłodszą córcie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:34   #4013
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Zapomniałam dodać, że do mojej mikstury dodaje kilka kropel maceratu marchwiowego dla koloru (na oko) i dlatego mam lekko opalone nogi.

Spać mi to nie dało

Ja mam węglowe z Tuli i LF. Według mnie w działaniu i użyciu są bardzo podobne. Różnic nie zauważyłam.
Jakiej mikstury? Bo mi już uciekło. A nie są pomarańczowe nogi?
To fajnie, że są takie same W LF są troszkę tańsze.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie pachnie kokosem,ani mleczne mlekiem.Sama nie wiem czym pachną.Na pewno niczym nieprzyjemnym.Mi tylko mydło czekoladowe pachnie czekoladą miętową.
Nic cytrusowego od nich jeszcze nie miałam.W szafce jeszcze czeka oliwka,kleopatra,marchewk a.
A córcia weszła w 15 miesiąc

Ja mam kotke perską LejdiKochana moja-taka druga moja córcia
Niczym przyjemnym? o... to smutne...
To cudna jest Córeczka Pilnuje dzieciaki w wieku 14 miesięcy, więc wyobrażam sobie ile masz za nią biegania i śmiechu Niech zdrowo rośnie
A kotkę pokaż, pokaż!!!

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
jp91- prawdziwy drapieżnik a olejku nie mam... a przeglądałam kosmetyki na helfy i takie kuszące, ale pomyślałam, że przecież dopiero co zrobiłam zakupy i jeśli zamówię więcej to pewnie nie zdążę zużyć. A tu co? Olejek herbaciany, który akurat jest na helfy... to już czuję jakim zamówieniem to się skończy... bo 'tak przy okazji'... to prawdziwy nałóg. Ciekawe czy mają tam szczotki naturalne. O, kupiłabym jeszcze pastę naturalną... i olejek kokosowy na włosy może by się przydał.
E tam drapieżnik. Tak mame kocha, że znosi jej prezenty Na byle co nie poluje. W ogóle bardzo wybredny jest. W jedzeniu też... Jak w sklepie nie ma chrupków whiskasa to już wiadomo, że kocio będzie głodny chodził... A wodę to pije tylko i wyłącznie z kranu. Urwis taki!
Już jesteś prawdziwą zakupoholiczką Ale olejek herbaciany to kup koniecznie, on się na prawdę przyda.
A przy okazji oleju kokosowego na włosy. Nie miałyście nigdy wrażenia, że podsusza końcówki? Bo nie wiem, czy miałam podsuszone od kokosa czy czegoś innego.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:45   #4014
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Jakiej mikstury? Bo mi już uciekło. A nie są pomarańczowe nogi?
To fajnie, że są takie same W LF są troszkę tańsze.
Mikstura na naczynka na nogi. Kilka postów wyżej pisałam jak ją robię. Z maceratem trzeba ostrożnie. Ja na razie trafiam i nie mam pomarańczu.

A jak przy dwulatku trzeba się nabiegać ...

Moja Lucyna znosi nam krety, jaszczurki i myszy do domu. Prawie codziennie coś nowego.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:49   #4015
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tam miało być napisane, że mam mydełko z tuli czekoladowa owsianka czemu napisałam czekoladowa glinka to nie wiem.
Dziewczyny jeszcze tysiąc postów i będziemy świętować nowy wątek. A minęło raptem 3 miesiące.

A co do dzieci to opowiem Wam, co ja wywinęłam mojej mamie kiedy miałam coś koło dwóch lat, dokładnie nie wiem, ale ponad rok. Moja mama wstała rano jak ojciec wybierał się do pracy aby odmrozić lodówkę. Poszła potem jeszcze spać, ja w tym czasie obudziłam się i...
Kiedy mama wstała koło 9:00 to mnie nie było w łóżku. Mama poszła do kuchni - nic. W drugim pokoju - nic. W trzecim pokoju - nic. W nyży - nic. Okna zamknięte, drzwi zamknięte. Nie dosięgałam nawet do klamki, więc nie mogłam wyjść. Mama mnie woła, a ja nic. Dziecko zapadło się pod ziemię. Mama cała w panice, bo jak to możliwe, że mnie nie ma?!
I nagle BUM, upadł słoiczek z musztardą. I co się okazało? Ze siedziałam w tej rozmrożonej lodówce (przymknęłam nawet lekko drzwiczki) i zajadałam się musztardą z keczupem. Prawdopodobnie byłam tak umazana, że mamie od razu stres odszedł i zaczęła się śmiać.
Takie to numery wywijałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:54
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:51   #4016
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Mikstura na naczynka na nogi. Kilka postów wyżej pisałam jak ją robię. Z maceratem trzeba ostrożnie. Ja na razie trafiam i nie mam pomarańczu.

