tipsy na tydzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 20:28   #1
z.ania.1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Exclamation

tipsy na tydzień


juz nie długo mam studniówke i chciałam aby moje pazurki ładnie wygladaly. i tu jest problem na jedwabne i na uzupełnianie nie mam kasy, ale słyszałam coś o tipsach na tydzień i ze da się to zrobić za 30 zł o co chodzi?? boje sie ze mi to odpadnie i wogle.... poradzcie

Edytowane przez z.ania.1987
Czas edycji: 2005-12-26 o 19:26
z.ania.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 20:37   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

Tipsy "okazjonale", albo"imprezowe", albo "jednorazówki", (róznie to dziewczyny nazywają) polegają na przyklejeniu tipsów, dopasowaniu, wyrównaniu itp... by ładnie wygladały- naturalne paznokcie beda wtedy przedłuzone bez potrzeby ich uzupełniania, gdyz takie przedłużenie jest mało trwałe.
Studniówkę jednak spokojnie przetrwa
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 12:31   #3
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: tipsy na tydzień

tipsy "na jedną okazję" zakłada się w ten sposób,iż na przygotowane naturalne paznokcie przykleja się tips(nie mylić ze sztucznym paznokciem),skraca na niezbyt dużą długość(za długie paznokcie odpadną w okamgnieniu),wyrównuje próg tipsa oraz nakłada się jedną,cienką warstwę żelu(przynajmnej ja tak robię,aby lakier miał większą trwałosć).
Następnie paznokcie ozdabia się lakierami,farbkami,itp.
Jest to dobra metoda,jeśli ktoś nie chce nosić przedłużonych paznokci dłuzej,potrzebuje je tylko na jakąś okazję jak własnie studniówka,itp.
Taki paznokieć potem łatwo usunąć.Jesli nałozona była cienka warstwa zelu,to trzeba ją delikatnie usunąć ,matowiąc bloczkiem,następnie tips usuwa się poprzez odmoczenie go w acetonie(moze być zmywacz z acetonem),ale przed tem należy nałożyć na skórki oliwkę,gdyż aceton mocno przesusza skórę.
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:18   #4
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: tipsy na tydzień

zeby nie zakladac nowego wątku, podepne sie pod tym.. ide jutro na 100dniowke, podzwonilam po paru salonach, w niektorych nie wiedziali o co mi chodzi. A w dwoch Panie policzyly sobie za taka usluge 60 i 65 pln. Czy to taka normalna cena ?? Bo sie troszke zdziwilam, ze za taką cene paznokietki ktore dlugo nie wytrzymają...
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:33   #5
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: tipsy na tydzień

w salonach zawsze jest drozej...
nie wiem po ile u ciebie sa w salonie tipsy zelowe badz akrylowe, ale kolo mnie sa najzwyklejsze akrylowe po 99zl, z tego co widzialam na ofercie

wiec za 60 zł w salonie za takie "tygodniowe" tipsy to nie jest duzo
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:56   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: tipsy na tydzień

Cytat:
Napisane przez z.ania.1987
juz nie długo mam studniówke i chciałam aby moje pazurki ładnie wygladaly. i tu jest problem na jedwabne i na uzupełnianie nie mam kasy, ale słyszałam coś o tipsach na tydzień i ze da się to zrobić za 30 zł o co chodzi?? boje sie ze mi to odpadnie i wogle.... poradzcie
fakt,teraz zaczal sie okres przedstudniowkowy i ilekroc jade w metrze widze dziewczyny z roznymi tipsami,akrylami i zelami,pelno tego...
ja na swoja studniowke *(oj bylo to 5 lat temu) mialam zrobione akryle (wtedy-wstyd sie przyznac obgryzalam paznokcie ale teraz mam swoje naturalne sliczne )nie pamietam dokladnie ceny,ale zdaje sie nie bylo to jakos strasznie duzo,cos kolo50zl moze. w kazdym razie uzupelnien nie mialam-bo sciagnelam akryle po miesiacu
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:03   #7
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: tipsy na tydzień

mhm ... ja myslaalam, ze za przyklejenie samych tipsow policza sobie panie w granicach 30 pln...
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 11:30   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

U mnie tipsy okazjonalne kosztuja 45zł, a dodatkowo mam dla Studniówkowych Dziewczynek znizke 15%
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:34   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

Cytat:
Napisane przez adzia'90
mhm ... ja myslaalam, ze za przyklejenie samych tipsow policza sobie panie w granicach 30 pln...
To nie jest tak, ze wpadniesz do salonu pani Ci przykeli same tipsy i finito. Paznokie naturaolne trzeba do tego zabiegu przygotowac tak abys w trakcie studnoki nie zbierała tipsów z podłogi
Zazwyczaj wykonuje sie manicure biologiczny, a potem przygotowuje płytke paznokcia do naklejenia tipsów, dobiera sie tipsy, nakleja je, przycina, zaciera granice- by nie było widoczne miejsce gdzie kończy sie tips....
Jak widzisz jest to kilka czynnosci, by wszystko razem ładnie wygladało i było w miare trwałe a cena to odzwierciedla.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:27   #10
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: tipsy na tydzień

dokładnie tak jak piszą dziewczyny, to jednak trzeba się troszkę napracować, a nie tylko nakleic tipsa i już, bo potem w trakcie tańca możesz kogoś w oko trafić i będzie kaszana.
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:34   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tipsy na tydzień

