Korekta uszu w Łodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 14:10   #1
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186

Korekta uszu w Łodzi?


Witam,
za parę miesięcy planuję poddać się korekcie uszu i właśnie z tym związane jest moje pytanie. Otóż mieszkam w województwie łódzkim i chciałabym lekarza mieć, jak to się mówi, "pod ręką"- jest to praktyczne, bo nie musiałabym jechać przez pół Polski na zmianę opatrunku czy też kontrolę, a te z tego, co mi wiadomo, te zdarzają się kilkakrotnie. Słyszałam o łódzkich chirurgach plastycznych niezbyt pochlebne opinie, jednak kuzynka znajomej mojej krewnej, lub coś w tym rodzaju w każdym bądź razie, przejechała właśnie kawał kraju specjalnie dla łódzkiego specjalisty, także sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Co do stron na których pacjenci dodają opinię o danym lekarzu... hmm... nie jestem co do nich całkiem przekonana. A już zwłaszcza nie do tych lekarzy, którzy mają same maksymalne noty. Może któryś/któraś z was poddawał/a się temu zabiegowi w szpitalu na Barlickiego lub ma zaufanego lekarza?
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 09:29   #2
kasia1988stce
Raczkowanie
 
Avatar kasia1988stce
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 157
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

Witaj Monik

Ja operowałam się w Łodzi, co prawda zabieg zupełnie inny- bo miałam powiększane piersi, ale moge Ci jak najbardziej polecic mojego lekarza
Dr Paweł Pisera- operuje w barlickim, i prywatnie w Pulsmedzie (ja miałam w Pulsmedzie akurat).
Doktor jest bardzo rzeczowy, sympatyczny, wszystko tłumaczy (nawet odpowiedzi na najgłupsze pytania),
uchwytny pod telefonem cały czas (powiedział mi, ze mogę dzwonić kiedy tylko jakieś pytanie się pojawi, co też zrobiłam, i wszystko mi wytłumaczył).
Dodatkowo doktor potrafi doradzić i ma indywidualne podejście do pacjentów- mi piersi doradził idealnie po prostu i jestem megazadowolona

No ale to 2 zupełnie inne zabiegi.. to ciężko powiedzieć jak będzie z uszami.. może poszukaj jeszcze w necie

Pozdrawiam
Kasia

Edytowane przez kasia1988stce
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:30
kasia1988stce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 23:02   #3
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

Pod koniec sierpnia mam wizytę u dr Ryszarda Bratosia. Zobaczymy jak to będzie, ale chyba zdecyduję się właśnie na niego. Na złe opinie o nim się nie natknęłam, a wiedzę ma dość sporą z tego co wnioskuję (w końcu ma tytuł doktora, a wcześniej przeprowadzał bardzo skomplikowane operacje zmiany płci).
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:41   #4
wojtalak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

i jaka twoja opinia o Bratosiu?
wojtalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:22   #5
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

Hej skoro szukasz kogoś blisko siebie to warto sprawdzić jakie masz opcje Na tej stronie możesz sobie sprawdzić jakie kliniki są blisko Ciebie, powodzenia! http://www.dbajosiebie.info.pl/klini...astycznej/lodz
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:14   #6
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez wojtalak Pokaż wiadomość
i jaka twoja opinia o Bratosiu?
Byłam na konsultacjach i muszę przyznać, że lekarz bardzo sympatyczny. Bratoś i jeszcze jeden (nazwiska nie pamiętam, ale był to chyba anestezjolog) odpowiedzieli na wszystkie moje pytania (a było ich dużo!). Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, na które mimo wertowania internetu na ten temat wzdłuż i wszerz nigdy się nie natknęłam, np. tego, że ostateczny kształt ucha będzie widoczny po 6 miesiącach do roku.
Czy będę zadowolona z tej kliniki zobaczymy kilka miesięcy po zabiegu
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:39   #7
Inka_uni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

Witam! Bardzo proszę o opinie na temat Kliniki Chirurgii Plastycznej w Łodzi Este l'arte a właściwie chirurgów tam operujących, waham się nad dokonaniem korekty nosa właśnie tam... Bardzo proszę o pomoc i opinie!
Inka_uni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 10:31   #8
gosha748
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Korekta uszu w Łodzi?

j

Edytowane przez gosha748
Czas edycji: 2014-05-02 o 10:34
gosha748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 11:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.