Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 13:28   #241
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi swietne zdjecie, kolory widac idealnie Rzeczywiscie Cornsilk i Biscuit sa piekne ale kurka ja chyba odpuszcze Buff'd, a szkoda, bo to sie wydaje taka przyjazna firma.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nanomi, jestem bardzo ciekawa jak Ci przypasują formułki, bo ja sobie z Buff'd kompletnie nie mogę poradzić. Może Ty znajdziesz jakiś sposób .
Ja na razie wróciłam do EDM i cierpliwie czekam na Joppa. No i zastanawiam się nad LaurEss, bo ma dobre opinie na makeupalley, ale ceny za próbki wysokie
Jeszcze nic nie testowałam, obiecuję zdać relację jak tylko znajdę odpowidni moment na testy .

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Podoba mi się WOOL, ale on chyba jest troszkę zoltawy?
Widzę ze tez dostalas inny róż, jak przetestujesz to daj znac jak wyglada na twarzy i czy go widac, bo ja dzis naprawde caly czas dosypywalam do miseczki rozu, nakldalam na pedzel i na twarz i nie bylo go widac (mam Tricky).
Tak, one wszystkie oprócz Biscuit, który jest neutralny, są ciepłe. Ok, opiszę moje wrażenia.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dominikab i vril, a próbowałyście formuły Light?

Nanomi, mogłabyś wypróbować Cornsilk Light i porównać go do EM Intensive? Ciekawi mnie poziom krycia i rozświetlania.
Ok, jak będę testować zrobię takie porównanie. Mam korektor Intensive Light, może być zamiast podkładu Intensive?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:32   #242
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mam korektor Intensive Light, może być zamiast podkładu Intensive?
Hmm, to chyba nie będzie to samo. Korektory EM Intensive na pewno kryją mocniej niż podkłady.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:35   #243
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nanomi porownaj ze wszystkim co masz Tez jestem ciekawa jak wypadnie formula light w stosunku do original i intensive z EDM. Moze dzieki tobie skusze sie jednak na zamowienie light
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:39   #244
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

W końcu i do mnie dotarły próbki - chyba szły najdłużej.
Zdjęć wprawdzie było już mnóstwo, ale i ja dorzucę swoje. Zgadzam się z Nanomi, że Cornsilk to przepiękny jasnożółty kolor, jeden z ładniejszych jakie widziałam. Na drugiej fotce widać, że ten sam kolor w różnych formułach też nieznacznie różni się odcieniem (formuła Concealing wypada ciemniej niż Original).
No i ostatnia fotka to gratisowe próbki - chyba jako jedyna dostałam zamiast różu cień do oczu (odcień Cozy) i jak większość puder Putty, który to ma bardzo przyjemny, jasnobrązowy odcień.

Testy zacznę jutro, chociaż przyznam, że nałożyłam dzisiaj rano podkład Joppa i tak się zastanawiam, po co ja szukam innych podkładów, przecież ideał już znalazłam. Nie no żartuję, na testy zawsze jestem otwarta, lubię mieć wybór, więc może znajdę coś równie dobrego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Buff'd (1).jpg (79,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Buff'd (2).jpg (80,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Buff'd (3).jpg (82,5 KB, 57 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:43   #245
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Frantic, na moje oko to nawet znacznie sie rozni ten sam podklad w dwoch roznych formulach
Moglabys zrobic male ciapki na reku dla porownani tego cornsilka w tych formulach?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:45   #246
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Tez dostalam probke cienia Cozy (polecial do Majade, wiec ona cos wiecej powie)
Frantic tez licze na twoje porownanie Buff'd kontra EDM
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:58   #247
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Hmm, to chyba nie będzie to samo. Korektory EM Intensive na pewno kryją mocniej niż podkłady.
Aha, ok, to wyciągnę jakąs próbkę Intensive, korektor mam otwarty

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi porownaj ze wszystkim co masz Tez jestem ciekawa jak wypadnie formula light w stosunku do original i intensive z EDM. Moze dzieki tobie skusze sie jednak na zamowienie light
Ok, zanotowane
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 15:17   #248
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dostalam probki Ma poczatek wysmarowalam sie Fair Original. Ladny kolor, stopil sie ze skora, ale od szyi juz mi sie odznacza (ona jest taka sama pod wzgledem jasnosci ale jednak troche zoltawa). Niby ok, cera wyglada zdrowo i nieskazitelnie ale jakos sztucznie sie czuje. To chyba kwestia koloru. I z tym kryciem to tez nie ma takiego szalu, jak myslalam; niewiele co prawda mam do ukrycia, zaledwie 2-3 przebarwienia po syfkach, ale musialam na nie polozyc kilka warstewek patyczkiem (pedzel do korektorowania z EDM jeszcze nie dolecial). Slonce jakie dzis jest, kazdy widzi (tzn nie ma go wcale i w zasadzie juz jest ciemno) wiec rano bede tak naprawde testowac na serio. Jako probeczki dostalam illuminating dust (na pewno do kogos poleci, bo nie znosze takiego blasku) i roz Buquet (zastanawialam sie nad nim wiec sie ciesze). Zamowionym rozem Chilled delikatnie sie obsypalam ale chyba zbyt delikatnie - nie widac go wcale (zadnego "zarozowienia" tez nie)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:18   #249
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Doleciały i moje minerały.
Na razie nie mam czym ich wypróbować, nie ma dobrego pędzla.

