olej kokosowy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 09:33   #1291
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

Będe próbować nadal! Nie odpuszczę dopóki wyraźnie nie stwierdzę, że mi nie pasuje.Jeszcze te szampony bez sls, cieżko je znaleźć szukałam w rossmanie i nawet te zsykłe ziołowe miały domieszki slikonów!Koszmar

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Wiecie co powodóje szybszy porost włosków, wiem, że geny tu są przodujące ale moze coś pomaga..słyszałam, ze siemie lniane przyjmowane doustnie oczywiście pomaga ale wolałabym go dosypywać do jogurtu bo te gotowane gluty są nie do przełknięcia.Przepraszam za słownictwo ale tylko z tym mi sie kojarzy.
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:00   #1292
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

Pomóżcie dziewczyny olej kokosowy ktc!miałyscie?jest tani ale czy dobry? ktc czy efavit? prosze o szybka odpowiedz
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:10   #1293
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
Pomóżcie dziewczyny olej kokosowy ktc!miałyscie?jest tani ale czy dobry? ktc czy efavit? prosze o szybka odpowiedz
Wystarczy poczytać, jest o nim pełno postów.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:12   #1294
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

zobacz na napis pod moim avatarem"przyczajenie" dopiero zaczynam więc gdybym umiała szybko się poruszac po vizażu pewnie szybko sama bym znalazła odpowiedź.
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:17   #1295
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

To nie jest argument, jest wyszukiwarka, która jest widoczna z każdego miejsca forum i wystarczy jej użyć, nikt nie będzie robił tego za ciebie, każdy był kiedyś nowy i jakoś musiał sobie radzić.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:25   #1296
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

No właśnie radzę sobie pytam!nie jesteś od udzielania uwag, tylko odpowiedzi.Jeśli to Ci nie odpowiada to myślę, że nie powinnaś zabierać głosu bez sensu.Dzięki
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:31   #1297
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Nie jestem panią w szkole, żeby Ci odpowiedzi udzielać na pytania, na które odpowiedzi są, wystarczy ruszyć głową i poszukać, jeśli nie umiesz dostosować się do zasad forum to na nie nie wchodź, to bardzo proste
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2013-03-05 o 10:43
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:42   #1298
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

Halo forum jest właśnie po to żeby porozmawiać i udzielać odpowiedzi, pomóc a nie pouczać.Zasady forum najpierw poczytaj nim zaczniesz nimi zakrywać swą jakże malutką wiedzę.Wogóle co się tak pieklisz? zamiast poprostu odpowiedzieć na pytanie to się irytujesz.Być może z Tobą to forumowiczkom było dobrze ale bez Ciebie będzie jeszcze lepiej.
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:51   #1299
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
No właśnie radzę sobie pytam!nie jesteś od udzielania uwag, tylko odpowiedzi.Jeśli to Ci nie odpowiada to myślę, że nie powinnaś zabierać głosu bez sensu.Dzięki
hej nikt tu nie jest od czegoś bądź nie , wizaż jest miejscem gdzie się spotykamy żeby sobie poczytać, pogadać a tu wygląda, że wskakujesz, strzelasz pytaniami i odpowiedzi niemalże rządasz migiem, nota bene Jogiku ma racje jest 40 stron tylko tego wątku, nie mówiąc o innych i masz już odpowiedzi na swoje pytania na poprzednich stronach...

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
Halo forum jest właśnie po to żeby porozmawiać i udzielać odpowiedzi, pomóc a nie pouczać.Zasady forum najpierw poczytaj nim zaczniesz nimi zakrywać swą jakże malutką wiedzę.Wogóle co się tak pieklisz? zamiast poprostu odpowiedzieć na pytanie to się irytujesz.Być może z Tobą to forumowiczkom było dobrze ale bez Ciebie będzie jeszcze lepiej.
najbardziej to Ty się tu pieklisz a co do oleju kokosowego to tak naprawde ważne żeby był nierafinowany i tłoczony na zimno
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 10:43   #1300
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez monika1171 Pokaż wiadomość
Hej mam do was pytanie od pewnego czasu używam oleju kokosowego na włosy (VATIKA) dzisiaj farbowałam włosy chemicznie u fryzjerki i musiała nakładać mi dwa razy farbę zęby cokolwiek chwyciło .
to możliwe żeby olej tak wpłynął na moje włosy ?
bardzo możliwe ja przed farbowaniem wcierałam we włosy olejek arganowy i farba mi zafarbowała pojedyńcze pasma...
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 11:05   #1301
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: olej kokosowy

olej kokosowy wypłukuje kolor - nie należy go nakładać zaraz po farbowaniu ani przed
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 13:37   #1302
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

