Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 18:06   #4501
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Widziałam Ona go z koleżanką prowadzi
no wiem wiem
kurdę, gdybym miała sławnego tatę to może i mi by wzrosła oglądalność bloga? zaraz swojego wylansuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:13   #4502
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A czy ja mówię o Tobie ?
Rozmawiałyśmy o osobach które chodzą z odrostem 3 cm wzwyż a Ty po m-cu półtora raczej takiego nie masz



Widziałam Ona go z koleżanką prowadzi
Nie no nie mówiłam ze o mnie Tak tylko rozmawialyscie o tym co ile odrost Wiec sie wypowiedziałam
Mi tak srednio rosna 1 cm na miesiąc, także nie jest źle. Generalnie jakoś przy tej mojej grzywce na bok mi sie tak wtapia ten odrost
Ale musze powiedzieć że przy czarnych o wiele bardziej mi przeszkadzał jasny odrost, niż teraz ciemny przy jasnych
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:15   #4503
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękówka!
sorry piję tego NINJA, a mam @ to mnie trzaska szybciej

też zawsze oglądam szczoteczki, koniecznie i wącham

zawsze lepiej pomacać i popatrzeć

a widziałyście bloga Kasi Tusk?
http://www.makelifeeasier.pl/
taaak widziałam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:20   #4504
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no wiem wiem
kurdę, gdybym miała sławnego tatę to może i mi by wzrosła oglądalność bloga? zaraz swojego wylansuję
Humorek widzę dopisuje Ale to dobrze

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no nie mówiłam ze o mnie Tak tylko rozmawialyscie o tym co ile odrost Wiec sie wypowiedziałam
Mi tak srednio rosna 1 cm na miesiąc, także nie jest źle. Generalnie jakoś przy tej mojej grzywce na bok mi sie tak wtapia ten odrost
Ale musze powiedzieć że przy czarnych o wiele bardziej mi przeszkadzał jasny odrost, niż teraz ciemny przy jasnych
Hmm, no u mnie to różnie z tym odrostem - jak stosowałam dopalacze (suplementy, radicala czy szampony) to był większy wzrost włoska; no ale radical mi pzreszkadza bo po nim włosy następnego dnia wydają się być przetłuszczone - a nie będę myła głowy codziennie :/, a szampon teraz używam J&J bo po nim mam cudne włoski i nie chce zmieniać Więc chyba muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż same się zlitują i szybciej urosną

Co do grzywki to ja mam tak samo - nawet kiedyś dziewczyn pytałam czy to normalne z przodu są po prostu jaśniejsze
Mnie też chyba bardziej przeszkadzał odrost jak miałam czarne - bo w porównaniu z moimi to miałam siwe i to głupio wyglądało..
Teraz w blond tak mi ten odrost nie pzreszkadza, choć gdy ten odcień był zimny (teraz po Londzie są cieplejsze - taki kolor) mniej mnie odrost raził po oczach
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:21   #4505
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

ja tez widzialam jakis czas temu bloga Kasi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:24   #4506
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Humorek widzę dopisuje Ale to dobrze



Hmm, no u mnie to różnie z tym odrostem - jak stosowałam dopalacze (suplementy, radicala czy szampony) to był większy wzrost włoska; no ale radical mi pzreszkadza bo po nim włosy następnego dnia wydają się być przetłuszczone - a nie będę myła głowy codziennie :/, a szampon teraz używam J&J bo po nim mam cudne włoski i nie chce zmieniać Więc chyba muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż same się zlitują i szybciej urosną

Co do grzywki to ja mam tak samo - nawet kiedyś dziewczyn pytałam czy to normalne z przodu są po prostu jaśniejsze
Mnie też chyba bardziej przeszkadzał odrost jak miałam czarne - bo w porównaniu z moimi to miałam siwe i to głupio wyglądało..
Teraz w blond tak mi ten odrost nie pzreszkadza, choć gdy ten odcień był zimny (teraz po Londzie są cieplejsze - taki kolor) mniej mnie odrost raził po oczach
No mi teraz kurcze te włosy lecą i nie wiem czy to normalne czy co.. bo jak mi wypadały tak nagminnie to mi leciały przy myciu, po myciu, przy czesaniu. Wszędzie włosy. A teraz tylko po myciu, w ciagu dnia to tam pare włosów, z 10 w ciagu całego dnia. Taka norma raczej... Ale po myciu co przeczesze to patrze np i na klawiaturze od lapka włosy
Dlatego tak nad tą wodą brzozową myśle.

