Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 10:28   #181
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Powiedział, że chchiałby żeby wszystkie kobiety tak tańczyły jak ja i że jestem piekna...chciał byc miły i kłamał ale ja się nie gniewam Po piatku się załamałam więc wczoraj miałam zwrot
to Ty kłamiesz, nie on
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:29   #182
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

ferg, już pisalam, ona jest otoczona dziećmi [chodzi do przedszkola przecież] i nie imponuje jej to
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:30   #183
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Frenka , nie chcę się kłocić . Zapraszam Cię do mnie to ci pokaże piekne kobiety.Acha- Weź te swoją torbę za pół miliona baksów
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:31   #184
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Od mojego tancerza wczorajszego Mega przystojny , wysoki norweg Pierwszy raz tańczyłam z chłopakiem na baletach , oczywiście nie za ręcę , tylko się znim bawiłam. Nie był pijany i mnie nie macał więc tutaj to rzadkość No był tez z kolegami którzy na zmianę ze mną tanczyli , później juz bawilismy się wszyscy razem Ale młody- 22 lata A rózę nie wiem skąd wytrzasnął Powiedział, że chchiałby żeby wszystkie kobiety tak tańczyły jak ja i że jestem piekna...chciał byc miły i kłamał ale ja się nie gniewam Po piatku się załamałam więc wczoraj miałam zwrot
Frenka poszła się prasować Nie bądź żyła
Ale mnie denerwujesz

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Frenka ciężko pracuje :P mózg jej zaczyna parować, ale na razie jest nieźle. Kasę bierzcie, bo dzisiaj za mnie miliona dolarów to by nikt nie dał :P
Sel, no to na co przepuszczamy?

Fergusku, trzymam kciuki, żeby finansowe sprawy potoczyły się po twojej myśli Cieszysz się, że wracasz?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:32   #185
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Sel jak klamal. prawde mowil! sliczna jestes!
mi sie tak chce na dysko. ale mego chlopa wyciagnac to masakra jakas. zreszta on tanczyc nie umie
potrzebuje towarzystwa, a tego nie posiadam niestety.
ja z Tobą pójdę, ja w czwartek powinnam iść na miasto, bo moja przyjaciółka urodziny robi, no ale nie idę- z naszej czwórki one 3 idą w towarzystwie swych TŻtów, nie będę robić za hm... 7 koło u wozu?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:35   #186
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ferg, już pisalam, ona jest otoczona dziećmi [chodzi do przedszkola przecież] i nie imponuje jej to
Il, ona jest już w sumie duża, skoro nic nie działa, to może psycholog by pomógł?

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18813219]ja z Tobą pójdę, ja w czwartek powinnam iść na miasto, bo moja przyjaciółka urodziny robi, no ale nie idę- z naszej czwórki one 3 idą w towarzystwie swych TŻtów, nie będę robić za hm... 7 koło u wozu?[/QUOTE]
Ania, weź się nie wygłupiaj, przecież to twoja przyjaciółka. Lepiej wykorzystaj sytuację Zaproś kogoś, kogo naprawdę lubisz, kto ci się podoba. I powiedz mu prawdę - nie mam z kim iść, lubię cię, masz ochotę mi towarzyszyć?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:38   #187
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Frenka , nie chcę się kłocić . Zapraszam Cię do mnie to ci pokaże piekne kobiety.Acha- Weź te swoją torbę za pół miliona baksów
No ja wiem, jak wyglądają Norweżki, całkiem sporo tu się takich kręci (Norwegów też ) Ale Ty nie wiesz, że bardziej się podoba to, czego na co dzień nie ma? (mieszanie się genów i takie tam... ) Ile można się patrzeć na nordycki typ urody? :P
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:44   #188
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W dzieciństwie to się mówiło u mnie na podwórku "ja się ciebie nie boję, bo mam w d.... naboje"
Hehhe..u mnie też to było popularne na podwórku
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Sel jak klamal. prawde mowil! sliczna jestes!
Ja nie mówię że jestem brzydka , jestem zwyczajną dziewczyną. Gdybym rano nie wyglądała i bez mejka tak jak wyglądam to może bym się oceniała lepiej. Nie sztuka jest się wymalować...ja już się stresuje jak rano będę wstawała przy nowym facecie...będę sobie budzik ustawiać i czmychać do łazienki żeby sie bez mejka nie pokazywać

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no, jade "do miasta" umylam wlosy wlasnie
hehhe...to jak za starych czasów jak miałam 17 lat i jeżdziłąm do cioci na wieś na wakacje. Wody bieżżacej nie było więc pełna kąpiel tylko raz w tygodniu- w sobote przed baletami Jak sobie przypomnę mycie się w misce..hehhehe