Dziewczyny czym utrzymujecie ciepło na włosach po nałożeniu olejku? ja nakładam folie i ciepły ręcznik ale zaraz jest zimny:-(
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:41   #1303
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym utrzymujecie ciepło na włosach po nałożeniu olejku? ja nakładam folie i ciepły ręcznik ale zaraz jest zimny:-(
wystarczy ze bedziesz podgrzewac suszarka i pozniej jeszcze owin w recznik
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:55   #1304
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

[QUOTE=Zylvia3;39765095]wystarczy ze bedziesz podgrzewac suszarka i pozniej jeszcze owin w recznik[/QUOTEpodgrzewać folię suszarką i dopiero nałożyć ręcznik? widziałam na allegro taki czepek termiczny ale 50 zł mi szkoda no i przesyłka ale ktoś miał fajny pomysł.
Tylko jak z tym siedzieć na głowie duze to jest mąż by padł ze śmiechu
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 17:41   #1305
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: olej kokosowy

eh kurde, a ja kupiłam dziś cały słój oleju kokosowego, siedzę z nim właśnie na głowie (znaczy z olejem a nie ze słoikiem) i przeczytałam, że nie nadaje się on do włosów wysokoporowatych cholera, humor mi się zepsuł, co ja zrobię z taką ilością oleju?! gotować nie umiem, balsamów do ciała nie używam, na moje włosy podobno jest zły...kurdeeee tylko kasę wydałam
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:38   #1306
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
eh kurde, a ja kupiłam dziś cały słój oleju kokosowego, siedzę z nim właśnie na głowie (znaczy z olejem a nie ze słoikiem) i przeczytałam, że nie nadaje się on do włosów wysokoporowatych cholera, humor mi się zepsuł, co ja zrobię z taką ilością oleju?! gotować nie umiem, balsamów do ciała nie używam, na moje włosy podobno jest zły...kurdeeee tylko kasę wydałam
próbuj bo reguł nie ma, ja mam średnio porowate a sparawdzają mi się wszystkie zalecane włosom niskoporowatym (kokosowy, babassu, masło shea)
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:39   #1307
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: olej kokosowy

[QUOTE=rezolutnajojo;39765 405]
Cytat:
Napisane przez Zylvia3 Pokaż wiadomość
wystarczy ze bedziesz podgrzewac suszarka i pozniej jeszcze owin w recznik[/QUOTEpodgrzewać folię suszarką i dopiero nałożyć ręcznik? widziałam na allegro taki czepek termiczny ale 50 zł mi szkoda no i przesyłka ale ktoś miał fajny pomysł.
Tylko jak z tym siedzieć na głowie duze to jest mąż by padł ze śmiechu
czepek 50 zł?? no proszę cię... wystarczy taki foliowy z gumką koszt max ok 1zł do kupienia w aptece (ja go mam z apteki był on dołączony do maseczki wax ) nakladasz olej,spinasz wlosy,nakladasz czepek i podgrzewasz suszarką i pozniej owin sobie jeszcze w recznik i posiedz z 15 min i splucz
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:52   #1308
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Dot.: olej kokosowy

[QUOTE=Zylvia3;39777933]
Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość

czepek 50 zł?? no proszę cię... wystarczy taki foliowy z gumką koszt max ok 1zł do kupienia w aptece (ja go mam z apteki był on dołączony do maseczki wax ) nakladasz olej,spinasz wlosy,nakladasz czepek i podgrzewasz suszarką i pozniej owin sobie jeszcze w recznik i posiedz z 15 min i splucz
http://http://www.google.com/imgres?...9QEwAA&dur=156
taki czepek tyle kosztuje fajny ale brzydki i drogi
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:44   #1309
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

[QUOTE=Zylvia3;39777933]
Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość

czepek 50 zł?? no proszę cię... wystarczy taki foliowy z gumką koszt max ok 1zł do kupienia w aptece (ja go mam z apteki był on dołączony do maseczki wax ) nakladasz olej,spinasz wlosy,nakladasz czepek i podgrzewasz suszarką i pozniej owin sobie jeszcze w recznik i posiedz z 15 min i splucz
Albo zwykły woreczek, i na to ręcznik
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 12:25   #1310
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
próbuj bo reguł nie ma, ja mam średnio porowate a sparawdzają mi się wszystkie zalecane włosom niskoporowatym (kokosowy, babassu, masło shea)
popróbuję, bo szkoda marnować. ale kupię sobie jeszcze któryś z olei do włosów wysokoporowatych i porównam
dziś po olejowaniu moje włosy były hmm dziwne.pod spodem całkiem miękkie loki (chociaż lokami tego nazwać nie można, bo tak je zniszczyłam...), a na wierzchu trochę siano. na razie nie zwalam winy na olej, bo to w końcu pierwszy raz. zobaczymy.
kupiłam sobie jeszcze szampon baby dream i kurde zapomniałam o grzebieniu z szeroko rozstawionymi zębami skleroza
taaak mi ciężko bez prostownicy schowam ją chyba do pudełka, bo jak tak leży na wierzchu, to od razu mam chęć po nią sięgnąć no ale to wątek o oleju kokosowym, więc nie będę już offtopować

