Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 13:14   #1831
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

powiesiłabym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:18   #1832
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
powiesiłabym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html
straszne
gdyby obowiązywał przepis że to co komuś zrobiłeś zostanie zrobione Tobie to myślę że byłoby o wiele mniej takich sytuacji

mama mi opowiadała że jej koleżanka jak były dziećmi miała kota i wzięła go wyrzuciła z 2 albo 3 piętra bo mówiła że koty zawsze spadają na 4 łapy ale niestety nie tym razem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:21   #1833
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
straszne
gdyby obowiązywał przepis że to co komuś zrobiłeś zostanie zrobione Tobie to myślę że byłoby o wiele mniej takich sytuacji

mama mi opowiadała że jej koleżanka jak były dziećmi miała kota i wzięła go wyrzuciła z 2 albo 3 piętra bo mówiła że koty zawsze spadają na 4 łapy ale niestety nie tym razem
trzeba byc niezle ☠☠☠nietym, zeby w zlosci wyrzucic czyjegos psa (nie jakas rzecz nalezaca do tej osoby, ale psa ktory nie jest niczemu winien)

A z tym kotem to tez masakra
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:22   #1834
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
powiesiłabym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html
jak zwykle kara to smiech na sali
biedne zwierze az wole nie myslec co czulo
sk****l
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:23   #1835
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kotka, czasami mamy dzidziusiów tak mają, kiedy rodzi im się dziecko, i nagle cały Twój świat jest podporządkowany tylko maluchowi . kiedy musisz zapomnieć o swoich potrzebach a zająć się dzieckiem. i nie ma że boli, że jesteś zmęczona, czy chciałabym pospać albo akurat zrobić siusiu. przepraszam, że tak porównuję, to trochę inna sytuacja, ale no tak jest wszystko wróci do normy i to nie znaczy że jej nie kochasz
depresja poporodowa wiem o co chodzi, słyszałam ze niektóre mamy mają ochotę wywalić dziecko za okno

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
To normalne na początku
Mój Brutek przez tydzień piszczał i piszczał w nocy. Po prostu z mamą chodziłyśmy jak przyćpane całymi dniami przez niego. Do tego dołączyło kupkanie i siuskanie wszędzie. No ręce opadały!
Ale niestety tutaj pomoże tylko cierpliwość, a wtedy to już szybko docenisz postępy jakie robi Lejdi
Ja jestem na etapie nauki Brutusia różnych komend. I każdy postęp daje mi tyyyle radości,że już nawet nie pamiętam o okropnych początkach.
A co do zostawiania piesia samego-też uważam,że im wcześniej tym lepiej. Ważne by po powrocie do domku okazać mu duuużo zainteresowania. Będzie dobrze
ojej.. to mnie pocieszyłaś... moja lejdi ma mentalność włażenia na głowe w nocy .. ale w dupe dostała już za to i mam nadzieje ze sie nauczy !!!! troche mnie to denerwuje ze ona chce spać w łóżku ale narazie jej pobłaże a potem jak kupie kojec to bede ją na nim uczyć spać a i znalazłam ubranka szyte na wymiar na allegro za 30+6zł przesyłka wiec jej to kupie zeby miała na dwór jak już bedzie mogła wyjść

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no mialam tez psa dosc a co dziwne zawsze jestem otoczona psami nawet kociaki sama odchowalam ostatnio..ale tak sytuacja ze pies jest wylacznie pod moja odpowiedzialnosc mnie zaskoczyla
teraz jest pozytywnie uczymy sie razem z psem siebie nawzajem jemu tez trudno i trzeba postawic sie po stronie takiej "dzikiej" istoty
teraz to tz sie drze ze rozpieszczam D nosze go na recach itd

