Żony doskonałe PM2008 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 14:44   #4981
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Żony doskonałe PM2008

witam
wpadam powiedzieć, że żyję tylko jestem słomiana wdówka i nie mam troche czasu na wizaz, jak juz sie ze wszystkim ogarnę

buziaki dla wszystkich
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:56   #4982
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hej

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
moonik- a jakie to ciacho robilas??? zostalo jeszcze cosik??
ale mam ochote na cos slodkiego..tzn na przemian z pikantnym..oj czuje ze zbliza sie pms i wszystko co niezdrowe jest najsmaczniejsze!
Katey robiłam z TEGO PRZEPISU
bardzo szybko dosłownie 5minut roboty, można z różnymi owockami tylko ja dałam połowę mniej cukru, bo miałam brzoskwinie z puszki, które i tak są dość słodkie

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej! No powiem Wam, że jest tragedia WIZAZ MI ZBLOKOWALI!!!! i chyba tak zostanie, jeszcze sproboje coś pokombinować ale nie wiem czy się da
a czemu Ci zablokowali?
może się uda coś jeszcze zrobić??

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Miłego oglądania
Przy każdym zdjęciu coś tam napisałam.
Do relacji czekam na natchnienie, bo nawet nie wiem co napisać
Ale chyba foty ważniejsze
no coś tam napisałaś
fajne zdjęcia Hot Chocolate
to ostatnie zdjęcie w Jerozolimie the best! najbardziej mi się podobasz na nim
a to: http://www.wizaz.pl/forum/album.php?...ictureid=42462 wymiata

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość

A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
Alicja jest śliczna i taka malutka
buziaczki dla Was


a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra- dzisiaj wyszłam i nie zamknęłam drzwi, nie wiem jak to się stało- chyba przez tą pogodę chodzę taka zaćmiona, mąż wychodzi wcześniej niż ja, więc od ok 9 do 15 mieszkanie sobie stało otwarte wiecie w jakim szoku byłam jak wróciłam, klucz do zamka a tu nic - już widziałam puste ściany, wyniesione sprzęty i w ogóle na szczęście nic nie zginęło, nie wiem gdzie głowę zgubiłam...fakt trochę się spieszyłam, ale żeby zapomnieć o zamknięciu drzwi

ehhh idę robić jakiś obiad...
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:30   #4983
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hej żoncie

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej zoncie
my juz po imprezie
Weronika w kosciele byla bardzo grzeczna nawet jak ksiadz lal woda
potem juz na imprezie zaczela marudzic bo biedna zasnac nie mogla w tym halasieale dzisiaj juz zadowolona wyspana i smieje sie od rana
Widzialam foteczki - super wygladaliscie
dla grzecznej Weronisi

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
A teraz mala niespodzianka dla Was...
piękną macie kuchnie bardzo mi sie podoba
a Czika urocza

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A ja wstawiam fotki żyrandola i Shiro, coś tam komórką pstryknęłam
ładny żyrandol
Shiro jaki wysoki... rosnie jak na drozdzach

Izus wspolczuje ukaszenia mam nadzieje ze mezus sie spisal i wycalowal bolace miejsce

Gosia jak mogli Ci to zrobic!!! popros zeby Ci odblokowali - ciezarnej sie nie odmawia jak nie to ich myszy zjedza

Milus Corcia jest przeslodka
a mebelki bardzo fajne w moim sylu
za walke z rozstepami i za powrot do wagi przed ciaza

Moonik chyba teraz bedziesz kilka razy sprawdzala drzwi zanim wyjdziesz jak w dniu swira najwazniejszen ze nic sie nie stalo
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:28   #4984
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Żony doskonałe PM2008

No hej zblokowali mnie jędzole jedne na amen u nas w pracy tak już jest, dużo stron mam zablokowanych: NK, pocztę i jeszcze wiele wiele innych

Anusia czytasz???i jak? (tylko treści mi nie opowiadaj)

Dziewczyny jutro trzymajcie za mnie kciuki bo skończył mi się duphaston i jadę do gina bo brzuszek jeszcze trochę boli (ale dużo mniej)
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Kombinuj dziewczyno, nim twe wdzięki przeminą...tfu...nigdy nie przeminą...
ha, tego zamierzam się trzymać

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ad. 2 poczekaj później jak brzusio będzie większy
hmmm...chyba wtedy będę moją kosmetyczkę również na wosk odwiedzać. Wszystko już obcykane

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Weroniczka dziekuje za komplementy i przesyla wam szczery bezzebny usmiech
ojej taki uśmiech jest bezcenny

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
2- ech... specjalnie dla Ciebie <i innych dziołszek również> zamieszczam zaraz fotki
oglądam, zaraz napiszę resztę jak skończę

ok skończyłam
Po pierwsze, jeżeli jeszcze raz usłyszę cokolwiek o grubości, sadle itd itp to będzie. Fajna kobietka z Ciebie. Dziwię się tylko gdzie Ty te wszystkie ciuchy upchałaś czarna kieca z dekoldem mi się podoba (skąd taką masz? też taką chcę).
Zdjęcia z Jerozolimy mam podobne, tylko, że ja nam morzem martwym byłam na wpół przytomna i moje zdjęcie raczej się do pokazywania nie nadaje
W ogóle to fajnie sobie tak zdjęcia pooglądać, normalnie wracam myślami do wakacji. Dzięki Kasiku.

Ps. I nawet Egipcjanina wyrywała niedobrzyca jedna

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Wyrwałam sie na chwile z tych małych łapek i pedze zobaczyc co u Was - tylko pytanie czy zdaze odpisac

Z innych wiesci rozgladamy sie za meblami...
Gosiu jak samopoczucie?? oj włosy mi tez szybko rosły... i to wszedzie

A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
Hej. Mów co chcesz i tak Cię podziwiam. O porodzie to nawet nie myślę bo po co się za wcześnie stresować, pomyślę później czy chcę normalnie czy cesarka czy jak, ale w razie czego znieczulenie to mus

Rozstępy...może zlikwidujesz jak się trochę pomasujesz i powcierasz różne mazidła.

