Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 18:07   #3031
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

o tak, on odmienił moje życie, podobnie jak całe mnóstwo essencowych produktów (żeby jednak nie strzelać aż takiego ot )
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:47   #3032
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Śniegowa, nie wiem dokładnie gdzie, bo tam jeszcze nie byłam. Wyczytałam to w gazetce Hebe, ze trzecia drogeria jest na Rondzie ONZ 1.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:02   #3033
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja codziennie mam coś z Essence na buzi zawsze tusz.
Rozświetlacz z lodowej, róż jakiś [ostatnio VL albo balerina]. Błystek SWM albo pomadkę... czasem kredkę do brwi.
Hmmm... cienie z lodowej, [ale częściej sleek].

Do tego jak mnie najdzie to cienie albo liner z Catrice jeszcze

Nie zapominając, że ponad połowa lakierów jest z E, podobnie jak wszelkie paznokciowe ozdoby. Kilka lakierów z Catrice...

Ostatnio kupiłam błystek czerwony z Circusa i kocham ponownie SWM.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:04
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:04   #3034
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A widzisz, a ja dziś nic
Sama nie wiem, dlaczego, ale w południe podrasowałam się pudrem blossoms
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:06   #3035
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A widzisz, a ja dziś nic
Sama nie wiem, dlaczego, ale w południe podrasowałam się pudrem blossoms
bo ja prócz e i c niewiele mam innego :p
podkład burżuja i bb kremy
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:20   #3036
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Zobaczcie, dalej ludzie dorabiają się na innych Essence rozświetlacz Crystalliced highlighter beam
Ciężko mi to w jakikolwiek sposób skomentować ...
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:49   #3037
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Śniegowa, nie wiem dokładnie gdzie, bo tam jeszcze nie byłam. Wyczytałam to w gazetce Hebe, ze trzecia drogeria jest na Rondzie ONZ 1.
Dopiero jutro otwarcie Hebe na rondzie ONZ.
Zapowiadają, żeby wziąć ze sobą coś różowego, to się otrzyma niespodziankę. Zastanawiam się czy iść, w sumie nic nie potrzebuję więc chyba jednak sobie odpuszczę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 20:07   #3038
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

wrzucilam na wymianke lakier czarny ze zlotem ciurcus ciurcus
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:16   #3039
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Zobaczcie, dalej ludzie dorabiają się na innych Essence rozświetlacz Crystalliced highlighter beam
Ciężko mi to w jakikolwiek sposób skomentować ...
Takich to powinna skarbówka ścigać to jest dopiero piractwo, kupić za 8zł, sprzedać za 30

Widziałam parę dni temu aukcję, na której laska sprzedawała ten rozświetlacz, ze nowy, nieużywany, ale macany, bo denko się podniosło, więc nie nówka nieśmigana, a sprzedaje jak nówkę za 20parę zł
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:23   #3040
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dopiero jutro otwarcie Hebe na rondzie ONZ.
Zapowiadają, żeby wziąć ze sobą coś różowego, to się otrzyma niespodziankę. Zastanawiam się czy iść, w sumie nic nie potrzebuję więc chyba jednak sobie odpuszczę.
O, patrz, a w gazetce nic nie napisali, że otwarcie dopiero będzie... Myślałam, ze już jest otworzona.
Dobrze, ze napisałaś Jutro tam wdepnę, tylko zastanawiam się co różowego wziąć, bo nic takowego nie posiadam. W sensie ubrania (ale nie koniecznie musi to byc ubranie? Może to być jakiś przedmiot np.? Żeby go schować do torebki i na miejscu wyjąć, pokazać, żeby dostać ten upominek czy gratis czy co tam ma być )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:33   #3041
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O, patrz, a w gazetce nic nie napisali, że otwarcie dopiero będzie... Myślałam, ze już jest otworzona.
Dobrze, ze napisałaś Jutro tam wdepnę, tylko zastanawiam się co różowego wziąć, bo nic takowego nie posiadam. W sensie ubrania (ale nie koniecznie musi to byc ubranie? Może to być jakiś przedmiot np.? Żeby go schować do torebki i na miejscu wyjąć, pokazać, żeby dostać ten upominek czy gratis czy co tam ma być )
Tak się reklamują na fejsie : To już jutro! RÓŻOWE OTWARCIE! Zapraszamy do nowej drogerii! Warszawa, Rondo ONZ 1, ATRAKCYJNE CENY! Bogata oferta Specjalnie dla Ciebie! Przyjdź do nas i miej na sobie coś różowego, a otrzymasz NIESPODZIANKĘ

