Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-27, 11:50   #1171
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Poproszę o podpowiedź w sprawie kremu do twarzy na zimę. Potrzebuje coś treściwego do skóry suchej. Mam obecnie Sukin krem na noc przywracający nawilżenie ale widzę, że to za mało dla mojej skóry. Krem momentalnie się wchłania, niby twarz nawilżona ale czegoś jej brakuje. Przypuszczam, że jest za mało odżywczy.
Beets, może Ty coś zaproponujesz? Ty też suchelec

__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 11:51   #1172
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Wtajcie
Szukam dostepnego na rynku niemieckim kremu , toniku lub serum z kwasami migdalowym i owocowym dla problematycznej skory. Dostalam mnostwo probek od kosmetyczki (skonczyly sie a byla poprawa) kremu bandi z kwasami i teraz szukam naturalnego zamiennika.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
a probowalas ta nowa serie Alterra, ona ma tam cos miec. tanie, wiec jak by co, nie bedzie szkoda.
Poza tym nie rozgladalam sie za kwasami w naturalkach( a wiem ze teraz sa certyfikaty ktore je uznaja), raczej sama cos umerdalam np tonik z aspiryny. Wejdz na ecco-verde albo violej i poszukaj, moze cos maja
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:05   #1173
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Tak. Od tygodnia stosuję. Mam kolor bb5. Rzeczywiście jest bardzo kryjący. Trudno mi go ocenić. Wybitnie tępe w wykończeniu jest wg mnie 100% pure healthy foudation. Szczególnie po upływie kilku godzin, dramat. Bo chwile po nałożeniu to jest jeszcze kremowy i stapia się z cerą. Ale wróćmy do Jane. Jak chcesz mogę wysłać Ci próbkę. Podklad jest drogi, przed zakupem lepiej wypróbować. Ja jestem w miarę zadowolona.
Dawno nie używałam podkładów Clarinsa czy Shiseido, już nie potrafię porównać czy i o ile taki Jane jest gorszy.
Acha, kolor bb5 jest nieco za jasny dla mnie, bb6 byłby idealny bo znowu bb7 wydaje się bardzo ciemny.
Dzięki wielkie za opinię
Znalazłam salon, gdzie pracują na Jane Iredale i można kupić u nich ich próbki i mini produkty
http://skinmaze.com/shop/jane-iredal...edale-samples/
Już zamówiłam próbki podkładu, bb i mini puder. Można też napisać do nich w sprawie doboru odcienia. Już się nie mogę doczekać
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:53   #1174
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zai, ale szukasz kremu na zimę na dzien czy na noc?

Monika, z alva mam krem saddorn lifting cream.

Obadałam polskie kosmetyki eko organicseries.
Bardzo ciekawe, ale dostęp fatalny. Tylko można je kupic w salonach kosmetycznych i to na dodatek takich eko.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 15:21   #1175
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

O matko zgrzeszylam

Nie chcialam tych wszystkich Black Friday rabatow wykorzystac, ale dostalam maila od bio-naturel i stalo sie
Chcialam tylko zajrzec i zajrzalam, a tam pedzle od Dr. Hauschka przecenione. Ok ten rabat na przecenione rzeczy sie nie liczyl, ale ... mam juz blender to wzielam ten mniejszy. Bylam go bardzo ciekawa bo mam podobny i jest drapacz, a te od Hauschki maja miec swoja sztywnosc i nie byc drapaczami. 13,87 piechota nie chodzi, taniej go nie dostane, to wsadzilam do koszyka, a przy okazji na rabat wzielam w pelnym wymiarze Revitalisierende Maske( moja sie konczy) i w mini to nowe Nachtserum, rozowy blyszczyk, a przy okazji jeszcze Hauschkowa gabeczke i temperowke i juz nabilam te 45 euro( nie liczac pedzla on do tego nie wchodzil) i mi odjelo 20% rabatu. Kosztow przesylki juz nie bylo i ogolem zaplacilam ok 10 euro taniej niz powinnam. Nie duzo, ale zawsze jakas znizka. Gdyby nie ten pedzel to pewnie bym sie nie skusila

Teraz juz koniec, juz wszystko mam( chyba nie powinno mi sie nic skonczyc) i zajme sie tylko nabyciem brakujacych mi prezentow
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 15:23   #1176
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś szampon eubiona z granatem. Okazał się taką porażką, że zniechęciłam się do innych kosmetyków eubiona.

