Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 08:26   #3271
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cały wieczór mnie nie było i nie ma to jak z rana przy pokrzywie poczytac co naskrobałyscie


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Matko ile naskorbałyście - czytałam was ze 40 minut

Kurtka oddana uff - bez męża by się pewnie nie udało - bo babka chciała się wykpić - ale zarzucił kilka paragrafów i nie miała wyjścia


oo widzę, że Twój mąż z tej samej branzy co ja tzn jak się wszystko uda, bo jestem na 3 roku dopiero albo i już


bunny, próbowałam zrobic tego warkocza, ale wyszła mi bardzo nieudana podróbka chyba musze przyjaciółkę do tego zaangażować, ale jak sobie przypomne nasze próby zrobienia mi fryzury -kokardy to smiac mi się chce
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 08:46   #3272
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Uffff watek nadrobiony.Matko ale skrobiecie.Musze sobie dobrać do umowy internet do tel.Czasami siedzę w pracy i się nudzę to mogla bym się do was przyłączać no i nadrabiania mniej by było.

Mysia
nic nie chce mówić ale CZY NIE MÓWIŁAM!!!!!
No teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem zabieraj się za szorowanie łepetynki i pomalujesz się tuz przed świętami.
no mówiłas, ze ta pianka do d..py, ale mnie się w głowie nie mieściło, że kolor złocisty oznacza popielaty




Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


Mysia noo masz popielaty odcien jak nic Ale glowa do gory na pewno sie wyplucze Jak bedziesz myc wloski to nawet pochodz tak ze spienionym szamponem z 10min, ja tak robilam po garnierach i pomagalo
przed chwilką szorowałam. 2 x szampon potem maska z miodem i cytryną a potem znów 2x szorowałam i teraz z biovaxem i karite siedze sobie. Ale mam złe przeczucia, bo z tego co widziałam przy spłukiwaniu, to nadal sa ciemne, tylko te przy głowie robią sie rudawe a reszta dalej jakas bura..

Jak mi to nie zejdzie do środy, to zrobię kapiel rozjaśniająca i na to szmapon z paletty. Zal mi włosów, ale nie jestem w stanie chodzic z taką ciemnotą na głowie. Podejrzewam, ze taka kąpiel mi rozjasni w pare minut, bo to 1x nakładane. Bunny jak sądzisz?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-10 o 08:51
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 08:53   #3273
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
a jak myślicie, tak obiektywnie patrząc (jak wy byście zrobiły) czy robić tą 9% czy kupić 12% ?
Ja osobiście bym kupiła wodę 12%, znowu zrobiła pasemko i wtedy się zastanawiała czy robić całość, czy nie. Efekt z 12% naprawdę może być inny.

Bunny, nie, w opisie aukcji nie było napisane, że ta farba coś mi popali. A opis aukcji przeczytałam dokładnie, jak zawsze. I dla kogoś, kto nie uczy się na fryzjerkę, jak Ty - to może wcale nie być oczywiste.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:32   #3274
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć Dziewczyny,
udało mi się nadrobić Was w końcu jestem w Polsce na weekend i zaraz lecę na zkupki kosmetyczne, to obczaje te zachwalane podkłady kobo i może się skuszę na farbkę Bunny c12, a co jak mam okazje to czemu nie skorzystać
Wszystkie pazurki piękne! ja niestety nie mogę żelować ze względu na pracę malować zresztą też nie, więc tylko jak mam wolne to poszaleje.
Snow, ode mnie też 5 poleciała, Twoje włosy cudne jak zwykle
Mysia, faktycznie ciemno wyszło.. ach trzymam kciuki, żeby się szybko wymyło!
Kochaneczka, bardzo ładnie Ci wyszło i makijaż też super!
Yattamanka, szczęście, że udało się kurtkę oddać, powodzenia w poszukiwaniach nowej ja już wiem, że dostanę nową od TŻ na urodziny w przyszłym tygodniu, bo kategorycznie zabronił mi kupować :P
ok to się zbieram na łowy, mam nadzieje, że jakoś się powstrzymam od powrotu z całą siatą kosmetyków do włosów
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:50   #3275
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

rabitka, nie wiem co włozyli do tej farby.. ale nie jest to jasny blond..

