DIeta na płaski brzuch - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 15:17   #61
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
orientuje sie ktos czy helikobakterie mogą byc przyczyną?
helikobakterie mogą być przyczyną wzdęć, w aptece można kupić test na heliko i samodzielnie wykonać w domu.
ja już przerabiałam wszystko i niestety przyczyna tkwi chyba gdzieś głębiej bo nic mi nie pomaga
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 20:35   #62
sweety21
Przyczajenie
 
Avatar sweety21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25
GG do sweety21
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
orientuje sie ktos czy helikobakterie mogą byc przyczyną?
virtual_reality ( z góry przepraszam za off-topic) Ja od 2 miesięcy leczę się na helicobacter pylori.... jeszcze niecały miesiąc i skończa mi się tabletki.
Te bakterie powoduja różne nieprzyjemne dolegliwości w żołądku również wzdęcia, dziwne "odgłosy" w jelitach i brzuszku, czasem ból brzucha, itp po zjedzeniu pewnych produktów( a nieleczone mogą doprowadzic do wrzodów żołądka, raka żołądka, dwunastnicy, itd. tak że dobrze jest sie przebadać . U mnie wystarczyło badanie poprzez pobranie krwi)
Muszę przyznać że to one w ogromnej mierze przyczyniały sie do wariacji i nieprzyjemnych odczuc w moim żołądku, jelitach.... ponieważ juz po miesiącu ( a nawet 2 tygodniach) odpowiedniej diety dolegliwosci ustąpiły. Wiem że tabletki pomogły zwalczyć je ale dieta była tu baaaartdzo ważna. Po kolejnym badaniu krwi ( po miesiacu tabletek) juz byłam zdrowa ale muszę wybrac całą serię tego lekarstwa ponieważ tak zlaeciła mi pani doktor i to pomoże mi uniknąć ich w przyszłości ale wiem ze one mogą powracać wiec musze zdrowo sie odżywiać i uważać co jem.
Ale dieta odgrywa tu bardzo ważna rolę, zdrowe żywienie i rozsądne ( mniej a cześciej) porcje to podstawa nie pominając oczywiscie ruchu ale o tym to chyba nikomu nie trzeba przypominać .
__________________
})i({ "Nic tak nie smakuje jak ukradzione czasu słodkie chwile przyjemności " })i({
sweety21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:02   #63
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: DIeta na płaski brzuch

A ja poelcam sie przebadac bo wzdecia czeste nei sa normalnoscia i ch powodem moga byc kamienie w woreczku zolciowym i naparwde radze sobie zrobic USG zanim bedzie trzeba usowac je chirurgicznie, a przy tej dolegliwosci nie pomoga tabletki na wzdecia itp.
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:27   #64
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez sweety21 Pokaż wiadomość
virtual_reality ( z góry przepraszam za off-topic) Ja od 2 miesięcy leczę się na helicobacter pylori.... jeszcze niecały miesiąc i skończa mi się tabletki.
Te bakterie powoduja różne nieprzyjemne dolegliwości w żołądku również wzdęcia, dziwne "odgłosy" w jelitach i brzuszku, czasem ból brzucha, itp po zjedzeniu pewnych produktów( a nieleczone mogą doprowadzic do wrzodów żołądka, raka żołądka, dwunastnicy, itd. tak że dobrze jest sie przebadać . U mnie wystarczyło badanie poprzez pobranie krwi)
Muszę przyznać że to one w ogromnej mierze przyczyniały sie do wariacji i nieprzyjemnych odczuc w moim żołądku, jelitach.... ponieważ juz po miesiącu ( a nawet 2 tygodniach) odpowiedniej diety dolegliwosci ustąpiły. Wiem że tabletki pomogły zwalczyć je ale dieta była tu baaaartdzo ważna. Po kolejnym badaniu krwi ( po miesiacu tabletek) juz byłam zdrowa ale muszę wybrac całą serię tego lekarstwa ponieważ tak zlaeciła mi pani doktor i to pomoże mi uniknąć ich w przyszłości ale wiem ze one mogą powracać wiec musze zdrowo sie odżywiać i uważać co jem.
Ale dieta odgrywa tu bardzo ważna rolę, zdrowe żywienie i rozsądne ( mniej a cześciej) porcje to podstawa nie pominając oczywiscie ruchu ale o tym to chyba nikomu nie trzeba przypominać .