Co do kremu pod oczy florame, to ten nawilżający raczej jest dla dziewczyn 20+. Dla doroślejszych kobiet zdecydowanie lepszy jest ten przeciwzmarszczkowy.
A jeśli ktoś ma ochotę na serum przeciwzmarszczkowe florame, to mam próbkę i zaznaczam, że nie ma nic wspolnego z serum nawilżającym. Serum przeciwzmarszczkowe jest gęste, olejowe, koloru żółtego. Moja sucha skóra go lubi, bo ja lubię oleje.
W takim razie na ten z granatem się nie skuszę
Dobrze, że piszesz o Florame, nie widziałam na polskiej stronie wersji przeciwzmarszczkowej pod oczy.
A to serum, to tak czułam po składzie, że oleiste.

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Wtajcie
Szukam dostepnego na rynku niemieckim kremu , toniku lub serum z kwasami migdalowym i owocowym dla problematycznej skory. Dostalam mnostwo probek od kosmetyczki (skonczyly sie a byla poprawa) kremu bandi z kwasami i teraz szukam naturalnego zamiennika.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
Alterra seria z kwasem salicylowym, to jakaś nowość, przypuszczam jednak, że ma niskie stężenia, takie pielęgnacyjne, nie lecznicze, ale może warto się skusić, bo niedrogie, albo może pomogą dziewczyny w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=803100&page=8
Słyszałam jednakże, że na niemieckim rynku ciężko o takie kosmetyki z wysokimi stężeniami, w dodatku naturalne. Dziewczyny robią zapasy, jak są w PL

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A u mnie serum Florame jednak nie zdaje egzaminu. Od kilku miesięcy używam na noc tylko tonik + serum/żel i po Florame zawsze szukam czegoś jeszcze do dosmarowania. Serum Alterry z granatem, czy to winogronowe sprawdziło się u mnie lepiej. Chyba najlepszym z zakupionych kosmetyków Florame będzie tonik, jeszcze nie uzywam regularnie, bo mam inny do skończenia, ale tak mi wychodzi po pierwszych testach.
Wygląda na to, że Miessence ma tylko to serum do dojrzałej godne polecenia, też jest jak woda prawie, ale wrażenia po użyciu są cudne. Jest jeszcze kojące, skierowane do skóry wrażliwej, ale to może jeszcze kiedyś wypróbuję.
U mnie JMO w pielęgnacji twarzy jakoś szału nie robi, jedynie byłam zadowolona z serum z mącznicą, filtr też jest ok, choć spodziewałam się, że będzie jednak mniej bielił.
No widzisz, a mnie to serum Florame nawilża na równi z Alterrami, ale jest od nich jeszcze lżejsze, że nie czuję w ogóle, że coś mam na twarzy, a jednak jest komfort głębokiego nawilżenia, cera jednolita, trochę zmniejszone pory i żadnego błyszczenia. Alterra jest super, ale jednak troszeczkę czuć glicerynową powłoczkę w porównaniu do Florame i nie matuje tak ładnie. Co skóra to inne odczucie Pewnie Twoja jest troszeczkę suchsza od mojej, dlatego Alterra Ci bardzie pasuje
Toniku jeszcze nie ruszyłam, może dziś wypróbuję
A mnie jeszcze nic z JMO nie urzekło, miałam serum z mącznicą próbki, fajne, ale to jeszcze nie to, co lubię. Nie mogę się doczekać testów serum z C. Tak to miałam kilka próbek produktów do włosów, jakieś kremy, ale nic mi się nie podobało. Ten cleanser jest ok, ale też bym nie kupiła pełnowymiarowego, znam lepsze.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:50   #1177
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zai, ale szukasz kremu na zimę na dzien czy na noc?
Na dzień. Ten co mam (sukin) mimo, że dedykowany na noc używam go na dzień. Myślałam, że skoro na noc to może bardziej odżywczy będzie. Taka babska logika.
Tak na marginesie to moje balsamy też nie nadają się na zimę. Łydki mnie swędzą tak mam przesuszoną skórę. Jeszcze trochę to chyba oszaleje. Olejowe balsamy są jednak dla mnie nieodpowiednie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 17:08   #1178
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za opinię
Znalazłam salon, gdzie pracują na Jane Iredale i można kupić u nich ich próbki i mini produkty
http://skinmaze.com/shop/jane-iredal...edale-samples/
Już zamówiłam próbki podkładu, bb i mini puder. Można też napisać do nich w sprawie doboru odcienia. Już się nie mogę doczekać
A one nie na silikonach pędzone?? Miałam kiedyś cienie i korektor pod oczy i coś z tego na pewno je miało- chyba cienie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:11   #1179
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zai, wybór jest spory.