Jako gratisy dostałam: róż Petal, cień Linen i Mineral Setting Powder Neutral (ciemny jak diabli ).

Jak zrobię zdjęcia, to wrzucę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:27   #250
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja tez dzis dostalam awizo wiec obstawiam ze bedzie to Buffd zamawiany 7 stycznia...
Na EDM zamawiane 23.12 juz przestalam liczyc...juz sie na nich obrazilam bo najwyrazniej w przeciwienstwie do innych amerykanskich firm ich paczki do Europy chyba płyną pontonem!!!!!
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:28   #251
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Frantic, super, ze już doszły

Powiem szczerze, że bardzo mi sie podoba róż Sugar Coated, jest zimny, jaśniutki czyli idealny dla mnie tylko nawet torebeczka uzupełniająca 3g wychodzi trochę drogo w porównaniu ceny go wagi (tak, wiem, przyzwyczaiłam się do dobrodziejstw EDM)

Testowałam podkłady i nie kupię żadnego, dlatego, ze za mocno kryją i zaznaczają mi suche skórki na nosie, brodzie, wszedzie, a EDM mi nic takiego nie robi
Ale ten róż to kocham
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 15:30   #252
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja tez dzis dostalam awizo wiec obstawiam ze bedzie to Buffd zamawiany 7 stycznia...
Na EDM zamawiane 23.12 juz przestalam liczyc...juz sie na nich obrazilam bo najwyrazniej w przeciwienstwie do innych amerykanskich firm ich paczki do Europy chyba płyną pontonem!!!!!

moja paczka z 25.12 doszła tydzień temu, nie wina EDM że coś po drodze zaszwankowało.
Zastrzegają 25 dni roboczych i po tym czasie napisz maila.
A obrażać się nie ma sensu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:27   #253
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Po rowno tygodniu od zamowienia dostalam moje probki buff'd
Zamawiałam:
- biscuit concealing
- biscuit oryginal
- cornsilk oryginal
- bisque oryginal
- fair oryginal

Podklady sprawdzilam przed chwilka na szyi jako ze mam na sobie make up. O dziwo najlepiej wtopil sie w skore cornsilk(chociaz jeszcze specjalnie dodalam zeby nie bylo ze za malo) i calkiem niezle fair choc wyglada na ciut przyciemny. Za to bisgue widocznie za ciemny. Nie moge sie doczekac prawdziwych testow na twarze
W tym swietle ktore mam w pokoju biscuit w obydwu formulach nie roznie sie prawie, a na szyi juz w ogole nie bylo widac roznicy.

gratis dostałam: róż bouquet i illuminating dust canvas - sprawdzalam na rece i z powodzeniem mozna stosowac jako cien, jest perlowy i z drobinkami; roz dosyc mocny ze zlotymi drobinkamia, chyba tez jako cien sie sprawdzi.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:28
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:39   #254
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Po rowno tygodniu od zamowienia dostalam moje probki buff'd
Zamawiałam:
- biscuit concealing
- biscuit oryginal
- cornsilk oryginal
- bisque oryginal
- fair oryginal

Podklady sprawdzilam przed chwilka na szyi jako ze mam na sobie make up. O dziwo najlepiej wtopil sie w skore cornsilk(chociaz jeszcze specjalnie dodalam zeby nie bylo ze za malo) i calkiem niezle fair choc wyglada na ciut przyciemny. Za to bisgue widocznie za ciemny. Nie moge sie doczekac prawdziwych testow na twarze
W tym swietle ktore mam w pokoju biscuit w obydwu formulach nie roznie sie prawie, a na szyi juz w ogole nie bylo widac roznicy.


gratis dostałam: róż bouquet i illuminating dust canvas - sprawdzalam na rece i z powodzeniem mozna stosowac jako cien, jest perlowy i z drobinkami; roz dosyc mocny ze zlotymi drobinkamia, chyba tez jako cien sie sprawdzi.