Jestem po myciu, szorowaniu itd. Troszkę puściło, szczegolnie ten szarobłekitnofioletowy z pasemek. Ale nie rozjasniły sie za bardzo włosy, to nadal średni blond, takie 7,5. Kolor nazwałabym teraz złocistopopielatym, bo jednak ciepły odcien wychodzi trochę, ale połysk jest chłodny. Na plus jest to, ze włosy sa jednak pokryte bardzo dokładnie, równiez odrosty. Kolor jest praktycznie jendolity, tylko cieplejszy na czubku. Jeszcze ze dwa szorowania i moze bedzie jasniejszy. na co licze, wtedy dałabym spokoj z kąpielą rozjasniająca. Jednak nie jest to kolor, który mi odpowiada. Jest za chłodny i za ciemny, robi mi sie przy nim różowa buzia.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:52   #3276
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzis farbowanie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:59   #3277
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć! Wczoraj byłam u fryzjera chciałam mieć piaskowy blond. Mój kolor wyjściowy to bardzo bardzo sprany miedziany blond . O ile wczoraj w świelte sztucznym nie było tak zle, teraz przy swietle dziennym jestem po prostu żółta, taki wypłowiały kanarek albo coś w tym rodzaju. Zastanawiam się czy na takie włosy pomoże płukanka fioletowa? Czy może od razu lepiej kupić sobie rudą farbę i dać spokój ? Nie chce już katować żadnymi farbami bo rozjaśniałam już je kilka razy. A z takim czymś na głowie nie chce chodzić!
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 10:09   #3278
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc wszystkim
juz nadrobilam wasze wieczorno-nocne pisanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:36   #3279
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hej czy odpowie mi ktoś? nie wiem czy płukanka zniwelouje aż tak żolto-pomaranczowy odcien wlosow? Jest to raczej wynik tego ze mialam rude wlosy przed uzyciem rozjasniacza niż sam jego wynik, dlatego nie wiem czy ona podziała na taki trwały pigment we włosach?? Od razu powiem, że do miasta mam 30 minut drogi tramwajem, dlatego nie wiem czy warto jechać z takim kurczakiem na łbie, czy po prostu znow zrobic miedziany blond? Przeczytałam kilka wątków o płukankach na róznych forach, ale tam glownie dziewczyny płukały włosy , które zżółky bo dawno nie farbowały, lub ktore stosowały tylko na pasemka. Nikt nie pisał o użyciu na całość po nieudanym ekspermencie "blond" na rudawą już baze samą w sobie.
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:45   #3280
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


bunny, próbowałam zrobic tego warkocza, ale wyszła mi bardzo nieudana podróbka chyba musze przyjaciółkę do tego zaangażować, ale jak sobie przypomne nasze próby zrobienia mi fryzury -kokardy to smiac mi się chce
Spróbuj najpierw zapleść z obu stron zwykłe warkocze poziomo do tyłu- mogą być cieniutkie dosłownie z pasemek włosów. Jak to ci sie uda to już gładko potem ci pójdzie.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no mówiłas, ze ta pianka do d..py, ale mnie się w głowie nie mieściło, że kolor złocisty oznacza popielaty

przed chwilką szorowałam. 2 x szampon potem maska z miodem i cytryną a potem znów 2x szorowałam i teraz z biovaxem i karite siedze sobie. Ale mam złe przeczucia, bo z tego co widziałam przy spłukiwaniu, to nadal sa ciemne, tylko te przy głowie robią sie rudawe a reszta dalej jakas bura..

Jak mi to nie zejdzie do środy, to zrobię kapiel rozjaśniająca i na to szmapon z paletty. Zal mi włosów, ale nie jestem w stanie chodzic z taką ciemnotą na głowie. Podejrzewam, ze taka kąpiel mi rozjasni w pare minut, bo to 1x nakładane. Bunny jak sądzisz?
Ja bym jeszcze solidnie pomyła, może wcale kąpiel potrzebna nie będzie, zawsze to obciążenie dla włosów, ale w kilka minut powinno zejść.

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Ja osobiście bym kupiła wodę 12%, znowu zrobiła pasemko i wtedy się zastanawiała czy robić całość, czy nie. Efekt z 12% naprawdę może być inny.

Bunny, nie, w opisie aukcji nie było napisane, że ta farba coś mi popali. A opis aukcji przeczytałam dokładnie, jak zawsze. I dla kogoś, kto nie uczy się na fryzjerkę, jak Ty - to może wcale nie być oczywiste.
W opisie aukcji było by nie miało kontaktu ze skórą głowy oraz że preparat jest do balejażu i pasemek. Po coś to napisali nie sądzisz?