Mi generalnie odrost tylko w dziennym świetle widać Bo w sztucznym sie tak ładnie zlewa, ze wyglada jakbym miala po prostu góre nierozjasniona od słońca Nawet jak do góry zepne to tak nie widać. Wiec z odrostem sobie spokojnie poczekam jeszcze z 2 tygodnie, chyba ze mnie zacznie wczesniej razić. To bede farbowac w ten weekend 19-20
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:25   #4507
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
piękne
mogę zapisać na dysku ?
jak je pielęgnujesz ?


dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
Mozesz.Uzywam na zmiane szamponow.

John Frieda do blond,i niwelujacy zolc Moje ulubione kosmetyki
Schauma 7ziol
Guhl volumen
Timotei zlote refleksy.
Niedawno dolaczyl z Gliss Kur do farbowanych narazie przetestowany,ale cos mi sie zdaje ze sie nie polubimy...

Odzywki do wlosow
Zjaja plantica pszenica
John frieda do blond
MRS POTTER`S aloes
Joanna Naturia z mieta i wrzosem(jest bez splukiwania ale uzywam ja do splukiwania,bo tak to nie nadaje sie)


Do rozczesywania wlosow uzywam fliudu na koncowki Gliss Kur oil nutritive i z AS

Plukanke octowa z malin z Yves Rocher
Nafte kosmetyczna z sokiem pokrzywy,olejek rycynowy

Maske do wlosow z Herbala niebieska i z Glori
czasami robie sobie domowa z zoltek,olejek rycynowy lub oliva i miod (czasami dodaje sok z cytryny zamiast olivy) i trzymam niecala godzine w foli aluminiowej.
Na koncowki tez dodaje od czasu do czasu olive. I szczotke Tangle teezer
A i do stylizacji fal John Frieda w sprayu,

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki
po farbce L'oreal Stockholm

1 zdjęcie w słońcu
2 z lampą
nie udało mi sie zrobić normalnego
Lepiej ci wyszlo niz umnie-jest bardziej widoczny na odrostach cieply kolor,mysle nad nastepnym farbowaniem Vikingiem zeby pokryc,ale to moze na poczatku kwietnia lub zrobie jasne refleksy u fryzjera.Musze przemyslec dobrze.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:52 Powód: dop;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 18:26   #4508
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny ja do Ciebie Tak przeglądałam najnowszą notkę na blogu iiii chciałam się zapytać, nie uważasz, że lepiej by Ci było w takiej grzywce bardziej na boczek?

Buahhot tego oksy fanola to już w ogóle nigdzie nie widzę mam nadzieję, że w hurtowni będzie a ile za niego płaciłaś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:32   #4509
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mi teraz kurcze te włosy lecą i nie wiem czy to normalne czy co.. bo jak mi wypadały tak nagminnie to mi leciały przy myciu, po myciu, przy czesaniu. Wszędzie włosy. A teraz tylko po myciu, w ciagu dnia to tam pare włosów, z 10 w ciagu całego dnia. Taka norma raczej... Ale po myciu co przeczesze to patrze np i na klawiaturze od lapka włosy
Dlatego tak nad tą wodą brzozową myśle.