Echhh....miec taką cudna cere jak Twoj avatarek...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:51   #255
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Frantic, na moje oko to nawet znacznie sie rozni ten sam podklad w dwoch roznych formulach
Moglabys zrobic male ciapki na reku dla porownani tego cornsilka w tych formulach?
Jasne, ale to jutro, bo przy sztucznym świetle nic pewnie nie będzie widać.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez dostalam probke cienia Cozy (polecial do Majade, wiec ona cos wiecej powie)
Frantic tez licze na twoje porownanie Buff'd kontra EDM
Ok.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja tez dzis dostalam awizo wiec obstawiam ze bedzie to Buffd zamawiany 7 stycznia...
Na EDM zamawiane 23.12 juz przestalam liczyc...juz sie na nich obrazilam bo najwyrazniej w przeciwienstwie do innych amerykanskich firm ich paczki do Europy chyba płyną pontonem!!!!!
Hmm a może to EDM. Ja swoje próbki miałam wrzucone w zwykłą kopertę ze znaczkiem i leżała w skrzynce. Raczej rejestrowana nie była, więc i awiza bym nie dostała.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Frantic, super, ze już doszły

Powiem szczerze, że bardzo mi sie podoba róż Sugar Coated, jest zimny, jaśniutki czyli idealny dla mnie tylko nawet torebeczka uzupełniająca 3g wychodzi trochę drogo w porównaniu ceny go wagi (tak, wiem, przyzwyczaiłam się do dobrodziejstw EDM)

Testowałam podkłady i nie kupię żadnego, dlatego, ze za mocno kryją i zaznaczają mi suche skórki na nosie, brodzie, wszedzie, a EDM mi nic takiego nie robi
Ale ten róż to kocham
Ano super. Chociaż prawie każda z Was narzeka na te minerały, więc ja też na cuda nie liczę. Ale nawet jak nie polubię się z podkładami, to zamówienie na róże na pewno jeszcze zrobię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:03   #256
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A mi sie roze z Buff'd nie podobaja Oba odcienie jakie posiadam maja wyrazna poswiate, nie toleruje tego w rozach. Ciekawe czy EDM-owe roze z rodziny Matt beda prawdziwie matowe?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:07   #257
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Edyt, będziesz pewnie kolejną niezadowoloną z formuły Orginal. Przy tak pięknej cerze Light z pewnością byłby odpowiedniejszy.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:17   #258
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A mi sie roze z Buff'd nie podobaja Oba odcienie jakie posiadam maja wyrazna poswiate, nie toleruje tego w rozach. Ciekawe czy EDM-owe roze z rodziny Matt beda prawdziwie matowe?
Hmm nie mam żadnego różu z Buff'd, natomiast bardzo mi się kilka spodobało z waszych kolekcji. Poświatę w różach akurat lubię, byle to było rozświetlenie a nie efekt bombki. Cóż, zaryzykuję chyba, albo poczekam jeszcze na więcej opinii o różach.

Róże matte w EDM są jak najbardziej matowe, więc jak takie lubisz, to powinnaś być zadowolona.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:17   #259
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

dostałam i ja na chwile obecną jestem b. zadowolona. mam custom mix'y wiec to już takie niewiadomoco. ale dostałam też [całkiem nieoczekiwanie od jednej z cudownych wizażanek ] podkład semi-matt, róże i cienie z EDM, wiec bedę mogła też porównać.

dziś na tapecie buff'd jutro EDM
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 17:49   #260
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Zjadło mi posta

doszła do mnie przesyłka
chyba rzeczywiście postanowili dopiescić klientki z kraju dzikiej tundry, bo zamawiałam 12, a dziś już są i mogę je podziwiać
chcę przetestować w dziennym świetle, ale szansa dopiero w niedzielę

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Spot, nie ma sensu się dzielić przesyłką. Jeśli nie zamawiasz więcej niż 18 sztuk opakowań 5 ml, to możesz wybrać wysyłkę poleconym priorytetem za 5 zł (opcja pojawi się w formularzu zamówienia).
ale to z ZSK?
ja pisałam o Conservatorie - wydaje mi się, że tam koło 10$
a przy okazji, czy pudełeczka z CS nie sa identyczne?
czekam jeszcze na relację Dominikab - czy można indywidualnie kupić takie opakowania od producenta, bo po co ściągać z za morza i stresować się kiedy dotrą
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:36   #261
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ja pisałam o Conservatorie - wydaje mi się, że tam koło 10$
a przy okazji, czy pudełeczka z CS nie sa identyczne?
czekam jeszcze na relację Dominikab - czy można indywidualnie kupić takie opakowania od producenta, bo po co ściągać z za morza i stresować się kiedy dotrą
Sorry, zamieszałam się. Na Conservatorie ceny wysyłki wychodzą bardzo różne, w zależności od ilości i wymiarów słoików. Za 20 szt. najmniejszych wychodzi ponad 11$. Buff'd też ma słoiczki, nawet nie takie drogie, jeśli chce się tylko kilka. A przesyłka tańsza.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:42   #262
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

kurde..a ja zamawiałam 6 stycznia i nadal nic
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:01   #263
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
czekam jeszcze na relację Dominikab - czy można indywidualnie kupić takie opakowania od producenta, bo po co ściągać z za morza i stresować się kiedy dotrą
No niestety nie odpisali mi jeszcze.
Jutro zacznę ich molestować, bo też mi zależy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:06   #264
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Echhh....miec taką cudna cere jak Twoj avatarek...
Tez bym chciala i jestem na dobrej drodze mam nadzieje