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18813129] to Ty kłamiesz, nie on[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Sel- ale się usmialam z Twoich tekstów dziś rano zazdroszcze ci tych baletow tez wychodzilysmy z dziewczynami w dub, ale co to zaklub który otwierają o 11 a zamykają o 2-3. Nawet się nie zdaze rozkrecic nie ma jak imprezowanie w Polsce, z duża grupa znajomych mam nadzieje ze jak już wpadne do Ciebie to wyjdziemy gdzieś potanczyc
no to się wreszcie pojaw u mnie a nie mnie tutaj tylko straszysz TŻ cię do mnie nie puści po naszych rozmowach na Skype
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:48   #189
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja nie mówię że jestem brzydka , jestem zwyczajną dziewczyną. Gdybym rano nie wyglądała i bez mejka tak jak wyglądam to może bym się oceniała lepiej. Nie sztuka jest się wymalować...ja już się stresuje jak rano będę wstawała przy nowym facecie...będę sobie budzik ustawiać i czmychać do łazienki żeby sie bez mejka nie pokazywać
A właśnie, że sztuka
Poza tym nie panikuj, podobno rano bez makijażu jesteśmy urocze
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:48   #190
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
No ja wiem, jak wyglądają Norweżki, całkiem sporo tu się takich kręci (Norwegów też ) Ale Ty nie wiesz, że bardziej się podoba to, czego na co dzień nie ma? (mieszanie się genów i takie tam... ) Ile można się patrzeć na nordycki typ urody? :P
O !! Dobrze że wspomniałaś o genach...ostatnio przy rozmowie z koleżanką usłyszałam że takie mieszanie genów bardzo często jest przyczyną chorób płodu czego konsekwencją są wszelkie upośledzenia i takie tam . Wiesz coś na ten temat ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:55   #191
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
O !! Dobrze że wspomniałaś o genach...ostatnio przy rozmowie z koleżanką usłyszałam że takie mieszanie genów bardzo często jest przyczyną chorób płodu czego konsekwencją są wszelkie upośledzenia i takie tam . Wiesz coś na ten temat ???
koleżance się pomyliło - mieszanie się podobnych genotypów powoduje upośledzenia i choroby dziedziczne
popatrz choć na wszelkie rody królewskie

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

kami, jakoś sobie nie wyobrażam, żeby cos pomógł
zastosuję drastyczna metodę, trudno prania się nie obawiam, tylko trochę mi jej szkoda
uparciuszek jeden
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:56   #192
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ilona dobrze mówi, właśnie różnorodność jest dobra- mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych (np. u ortodoksyjnych żydów przed ślubem potrzebne jest badanie genetyczne- właśnie dlatego, że przez długie lata żenili się między sobą i wyjściowo mają więcej mutacji)
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:59   #193
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ilona dobrze mówi, właśnie różnorodność jest dobra- mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych (np. u ortodoksyjnych żydów przed ślubem potrzebne jest badanie genetyczne- właśnie dlatego, że przez długie lata żenili się między sobą i wyjściowo mają więcej mutacji)
najśmieszniejsze jest to, że tak popularna była idea utrzymania "czystości krwi" a paradoksalnie wyszło coś zgoła innego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:00   #194
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

No kurcze..muszę o tym porozmawiać z moim lekarzem ...zapytam się czy to prawda..tak dla ściemy Miałam coś tam na studiach ale to dawno temu było :d Dzięki dziewczyny za oświecenie Już się bałam że to prawda
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:00   #195
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Sel, nie ni mialam myc wlosy, ale musialam przyspieszyc z powodu wyjazdu
i sie nie stresuj, ponoc ta naturalnosc jest najfajniejsza.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:00   #196
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

EJ!! bez paniki z tym okresem!
przy tabsach nie ma de facto okresu, bo nie ma owulacji. wystepuje krwawienie z odstawienia i jak go nie ma to tez od razu o niczym nie swiadczy
ja bym sie nie przejmowala, ale skoro i tak idziesz do gina to niech zbada
oprocz wkladki i plastrow jes jeszce krazek nova ring czy jakos tam, hormony ma bodaj takie same jak cilest przy czym nie ma pewnosci, ze jak nie tolerujesz cilestu to krazek tez nie dla ciebie
no generalnie o anty to ja moge godzinami