Na sobie czyli chyba coś do ubrania bardziej.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 21:16   #3042
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak się reklamują na fejsie : To już jutro! RÓŻOWE OTWARCIE! Zapraszamy do nowej drogerii! Warszawa, Rondo ONZ 1, ATRAKCYJNE CENY! Bogata oferta Specjalnie dla Ciebie! Przyjdź do nas i miej na sobie coś różowego, a otrzymasz NIESPODZIANKĘ

Na sobie czyli chyba coś do ubrania bardziej.
Hmmm... Jak ubranie to lipa... Nie mam nic różowego (no, może w letnich ciuchach coś by się jeszcze znalazło, ale w zimowych ).
No chyba, ze lakier do paznokci Akurat Very Berry by się nadawał Tylko, że ja nie znoszę takiego różowiastego różu na paznokciach u rąk
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:21   #3043
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Ja kilka razy używałam tych końcówek i byłam zadowolona. Jak nieraz próbowałam sobie sama robić frencza to końcówki zawsze wychodziły krzywo, kolor szybko odpryskiwał, a Studio Nails naprawdę świetnie się trzymają. Najdłużej miałam je chyba 10 dni (oczywiście w międzyczasie pojedyncze paznokcie nadawały się do poprawki, bo końcówka się np odłamała, wtedy ten jeden paznokieć zmywałam i nakładałam nową - w opakowaniu dostajemy 18 końcówek, więc można robić poprawki). Na stałe to bym ich jednak nie używała, bo jakoś nie widzi mi się stale moczyć paluchy w tym słoju ze zmywaczem studio nails.. zastanawiam się, co tam są składniki w nim, które powodują rozpuszczenie tych (cienkich, bo cienkich, ale jednak) plastikowych końcówek... ale jak np na jakieś szczególne okazje to uważam, że są super - efekt idealnego frencza murowany
W takim razie chyba się zdecyduje, ale muszę niestety poczekać do następnej pensji;(
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 22:39   #3044
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Potem dostałam maila z prośbą od polskiego przedstawiciela.
Aaaa, to wiele wyjaśnia przynajmniej tutaj jakoś sensownie się zachowali
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Też je wąchałam i coś mocno mi przypominają, ale nie wiem co
Dosyć znośny zapach, ale strasznie oklepany i przewidywalny, jak dla mnie. Za to buteleczka bardzo mnie ujęła no i atomizer of kors ale dla buteleczki nie będę kupować perfum (chociaż nie powiem, kusiło przez pewną chwilę). Wolę dołożyć do np. euphoriii czy mojej ukochanej mademoiselle z chanel (odkładam na następny flakonik i odłożyć nie mogę).
Mnie właśnie też to opakowanie kusi. Zapach taki sobie. Cena w sumie nie zabija, dlatego się jeszcze waham...

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Hmmm... Jak ubranie to lipa... Nie mam nic różowego (no, może w letnich ciuchach coś by się jeszcze znalazło, ale w zimowych ).
No chyba, ze lakier do paznokci Akurat Very Berry by się nadawał Tylko, że ja nie znoszę takiego różowiastego różu na paznokciach u rąk
Może kup różową wstążkę albo spinkę, schowaj do torebki i załóż tuż przed wejściem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 23:07   #3045
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Takich to powinna skarbówka ścigać to jest dopiero piractwo, kupić za 8zł, sprzedać za 30
Tak, właśnie tym powinien zajmować się US, osobą która zarobiła 20 zł i nie odprowadziła od tego podatku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 00:12   #3046
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tym powinien zajmować się US, osobą która zarobiła 20 zł i nie odprowadziła od tego podatku.
oni zajmują się o wiele głupszymi, błahymi sprawami.