Meble bardzo fajne

Panna Alicja cudowna, taka mała i krucha, aż mi się łza zakręciła.



Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
wpadam powiedzieć, że żyję tylko jestem słomiana wdówka i nie mam troche czasu na wizaz, jak juz sie ze wszystkim ogarnę

buziaki dla wszystkich
i buziaki dla Ciebie i dla maleństwa

Cytat:
Napisane przez mooonik;14829124[COLOR=silver
a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra- [/COLOR]
na pocieszenie powiem Ci, że ja np nigdy nie pamiętam czy drzwi zamknęłam i często zupełnie bez sensu wracam i sprawdzam lub też jak mi się przypomni w środku dnia to siedzę i myślę: "zamknęłam czy nie..."
dobrze, że nic nie zginęło
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Gosia jak mogli Ci to zrobic!!! popros zeby Ci odblokowali - ciezarnej sie nie odmawia jak nie to ich myszy zjedza
w pracy jeszcze wszystkim nie powiedziałam, dlatego jak narazie nici z tego ale za jakiś czas......użyję tego mysiego argumentu

Edytowane przez gosia1007
Czas edycji: 2009-10-20 o 19:30
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:57   #4985
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hej Żoncie

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Ja już po pracy, teraz mam 2 dni tylko dla synka

oj widzę następna kartkomaniaczka pochwal się potem
ad. 1 Ale super
ad. 2 Karteczki pokażę ale to tak może bliżej świąt - nie będę tu klimatu psuć Ale tak całkiem już mam 6 zrobione
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Edytuję wiadomośc, gdyż nikt nie zechciał mi odpisać!
Kozice niedobre
Oto link do albumu:
http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=6612

Miłego oglądania
Przy każdym zdjęciu coś tam napisałam.
Do relacji czekam na natchnienie, bo nawet nie wiem co napisać
Ale chyba foty ważniejsze
Miłego dzionka i dopiero do jutra <brak neta >.
No ładną galeryjkę stworzyłaś Ale relacji na piśmie ci nie odpuścimy

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
waże już tyle ile przed ciąża w ciazy przytylam niecale 9 kg ale niestety pomimo niewielkiego przerostu wagi, smarowania od samego poczatku ciazy kremami mam rozstepy caly brzuch przeorany ale mam niestety sklonnosci straszne do nich i to raczej wina zburzen hormonalnych niz rozciagania skory (w okresie dojrzewania tez wyskoczyly w takiej ilosci ze w szkole mysleli ze mnie maltretuja w domu )

Z innych wiesci rozgladamy sie za meblami... Myślimy o tych re_set kolor wenge ale raczej bez modułow z mlecznymi szybami http://blackredwhite.ecbook.eu/2009new/#page=32-33

A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
1. No gratuluję wagi A rozstępami się nie przejmuj (choć ja pewnie będę mieć ten sam problem bo po dojrzewaniu też mam całe biodra zoorane ... )
2. Pdobają mi się Bardzo mi się podoba kolorek wenge
3. Alicja - no cód malina dziewczyna
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra- dzisiaj wyszłam i nie zamknęłam drzwi, nie wiem jak to się stało- chyba przez tą pogodę chodzę taka zaćmiona, mąż wychodzi wcześniej niż ja, więc od ok 9 do 15 mieszkanie sobie stało otwarte wiecie w jakim szoku byłam jak wróciłam, klucz do zamka a tu nic - już widziałam puste ściany, wyniesione sprzęty i w ogóle na szczęście nic nie zginęło, nie wiem gdzie głowę zgubiłam...fakt trochę się spieszyłam, ale żeby zapomnieć o zamknięciu drzwi

No to rzeczywiście miałaś szczęście w nieszczęściu ... Ale dobrze że się skończyło bez szkód.
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
No hej zblokowali mnie jędzole jedne na amen u nas w pracy tak już jest, dużo stron mam zablokowanych: NK, pocztę i jeszcze wiele wiele innych

Anusia czytasz???i jak? (tylko treści mi nie opowiadaj)
No to witaj w klubie - ja też w pracy bez wizażu, a nk tylko do 8 rano i po 15... ja nie wiem co ludziom przeszkadza że kobieta chce się trochę odstresować czasami i zrelaksować w pracy - przecież nam się należy przerwa
A książkę czytam jak szalona- nic nie powiem, po za tym, że wciąga jak cholera od pierwszej strony trzecia część tak nie miała Lecę poczytać jeszcze trochę... przed serialikiem "39 i pół"
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:33   #4986
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hej

Przepraszam ale wpadam tylko sie odezwac, weekend na uczelni, a teraz pracuje jak mroweczka i brak czasu, nawet moja psiurka mega steskniona za mna i musze jej to zrekompensowac. Odpoczne dopiero w weekend no i moze podczas seansu bo idziemy na Julie&Julia

Mili Alusia cudna
Dagus kuchnia super Gdzie ten przepis?
Moonik tez korzystam z tej strony z przepisami, dobrze ze nic nie zginelo
Gosiu
Czeko ladnie sie prezentuje Wasza rodzinka
Anusia tak mam prosta grzywke, wlasnie dzis ja uciachalam i znow przejrzalam na swiat
Aguniu lampa ekstra a Shiro wprost cudowny, zreszta jak byl malutki to przypominal mi moja sunie (caly bialy a oczka i nosek jak wegielki) teraz raczej juz nie
Kasiu przejrzalam Twoje zdjecie, sa przepiekne ale wiesz kto tak naprawde robi wrazenie?
Kotek za prace i to drugie po cichu
Katey dzieki za info piecowe
Izka nie moge z tego wypacania

Gdzie sie podzialy Izusia, Czeko i Lilka?