Polecam na dzień na zimę, z tych dostępnych w Polsce:
Florame, wzbogacony nawilżający krem do twarzy-teraz jest w promocji 30% z kodem andrzejki, więc fajna okazja.
Druide, invigorating
Tautropfen, krem amea
Living nature, rich day cream - niestety teraz dostępny zagranica, ale np feelunique wysyla do pl, a dziś jest black friday
Druide, bio tensor
Nature's bio, krem nawilżający
Dr. Organic, manuka honey-cena ok, bardzo mocny zapach miodu
Marius fabre, olivia krem-za 59 zl aż 100 ml
So bio etic, aksamitny krem odżywczy z oślim mlekiem
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:13   #1180
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
O matko zgrzeszylam
Ja też (na ecco-verde)
Wzięłam to serum ze ślimaka, puder kompaktowy Purebio i jeszcze jedno serum hialuronowo-aloesowo-algowo-glikolowe; nazwy nie pamiętam
Dodają miniaturkę mydła Dr. Bonner's
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 19:05   #1181
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mnie ecco narazie nie ciagnie bo dopiero co paczke dostalam. Chcialam Hausche a tam i tak tej marki nie ma, wiec mam spokoj hihihih

A tak na marginesie, uzylam juz 2 razy tego olejku do pazur CMD. Chcialam go do pazur stop, ale jak bym olejku do pazur nie miala to i do dloni bym uzywala.
bardzo fajny, myslalam ze ebdzie jechac mocno na drzewo herbaciane, , ok troche lawendy i tymianku, ale jednak drzewo herbaciane, a tu taki dla mojego nosa, bardzo mily ziolowy zapach i delikatny. Spodziewalam sie czegos na wzor olejku eterycznego. ja wiem ze przeciez stezenie tych olejkow eterycznych to nie jest tak duze jak 100% z butelki, ale jednak myslalam ze bedzie bardziej jechac. Co mnie oczywiscie nie przeszkadza, ja z tych lubiacych, albo nie zwazajacych na takie zapachy, a tu taka niespodzianka. Zapach dla mnie bardzo przyjemny, ziolowy, a ja lubie ziolka. Olejki eteryczne sa w oleju jojoba musze przyznac ze mnie to zaskoczylo, bo nie spodziewalam sie ze jojoba jest taka przyjemna we wcieraniu w pazury. Mam jeszcze pol butelki czystej jojoby w lodowce i juz rozmyslalm, ze jak kiedys bym wykonczyla te 20 ml CMD to moglabym sobie sama cos podobnego umredac. tyle ile % olejkow eterycznych by trzeba bylo dac?
Mnie ogolem chodzi o przeciwgrzybiczne dzialanie drzewa hebracianego, podobno lawenda tez ma miec takie dzialanie, manuka olejek, ale tutaj jest tymianek, a jak tymianek to nie wiem.
Z drugiej strony na ecco-verde jest jeszcze jedna mark dr organics czy cos co tez ma miec taki olejek do pazur. O nim myslalam na poczatku, a az zobaczylam CMD i teraz se mysle, a moze najpierw po wykonczeniu CMD wyporbowac ten drugi?
MOj pazur na duzym palcu u stop jest bardzo suchy po letnim malowaniu paznokci. Paznokciec przebarwiony do polowy, nie wiem czemu tylko do polowy? 3-4 lata temu przebarwilam sobie paznokcie od czerwonego lakieru. 2 lata trwalo zanim mi calkiem z duzego palca odrosnie, na pozpostalych nie bylo sladu juz po roku. I jak mysalam ze juz to wszystko scielam to mialam wrazenie ze ciagle cos na koncowkach jest jak by sie odnawialo. Nawet smarowalam lakierem na grzyba te paznokcie, bo myslalam ze moze to poczatki grzyba. Ale nic sie wiecej nie dzialo, a teraz po lecie taki suchy ten paznokiec i przebarwil sie tylko do polowy. Kiedys wystarczylo pare razy po prysznicu wysmarowac stopy kremem jak juz nie lakierowalam paznokci i bylo ok, a teraz jednak nie do konca sie to sprawdzilo. POmyslalam ze bede wieczorkiem jeszcze je traktowac olejkiem ale takim z substancjami majacymi przeciwgrzybiczne dzialanie, a moj olejek do pazurkow od Wolkenseifen jednak takich rzeczy w sobie nie ma, wiec idzie na dlonie tak jak zawsze robilam, a CMD na stopy. Zobaczymy czy cos to da, czy paznokiec ladnie odrosnie i czy obejdzie sie bez wizyty u lekarza.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-27 o 19:08
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 19:17   #1182
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53613466]A one nie na silikonach pędzone?? Miałam kiedyś cienie i korektor pod oczy i coś z tego na pewno je miało- chyba cienie [/QUOTE]