Mi generalnie odrost tylko w dziennym świetle widać Bo w sztucznym sie tak ładnie zlewa, ze wyglada jakbym miala po prostu góre nierozjasniona od słońca Nawet jak do góry zepne to tak nie widać. Wiec z odrostem sobie spokojnie poczekam jeszcze z 2 tygodnie, chyba ze mnie zacznie wczesniej razić. To bede farbowac w ten weekend 19-20
Może to zwyczajnie przesilenie ?
A skrzypowitę albo Vitapil brałaś? może witaminek Ci brakuje ?

A co do odrostu to pewnie - jak go nie widać to nie ma sensu ich męczyć

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Buahhot tego oksy fanola to już w ogóle nigdzie nie widzę mam nadzieję, że w hurtowni będzie a ile za niego płaciłaś?
To Ty teraz na matrixa się całkiem przerzuciłaś?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:32   #4510
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ja do Ciebie Tak przeglądałam najnowszą notkę na blogu iiii chciałam się zapytać, nie uważasz, że lepiej by Ci było w takiej grzywce bardziej na boczek?

Buahhot tego oksy fanola to już w ogóle nigdzie nie widzę mam nadzieję, że w hurtowni będzie a ile za niego płaciłaś?
tutaj kupuję, w takiej cenie http://echosline.istore.pl/pl,catego...utlenione.html
tylko ze ja kupuje w sklepie, na miejscu

i od nich tez kupowalam Dolce Anti-Age, i na opakowaniu doczytalam, ze to oni wlasnie importuja te maski
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:34
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:32   #4511
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
taaak widziałam
to tylko ja zacofana
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Humorek widzę dopisuje Ale to dobrze
po NINJA dopisuje
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez widzialam jakis czas temu bloga Kasi
no to mówię, ja zacofana

a teraz lecę
miłego wieczorku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 18:35   #4512
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ja do Ciebie Tak przeglądałam najnowszą notkę na blogu iiii chciałam się zapytać, nie uważasz, że lepiej by Ci było w takiej grzywce bardziej na boczek?

Buahhot tego oksy fanola to już w ogóle nigdzie nie widzę mam nadzieję, że w hurtowni będzie a ile za niego płaciłaś?
mi też się podoba grzywka Bunny ta bardziej na boczek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:39   #4513
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może to zwyczajnie przesilenie ?
A skrzypowitę albo Vitapil brałaś? może witaminek Ci brakuje ?

A co do odrostu to pewnie - jak go nie widać to nie ma sensu ich męczyć

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------



To Ty teraz na matrixa się całkiem przerzuciłaś?
na razie tak jeszcze kusi mnie trochę rzeczy londa 12/61, majirel 10,21 i jeszcze coś tam by się znalazło

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tutaj kupuję, w takiej cenie http://echosline.istore.pl/pl,catego...utlenione.html
tylko ze ja kupuje w sklepie, na miejscu

i od nich tez kupowalam Dolce Anti-Age, i na opakowaniu doczytalam, ze to oni wlasnie importuja te maski
ooo dziękuję Ci bardzo właśnie oni mi odpisali dziś w sprawie tamtego oxy echosline i podali link do tego sklepu jutro zadzwonię do mojej hurtowni czy w ogóle mają tam tą firmę, jak nie zamówię u tych Twoich

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi też się podoba grzywka Bunny ta bardziej na boczek
to jest nas już dwie Bunny przemyśl to dobrze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:00   #4514
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może to zwyczajnie przesilenie ?
A skrzypowitę albo Vitapil brałaś? może witaminek Ci brakuje ?

A co do odrostu to pewnie - jak go nie widać to nie ma sensu ich męczyć

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------



To Ty teraz na matrixa się całkiem przerzuciłaś?
Nie wiem właśnie. Bo nie zwróciłam uwagi na to wcześniej czy to u mnie norma czy nie. Ale nie wiem czy nie zwróciłam bo tego nie było czy po prostu przeoczyłam. Chociaz wydaje mi sie ze jakby tak wypadały caly czas jak teraz to bym to zauwazyla jednak.

