Starszy chłopak. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 18:37   #1
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124

Starszy chłopak.


Mam 16 lat, od 7 miesięcy spotykam się z 25 letnim facetem. Bardzo Go kocham, jestem pewna, że on mnie też. No i on jest cudowny, opiekuńczy, wie co zrobić żeby poprawić humor, żeby sprawić mi przyjemność itd. No dobra ale do rzeczy.

Ja jestem dziewicą, on już ma doświadczenie.

Ja jeszcze nie chce uprawiać seksu, chyba nie jestem po prostu gotowa... Widział, mnie już nago. Ja jego też. Ale to wszystko w trakcie pieszczot do seksu jako takiego nie doszło.

A wiadomo że mężczyzna w tym wieku ma swoje potrzeby. On oczywiście mówi, że poczeka, że mnie rozumie, że chciałby bardzo ale rozumie moje opory.

Staram się sprawić mu przyjemność ręką albo ustami no ale wiadomo, że czasami to nie wystarczy.

No i stąd moje pytanie, czy ja go czasami nie unieszczęśliwiam?
Czy powinnam się nastawiać psychicznie na seks? Chociażby dla niego.

Nie wiem. Poradźcie.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:59   #2
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Starszy chłopak.

Ciężko mi cokolwiek napisać. Ja też poznałam swojego TŻ kiedy miałam lat 16, on miał wtedy 25. Ja byłam dziewicą, on miał doświadczenie. Po roku znajomości (a to też historia, bo ja byłam w innym kraju ) przyjechałam do Polski, spotkaliśmy się raz, potem drugi, trzecie spotkanie skończyło się w łóżku. Długo ze sobą rozmawialiśmy wcześniej (po jakieś parę godzin dziennie) i darzyłam go całkowitym zaufaniem Nie bałam się, chciałam tego i tak jesteśmy razem do dzisiaj :- )
Jeśli nie jesteś gotowa na seks to najnormalniej w śweicie tego nie rób. Zdarzają się faceci, którym marza się dziewice, którzy chcą tylko "zaliczyć' młodą dziewczynę a potem znikają z ich życia. Nie wiem jaki jest Twój chłopak, ale jeśli mu ufasz, jeśli Cię do tego nie namawia, nie straszy, że Cię zostawi jak "mu nie dasz", to nie widzę problemu, żeby poczekać. jesli Cię kocha, to Cię nie zostawi - na pewno. Nie zmuszaj się do seksu tylko dlatego, żeby go uszczęśliwić. Najlepiej stopniowo odkrywać swoje ciała a jesli uznasz, że to odpowiedni człowiek i miłość to wtedy zacząć współżycie.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:15   #3
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124
Dot.: Starszy chłopak.

Czasami nawet mam ochotę ale zawsze jak już trzeba podjąć decyzje czy idziemy dalej czy stopujemy zaczynam się stresować i przerywam. Wtedy on najczęściej mnie przytula, całuje w czoło albo głaska mnie po głowie (bardzo lubię ten gest ) i mówi "Przecież rozumiem... Mówiłem że poczekam, nie przejmuj się".

Mam do niego przeogromne zaufanie. I naprawdę bardzo go kocham i mi na nim zależy, tylko po prostu zawsze się zestresuje no i tyle...

Chciałabym stracić dziewictwo właśnie z nim. Ale po prostu czegoś się cykam. Może strach przed ciążą, może że gumka pęknie albo coś? Nie wiem.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:28   #4
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Starszy chłopak.

ja uważam że jeśli już sie nastawiać to prędzej dla siebie. ja bym poczekała do niczego się nie zmuszała.
nikt Cię nie goni ,będziesz uprawiać seks jak będziesz do tego gotowa i nie będziesz musiała się przekonywać.
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:33   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Starszy chłopak.

Rób tak żeby tobie było dobrze. Facet mówi że poczeka - no to niech czeka. Gorzej by było gdyby czekać nie chciał. Myśl najpierw o tym czy ty chcesz i czy jesteś gotowa a potem dopiero o tym czego on chce.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:36   #6
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124
Dot.: Starszy chłopak.

Mapie racje dziewczyny.
Jak kocha to poczeka.
A mówi, że poczeka.
A ja muszę jeszcze do seksu dojrzeć.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:41   #7
Nika 93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ♥ Warszawa ♥
Wiadomości: 47
Dot.: Starszy chłopak.