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
udało mi się nadrobić Was w końcu jestem w Polsce na weekend i zaraz lecę na zkupki kosmetyczne, to obczaje te zachwalane podkłady kobo i może się skuszę na farbkę Bunny c12, a co jak mam okazje to czemu nie skorzystać
Wszystkie pazurki piękne! ja niestety nie mogę żelować ze względu na pracę malować zresztą też nie, więc tylko jak mam wolne to poszaleje.
Snow, ode mnie też 5 poleciała, Twoje włosy cudne jak zwykle
Mysia, faktycznie ciemno wyszło.. ach trzymam kciuki, żeby się szybko wymyło!
Kochaneczka, bardzo ładnie Ci wyszło i makijaż też super!
Yattamanka, szczęście, że udało się kurtkę oddać, powodzenia w poszukiwaniach nowej ja już wiem, że dostanę nową od TŻ na urodziny w przyszłym tygodniu, bo kategorycznie zabronił mi kupować :P
ok to się zbieram na łowy, mam nadzieje, że jakoś się powstrzymam od powrotu z całą siatą kosmetyków do włosów
Udanych zakupów! Pochwal sie później co kupiłaś.
C12 oczywiście polecam

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

subwersja jeśli fryzjerka podjęła sie zabiegu na miedzianym blondzie to zapewne uprzedziła cię że kolor za pierwszym farbowaniem idealny nie będzie. Dopiero za którymś z rzędu sie wyrówna.
Szampon fioletowy ani płukanka raczej ci nie pomogą na mocną żółć, mogą tylko schłodzić niektóre pasemka.
Poza tym piaskowy i sloneczny blond są żółte więc taki chciałaś.
Fryzjerka pewnie pokazała ci paletę kolorów i sama wybrałaś kolor więc go masz.
Nie wiem czego oczekujesz od nas? Żadnych zdjeć nie dałas a my nie jesteśmy wróżkami.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:02   #3281
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondaski

jeden dzień mnie nie było,a tu tyle nowych twarzy

Yata dobrze,że tą kurtkę udało się oddac,tylko teraz szybko szukaj nowej,bo mrozy idą

Infatuated ja też nie umiem zrobić saobie dobieranego takiego na bok,a bardzo podoba mi się taki jak Snow ma w tym konkursie Rowenty na zdjeciu

Mysia i co mowilas,że to ja kombinuje heh
ale zdrowe masz wloski wiec nawet ta kapiel nie powinna im zaszkodzic

Zamówiłam na innej aukcji ten Majiblond,ale wczesniej napisalam do sprzedawcy czy ten kolor jest dostepny
a tamta babka napisala,że mi odesle kase

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-10 o 11:06
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 11:10   #3282
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, do środy myję codziennie i zobacze co z tego wyjdzie. Jak dobrze się wypłuczą, to nałoze tylko palette 9-5 migdałek,zeby porzadnie ocieplic.

Chciałabym miec takie włoski takie jak na tej palecie kolestonu odcien zaznaczony na czerwono 9/03. Ale jak to zrobic?

Wiem, ze kapiel obciaza, niestety, tym bardziej, ze 4 miesiace temu robiłam juz kapiel na te włosy po imbirze. No 3,5 miesiaca.

Po kąpieli na pewno wyszłyby słoneczne ciepłe.. prawda?

Princeska, ja nie kombinuje.. jestem załamana. Miał byc jasny złocisty blond a wyszedł ciemny blond popielaty. To nie moja wina, ze producent wsadził w tubke taki ciemny odcien chłodny i nazwał go ciepłym jasnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koleston_3.jpg (30,6 KB, 19 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:11   #3283
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzień dobry wszystkim.
No i witam nowe blondyny na naszym wątku.
Dziewczyny dopiero wstałam.Aspiryna compex pomaga ale nadal jestem przymulona.Dusze się bo jeszcze nos zatkany.
Ok idę pod prysznic i mam zamiar Wam dziś pokazać mój odrost wyhodowany i kolor moich wstretnych włosów.Nie mogę na niego już patrzeć.Jak dobrze ze mogę przynajmniej już spiąć to taka ulga no i odrost się nie daje po galach.

Acha bunny jak zrobię kąpiel rozjaśniająca i na to położę c12 to włosy zaczną mi się kruszyć po takim ataku na nie?Fakt ze planuje po kąpieli je tydzień nie myc i na takiego tłuściocha położyć c12 ale tak się o nie boje.Acha no i końcówki tez zostaną skrócone o 1 cm.Fakt ze potrzebują tego i pewnie dużo im to nie da ale zawsze coś.Acha i lepiej podciąć już po tych zabiegach czy lepiej przed?
I ost.pytanie jest ponoć coś takiego co ściga kolor z włosów tylko tych porabowanych i w ogóle nie niszczy włosów bo to jakieś cudo ( Zapomniałam jak to się nazywa) Moze to by zakupić jak myślisz nie było by lepsze od kąpieli?

