Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 11:15   #3361
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Lady tu o nim pisałam i nawet zdj na buźce jest http://velvethair.pinger.pl/t/essenc...iza%20sun%2001
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:20   #3362
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ach Ty kusicielko ja mam na razie biovaxa latte i dopiero jak jego wykonczę mogę myśleć o czymś nowym ale luuubię go bardzo




widziałam i mam nawet tylko inną wersję kolorystyczną bo bez różu wstawiam Ci fotki jest suuper bardzo lubię ten nabłyszczacz, latem się z nim nie rozstaję
oo tak, biovaxy też lubie ale od latte wolę wersję do blondu

mam podobny nabłyszczacz tylko bardziej pastelowy. Chyba z limitowanki był bo już go nie widze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haul6.jpg (48,9 KB, 11 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:24   #3363
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zaoszczędziłaś na fryzjera



to ja nie wiem w jakim salonie ona robiła cieniowanie okularów jest stopniowane i w zalezności od tego jak się chce je pocienić tyle kosztują. Bym miała cienkie szkiełka (choć nie tak cienkie jak ktoś przy wadzie około 1,0) to musiałabym skorzystać z najwyższego stopnia cieniowania a to kosztuje w granicach tysiąca złotych i ta cena w każdym salonie jest podobna

Ostatnio kupowałam okulary 2 lata temu. Jeśli wada mi sie nie posuwa nie odwiedzam optyka, bardzo dbam o okulary i nic mi się nie niszczy.. szczególnie, że teraz mam takie bezoprawkowe (to tez kosztowało więcej bo jak nie ma oprawki to muszą inny rodzaj szkła wziąć - droższy oczywiście - na wszystkim człowieka oskubią ) to tym bardziej nie było by potrzeby. Nie zdarza mi się na nich usiąść (jak mojemu bratu ) a i jak pisałam dbam więc nie są porysowane ani nic Gdyby nie to że mi się wada pogorszyła to dalej w nich bym chodziła..

Chociaż teraz jak dowiedziałam się o tych soczewkach to znów spróbuję je nosić - może okaże się, że wszystko dobrze widzę
Tak mi brakuje okularów przeciwsłonecznych tak jest słoneczna pogoda - mam wrażliwe oczy.. ehh..

Co do luku to wiesz- zależy od oprawek.. ja jak byłam teraz to przymierzyłam tyle ich że nawet nie zliczę, ale w końcu wzięłam takie w których wyglądałam ładnie - a uwierz mi było ciężko


Zobacz załącznik - jest nieostre, ale trudno
To zdj starych okularów a teraz wadę mam większą.
Zobacz po prawo jakie są grube - a to już jest pocieniowane - gdyby nie były pocieniowane to całe byłyby takie grubasy. Teraz będą jeszcze grubsze
może mieszkasz w większym mieście a to ceny też się różnią
a to moja mama też takie ma i szkło tu też podobnie wygląda zrobię foto jak dam radę ma bezoprawkowe też jak wkleję to mi uwierzysz bo tak to możesz myśleć że bajki opowiadam dlatego się dziwię że takie ceny podajesz jak ona nie płaciła więcej niż mówię no na pewno nie takie cieńkie jak 1 bo moje a mamy to wielka różnica
nosisz okularki i wada Ci się powiększa? jeju a właśnie nie wiem jak trzeba dbać o okulary żeby po 2 latach były jak nowe no chyba że tak jak ja że wcale ich nie nosić
pytałam mamy i mówi że ma cieniowane szkła bo ma tak samo jak Ty na tym foto i pyta mnie : kto Ci powiedział ze samo cieniowanie szkieł kosztuje 1000 zł
Yatta przyjeżdżaj do Szczecina robić okulary