Ja teraz żadnych witamin nie biore, tylko tran no i zielona herbate pije dla przyjemnosci . Nic wiecej bo najpierw bylam dosc dlugo chora, pozniej mi sie zapalenie przypetalo to tez bralam przez tydzien antybiotyk i po prostu nie chcialam zoladka bardziej obciazac.
Hmmm... moze to wlasnie ta chorobai leki, albo ten antybiotyk?
Antybiotyk w sumie brałam 2 tygodnie temu, ale to tylko 3 tabletki, achora znowu bylam dosc dawno bo w styczniu. Moze to faktycznie przesilenie i przejdzie.
Chciałam od zewnatrz cos sprobowac na wzmocnienie, jakies wcierki, a dopiero jak nie pomoże to wtedy witaminki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:12   #4515
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny ale ciemne masz te naturalki szok
a teraz jakie jaśniutkie że tak doszłaś podziwiam i takie długie masz włoski a masz jakieś foty w prostych długich ja to kocham proste włosy ale fale też mi się strasznie podobają albo takie mega grube loki marzenie

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------



no ja na all tuszy nie kupuję też bałabym się że zeschnięty jakiś przyjdzie a ceny czasem kuszą ale twarda jestem ja jak kupuję w drogerii to też oglądam szczoteczki bo niektóre jakieś "zdezelowane" są
Lady mam tylko takie mniej więcej- proste to nie sa ale takie czesane lekko falujace moja natura

CONVAR76.jpg
DSC00661.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:18   #4516
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ja do Ciebie Tak przeglądałam najnowszą notkę na blogu iiii chciałam się zapytać, nie uważasz, że lepiej by Ci było w takiej grzywce bardziej na boczek?

Buahhot tego oksy fanola to już w ogóle nigdzie nie widzę mam nadzieję, że w hurtowni będzie a ile za niego płaciłaś?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi też się podoba grzywka Bunny ta bardziej na boczek
Niestety ale wg mnie brzydko mi w grzywce na bok, nie ma szans nawet, czuje sie w niej staro po prostu i tyle
Poza tym musiałabym wydzielac większy trojkat grzywki, bo ta co mam to mini grzywka- nie od czubka glowy
A wtedy zabiore sobie sporo z objetosci- wtedy mialam ale sie w niej nie lubilam. Never.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:20   #4517
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

czekoladowo, nie chce znowu takich krótkich. Z tyłu jakies 5cm chce sciac, ale nie wiecej, bo z tyłu mi sie taki ogon robi, chyba tam szybciej rosną, niz z przodu, juz nie wiem. No i muszą sie dac zwiazac, wiec drastycznego ciecia to nie bedzie. raczej podrównanie i wycieniowanie na koncach, zeby tak odżyły. Ponizej 30cm długosci to nie ma mowy, zebym zeszła No, ale dla niektrych to te moje 35/36cm to jest bardzo krótko
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:29   #4518
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo, nie chce znowu takich krótkich. Z tyłu jakies 5cm chce sciac, ale nie wiecej, bo z tyłu mi sie taki ogon robi, chyba tam szybciej rosną, niz z przodu, juz nie wiem. No i muszą sie dac zwiazac, wiec drastycznego ciecia to nie bedzie. raczej podrównanie i wycieniowanie na koncach, zeby tak odżyły. Ponizej 30cm długosci to nie ma mowy, zebym zeszła No, ale dla niektrych to te moje 35/36cm to jest bardzo krótko
Nie no dla mnie np to jest bardzo krótko bo całe zycie nosiłam dlugie wlosy I dla mnie minimum to tak jak mam teraz te najdłuższe włosy - jak sie łopatki zaczynają. Mi wystarczy podciac z 2 cm, ale fryzjerka jak ciachnie to wiadomo
Ale jest masa osób którym o wiele lepiej w krotkich włoskach i mi sie u kogos niesamowicie podobaja U siebie -