zapomnialam dodac
ja waze swojego D na wadze lazienkowej stawiam i ma stac albo siedziec jak sobie woli
wazy 5kg juzale bedzie wazyl tylko do 8 te rasy tak maja za 2 miesiace koniec intensywnego wzrostu
ja tylko mam nadzieje ze mi to przejdzie bo sie boje ... i jak piszecie ze tak miałyście to odrazu mi lepiej i wraca mi chęć do jakiegokolwiek działania , i wreszcie chciałabym ją zabrać na dwór ale narazie strach mi nie pozwala przecież to taki maluszek ja mojej nie zważę na łazienkowej bo mam od min 5kg a ona waży gdzieś około pół kilo i prawdopodobnie zważę ją na wadze kuchennej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:28   #1836
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

nasz D pierwsza noc spal w lazience zamkniety w swoim kojcu nie ma mowy spania razem w lozku tam tez zostaje jak ja wychodze z domu a jak jedziemy do sklepu na zakupy zostaje w samochodzie na siedzeniu lezy i ani nie pisnie

dlatego rozumie ze tam jest jego miejsce w lazience i nie sprzeciwia sie wogole nie mam problemu z tym ze piszczy cala noc spi sobie tam oczywiscie kupa siku zrobione ale nie piszczy
pies powinien miec swoje miejsce bo inaczej bedzie zdezorientowany gdzie mozna a gdzie nie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:29   #1837
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tylko mam nadzieje ze mi to przejdzie bo sie boje ... i jak piszecie ze tak miałyście to odrazu mi lepiej i wraca mi chęć do jakiegokolwiek działania , i wreszcie chciałabym ją zabrać na dwór ale narazie strach mi nie pozwala przecież to taki maluszek ja mojej nie zważę na łazienkowej bo mam od min 5kg a ona waży gdzieś około pół kilo i prawdopodobnie zważę ją na wadze kuchennej
ojej jaka kruszynka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 13:32   #1838
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cześć
ja jednak dziś wcześniej skończyłam,bo mojemu doktorowi ktoś pominął ten dzień i nie miał zapisanych żadnych pacjentów więc wypił i kawę i poszliśmky do domku

Caskada to Ty?? jeju dziękuję
widać,że niektórzy oszukują, rano weszłam na wątek eucerinu, to ponad 50 nie zalogowanych użytkowniczek oglądało wątek o 6 rano dziwne

Maylin dziękuję

Paulinka no u mnie na przednich zębach to kompozyty dają, i też przyjmują i prywatnie i na fundusz,ale właśnie za wypełnienie światłoutwardzalne się dopłaca za samą plombę, jeśli chodzi o fundusz
NFZ nie refunduje gradii,ani innych, szef tego wszystkiego kupuje to za własne pieniądze właśnie do wypełnień prywatnych lub dopłat.
A swoją drogą to i tak do tylnich zębów refundowane są srebrne amalgamaty więc to i tak "dobrze",że dają te białe.
Niestety tak jest,i z tym się trzeba pogodzić,że fundusz nic nie refunduje . Przykre,ale prawdziwe. Tak jak np. leczenie kanałowe jest refundowane od trójki do trójki,a resztę zębów najlepiej wyrwać

Lady, Buahhot jesteście kochane dziękuję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:33   #1839
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
ja jednak dziś wcześniej skończyłam,bo mojemu doktorowi ktoś pominął ten dzień i nie miał zapisanych żadnych pacjentów więc wypił i kawę i poszliśmky do domku

Caskada to Ty?? jeju dziękuję
widać,że niektórzy oszukują, rano weszłam na wątek eucerinu, to ponad 50 nie zalogowanych użytkowniczek oglądało wątek o 6 rano dziwne

Maylin dziękuję

Paulinka no u mnie na przednich zębach to kompozyty dają, i też przyjmują i prywatnie i na fundusz,ale właśnie za wypełnienie światłoutwardzalne się dopłaca za samą plombę, jeśli chodzi o fundusz
NFZ nie refunduje gradii,ani innych, szef tego wszystkiego kupuje to za własne pieniądze właśnie do wypełnień prywatnych lub dopłat.
A swoją drogą to i tak do tylnich zębów refundowane są srebrne amalgamaty więc to i tak "dobrze",że dają te białe.
Niestety tak jest,i z tym się trzeba pogodzić,że fundusz nic nie refunduje . Przykre,ale prawdziwe. Tak jak np. leczenie kanałowe jest refundowane od trójki do trójki,a resztę zębów najlepiej wyrwać