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:28
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:24   #3364
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oo tak, biovaxy też lubie ale od latte wolę wersję do blondu

mam podobny nabłyszczacz tylko bardziej pastelowy. Chyba z limitowanki był bo już go nie widze
widziałam go jakiś czas temu w centrum też fajny ale dla mnie za różowy ale ogólnie one są świetne
a wersja biovaxa do blondu nie pociepla Ci koloru ?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:32   #3365
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ach Ty kusicielko ja mam na razie biovaxa latte i dopiero jak jego wykonczę mogę myśleć o czymś nowym ale luuubię go bardzo




widziałam i mam nawet tylko inną wersję kolorystyczną bo bez różu wstawiam Ci fotki jest suuper bardzo lubię ten nabłyszczacz, latem się z nim nie rozstaję
o to fajnie jeszcze jak mówisz że taki fajny to już nie mam wątpliwości MUST HAVE
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:32   #3366
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
widziałam go jakiś czas temu w centrum też fajny ale dla mnie za różowy ale ogólnie one są świetne
a wersja biovaxa do blondu nie pociepla Ci koloru ?
ja używam go na przerózne sposoby zmiksowany jako cien do powiek, jasnego kolorku jako rozswietlacz pod łukiem brwiowym, no i w oryginalnym zastosowaniu-na poliki super jest i wcale nie taki różowy, w zmiksowaniu daje poswiate raczej, a w uzyciu samych 3 dolnych pasków różowawą raczej taak

hmm nie wiem czy pociepla czy nie nie pamiętam ale chyba nie zwróciłam uwagi, tzn ze nie było róznicy w kolorze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:32   #3367
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Dziewczynki własnie znalazłam fotkę jakie mogę mieć włoski za jakieś pare miesięcy przy użyciu C12 i zapuszczaniu i się zakochałam http://www.fryzury.ekobiety.net/gall...a_blond_23.jpg
Dziękuje Asiu muszę odreagować
A mi się podoba kolorek.Fakt widać ze to prosto po farbowaniu ta szarość się spłukuje po 2-3 myciu.

Snoww
Śliczna ta torebunia.Fajny kolor ma taki pod rudawy podchodzi.Jak chcesz żeby była sztywniejsza to wytnij z twardego kartonu prostokąt i włóż.Od razu nabierze formy

Dziewczyny a dziś jest handlowa niedziela co nie?
Ciekawa jestem czy hurtownie fryzjerskie będą czynne w Opolu jak wyroszę na połów
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 11:33   #3368
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm ja bym chciała taki średni, ciemny blondzik nie wiem jaki to poziom Jakis ciemniejszy po prostu, ciepły i zimny I jakiś jasny brązik
ale to już jak wrócę

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
może mieszkasz w większym mieście a to ceny też się różnią
a to moja mama też takie ma i szkło tu też podobnie wygląda zrobię foto jak dam radę ma bezoprawkowe też jak wkleję to mi uwierzysz bo tak to możesz myśleć że bajki opowiadam dlatego się dziwię że takie ceny podajesz jak ona nie płaciła więcej niż mówię no na pewno nie takie cieńkie jak 1 bo moje a mamy to wielka różnica
nosisz okularki i wada Ci się powiększa? jeju a właśnie nie wiem jak trzeba dbać o okulary żeby po 2 latach były jak nowe no chyba że tak jak ja że wcale ich nie nosić
pytałam mamy i mówi że ma cieniowane szkła bo ma tak samo jak Ty na tym foto i pyta mnie : kto Ci powiedział ze samo cieniowanie szkieł kosztuje 1000 zł
Yatta przyjeżdżaj do Szczecina robić okulary
nie no wierzę - może też od salonu zależy sama nie wiem, ale wiem ile płaciłam, zabolało po kieszeni

Co do wady to wiesz.. jak się powiększa i zrobi się mocniejsze okulary, oko dobrze widzi rozleniwia się i nie pracuje i wada dalej leci. Dlatego przy takich małych wartościach rzadko wciskają okularki
No i jak tak dalej pójdzie to oślepnę dlatego tak o tej operacji myślę