Sle Wam buziaki
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:01   #4987
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

CzekoTubulec żyje .... podczytuje ..... ale co wieczór po 10-12 godzinach pracy pada na ryj ...... i tak jak ten miś kieruje się do łóżka http://www.youtube.com/watch?v=l42vDcOCNcY

Buziolki dla Was Myszki

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2009-10-20 o 21:03
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:33   #4988
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hejka wieczorowa pora
Ja mam wieczor telewizyjny bylo 39 i pol teraz bedzie kuba a potem californication... jeszcze 2,5h przed tv lece popcorn zrobic

Kasienko Twoje fotki super sexy laska jestes i popieram jak jeszcze raz wspomnisz o jakichs sadlach, oponkach itp. to bedzie

Gosia za wizyte, szkoda ze Ci wizaz zablokowali bedziesz tu rzadziej zagladala

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
CzekoTubulec żyje .... podczytuje ..... ale co wieczór po 10-12 godzinach pracy pada na ryj ...... i tak jak ten miś kieruje się do łóżka http://www.youtube.com/watch?v=l42vDcOCNcY

Buziolki dla Was Myszki
Ciesze sie ze zyjesz bidulko nasza pracowita
troche wolnego zycze
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:35   #4989
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cześć Żoncie
Powiem Wam, że jak teraz wróciłam do pracy to inaczej patrzę na synka, nawet jego płacz mi aż tak bardzo nie przeszkadza i bardziej doceniam czas spędzony z nim poszliśmy sobie dzisiaj na prawie 2 h spacer, z czego prawie cały synek przespał była u nas też teściowa jak mnie ta kobita drażni

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Miłego oglądania
Przy każdym zdjęciu coś tam napisałam.
Do relacji czekam na natchnienie, bo nawet nie wiem co napisać
po zdjęciach od razu widać, że urlop się udał i to bardzo to lepiej niech to Twoje natchnienie szybciej wraca

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
waże już tyle ile przed ciąża w ciazy przytylam niecale 9 kg ale niestety pomimo niewielkiego przerostu wagi, smarowania od samego poczatku ciazy kremami mam rozstepy caly brzuch przeorany

Malutka
dzielna jesteś!!! Jak sie wszystko unormuje i wejdziecie w nowy rytm to odrazu poczujesz sie lepiej... ale napewno potrwa to troche czasu

A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
ad. 1 gratuluję kg i po cichu zazdroszczę z rozstępami też mam problem, ale u mnie są po wewnętrznej stronie ud
ad. 2 w pracy się już ogarnęłam, ale rozstania z synkiem są bolesne
ad. 3 ona jest prześliczna

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra- dzisiaj wyszłam i nie zamknęłam drzwi, nie wiem jak to się stało- chyba przez tą pogodę chodzę taka zaćmiona, mąż wychodzi wcześniej niż ja, więc od ok 9 do 15 mieszkanie sobie stało otwarte wiecie w jakim szoku byłam jak wróciłam, klucz do zamka a tu nic - już widziałam puste ściany, wyniesione sprzęty i w ogóle na szczęście nic nie zginęło, nie wiem gdzie głowę zgubiłam...fakt trochę się spieszyłam, ale żeby zapomnieć o zamknięciu drzwi
dobrze, że nic się nie stało

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro trzymajcie za mnie kciuki bo skończył mi się duphaston i jadę do gina bo brzuszek jeszcze trochę boli (ale dużo mniej)
trzymam razem z Dawidziem

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
CzekoTubulec żyje .... podczytuje ..... ale co wieczór po 10-12 godzinach pracy pada na ryj ......
biedaczko czy Ty się przypadkiem nie przepracowujesz?
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:39   #4990
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Malutka a co tam tesciowka znowu wymyslila??

Dziewczyny jutro trzeba bedzie nowy watek rozpoczac i jaka nazwe wybieramy??? Ja nie mam pomyslu ale Wy madre glowki pomyslowe na pewno cos wymyslicie a zreszta wczesniej dziewczyny juz pisaly swoje pomysly i super byly
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:56   #4991
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Oj faktycznie, tak jak przeanalizowałam to od poczatku tego roku haruję jak wół - urop mam jeszcze nie wykorzystany i uzbierało mi się kilka dni z nadgodzin do odbioru - jakiś dramat z tym wszystkim.

Naprawdę jestem zmęczona, w tygodniu praca po tyle godzin, po nocach planuję remont mieszkanka i szukam materiałów agd i wyposażenia, w weekendy siedzę na uczelni ..... jakaś paranoja.

Chyba zabudowę kuchenną w mieszkanku będę musiała trochę zrujnować bo myjąc gary mogę mieć płonącą dupę jak na załączonym obrazku widać autor projektu cierpiał chyba na syndrom zimnego pośladka

gosiaczku trzymam kciuki za fasolkę-uważaj rybka na siebie
agunia dzięki za te plafony na allegro - chyba sama coś zamówię bo fajne mają
kasice witamy w polskiej zimnicy - zazdraszczam naładowanych akumulatorków ale współczuję powrotu do szarej rzeczywistości
daget kuchnia boska - o niebo fajniejsza od tej mojej z syndromem zimnego pośladka

No i pozytywna wiadomość-być może uda nam się w listopadzie na tydzień wyrwać do tego apartamentu w Jastarni ..... marzę o wyciszeniu i odpoczynku na pustej plaży ...... już zapakowałam do walizki dwie książki z ekonomii i komentarz do dyrektywy VAT

edit. zobaczyłam post czekoladki - widziałam zdjęcia z chrzcin - cudna z Was rodzinka - ja w tą niedzielę też miałam chrzciny u córeczki mojego brata - mój małż był chrzestnym

gosia przypomniało mi się że ja też żrem duphaston ale na wyregulowanie moich szlaejących cykli ..... muszem tylko uważać żeby nie zafasolkować - no i nareszcie zaczynam nabierać ochoty na wspólne pocenie się bo niestety piguły u mnie powoduja zanik libido

no i pochwalem się co mi się udało ostatnio wylicytować za kosmiczną sumę http://www.allegro.pl/item766095087_...iem_40_42.html- płaszcz jest booooski i taki troszkę luźniejszy, że marynarkę mogę spokojnie założyć pod spód.

