Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 17:19   #2491
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Dziękuję... !

A jak chromographic? Któraś z dziewczyn już pisała, że całkiem fajny, ale chętnie usłysze tez druga opinię Nie wygląda sztucznie na wewnętrznej linii oka?
Ja przetestowalam i u mnie (blady, chlodny typ z brazowymi oczami ) ten kolor jakos troche dziwnie na mnie wyglada Wole bialasa
Ale za kilka dni wypowie sie inna osoba
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:36   #2492
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Czy ewentualnie znalazłaby się jakaś dobra dusza, która kupilaby dla mnie trzy rzeczy z TTB i jedną z PaP? ewentualnie...
Podobają mi się Lustre Drops Pink Rebel... jakie można dla nich znaleźć zastosowanie oprócz kości policzkowych?? jakieś pomysły?
Kasiu, nie ma problemu, służę pomocą

Lustre drops - na nogi!

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2010-05-04 o 17:37
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:41   #2493
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Czy ewentualnie znalazłaby się jakaś dobra dusza, która kupilaby dla mnie trzy rzeczy z TTB i jedną z PaP? ewentualnie...
Podobają mi się Lustre Drops Pink Rebel... jakie można dla nich znaleźć zastosowanie oprócz kości policzkowych?? jakieś pomysły?
jako highlight pod brwi?!
wymieszane z podkładem (tak jak można robić ze strobe). może na powiekę pod cień?!
Jutro postaram się zrobić swatche, o ile znajdę czas w ciągu dnia o normalnym świetle, bo wieczorem z lamą to nie to samo.

Ja Ci mogę Kasiu coś kupić, ale w Polsce będę dopiero 11 czerwca wieczorem, więc sporo musiałabyś się naczekać.


M-habibi, a którego kupiłaś? Mi się wydaje, że na nich nie można opierać się dobierając je odpowiednio wg podkładu. Wydaje mi się, że nie pasują też do każdego makijażu tak jak fascinating.

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-05-04 o 17:45
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:52   #2494
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Kasiu, nie ma problemu, służę pomocą

Lustre drops - na nogi!

merci.
zastanawiam się tylko czy w UK nie byłoby taniej.. nie wiem po ile LD są u nas, ale jak tak wyliczam to mi wychodzi 207zł za same cienie... a w funtach 218 razem z Dropsami...
a na nogi to samo czy z balsamem? no i różowe by się nadało, nie lepiej brązowe?
Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
jako highlight pod brwi?!
wymieszane z podkładem (tak jak można robić ze strobe). może na powiekę pod cień?!
Jutro postaram się zrobić swatche, o ile znajdę czas w ciągu dnia o normalnym świetle, bo wieczorem z lamą to nie to samo.

Ja Ci mogę Kasiu coś kupić, ale w Polsce będę dopiero 11 czerwca wieczorem, więc sporo musiałabyś się naczekać.
no jako highlight to tak jak tradycyjne pudry rozświetlające... myślę o bardziej niekonwencjonalnych zastosowaniach... chociaż z podkładem jest konwencjonalne a jakże musi być korzystne... zastanowię się nad wszystkimi opcjami, przemyślę, czy się doczekam do 11stego i dam znać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:57   #2495
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

merci.
myślę o bardziej niekonwencjonalnych zastosowaniach...
na wewnętrzną stronę biustu. Idealnie na wakacje
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:00   #2496
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