Co do dbania no to wiesz nie szoruję nosem po ziemi to jak mają się zniszczyć ? Zawsze wieczorem odkładam je na drukarkę żeby ich nie szukać (bo jak jestem bez okularów na nosie a one są bezoprawkowe to mam problem, żeby je znaleźć jak gdzieś indziej odłożę ) a tam tez nie mają szansy się porysować.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:34   #3369
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej
ale pięknie naprawdę jak do tej pory to najlepiej Ci wyszła już się nie mogę doczekać swojego farbowania
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka wloski super wyszly,a Ty jak sie czujesz? Podoba Ci sie kolorek?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
faktycznie był sporawy i dość ciemny ale bardzo ładnie poradziła sobie farbka podoba mi się a jak Ty zadowolona? czy jednak będziesz wracać do robienia tym glodwellem ?
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu
Na moje oko to wyszło super Ale to my właścicielki wiemy zawsze najlepiej czy odpowiada nam dany kolor.A jak wrażenia?
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No troszkę się odznacza, ale minimalnie Wg mnie jest ok - ja bym była zadowolona
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
suuper chyba wyszło tak zimno-ciepło? bardzo mi się podoba
a na całość kladłas czy tylko odrost??
na pewno bedzie Ci się dobrze trzymało, u mnie mijają 4 miesiące i kolor jest taki sam bardzo dobra farbka
oo i widzę, że masz refleksy takie jak ja na 2 fotce dobrze widać
Dziewczyny bardzo mi miło słyszeć takie słowa od Was
snowhitee masz racje rację ta farbka wyszła mi najlepien z dotychczasowych farb.
infatuated dawałam na odrost, a refleksy mam chyba te stare jeszcze się trzymają
Pewnie jak spłukiwałam farba tknęła całość więc może ona pogłębiła refleksy.
Odrost minialnie się odznacza, ale naprawdę nie widać tego aż tak mocno.
Chyba zrobię nią jeszcze raz i zobaczę jak będzie brała
Ale już nie sama-wstyd się przyznać ale cały tył mam nietknięty-nie nałożyłam tam farby
Także zrobi mi znajoma fryzjerka za 2-3 tygodnie
No i wtedy zobaczę jak to jest z tą farbką, póki co nie jest najgorzej, daję jej 8 na 10

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja właśnie pochłonęłam pyszną jajecznicę z pomidorami, cebulą, serkiem topionym i oregano nie ma to jak Tż zrobi śniadanko
[B]
Ale mi smaka narobiłas, o nieeee

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo niby sie minimalnie odznacza, ale naprawde minimalnie. Bardzo ładnie wyszło Dobrze, że dałaś farbce szanse
Dziękuję Troszkę się odznacza, ale do przeżycia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:40   #3370
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no to pooglądaj
ma 1 silikon-dimethicone, ale mam szampon pokrzywowy z SLS wiec nie ma problemu
pooglądam tylko ja to dostaje oczopląsu za dużo wszystkiego więc sporządam sobie podstawową listę co muszę kupić żebym nie zapomniała i dodatkowo ponad plan coś zawsze chapnę

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lady tu o nim pisałam i nawet zdj na buźce jest http://velvethair.pinger.pl/t/essenc...iza%20sun%2001
idę czytać

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Snow kokosowy zapach must have oby jeszcze były i faktycznie bardzo ładnie na buźce wygląda i jeszcze jak piszesz że wydajny to same zalety

fajnie sobie Twojego blogaska z pingera poczytam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:40   #3371
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
w fiellmanie jest taka promocja, że za pierwszą wizytę bierze 30 zł i daje dodatkowo opakowanie soczewek za friko
zerknę
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jak to co ? Cycki okulary zawsze możesz założyć, a stanik pushup jak zdejmiesz to już nie ten sam efekt