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2009-10-20 o 22:06
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:59   #4992
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!!!

Wyrwałam sie na chwile z tych małych łapek i pedze zobaczyc co u Was - tylko pytanie czy zdaze odpisac

Dziewczyny dziekujemy za wszystkie komplementy ale ja wcale nie uwazam zebym byla jakos wyjatkowo dzielna nawet w pewnym momencie pomyślalam "zachcialo sie bohaterce rodzic bez znieczulenia"tzn. myślalam ze powiedzialam sobie to tak w myslach a podobno dosc stanowczo zakomunikowalam to tż-tow ale naprawde wspominam to bardzo dobrze. Pewnie sporo robi nastawienie - nie wyobrazalam sobie samego porodu jako mistycznego wydazenia ani jako horroru. I było naprawdę dobrze i jesli moge miec jakas sugestie dla przyszlych mam to uwazam ze dobra polozna podczas porodu to skarb

waże już tyle ile przed ciąża w ciazy przytylam niecale 9 kg ale niestety pomimo niewielkiego przerostu wagi, smarowania od samego poczatku ciazy kremami mam rozstepy caly brzuch przeorany ale mam niestety sklonnosci straszne do nich i to raczej wina zburzen hormonalnych niz rozciagania skory (w okresie dojrzewania tez wyskoczyly w takiej ilosci ze w szkole mysleli ze mnie maltretuja w domu )

Z innych wiesci rozgladamy sie za meblami... Myślimy o tych re_set


A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
gratuluje utraty kghmmm rozstepy+jak widac ilosc kg nie ma wplywu czy beda ja przytylam 24lg i nie ma ani jednego ale caly cyas smarowalam brzuch olejkiem baby dream z rosmanna

my tez mamy reset i kolor wenge ktory odradzamciezko sie czysci i widac kazda smuge na tej okleinieza to mamy stol wenge z agaty i jest super...

Ala przeslodka
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:17   #4993
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Czeko79 faktycznie pracujesz jak mroweczka nalezy Ci sie urlopik i odpoczynek od tych papierzysk ale widze ze nawet na urlopiku nie odpuscisz sobie ekonomii uhh Ty poracoholiczko, wez tez cos na odmozdzenie lekkiego i przyjemnego
A kuchnia ladna ale rzeczywiscie malo funkcjonalna musicie cos wymyslic z przesunieciem zlewu lub cos t tym stylu...
Kochana zycze Ci z calego serducha odpoczynku
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:19   #4994
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Żony doskonałe PM2008

HEJ CIACHA!! !:brzyda l:

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej
a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra- dzisiaj wyszłam i nie zamknęłam drzwi, nie wiem jak to się stało- chyba przez tą pogodę chodzę taka zaćmiona, mąż wychodzi wcześniej niż ja, więc od ok 9 do 15 mieszkanie sobie stało otwarte wiecie w jakim szoku byłam jak wróciłam, klucz do zamka a tu nic - już widziałam puste ściany, wyniesione sprzęty i w ogóle na szczęście nic nie zginęło, nie wiem gdzie głowę zgubiłam...fakt trochę się spieszyłam, ale żeby zapomnieć o zamknięciu drzwi
ehhh idę robić jakiś obiad...
Oj oj...każdemu się może zdarzyć...
Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
witam
wpadam powiedzieć, że żyję tylko jestem słomiana wdówka i nie mam troche czasu na wizaz, jak juz sie ze wszystkim ogarnę
buziaki dla wszystkich
Wracaj wracaj...Słomiaczku !
Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekujemy za wszystkie komplementy ale ja wcale nie uwazam zebym byla jakos wyjatkowo dzielna nawet w pewnym momencie pomyślalam "zachcialo sie bohaterce rodzic bez znieczulenia"tzn. myślalam ze powiedzialam sobie to tak w myslach a podobno dosc stanowczo zakomunikowalam to tż-tow ale naprawde wspominam to bardzo dobrze. Pewnie sporo robi nastawienie - nie wyobrazalam sobie samego porodu jako mistycznego wydazenia ani jako horroru. I było naprawdę dobrze i jesli moge miec jakas sugestie dla przyszlych mam to uwazam ze dobra polozna podczas porodu to skarb

waże już tyle ile przed ciąża w ciazy przytylam niecale 9 kg ale niestety pomimo niewielkiego przerostu wagi, smarowania od samego poczatku ciazy kremami mam rozstepy caly brzuch przeorany ale mam niestety sklonnosci straszne do nich i to raczej wina zburzen hormonalnych niz rozciagania skory (w okresie dojrzewania tez wyskoczyly w takiej ilosci ze w szkole mysleli ze mnie maltretuja w domu )

Z innych wiesci rozgladamy sie za meblami... Myślimy o tych re_set kolor wenge ale raczej bez modułow z mlecznymi szybami http://blackredwhite.ecbook.eu/2009new/#page=32-33

Izka Pszczoła??? A skad ona sie wzieła? Ja już chyba z miesiac zadnych latajacych owadow nie widzialam Biedactwo
A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
To ja sie kłaniam w pas...bez znieczulenia??? rany!!!
A co do wagi...to respekt
Miloszku mmm fajne mebelki...fajne.
A panienka Alusia jest słodziusia..ah! ah!
I super wykonanie zdjęć...podoba mi się...
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
1- o maj got! ale przygoda!!!
buźkam w ugryzienie, żeby nie bolało
2- pojawiło się pojawiło...
właśnie skończyłam zmniejszać fotki i już tworzę w moim profilu albumik dla Was z większą ich ilością

Edytuję wiadomośc, gdyż nikt nie zechciał mi odpisać!
Kozice niedobre
Oto link do albumu:
http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=6612

Miłego oglądania
Przy każdym zdjęciu coś tam napisałam.
Do relacji czekam na natchnienie, bo nawet nie wiem co napisać
Ale chyba foty ważniejsze
Wymiotłaś tymi fotkami niesamowicie...i dodam nawet, że mnie nawet nie potrzebne są żadne opisy... FOTKI super, fajne ujęcia, Grecja śliczna owszem,ale TY...kochana czarująca! kusząca! zgrabna i powabna!
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Izus wspolczuje ukaszenia mam nadzieje ze mezus sie spisal i wycalowal bolace miejsce
hih, no raczej! Nie miał wyjścia...

