Potrzebuje orzeźwienia :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 18:51   #1
CzekOoOlada
Raczkowanie
 
Avatar CzekOoOlada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biała Podlaska ;P
Wiadomości: 44

Potrzebuje orzeźwienia :)


Witam Drogie Wizażanki
Chciałabym się jakoś zmienić, wyglądać weselej i tak...świeżo ;P Dlatego prosze Was o rady. Najpierw jednak odpowiem na podstawowe pytania :

1. Jak się opalasz ? Hmh...no własnie prawie się nie opalam, a jak już to na kolor czerwony, który z czasem przechodzi w taki leciutki odcień brązu. Jednak przeważnie jestem blada, a do tego na twarzy mam czerwone przebarwienia po trądziku ( który zreszą wciąż mam ;( )
2. Kolor oczu - Zielone
3. Piegi - Brak
4. Cera - Jasna, z trądzikiem i wieloma przebarwieniami - szczególnie na prawym policzku. Próbuje to zatuszować fluidem i korektorem, ale to ch*** dalej widać
5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond
6. Kolor ust - Chyba jasny różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze ? Dobrze czuję się z wyraźnych, żywych kolorach. Nie przepadam za pastelami.

Oto moje największe problemy :
-Moje włosy okropnieee szybko się przetłuszczają, już po kilku godzinach od umycia wydają mi się takie nieświeże...A do tego są strasznie klapnięte No i moja fryzura ...Czuję się w niej taka obciążona i przytłoczona. To chyba przez tą grzywkę na bok, niestety nie mogę pozwolić sobie na odkrycie czoła bo mam pryszcze.
- Makijaż. Nie umiem dobrać sobie odpowiednich kosmetyków i kolorów. Nie wiem jak mam się malować. Głownie chodzi mi o cere, oraz oczy. Cera jest taka szara i smutna a do tego trądzik i przebarwienia ;( Oczy natomiast wydają mi się takie...nie wiem jak to ując. Ale prawie nie widać mi powiek xD Mam wrażenie że mam obniżone kości nad okiem ;P Wiec może macie jakieś pomysły aby temu zaradzić ?
-No i oczywiście figura, ale tym już was nie będę zanudzać bo znalazłam dietę Nowojorską i od poniedziałku zaczynam


Mam nadzieję, że nie zasnęłyście przeze mnie i coś mi doradzicie Z góry bardzo Wam dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (91,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.JPG (99,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.JPG (84,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.JPG (75,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.JPG (95,8 KB, 40 załadowań)
__________________
"Nikt nie zrozumie kobiety... ona sama siebie też nie."

"Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta."

"Bóg także próbował być autorem: jego proza - to mężczyzna, jego poezja - to kobieta."
CzekOoOlada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 09:41   #2
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

bardzo ładna buzia,swietny kolor oczu polecam depilacje brwi,na cere dermacol a na to lżejszy podkład tez mam ten problem z przebarwieniami smaruje dermacolem i revlonem na to Tobie polecam cos lżejszego np rimmel recover ,na policzki róż w chłodnym rózu cieie do zielonych oczu mysle że fiolety, brazy zreszta prawda jest taka ze trzeba poeksperymentowac z kolorami an pewno mocno bym podkresliła oczy i policzki usta sa ładne wystarczy im błyszczyk na temat włosów rzadko sie wypowiadam bo sie nie znam ale wydaje mi sie ze ten kolor jest dla Ciebie troszke za ciepły ale jak mowie nie znam sie na tym pozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:31   #3
CzekOoOlada
Raczkowanie
 
Avatar CzekOoOlada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biała Podlaska ;P
Wiadomości: 44
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Olivio7 bardzo bardzo dziekuje za rady jak je przeczytalam to az mi sie jakos weselej zrobilo napewno ich posłucham

a dziewczyny macie jeszcze jakieś pomysły ? moze cos odnosnie fryzury, oprawek do oklularow, cokolwiek xD
__________________
"Nikt nie zrozumie kobiety... ona sama siebie też nie."

"Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta."

"Bóg także próbował być autorem: jego proza - to mężczyzna, jego poezja - to kobieta."
CzekOoOlada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:59   #4
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Hmm masz ładne oczy, może byś wypróbowała soczewki? Regulacja brwi i delikatne ich podkreślenie kredką o niezbyt ciemnym odcieniu ożywi troszkę twarz. Jakiś jasny puder, podkład podkreśli trądzik i wszelkie niedoskonałości, aczkolwiek zatuszuje zaczerwienienia. Na policzki może brzoskwiniowy róż. Co do włosów- radziłabym prostą grzywkę , wycieniowaną, w stylu Kate Moss, zaraz Ci pokażę o co mi chodzi- http://www.ukaraj.pl/images/photos/1...c025310404.jpg . Co do koloru włosów- mi sie podoba
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 06:55   #5
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Nie ma za coa mysle ze fryzurka zaproponowana przez Basiulke by ci pasowała
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:56   #6
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Aha i jakbyś dorwała też coś fajnego na objętość włosków, też by był fajny efekt. Osobiście używam i polecam JustSalon Modeleur Spray Fort , produkt profesionalny. Delikatne wycieniowanie calosci tez nie zaszkodzi oraz podcięcie końcówek jeśli są zniszczone, ale z tego co widze, to masz ładne, zdrowe i niezniszczone wloski
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:01   #7
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