A musze wam powiedziec ze moze nie bedzie koniecznosci schodzenia z cieniowania Bo coraz lepiej te włosy wygladaja, coraz lepiej sie układają. Denerwuje mnie tylko ze jedna strona wywija sie do wewnątrz a druga do zewnątrz Może jak podrosną to wystarczy tylko lekko podciac ta najdluzsza warstwe i ładny kształt nadac i nie bede musiala z calosci schodzic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:40   #4519
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
hej
Ja juz po porodzie.
Milusia urodziła sie 28.02.2011 o godzinie 17:25
3450g i 59 cm Poród szybki choc wiadomo ze koniec bolesny..
ale warto bylo. Dzidziuś jest aniołkiem , je i śpi .
Tylko ze mam armagedon z jej braciszkiem ....
ale muszę sie przyzwyczaić do nowej sytuacji i będzie super

pozdrawiam...
super gratuluje a córcia długaśna

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
asiu, przez rok farbowałam sie garnierami, zmieniajac tylko troche odcienie i było ok, ale potem color naturals zaczal mi wychodzic na zielonkawoburo, bo cos zmienili w składzie i zaczełam szukac zastepstwa.. i nic nie znalazłam, na chwile, ale nic na dłuzej. Ale postanowiłam dac szanse garnierowi nutrissowi, ktory wczesniej mnie nie zawodził. I wreszcie moge powiedziec, ze ciemny naturalnie popielaty blond jest łądny, ale nudzi mnie.

Dlatego w przyszłym miesiacu ide na ściecie i robie kolorek Niestey im dłuzsze włosy, tym gorzej prezentuje sie moja buzia. Zaczynam miec taka wyciagnieta twarz, no nieładnie. Pozostaje poki co przy srednich włosach.

bunny, czy ja wiem czy taka znowu szalona niezdecydowana. Jasne blondy po prostu mi sie podobaja. nie ma co katowac sie dla zdrowych włosów... jak kiedys pisałas- włosy sa dla nas a nie my dla włosów. A ja przez jakis czas kombinowałam, jak im zrobic najlepiej. Teraz pora zrobic dobrze sobie
oczywiście rozumiem Cię i uważam że ładnie Ci w każdym odcieniu, ale jednak w jaśniejszych najbardziej mi sie podobałaś także trzymam kciuki za garnierka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wstawiam swoje wloski tydzien po robieniu odrostow jak widac zmian zadnych nie ma w kolorze (agatko)
bunny ja tez mam wiecznie napuszone te wlosy to chyba taki typ dziwny skretu zapomnialam pochwalic ale swietna mini lubie dzinsowe mini

wloski bez zadnej stylizacji na focie i bez zelu tym razem no bo lece do sklepu tylko
piękne włoski a jaka figurka fiu fiu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to ja Wam pokażę właśnie moje kłaki po po 16 dniach od ostatniego farbowania Londą

trochę rozwichrzone włosy, ajm sorry
ja również nie widze żeby Ci tam coś zrudziało a włoski masz piękne kolorek jest boski

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
bunny fajna ta krótka fryzurka na blogu masz jeszcze jakieś fotki z tamtych czasów?

cascada śliczne masz włoski i fajną grzywkę

kropelkaa masz bardzo jasne naturalki, przynajmniej na tym zdjęciu tak wyglądają, na takich to każda farbka chwyci

blond princeska ładnie wyszło i jak włoski zdrowo wyglądają

mysia m ja Cię rozumiem, ja tez myślałam o przyciemnieniu, jednak się nie zdecydowałam i całe szczęście, mam koleżankę, która miota się cały czas między blondem a brązem, już kilka razy zmieniała drastycznie kolor i raz nawet musiała sie obciąć na chłopaka, teraz ma brąz, ale włosów już mało i pewnie na wakacje znowu rozjaśni na biało i będzie ratować się przedłużkami

takze jak blond to blond i koniec, nie ma kombinacji

a tutaj moje włoski dwa tyg po farbowaniu wellatonem - odrost juz żółty
faktycznie troszke zżółk ten odrost, ale teraz to chyba wszystkie te farbki zmywają się w tempie ekspresowym , może posłuchaj Bunny i zwiększ oks ja też się nad tym zastanawiam czy nie spróbować chociaż do 10,5% podnieść i zobaczyć efekt

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No co ty... 6 lat minelo ale ja obcielam w tym czasie chyba z 20cm wlosow

Sprobuj raz podmienic wode, moze sie okazac ze farba jest genialna


dziękuje kochana!