Podoba mi sie nowa ania dabrowska

mieszanie sie genow jest chyba dobre, zapewnia wieksza zmiennosc genetyczna itd
no a co do mieszania podobnych genetypow- wlasnei dlatego kazirodztwo jest nielegalne

no i ogladalam wczoraj urodzonych mordercow, czy ja juz pisalam ze kocham wszystko na co tarantino chocby kichnal?
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-04-25 o 11:03
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:00   #197
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

kami, jakoś sobie nie wyobrażam, żeby cos pomógł
zastosuję drastyczna metodę, trudno prania się nie obawiam, tylko trochę mi jej szkoda
uparciuszek jeden
Znasz ją najlepiej, działaj intuicyjnie Tak mi po prostu przyszło do głowy, że psycholog dziecięcy musi mieć do czynienia z takimi problemami, pewnie coś by podpowiedział.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:05   #198
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Znasz ją najlepiej, działaj intuicyjnie Tak mi po prostu przyszło do głowy, że psycholog dziecięcy musi mieć do czynienia z takimi problemami, pewnie coś by podpowiedział.
gadałam z dziewczynami [czyli wychowawczyniami] u nas w przedszkolu i twierdzą, że to nie jest nic nadzwyczajnego i nie ma się co stresować, z psycholożką [o jakże ja nie cierpie tego słowa - dziwoląg] też rozmawiałam
ale mnie już wkurza to zmienianie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:12   #199
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
najśmieszniejsze jest to, że tak popularna była idea utrzymania "czystości krwi" a paradoksalnie wyszło coś zgoła innego
właśnie! a z drugiej strony większość zakazów i nakazów religijnych w judaiźmie wypłynął ze względów zdrowotnych (zakaz jedzenia wieprzowiny, owoców morza etc.) związku chorób genetycznych z ożenkiem krewnych nie zauważono?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:23   #200
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

jejku..jak pomysle co się tam wyprawiało u szlachty to aż mnie na wymioty bierze .
Wczoraj rozmawiałam z moim kolegą o wszystkim . Rozmawialiśmy o partnerstwie i opowiedział mi o jednej dziewczynie . Mówi że bardzo miłą i ogólnie ok , ale miała jakiś dziwny stosunek z bratem . Jak powiedział że się przytulają i całują w policzek to nie wiedziałam co o tym myśleć...bo przecież można żyć bardzo blisko z rodzeństwem . Ale jak powiedział że zaprosiła go domu na jakiś film ,on siadł an fotelu...a oni leżeli czule przytuleni na kanapie jak para...mowi że czuł się tak źle że nie mógł na to patrzeć...ja też jak sobie wyobraziłam te rodzeństwo przytulone , leżące na kanapie to mi się nie dobrze zrobiło. Ja nie mam rodzenstwa , ale mi też się to chore wydaje
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:31   #201
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
właśnie! a z drugiej strony większość zakazów i nakazów religijnych w judaiźmie wypłynął ze względów zdrowotnych (zakaz jedzenia wieprzowiny, owoców morza etc.) związku chorób genetycznych z ożenkiem krewnych nie zauważono?
nie, bo łatwiej zwalić na gniew boży
zresztą wiesz, że judaizm specyficznie do medycyny podchodził, fizjologia była nieczysta, krew nieczysta itd
genetyka jest stosunkowo młoda gałęzią

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

kurde, musze znów wymyślać strój bo się okazało, że imprezka grillowa
a ja sobie przygotowałam szyfonową kwiecista bluzkę, szarą mini i burgundowe rajstopy do szpilek
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:34   #202
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Violus, odstaw je kochana, i nie stresuj się już.. Stres tylko obciąża organizm (ale wiem, łatwo powiedzieć..) ja już nie biorę, wprawdzie dopiero dwa tyg i nie miałam jeszcze "normalnego" okresu, ale narazie czuje się, odpukac, świetnie- bóle trochę zmalaly, cera-bałam się wysypu pryszczy i guli- a tu nic, gładko jak nigdy, no i poprostu będziemy się zabezpieczać inaczej- a jak nawet rozmawialiśmy wiele razy i Wam również pisałam- jeśli będzie junior to tylko będziemy się cieszyć i ominie nas szopka ze ślubem
No my niestety jeszcze nie możemy sobie pozwolić na taki komfort w myśleniu


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
moze uda mi sie cos fajnego kupic. potrzebuje bluzek. jesli mam jechac na te spotkanie klasowe to musze cos kupic, bo wstyd, zalozyc nie mam co.
Pochwal się koniecznie po powrocie


Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
EJ!! bez paniki z tym okresem!
przy tabsach nie ma de facto okresu, bo nie ma owulacji. wystepuje krwawienie z odstawienia i jak go nie ma to tez od razu o niczym nie swiadczy
ja bym sie nie przejmowala, ale skoro i tak idziesz do gina to niech zbada
oprocz wkladki i plastrow jes jeszce krazek nova ring czy jakos tam, hormony ma bodaj takie same jak cilest przy czym nie ma pewnosci, ze jak nie tolerujesz cilestu to krazek tez nie dla ciebie
no generalnie o anty to ja moge godzinami
Wiem, że to sztuczne krwawienie a nie okres - mówię skrótowo. Mimo wszystko coś chyba jest nie tak, bo skoro to krwawienie z odstawienia to powinno występować po każdym odstawieniu, nie uważasz? Bez względu na stres czy dietę. Także jednak się martwię...