Mysiu
Ciesze się ze już zachodzi ten odcień.Zobaczysz będzie dobrze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:12   #3284
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

aha...
;d
BUNNY jak robilas syossem z 12%
to dawalas wody tyle samo co proszku?
czy wody dac wiecej?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:13   #3285
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
wlasnie ja tez slyszzlam ze wysusza dlatego pytam.. Ja stosuje przy kazdym myciu wlasnie ale za drugim razem(bo zawsze myje wlosy 2 razy szamponem). moze dzieki temu nie zrudzieje tak ta farbka?
a makijaz umieszczalam na str. 99. chodzilo o ten: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2963 (na tej samej stronie tylko troche wyzej byly tez moje fotki bez makijazu)
i na str. 105- ten : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3128
Fajnie tak naturalnie
Ja się odzwyczaiłam od mocnego makijażu i teraz jak zdarzy mi się tak pomalować to dziwnie się w nim czuje - mam wrażenie że wszyscy się na mnie gapią

Cytat:
Napisane przez kasiek krk Pokaż wiadomość
witam wszystkie kobietki na forum dopiero sie tu zalogowalam gdyz potrzebuje pomocy. Mysle ze dobrze trafilam bo w koncu cos o tym rozjasnianiu wlosow wiecie a ja bardzo bym chciala rozjasnic swoje. Otoz w zeszlym roku zrobilam dekoloryzacje wlosow bo od 3lat farbowalam na czarno i chcialabym w koncu miec jasne blondy najjasniejsze jak sie da nawet platyne , jesli sie da.... no wlasnie i tu sprawa wyglada tak mam dlugie dosc grube wlosy takze derastycznie sie nie zniszczyly po tym zabiegu dodam ze robilam to u fryzjera nie mniej jednak spowodu ciemnych koncowek a bylo ich dosc duzo nie rozjasnily sie tak jak bym chciala. moja fryzjerka zmieszala dwa kolory zlocisty kasztan i ciemny blond. Poniewaz siedze za granica i szczerze mowiac nie mam tu zaufania do zadnego fryzjera czekam zawsze na przyjazd do polski i dopiero robie cos z wlosami. No ale do rzeczy wlosy mam teraz koloru takiego hmm czekoladowy kasztan ze zlocistymi refleksami , wlasciwie to polowe glowy juz zajely moje naturalne wlosy bo postanowilam ze nie bede sie farbowac juz od maja bo w styczniu zamierzam znow udac sie do fryzjera zeby cos z nimi zrobic i chyba lepiej bedzie jak farba bedzie dosc ,,sprana'' . nie wiem jednak czy fryzjerka da rade zejsc z tego koloru na blond i nie wiem co robic czy powinnam poddac sie kolejnej dekoloryzajci czy tezprobowac rozjasniaczy nie chcialabym zostac lysa. dodam ze moj naturalny kolor to ciemny blond. Błagam pomozcie tak bardzo bym chciala miec piekny jasny blond na czuprynie, zaluje masakrycznie ze kiedy kolwiek zafarbowalam wlosy na kolor czarny
Pierwsza święta zasada - zdjęcia Bez tego ciężko coś radzić
Po drugie (tak cna czuja Ci powiem) skoro pół głowy masz naturalne już swoje - a pół farbowane to nakładając na całość jedną farbą wyjdzie nie równo bo inaczej złapią naturalki a inaczej te już ufarbowane..
Hmm.. Daj zdjęcie będziemy się zastanawiać

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Marejta a tu i tam...nie wiem może poczekam do 20-tego ale wątpię, bo ostatnie farbowanie miałam dwa miesiące temu!!!
Tak nas poszczułaś, my tu czekamy na zdjęcia a tu nic

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
cały wieczór mnie nie było i nie ma to jak z rana przy pokrzywie poczytac co naskrobałyscie

oo widzę, że Twój mąż z tej samej branzy co ja tzn jak się wszystko uda, bo jestem na 3 roku dopiero albo i już

bunny, próbowałam zrobic tego warkocza, ale wyszła mi bardzo nieudana podróbka chyba musze przyjaciółkę do tego zaangażować, ale jak sobie przypomne nasze próby zrobienia mi fryzury -kokardy to smiac mi się chce
No to powodzenia w naukowaniu - ciężka to branża wg mnie