lecyzlam sie na heliko ponad 2 miesiące (caly czas antybiotyki) musze zrobic badania i sprawdzic czy jeszcze tam sa (moze sprobuje ten test domowy, dziala?) u mnie nie bylo zadnych objawow procz tradziku :\ no i ten brzuszek, ale tego bym nie skojarzyla, zawsze myslalam ze poporstu mam tam za duzo tłuszcyzku
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 11:24   #65
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

doszłam do wniosu sama ,miłam większy brzuch bo się przejadałam teraz jem wszystko co wcześniej jadłam ale o połowe mniej
i czuje się o wiele lepiej Dieta MŻ-najlepsza

Edytowane przez donaticzka
Czas edycji: 2007-05-30 o 20:20
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 10:32   #66
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: DIeta na płaski brzuch

czasem mam wrazenei z eby miec plaski brzuszek nie mozna nic jesc
bo na moim plaskim brzuszku widac wszystko co zjem
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 13:32   #67
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
czasem mam wrazenei z eby miec plaski brzuszek nie mozna nic jesc
bo na moim plaskim brzuszku widac wszystko co zjem
Zagieło mnie Jasne nic nie jeść
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 15:50   #68
obsesyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: DIeta na płaski brzuch

ja ma to samo może rzeczywiście zrobię ten test na helikobakterie ...
obsesyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:54   #69
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: DIeta na płaski brzuch

donaticzka, najpierw pozbadz sie wzdec idz do lekarza jesli sama nie wiesz jak.
trenuj brzuszki bo to chyba najbardziej sprawdzone zacznij od 20 dziennie i co dzien dokladaj po 5 az dojdziesz do stu
jesli masz do tego boczki, to bez diety sie nie obedzie
ogranicz spozycie ziemniakow, makaronu, pieczywa bialego i slodyczy
bo to akutar najbardziej lubi sie odkladac
pij duzo wody mineralnej, niegazowanej.
i tak jak kolezanka radzila - HULA HOP
bedziesz miala talie osy
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:26   #70
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Na hulahopie kręciłam i mi parę cm w tali ubyło -Nie jadam słodyczy-i tp;
a sniadania bez pieczywa sobie jakoś nie mogę wyobrazić, próbowałam zrezygnować ale po tygodniu wróciłam do pysznego chlebka



a jeszcze zamówiłam sobie pas neotropowy na allegro podobno z hulahopem działa cuda...................zo baczymy hym
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:45   #71
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez donaticzka Pokaż wiadomość
Na hulahopie kręciłam i mi parę cm w tali ubyło -Nie jadam słodyczy-i tp;
a sniadania bez pieczywa sobie jakoś nie mogę wyobrazić, próbowałam zrezygnować ale po tygodniu wróciłam do pysznego chlebka
a ile czasu codziennie poświęcałaś na hulahop ?
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 15:15   #72
...:::Klakier:::...
Raczkowanie
 
Avatar ...:::Klakier:::...
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom okrutnego Gargamela:P
Wiadomości: 48
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Halo halo
Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda Chciałam się tylko wypowiedzieć na temat "zjadania" soli- w diecie sól także jest potrzebna, szczególnie, gdy ćwiczymy: a to dlatego, że sie pocimy i wypacamy sól Chyba każda z Was wie jaki smak ma sól- np. oblizując usta po wysiłku (takim dużym oczywiście). Wiec tak do końca ja nie rezygnowałabym z soli.