Wiem, że takie operacje robi się po 21 roku życia więc i tak chyba byś się nie załapała jeszcze?
Przy takiej małej wadzie chyba bym się nie zdecydowała. Natomiast przy mojej okulary wyglądają (nawet te pocieniane) trochę żenadnie



No to dobrze, bierz mam nadzieje, że pomaga.
Możesz dodatkowo jakbyś miała jakieś ćwiczenia na dvd takie dłuższe z pół godzinki robić, zmęczysz się - szybciej zachce Ci się wieczorkiem spać
przecież ja w maju kończę już 23 lata, więc się łapię
a przed wieczorkiem też sobie zaczęłam trochę ćwiczyć
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia, ale sa najlepszej jakości bo niebo szare, słońca nie ma.
Robiłam specjalnie sam odrost z bliska zeby było dokładnie widać.
I wstawiam aż 4 zdjęcia dla dokładności.
Odrost wklejam po to żebyście mogły zobaczyć sobie granicę i jak farba pokryła bo odrost jednak był dość spory.

Majirel 10 1/2 1 z wodą 9%

1 zdjęcie przed
jak dla mnie bomba
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to mamy podobną wadę tylko ja nie mam astygmatyzmu. Mi kazała okulistka czytać w okularach oglądać tv i przy komputerze oczywiście troszkę sobie olewam to bo nie przyzwyczajona jestem do okularów i jakoś dziwnie mi jak je noszę z bliska widzę jednak dobrze bez ale w okularkach wszystko takie WYRAŻNIEJSZE soczystsze z daleka to nie widzę chyba że przymrużę gałki
ja tv i komputer to tylko w okularach, bo się za bardzo męczę bez
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chyba zmierzę odległość z jakiej nie widzę muszę iść do kuchni z miarką i zmierzyć skąd nie doczytam literek z kalendarza tzn mówię o imionach nie o dacie
haha jaki sposób
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzięki nooo ja już jakiś czas temu odkryłam że w Croppie można perełki wynaleźć choć zawsze omijałam go z daleka
też to zauważyłam odkąd dorwałam tam fajną bieliznę, sweterek, bluzkę i koszulę dżinsową
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
5 stów?? u jakiego optyka? Tyle to kosztowały same oprawki
ja za swoje w vision express zapłaciłam niezałe 400 zł, i promocja też była wtedy
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
widziałam i mam nawet tylko inną wersję kolorystyczną bo bez różu wstawiam Ci fotki jest suuper bardzo lubię ten nabłyszczacz, latem się z nim nie rozstaję
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam podobny nabłyszczacz tylko bardziej pastelowy. Chyba z limitowanki był bo już go nie widze
a ja mam w sumie podobny rozświetlacz, tylko Inglota i inna wersja kolorystyczna, o taka


ależ u mnie piękna pogoda dziękuję Adzi! w końcu się wyspałam tylko o 6 rano obudził mnie gołąb gigant, który usiadł mi na parapecie i zaczął sobie gruchać wczoraj było to samo tylko przyleciały dwa i sobie zaczęły gody odprawiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3040873.jpg (92,3 KB, 10 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 11:41   #3372
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

A u mnie pochmurno i znowu wieje jak jasna cholera
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:43   #3373
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ale to już jak wrócę



nie no wierzę - może też od salonu zależy sama nie wiem, ale wiem ile płaciłam, zabolało po kieszeni

Co do wady to wiesz.. jak się powiększa i zrobi się mocniejsze okulary, oko dobrze widzi rozleniwia się i nie pracuje i wada dalej leci. Dlatego przy takich małych wartościach rzadko wciskają okularki
No i jak tak dalej pójdzie to oślepnę dlatego tak o tej operacji myślę