A co do warkocza to wiesz jak to mówią trening czyni mistrza - choć podejrzewam, że trzymać tak ręce ciągle w górze to ręce mdleją
Jaka kokarda - masz zdjęcie? Pochwal się

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
przed chwilką szorowałam. 2 x szampon potem maska z miodem i cytryną a potem znów 2x szorowałam i teraz z biovaxem i karite siedze sobie. Ale mam złe przeczucia, bo z tego co widziałam przy spłukiwaniu, to nadal sa ciemne, tylko te przy głowie robią sie rudawe a reszta dalej jakas bura..
Sama widzisz, że powoli puszcza - nie zniechęcaj się. ja bym jeszcze dała szansę przeciwłupiezowemu - to dopiero 1 dzień

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Yattamanka, szczęście, że udało się kurtkę oddać, powodzenia w poszukiwaniach nowej ja już wiem, że dostanę nową od TŻ na urodziny w przyszłym tygodniu, bo kategorycznie zabronił mi kupować :P
ok to się zbieram na łowy, mam nadzieje, że jakoś się powstrzymam od powrotu z całą siatą kosmetyków do włosów
To niech się spieszy bo mróz trzaskający idzie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dzis farbowanie

Ooo no to czekamy, czekamy

Cytat:
Napisane przez subwersja Pokaż wiadomość
Cześć! Wczoraj byłam u fryzjera chciałam mieć piaskowy blond. Mój kolor wyjściowy to bardzo bardzo sprany miedziany blond . O ile wczoraj w świelte sztucznym nie było tak zle, teraz przy swietle dziennym jestem po prostu żółta, taki wypłowiały kanarek albo coś w tym rodzaju. Zastanawiam się czy na takie włosy pomoże płukanka fioletowa? Czy może od razu lepiej kupić sobie rudą farbę i dać spokój ? Nie chce już katować żadnymi farbami bo rozjaśniałam już je kilka razy. A z takim czymś na głowie nie chce chodzić!
Po pierwsze - powtórzę - zdjęcie. Po drugie zgadzam się z Bunny kolor który wybrałaś jest żółty więc można się było spodziewać takiego efektu - oczywiście nie wiemy na ile jest żółty bo nie ma zdjęcia. Możesz spróbować fioletowym szamponem - ale nie wiem jak one wyglądają to i nie wiem jaki efekt otzrymasz. Dasz zdjęcie to pogadamy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:14   #3286
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

adzio, schodzi, ale czuję pismo nosem, ze cudu nie będzie..

zgubiłam się gdzies na zakręcie, a czemu Ty chcesz kąpiel i c12?? Chcesz jasniejsze tak? Jaki masz teraz kolorek?? Ostatnio nakłądałas 9.13?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

yattamanka, dziękuję
o widzisz, zapomniałam o przeciwłupiezowym szorowałam Rzepą Joanny. Jutro bedzie przeciwłupieżca
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:15   #3287
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Subwersja, jeśli nie chcesz farby rozjaśniającej, to może zamiast miedzianego blondu połóż po prostu farbę, która zniweluje żółć, o ile się nie mylę, którąś z opalizujących, gdyż fiolet niweluje żółty pigment. Jaką konkretnie, nie wiem, bo nie wiem na jakim poziomie masz włosy. W każdym razie IMHO coś z 6 po kropce.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:16   #3288
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski


Zamówiłam na innej aukcji ten Majiblond,ale wczesniej napisalam do sprzedawcy czy ten kolor jest dostepny
a tamta babka napisala,że mi odesle kase
No to cieszę się - to czekamy na przesyłkę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:17   #3289
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska, już nie mogę się doczekać Twojego farbowania
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 11:17   #3290
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yattamanka, dziękuję
o widzisz, zapomniałam o przeciwłupiezowym szorowałam Rzepą Joanny. Jutro bedzie przeciwłupieżca
A widzisz - z przeciwłupieżowym (najlepiej nizoral) od razu inna rozmowa będzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:20   #3291
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A jeszcze chciałam Wam dziewczyny napisać, że użyłam wczoraj tej Glorii i dla mnie ona z szyszkami nie ma nic wspólnego, raczej duszące mydliny Okrutnie śmierdzi, ale efekt jak dla mnie super! Bardzo miękkie włosy, zwłaszcza końcówki, które już miałam jak miotełka, zapach przeboleję i zakamufluję perfumami.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:22   #3292
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, schodzi, ale czuję pismo nosem, ze cudu nie będzie..