Jeśli chodzi o brzuszysko/ bęben wystający- ja zaczęłam biegać i mam zamiar spróbować z hula hopem. Brzuszki (szczególnie A6W) odpadają, bo za bardzo obciążają kręgosłup (dobra wymówka). Chyba, że jakies unoszenie nóg.
__________________
I don't know where my soul is, I don't know where my home is







...:::Klakier:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 22:43   #73
PaFFi
Przyczajenie
 
Avatar PaFFi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Witam! Podlaczam sie.Mi tez zalezy na plaskim brzuszku.... co robic?Mam 164cm wzrostu a waże 50kg jednak załoze sie ze kilka z nich ukrywa sie wlasnie na BRZUSZKU!!!!!
Nie jadam groszku itp....Pije codziennie niegazowana wode i zjadam naprawde duzo bakalii.Mam problem ze slodyczami ale staram sie omijac takie stoiska.... Moj brzuszek nie jest tak plaski jak kiedys....a zalezy mi na tym by spalic ten tluszczyk...Robie brzuszki...ale czy to pomoze?Co jeszcze radzicie?
__________________
Blaaaaa Blaaaaa Blaaaaaa ...
PaFFi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 23:16   #74
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez ...:::Klakier:::... Pokaż wiadomość
Halo halo
Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda Chciałam się tylko wypowiedzieć na temat "zjadania" soli- w diecie sól także jest potrzebna, szczególnie, gdy ćwiczymy: a to dlatego, że sie pocimy i wypacamy sól Chyba każda z Was wie jaki smak ma sól- np. oblizując usta po wysiłku (takim dużym oczywiście). Wiec tak do końca ja nie rezygnowałabym z soli.


Jeśli chodzi o brzuszysko/ bęben wystający- ja zaczęłam biegać i mam zamiar spróbować z hula hopem. Brzuszki (szczególnie A6W) odpadają, bo za bardzo obciążają kręgosłup (dobra wymówka). Chyba, że jakies unoszenie nóg.
U mnie tak samo odpadają brzuszkichociaż zmuszam się troszke,ale moja szyja i kark po prostu padają przy tym i zdają się w ogóle nie wzmacniać

Cytat:
Napisane przez PaFFi Pokaż wiadomość
Witam! Podlaczam sie.Mi tez zalezy na plaskim brzuszku.... co robic?Mam 164cm wzrostu a waże 50kg jednak załoze sie ze kilka z nich ukrywa sie wlasnie na BRZUSZKU!!!!!
Nie jadam groszku itp....Pije codziennie niegazowana wode i zjadam naprawde duzo bakalii.Mam problem ze slodyczami ale staram sie omijac takie stoiska.... Moj brzuszek nie jest tak plaski jak kiedys....a zalezy mi na tym by spalic ten tluszczyk...Robie brzuszki...ale czy to pomoze?Co jeszcze radzicie?
Oczywiście,słodycze najlepiej odstawić(nie jest to wcale takie trudne).Mówie oczywiście o sklepowych,mocno przetworzonych wyrobach,które tak naprawdę niewiadomo co w sobie mają

Ja Wam polecam pas na brzuch,który można nosić w czasie treningów,ogólnie w czasie jakiegokolwiek wysiłku jak i w ciągu dnia,coś takiego -> http://www.allegro.pl/item221202964_...osc_waski.html
Pas jest oczywiście dostępny w zwykłych sportowych sklepach i nie jest drogi,a działa jak sauna na brzuch,więc wiadomo.Warto zainwestować,polecam:ehem :
Aha,no i jeżeli już ktoś będzie go używał,to nie na goły brzuch,bo można sobie odparzyć.
Pozdrawiam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 06:44   #75
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Ja Wam polecam pas na brzuch,który można nosić w czasie treningów,ogólnie w czasie jakiegokolwiek wysiłku jak i w ciągu dnia,coś takiego -> http://www.allegro.pl/item221202964_...osc_waski.html
Pas jest oczywiście dostępny w zwykłych sportowych sklepach i nie jest drogi,a działa jak sauna na brzuch,więc wiadomo.Warto zainwestować,polecam:ehem :
Aha,no i jeżeli już ktoś będzie go używał,to nie na goły brzuch,bo można sobie odparzyć.
Pozdrawiam
Oj Marthusia, Marthusia. Jeszcze mi powiedz, że wierzysz w jego odchudzające właściwości.
To pic na wodę, fotomontaż jak to mówią.
Działa jak sauna - i wszystko jasne. Po 2 h noszenia będziesz miała 2 cm mniej w obwodzie, OK. Ale tylko na chwilę, dopóki nie uzupełnisz płynów w organizmie.
Szkoda kasy.
Trzeba zacząc się ruszać i zmienić odżywianie a nie wymyślać jakieś cuda na zrzucenie tłuszczyku
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 08:54   #76
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: DIeta na płaski brzuch

