UK im. J.K. filia w PT - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 11:33   #1
shirushi
Przyczajenie
 
Avatar shirushi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 12
Post

UK im. J.K. filia w PT


hejka, pisze tutaj z prośba o pomoc w wybiorze kierunku i innych tego typu rzeczy, mianowiecie..
w tym roku bede miala mature wiec rozgladam sie za uczelniami wyzszymi, niestety w moim rodzinnym miescie nie ma nic ciekawego (male miasto i tylko filia UŁ) wiec rozgladam sie za czyms dalej... i tu zawiesilam oko na Uniwersytecie kieleckim im. j. Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim ze wzgledu na dobry dojazd i kierunki mnie interesaujace, tylko tu taj mam pytania...

1. Czy zdajac mature z podstawowych przedmiotów ( wiadomo xd) i dodatkowego rozszerzonego polskiego mialabym szanse wg was dostac sie albo na filologie polska albo na pedagogike, albo stosunki międzynarodowe? (jesli na ktorys z tych kierunkow wyklucza mnie juz matura, to przepraszam ale trudno znalezc wymagania)
2. Jaka macie opinie o tych kierunkach? (np. czy z wykladow cos wyniose...nie zamierzam balangowac xd)
3 i oczywiscie opinie o samej fili? Slyszalam duzo nieprzychylnych ale to tak "z boku", wole jeszcze sie dopytac...

Bardzo prosze o odpowiedz...
shirushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 12:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.