zgubiłam się gdzies na zakręcie, a czemu Ty chcesz kąpiel i c12?? Chcesz jasniejsze tak? Jaki masz teraz kolorek?? Ostatnio nakłądałas 9.13?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

yattamanka, dziękuję
o widzisz, zapomniałam o przeciwłupiezowym szorowałam Rzepą Joanny. Jutro bedzie przeciwłupieżca
Nie kochana ost.robiłam 8.13.Tak chce wrócić do jaśniejszych włosów.Moze nie takich białych jak miałam ale taki poziom 9 -10.Zobaczymy co z tego wyjdzie.No i podoba mi się efekt Bunny po c12 i to ze robi ta farbka bez podkładu.Tez tak chce.Nie można było tak wcześniej
Zdjęcia wstawię później jak doprowadzę się do ładu.


Snow ode mnie również 5-Czka poleciała.Niech Ci służy kochana.


A co do syossa 9-5 mi tez nie pokrył zol tka po skandynawskim no i jak się nie mylę to Yattamanka tez nie.Wiedz lipa.A i Ewci tez raz nie pokrył.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:28   #3293
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, do środy myję codziennie i zobacze co z tego wyjdzie. Jak dobrze się wypłuczą, to nałoze tylko palette 9-5 migdałek,zeby porzadnie ocieplic.

Chciałabym miec takie włoski takie jak na tej palecie kolestonu odcien zaznaczony na czerwono 9/03. Ale jak to zrobic?

Wiem, ze kapiel obciaza, niestety, tym bardziej, ze 4 miesiace temu robiłam juz kapiel na te włosy po imbirze. No 3,5 miesiaca.

Po kąpieli na pewno wyszłyby słoneczne ciepłe.. prawda?

Princeska, ja nie kombinuje.. jestem załamana. Miał byc jasny złocisty blond a wyszedł ciemny blond popielaty. To nie moja wina, ze producent wsadził w tubke taki ciemny odcien chłodny i nazwał go ciepłym jasnym
Mysia,a może ktos ta farbke pomylil i tam byl inny odcień???

już się tak nie załamuj będzie dobrze i trzymam kciuki,żebyś w końcu następnym razem znalazla swoja ukochana farbkę

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Princesska, już nie mogę się doczekać Twojego farbowania
ja też,ale chyba zrobię wcześniej
bo mama powiedziala,ze nie bedzie czasu przed swietami i,że moze mi zrobić pod koniec przyszlego tygodnia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:32   #3294
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie kochana ost.robiłam 8.13.Tak chce wrócić do jaśniejszych włosów.Moze nie takich białych jak miałam ale taki poziom 9 -10.Zobaczymy co z tego wyjdzie.No i podoba mi się efekt Bunny po c12 i to ze robi ta farbka bez podkładu.Tez tak chce.Nie można było tak wcześniej

A co do syossa 9-5 mi tez nie pokrył zol tka po skandynawskim no i jak się nie mylę to Yattamanka tez nie.Wiedz lipa.A i Ewci tez raz nie pokrył.
Co Ty się tak uparłaś na mnie i tego syossa
Ja za 1 razem jak robiłam skandynawski to nakładałam farbę w złej kolejności - najpierw przód potem tył przez co tył wyszedł złoto - i wtedy ratowałam się n&e którym Ty robiłaś Niestety nic to nie dało :/

Ale później jak Bunny mnie uświadomiła, że najpierw farbuje sie tył głowy potem boki i na końcu przód to się zastosowałam i już nie muszę kłaść drugiej farby na to bo jest prawie, że biało

Ja też będę delikatnie przyciemniać do koloru klipów - bo zupełnie przypadkiem je zamówiłam a okazało się na żywo, że to właśnie mój wymarzony kolor. To jest różnica pewnie tonu lub dwóch - więc na zdjęciu może nie być tego widać, ale ja widzę i taki chcę

Nie wiem tylko - by iść do fryzjera teraz to za wcześnie za mały odrost mam - ale z drugiej strony chciałam zarzucić klipki na święta No nic - zastanowię się jeszcze

A ja na Twoim miejscu zorbiłabym albo kąpiel albo c12 - oba na raz to chyba będzie im za dużo - szczególnie, że nie farbowałaś tym 8.13 przez pół roku. No i z tego co zauważyłam u fryzjera obcina się włoski po koloryzacji

