Czy moge byc w ciązy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 12:38   #31
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czy moge byc w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez rawka211 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Chłopak namówił mnie na stosunek przerywany, nigdy wcześniej nie współżyłam, jednak nie było żadnego plamienia, które by oznaczało, że był to mój pierwszy raz. Czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
1. Stosunek przerywany to NIE (nie, nie, zaprawdę, nie! nie wiem, czemu ludzie to robią) jest metoda antykoncepcji.
2. Brak antykoncepcji = niezabezpieczony stosunek = duże ryzyko ciąży.
3. Co z tego, że nie było plamienia. Fizycznie jesteś wciąż dziewicą, ale ogólnie nie powiedziałabym już tego. Można przez rok uprawiać codziennie seks analny i dalej nazywać siebie dziewicą, ale to nie ma nic wspólnego z prawdą. A dziewictwo i brak wcześniejszych stosunków nie zmniejszają ryzyka zajścia w ciążę i nie mają tu nic do rzeczy.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:23   #32
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Czy moge byc w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
test jest wairygodny min 14 dni od wspolzycia
od owulacji ... jak sie uprawialo sex w 5 dc to w 19 dc na 100 % test bedzie negatywny, zacznijcie cos czytac porzadnego
Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że prawdopodobnie to WYKRYWALNOŚĆ raka piersi, szyjki macicy itp. decyduje o tym, że uważa się, że znacznie więcej kobiet biorących tabletki choruje na to. Biorąc tabsy, jestem u ginekologa 2 razy w roku, mam aktualne próby wątrobowe, cytologię, morfologię, krzepliwość, usg. Sama z siebie bym tego nie robiła.
A kobieta, która nie bierze tabletek, nie oszukujmy się, nie chodzi za często do ginekologa. A jak umrze na wykrytego za późno raka, to nikt przynajmniej nie powie: to od tabletek!!!
Zgadzam sie.
Fakt, ze branie hormonow u niektorych powoduje niepozadane skutki, ale mysle ze jak ktos nie planuje ciazy i jeszcze bardziej ''negatywnych'' dla niego skutkow to woli wziac hormony i miec pewnosc, niz zadawac pozniej takie glupie pytania.


A propos npr- ja i moich 3 braci pochodzimy z tej metody - oczywiscie jako niespodzianki
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:30   #33
ona202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Czy moge byc w ciązy ?

a

Edytowane przez ona202
Czas edycji: 2011-11-11 o 10:22
ona202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.