mały offtop, wybaczcie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 00:33   #3047
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny, szok przeżyłam! Weszlam do Natury w moim rodzinnym miescie w celu nabycia drogą kupna paru wycofanych produktów. Brokatowych Twinsow nie było ale postanowiłam capnąć zieloną i fioletową metaliczą. Łapię za fiolet a to się okazało jest llka 08 Touch of glam wzięłam oczywiście, a przy kasie okazało się że kosztuje tylko 4,99zl
Wzięłam jeszcze dwie metaliczne: zieloną i białą oraz dwa lakiery z wampirzej: betonowy i gold old buffy. Niestety był jeszcze tylko ten czarny że srebrnym, pozostałych już brak... Są tam jeszcze 3 róże wampirkowe.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 02:24   #3048
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tym powinien zajmować się US, osobą która zarobiła 20 zł i nie odprowadziła od tego podatku.
dobrze rozumiem, że Twoja wypowiedź jest ironią?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 02:48   #3049
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny czy wasze kredki do brwi też są takie połamane w środku? Mam już drugą, kupioną w innym miejscu i znowu przy pierwszym temperowaniu musiałam ztemperować pół kredki -.-
Nigdy mi nie upadły, nie nosze ich w torebce a w domu leżą w kubeczku z resztą kredek. Nie jest to też wina temperówek bo używam tych samych do wszystkich kredek i tylko z tymi do brwi mam taki problem ;/
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 07:51   #3050
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Śniegowa, nie wiem dokładnie gdzie, bo tam jeszcze nie byłam. Wyczytałam to w gazetce Hebe, ze trzecia drogeria jest na Rondzie ONZ 1.

Dzięki

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Zobaczcie, dalej ludzie dorabiają się na innych Essence rozświetlacz Crystalliced highlighter beam
Ciężko mi to w jakikolwiek sposób skomentować ...
Masakra... Jak by do takiej sumy doszła licytacja, to jeszcze.... ale tu bezczelność nie ma granic.

Za tę sume to przeciesz kupić można Inglota....


Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O, patrz, a w gazetce nic nie napisali, że otwarcie dopiero będzie... Myślałam, ze już jest otworzona.
Dobrze, ze napisałaś Jutro tam wdepnę, tylko zastanawiam się co różowego wziąć, bo nic takowego nie posiadam. W sensie ubrania (ale nie koniecznie musi to byc ubranie? Może to być jakiś przedmiot np.? Żeby go schować do torebki i na miejscu wyjąć, pokazać, żeby dostać ten upominek czy gratis czy co tam ma być )
No to ja mam różową czapkę, rózowy szalik i rękawiczki....

Wczoraj robiąc makijaż zmieszałam kryształkowy rozświetlacz z podkładem....Super sprawa. Przedłużył twałość makijażu i zwiękrzył krycie podkładu! Bajka!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:06   #3051
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Mam jednego brokatowego Twinsa tego podobnego do Circus Confetti.
I kupiłam jeszcze korektor, ale skurczybyk tak się na mnie utlenia. Nie dość, że i tak jest za ciemny normalnie to jeszcze oksyduje...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:37   #3052
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dobrze rozumiem, że Twoja wypowiedź jest ironią?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:18   #3053
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szok przeżyłam! Weszlam do Natury w moim rodzinnym miescie w celu nabycia drogą kupna paru wycofanych produktów. Brokatowych Twinsow nie było ale postanowiłam capnąć zieloną i fioletową metaliczą. Łapię za fiolet a to się okazało jest llka 08 Touch of glam wzięłam oczywiście, a przy kasie okazało się że kosztuje tylko 4,99zl
Wzięłam jeszcze dwie metaliczne: zieloną i białą oraz dwa lakiery z wampirzej: betonowy i gold old buffy. Niestety był jeszcze tylko ten czarny że srebrnym, pozostałych już brak... Są tam jeszcze 3 róże wampirkowe.
Ja tez miałam takie zdziwko z tog zadowolona jesteś z metalicznej zielonej?
Ja wczoraj kupiłam Twins, ale ten turkus, brokatowe też były, ale nie wszystkie. Oprócz tego helo holo wrócił
Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dobrze rozumiem, że Twoja wypowiedź jest ironią?