A teraz specjalnie dla was
Moje naturalne wlosy- mialam lat 15-16.

Załącznik 3801042Załącznik 3801043

i wtedy jak mialam te 18, mega zniszczone i krotkie- ale do blondu doszlam

Załącznik 3801044Załącznik 3801045Załącznik 3801046
o rajciu ale ciemnioszki ale ja uważam że masz taką dziwną urodę (orginalną ) szczególnie Twoje oczka zawsze przykuwają moją uwagę i uważam że w tych ciemnych też byś pięknie wyglądała jak taka cyganeczka

dziewczynki mam dla was wiadomość: właśnie oglądałam gazetke z Leclerka i będzie w promocji szampon shauma 400 ml za 8,85 zł + olejek z shaumy 400 ml GRATIS do odbioru w POK
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 19:46   #4520
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

to co nie zmieniać tej Londy?
bo mnie się naprawdę wydaje, że nieco rudzieje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:47   #4521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
super gratuluje a córcia długaśna


oczywiście rozumiem Cię i uważam że ładnie Ci w każdym odcieniu, ale jednak w jaśniejszych najbardziej mi sie podobałaś także trzymam kciuki za garnierka


piękne włoski a jaka figurka fiu fiu


ja również nie widze żeby Ci tam coś zrudziało a włoski masz piękne kolorek jest boski


faktycznie troszke zżółk ten odrost, ale teraz to chyba wszystkie te farbki zmywają się w tempie ekspresowym , może posłuchaj Bunny i zwiększ oks ja też się nad tym zastanawiam czy nie spróbować chociaż do 10,5% podnieść i zobaczyć efekt


o rajciu ale ciemnioszki ale ja uważam że masz taką dziwną urodę (orginalną ) szczególnie Twoje oczka zawsze przykuwają moją uwagę i uważam że w tych ciemnych też byś pięknie wyglądała jak taka cyganeczka

dziewczynki mam dla was wiadomość: właśnie oglądałam gazetke z Leclerka i będzie w promocji szampon shauma 400 ml za 8,85 zł + olejek z shaumy 400 ml GRATIS do odbioru w POK
no wlasnie ja mam taki dziwaczny typ urody i odcien skory oliwkowy...
w gimnazjum na zlosc wolali mnie cyganka ale nigdy sie nie przejmowalam tym zbytnio
oczy mam jak sarenka

to ja wole schaume z rossa-olejek mi nie potrzebny a w rossie za 7zl niecale
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:51   #4522
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Mozesz.Uzywam na zmiane szamponow.

John Frieda do blond,i niwelujacy zolc Moje ulubione kosmetyki
Schauma 7ziol
Guhl volumen
Timotei zlote refleksy.
Niedawno dolaczyl z Gliss Kur do farbowanych narazie przetestowany,ale cos mi sie zdaje ze sie nie polubimy...

Odzywki do wlosow
Zjaja plantica pszenica
John frieda do blond
MRS POTTER`S aloes
Joanna Naturia z mieta i wrzosem(jest bez splukiwania ale uzywam ja do splukiwania,bo tak to nie nadaje sie)


Do rozczesywania wlosow uzywam fliudu na koncowki Gliss Kur oil nutritive i z AS

Plukanke octowa z malin z Yves Rocher
Nafte kosmetyczna z sokiem pokrzywy,olejek rycynowy

Maske do wlosow z Herbala niebieska i z Glori
czasami robie sobie domowa z zoltek,olejek rycynowy lub oliva i miod (czasami dodaje sok z cytryny zamiast olivy) i trzymam niecala godzine w foli aluminiowej.
Na koncowki tez dodaje od czasu do czasu olive. I szczotke Tangle teezer
A i do stylizacji fal John Frieda w sprayu,