A wiecie jaka jestem zdolniacha...spe cjalnie godzinę czasu jechałam, żeby zdobyć ten płaszczyk, który mi tak wpadł w oko...nigdzie blizej nie widziałam nawet podobnego...

Jutro mam spotkanko z panią dyrektor podstawówki odnośnie praktyk.Nie mogę się doczekać.

A dziś byłam u babci na imieninkach i się uśmiałam ...oglądałam króliki, które hoduje mój kuzyn. Ma ich 60 okazów...od wielkoludów, po te co dopiero "wyklute" Świetna sprawa!
Oki...uciekam.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:22   #4995
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Izus to pochwal sie plaszczykiem
i powodzenia na spotkanku
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 23:44   #4996
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Heeej a ja jutro się wyśpię
no dobra już się nie chwalę

czekoladka21 Weronisia na chrzcie przeurocza, zaprosiłam Cię do znajomych, mam nadzieję, że się przyjmę

daget kuchnia boska, meble na tle soczystej zieleni prezentują się smakowo a srebrne sprzęty dodają to coś, podziwiam
A lwiątko na zimę musi być już mega kudlate, przydało by mi się takie na zimowe wieczory do przytulania

agunia82 Shiro to już wyglądem zbliżony do mamy widzę, super taki biały wilczek. Odganiam chorubsko

izka19855 ale miałaś przezycia z tą pszczołą, nie dziwię się że wytrząsasz ubrania z tego co pamiętam takie ukąszenie jest bolesne

Anusia_piekniusia jak będzie jakieś zdjęcie spodni to pokarzę, ogólnie zwykłe takie tam na razie chodzę w granatowych bo z @ nie dotwarzy mi w rurkach

gosia1007 za wizytę u lekarza
a z tym blokowaniem w pracy wizażu to ja nie wiem co się ci pracodawcy uparli u mnie to nic nie działa wogóle więc nawet już przywykłam, że nie ma neta... ech a w pracy już se załatwiłam: kolega ma mi przynieść film a koleżanka jak skończy czytać - książkę - wszystko o wampirach zmierzchowych się nie mogę doczekać... kiedyś czytałam sagę o ludziach lodu się przyznam od razu ;p

Milibili dla ślicznej Panny Alicji dobrze poczytać o takim podejściu jak Twoje do porodu, na przyszłość rada o położnej będzie na pewno przydatna... a mebelki super, też bym chciała urządzić mieszkanie, ale póki co nie mamy czego ech

katarzinka no chyba jednak trochę czasu na wizaż było, odrobinę... całuski dla Was

mooonik wiesz co ja Ci się przyznam w tajemnicy, że dwa może trzy razy zostawiłam włączoną kuchnię i poszłam do pracy taką elektryczną starą mamy, póki co jeszcze szkód nie zrobiłam ale zaczynam się bać sama siebie a z zamykaniem drzwi to często mnie prześladuje niepewność czy zamknęłam, ale jeszcze mi się nie zdażyło... mój tata za to wielokrotnie wyrzucał kluczki od samochodu do kontenera na śmieci

soffera jak będziesz po filmie Julie&Julia to ja chętnie się dowiem opinii, ciekawa jestem filmu, się zastanawiam czy mąż na to da się wyciągnąć

czekoladka79 ależ Ty jesteś kobieta pracująca koniecznie wykorzystaj weekend na tą Jastarnię i odpocznij w końcu. Kuchnia taka przyjemna ze zdjęcia, ten zlew faktycznie trochę dziwnie umiejscowiony ale pewnie idzie się przyzwyczaić.

coś mi się posty nie wszystkie pocytowały i już się zgubiłam o tej późnej godzinie co to ja chciałam jeszcze... eh...
Dzisiaj w pracy mogłam pójść się zaszczepić przeciw grypie ale zapomniałam karty LuxMedu ech i teraz jak chcę, to muszę specjalnie do kliniki jechać ;/ chyba sobie daruję. Ogólnie to dzisiaj było mi ciepło ubrałam się tak jak chodzę w zimę prawie i kurcze było fajnie, tylko się zastanawiam w co ja się w takim razie w zimę ubiorę chyba zapoluję na taką korzuchową/niby futrzaną czapę z uszami to może w płaszczy zacznę chodzić w końcu... a do tego gumofilce żeby chociaż w tą zimę ładny śnieg był
Głupoty już piszę czas spać chyba więc

dobrej nocki wszystkim i dzień dobry

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2009-10-20 o 23:45
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:02   #4997
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość

Chyba zabudowę kuchenną w mieszkanku będę musiała trochę zrujnować bo myjąc gary mogę mieć płonącą dupę jak na załączonym obrazku widać autor projektu cierpiał chyba na syndrom zimnego pośladka


agunia dzięki za te plafony na allegro - chyba sama coś zamówię bo fajne mają
Ad.1 no faktycznie ta kuchnia to jakaś porażka jest Mam wrażenie, że projektował ją ktoś, kto kuchnie jedynie projektuje a nic w nich nie robi Ładnie jest, ale w ogóle nie funkcjonalnie...
Ad.2 A nie za ma co