A no 'wierzę' =>
Jeżeli stracisz te dwa centymetry przy jednym treningu,to po wypiciu wody od razu ich przecież nie nadrobisz,woda idzie w całe ciało,a nie tylko brzuch,fortuny to nie kosztuje,zdaje się ok 18zł,więc moim zdaniem można spróbować
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:40   #77
klucha89
Przyczajenie
 
Avatar klucha89
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
odstający brzuszek:(

mam trochę odstający brzuszek i chce go sie pozbyc, a do tego jestem wegetarianka. moze macie dla mnie jakas dobra diete albo rady co zrobic zeby go sie pozbyc?
__________________
Kluchson

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186903 moje ciuszki
klucha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:45   #78
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: odstający brzuszek:(

Cytat:
Napisane przez klucha89 Pokaż wiadomość
mam trochę odstający brzuszek i chce go sie pozbyc, a do tego jestem wegetarianka.
A co ma piernik do wiatraka?

Trzeba ograniczyć trochę kalorie i ćwiczyć. Proste, co?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:51   #79
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: odstający brzuszek:(

wyszukiwarka
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 16:19   #80
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: odstający brzuszek:(

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121051

endżoj.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:17   #81
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: odstający brzuszek:(

Cytat:
Napisane przez klucha89 Pokaż wiadomość
mam trochę odstający brzuszek i chce go sie pozbyc, a do tego jestem wegetarianka. moze macie dla mnie jakas dobra diete albo rady co zrobic zeby go sie pozbyc?
wątków na ten temat było mnóstwo.
Proszę, korzystaj z wyszukiwarki. Łącze wątki.

Co do 'diety' - nie ma takiej, która pozwoli zgubić tłuszczyk z brzucha, tak samo jak nie da się spalić tłuszczu miejscowo.
Leci równomiernie z całego ciała przy treningach.
Odpowiednie odżywianie + treningi = sukces
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:35   #82
kamisiap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 53
GG do kamisiap
Dot.: DIeta na płaski brzuch

ja również tak mam ^^ mja waga mnie nie przeraża,ale brzuch i boczki,to masakra i ciagle sieodchudzam,ćwiczę i jakoś nie mogę tego zgubić

chcialam ostatnio kupić krem EVELINE naprawdę jest taki dobry,jak ludzie mówią?

mam gdzieś całkiem fajne ćwiczenia,mam zamiar je wypróbować,jeśli któraś z was jest zainteresowana,chętnie sie nimi podzielę
kamisiap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 10:43   #83
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez kamisiap Pokaż wiadomość
ja również tak mam ^^ mja waga mnie nie przeraża,ale brzuch i boczki,to masakra i ciagle sieodchudzam,ćwiczę i jakoś nie mogę tego zgubić

chcialam ostatnio kupić krem EVELINE naprawdę jest taki dobry,jak ludzie mówią?

mam gdzieś całkiem fajne ćwiczenia,mam zamiar je wypróbować,jeśli któraś z was jest zainteresowana,chętnie sie nimi podzielę
sam krem nie zredukuje tkanki tłuszczowej. Trzeba ćwiczyć, nie ma innej rady i żadne kremu cud nie pomogą. No, chyba że na cellulit.
Serię Eveline stosuję od ponad roku dzień w dzień, ale tylko 'zapobiegawczo' i dla ujędrnienia skóry - jestem zadowolona, z tego względu że skóra jest bardzo gładka i nawilżona. A jakichś innych efektów się nie dopatrzyłam. No chyba że brak rozstępów (dlatego zapobiegawczo stosuje te kremy). Nawet po odchudzaniu.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:49   #84
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: DIeta na płaski brzuch

a co myslicie o twisterze ?? to podobno pomaga ?? ja sobie ostatnio kupilam i od 2 dni cwicze of course po ciwczeniach zjem sobie serek wiejski itp myslicie ze twister pomoze na wystajacy brzuszek ??buzka
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:22   #85
Monoo__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
. Jak ?