Co do dbania no to wiesz nie szoruję nosem po ziemi to jak mają się zniszczyć ? Zawsze wieczorem odkładam je na drukarkę żeby ich nie szukać (bo jak jestem bez okularów na nosie a one są bezoprawkowe to mam problem, żeby je znaleźć jak gdzieś indziej odłożę ) a tam tez nie mają szansy się porysować.
mnie zabolało że mi kazali kupić a nie noszę i 6 stówek wywalone a ile ja mogłabym mieć za to butów wkurzyłam się
salon dobry taki nowoczesny ale teraz w każdym można przebadać komputerowo wzrok i tyle tych oprawek taki wybór a szkła też z różnymi pierdołkami antyrefleksy jakieś uv przeróżne jak mnie pytali jakie chce to zdębiałam
to dobrze że dbasz bo moja mamcia aż tak nie dba chyba za dużo par ma i ma w nosie czasami przyśnie kiedyś jedne połamałam ja jej bo zostawiła na sofie a ja sobie siadłam szkieł to nie ma porysowanych ale jak za ucho się zakłada to się z biegeim czasu wytrze w niektórych bo ma jakieś wzroki albo takie z paseczkami że jeden srebrny drugi złoty różne

dbaj dbaj kochana i życzę żeby Ci się już nie pogarszała wada

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:46
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:44   #3374
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

a ja lecę na sniadanie
Snow tak nam zrobiła smaka na jajecznice, że musze isc i sobie zrobić hehe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:48   #3375
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przecież ja w maju kończę już 23 lata, więc się łapię
a przed wieczorkiem też sobie zaczęłam trochę ćwiczyć
ależ u mnie piękna pogoda dziękuję Adzi! w końcu się wyspałam tylko o 6 rano obudził mnie gołąb gigant, który usiadł mi na parapecie i zaczął sobie gruchać wczoraj było to samo tylko przyleciały dwa i sobie zaczęły gody odprawiać

Aaaa bo Ty tak młodziutko wyglądasz
U mnie też zlatują się nieraz gołębie jak słonko świeci - takie są bezczelne, że można pukać w szybkę a one nic

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A u mnie pochmurno i znowu wieje jak jasna cholera
Jak u mnie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mnie zabolało że mi kazali kupić a nie noszę i 6 stówek wywalone a ile ja mogłabym mieć za to butów wkurzyłam się :zły:
to dobrze że dbasz bo moja mamcia aż tak nie dba chyba za dużo par ma i ma w nosie czasami przyśnie kiedyś jedne połamałam ja jej bo zostawiła na sofie a ja sobie siadłam szkieł to nie ma porysowanych ale jak za ucho się zakłada to się z biegeim czasu wytrze w niektórych bo ma jakieś wzroki albo takie z paseczkami że jeden srebrny drugi złoty różne

dbaj dbaj kochana i życzę żeby Ci się już nie pogarszała wada
No fajnie by było ale chyba się nie uniknie- ale dziękuje i wzajemnie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a ja lecę na sniadanie
Snow tak nam zrobiła smaka na jajecznice, że musze isc i sobie zrobić hehe
Tak miedzy nami wam powiem, że mój TŻ też czasem robi na śniadanko jajecznicę i.... robi lepszą ode mnie


Lecę kochane, będę wieczorkiem, nie piszcie za dużo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:49   #3376
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

zerknę

przecież ja w maju kończę już 23 lata, więc się łapię
a przed wieczorkiem też sobie zaczęłam trochę ćwiczyć

jak dla mnie bomba

ja tv i komputer to tylko w okularach, bo się za bardzo męczę bez

haha jaki sposób

też to zauważyłam odkąd dorwałam tam fajną bieliznę, sweterek, bluzkę i koszulę dżinsową

ja za swoje w vision express zapłaciłam niezałe 400 zł, i promocja też była wtedy



a ja mam w sumie podobny rozświetlacz, tylko Inglota i inna wersja kolorystyczna, o taka


