ważność książeczki sanepidowskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 23:53   #1
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403

ważność książeczki sanepidowskiej


Książeczkę miałam podbitą w 2011r. Nie wiem jednak jaka jest jej ważność, bo w rubryce 'data następnego badania' jak i w 'podpis lekarza' i 'uwagi i adnotacje organu właściwej inspekcji sanitarnej' widnieje napis tzn ciągnie się przez te 3 rubryki (o ile dobrze to rozszyfrowałam): 'zgodnie z rozp. M.Z z 2.02.2006r.' i dalej jakby znak zapytania

czytałam to rozporządzenie i tam nie ma nic o dacie kolejnych badań

Jak pierwszy raz miałam podbijaną książeczkę to doktor dała datę następnego badania, a ta już nie, więc możliwe, że jest ona bezterminowa?

Generalnie to ciężko mi rozszyfrować co tam jest nabazgrane, ale daty następnego badania na pewno nie ma

Współpracownicy, z którymi byłam na badaniach wspominali wtedy, że jest ona bezterminowa, ale to było 3 lata temu, zresztą od lekarza tego nie usłyszałam i wprost napisane nie jest

A książeczka jest mi potrzebna na piątek. Myślicie, że w sanepidzie udzielą mi telefonicznie informacji ?

Ma któraś z Was w ten sposób podbitą książeczkę?
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..



Edytowane przez niby nic
Czas edycji: 2014-07-23 o 23:59
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:58   #2
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: ważność książeczki sanepidowskiej

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Książeczkę miałam podbitą w 2011r. Nie wiem jednak jaka jest jej ważność, bo w rubryce 'data następnego badania' jak i w 'podpis lekarza' i 'uwagi i adnotacje organu właściwej inspekcji sanitarnej' widnieje napis tzn ciągnie się przez te 3 rubryki (o ile dobrze to rozszyfrowałam): 'zgodnie z rozp. M.Z z 2.02.2006r.' i dalej jakby znak zapytania

czytałam to rozporządzenie i tam nie ma nic o dacie kolejnych badań

Jak pierwszy raz miałam podbijaną książeczkę to doktor dała datę następnego badania, a ta już nie, więc możliwe, że jest ona bezterminowa?

Generalnie to ciężko mi rozszyfrować co tam jest nabazgrane, ale daty następnego badania na pewno nie ma

Współpracownicy, z którymi byłam na badaniach wspominali wtedy, że jest ona bezterminowa, ale to było 3 lata temu, zresztą od lekarza tego nie usłyszałam i wprost napisane nie jest

A książeczka jest mi potrzebna na piątek. Myślicie, że w sanepidzie udzielą mi telefonicznie informacji ?

Ma któraś z Was w ten sposób podbitą książeczkę?
Tak jest bezterminowa teoretycznie tzn. data jej ważności kończy się chyba w przypadku przebycia choroby zakaźnej czy jakoś tak.
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-26 19:58:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.