zel na naturalnych paznokciach - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 16:35   #181
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Może jak nie ma innego wyjścia, to przymrażaj 15 sekund w lampie po jednym paluszku?

No właśnie nawet na to nie bardzo jest czas ...

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
albo przejdź na tego extreme...?
może się z nim za długo bawisz?
albo wsadź go do lodówki to trochę przysiądzie?
Nie sądzę żeby za długo. Ok. 5-10 sek.
Spróbuje jeszcze z tą lodówką. Może rzeczywiście jest za rzadki
4everu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:03   #182
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: zel na naturalna plytke

A czy wam też po żelu na płytkę paznokcie robią się jak pergamin ? Po ostatnim razie moje wracały do siebie 3 m-ce. Tipsy mi się nie trzymają - mam zaokraglone paznokcie (znaczy nie płaskie, więc mi odpadają). To kwestia salonu ? Chodzę do naprawdę dobrego (i drogiego !!).
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 07:09   #183
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: zel na naturalna plytke

W takim razie ten drogi salon jest do du*y
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 07:30   #184
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: zel na naturalna plytke

jak to " nie płaskie"? a jakie mają być?
faktycznie niezły salon...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:50   #185
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: zel na naturalna plytke

Podejrzewam ze chodzi ci o łuk paznokcia (niepłaskie) Jeśli są niepłaskie to bardzo dobrze trafiłaś, bo mają takie być i salon jest jaknajbardziej OK. chyba ze masz cos innego na mysli
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:16   #186
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: zel na naturalna plytke

Dlaczego w tym drogim salonie nie założą Ci paznokci na formę (skoro "tipsy się nie trzymają" :P )?
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:40   #187
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Dlaczego w tym drogim salonie nie założą Ci paznokci na formę (skoro "tipsy się nie trzymają" :P )?
Też chciałam zadac to pytanie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 17:35   #188
malgosia_84
Raczkowanie
 
Avatar malgosia_84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 35
Dot.: zel na naturalna plytke

żel 3-fazowy standard z mistero milano rządzi !!
malgosia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 07:47   #189
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: zel na naturalna plytke

Mam aktualnie na pazurkach soak off allepaznokcie...trzyma się już ponad tydzień. Miłym zaskoczeniem nie pęką co zdarzało mi się jak nosiłam tipsy, żel pekał, jakby się kruszył.
Ten żel jest ok ale strasznie płynny, niezbyt daje się nim budować, zatapianie ozdób też mozolnie idzie...

Może ktoś zna żele silikonowe sciagane acetonem, które będą gęste???


Cytat:
Napisane przez baryleczka Pokaż wiadomość
A czy wam też po żelu na płytkę paznokcie robią się jak pergamin ? Po ostatnim razie moje wracały do siebie 3 m-ce. Tipsy mi się nie trzymają - mam zaokraglone paznokcie (znaczy nie płaskie, więc mi odpadają). To kwestia salonu ? Chodzę do naprawdę dobrego (i drogiego !!).
mam takie same pazurki, zakrzywione, takie kocie :P
Mi też się zdarzało, ale nie tyle że tips odpadał a odchodził żel z pazurka przy skórkach. Tipsy mi się złamały kilka razy.na szablonie miałam robione i było ok, ale efekt nie taki jak na tipsie Ogólnie trafiałam na stylistki chyba kiepskie bo miałam bardzo zniszczone pazury....

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-08 o 07:50
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:26   #190
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość

Może ktoś zna żele silikonowe sciagane acetonem, które będą gęste???

Choć pytanie zadane już jakiś czas temu ja też się pod nie podłączę
di69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 01:48   #191
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Naturalna płytka jest dość wymagająca. Ktoś co to robi musi się znać na rzeczy i przede wszystkim dobrze zabezpieczać wolny brzeg. Ot cała filozofia
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 09:10   #192
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: zel na naturalna plytke

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Mam aktualnie na pazurkach soak off allepaznokcie...trzyma się już ponad tydzień. Miłym zaskoczeniem nie pęką co zdarzało mi się jak nosiłam tipsy, żel pekał, jakby się kruszył.
Ten żel jest ok ale strasznie płynny, niezbyt daje się nim budować, zatapianie ozdób też mozolnie idzie...

Może ktoś zna żele silikonowe sciagane acetonem, które będą gęste???



mam takie same pazurki, zakrzywione, takie kocie :P
Mi też się zdarzało, ale nie tyle że tips odpadał a odchodził żel z pazurka przy skórkach. Tipsy mi się złamały kilka razy.na szablonie miałam robione i było ok, ale efekt nie taki jak na tipsie Ogólnie trafiałam na stylistki chyba kiepskie bo miałam bardzo zniszczone pazury....
bo pazurkow, ktore rosna w dol nie powinno przedluzac sie tipsem, tylko na szablonie - jak bylam poczatkujaca stylistka to przedluzalam takie pazurki tipsem i one bardzo czesto sie lamaly, pekaly etc.
Co do zalkow soak off itp. to chyba ma w ofercie DR takie bardziej geste, ale osobiscie nigdy nie testowalam, wiec nie wiem jak jest w rzeczywistosci Te zele to nie sa zele budujace (twarde), tylko sluza do utwardzania naturalnej plytki, dlatego nie zbudujesz nimi krzywej...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-01-26 o 09:12
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:06   #193
Katalonha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Żel na naturalne paznokcie.