Lady, Buahhot jesteście kochane dziękuję
wczoraj Ci juz klikalam bo chce zebys je przegonila haha tak jak Caskada czuje rywalizacje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:40   #1840
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
powiesiłabym tego ☠☠☠☠a za jaja http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...lo-n53106.html
masakra

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nasz D pierwsza noc spal w lazience zamkniety w swoim kojcu nie ma mowy spania razem w lozku tam tez zostaje jak ja wychodze z domu a jak jedziemy do sklepu na zakupy zostaje w samochodzie na siedzeniu lezy i ani nie pisnie

dlatego rozumie ze tam jest jego miejsce w lazience i nie sprzeciwia sie wogole nie mam problemu z tym ze piszczy cala noc spi sobie tam oczywiscie kupa siku zrobione ale nie piszczy
pies powinien miec swoje miejsce bo inaczej bedzie zdezorientowany gdzie mozna a gdzie nie
no właśnie nie piszczy! a lejdi masakra jak postawiał ją na podłodze to tak drapała zeby wejsc na łóżko i jeczała ze nie dałaby mi spać będę powoli jej wpajać ze to nie miejsce dla niej ale ciężko bo chyba jest tak od małego nauczona narazie robię jej miejsce na fotelu i tam ją kładę ale ona 2 minuty tam nie usiedzi (chyba ze zaśnie mi na kolanach i ją przełożę wtedy tak, ale tylko wyjdę z pokoju a ona już za mną)

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ojej jaka kruszynka
jest bardzo malutka leży mi na brzuch a ja jej nie czuje

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
ja jednak dziś wcześniej skończyłam,bo mojemu doktorowi ktoś pominął ten dzień i nie miał zapisanych żadnych pacjentów więc wypił i kawę i poszliśmky do domku
klikam w twój link
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:40   #1841
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wczoraj Ci juz klikalam bo chce zebys je przegonila haha tak jak Caskada czuje rywalizacje
hahah dobra
ale tej pierwszej dziewczyny wczoraj wogóle nie było w rankingu,a dzisiaj nagle 700 głosów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 13:41   #1842
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

jesli ktos ma juz wygrac to niech bedzie to jakas stala wizazanka a nie niewiadomo kto wogole skad maja takie wysokie cyfry
dlatego mam oddzielnie otwarta stronke i wale kliki a co zobaczymy kto tu wygra jeszcze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hahah dobra
ale tej pierwszej dziewczyny wczoraj wogóle nie było w rankingu,a dzisiaj nagle 700 głosów
no sledze wlasnie te akcje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:43   #1843
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kotka

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli ktos ma juz wygrac to niech bedzie to jakas stala wizazanka a nie niewiadomo kto wogole skad maja takie wysokie cyfry
dlatego mam oddzielnie otwarta stronke i wale kliki a co zobaczymy kto tu wygra jeszcze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


no sledze wlasnie te akcje
ostatnio jak był konkurs na wizażu to się pomylili i było coś,że wygrały osoby powyżej 1500 postów i to całkowicie zmieniło ranking,ale moim zdaniem to bardzo dobrze,tak powinno być
a nie ktoś zakłada konto i sobie klika
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:48   #1844
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

ja też ciągle klikam jak nawiedzona spodobało mi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:48   #1845
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

kotka ja swojemu D dalam swoj stary sweter do spania on czuje w nim moj zapach i spi bezpiecznie wtula sie i sobie go podgryza
twojej malej to pewnie ciagle zimno te rasy tak maja ze trzesa sie nawet latem okrywaj ja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-18 o 13:52
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:50   #1846
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też ciągle klikam jak nawiedzona spodobało mi się
hahaha normalnie kocham Was
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:55   #1847
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

i ja i ja ja też klikam :Roza:
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:55   #1848
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

lady szampon fioletowy, plukanka albo popielata szamponetka doslownie na kilka minut.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:57   #1849
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady szampon fioletowy, plukanka albo popielata szamponetka doslownie na kilka minut.
Króliczku a gołąb? http://www.palette.pl/nasze-produkty...nd/310-golebi/
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 13:58   #1850
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
i ja i ja ja też klikam :Roza:
Dziękuję , Paulinka wyżej Ci odpisałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:00   #1851
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka
bede klikać