Co do krążków, wkładek - pisałam, że nie jestem przekonana do tego typu metod dziwnie bym się czuła na samą świadomość, że mam coś w środku. A z cilestem nigdy nie miałam do czynienia. Od początku jestem na Novynette.

ech


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ale jak powiedział że zaprosiła go domu na jakiś film ,on siadł an fotelu...a oni leżeli czule przytuleni na kanapie jak para...mowi że czuł się tak źle że nie mógł na to patrzeć...ja też jak sobie wyobraziłam te rodzeństwo przytulone , leżące na kanapie to mi się nie dobrze zrobiło. Ja nie mam rodzenstwa , ale mi też się to chore wydaje


jakiś tam cmok w policzek dla brata / od brata rozumiem (np. z okazji imienin czy za przysługę) ale leżeć przytulonym? w życiu, fuj! Brat to jak kumpel (ewentualnie jak wróg też się zdarza ) ale nigdy w życiu żadnego przytulania czy trzymania się za ręce... brrr.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:34   #203
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Il...dziisaj grilujesz ??? To grilujemy razem Jak przyszłam o 3 rano domu to peklowałam karkówkę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:36   #204
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

nie no zwiazek napewno istnieje
u roslin tez jesli sa podobne geny to potomstwo jest slabsze, choruje itp

Violl, ja nie mialam kilka razy krwawienia z odstawienia, luz zbadac sie zbadaj, ale bez paniki za wczasu
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-04-25 o 11:39
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:48   #205
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Violl, ja nie mialam kilka razy krwawienia z odstawienia, luz zbadac sie zbadaj, ale bez paniki za wczasu
Mówisz...? Ale... ja już nie mam drugi raz z rzędu ostatni raz okres miałam 3 miesiące temu. Staram się zachować spokój, chociaż gdzieś z tyłu głowy mam dziwne myśli. Do wtorku muszę zdecydować, czy brać jeszcze jedno opakowanie (na wypadek gdybym miała nie odstawiać) czy nie.


I ja też dzisiaj grilluję, nadal nie mam pomysłu na ciuchy pewnie stanie na dżinsach, topie i kardiganie.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:55   #206
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ilonko, no ona jest poprostu wielka indywidualistka tez macie grila dziś? Ja zapraszam do mnie na wieś, karczek marynuje się od wczoraj, dipy, świeże warzywa i allohole, kto wpada?


Boże moi bracia zawsze mnie przytulaja na powitanie ale u nas wszyscy są tacy wylewni- ale leżeć i przytulac się obrzydliwe!

Kamilko no cieszę się, będzie mi się tesknic ale naladowalam baterie i już chcemy z tztem być sami, no swoim
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:01   #207
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Il...dziisaj grilujesz ??? To grilujemy razem Jak przyszłam o 3 rano domu to peklowałam karkówkę

no ja o 7 seifredo robiłam, bo jak przyjechaliśmy wieczorem to już nie mialam sumienia włączać dzieciakom miksera [dobra wymówka]
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
I ja też dzisiaj grilluję, nadal nie mam pomysłu na ciuchy pewnie stanie na dżinsach, topie i kardiganie.
no u mnie stanęło na dżinsie ale w postaci spódnicy, znaczy rajstopy zostają, szpile na koturny a na gorę jakiś golf i kamizela

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Ilonko, no ona jest poprostu wielka indywidualistka tez macie grila dziś? Ja zapraszam do mnie na wieś, karczek marynuje się od wczoraj, dipy, świeże warzywa i allohole, kto wpada?


Boże moi bracia zawsze mnie przytulaja na powitanie ale u nas wszyscy są tacy wylewni- ale leżeć i przytulac się obrzydliwe!

Kamilko no cieszę się, będzie mi się tesknic ale naladowalam baterie i już chcemy z tztem być sami, no swoim
co prawda to prawda, ciekawe po kim to ma
wpadłabym ale mi się teściu zbrazi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:07   #208
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

kto mi zrobi śniadanie??? do grila daleko...
no i kawunie sobie zrobię
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:09   #209
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Mówisz...? Ale... ja już nie mam drugi raz z rzędu ostatni raz okres miałam 3 miesiące temu. Staram się zachować spokój, chociaż gdzieś z tyłu głowy mam dziwne myśli. Do wtorku muszę zdecydować, czy brać jeszcze jedno opakowanie (na wypadek gdybym miała nie odstawiać) czy nie.
mozesz brac, z tego co sie orientuje to nic sie nie stanie (ew plodowi, odpukac) tylko nie pij alko na wszeli wypadek
ja mialam np coraz skapsze krwawienie, wiec moze z czasem faktycznie moze zanikac
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:23   #210
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Jakby ktoś potrzebował noclegu na zjazd to się polecam
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.