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość



agunia82 Shiro to już wyglądem zbliżony do mamy widzę, super taki biały wilczek. Odganiam chorubsko


Dzisiaj w pracy mogłam pójść się zaszczepić przeciw grypie ale zapomniałam karty LuxMedu ech i teraz jak chcę, to muszę specjalnie do kliniki jechać ;/ chyba sobie daruję. Ogólnie to dzisiaj było mi ciepło ubrałam się tak jak chodzę w zimę prawie i kurcze było fajnie, tylko się zastanawiam w co ja się w takim razie w zimę ubiorę chyba zapoluję na taką korzuchową/niby futrzaną czapę z uszami to może w płaszczy zacznę chodzić w końcu... a do tego gumofilce żeby chociaż w tą zimę ładny śnieg był
Głupoty już piszę czas spać chyba więc

dobrej nocki wszystkim i dzień dobry
a no już się wilczek niezły z niego robi

Kochana nie szczep się! Te szczepionki robią więcej złego niż dobrego. Poszperam później gdzieś może za ulotką dotyczącą niektórych szczepionek na grypę, od skutków ubocznych włos się jeży na głowie (tam nawet zgon wymieniają). Nie mówiąc już o tym, że zawierają rtęć i skwalen (przynajmniej te na świńską grypę, czy na zwykłą nie wiem, chociaż podejrzewam, że rtęć tak, skoro jest ona nawet w szczepionkach dla dzieci...), ten drugi w Stanach jest uważany za broń biologiczną (polecam poczytać o gulf war syndrome, to właśnie skwalen to wywołał u żołnierzy), rtęci przedstawiać chyba nie muszę, dopiero co zakazali używać termometrów lekarskich, bo ta wstrętna, trująca rtęć, ale do krwi wstrzykiwać pozwalają... Ogólnie dużo słychać o osobach, które się zaszczepiły na grypę, a potem zachorowały na grypę właśnie i dość ciężko ją przeszły (nawet tak o sobie mówił reporter tvp). Polecam zresztą filmik
http://www.dailymotion.pl/video/xaqnew_tvp-info-szczepienia-jerzy-jaykowsk_news

Ja wiem jedno - siebie szczepić nie będę, a dzieci swoje (jak będę miała) jeśli już to dopiero jak skończą 3 latka (wtedy układ odpornościowy jest już w miarę ukształtowany), i to tylko na takie choroby, na które naprawdę jest potrzeba i trzeba będzie wybrać mniejsze zło. Zresztą, jakbyście nie wiedziały, to te szczepionki, które u nas podaje się dzieciom są produkowane w Korei (pogrzebcie w necie za filmikiem z dzień dobry TVN nt szczepień). Na zachodzie powoli zaczęli wycofywać się z podawania szczepionek z rtęcią dzieciom, u nas robią to w najlepsze. A są badania, że ta rtęć ze szczepionek może być przyczyną występowania autyzmu (swoją drogą choroby, która pojawiła się dopiero jak zaczęto podawać szczepionki, wcześniej tej choroby w ogóle nie znano! Przypadek? ), nie mówiąc już o tym że szczepienia osłabiają układ odpornościowy niemowlaków (nie dziwne skoro im się truciznę wstrzykuje).
Kojarzycie reklamę actimela? 90% odporności pochodzi z układu pokarmowego, skąd pomysł na omijanie tego i używanie drogi dalece mniej skutecznej? To już pozostawiam pod Wasze rozmyślania
Sorry za ten przydługi post, ale uważam, że taką wiedzą lepiej się podzielić i że należy ostrzegać. Można się nie zgadzać, ale weźcie to proszę pod uwagę zastanawiając się nad szczepieniem
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-10-21 o 08:23
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:05   #4998
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Czesc

Przylazla do mnie@jedna..........jak w zegarku!! ale nic mnie nie boli wiec czuje sie okgorzej bedzie z owu bo ostatnio myslalam ze zjade tak bolalo....

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Heeej a ja jutro się wyśpię
no dobra już się nie chwalę

czekoladka21 Weronisia na chrzcie przeurocza, zaprosiłam Cię do znajomych, mam nadzieję, że się przyjmę
a to ty
a ja mysle co to za ruda laska-nie znam zadnej rudej
juz przyjmuje
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:32   #4999
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Żony doskonałe PM2008

hej misiolki
Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekujemy za wszystkie komplementy ale ja wcale nie uwazam zebym byla jakos wyjatkowo dzielna nawet w pewnym momencie pomyślalam "zachcialo sie bohaterce rodzic bez znieczulenia"tzn. myślalam ze powiedzialam sobie to tak w myslach a podobno dosc stanowczo zakomunikowalam to tż-tow ale naprawde wspominam to bardzo dobrze. Pewnie sporo robi nastawienie - nie wyobrazalam sobie samego porodu jako mistycznego wydazenia ani jako horroru. I było naprawdę dobrze i jesli moge miec jakas sugestie dla przyszlych mam to uwazam ze dobra polozna podczas porodu to skarb

waże już tyle ile przed ciąża w ciazy przytylam niecale 9 kg ale niestety pomimo niewielkiego przerostu wagi, smarowania od samego poczatku ciazy kremami mam rozstepy caly brzuch przeorany ale mam niestety sklonnosci straszne do nich i to raczej wina zburzen hormonalnych niz rozciagania skory (w okresie dojrzewania tez wyskoczyly w takiej ilosci ze w szkole mysleli ze mnie maltretuja w domu )

Kasienko Nie dziwie sie ze masz kiepski nastroj - taki szok pogodowy moze kazdego zalamac ale zdjecia cudne... A ty jak ja jeszcze raz uslysze cos o brzydalu to zdjecie w kostiumie wymiata... wygladasz jak z okladki a figury to poprostu zazdroszcze