merci.
zastanawiam się tylko czy w UK nie byłoby taniej.. nie wiem po ile LD są u nas, ale jak tak wyliczam to mi wychodzi 207zł za same cienie... a w funtach 218 razem z Dropsami...
a na nogi to samo czy z balsamem? no i różowe by się nadało, nie lepiej brązowe?
ok, ale jakby co - to pisz.
A jak bardzo ten róż jest różowy? On chyba daje taki delikatny poblask, więc myślę, że na nóżki też można chalpnąć trzeba go nieco rozrzedzić, tak jak pisałaś balsamem.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:03   #2497
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ja przetestowalam i u mnie (blady, chlodny typ z brazowymi oczami ) ten kolor jakos troche dziwnie na mnie wyglada Wole bialasa
Ale za kilka dni wypowie sie inna osoba
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 18:31   #2498
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny a znacie jakis tanszy odpowiednik cienia Satin Taupe albo Smoke&Diamonds i Vanilla??
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:48   #2499
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
jako highlight pod brwi?!
wymieszane z podkładem (tak jak można robić ze strobe). może na powiekę pod cień?!
Jutro postaram się zrobić swatche, o ile znajdę czas w ciągu dnia o normalnym świetle, bo wieczorem z lamą to nie to samo.
.
to dokładnie tak jak napisałaś:jak strobe liquid i każdy inny płynny rozświetlacz, czyli ja tak: mieszam z podkładem (ale kiedyś rzadziej, bo i tak na brak błysku cery nie narzekałam), na kości policzkowe, na łuk kupidyna, na powieki jako cień i jako baza pod cień, na łuk brwiowy i w kąciku oka, ostatnio zdarzyło mi się na włosy (co prawda dziś w skutek małej pomyłki z blondynki stałam sie szatynką, a nawet prawie brunetką ), ale super rozjaśnia i rozświetla jasne pasemka. Czasem solo na usta lub pod bezbarwny błyszczyk.
Super jest też rada z stosowaniem na biust- efekt powiększenia zawsze mile widziany
Aż mi sie zachciało TTB
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:50   #2500
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
na wewnętrzną stronę biustu. Idealnie na wakacje
OOoo! a tam czasem brązerem z drobinkami pudruje a o tym nie pomyślałam!

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
ok, ale jakby co - to pisz.
A jak bardzo ten róż jest różowy? On chyba daje taki delikatny poblask, więc myślę, że na nóżki też można chalpnąć trzeba go nieco rozrzedzić, tak jak pisałaś balsamem.
http://i685.photobucket.com/albums/v...2/DSCF4301.jpg Lipglosseater załącza zdjęcia z kolekcji Style Warrior... ten brązik w sumie też ładny, ten środkowy..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:36   #2501
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
na łuk kupidyna,
o tak, tak, potwierdzam - w tym miejscy najlepiej sprawdzają się płynne rozświetlacze, no i te MACowe sa całkiem trwała, tak jakby przywierają, więc rozświetlenie nie znika tak szybko - przynajmniej u mnie jak po użyciu czegoś pudrowego.

aha! przypomniało mi się, że użyty w kąciku oka mnie podrażniał (dodaję, że noszę soczewki i mam wyjątkowo wrażliwe oczy )

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2010-05-04 o 19:38
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:52   #2502
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ale postów nastukaliście przez długi weekend

Pamiętacie może ile kosztują Luster Drops? Szkoda, że te buteleczki są takie malutkie, 18 ml nie wróży bardzo długiego użytkowania...
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:13   #2503
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hej mam trochę głupie pytanie ale w szminkach mac wykończenie frost to jakie jest dokładnie??

Sory za głupotę ale nie mam pojęcia
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:59   #2504
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
M-habibi, a którego kupiłaś? Mi się wydaje, że na nich nie można opierać się dobierając je odpowiednio wg podkładu. Wydaje mi się, że nie pasują też do każdego makijażu tak jak fascinating.
Testowalam ten ciemniejszy Tak, na pewno nie pasuje do kazdego makijazu. Nie wiem, moze mi w jasniejszym byloby lepiej
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:05   #2505
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej mam trochę głupie pytanie ale w szminkach mac wykończenie frost to jakie jest dokładnie??

Sory za głupotę ale nie mam pojęcia
takie perłowe, zmrożone ale bywa też metaliczne
takie jak tu mniej więcej: http://3.bp.blogspot.com/_UoF7RC-oXw...0/IMG_7455.png
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:11   #2506
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dzięki za info, bo udało mi się upolować na wymianie kosmetycznej szminkę Maca Costa Chic i czytałam że jest to wykończenie frost i chciałam się czegość dowiedzieć.