Ironia bronią inteligentnych (żeby nie było - chodziło mi o fakt piractwa - jakoś z powodu zamieszania z acta wszędzie mi się to na oczy ciśnie, jak zarobić na czyimś czymś :P)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:34   #3054
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja tez miałam takie zdziwko z tog zadowolona jesteś z metalicznej zielonej?
Ja wczoraj kupiłam Twins, ale ten turkus, brokatowe też były, ale nie wszystkie. Oprócz tego helo holo wrócił
Nie wiem, bo jeszcze jej nie użyłam, ale słocz na ręku wyglądał uroczo Za to użyłam tą białą jako rozświetlenie w kąciku, pod łuk brwiowy i na wodną: na wodnej tak średnio, ale reszta super wygląda

Betonowy lakier jest super dobrze że go jednak wzięłam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

A co do Hebe to ja nie mam NIC różowego kto mi pooożyyyyyyczyyyyy

__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:22   #3055
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
W Łodzi w Tesco wycofywane produkty są przecenione. Nudziakowe błyszczyki po 3,99, a stay with me 4,99 .
Kurczę! Dlaczego w Naszym Tesco nie ma takich przecen ja się napalałam na nudziaka pure beauty, ale zobaczyłam go i stwierdziłam że jest za jasny i za zimny

Za to kupiłam po 2 konturówki 01 i 09 na zapas jestem nimi zachwycona pięknie się wtapiają w usta, a dają taką subtelną różnicę wzięłabym inną konturówkę i wyglądałabym jakbym się urwała nie powiem skąd a te są takie piękne
BTW to są moje pierwsze konturówki (miałam dawno temu jakąś oriflame z gazety, ale oddałam mamie)
kupiłam też żelowy liner we fiolecie i dry drops
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem pomalowałam pazurki shiny godness i stwierdzam, że te pędzelki w lakierach to chyba pijani "fachowcy" cięli, a przynajmniej bardzo skacowani Normalnie każdy włosek ma inną długość, co powoduje, że przy aplikacji tworzą się nieestetyczne maziaki Zauważyłam to nie tylko w tym lakierze
Właśnie a propos tych pędzelków - wczoraj znowu (już drugi raz w tym tygodniu, hehe) ustawiałam jakąś laskę w Tesco, co sobie otwierała lakiery. Trafiłam na oburzoną znaczy takim obrażonym tonem pani profesor do mnie mówiła mówię do niej że nie ma testerów, a ona - to jak mam sobie zobaczyć, to jej mówię że w internecie jest cała masa zdjęć każdego z tych kolorów, to ona do mnie - żę sprawdza czy pędzelek jest prosto przycięty więc ja jej mówię że wszystkie te lakiery tak mają... i że nie powinna sprawiać że przychodzą inne Klientki i kupują wyschnięty lakier no bo ona sobie otworzyła... jeszcze jej zaczęłam o otwieraniu błyszczyków i o bakteriach... a ona właśnie wtedy się sfochowała że błyszczyków to ona nie nosi więc dalsza dyskusja w tym temacie jest bezprzedmiotowa oj se myślę nieźle trafiło więc jej jeszcze raz powtórzyłam o tych lakierach i obrażona wyszła z drogerii