No, i mądra decyzja. Nigdy nie rób niczego wbrew swojej woli, bo potem tylko będziesz cierpieć i na pewno odbije się to na Twojej psychice. Jeśli Cię kocha, na pewno będzie cierpliwy.
__________________
Postanowienie noworoczne: żegnam tłuszcz!
4 stycznia - zaczynam!
Dieta South Beach.

jest: 70 kg
będzie: 55 kg
Nowy rok - nowa ja.
Nika 93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 20:05   #8
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Rób tak żeby tobie było dobrze. Facet mówi że poczeka - no to niech czeka. Gorzej by było gdyby czekać nie chciał. Myśl najpierw o tym czy ty chcesz i czy jesteś gotowa a potem dopiero o tym czego on chce.
Racja.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:35   #9
Wic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Starszy chłopak.

Seks zostaw sobie na po ślubie. Kilka moich kumpelek ze szkoły średniej napytało sobie biedy, bo kochały i oddały się w niewłaściwym czasie. I co z tego, że on nie odejdzie? Będziecie z niechcianym dzieckiem bez wykształcenia bez pracy bez mieszkania.
Wic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:37   #10
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124
Dot.: Starszy chłopak.

Niee... Do "po ślubie" to ja czekać nie będę.

Dla mnie to już troche przesada, bez urazy oczywiście.

No ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:37   #11
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Seks zostaw sobie na po ślubie. Kilka moich kumpelek ze szkoły średniej napytało sobie biedy, bo kochały i oddały się w niewłaściwym czasie. I co z tego, że on nie odejdzie? Będziecie z niechcianym dzieckiem bez wykształcenia bez pracy bez mieszkania.
Nie popadajmy w skrajność. <ściana>
Od nieposiadania dzieci jest antykoncepcja. A oddać to możesz komuś pożyczone pieniądze! Proszę mnie nie uprzedmiotawiać!
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 21:07   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Starszy chłopak.

Taka z ciebie dziewica jak z koziej du.. trąba.

Jak chce czekac niech czeka ,do niczego sie nie zmuszaj.
jak bedzie nieszczesliwy to znajdzie sobie inną.

Jakos nie widzi mi się związek dziecka i doroslego mężczyzny.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:17   #13
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Taka z ciebie dziewica jak z koziej du.. trąba.

Jak chce czekac niech czeka ,do niczego sie nie zmuszaj.
jak bedzie nieszczesliwy to znajdzie sobie inną.

Jakos nie widzi mi się związek dziecka i doroslego mężczyzny.
Jestem dziewicą. Chyba, że ktoś w nocy wkradł się do mojego pokoju i niezauważalnie mnie zgwałcił.

Dlaczego Ci się nie widzi? Mi pasuje. Bo go kocham. A miłość nie patrzy w metrykę. No i wydaje mi się, że nie jestem już dzieckiem. Nie mam skończonej magicznej liczby 18-nastu lat ale głupia nie jestem.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:32   #14
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Starszy chłopak.

Błona wcale nie równa się dziewictwo, bo dziewicą się jest mentalnie. Równie dobrze prostytutka może przez 30 lat uprawiać seks analny i oralny i dumnie zwać się dziewicą. Ale rozumiem że to strach przed ciążą cie onieśmiela przed współżyciem normalnym, bo przy oralnym w ciążę się raczej nie zajdzie ;p
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:34   #15
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Starszy chłopak.

a czy jesteś pewna że on Ciebie też kocha?
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:44   #16
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez agi2124 Pokaż wiadomość
Jestem dziewicą. .
Masz blone. Uprawiasz seks oralny, regularny petting - nie, nie jestes dziewica.

Ja tam tego nie czaje - nie krepujecie sie bo uprawiacie milosc francuska itp ale seks to nie?
Czemu? Bo zaboli? Bo obawa, ze wpadniesz?
Moze warto o antykoncepcje zadbac?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:52   #17
agi2124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
GG do agi2124
Dot.: Starszy chłopak.

Na 100 % nie.
Ale na 99,9% tak.

Wydaje mi się ze mu na mnie zależy.
Mimo że jest ode mnie starszy nie czuje tej różnicy.
Moi rodzice już Go poznali.
Na początku nie mogli na niego patrzeć ale teraz go polubili.
Ja jego rodziców też nam.
Bardzo fajni ludzie.

Jak już wyżej pisałam on mnie nie namawia do niczego.
Więc jestem przekonana, że nie chodzi mu tylko o seks.