A może któraś z was używała jest szminki ??
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 22:23   #2507
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Costa Chic jest super, ja mam podobny kolor w wersji amplified creme - vegas volt costa chic i vegas volt są zbliżone. Kolor CC jest bardziej niejednoznaczny jak dla mnie: taki letni koraloróż. Jak "mierzyłam" go w macu to wchodził bardziej w róż, dlatego wybrałam vegas, ale u koleżanki z kolei wychodził czysty koral, także chyba od pigmentacji ust to zależy

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2010-05-04 o 22:25
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 23:30   #2508
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Testowalam ten ciemniejszy Tak, na pewno nie pasuje do kazdego makijazu. Nie wiem, moze mi w jasniejszym byloby lepiej
Ja kupiłam ten ciemniejszy, on lekko wpada a żółć i na pewno nie będzie pasował do jaśniutkich karnacji (pasuje mi już NC25 a niedługo dobiję pewnie do 30) u mnie praktycznie nie odróżnia się natomiast ten jeśniejszy ma różową tonację i jest naprawdę jasny , u bladolicych może się sprawdzić

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
ok, ale jakby co - to pisz.
A jak bardzo ten róż jest różowy? On chyba daje taki delikatny poblask, więc myślę, że na nóżki też można chalpnąć trzeba go nieco rozrzedzić, tak jak pisałaś balsamem.
Jest dość jasny, ma perłowy połysk i chłodną tonację. Przyznam , że LD nie przypadły mi do gustu, testowałam oba. Różowy przy mojej karnacji wygląda dziwnie a ten złotawy nie daje prawie w ogóle efektu. Powiem szczerze, że nie widzę o co tyle hałasu Są baardzo malutkie, nie wiem czy wydajne, tu może podpowie ktoś, kto ma ten produkt z poprzedniej kolekcji.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-05-04 o 23:35
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 00:46   #2509
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Testowalam ten ciemniejszy Tak, na pewno nie pasuje do kazdego makijazu. Nie wiem, moze mi w jasniejszym byloby lepiej
ja zamówiłam właśnie ten jaśniejszy.. nie mam pojęcia czy mi będzie pasował.. ale można go ponoć używać jako korektora, więc w ostateczności takie będzie jego zastosowanie

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Jest dość jasny, ma perłowy połysk i chłodną tonację. Przyznam , że LD nie przypadły mi do gustu, testowałam oba. Różowy przy mojej karnacji wygląda dziwnie a ten złotawy nie daje prawie w ogóle efektu. Powiem szczerze, że nie widzę o co tyle hałasu Są baardzo malutkie, nie wiem czy wydajne, tu może podpowie ktoś, kto ma ten produkt z poprzedniej kolekcji.
no właśnie ja też nie ale powiem też szczerze, że w ogóle nie miałam chrapki ani na PaP ani na TTB.. a kupiłam kilka rzeczy i zamówienie składałam w wielkiej nerwówce, żeby mi przypadkiem czegoś nie wykupili zaczyna mnie to przerażać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-05-05 o 00:48
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 01:05   #2510
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czemu nie tuszujesz korektorem? fiolety odpowiednio dobrane pięknie podkreślają zielone oczy, Marti na przykład potwierdzam, że jej pasują
Niestety wszystkie testowane przeze mnie korektory paskudnie zbierały mi się w zmarszczkach mimicznych pod oczami. Podobnie, jak gęstsze podkłady - i nie wiem, co gorsze - te sińce, czy też "ruloniki" z substancji, która miast ukryć, jeszcze bardziej przyciąga wzrok ku niedoskonałościom.