Masz rację, teraz przejrzałam składy i najgorszy ma bb, potem jeden silikon w pudrze, a podkład w płynie już ok. Ale ostatnio wróciłam do Dermablend i nawet ten bb, w porównaniu do Vichy, ma dobry skład.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 19:37   #1183
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zai, wybór jest spory.

Polecam na dzień na zimę, z tych dostępnych w Polsce:
Florame, wzbogacony nawilżający krem do twarzy-teraz jest w promocji 30% z kodem andrzejki, więc fajna okazja.
Druide, invigorating
Tautropfen, krem amea
Living nature, rich day cream - niestety teraz dostępny zagranica, ale np feelunique wysyla do pl, a dziś jest black friday
Druide, bio tensor
Nature's bio, krem nawilżający
Dr. Organic, manuka honey-cena ok, bardzo mocny zapach miodu
Marius fabre, olivia krem-za 59 zl aż 100 ml
So bio etic, aksamitny krem odżywczy z oślim mlekiem
Dzięki Beeets
Idę poczytać o tych kremach.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:28   #1184
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja też polecam na zimę krem dr. organic manuka honey
Stosowałam w zeszlym roku i byłam zadowolona
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:58   #1185
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zai, jeśli chodzi o "suche łydki" to spróbuj tego https://www.ecco-verde.pl/bioturm/10...m-z-mocznikiem
Mają też emulsję lipidową i zdarzyło mi się mieszać oba te balsamy, wtedy dopiero była ulga na dłużej
A ja przy okazji używania tego kremu do stóp http://zielonelaboratorium.pl/produkt/krem-do-stop odkryłam, że na łydki też się nadaje

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-11-27 o 21:01
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:51   #1186
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

susabee napaliłam się na to serum devita optimal, pamiętam jak pisałaś, że zamawiałaś z tego podlinkowanego sklepu biovea. Wszystko było w porządku z zamówieniem? pytam bo ta strona jakaś taka niedopracowana z tłumaczeniami...

jakie macie zachciewajki na ddd?
ja z kosmetyków chyba tylko hydrolaty z ecospa kliknę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 22:02   #1187
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
susabee napaliłam się na to serum devita optimal, pamiętam jak pisałaś, że zamawiałaś z tego podlinkowanego sklepu biovea. Wszystko było w porządku z zamówieniem? pytam bo ta strona jakaś taka niedopracowana z tłumaczeniami...