wiesz co, jak dla mnie jest całkiem ok ale to kilka rad które tak mi przyszły do głowy po pierwszym rzucie oka na zdjęcia.
BRWI! koniecznie wybierz sie do kosmetyczki i niech ci je wyreguluje, bo przy tak grubych nie ma co kombinować w domu. To niewielki koszt. Następnie zakup sobie paletkę Sephory, albo tańszą Essence (równie dobrą a za cenę 10zł) i maluj ciemniej brwi. Obydwa specyfiki są tak naturalne że nawet nie zauważysz że masz na nich cokolwiek, a brwi staną się wyraziste i cała twarz nabierze blasku. Zupełnie cię to odmieni. Teraz twoje brwi są ale jakby ich nie było.
Bardzo pięknie wyglądasz z upiętymi włosami i nie widać wcale blizn po trądziku (choć może zdjęcia to maskują) więc nie bój się ich tak spinać.
Co do oklapniętych włosów: przeczytaj wątek o szamponach i odżywkach bez silikonów w składzie i to powinno poskutkować Wystarczy je wyeliminować a włosy przestają się przetłuszczać tak jak dawniej.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 14:19   #8
CzekOoOlada
Raczkowanie
 
Avatar CzekOoOlada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biała Podlaska ;P
Wiadomości: 44
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Hmm masz ładne oczy, może byś wypróbowała soczewki? Regulacja brwi i delikatne ich podkreślenie kredką o niezbyt ciemnym odcieniu ożywi troszkę twarz. Jakiś jasny puder, podkład podkreśli trądzik i wszelkie niedoskonałości, aczkolwiek zatuszuje zaczerwienienia. Na policzki może brzoskwiniowy róż. Co do włosów- radziłabym prostą grzywkę , wycieniowaną, w stylu Kate Moss, zaraz Ci pokażę o co mi chodzi- http://www.ukaraj.pl/images/photos/1...c025310404.jpg . Co do koloru włosów- mi sie podoba
Soczewek narazie nie kupie, bo nie mam kasy ;( brwi ide niedlugo wyskubac i chcem zrobic henne a co do tej fryzury to sie wlasnie zastanawiam, ale sie boje isc do fryzjera, bo zawsze wychodze niezadowolona i zdolowana. Dlatego chcialabym ogromnie poprosic jakas Wizazanke o jakas symulacje komputerowa z moja twarza i ta fryzurka z gory bardzo dziekuje

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
wiesz co, jak dla mnie jest całkiem ok ale to kilka rad które tak mi przyszły do głowy po pierwszym rzucie oka na zdjęcia.
BRWI! koniecznie wybierz sie do kosmetyczki i niech ci je wyreguluje, bo przy tak grubych nie ma co kombinować w domu. To niewielki koszt. Następnie zakup sobie paletkę Sephory, albo tańszą Essence (równie dobrą a za cenę 10zł) i maluj ciemniej brwi. Obydwa specyfiki są tak naturalne że nawet nie zauważysz że masz na nich cokolwiek, a brwi staną się wyraziste i cała twarz nabierze blasku. Zupełnie cię to odmieni. Teraz twoje brwi są ale jakby ich nie było.
Bardzo pięknie wyglądasz z upiętymi włosami i nie widać wcale blizn po trądziku (choć może zdjęcia to maskują) więc nie bój się ich tak spinać.
Co do oklapniętych włosów: przeczytaj wątek o szamponach i odżywkach bez silikonów w składzie i to powinno poskutkować Wystarczy je wyeliminować a włosy przestają się przetłuszczać tak jak dawniej.
Juz ide do szukania watku o tych szamponach dziekuje za podpowiedzi
__________________
"Nikt nie zrozumie kobiety... ona sama siebie też nie."

"Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta."

"Bóg także próbował być autorem: jego proza - to mężczyzna, jego poezja - to kobieta."
CzekOoOlada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:21   #9
CzekOoOlada
Raczkowanie
 
Avatar CzekOoOlada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biała Podlaska ;P
Wiadomości: 44
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

i przepraszam za nastepnego posta, ale jeszcze raz chcialam was prosic o jakies propozycje co do fryzury, bo moze ktos wpadnie na cos innego niz Basiulek a chcetnie zobacze rozne propozycje
__________________
"Nikt nie zrozumie kobiety... ona sama siebie też nie."

"Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta."

"Bóg także próbował być autorem: jego proza - to mężczyzna, jego poezja - to kobieta."
CzekOoOlada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:45   #10
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Potrzebuje orzeźwienia :)

Przyłączam się do apelu dotyczącego brwi, Twoja twarz<bardzo ladna i naturalna zresztą;p>stanie się bardziej wyrazista, niby nic, a zobaczysz sama efekt bedzie piorunujacy!;-) Co do wloskow...co bys powiedziala na jakies delikatne jasniejsze pasemka? Fryzurka nabralaby lekkosci, a mysle ze pieknie wspolgralaby z Twoimi wielkimi, zielonymi oczkami;-)
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.