ależ u mnie piękna pogoda dziękuję Adzi! w końcu się wyspałam tylko o 6 rano obudził mnie gołąb gigant, który usiadł mi na parapecie i zaczął sobie gruchać wczoraj było to samo tylko przyleciały dwa i sobie zaczęły gody odprawiać
ja zakładam dopiero jak się zmęczę
sposób dobry wieczorem to zrobię już Tż poinformowałam że badamy dzisiaj mój wzrok to zszokowany "ale jak?" a po wytłumaczeniu odpowiedział : "jesteś nienormalna"
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:49   #3377
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

ja śniadanko zjadłam już godzinę temu, teraz śmigam pod prysznic, a później będę robić za palmę w kościele
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:50   #3378
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa bo Ty tak młodziutko wyglądasz
U mnie też zlatują się nieraz gołębie jak słonko świeci - takie są bezczelne, że można pukać w szybkę a one nic



Jak u mnie



No fajnie by było ale chyba się nie uniknie- ale dziękuje i wzajemnie



Tak miedzy nami wam powiem, że mój TŻ też czasem robi na śniadanko jajecznicę i.... robi lepszą ode mnie


Lecę kochane, będę wieczorkiem, nie piszcie za dużo


---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja śniadanko zjadłam już godzinę temu, teraz śmigam pod prysznic, a później będę robić za palmę w kościele
a przyozdobi Cię Tż?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:51   #3379
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa bo Ty tak młodziutko wyglądasz
U mnie też zlatują się nieraz gołębie jak słonko świeci - takie są bezczelne, że można pukać w szybkę a one nic
hehe młodziutko wyglądam
ten też był taki bezczelny, musiałam otworzyć okno, żeby go przestraszyć, bo pukania w szybę się nie bał :/
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja zakładam dopiero jak się zmęczę
sposób dobry wieczorem to zrobię już Tż poinformowałam że badamy dzisiaj mój wzrok to zszokowany "ale jak?" a po wytłumaczeniu odpowiedział : "jesteś nienormalna"


a widziałyście nową reklamę farb Loreala? też zrobili takie w piance jak Schwarzkopf
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 11:51   #3380
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a ja lecę na sniadanie
Snow tak nam zrobiła smaka na jajecznice, że musze isc i sobie zrobić hehe
też mam ochotę ale u mnie za 2 h obiad to poczekam na niego
ja lubię jajecznicę jeszcze jak jej w niej szczypiorek
Snow kusi kosmetykami łaszkami i jeszcze jedzeniem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:52   #3381
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a przyozdobi Cię Tż?
przyozdobi przyozdobi

lecę pod prysznic
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:53   #3382
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe młodziutko wyglądam
ten też był taki bezczelny, musiałam otworzyć okno, żeby go przestraszyć, bo pukania w szybę się nie bał :/



a widziałyście nową reklamę farb Loreala? też zrobili takie w piance jak Schwarzkopf
a mi kiedyś wleciał do salonu przez drzwi od balkonu ciągle srają mi też na parapety a przy moich drzwiach od mojego balkoniku to znoszą gałązki i badyle bo myślą że na gniazdo im zezwolę nie doczekanie

nie widziałam reklamy

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przyozdobi przyozdobi

lecę pod prysznic
leć

edit: ten rozświetlacz z inglota też fajny

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:55
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:54   #3383
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja używam go na przerózne sposoby zmiksowany jako cien do powiek, jasnego kolorku jako rozswietlacz pod łukiem brwiowym, no i w oryginalnym zastosowaniu-na poliki super jest i wcale nie taki różowy, w zmiksowaniu daje poswiate raczej, a w uzyciu samych 3 dolnych pasków różowawą raczej taak

hmm nie wiem czy pociepla czy nie nie pamiętam ale chyba nie zwróciłam uwagi, tzn ze nie było róznicy w kolorze
dokładnie tak samo używam swojego
a o waxa pytam bo czytałam że ociepla

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje Asiu muszę odreagować
A mi się podoba kolorek.Fakt widać ze to prosto po farbowaniu ta szarość się spłukuje po 2-3 myciu.