A jak przy dwulatku trzeba się nabiegać ...

Moja Lucyna znosi nam krety, jaszczurki i myszy do domu. Prawie codziennie coś nowego.
I działa na naczynka? Dobry na naczynka jest macerat z kasztanowca i te kremy z Natuderm Botanics z rokitnikiem. Mamie pięknie poschodziły naczynka. Olej z róży piżmowej też jak najbardziej sprawdza się. Miałam kilka naczynek wokół nosa i odkąd stosuję ten olej to znikają.

Ale za to ile radości przy takim dziecku Super sprawa

hahaha to Lucynka bardzo Was kocha
Gdzieś czytałam, że jak koty znoszą "prezenty" to trzeba im podziękować i jak nie patrzą wyrzucić... Bo mogą się obrazić. A to jest przecież w podzięce, więc trzeba docenić gest futrzaka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:54   #4017
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dokument ci się spodobał.
Kawa to też mój nałóg, ograniczyłam ją trochę (kiedyś to potrafiłam 4 kawy wypijać w ciągu dnia i to codziennie) piję jedną albo dwie.
Jak znajdziesz coś ciekawego na youtube w tych klimatach to koniecznie mi wyślij.
A co do witaminy PP, o której oni mówią, że wszyscy mówią, że szkodliwa itd. To moja dermatolog przepisywała mi ją w ilościach wieeelkich na trądzik i faktycznie działało! Wprawdzie nie lubię łykać tabletek i byłam temu trochę przeciwna, ale efekty są faktycznie. W ogóle zawsze mój trądzik był praktycznie zerowy kiedy brałam witaminy, kiedy je odstawiałam bardzo szybko wracał. Hm... zapomniałam o tym w sumie, teraz przy okazji sobie przypomniałam. Chyba wrócę do witamin tylko pod postacią owoców i warzyw.

Moja dermatolog też mi przepisała na moje bardzo początkowe stadium trądziku różowatego wit. PP i calcium dobestilate i faktycznie pomagało. Odnośnie zdrowego odżywania to ja na mojej własnej zdrowej diecie schudłam 5 kg w dwa miesiące a moja koleżanka tyle samo tylko na Dukanie i już patrzeć nie może na te produkty nie może.

Aha i ja mam przekochaną kotkę Pusię właśnie, która jest z nami tak związana jak dziecko, wyprzytulać ją musimy, wyczesać....
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:57
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:57   #4018
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Moja dermatolog też mi przepisała na moje bardzo początkowe stadium trądziku różowatego wit. PP i calcium dobestilate i faktycznie pomagało. Odnośnie zdrowego odżywania to ja na mojej własnej zdrowej diecie schudłam 5 kg w dwa miesiące a moja koleżanka tyle samo tylko na Dukanie i już patrzeć nie może na te produkty nie może.
Dieta dukana nie jest zdrowa. Mój kolega schudł na niej 30 kilogramów (miał z czego), ale co z tego. Cały czas mu tłumaczyłam, że to nie jest zdrowa dieta, bo wyklucza pewne grupy żywności, a nie na tym dieta powinna polegać, ale on zachwycony wynikami mnie nie słuchał. Obecnie nie mam z nim kontaktu (on nie jest z mojego miasta), więc nie wiem czy ma efekt jojo czy nie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:58   #4019
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I działa na naczynka? Dobry na naczynka jest macerat z kasztanowca i te kremy z Natuderm Botanics z rokitnikiem. Mamie pięknie poschodziły naczynka. Olej z róży piżmowej też jak najbardziej sprawdza się. Miałam kilka naczynek wokół nosa i odkąd stosuję ten olej to znikają.

Ale za to ile radości przy takim dziecku Super sprawa

hahaha to Lucynka bardzo Was kocha
Gdzieś czytałam, że jak koty znoszą "prezenty" to trzeba im podziękować i jak nie patrzą wyrzucić... Bo mogą się obrazić. A to jest przecież w podzięce, więc trzeba docenić gest futrzaka
W moim jest i macerat i wiele innych dobrych rzeczy. Wydaje mi się, że działa. Na pewno siniaki schodzą momentalnie (a przy takim małym dziecku to nieuniknione). Ja szukałam czegoś lekkiego tak abym mogła aplikować w trakcie dnia bez problemu, więc forma płynna była najlepsza. Nie mogłam znaleźć nic gotowego to zrobiłam sama. Koszt niewielki, efekty są i sama radość przy kręceniu.

A z Lucynką właśnie tak postępujemy, żeby nam się biedactwo nie obraziło bo myszy u nas dostatek i gdyby nie ona to byłoby nieciekawie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:01   #4020
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Właśnie poznałam ostatnio dziewczynę która schudała na Dukanie ale przerawała tą oststanią fazę i bardzo utyła a teraz nie jest w stanie nawet 1 kg zrzucić!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.