Teraz mi się taka głupia sytuacja przypomniała.
Może nie ma związku z tematem ale napisze, a co mi tam:
Pamiętam jak na początku naszej znajomości (chyba po 4 miesiącach) zostaliśmy sami, na noc w jego mieszkaniu.
No i wtedy jeszcze o seksie już w ogóle nie było mowy.
No i tak sobie siedzimy oglądamy film. Strasznie nuuudno było. Jak nigdy. Z regóły bardzo dobrze bawimy się w swoim towarzystwie. No i jakoś tak wyszło i zasnęłam. Obudziłam się dopiero jak mnie przykrywał kołderką na łóżko.
Tak mnie jakoś wzięło i zaczęliśmy się całować. No i było bardzo miło no i chciałam pójść o malutki kroczek dalej i on pyta "Mogę zdjąć Ci bluzkę" mówię, że pewnie, a on "Na pewno?" ja że tak, a za chwile "Aj nie bo ty nie chcesz tego" ja już zła, mówię, że chce "No dobra, nie to nie".

No myślałam, że padnę. Tak mi się wtedy śmiać chciało... Nie mogłam wtedy z niego.
Czasami jak sobie o tym przypomnimy to aż się chce pośmiać.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

O antykoncepcje dbamy.
On zawsze ma przy sobie gumki. *Widze czasami w portfelu"
Ja mam w kosmetyczce w torebce zawsze globulki.
Więc w razie czego jest zabezpieczenie.
agi2124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 23:04   #18
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez agi2124 Pokaż wiadomość
Na 100 % nie.
Ale na 99,9% tak.

Wydaje mi się ze mu na mnie zależy.
Mimo że jest ode mnie starszy nie czuje tej różnicy.
Moi rodzice już Go poznali.
Na początku nie mogli na niego patrzeć ale teraz go polubili.
Ja jego rodziców też nam.
Bardzo fajni ludzie.

Jak już wyżej pisałam on mnie nie namawia do niczego.
Więc jestem przekonana, że nie chodzi mu tylko o seks.

Teraz mi się taka głupia sytuacja przypomniała.
Może nie ma związku z tematem ale napisze, a co mi tam:
Pamiętam jak na początku naszej znajomości (chyba po 4 miesiącach) zostaliśmy sami, na noc w jego mieszkaniu.
No i wtedy jeszcze o seksie już w ogóle nie było mowy.
No i tak sobie siedzimy oglądamy film. Strasznie nuuudno było. Jak nigdy. Z regóły bardzo dobrze bawimy się w swoim towarzystwie. No i jakoś tak wyszło i zasnęłam. Obudziłam się dopiero jak mnie przykrywał kołderką na łóżko.
Tak mnie jakoś wzięło i zaczęliśmy się całować. No i było bardzo miło no i chciałam pójść o malutki kroczek dalej i on pyta "Mogę zdjąć Ci bluzkę" mówię, że pewnie, a on "Na pewno?" ja że tak, a za chwile "Aj nie bo ty nie chcesz tego" ja już zła, mówię, że chce "No dobra, nie to nie".

No myślałam, że padnę. Tak mi się wtedy śmiać chciało... Nie mogłam wtedy z niego.
Czasami jak sobie o tym przypomnimy to aż się chce pośmiać.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

O antykoncepcje dbamy.
On zawsze ma przy sobie gumki. *Widze czasami w portfelu"
Ja mam w kosmetyczce w torebce zawsze globulki.
Więc w razie czego jest zabezpieczenie.
Z tego co piszesz i jak piszesz nie wydajesz się być durną 16stką co to widzę czasami na blokowiskach czy ulicach. Aż ręce mi idzie załamywać na widok tych kobitek... A żal tyłek ściska, co parę lat zrobiło z młodymi ludźmi.

Sądzę, że nie przeskoczysz strachu ot tak. Dlatego najlepszych lekiem jest czas, jego upływ. Dojrzejesz do decyzji i się stanie. Nie trzeba się na to jakoś specjalnie przygotowywać. Mój TŻ w trakcie mojego pierwszego razu był bardziej zestresowany ode mnie Sądzę, że to wyraz szacunku i miłości, bo bardzo nie chciał, żeby mnie bolało ani nic ;- )
To super, że znasz jego rodziców, on zna Twoich. Dobrze, że wasze rodziny nie są dla siebie anonimowe. Dobrze, że rodzice go polubili . Powodzenia : )
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 23:07   #19
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Starszy chłopak.

agi2124,
moim zdaniem nie jesteś dziewicą... dziewice nie pieszczą facetów ręką lub ustami. On przecież też nie jest bierny i pieści Ciebie.