a czepka używam takiego zwykłego chirurgicznego, bo został mi z praktyk w lecznicy weterynaryjnej
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:25   #1311
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
popróbuję, bo szkoda marnować. ale kupię sobie jeszcze któryś z olei do włosów wysokoporowatych i porównam
dziś po olejowaniu moje włosy były hmm dziwne.pod spodem całkiem miękkie loki (chociaż lokami tego nazwać nie można, bo tak je zniszczyłam...), a na wierzchu trochę siano. na razie nie zwalam winy na olej, bo to w końcu pierwszy raz. zobaczymy.
kupiłam sobie jeszcze szampon baby dream i kurde zapomniałam o grzebieniu z szeroko rozstawionymi zębami skleroza
taaak mi ciężko bez prostownicy schowam ją chyba do pudełka, bo jak tak leży na wierzchu, to od razu mam chęć po nią sięgnąć no ale to wątek o oleju kokosowym, więc nie będę już offtopować

a czepka używam takiego zwykłego chirurgicznego, bo został mi z praktyk w lecznicy weterynaryjnej
Tu mamy wątek o odstawieniu... zapraszamy ! chyba Cie tam nie widzałam....
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 09:45   #1312
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: olej kokosowy

jukaba bardzo dziękuję! nie wiedziałam, że taki wątek istnieje zaraz go przejrzę

a jutro kolejna kuracja olejem kokosowym!
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 13:46   #1313
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

Stosowąła któraś z was: Vatikę i czysty olej nierafinowany? Czy jest jakaś różnica między nimi?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 07:30   #1314
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
jukaba bardzo dziękuję! nie wiedziałam, że taki wątek istnieje zaraz go przejrzę

a jutro kolejna kuracja olejem kokosowym!


Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Stosowąła któraś z was: Vatikę i czysty olej nierafinowany? Czy jest jakaś różnica między nimi?
jeśli pytasz o ten olejVatika to nie jest czysty olej kokosowy, zawiera też inne składniki, ja stosuje taki zwykłu nierafinowany, tłoczony na zimno w kuchni też sie przydaje
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:04   #1315
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość




jeśli pytasz o ten olejVatika to nie jest czysty olej kokosowy, zawiera też inne składniki, ja stosuje taki zwykłu nierafinowany, tłoczony na zimno w kuchni też sie przydaje
Tak, wiem ale chodzi mi o to czy ma któraś z wizażanek porównanie- czy działają tak samo, czy zauważają jakąś różnicę między starą wersją vatiki bez parafiny a olejem kokosowym nierafinowanym
Vatika kokosowa nie jest rafinowana, prawda??? Pytam dla pewności
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 12:15   #1316
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Tak, wiem ale chodzi mi o to czy ma któraś z wizażanek porównanie- czy działają tak samo, czy zauważają jakąś różnicę między starą wersją vatiki bez parafiny a olejem kokosowym nierafinowanym
Vatika kokosowa nie jest rafinowana, prawda??? Pytam dla pewności
Vatika ma zioła, a różne włosy różnie na nie reagują, moim zdaniem lepiej na początek skusić się na zwykłego kokosa
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:21   #1317
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Vatika ma zioła, a różne włosy różnie na nie reagują, moim zdaniem lepiej na początek skusić się na zwykłego kokosa
....
vatika jest wzbogacone o rózne wyciągi roslinne,które maja wpływ kondycjonujący na włosy i cebulki włosowe...czyli jest jakby specjalnie przystosowana do pielęgnacji włosowej....a zwykły nierafinowany kokos mozna uzywac dodatkowo bardziej uniwersalnie do ciała i w kuchni...
natomiast jest ''nowa'' odmiana vatiki-inna seria-opakowania to taka przeźroczysta butelka....sa to oleje wzbogacane kokosem,migdałem i innymi substancjami...ale kurcze one są na Pafafinie...a parafina to ZŁO ja nie będe ich próbowac i nie polecam innym.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:38   #1318
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
vatika jest wzbogacone o rózne wyciągi roslinne,które maja wpływ kondycjonujący na włosy i cebulki włosowe...czyli jest jakby specjalnie przystosowana do pielęgnacji włosowej....a zwykły nierafinowany kokos mozna uzywac dodatkowo bardziej uniwersalnie do ciała i w kuchni...
natomiast jest ''nowa'' odmiana vatiki-inna seria-opakowania to taka przeźroczysta butelka....sa to oleje wzbogacane kokosem,migdałem i innymi substancjami...ale kurcze one są na Pafafinie...a parafina to ZŁO ja nie będe ich próbowac i nie polecam innym.
Vatika w starej wersji miała zioła, amlę, cytrynę i chyba hennę, cytryna może komuś wysuszać włosy, zioła tak samo Lepiej wypróbować najpierw zwykły olej kokosowy by wiedzieć czy on nam w ogóle pasuje, bo potem można obarczyć winą za wysuszenie olej, a naprawdę będzie to kwestia ziół