A potem podeszła Pani ekspedientka bo ją zapytałam czy nie ma niezmacanego różu pawie oczko (nie mogę go zdobyć zawsze trafiam na zmacane przez czyeś cholerne paluchy ), i się wywiązała między nami dyskusja i ona mi się żaliła że nie ma już siły do tych ludzi że mówi i tłumaczy a oni się oburzają... to jej mówię że mamy taką akcję zwalczania macaczy ogólnie dobra babka powiedziałam jej, że wyjściem jest zaklejanie, ale pewnie ona o tym nie decyduje
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zgadzam się, on schnie dość długo. Na dodatek ma skłonność do rozmazywania wzorków i naklejek.
To Tobie nail art top sealer roztopił śnieżki? :/
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Inglot jest na twarzy bardzo fotogeniczny bardziej odbija światło, a Crystalliced ma delikatniejszy połysk. Jest też trwalszy troszkę. Myślę jednak, że nieco trudniejszy w obsłudze, ponieważ szybciej zastyga na skórze. Cieszę się, że mam oba Trudno mi powiedzieć który by się gorzej zachowywał przy poszerzonych porach, bo moja skóra należy do suchych
Też mam suchą ale zapchaną :/ nie ogarniam jej. Pory na szczęście aktualnie są grzeczne
W ogóle odnośnie C stwierdzam że on jest jakoś mało widoczny czasem taki dyskretny
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wczoraj robiąc makijaż zmieszałam kryształkowy rozświetlacz z podkładem....Super sprawa. Przedłużył twałość makijażu i zwiękrzył krycie podkładu! Bajka!
Też bym tak spróbowała ale się boję meksyku na twarzy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tym powinien zajmować się US, osobą która zarobiła 20 zł i nie odprowadziła od tego podatku.
Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
oni zajmują się o wiele głupszymi, błahymi sprawami.
Dokładnie - windykują nawet za zaległości typu 2 zł czy 80 gr (dosłownie) więc nie zrobiłoby to różnicy...
Na pewno lepiej żeby tym się Państwo zajmowało niż dobrymi ludźmi którzy zapodają muzykę do sieci i możemy dzięki nim jej słuchać.
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:24
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:44   #3056
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

takie miałam mocne postanowienie nie kupować na razie lakierów (tak przynajmniej do kwietnia/maja) ale weszłam dziś do jednej drogerii w okolicy gdzie Essence maja.... patrze, a tam prawie full stand CC xD był ten podwójny lakier czarny ze złotym brokatowym, którego w Dougu już nie udało mi się trafić, więc nie mogłam go nie wziąć
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:54   #3057
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Też mam suchą ale zapchaną :/ nie ogarniam jej. Pory na szczęście aktualnie są grzeczne
W ogóle odnośnie C stwierdzam że on jest jakoś mało widoczny czasem taki dyskretny

Też bym tak spróbowała ale się boję meksyku na twarzy

.
Pomyśl nad glinkami. Np biała czy czerwona- oczyszczają rewelacyjnie i nie wysuszają. Ja sypaną kupuję i dodaję kilka kropli olejku. Genialna sprawa

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
takie miałam mocne postanowienie nie kupować na razie lakierów (tak przynajmniej do kwietnia/maja) ale weszłam dziś do jednej drogerii w okolicy gdzie Essence maja.... patrze, a tam prawie full stand CC xD był ten podwójny lakier czarny ze złotym brokatowym, którego w Dougu już nie udało mi się trafić, więc nie mogłam go nie wziąć
Będziesz zadowolona, ten top jest super. Jak nie lubię CircisConfetti i MakeItGolden (sic!), to ten jest śliczny
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:03   #3058
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Będziesz zadowolona, ten top jest super. Jak nie lubię CircisConfetti i MakeItGolden (sic!), to ten jest śliczny
już zrobiłam probę na jednym paznokciu i ślicznie wygląda, nawet na niebieskim lakierze
a circus confetti akurat lubię ten make it golden jakos do mnie nie trafia (chyba ze względu na to, że jest w złotawej bazie)
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:28   #3059
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ja dzisiaj widzialam roż z balleriny w niedobitkach
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:03   #3060
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
To Tobie nail art top sealer roztopił śnieżki? :/
Niestety tak. Drugą rękę pomalowałam Insta-Dri i wszystko było ok.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.