Lepiej ci wyszlo niz umnie-jest bardziej widoczny na odrostach cieply kolor,mysle nad nastepnym farbowaniem Vikingiem zeby pokryc,ale to moze na poczatku kwietnia lub zrobie jasne refleksy u fryzjera.Musze przemyslec dobrze.
dziękuję

muszę poszukać jakiegoś loreala jasnego w chłodniejszym odcieniu niż 10.13...


a co do tuszy, to wkurza mnie to, że w wielu drogeriach one są często otwierane...powinni wszystkie zaklejać...
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:52   #4523
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kitkulka ja tam nie widzę żeby coś rudziało ale sama wiesz najlepiej

A ja dziś zaczęłam kurację doppelherz'em tabletki rzeczywiście wielgachne ale w śliskiej otoczce na szczęście

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dziękuję

muszę poszukać jakiegoś loreala jasnego w chłodniejszym odcieniu niż 10.13...


a co do tuszy, to wkurza mnie to, że w wielu drogeriach one są często otwierane...powinni wszystkie zaklejać...
u mnie w SP zaklejają
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:56   #4524
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

snowhitee
a gdzie jest promocja na ten tusz?

blond bunny
ale masz ciemne naturalki, ciemy brąz
A w tych włoskach nie było źle, naprawde
Powiedz mi co myślisz o tym żebym spróbowała na odrost u fryzjerki oczywiście na folię ten rozjasniacz co caskada z wodą 6%?
Strasznie by to zaszkodziło moim włosom?
Myślisz że z 2 cm odrostem można robić prawda?

caskada
decyduję się chyba na 99% na następne farbowanie tym Goldwellem, moze w koncu znajdę coś dla siebie, najwyzej bedzie mi robiła z wodą 6%.
Tylko Dziewczyny straszą że bede zle z tym odrostem wyglądala?
Ty masz kręcone ja proste i obawiam się jak będę wyglądała?

kitkulka
fajny masz ten kolor, dobrze ta Londa Ci bierze włoski, chcesz zmieniać farbę i kombinować?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:03   #4525
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to co nie zmieniać tej Londy?
bo mnie się naprawdę wydaje, że nieco rudzieje
Ewentualnie spróbuj następnym razem z wodą 10%? Różnica niewielka, ale może pomoże? a jak nie to wtedy pomyślisz nad zmianą?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:03   #4526
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie ja mam taki dziwaczny typ urody i odcien skory oliwkowy...
w gimnazjum na zlosc wolali mnie cyganka ale nigdy sie nie przejmowalam tym zbytnio
oczy mam jak sarenka

to ja wole schaume z rossa-olejek mi nie potrzebny a w rossie za 7zl niecale
to pewnie się opalasz na piękny brązik?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kitkulka ja tam nie widzę żeby coś rudziało ale sama wiesz najlepiej
no i kurde znowu będę musiała się zastanawiać: zmieniać czy nie zmieniać, oto jest pytanie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
fajny masz ten kolor, dobrze ta Londa Ci bierze włoski, chcesz zmieniać farbę i kombinować?
nie chcę właśnie zmieniać i kombinować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:06   #4527
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
a gdzie jest promocja na ten tusz?

blond bunny
ale masz ciemne naturalki, ciemy brąz
A w tych włoskach nie było źle, naprawde
Powiedz mi co myślisz o tym żebym spróbowała na odrost u fryzjerki oczywiście na folię ten rozjasniacz co caskada z wodą 6%?
Strasznie by to zaszkodziło moim włosom?
Myślisz że z 2 cm odrostem można robić prawda?

caskada
decyduję się chyba na 99% na następne farbowanie tym Goldwellem, moze w koncu znajdę coś dla siebie, najwyzej bedzie mi robiła z wodą 6%.
Tylko Dziewczyny straszą że bede zle z tym odrostem wyglądala?
Ty masz kręcone ja proste i obawiam się jak będę wyglądała?

