Dieta dla mnie...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 19:47   #1
Kate07
Raczkowanie
 
Avatar Kate07
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50

Dieta dla mnie...:)


Hej dziewczyny! Nie wiem, czy to odpowiedni dzial, ale mam nadzieje, ze mi pomozecie. Mam 16 lat, 160 wzrostu i waze 48 kg. Niby nie jest to jakos specjalnie duzo, ale mam pulchna twarz, dosyc grube przedramiona, duzy brzuch i czuje sie z tym naprawde zle. Jaka radzicie mi diete, zebym mogla lepiej sie poczuc, zgubic troche tego sadla? No i jakie cwiczenia? Zastanawialam sie nad Pilatesem i Fat Burningiem... Co wybrać?
Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
Kate07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:04   #2
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Dieta dla mnie...:)

jak dla mnie przy tym wzroscie i takiej wadze to Ty nie możesz być gruba.. wyolbrzymiasz troche.. radze sie nie odchudzać bo później jeszcze Ci sie przytyje bardziej i bedziesz dramatyzowac
satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:08   #3
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Dieta dla mnie...:)

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
jak dla mnie przy tym wzroscie i takiej wadze to Ty nie możesz być gruba.. wyolbrzymiasz troche.. radze sie nie odchudzać bo później jeszcze Ci sie przytyje bardziej i bedziesz dramatyzowac
Ja tak samo nie wyobrażam sobie żebyś była gruba z tą wagą przy tym wzroście. Ale zdrowa dieta dla wszystkich taka sama wystarczy poprzeglądać kilka najpopularniejszych i podwieszonych wątków żeby nabrać ogólnego pojęcia. Ćwiczenia na pewno znajdziesz odpowiednie gdy poszperasz na fitnessie. Tylko na początek zastanów się czy na pewno chcesz przechodzić na redukcję, a nie wystarczy np ograniczenie słodyczy i smażonych, tłustych potraw na początek żeby były efekty. Powodzenia .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:10   #4
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Dieta dla mnie...:)

w tym wieku diete odradzam no chyba,ze ograniczenie lub wyeliminowanie slodyczy. zamiast diety zapisz sie na basen lub silownie i regularnie cwicz a zobaczysz jak duze efekty mozna uzyskac w ten sposob
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:16   #5
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Dieta dla mnie...:)

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
w tym wieku diete odradzam no chyba,ze ograniczenie lub wyeliminowanie slodyczy. zamiast diety zapisz sie na basen lub silownie i regularnie cwicz a zobaczysz jak duze efekty mozna uzyskac w ten sposob

dokładnie! nie rezygnuj z jedzenia, jak już sie tak zle czujesz to postaw na sport!
satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:31   #6
Command Conquer
Raczkowanie
 
Avatar Command Conquer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 49
Dot.: Dieta dla mnie...:)

nie rezygnuj z jedzenia! jeśli chcesz stracić parę cm to poczytaj sobie wątki o odchudzaniu -na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

ja sama jestem teraz na takiej diecie redukującej: sama ja sobie wymyśliłam i pewnie ma parę wad. głównie opiera sie na jedzeniu produktów o niskim indeksie glikemicznym: zero słodyczy, pszennych bułek.. teraz głównie wcinam warzywa, chude mięso z drobiu albo ryb, chleb to tylko pełnoziarnisty (fitness style schulstada), owoce tylko niektóre.
ogólnie ta dieta dla mnie skuteczna jest
__________________







Edytowane przez Command Conquer
Czas edycji: 2011-09-06 o 11:58
Command Conquer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:34   #7
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Dieta dla mnie...:)

Cytat:
Napisane przez Command Conquer Pokaż wiadomość
nie rezygnuj z jedzenia! jeśli chcesz stracić parę cm to poczytaj sobie wątki o odchudzaniu -na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

ja sama jestem teraz na takiej diecie redukującej: sama ja sobie wymyśliłam i pewnie ma parę wad. głównie opiera sie na jedzeniu produktów o niskim indeksie glikemicznym: zero słodyczy, pszennych bułek.. teraz głównie wcinam warzywa, chude mięso z drobiu albo ryb, chleb to tylko pełnoziarnisty (fitness style schulstada), owoce tylko niektóre.
ogólnie ta dieta dla mnie skuteczna jest
boooooski av
ja jednak upieram sie,ze jednak kate07 jest troszke za mloda na jakies diety zwlaszcza ze nie ma jakis wyraznych wskazan<nadwaga>
jesli chodzi jej o wyglad estetyczny<rzekomy duzy brzuch, grube przedramiona> to zwalczy to regularnymi cwiczeniami
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.