jakie macie zachciewajki na ddd?
ja z kosmetyków chyba tylko hydrolaty z ecospa kliknę
Jak najbardziej w porządku , tylko czeka się ok 2 tygodni, ale możesz sobie wybrać nagłówek na przesyłce spośród wielu tytułów m. in. księżna, hrabina, księżniczka (facet bodajże nawet baron lub rycerz )
Ja już się spłukałam na iherbie i w ecco-verde, więc raczej tylko z chęcią pooglądam Wasze zakupy
A dzisiaj zaszalałaś z okazji BF, czy raczej szykujesz się na DDD?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 22:20   #1188
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53616636]Jak najbardziej w porządku , tylko czeka się ok 2 tygodni, ale możesz sobie wybrać nagłówek na przesyłce spośród wielu tytułów m. in. księżna, hrabina, księżniczka (facet bodajże nawet baron lub rycerz )
Ja już się spłukałam na iherbie i w ecco-verde, więc raczej tylko z chęcią pooglądam Wasze zakupy
A dzisiaj zaszalałaś z okazji BF, czy raczej szykujesz się na DDD?[/QUOTE]
hehee...dobre to skąd ta przesyłka idzie?

nic jeszcze dziś nie kupiłam, mąż pozwolił mi sobie wybrać prezent na mikołajki więc pomyślałam o tym serum, ale jak piszesz, że 2 tyg się czeka to nie zdąży dotrzeć
usiadłam dopiero by poprzeglądać co by sobie sprawić z okazji ddd, w sumie na razie tylko kupę żarełka mam na liście

poleć mi proszę jeszcze jakieś serum do twarzy nad którym warto się pochylić...coś "odmładzającego"
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 00:53   #1189
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
hehee...dobre to skąd ta przesyłka idzie?

nic jeszcze dziś nie kupiłam, mąż pozwolił mi sobie wybrać prezent na mikołajki więc pomyślałam o tym serum, ale jak piszesz, że 2 tyg się czeka to nie zdąży dotrzeć
usiadłam dopiero by poprzeglądać co by sobie sprawić z okazji ddd, w sumie na razie tylko kupę żarełka mam na liście

poleć mi proszę jeszcze jakieś serum do twarzy nad którym warto się pochylić...coś "odmładzającego"
Chyba ze Szwajcarii, ale ściągają najpierw ze Stanów bodajże...
Mnie ostatnio wzięło na próbowanie nowych rzeczy (dlatego zamówiłam to serum ze ślimaka), ale to serum Devity jest na pewno tym, do którego wrócę na bank. Mam jeszcze ochotę na to serum http://pl.iherb.com/Hyalogic-LLC-Epi...oz-30-ml/30675, ale nie wiem, czy Ty potrzebujesz czegoś "aż tak" () odmładzającego- ta Devita jest naprawdę świetna i fajnie się wpisuje w taka koncepcję prewencji raczej
Ooo, żarełko - pochwal się, co planujesz kupić; masz jakieś sprawdzone sklepy?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-11-28 o 00:58
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 14:14   #1190
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

TK MAXX dołożył właśnie kosmetyki Alaffia. Jest dużo mydeł i balsamów do ciała. Balsamy wyglądają cudnie cena-24,99 zł.
Są też szampony i odżywki do włosów Estelle & Thild.

A ja mam ochotę na zakupy w tym sklepie:
http://ecostory.pl/
Mają kosmetyki z Czech i z Grecji.

Kogo ciekawi serum Organicseries dla cery odwodnionej to taki mam skład:
Aqua, Lavandula Angustifolia (lavender) water, rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf water, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Extrakt, Linum Usitatissimum (Cotton) Seed extract, Trehalose, Sodium Acrylate Starch, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:54   #1191
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś szampon eubiona z granatem. Okazał się taką porażką, że zniechęciłam się do innych kosmetyków eubiona.
Kochana, a co z nim było nie tak w Twoim odczuciu? Zasmuciłam się, bo miałam na niego chrapkę

Dziewczynki kochane, a jakiś sklep z ruskimi kosmetykami bierze udział w DDD? Nie jestem fanką ich kosmetyków, ale jak niedawno spróbowałam pasty do zębów Agafii, to wymiękłam! Bardzo mi się podoba