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mysia,a może ktos ta farbke pomylil i tam byl inny odcień???

już się tak nie załamuj będzie dobrze i trzymam kciuki,żebyś w końcu następnym razem znalazla swoja ukochana farbkę
Mnie się tak raz zdarzyło w supermarkecie. Ja po prostu wzięłam farbę spakowałam do wózka i ziu do kasy. Dobrze, że przy kasie oni otwierają te pudełka i sprawdzają czy ktoś przypadkiem do środka czegoś nie włożył i ona zauważyła że inny numerek :/
Nie wiem czy Ci ludzie jak oglądają to przekładają czy jak :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:34   #3295
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja trzymam się dzielnie, jeszcze 10 dni i farbowanie

Ale pozale sie bo ostatnio cos mi włosy wolniej rosną
Ale bralam antybiotyki przez 3 tygodnie i mase lekow bo mialam zapalenie zatok i to był silny antybiotyk więc teraz pewnie są skutki włosowe

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie się tak raz zdarzyło w supermarkecie. Ja po prostu wzięłam farbę spakowałam do wózka i ziu do kasy. Dobrze, że przy kasie oni otwierają te pudełka i sprawdzają czy ktoś przypadkiem do środka czegoś nie włożył i ona zauważyła że inny numerek :/
Nie wiem czy Ci ludzie jak oglądają to przekładają czy jak :/
Dobre
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:39   #3296
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Na palecie kolorów włosy nie były żółte, bo w zyciu bym takich nie chciała. Raczej był to zimny kolor. Dam tym wlosom spokoj narazie, najwyzej powroce do rudego, bo juz nie mam sily. dzieki za odpowiedzi
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:45   #3297
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, do środy myję codziennie i zobacze co z tego wyjdzie. Jak dobrze się wypłuczą, to nałoze tylko palette 9-5 migdałek,zeby porzadnie ocieplic.

Chciałabym miec takie włoski takie jak na tej palecie kolestonu odcien zaznaczony na czerwono 9/03. Ale jak to zrobic?

Wiem, ze kapiel obciaza, niestety, tym bardziej, ze 4 miesiace temu robiłam juz kapiel na te włosy po imbirze. No 3,5 miesiaca.

Po kąpieli na pewno wyszłyby słoneczne ciepłe.. prawda?

Princeska, ja nie kombinuje.. jestem załamana. Miał byc jasny złocisty blond a wyszedł ciemny blond popielaty. To nie moja wina, ze producent wsadził w tubke taki ciemny odcien chłodny i nazwał go ciepłym jasnym
mysia zobaczysz wszystko się uda.
Jeżeli podoba ci sie to 9/03 to znaczy ze podobaja ci sie beże. Ale żeby byl beż to najpierw trzeba złamać twój popiel złotem a dopiero jak kolor się nasyci to będziesz kłaść beże. Trzeba też pamiętać że zloto spiera się podobnie jak popiel- do żółtawego. Nie bój się że za złoto wyjdzie, ja bym walnęła jakimś konkretnym zlotem i koniec.
Jak będę w rossmanie to zlukam jakieś mega zlote farby, może nawet jutro będę na zakupach po prezenty gwiazdkowe to spojrzę w palety.
I napiszę swoje wnioski ale póki co myj uparcie bo mi sie zdaje że kapiel cie ominie.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.
No i witam nowe blondyny na naszym wątku.
Dziewczyny dopiero wstałam.Aspiryna compex pomaga ale nadal jestem przymulona.Dusze się bo jeszcze nos zatkany.
Ok idę pod prysznic i mam zamiar Wam dziś pokazać mój odrost wyhodowany i kolor moich wstretnych włosów.Nie mogę na niego już patrzeć.Jak dobrze ze mogę przynajmniej już spiąć to taka ulga no i odrost się nie daje po galach.

Acha bunny jak zrobię kąpiel rozjaśniająca i na to położę c12 to włosy zaczną mi się kruszyć po takim ataku na nie?Fakt ze planuje po kąpieli je tydzień nie myc i na takiego tłuściocha położyć c12 ale tak się o nie boje.Acha no i końcówki tez zostaną skrócone o 1 cm.Fakt ze potrzebują tego i pewnie dużo im to nie da ale zawsze coś.Acha i lepiej podciąć już po tych zabiegach czy lepiej przed?
I ost.pytanie jest ponoć coś takiego co ściga kolor z włosów tylko tych porabowanych i w ogóle nie niszczy włosów bo to jakieś cudo ( Zapomniałam jak to się nazywa) Moze to by zakupić jak myślisz nie było by lepsze od kąpieli?