Snoww
Śliczna ta torebunia.Fajny kolor ma taki pod rudawy podchodzi.Jak chcesz żeby była sztywniejsza to wytnij z twardego kartonu prostokąt i włóż.Od razu nabierze formy

Dziewczyny a dziś jest handlowa niedziela co nie?
Ciekawa jestem czy hurtownie fryzjerskie będą czynne w Opolu jak wyroszę na połów
dziękuję ale ja akurat czarny kupiłam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Ale mi smaka narobiłas, o nieeee

hihi
super że jesteś zadowolona z farbki a jeszcze pewnie po 2-3 myciach kolor się dopłucze i w ogóle równiutko będzie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pooglądam tylko ja to dostaje oczopląsu za dużo wszystkiego więc sporządam sobie podstawową listę co muszę kupić żebym nie zapomniała i dodatkowo ponad plan coś zawsze chapnę

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



idę czytać

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Snow kokosowy zapach must have oby jeszcze były i faktycznie bardzo ładnie na buźce wygląda i jeszcze jak piszesz że wydajny to same zalety

fajnie sobie Twojego blogaska z pingera poczytam
kup kup warto
a pingera nie kasowałam bo właśnie sporo recenzji tam napisałam i szkoda mi było




Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a ja lecę na sniadanie
Snow tak nam zrobiła smaka na jajecznice, że musze isc i sobie zrobić hehe
leć leć i się podziel może tu dziewczynami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:56   #3384
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje Asiu muszę odreagować
A mi się podoba kolorek.Fakt widać ze to prosto po farbowaniu ta szarość się spłukuje po 2-3 myciu.

Snoww
Śliczna ta torebunia.Fajny kolor ma taki pod rudawy podchodzi.Jak chcesz żeby była sztywniejsza to wytnij z twardego kartonu prostokąt i włóż.Od razu nabierze formy

Dziewczyny a dziś jest handlowa niedziela co nie?
Ciekawa jestem czy hurtownie fryzjerskie będą czynne w Opolu jak wyroszę na połów
handlowa niedziela nie wybieram się na zakupy dlatego bo mnie ludzie zdepczą nie lubię tłoku

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo używam swojego
a o waxa pytam bo czytałam że ociepla



dziękuję ale ja akurat czarny kupiłam



hihi
super że jesteś zadowolona z farbki a jeszcze pewnie po 2-3 myciach kolor się dopłucze i w ogóle równiutko będzie



kup kup warto
a pingera nie kasowałam bo właśnie sporo recenzji tam napisałam i szkoda mi było






leć leć i się podziel może tu dziewczynami
broń boże nie kasuj dobra lekturka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:04   #3385
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

zerknę

przecież ja w maju kończę już 23 lata, więc się łapię
a przed wieczorkiem też sobie zaczęłam trochę ćwiczyć

jak dla mnie bomba

ja tv i komputer to tylko w okularach, bo się za bardzo męczę bez

haha jaki sposób

też to zauważyłam odkąd dorwałam tam fajną bieliznę, sweterek, bluzkę i koszulę dżinsową

ja za swoje w vision express zapłaciłam niezałe 400 zł, i promocja też była wtedy



a ja mam w sumie podobny rozświetlacz, tylko Inglota i inna wersja kolorystyczna, o taka


ależ u mnie piękna pogoda dziękuję Adzi! w końcu się wyspałam tylko o 6 rano obudził mnie gołąb gigant, który usiadł mi na parapecie i zaczął sobie gruchać wczoraj było to samo tylko przyleciały dwa i sobie zaczęły gody odprawiać
Proszę bardzo
Jak ja nienawidzę gołębi.Ja sama z nimi włączyłam bo mi siadały na żaluzjach na tarasie i srały.Ale założyłam szpikulce i już nie maja gdzie siadać