Szukam też jakiegoś sklepu ze szczoteczkami Curparox i z ksylitolem fińskim, ale jakoś w tym roku kiepsko. Albo nie ma, albo ceny z kosmosu, że już bardziej opłaca się kupić na Allegro płacąc za przesyłkę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:04   #1192
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Fajne nowości mają http://eu.100percentpure.com/collect...te-mist-spf-30
I Cyber Monday

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana, a co z nim było nie tak w Twoim odczuciu? Zasmuciłam się, bo miałam na niego chrapkę

Dziewczynki kochane, a jakiś sklep z ruskimi kosmetykami bierze udział w DDD? Nie jestem fanką ich kosmetyków, ale jak niedawno spróbowałam pasty do zębów Agafii, to wymiękłam! Bardzo mi się podoba

Szukam też jakiegoś sklepu ze szczoteczkami Curparox i z ksylitolem fińskim, ale jakoś w tym roku kiepsko. Albo nie ma, albo ceny z kosmosu, że już bardziej opłaca się kupić na Allegro płacąc za przesyłkę.
Która to?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:06   #1193
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana, a co z nim było nie tak w Twoim odczuciu? Zasmuciłam się, bo miałam na niego chrapkę
Eubiona z granatem wysuszał moje włosy, plątał bardzo i przetłuszczał tak, że musiałam myć włosy codziennie. słaby szampon. ale może tobie będzie pasował.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:30   #1194
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
TK MAXX dołożył właśnie kosmetyki Alaffia. Jest dużo mydeł i balsamów do ciała. Balsamy wyglądają cudnie cena-24,99 zł.
Są też szampony i odżywki do włosów Estelle & Thild.

A ja mam ochotę na zakupy w tym sklepie:
http://ecostory.pl/
Mają kosmetyki z Czech i z Grecji.

Kogo ciekawi serum Organicseries dla cery odwodnionej to taki mam skład:
Aqua, Lavandula Angustifolia (lavender) water, rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf water, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Extrakt, Linum Usitatissimum (Cotton) Seed extract, Trehalose, Sodium Acrylate Starch, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate.


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, a jakiś sklep z ruskimi kosmetykami bierze udział w DDD? Nie jestem fanką ich kosmetyków, ale jak niedawno spróbowałam pasty do zębów Agafii, to wymiękłam! Bardzo mi się podoba
Tylko wystrzegaj się sklepu ecodrogeria, rok temu właśnie w ddd miałam z nimi same problemy, paczka 3 tygodnie szła przez ich nierzetelność, w końcu doszła, ale nie z tym co zamawiałam. Żadnego przepraszam. Nie wiem może się poprawili, ale ja ostrzegam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:38   #1195
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
TK MAXX dołożył właśnie kosmetyki Alaffia. Jest dużo mydeł i balsamów do ciała. Balsamy wyglądają cudnie cena-24,99 zł.
Są też szampony i odżywki do włosów Estelle & Thild.
Oby w Czeladzi były! W Katowicach w środę nie było nic ciekawego. :P
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 17:29   #1196
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja też muszę pomyśleć o czymś na zimę, myślałam że krem Femi różany na noc będzie dobry na dzień, jako krem zimowy, bo bogatszy się wydaje, a tu jednak za słaby, jak się zrobiło poniżej zera to nos znów czerwony, wprawdzie nie czuje jeszcze tej suchości, a to dopiero początek zimy. Ten krem Dr Organic z miodem jest dostępny w drogeriach? coś mi się w Hebe rzuciło w oczy , albo liczyć będę na dzień darmowej dostawy.
No właśnie , szykuje się w końcu coś zamówić, o pięknie wszystko zużywam i braki będę wnet. A darmową wysyłkę trzeba skorzystać.
Jeszcze jakieś dziadostwo przyplątało poniżej linii żuchwy, oczywiście że na tle hormonalnym, już nawet się nie łudzę, nie zamówiłam tego preparatu Alvy punktowego, bo już było dobrze, a teraz już nic nie działa na to, wszystkie maści apteczne poszły w odstawkę, trzeba nosić golf żeby to zasłonić. Czuję się jakby miała 15 lat.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 17:35   #1197
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja też muszę pomyśleć o czymś na zimę, myślałam że krem Femi różany na noc będzie dobry na dzień, jako krem zimowy, bo bogatszy się wydaje, a tu jednak za słaby, jak się zrobiło poniżej zera to nos znów czerwony, wprawdzie nie czuje jeszcze tej suchości, a to dopiero początek zimy. Ten krem Dr Organic z miodem jest dostępny w drogeriach? coś mi się w Hebe rzuciło w oczy , albo liczyć będę na dzień darmowej dostawy.
No właśnie , szykuje się w końcu coś zamówić, o pięknie wszystko zużywam i braki będę wnet. A darmową wysyłkę trzeba skorzystać.
Jeszcze jakieś dziadostwo przyplątało poniżej linii żuchwy, oczywiście że na tle hormonalnym, już nawet się nie łudzę, nie zamówiłam tego preparatu Alvy punktowego, bo już było dobrze, a teraz już nic nie działa na to, wszystkie maści apteczne poszły w odstawkę, trzeba nosić golf żeby to zasłonić. Czuję się jakby miała 15 lat.
miałam w planach kupić kiedyś Femi różany na noc, ale skoro on tak słabo nawilża to go odpuszczam.