... Witam Wszystkich!.
Od pewniego czasu mam dylemat polegajacy na wilkosci mojego brzucha ; / ... A to dlatego, że z okresem dojrzewania zaczełam coraz więcej jeść ... I zauważyłam u mnie lettkii brzusio . Bo zawsze byłam szczupłaa ... Najszczuplejszaa ... a terazz juzz mam tetkii brzusio ; / .. Jak temu zapobiedz? ... jak mam schodnąć pare kilo? . czy moze jakies cwiczenia na plaski brzuch ? . ale nie chce jakichs djet .. itd. bo to beznadziejaa .. tylko [[anoreksjaa]] z tego wychodzii :P .
Jak juz byl taki temat to przepraszam . ale jestem tu nowa ; P
Monoo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:25   #86
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: . Jak ?

http://diety.mediweb.pl/index.php/mi...udzanie/diety/
Zajrzyj tutaj

lub tu: http://kobieta.interia.pl/wiadomosc-...rzuszek,914075
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:25   #87
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: . Jak ?

Cytat:
Napisane przez Monoo__ Pokaż wiadomość
... Witam Wszystkich!.
Od pewniego czasu mam dylemat polegajacy na wilkosci mojego brzucha ; / ... A to dlatego, że z okresem dojrzewania zaczełam coraz więcej jeść ... I zauważyłam u mnie lettkii brzusio . Bo zawsze byłam szczupłaa ... Najszczuplejszaa ... a terazz juzz mam tetkii brzusio ; / .. Jak temu zapobiedz? ... jak mam schodnąć pare kilo? . czy moze jakies cwiczenia na plaski brzuch ? . ale nie chce jakichs djet .. itd. bo to beznadziejaa .. tylko [[anoreksjaa]] z tego wychodzii :P .
Jak juz byl taki temat to przepraszam . ale jestem tu nowa ; P
Pewnie, dieta = anoreksja

Witamy na Dietetyce jednak, nawet nowych użytkowników obowiązuje korzystanie z wyszukiwarki. To ułatwi nam wszystkim korzystanie z forum.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:22   #88
Małgorzatka1201
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzatka1201
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 127
GG do Małgorzatka1201
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez donaticzka Pokaż wiadomość
mysza_87 ale chyba musimy coś jeść żeby żyć hahhah

tylko co żeby nie mieć brzuchala wydętego jak balon

A6W robiłam tydzień więcej nie wytrzymała hula hop kręcę staraciłam przez miesięc 5 cm w pasie a tali 8 cm
a kosmetyku wyszczupającego używam Eveline 3D

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109765

koleżanko a na to hula hop to ile czasu dziennie poświęcałaś? bo mnie to zainteresowało....jako dziecko uwielbiałam tą zabawę, teraz jak czytam Twoja wypowiedz to aż chce mi się do tego wrócic bo brzuszek wypadaloby zrzucic....
__________________

Proszę o kliknięcie w baner!

Małgo
Małgorzatka1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:35   #89
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Exclamation Diety na płaski brzuch...

Powiedzcie, czy któraś stosuje w tym celu błonnik w tabletkach lub siemię lniane?? Czy można to łączyć ze sobą i czy daje efekty? Jak przyrządzać siemię lniane??
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 14:03   #90
SecretAj
Raczkowanie
 
Avatar SecretAj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Malopolska
Wiadomości: 158
Dot.: Diety na płaski brzuch...

na płaski brzuch to polecam ćw
http://www.google.pl/firefox?client=...la:pl:official
i 0 slodyczy ^_^ działa...
__________________
tralala (:

Edytowane przez SecretAj
Czas edycji: 2007-12-10 o 16:41 Powód: ;/
SecretAj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.