Ty po prostu nie chcesz stosunku płciowego. W sumie się nie dziwię, młoda jesteś. Masz czas.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 23:14   #20
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Starszy chłopak.

Nie chcesz, to nie i tak przez najbliższy czas nie będziesz odczuwać większej satysfakcji (tzn przeciętna kobiet tak ma) i długa droga do orgazmu pochwowego :p Uważaj na te gumki w portfelu, mogą się tam niszczyć
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 23:51   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez agi2124 Pokaż wiadomość
Jestem dziewicą. Chyba, że ktoś w nocy wkradł się do mojego pokoju i niezauważalnie mnie zgwałcił.

Dlaczego Ci się nie widzi? Mi pasuje. Bo go kocham. A miłość nie patrzy w metrykę. No i wydaje mi się, że nie jestem już dzieckiem. Nie mam skończonej magicznej liczby 18-nastu lat ale głupia nie jestem.
uprawiasz sex -nie jestes dziewica o dziewictwie nie świadczy kawalek blony z ktora sie rodzimy.

tak,milosc i 16 latka tez milam 16 lat i tez mialam 10 lat starszego chłopaka i z doswiadczenia i obserwacji wiem, ze rzadko sie udaja takie związki.

gdybys miala 20 lat wyglądalo by to inaczej.

nikt nie twierdzi ,że jesteś głupia.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 00:36   #22
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Starszy chłopak.

Jeśli zadowalasz go ręką lub ustami powinien bez problemu doczekać do momentu aż będziesz gotowa na inne formy współżycia.
Natomiast czy związek o takiej różnicy wieku będzie trwał w szczęściu przez resztę życia to zależy od faceta.
Statystycznie niewielu takim związkom udaje się przetrwać. Ale warto spróbować.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:01   #23
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
uprawiasz sex -nie jestes dziewica o dziewictwie nie świadczy kawalek blony z ktora sie rodzimy.

tak,milosc i 16 latka tez milam 16 lat i tez mialam 10 lat starszego chłopaka i z doswiadczenia i obserwacji wiem, ze rzadko sie udaja takie związki.

gdybys miala 20 lat wyglądalo by to inaczej.

nikt nie twierdzi ,że jesteś głupia.
dobrze mówisz. ja też miałam sporo starszego faceta, kiedy miałam 16 lat i wydawało mi się, że na pewno będzie z tego dłuższy związek. związek skończył się po pół roku... wtedy to przeżywałam, dziś bardzo się cieszę, że tak się stało.

znam kilka takich przypadków.

swoją drogą - taki skok z 16-tki w 20-tkę, to niby tylko 4 lata, ale... pod względem psychiki/charakteru, to po prostu lata świetlne.

zwłaszcza dlatego, że podchodzi się mniej emocjonalnie do niektórych spraw. albo inaczej: nie ma tej okropnej egzaltacji, wyolbrzymiania. jest więcej przyziemności. przyziemność nie jest zła;-)
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:30   #24
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Starszy chłopak.

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;15828091]
swoją drogą - taki skok z 16-tki w 20-tkę, to niby tylko 4 lata, ale... pod względem psychiki/charakteru, to po prostu lata świetlne.
[/QUOTE]

Nie zgodze sie z tym, to zalezy tylko i wylacznie od charakteru i podejscia do zycia. Kazdy czlowiek jest inny. Ona moze byc bardziej dojrzala od rowiesniczek, i z tego wzgledu moze dogadywac sie ze swoim partnerem bez zadnych problemow.
Jesli chodzi o autorki faceta to widze ze obchodzi sie z nia jak z jajkiem, to dobrze o nim swiadczy. Nie naciska i widac ze mu zalezy Takze jesli bedziesz gotowa to pewnie zrob to z facetem ktory Cie kocha i szanuje
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 11:53   #25
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z tym, to zalezy tylko i wylacznie od charakteru i podejscia do zycia. Kazdy czlowiek jest inny. Ona moze byc bardziej dojrzala od rowiesniczek, i z tego wzgledu moze dogadywac sie ze swoim partnerem bez zadnych problemow.
Jesli chodzi o autorki faceta to widze ze obchodzi sie z nia jak z jajkiem, to dobrze o nim swiadczy. Nie naciska i widac ze mu zalezy Takze jesli bedziesz gotowa to pewnie zrob to z facetem ktory Cie kocha i szanuje