Co do parafiny to ja też bym się nie skusiła, ale są osoby, które używają i im nie przeszkadza.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:42   #1319
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Vatika w starej wersji miała zioła, amlę, cytrynę i chyba hennę, cytryna może komuś wysuszać włosy, zioła tak samo Lepiej wypróbować najpierw zwykły olej kokosowy by wiedzieć czy on nam w ogóle pasuje, bo potem można obarczyć winą za wysuszenie olej, a naprawdę będzie to kwestia ziół

Co do parafiny to ja też bym się nie skusiła, ale są osoby, które używają i im nie przeszkadza.
....
możliwe,jednak takie ekstrakty w towarzystwie oleju,nie maja az tak mocnego działania wysuszającego jak we wcierkach czy płukankach,bo olej to niweluje,jak okluzja....w kokosie o wiele bardziej chodzi o porowatość włosów-bardzo specyficzny olej...im bardziej rozchylone łuski włosa tym kokos jeszcze bardziej je wysuszy i zmierzwi.

Ponad to ja zawsze nakładam jeszcze troszke nawilżającej odżywki po oleju,na chwile przed zmywaniem go...lub po myciu włosów.... tylko takiej bez silikonów i nieoblepiającej...np Isana z aloesem i granatem...włosy sa przeboskie po takiej mieszance.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-17 o 21:00
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:39   #1320
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Vatika ma zioła, a różne włosy różnie na nie reagują, moim zdaniem lepiej na początek skusić się na zwykłego kokosa
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
vatika jest wzbogacone o rózne wyciągi roslinne,które maja wpływ kondycjonujący na włosy i cebulki włosowe...czyli jest jakby specjalnie przystosowana do pielęgnacji włosowej....a zwykły nierafinowany kokos mozna uzywac dodatkowo bardziej uniwersalnie do ciała i w kuchni...
natomiast jest ''nowa'' odmiana vatiki-inna seria-opakowania to taka przeźroczysta butelka....sa to oleje wzbogacane kokosem,migdałem i innymi substancjami...ale kurcze one są na Pafafinie...a parafina to ZŁO ja nie będe ich próbowac i nie polecam innym.
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Vatika w starej wersji miała zioła, amlę, cytrynę i chyba hennę, cytryna może komuś wysuszać włosy, zioła tak samo Lepiej wypróbować najpierw zwykły olej kokosowy by wiedzieć czy on nam w ogóle pasuje, bo potem można obarczyć winą za wysuszenie olej, a naprawdę będzie to kwestia ziół

Co do parafiny to ja też bym się nie skusiła, ale są osoby, które używają i im nie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
możliwe,jednak takie ekstrakty w towarzystwie oleju,nie maja az tak mocnego działania wysuszającego jak we wcierkach czy płukankach,bo olej to niweluje,jak okluzja....w kokosie o wiele bardziej chodzi o porowatość włosów-bardzo specyficzny olej...im bardziej rozchylone łuski włosa tym kokos jeszcze bardziej je wysuszy i zmierzwi.

Ponad to ja zawsze nakładam jeszcze troszke nawilżającej odżywki po oleju,na chwile przed zmywaniem go...lub po myciu włosów.... tylko takiej bez silikonów i nieoblepiającej...np Isana z aloesem i granatem...włosy sa przeboskie po takiej mieszance.

Ok Nie napisałam Wam że używam już Vatiki i bardzo sobię ją chwalę Kończy mi się więc byłam ciekawa czy ma któraś z Wizażanek porównanie- bo nie wiem czy kupić 100% olej czy znowu vatikę (czy te zioła rzeczywiście coś dają, czy efekt jest jak po 100% oleju)

Co do parafiny- ja bym się moze i skusiła Nieznany jest cel zastosowania jej (podejrzewam, że taniej to wyjdzie dla producenta), ale nafta dobrze działała na moje włosy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 12:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.