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo używam swojego
a o waxa pytam bo czytałam że ociepla



dziękuję ale ja akurat czarny kupiłam



hihi
super że jesteś zadowolona z farbki a jeszcze pewnie po 2-3 myciach kolor się dopłucze i w ogóle równiutko będzie



kup kup warto
a pingera nie kasowałam bo właśnie sporo recenzji tam napisałam i szkoda mi było






leć leć i się podziel może tu dziewczynami
Czarna tez jak najbardziej jestem na Tak.Mi się podoba.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:04   #3386
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
handlowa niedziela nie wybieram się na zakupy dlatego bo mnie ludzie zdepczą nie lubię tłoku

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



broń boże nie kasuj dobra lekturka
miło mi


A ja kupiłam sobie wczoraj tą multiwitaminę z Biedronki, którą Bunny zachwalała faktycznie wszystkiego ma po 100% zalecanej dziennej dawki, dobrze smakuję i 3,99 kosztowała

Dobra lecę się ogarnąć i na spacer miłego dnia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:08   #3387
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
handlowa niedziela nie wybieram się na zakupy dlatego bo mnie ludzie zdepczą nie lubię tłoku

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



broń boże nie kasuj dobra lekturka
Ja tez nie lubię tłumów ale jestem bardzo nie cierpliwa i pojechała bym po farbki i do Inglota.
Ne wiem co robić.


A mamusia mi zaserwowała taki przepyszny rosołek
Dobra lecę się ogarnąć może chęci wzrosną na zakupki potem drugie danie i chyba się wybiorę.
Milego dnia i cieszcie się słoneczkiem kochane.Do później
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:30   #3388
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie żartuj - właśnie o nich pisałam to soczewki twarde - miałam po nich ciągle czerwone oczy - mogłam grać w horrorach bez charakteryzacji bolały mnie oka i w ogóle dupa jak nie wiem.. Co najśmieszniejsze moja okulistka powiedziała, że w takim razie widać jestem w tym 1% ludzi którzy nie mogą chodzić w soczewkach.. i ja głupia w to uwierzyłam..
Trzeba wypróbować bo przecież oko jest bardzo delikatne - każdemu może przypasować co innego. Poza tym air optix to "oczy" dla "zwykłych" wad nie dla astygmatyzmu

a co do soczewek no to tak dobrze dobrać dobre bo z za małą krzywizną będą ściskać oko i rysować i powodować szkodliwe nieodwracalne zmiany, a za duża to szkła mogą nieoczekiwanie wypaść z oka
A widzisz mi podpasowały, chociaż kurde! Też mam często oczka zaczerwienione, ale nie zwalałam winy na soczewki. Kiedyś nosiłam acuvue (czy jakoś tak), ale one to były koszmarne. Oczy mnie piekły, bolały, cały czas miałam wrażenie, że mam jakiś piach w oczach. Nawet gdy je zdjęłam, to przez kolejne parę h bolało.
A ten.. mnie kuszą ostatnio bauscha -pure vision. Są dużo tańsze od moich (moje na 3 miecha->150, tamte 60), ale nie ma mojej "rozmiarówki":<<
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:35   #3389
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Laski a jak ja widze normalnie tylko np na wykładach z daleka czasem widze za taką jakby mgiełką slajdy to jakie powinnam miec okulary, bo to chyba nie do czytania? Normalnie z bliska wszystko widze. Jedynie czasem przy lapku mam taka mgiełke na oczach ale to raczej z niewyspania albo jak dlugo wyklady mam i duzo przepisuje

Ja to bym sobie sprawiła soczewki kolorowe najchetniej Ale drogi interes, a szkoda bo chcialabym miec taki ładny kolor oczek Niby swoje mam ładne ale kolor mam taki nijaki, mało nasycony. Lekko zielono-szaro-brazowy. A chciałabym taki typowo zielony albo niebieski
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:35   #3390
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Yatta
Teraz spojrzałam, różnica pomiędzy bauschem a air optixem wynosi 0,2 mm w średnicy oka. Myślisz, że to dużo i przez to mogę mieć problem z ich noszeniem?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.