Mysiu
Ciesze się ze już zachodzi ten odcień.Zobaczysz będzie dobrze.
Więc tak. Wyjaśniam po raz ostatni bo juz mnie to męczy więc

BLONDYNY CZYTAC!
Color peel, color out, ściągacz koloru- odpowiada za samo zdjecie farby z włosa aż do jego koloru naturalnego pod spodem. Oczywiście jeśli włosy były poddawane rozjasnianiu to do koloru rudo-złotego. Czy mniej niszczy wlosy? Do końca nie wiem. Są to drogie środki których nie ma w pracowniach szkolnych i do tego nie zatwierdzone przez podręczniki- taka nowinka. A czy sie sprawdzi to czas pokaze.
Są to preparaty problematyczne bo trzeba znać konkretne zalecenia danego producenta- jakieś szkolonko np.
Niektóre z nich trzeba pokryć farbą od razu, inne po dobie jeszcze inne muszą mieć potem farbę jaśniejszą o 2 tony od tego co chcemy uzyskać itp. Bez ulotki wam nie doradzę bo nie znam wszystkich tych środkow.
Często po color out'cie wymaga sie nalozenia farby tego samego producenta. Nie wiem jakie steżenie wody wtedy dawać bo to też opisuje producent i może byc tak że włosy i tak dostaną w d*!

Dekoloryzacja- czyli rozjaśniacz. Proszek i utleniacz. Kładziony w różnej formie- kąpiel, sam itp. Bez względu na firmę przebieg procesu jest zawsze jednakowy.
Wode dobieramy w zależnosci od tego ile tonów ściągamy:
ściągamy blond- 6%
Ciemny blond i brąz-9%
ciemny brąz-12%.
Gdy różnica wynosi ton-2 to robimy kąpiel i to wystarczy.Do kąpieli woda 6 lub 9% wystarczy. Trzymamy 30 minut, zmywamy. Jeśli za malo odbarwiło to jeszcze raz nowa papka na 30 minut.

Adzio jeśli zrobisz kąpiel i będzie bardzo jasno to możesz potem c12 położyć na odrost z wodą 12% a na reszte włosów rozcieńczyć do 6%. I wtedy wlosy nie ucierpią na pewno. Tylko zabawa z tym jest. Ale myśle ze jeśli masz zostać przy tym kolorze to warto sie pobawić.
Ścinamy zawsze po farbowaniu, wtedy widzimy jaki jest stan i ile ciać.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
aha...
;d
BUNNY jak robilas syossem z 12%
to dawalas wody tyle samo co proszku?
czy wody dac wiecej?
Nigdy tego syossa nie używałam.
Syoss nie ma proszku.
Wody tyle ile oryginalnie jest.
Jeśli kolor będzie za ciemny można spróbować jeszcze raz i dac wody 1:1,5 a nawet 1:2. Ale dopiero jak proporcje producenta zawiodą a nie od razu na wszelki wypadek.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:46   #3298
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez subwersja Pokaż wiadomość
Na palecie kolorów włosy nie były żółte, bo w zyciu bym takich nie chciała. Raczej był to zimny kolor. Dam tym wlosom spokoj narazie, najwyzej powroce do rudego, bo juz nie mam sily. dzieki za odpowiedzi
Tylko fryzjer musi mieć jeszcze wyobraźnię co dodać jaka wodę itd bo wiadomo inne włosy inaczej wezmą kolor.

Nie poddawaj się daj zdjęcie może coś wymyślimy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:56   #3299
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio i jeszcze jedno. Musisz zrobić najpierw kąpiel bo samo C12 na to co masz teraz ci nie weźmie. Ona nie jest superrozjaniająca tylko rozjaśniajaca a to różnica. Ma mały zakres- 2-4 tony.
Na pewno białych włosów ci nie zrobi, jest za słaba jak na to że mamy taki ciemny poziom naturali.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:59   #3300
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

to wszystko tylko mnie utwierdza w tym ze nigdy sama sie nie zafarbuje w domu
same problemy jak widze sa z tego czyzby farby sklepowe byly gorsze od profesjonalnych czyzby sa jakas podroba profesjonalnych
moze lepiej kupywac profesjonalne? czy nie lepiej wydac wiecej i zrobic za raz niz wydawac ta samo cene i robic po 3 razy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.