Wielki problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 22:20   #1
cwiklatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Wielki problem


Witam serdecznie
Mam problem z tradzikiem i tymi innymi syfkami na szyi rozne masci, preparaty, herbatki, dieta trocha pomaga ale juz nie wiem co jeszcze moge zrobic na twarzy moze jeden syf na tydzien sie pojawi gozej jest na szyi i plecach tego mam juz sporo i to juz sie ciagnie pare lat ale to jeszcze znesc idzie najgorsze co mam to nie wiem czy to sa dokladnie syfy na wewnetrznej stronie lokcia opisze jak sie zaczeło
pierw zrobil sie jeden syf na wewnetrzej stronie łokcia i została czerwona narosl po tym i tak sie zaczeło teraz to juz mam wielka plame czerwonej skory ktora odstaje i to bardzo duze jest i co najlepsze ze to sie robi na 2 rekach juz nie wiem co robic bylem juz u kilku dermatologow i nie wyjasnili mi dokladnie co to masci i rozne tego typu a to dalej istnieje moze ktos sie juz z tym spotkal wyglada to tak jak narkomani wstrzykuja sobie narkotyki i zostaja blizny czy cos w tym stylu oczywiscie ja nie biore ale podobne do tego to jest. i wlasnie nie jedna osoba mi tak powiedziala. oczywiscie najlepiej isc do lekarza ale jestem w nowym miejscu i dopiero co sie zadomawiam w irlandi jesli ktos by był wstanie mnie nakierowac co to jest w ogole to juz bym byl wdzieczny.
cwiklatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.