Ale tak tylko na przyklejeniu tipsa konczycie...? Ja jak robię "tygodniówki" to jednak daje cienką warstwę budującego... Nie wyobrazam sobie wypuscic dziewczyny z samym plastikiem a licze sobie 35 zł.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 23:24   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

No tak Paula, ale sa osoby, które nie chca miec niczego co sie później spiłowuje z paznokci bo miały złe przezycia, a jak połozysz choc jedna warstwe buildera, to po czsie, na jaki miały byc załozone- załózmy, ze tylko na wesele, a nastepnego dnia do pracy Z KROTKIMI PAZNOKCIAMI trzeba piłowac, a tak do acetonu 3 minutki i zdjete
To maja byc tipsy na jedna okazje!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 08:18   #13
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tipsy na tydzień

NO wiem, rozumiem.. ale jakoś nie jestem do tego przekonana Bo ja mam wręcz inne , odwrotne przeżycia - bywało ze np. w wakacje coś mi sie ułamało i wtedy korzystałam z mojego "zestawu pierwszej pomocy" - naklejalam tipsa i go malowałam. Ale do dziś pamiętam to okropne uczucie zahaczenia o coś i wrazenie ze zaraz całą płytka paznokciowa mi się złamie , jak mnie jeszcze ciut mocniej ten tips pociągnie.. brrrrr ! nigdy wiecej!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:05   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

Na sobie "tygodniówek" nie próbowałam, ale chyba nie bardzo ma co haczyc jeeli kieszonka jest ładnie zatarta.
moje klientki- starsze panie nie mogące miec tipsów w pracy, a chcące na jakiejs imprezie "zabłysnąć" bardzo chwaliły sobie takie jednorazówki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:41   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tipsy na tydzień

Ale mowiąc o haczeniu, miałam na mysli wszelkie uderzenia pazurem o coś , na skutek czego, on się tak okropnie wyginał razem z naturalnym paznokciem !! Więc z progiem nie ma to nic wspólnego ,ale moze rzeczywiscie zle sie wyrazilam na poczatku.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:29   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

Spoczko Paula
Tak jak pisałam sama nie mam doswiadczeń z jednorazówkami, a paniek które je nosiły zazwyczaj po ok tygodniu zdejmowały "bo praca". Moze po prostu w tym czasie bardziej uważały, bo nagle miały długie paznokie i "celebrowały " to, ty nosisz długie na codzien, jestes z nimi "zzyta" i inaczej je traktujesz- jestes przyzwyczaj0na, że to co masz na paznokciach jest Twoje i mocne.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:48   #17
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: tipsy na tydzień

Nie ma się co dziwić . Takie coś napewno wychodzi dość drogo. To jednak trzeba się troszeczkę napracować, a nie tylko nakleić tipsa , to sztuka i to na dodatek czasochłonna. Moja koleżanka zakładała na studniówkę za 50zł w salonie.
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:16   #18
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: tipsy na tydzień

Albertynko a na obgryzione paznokeitki tez sie da ? ja dzis poszlam do saloniku i wyszlam z golymi paznokietkami. powiedziano mi, ze nie ma mi jak zalozyc bo naturalne sa za krotkie (a i tak jakis 1 tydzien nie obgryzywałam). Była tez opcja zebym sama kupila sztuczne paznokcie juz ozdobione i przykleilaby mi je za 30 pln... Zrezygnowalam, poszlam do sklepu z akcesoriami do paznokietkow, kupilam pilniczek i polerke .. wyrownalam, a dzieki polerce sie ladnie swieca... nie jest tak zle Hehs ide ubrac sukienke i czekam na samochodzik i jade sie pobawic z moim TŻ na jego 100dniowce . Trzymajcie kciuki za udana zabawe z gory dziekuje papapa
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:26   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: tipsy na tydzień

Na obgryzione pazury założyć "tygodniówki" ?? Nie ręczyłabym za ich trwałosc....

Udanej zabawy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 18:27   #20
kochowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4
GG do kochowka
Dot.: tipsy na tydzień

mam pytanie pierwszy raz mam tipsy zelowe, zrobila mi je znajoma ktora zna sie na rzeczy... wygladały pieknie moze na poczatku czulam sie troche jak niepelnosprytna w nich ale sie przyzwyczailam nastepnego dnia poszlam na 100dniowke i co .... jeden mi sie złamał i odpadl :/ chwilowo mi sie mega humor zepsul no ale coz musialam sie bawic dalej... i teraz juz sama nie wiem czy to są te "tygodniówki" czy jak? moze odpadł mi przez to ze jestem przyzwyczajona wszystko robic paznokciami i za bardzo ich "uzywam"... hmm
kochowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:48   #21
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy na tydzień

Czasem sie zdarzy, ze nawet najlepiej nałozone tipsy sie złamia. to był prawdopodobnie tylko wypadek. Nie jestes przyzywyczjona do takiej długosci i dlateg go złamałas. nie załamuj sie, tylko idź do niej na naprawe i ciesz sie długimi ładnymi paznokietkami!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:45   #22
kochowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4
GG do kochowka
Dot.: tipsy na tydzień

w sumie masz racje... moze troche przesadzilam juz mam naprawione pazurki i jest wszystko pięknie... Pozdrawiam
kochowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.