A to obiecane zdjecia Panny Alicji!
1- kurcze jeszcze nie nadrobiłam i nie czytałam relacyjiii Twej! muszę się ogarnąć dziś!
2- z rozstępami mam to samo skarbie!
mam ich miliony- na udach, biodrach, cycu... po ciąży pogłębią się tamte i dojdą na plecach i brzuchu!!! czad
pisałam już z milion razy, że życie jest niesprawiedliwe!!!
3- dziękuję za komplementy... jeszcze chciałabym tylko sama w to uwierzyć
4- Alusia jest przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec udowna!!!
Kocham ją i zaraz ją zjem!
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
no coś tam napisałaś
fajne zdjęcia Hot Chocolate
to ostatnie zdjęcie w Jerozolimie the best! najbardziej mi się podobasz na nim
a to: http://www.wizaz.pl/forum/album.php?...ictureid=42462 wymiata

a w ogóle to się Wam pochwalę, jaka jestem mONdra-
1-
2- a tam... takie rzeczy się zdarzają! nie martw się, ważne że nic się nie stało.
Pamiętaj, że złodziej z zamkniętymi drzwiami też sobie poradzi.
Ja kiedyś <jak mieszkałam we Wrocławiu> prawie spaliłam mieszkanie i to nie moje!!! Zostawiłam na włączonym gazie minimalnie zapalonym omleta na patelni i wyszłam do pracy <na 4 godziny na szczęście> po powrocie zastałam na patelni suchara i kupę smrodu! to cud, że nic się nie zapaliło
To dopiero brak wyobraźni!!
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro trzymajcie za mnie kciuki bo skończył mi się duphaston i jadę do gina bo brzuszek jeszcze trochę boli (ale dużo mniej)

ok skończyłam
Po pierwsze, jeżeli jeszcze raz usłyszę cokolwiek o grubości, sadle itd itp to będzie. Fajna kobietka z Ciebie. Dziwię się tylko gdzie Ty te wszystkie ciuchy upchałaś czarna kieca z dekoldem mi się podoba (skąd taką masz? też taką chcę).
Zdjęcia z Jerozolimy mam podobne, tylko, że ja nam morzem martwym byłam na wpół przytomna i moje zdjęcie raczej się do pokazywania nie nadaje
W ogóle to fajnie sobie tak zdjęcia pooglądać, normalnie wracam myślami do wakacji. Dzięki Kasiku.

Ps. I nawet Egipcjanina wyrywała niedobrzyca jedna
1- czymam mocno za dupa-cośtam
2- dzięki za kompl; piszecie tak, żeby mi nie było przykro
od tamtego roku przytyłam około 5 kg i to bardzo dużo- a na tych fotkach jestem wciągnięta i dobrze ustawiona- wybrałam najlepsze- to normalne
Co najgorsze brak mi energii i motywacji, żeby to zrzucić!!!
A dałabym głowę, że teraz po tych wakacjach wciąż mi przybywa i źle mi z tym okrutnie!

Kieca jest z New Yorkera za 3,95 zł- pisałam Wam o niej kiedyś, ale zapomniałam pokazać. Ma bardzo wykrojone plecy więc pasuje tylko na strój kąpielowy- i tak wystaje.
Sprawdziła się rewelacyjnie- mam w niej połowę zdjęć

A Egipcjanin to Isaak- <chrześcijanin> poznany w ostatni dzień.
Dostałam w prezencie bransoletkę- za buziaka <to w sumie zapłaciłam>.
Z resztą sam mój mąż kazał mi się całować, "bo może dostaniemy coś ekstra"

Jak widac po mojej minie - nad tym morzem martwym- ja również byłam na wpół przytomna
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 08:33   #5000
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Żony doskonałe PM2008

c.d.
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No ładną galeryjkę stworzyłaś Ale relacji na piśmie ci nie odpuścimy
hmm... postaram się
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Kasiu przejrzalam Twoje zdjecie, sa przepiekne ale wiesz kto tak naprawde robi wrazenie?

Gdzie sie podzialy Izusia, Czeko i Lilka?
1- hmm........ Frankie?????????????????????
2- dołączam się do pytanka o Lilkę!!!!!!!!!!!!!
Czeko poniżej się odzywa, a Izyda ukrywa się pewnie i kręci w pobliżu.
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
CzekoTubulec żyje .... podczytuje ..... ale co wieczór po 10-12 godzinach pracy pada na ryj ...... i tak jak ten miś kieruje się do łóżka
Buziolki dla Was Myszki
oj Ty pracusiu
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Kasienko Twoje fotki super sexy laska jestes i popieram jak jeszcze raz wspomnisz o jakichs sadlach, oponkach itp. to bedzie
mła
i nie bij
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Cześć Żoncie
Powiem Wam, że jak teraz wróciłam do pracy to inaczej patrzę na synka, nawet jego płacz mi aż tak bardzo nie przeszkadza i bardziej doceniam czas spędzony z nim poszliśmy sobie dzisiaj na prawie 2 h spacer, z czego prawie cały synek przespał była u nas też teściowa jak mnie ta kobita drażni


po zdjęciach od razu widać, że urlop się udał i to bardzo to lepiej niech to Twoje natchnienie szybciej wraca
1- to świetnie!!! cieszę się, że wracasz do formy <w pracy>
2- ja wiem czy się udał i czy to tak widać?
a to wytłuszczone zabrzmiało jak groźba
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Chyba zabudowę kuchenną w mieszkanku będę musiała trochę zrujnować bo myjąc gary mogę mieć płonącą dupę jak na załączonym obrazku widać autor projektu cierpiał chyba na syndrom zimnego pośladka

kasice witamy w polskiej zimnicy - zazdraszczam naładowanych akumulatorków ale współczuję powrotu do szarej rzeczywistości