Dziękuję za kolejne propozycje cieniowe i za namiary na panią Anię Korneckąz krakowskiego MAC - a. Tylko zapytam jeszcze - czy wypada tak po prostu wejść i o nia konkretnie - z imienia i nazwiska sie dowiedzieć (troche mi głupio), czy tez można ją jakoś zidentyfikować wizualnie?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:46   #2511
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja zamówiłam właśnie ten jaśniejszy.. nie mam pojęcia czy mi będzie pasował.. ale można go ponoć używać jako korektora, więc w ostateczności takie będzie jego zastosowanie


no właśnie ja też nie ale powiem też szczerze, że w ogóle nie miałam chrapki ani na PaP ani na TTB.. a kupiłam kilka rzeczy i zamówienie składałam w wielkiej nerwówce, żeby mi przypadkiem czegoś nie wykupili zaczyna mnie to przerażać
idź na odwyk mogę iść z Tobą
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:01   #2512
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dobre Duszyczki zwracam sie do Was z prośba o opinie na temat autentycznosci tej paletki, mniej wiecej sie orientuje jakie paletki ma MAC ale w limitowankach juz zupelnie nie. Znalazlam cos takiego na Ebay:
http://cgi.ebay.co.uk/Mac-Eye-Shadow...item255849a99f
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:09   #2513
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dobre Duszyczki zwracam sie do Was z prośba o opinie na temat autentycznosci tej paletki, mniej wiecej sie orientuje jakie paletki ma MAC ale w limitowankach juz zupelnie nie. Znalazlam cos takiego na Ebay:
http://cgi.ebay.co.uk/Mac-Eye-Shadow...item255849a99f

Limitowanka świąteczna, nie pamiętam - chyba z 2008 roku. Wygląda przyzwoicie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:51   #2514
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten ciemniejszy, on lekko wpada a żółć i na pewno nie będzie pasował do jaśniutkich karnacji (pasuje mi już NC25 a niedługo dobiję pewnie do 30) u mnie praktycznie nie odróżnia się natomiast ten jeśniejszy ma różową tonację i jest naprawdę jasny , u bladolicych może się sprawdzić

Ciekawe jak bedzie pasowal Ani

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja zamówiłam właśnie ten jaśniejszy.. nie mam pojęcia czy mi będzie pasował.. ale można go ponoć używać jako korektora, więc w ostateczności takie będzie jego zastosowanie


no właśnie ja też nie ale powiem też szczerze, że w ogóle nie miałam chrapki ani na PaP ani na TTB.. a kupiłam kilka rzeczy i zamówienie składałam w wielkiej nerwówce, żeby mi przypadkiem czegoś nie wykupili zaczyna mnie to przerażać
zdaj koniecznie relacje

to sie nazywa nalog Marti, nalog...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:09   #2515
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Limitowanka świąteczna, nie pamiętam - chyba z 2008 roku. Wygląda przyzwoicie
Dziekuje za odpowiedz
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:21   #2516
Aiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

We Wrocku już wszystkie szminki z To the beach wykupione Przyznać się która to!
Aiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:47   #2517
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
idź na odwyk mogę iść z Tobą
chętnie.. masz jakieś namiary na ośrodek.. najlepiej zamknięty

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
zdaj koniecznie relacje

to sie nazywa nalog Marti, nalog...
zdam na pewno

mam na imię Marta i jestem anonimową MACoholiczką
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:13   #2518
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej mam trochę głupie pytanie ale w szminkach mac wykończenie frost to jakie jest dokładnie??

Sory za głupotę ale nie mam pojęcia
połyskujące, taka jakby perła, ale nie całkiem. Określenie frost dobrze oddaje efekt- taka jakby zmrożona wartwa. Niektórzy bardzo nie lubią tego wykończenia, ale np. u mnie przy naturalnie ciemnych ustach, tylko ono pozwala na widoczny, ładny efekt (no oczywiście nie mówię tu o wersjach kryjących czy matowych, tylko o frost-lustre-glaze i z tych 3 tylko frost w ogole ujawnia się na moich ustach)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:16   #2519
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
idź na odwyk mogę iść z Tobą
ja też ja też! melduję gotowość...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:12   #2520
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aiah Pokaż wiadomość
We Wrocku już wszystkie szminki z To the beach wykupione Przyznać się która to!
Już? Tak szybko? Ja niewinna bo tylko parę rzeczy z PaP kupiłam

Chciałabym ogłosić odwyk ale zamarzył mi się jakiś jaśniutki biszkoptowy cień do Memorabili
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.