ZWALKI TLUSZCZU W DOLNEJ PARTII PLECOW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-06, 23:54   #1
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194

ZWALKI TLUSZCZU W DOLNEJ PARTII PLECOW


Witam!Dawno sie nie odzywalam!!!Mam problem ktory jest dla mnie koszmarem!!!!Otóz mam bulki w dolnej partii plecow!!!I na dodatek wyszly mi tam teraz rozstepy!!!Nie moge nosic krotszych bluzek bo widac mi zwalki tluszczyku i rozstepy!!!Czy masc CEPAN moglaby je usunac?(te rozstepy)Czy ktos ja stosowal?Te moje rozstepy sa biale -czerwone zreszta tez mam!!!Na zdjeciu ktore przesylam jest dosc szczupla dolna partia plecow-ja mam te bulki po lewej stronie i prawej-gdzie znajduje sie tatuaz-fakt faktem marne zdjecie-ale chodzi mi o pokazanie w ktorym miejscu mam te okropne buly!!!
jesli chodzi o te bulki to wykonuje pewne cwiczenie -wyczytalam gdzies ze ponoc skuteczne-ale czy ja wiem!!!
wiec...klade sie na pufach-ustawiam sobie 3- nogi mam zgiete w kolanach, dolna partia plecow przylega do pufy-biore w rece 2 butelki napelnione woda(3 litry-razem)i proste rece odchylam za glowe-az rece utworza z tulowiem linie prosta-niebardzo to wytlumaczylam!!!Czy jest moze jakies inne cwiczenie na ta partie ciala?????
I jeszcze jedno czy jazda na rowerze treningowym pomoze wyszczuplic uda ,lydki,kolana i pupe!!!I wypady???Pomagaja?Ile potrzeba czasu zeby zauwazyc pierwsze efekty???Jak doprowadzic pomarszczona pupe(cellulit)do stanu NORMALNEGO!!!Kremy +cwiczenia+dieta-????
prosze o POMOC!!! ZROZPACZONA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (90,6 KB, 12 załadowań)
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 07:51   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: ZWALKI TLUSZCZU W DOLNEJ PARTII PLECOW

Rower to bardzo dobry pomysł, gdyż pomoże zwalczyć tłuszczyk a to to tutaj chodzi Jeśli możesz to najlepiej na czczo min. 30 minut. Najlepiej wprowadzić w życie dobrze przemyślany plan, a nie przypadkowe ćwiczenia Do tego ćwiczenia siłowe:
http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id..._title=Fitness
http://www.sfd.pl/temat113704/
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Oczywiście jeśli nie zadbamy o zdrową dietę efekty nie będą zadowalające
Co do rozstępów to poszukaj na forum kosmetycznym; jest tego mnóstwo. Ostatnio jakaś dziewczyna pisała że Cepan pomógł jej się trochę rozprawić z rozstępami, jednak muszę cię troszkę zmartwić bo nie da się do końca ich usunąć.

MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.