nie widziałam Dr. Organic w hebe U mnie jest w 2 aptekach.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 17:49   #1198
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czy ktoś już natrafił na tusz naturalny zbliżony właściwościami lub dorównujący tuszom drogeryjnym??
Kończy mi się zielony Gosh, tak tutaj chwalony i polecany (m.in. przeze mnie ), który niedawno okazał się być wcale nie takim znów przyjaznym składowo, więc szukam teraz godnego następcy
Macie jakieś swoje naturalne hity? Wiem, że temat był już wielokrotnie wałkowany, ale może są jakieś nowe "objawienia" w tym temacie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-11-28 o 18:06
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 17:53   #1199
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53622223]

-

Która to? [/QUOTE]

Borówkowa Najpierw smakuje jak Orbit owocowy dla dzieci, a potem świeżość mięty, która się rozwija Mycie nią sprawia mi przyjemność, więc chciałabym spróbować innych wersji

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Eubiona z granatem wysuszał moje włosy, plątał bardzo i przetłuszczał tak, że musiałam myć włosy codziennie. słaby szampon. ale może tobie będzie pasował.
Popatrz, a niby szampon dedykowany włosom farbowanym Jakoś odeszła mi na niego ochota. Beets a jaki Ty masz profil włosów? Suche na długości, przetłuszczające się u nasady, jak ja, czy inne?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Tylko wystrzegaj się sklepu ecodrogeria, rok temu właśnie w ddd miałam z nimi same problemy, paczka 3 tygodnie szła przez ich nierzetelność, w końcu doszła, ale nie z tym co zamawiałam. Żadnego przepraszam. Nie wiem może się poprawili, ale ja ostrzegam.
Dziękuję za informację
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:01   #1200
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
miałam w planach kupić kiedyś Femi różany na noc, ale skoro on tak słabo nawilża to go odpuszczam.

nie widziałam Dr. Organic w hebe U mnie jest w 2 aptekach.
Nawilża i to bardzo , ale nie daje tłustej powłoki, którą ja lubię zimą, takiej co chroni od mrozu, o to mi chodziło.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53623266]Czy ktoś już natrafił na tusz naturalny zbliżony właściwościami dorównującymi tuszom drogeryjnym??
Kończy mi się zielony Gosh, tak tutaj chwalony i polecany (m.in. przeze mnie ), który niedawno okazał się być wcale nie takim znów przyjaznym składowo, więc szukam teraz godnego następcy
Macie jakieś swoje naturalne hity? Wiem, że temat był już wielokrotnie wałkowany, ale może są jakieś nowe "objawienia" w tym temacie [/QUOTE]

Lily Lolo naturalna maskara.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2015-11-28 o 18:22
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.