Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 12:34   #1
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279

Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??


Chciałaby przeczytać opinie dziewczyn, które stosowały ten preparat. Interesuje mnie czy faktycznie daje takie rewelacyjne rezultaty jak zapewnia producent.
Zastanawiam sie nad nabyciem tego kremu więc zależy mi na Waszyh opiniach.
Pozdrawiam!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:53   #2
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??

Ja słyszałam, że robi straszne zacieki na nogach i rozmazuje się
Poszukaj na KWC, może są recenzje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:15   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??

Nie warto!!!Miałam go w tamtym roku.Nic nie tuszuje , a na dodatek robią się zacieki,gdy np.usiądziesz i założysz nogę na nogę (w upale spływa).
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:25   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??

Tutaj się pare osób wypowiedziało na temat tego kosmetyku:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10408
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 03:02   #5
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??

Nie warto - pieniądze wyrzucone w błoto.
Krem nic nie robi poza tym, że się maże i robi zacieki. Paskudztwo.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 07:30   #6
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Upiększający krem modelujący nogi AVON-warto??

Niestety nie mogę się zgodzić z moimi przedmówczyniami. Ja uważam, że ten produkt jest bardzo dobry (z wyjątkiem ceny), tylko należy pamiętać o kilku kwestiach (o tym powinna poinformować każdą klientkę dobra konsultantka Avonu).
Produktu nie polecam do osób chodzących na solarium i bardzo opalonych, na ich nogach nie widać efektu, może tylko w słoncu lekkie błyszczenie. Najbardziej nadaje się na piewrsze dni lata (kiedy zaczynamy chodzić w spódniczkach, a jesteśmy jeszcze nie opalone). Krem trzeba dobrze rozsmarować, jak każdy tego typu produkt. U mnie nie pozostawia smug. Zdarzyło mi się to tylko raz i była to moja wina, ponieważ nałożyłam go w 10 sekund (nie rozsmarowałam). Zrobiłam jednak peeling i po problemie (w przeciwieństwie do innych samoopalaczy i brązerów, ktore tak łatwo nie schodzą). Po zastosowaniu nalezy umyć ręce nie zostawia żadnych plam (w przciwieństwie do j.w.). Można stopniować sobie przyciemnienie skóry. Wszystko zależy do tego ile i jak często będziemy nakładać. Jeżeli oczekujemy, że po jednokrotnym (delikatnym) nałożeniu znikną wszystkie przebarwienia, pajączki i żylaki, to się mylimy. Nie znam produktu, który takie cuda czyni. Jeśli ktoś zna, to proszę, niech mi zdradzi jego nazwę. Mam naczynka na łydkach i udach - marzę o ich ukryciu (na zlikwidowanie laserem mnie na razie nie stać).
Najlepszy efekt zauważyłam gdy nakładałam go 2 razy dziennie prze kilka dni pod rząd. Nogi wyglądały na ładnie opalone oraz świetnie nawilżone, bardzo gładkie. Moje naczynka stały się mniej widoczne (ale oczywiście nie zniknęły). Efekt utrzymał się ok. tygodnia.
Nie stosuję produktu systematycznie i trudno mi powiedzieć coś więcej na temat działania ujędrniającego, które producent też reklamuje.
Stosuję krem doraźnie (wcześniej najczęsciej peelinuję nogi) i muszę przyznać mu na plus, że nie brudzi ubrań. Nie zauważyłam w tamtym roku, żeby spływał mi po nogach, ale nie uprawiałam aerobiku po jego wcześniejszym nałożeniu. Może gdyby...
W związku z moimi problemami i zakazem opalania się, przetestowałam już kilka samoopalaczy i brązerów. Słynny produkt któregoś tam roku Ziaji przy nim wysiada.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Łykam obecnie Capivit Sun System i bardzo ładnie się to wszystko uzupełnia (jeszcze lepiej niż w zeszłym roku).
Jeżeli chodzi o cenę, to muszę przyznać, że kosztuje dużo. Dlatego polecam kupowanie go tylko w promocjach. Dodam, że jest to produkt wydajny. 1 butla starczyła mi na 1 lato.
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.