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka ja swojemu D dalam swoj stary sweter do spania on czuje w nim moj zapach i spi bezpiecznie wtula sie i sobie go podgryza
twojej malej to pewnie ciagle zimno te rasy tak maja ze trzesa sie nawet latem okrywaj ja
bede próbować na pewno nie chce na dłuższą metę z nią spać, ale naprawde teraz nie da sie inaczej chyba ze na chama ją zamknę w łazience (tylko z nią problem ze wszędzie wlezie bo to małe, i pod wanne sie pakuje a bóg wie co tam jest jeszcze jakiegoś proszku sie nażre i co...) ale będzie piszczeć i drapać na bank, zobaczymy będę próbować ,ale najważniejsze co to kupić jej leżankę, ale to za tydzień bo brak funduszy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hahaha normalnie kocham Was
ja też klikam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:01   #1852
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hahaha normalnie kocham Was
chciałabym żebyś wygrała
Blondyny do dzieła
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:03   #1853
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojej.. to mnie pocieszyłaś... moja lejdi ma mentalność włażenia na głowe w nocy .. ale w dupe dostała już za to i mam nadzieje ze sie nauczy !!!! troche mnie to denerwuje ze ona chce spać w łóżku ale narazie jej pobłaże a potem jak kupie kojec to bede ją na nim uczyć spać a i znalazłam ubranka szyte na wymiar na allegro za 30+6zł przesyłka wiec jej to kupie zeby miała na dwór jak już bedzie mogła wyjść
wydaje mi się, że lepiej by było gdybyś ją od początku przyzwyczajała do kojca. Ja przed snem zawsze się bawię z brutkiem w łóżku, ale gdy już idę w kimono to wrzucam go do kojca i smyram łapką. I grzecznie już mi przesypia całą noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terroryści, dasz im palec, wezmą rękę.
Trzymam kciuki byś miała anielską cierpliwość
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:03   #1854
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Wlasnie siedze z ta nowa maska na wlosach kurcze, mam lepszy humor
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:05   #1855
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Naprawde jesteście wspaniałe

Blondyny rządzą

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze z ta nowa maska na wlosach kurcze, mam lepszy humor
ja chyba zaraz olej nałożę
Kochana,a ten podkład Catrice ukryje drobne pryszcze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:05   #1856
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio ważyłam tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na rączkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=2.5 kg waży Brutek tadaaam
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:07   #1857
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chciałabym żebyś wygrała
Blondyny do dzieła
ja tez
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że lepiej by było gdybyś ją od początku przyzwyczajała do kojca. Ja przed snem zawsze się bawię z brutkiem w łóżku, ale gdy już idę w kimono to wrzucam go do kojca i smyram łapką. I grzecznie już mi przesypia całą noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terroryści, dasz im palec, wezmą rękę.
Trzymam kciuki byś miała anielską cierpliwość
prawda moj spi sam i basta
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze z ta nowa maska na wlosach kurcze, mam lepszy humor
haha ciekawe jak wrazenia
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Naprawde jesteście wspaniałe

Blondyny rządzą
bo wkoncu musi wygrac ktos znany i zasluzonya nie ciagle wygrywaja dziwne osoby
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:08   #1858
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Princesska
Przyłączam się do klikania
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:09   #1859
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio ważyłam tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na rączkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=62.5 kg waży Brutek tadaaam
ale grubas

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez

prawda moj spi sam i basta

haha ciekawe jak wrazenia

bo wkoncu musi wygrac ktos znany i zasluzonya nie ciagle wygrywaja dziwne osoby
dokładnie
to dawajcie klikamy bo młodaa19 goni naszą Princesskę
podałam linka na innym forum na którym też bywam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:11   #1860
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Lady
oj tam oj tam xD
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.