No i pozytywna wiadomość-być może uda nam się w listopadzie na tydzień wyrwać do tego apartamentu w Jastarni ..... marzę o wyciszeniu i odpoczynku na pustej plaży ...... już zapakowałam do walizki dwie książki z ekonomii i komentarz do dyrektywy VAT

no i pochwalem się co mi się udało ostatnio wylicytować za kosmiczną sumę http://www.allegro.pl/item766095087_...iem_40_42.html- płaszcz jest booooski i taki troszkę luźniejszy, że marynarkę mogę spokojnie założyć pod spód.
1- jak zwykle mnie rozbroiłaś!!!
2- nic nie naładowałam... nie ma czego zazdrościć
3- fantastico! trzymam kciukolce mocno, żeby się udało wyjechać na urlopik!
4- płaszczydło samo takie se- nie lubie fuczaków za bardzo! Ale Ty nam się pokaż w nim!
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Wymiotłaś tymi fotkami niesamowicie...i dodam nawet, że mnie nawet nie potrzebne są żadne opisy... FOTKI super, fajne ujęcia, Grecja śliczna owszem,ale TY...kochana czarująca! kusząca! zgrabna i powabna!
hehehehehhe dziękuje bardzo
Grecja?????

No dziołszki co z nazwą wątku?
Ja chyba jestem najbardziej za tym co Izyda wymyśliła <coś o kupie i że nie mamy siebie dość>
O gadach również- bo to o mnie -->
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:51   #5001
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hello Dziewczynki

Dzięki za pocieszenie
ale widzę, że Wy nie lepsze kuchenki pozostawiane na gazie
miałam taki zrąbany humor wczoraj przez to że masakra, najgorsze, że ja to z tych co zawsze po 5 razy sprawdzają czy gaz wyłączony, światło zgaszone itp... nie wiem czemu tak się stało ( mam nadzieję, że to nie jest ta- starcza demencja czy cóś )
no ale jak mówicie każdemu się może zdarzyć naprawdę się cieszę, że nic się nie stało bo przecież wszystko na wierzchu- laptok, lustrzanka, nie mówiąc a kasie na barku- bo miałam do banku iść

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro trzymajcie za mnie kciuki bo skończył mi się duphaston i jadę do gina bo brzuszek jeszcze trochę boli (ale dużo mniej)
Gosiaczku żeby wszystko było dobrze

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Przepraszam ale wpadam tylko sie odezwac, weekend na uczelni, a teraz pracuje jak mroweczka i brak czasu, nawet moja psiurka mega steskniona za mna i musze jej to zrekompensowac. Odpoczne dopiero w weekend no i moze podczas seansu bo idziemy na Julie&Julia
no to chwilki odpoczynku przy filiżance ulubionej herbatki życzę


Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jak teraz wróciłam do pracy to inaczej patrzę na synka, nawet jego płacz mi aż tak bardzo nie przeszkadza i bardziej doceniam czas spędzony z nim poszliśmy sobie dzisiaj na prawie 2 h spacer, z czego prawie cały synek przespał była u nas też teściowa jak mnie ta kobita drażni
no to super, fajnie, że pomału się przystosowujesz do nowej sytuacji, a takie przytulenie synka po całym dniu pracy, na pewno wynagradza całe zmęczenie

a cóż ta Twoja teściówka znowu wymyśliła?

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Oj faktycznie, tak jak przeanalizowałam to od poczatku tego roku haruję jak wół - urop mam jeszcze nie wykorzystany i uzbierało mi się kilka dni z nadgodzin do odbioru - jakiś dramat z tym wszystkim.

No i pozytywna wiadomość-być może uda nam się w listopadzie na tydzień wyrwać do tego apartamentu w Jastarni ..... marzę o wyciszeniu i odpoczynku na pustej plaży ...... już zapakowałam do walizki dwie książki z ekonomii i komentarz do dyrektywy VAT
pracusiu mam nadzieję, że uda Ci się wyrwać do tej Jastarni i trochę odpocząć- należy się
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

A wiecie jaka jestem zdolniacha...spe cjalnie godzinę czasu jechałam, żeby zdobyć ten płaszczyk, który mi tak wpadł w oko...nigdzie blizej nie widziałam nawet podobnego...

Jutro mam spotkanko z panią dyrektor podstawówki odnośnie praktyk.Nie mogę się doczekać.
Izuś ja tak samo- coś znajdę, spodoba mi się ale się zastanawiam, myślę, wracam do domu i później se mówię a mogłam kupić i co- sruuuu z powrotem
pochwal się nim

a za spotkanko żeby poszło dobrze

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
ubrałam się tak jak chodzę w zimę prawie i kurcze było fajnie, tylko się zastanawiam w co ja się w takim razie w zimę ubiorę chyba zapoluję na taką korzuchową/niby futrzaną czapę z uszami to może w płaszczy zacznę chodzić w końcu... a do tego gumofilce żeby chociaż w tą zimę ładny śnieg był
Monai ja tez już łażę ubrana zimowo- i też se myślę co to będzie jak zima przyjdzie
Idę Cię poszukać na nk

edit :co do nazwy wątku to jestem za tym o kupie czasu
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2009-10-21 o 09:56
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:01   #5002
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cześć Dziewuszki,

mam szansę w końcu z Wami pogadać, bo jestem na L4. Choróbsko mnie złapało .

Nic nie chce mówić, ale wątek pomału trzeba zamykać. Która chętna do utworzenia nowej części?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:36   #5003
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Żony doskonałe PM2008

cześć
tęsknię za Wami ogromnie, ale na razie na bieżąco nie daje rady być
ech bycie mamą to absorbująca fucha

ale ściskam Was serdecznie i całuję mocno i w ogóle : cmok:
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 11:14   #5004
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Katarzinko- my też tęsknimy


Żadna nie chciała podjąć się tej odpowiedzialności... więc ja założyłam nowy wącior! -->
Zapraszam:


A Martulę- zasmarkańca proszę o zamknięcie nam ust na tymże wątku.
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2009-10-21 o 11:19 Powód: NO! :]
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.