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Edyt, będziesz pewnie kolejną niezadowoloną z formuły Orginal. Przy tak pięknej cerze Light z pewnością byłby odpowiedniejszy.
Nie zapeszac mi tu Jak juz pisalam mam jeszcze troche do ukrycia, blizny po tradziku nie zeszly mi jeszcze do konca i przebijaja, a i czasem cos wyskoczy.
Jutro postaram sie zrobic taki sam test na twarzy, bo jednak szyja to nie to samo co skora na twarzy i zobacze co z tego wyjdzie, ale obawaim sie ze nie obejdzie sie bez mieszania.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:43   #265
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
kurde..a ja zamawiałam 6 stycznia i nadal nic
Lukrecjo, 14 dni maksymalnie można czekać i to pewnie trzeba liczyć robocze. Tobie mija dopiero 9 dzień roboczy.

Skrzynkę trzeba sprawdzać, bo to przesyłka nierejestrowana, w niezbyt dużej kopercie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:43   #266
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Sorry, zamieszałam się. Na Conservatorie ceny wysyłki wychodzą bardzo różne, w zależności od ilości i wymiarów słoików. Za 20 szt. najmniejszych wychodzi ponad 11$. Buff'd też ma słoiczki, nawet nie takie drogie, jeśli chce się tylko kilka. A przesyłka tańsza.
a widziałaś gdzieś ich zdjęcie?
jak zdecyduję sie na pełnowymiarowe, to chciałabym, żeby jeszcze ładnie wyglądało - wiem pewnie za dużo bym chciała

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No niestety nie odpisali mi jeszcze.
Jutro zacznę ich molestować, bo też mi zależy
koniecznie zdaj relację
byłoby fajnie gdyby się udało
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:48   #267
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Lukrecjo, 14 dni maksymalnie można czekać i to pewnie trzeba liczyć robocze. Tobie mija dopiero 9 dzień roboczy.

Skrzynkę trzeba sprawdzać, bo to przesyłka nierejestrowana, w niezbyt dużej kopercie.
wiem wiem, ale jak czytam, że niektórym w kilka dni przychodzą to czuję niecierpliwość
Skrzynkę sprawdzam namiętnie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:48   #268
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a widziałaś gdzieś ich zdjęcie?
jak zdecyduję sie na pełnowymiarowe, to chciałabym, żeby jeszcze ładnie wyglądało - wiem pewnie za dużo bym chciała
Opakowania pełnowymiarowe podkładów wyglądają tak (o ile nic się nie zmieniło);
http://shadesofu.blogspot.com/2008/0...-my-buffd.html

Puste słoiczki o większej pojemności wyglądają zwyczajnie:
http://www.buffd.com/index.php?main_page=index&cPath=27

Te z Conservatorie ładniejsze.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 19:55
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:15   #269
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Donoszę o pierwszych testach:

Formuła Light jest kremowa i dobrze się nakłada, ma mnóstwo drobinek, nie jest perłowa jak original glo EDM, tylko raczej ma drobinki, widać je pod światło. Na twarzy nie są nachalne. Kryje dobrze. Bardziej będzie pasować osobom które lubią np. original glo i semi-matte z EDM. Raczej nie włazi w pory i nie tworzy maski. Tę formułę mogę polecić wyżej wymienionym osobom.

Formuła Orginal jest bardzo sucha, trudno się ją nakłada, podkreśla rozszerzone pory. Na mojej twarzy powstają bardzo trudne do rozprowadzenia skupiska podkładu, który uwidocznia każdą niewielką suchość skóry. Podkład jest grudkowaty. W przeciwieństwie do Light wchodzi w linie mimiczne, każde zagięcie skóry. Kryje dobrze, ale nie równomiernie, nie gładko, niestety wchodzi w pory i tam jest bardzo widoczny. Jest zupełnie matowy. Myślę, że osbom które chcą ukryć rumień ale z gładką, młodą cerą by najbardziej pasował, bo jest kryjący. W porówaniu do Intensive EDM ta formuła jest bardziej kryjąca i trudniejsza do rozprowadzenia. Nie polecam, nie odradzam, przetestujcie

Róż i puder są bardzo ładne, mają drobinki (nie testowałam ich na twarzy).

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:17
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:19   #270
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Widzę, że wiele z Was dzisiaj dostało swoje próbki, a u mnie nic Może jutro.. Naomi, ładne porównanie
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.