kitkulka
fajny masz ten kolor, dobrze ta Londa Ci bierze włoski, chcesz zmieniać farbę i kombinować?
Ciemne mam ciemne, jak moja dusza
Dlatego tak cieżko mi je porządnie rozjaśnić, ale już mi przeszlo na białe włosy jak zobaczyłam dziś fotki sprzed paru lat i te poniszczone wlosy ktorych było polowe mniej

A czy tobie będzie dobrze... cięzko tak powiedzieć.
mialas kiedys balejaz lub pasemka?
jak mialas to wiesz czego sie spodziewac.
Z 2 cm mozna juz robic, bo odrost po zrobieniu powinien miec 3mm-5mm, wiec jakis efekt bedzie.
Na pewno jak bedziesz wlosy na gladko prostowac i jeszcze dawac jedwab to po miesiacu juz tak fajnie nie bedzie wygladalo...
no i wez pod uwage ze masz sporo jasniejsze wlosy od caskady i tobie ten rozjasniacz weźmie prawie lub na bialo- jestes na to gotowa?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to pewnie się opalasz na piękny brązik?

no i kurde znowu będę musiała się zastanawiać: zmieniać czy nie zmieniać, oto jest pytanie

nie chcę właśnie zmieniać i kombinować
jak sie opalam to widzicie na fotkce na traktorze czy pieknie to nie wiem... ja siebie opalonej nie lubie, momentalnie sie parze sloncem- 15 minut jak dla mnie i juz bable i skora zlazi
ja sie nie opalam, a przynajmniej staram...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:06   #4528
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciemne mam ciemne, jak moja dusza
Dlatego tak cieżko mi je porządnie rozjaśnić, ale już mi przeszlo na białe włosy jak zobaczyłam dziś fotki sprzed paru lat i te poniszczone wlosy ktorych było polowe mniej

A czy tobie będzie dobrze... cięzko tak powiedzieć.
mialas kiedys balejaz lub pasemka?
jak mialas to wiesz czego sie spodziewac.
Z 2 cm mozna juz robic, bo odrost po zrobieniu powinien miec 3mm-5mm, wiec jakis efekt bedzie.
Na pewno jak bedziesz wlosy na gladko prostowac i jeszcze dawac jedwab to po miesiacu juz tak fajnie nie bedzie wygladalo...
no i wez pod uwage ze masz sporo jasniejsze wlosy od caskady i tobie ten rozjasniacz weźmie prawie lub na bialo- jestes na to gotowa?
Kochana dziękuje za odp
Ale z wodą 6% chyba białego by mi nie dał a taki smietankowy jak Ty masz?
Balejażu nigdy nie miałam, pasemka miałam ale na czepek jak miałam krótsze włosy i nie rozjasniaczem a jakąś farba-jakimś preparatem Lisapa-u fryzjera robiłam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:14   #4529
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Agatka promocja będzie od 10.03 w rossmanie
I wiesz co znalazłam na drugim lapku zdjęcia po pasemkach/balejażu wyraźne zaraz po wizycie u fryza, jutro Ci wkleję to zobaczysz jak to wygląda na prostych włosach i nawet podobnej długości do Twojej teraz już nie dam rady bo Tż zajął tamtego lapka i gra
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:21   #4530
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatka promocja będzie od 10.03 w rossmanie
I wiesz co znalazłam na drugim lapku zdjęcia po pasemkach/balejażu wyraźne zaraz po wizycie u fryza, jutro Ci wkleję to zobaczysz jak to wygląda na prostych włosach i nawet podobnej długości do Twojej teraz już nie dam rady bo Tż zajął tamtego lapka i gra
O super. A nad tuszem też pomysle, bedzie to mój trzeci
Szkoda że teraz nie dasz zdjęc ale postaram sie byc cierpliwa do jutra
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.