Tak jest. Ja również nie zgodzę się z mal_a_gosia od razu tam 'lata świetlne'. Phi. Jestem z moim TŻ już 3 lata (a gdy to wszystko się zaczęło wcale nie miałam 18 lat). Jest ode mnie 5 lat starszy, czekał na mnie ze WSZYSTKIM, nie naciskał. Znam również pare związków w podobnej sytuacji, są szczęśliwi. Myślę, że wszystko jest sprawą dojrzałości, a nie tego kto ma ile lat.
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:03   #26
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Starszy chłopak.

LittleStar - PRZECIĘTNIE. Mówimy tu przeciętnie że jest przepaść między dziewczynką która ledwo wyszła z 3 gimnazjum a studentem pierwszego roku dajmy na to filozofii :P
ile ludzi tyle przypadków
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:59   #27
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Taka z ciebie dziewica jak z koziej du.. trąba.

Jak chce czekac niech czeka ,do niczego sie nie zmuszaj.
jak bedzie nieszczesliwy to znajdzie sobie inną.

Jakos nie widzi mi się związek dziecka i doroslego mężczyzny.
Zgadzam się w 100%
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:49   #28
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

Jakos nie widzi mi się związek dziecka i doroslego mężczyzny.

Czemu od razu dziecka? Bo ma 16 lat? Bez przesady już. Tak jak tu wcześniej już było wspomniane, czy autorka dogaduje się z partnerem nie świadczy wiek ale dojrzałość i ona też świadczy to tym czy jest "dzieckiem". 16 lat to już nie dzieciństwo. W gruncie rzeczy w ten sam sposób ja mogłabym się dzieckiem nazywać.
Między mną a TŻ jest 7 lat różnicy. Jesteśmy razem od dłuższego czasu, szczęśliwi i po uszy zakochani. Ja jestem dziewicą, on jest doświadczony, może nie w jakimś znaczącym stopniu ale tak, między nami są pieszczoty różnego rodzaju ale TŻ powiedział mi, już jakiś czas temu, że jego potrzeby mogą poczekać do czasu kiedy będę gotowa. I nie nalega w żaden sposób, nawet nie oczekuje, że będę oddawać jego dotyk i pieszczoty. Taki trochę altruista.

Myślę, że nie warto wrzucać wszystkich do jednego wora, skoro TŻ autorki z nią jest te 7 miesięcy to już o czymś świadczy a kolejne kroki przyjdą w swoim czasie, kiedy autorka poczuje się gotowa.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 15:03   #29
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
uprawiasz sex -nie jestes dziewica o dziewictwie nie świadczy kawalek blony z ktora sie rodzimy.

No wiesz, dla niektórych strata dziewictwa wiążę się z przebiciem błony dziewiczej

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;15828091]

swoją drogą - taki skok z 16-tki w 20-tkę, to niby tylko 4 lata, ale... pod względem psychiki/charakteru, to po prostu lata świetlne.
[/QUOTE]


Niekoniecznie. Ja niespecjalnie zauważam różnicę, właśnie najmniejszą w sferze emocjonalnej. Mam inne poglądy niż 4 lata temu ale dot. ekonomii, polityki, przyjaźni, ale miłosci...? Nie.

Wszystko zależy od człowieka. Znam parę 16stek, z którymi mogę pogadać jak z dorosłymi osobami, które wiele przeszły. Znam parę 30latków, którzy zatrzymali się na etapie 16latków. Nie ma reguły.

W ogóle nie lubię ( a to na forum zdarza się w każdym wątku prawie) generalizacji. To chyba nasza polska cecha - upchać kogoś do worka, osądzić, przykleić etykietkę.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 16:27   #30
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Starszy chłopak.

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od człowieka. Znam parę 16stek, z którymi mogę pogadać jak z dorosłymi osobami, które wiele przeszły. Znam parę 30latków, którzy zatrzymali się na etapie 16latków. Nie ma reguły.

W ogóle nie lubię ( a to na forum zdarza się w każdym wątku prawie) generalizacji. To chyba nasza polska cecha - upchać kogoś do worka, osądzić, przykleić etykietkę.

Prawda, prawda. Dokładnie.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.