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
żele zawierają fotoinicjatory czyli związki chemiczne które zaczynają reakcję twardnienia pod wpływem światła UV-A, więc generalnie lampa jest potrzebna, chyba, że zabawisz się w wynalazcę, jak Mysia Pysia i wynajdziesz własną lampę, żeby "nie marnować kasy na lampę"
Opłaca sie zakupić lampe, dobra inwestycja bo nie trzeba latac z każdym jednym pazurem do kosmetyczki Lampy są teraz mega tanie a warto zrwócić uwagę że potem to oszczędność kasy i cennego czasu
Katalonha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:30   #194
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość

Może ktoś zna żele silikonowe sciagane acetonem, które będą gęste???

Choć pytanie zadane już jakiś czas temu ja też się pod nie podłączę

A ja nadal proszę o pomoc. Szukam średnio lub gęstego żelu do naturalnych ale ściąganych koniecznie acetonem lub specjalnie przeznaczonym do tego płynem
Niestety na szkoleniu miałam tylko żele jednofazowe zakładane na tipsie a chciałam wzmocnić trochę swoje paznokcie.
di69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 20:32   #195
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Odświeżam wątek dziewczyny czy polecicie jakiś żel do naturalnej płytki który nie schodzi acetonem? Chodzi mi o taki który utwardzi paznokieć i po zdjęciu lakieru hybrydowego acetonem zostanie na paznokciu, a potem będę mogła tylko sobie go dopilowac, dolać do skórek i nałożyć od nowa hybryde. Ciągle ściąganie lakieru z baza bardzo niszczy mi płytkę.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 00:03   #196
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cześć dziewczyny Podepnę się pod ten wątek (mimo że raczej jest słabo uczęszczany) bo mam problem z żelem na moich naturalnych paznokciach w związku z czym mam kilka pytań.

Słowem wstępu napiszę, że mam bardzo trudną płytkę, bardzo tłustą, pocą mi się dłonie. Dodatkowo (nie wiem czy to ma też wpływ, dlatego wolę na wszelki wypadek wspomnieć) mam dość wyraźne bruzdy na płytce i mam ją dość miękką.

W związku z tym, że mam tak fatalne paznokcie postanowiłam utwardzić je sobie żelem, bez żadnego przedłużania itd. Lubię mieć krótkie paznokcie, jednak przeszkadzało mi jak mi się one wyginały na wszystkie strony i że nie trzymają lakieru dłużej niż 12 godzin (hybrydy zaczynają mi odłazić po tygodniu).

Poszłam zatem do salonu gdzie zrobiono mi pierwszy raz żel. Trzymał mi się przezwoicie, dopiero po ok 2,5 tygodnia zaczęły mi się trochę odklejać co dla mnie jest super zważając na moją płytkę. Z nieogarnięcia się wyszło, ze zanim dotarłam znów do salonu minęły 4 tygodnie i paznokcie się trzymały ok. W tym samym miejscu uzupełniłam odrost i znów mi się wszystko dobrze trzymało. Zrezygnowałam jednak z chodzenia w tamto miejsce z pewnych względów i poszukałam nowego.

Niestety nie zwróciłam uwagi na jakich produktach pracowała pani z tego salonu.

W drugim miejscu miałam uzupełnione odrosty żelem ibd przezroczystym o różowawym odcieniu. Nie wiem jaki to był rodzaj, ale nakładane miałam dwie warstwy żelu, może to coś pomoże w rozpoznaniu. I niestety to był koszmar. Żel zaczął mi odłazić dużo szybciej bo już po tygodniu, dodatkowo zaczął mi pękać i się kruszyć. Potrafił pęknąć do połowy paznokcia wzdłuż, po czym przy przypadkowym uderzeniu paznokciami o coś (nawet o rękę drugiej osoby!) mi odpryskiwał w tym miejscu wielkimi płatami.

Poszłam jednak drugi raz stwierdzając że może akurat tak wyszło ten jeden raz i może to tylko przypadek. Za drugim razem żel mi zaczął pękać już 3 dni po nałożeniu. Stylistka do której chodzę (a raczej chodziłam, bo odwołałam kolejną wizytę) jest profesjonalistką, która jest "na rynku" już długo i jest bardzo rozchwytywana więc to nie tkwi wina w niej. Zakładam, że moje paznokcie bardzo nie polubiły się z produktami ibd.

I teraz wreszcie przechodzę do pytań:
1. Czy macie doświadczenie jako klientki bądź stylistki z trudną tłustą płytką i żelem ibd, żeby się zachowywał jak u mnie? Jeśli tak to jaki konkretnie żel używacie, który nie sprawia takich problemów? Mając propozycję będę mogła poszukać salonu pracującego na tej konkretnie marce.
2. Czy może z moją niesforną płytką lepiej by było znaleźć miejsce, które robi żelami nie ściąganymi acetonem?
3. Czy może w moim przypadku lepszy byłby akryl?

Bardzo proszę o pomoc, już dawno powinnam pójść na uzupełnianie i zależy mi na kontynuacji. Bardzo mi było wygodnie z nie wywijającymi się paznokciami...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-26 01:03:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.