Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 21:14   #3991
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
sonea fajne zdjęcia, kiecka też mi się podoba, i włosy

wie może któraś z was jaką wodę ma czerwona porzeczka z joanny?
bo ja się poddaję z tą kasą, piętnastego dostanę dopiero a jeszcze będę musiała czekać na wysyłkę z allegro to chyba wezmę joannę narazie bo 4 coś kosztuje u mnie
O ile dobrze pamiętam to 9%

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, że kolor trzeba odświeżać, miałam już czerwień na głowie, ale chciałam ogarnąć ogólnie Maji, bo dopiero tu u Was o nich wyczytałam, ale dzięki Tobie już wiem
Teraz muszę pomyśleć, czy biorę rouge czy magentę, ale tak czy siak 6%. Zależy mi na czerwieni bardziej pomidorowej, niż malinowej - w tym bym się źle czuła

Sonea, ślicznie
Polecam się na przyszłość
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:15   #3992
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość


Chyba zdecyduję się na majicontrast, tylko niech mnie ktoś oświeci, czy zużywa się jej tyle, ile normalnej farby, bo nie wiem, ile jej kupić na swoje kudły a jak farbujecie ewentualne odrosty? Normalnie, tak jak zwykłymi farbami? No i chciałabym taką średnią czerwień i nie wiem jakie stężenie brać
Ja farbuję odrosty normalnie, tak jak farbą drogeryjną. Nie ma potrzeby za kazdym razem farbować całości.
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No coś Ty, poważnie? Oj, to szkoda... ja nie zamienię soreda na nic innego, z tym, że zawsze to jest SR-R. Trzyma pięknie i od dwóch farbowań przestał się wymywać na rudo (łącznie ze dwa lata będzie tym konkretnym odcieniem, widocznie coś w nim podpasowało moim włosom).
Ja pamiętam, że to ty mi polecałaś tą farbę. Pierwszy raz farbowałam nią włosy jakoś zimą. Też szybko zlazła z odrostów, ale nie tak jak teraz Tym bardziej, że nie używam już szamponów do mycia włosów...
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Sonea nad Wisłą, ujęcie sto dwudzieste ósme

Nie jest za jasno :P

A na oczach mam w sumie tylko kreskę, za gorąco na tapety ;p
Pięknie wyglądasz
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:17   #3993
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mi sie tez wydaje ze 9% bylo w joannie...ale moze to bylo tez 6%..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:18   #3994
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja farbuję odrosty normalnie, tak jak farbą drogeryjną. Nie ma potrzeby za kazdym razem farbować całości.
Dzięki Benku

To może ktoś jeszcze wie, czy Rouge czy Magenta przy 6% łapie zwykle na odcienie wpadające w czystą czerwień, czy w stronę różu?
zamęczę Was dzisiaj, wybaczcie, to moje ostatnie pytanie
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:19   #3995
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Sugar: Miss Sporty - na pewno znasz, ja mam też stamtąd podwójne cienie, lekko satynowe tym razem, pudrowy róż + czekolada... niedrogie, ale pięknie napigmentowane (szukam fotek i znaleźć nie mogę, wybacz, kolor 214 bodaj). Póki co zaś zasadzam się na pigmenty MACa, tylko w krakowskim sklepie mają słabiutki wybór, niestety, a Inglot leci w perły, których nie lubię; szukam klasycznych nude do blendowania ze wszystkim, jak leci Też pasuje do czerwonych włosów, zwłaszcza jasna powieka + wyrazista, czarna kreska a la moja ukochana dama z awatara ;> Właśnie mam świeżo rzęsy zrobione lash to lash (polecam, jaka wygoda na lato!) i w sumie niewiele więcej potrzeba, żeby osiągnąć efekt 'angielskiej róży': jasna, matowa cera, miękkie kontury, wyraziste oczy, kocham taki skromny, wysmakowany look z klasą.
@Seduction, Benek, Meadow - dzięki, przekażę fotografowi

@Benek, no dokładnie, i jeszcze Ci taki fantastyczny kolor wyszedł na lokach, no szkoda bardzo, że nie podpasowało, widocznie każdy włos reaguje inaczej. Oby majicontrast Ci posłużył

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:21
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:21   #3996
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Sugar: Miss Sporty - na pewno znasz, ja mam też stamtąd podwójne cienie, lekko satynowe tym razem, pudrowy róż + czekolada... niedrogie, ale pięknie napigmentowane (szukam fotek i znaleźć nie mogę, wybacz, kolor 214 bodaj). Póki co zaś zasadzam się na pigmenty MACa, tylko w krakowskim sklepie mają słabiutki wybór, niestety, a Inglot leci w perły, których nie lubię; szukam klasycznych nude do blendowania ze wszystkim, jak leci Też pasuje do czerwonych włosów, zwłaszcza jasna powieka + wyrazista, czarna kreska a la moja ukochana dama z awatara ;> Właśnie mam świeżo rzęsy zrobione lash to lash (polecam, jaka wygoda na lato!) i w sumie niewiele więcej potrzeba, żeby osiągnąć efekt 'angielskiej róży': jasna, matowa cera, miękkie kontury, wyraziste oczy, kocham taki skromny, wysmakowany look z klasą.
@Seduction, dzięki - przekażę fotografowi
noo miss sporty kojaze.. chyba mialam tusz i szminke kiedys...ale wiesz.. teraz rzadko mam dostepny do nich jako że w Niemczech ich nie ma a inglot chyba tylko jak Avon na zamowienie... w ogole z avonu boskie sa perfumy i tusze tez są OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:22   #3997
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Dzięki Benku

To może ktoś jeszcze wie, czy Rouge czy Magenta przy 6% łapie zwykle na odcienie wpadające w czystą czerwień, czy w stronę różu?
zamęczę Was dzisiaj, wybaczcie, to moje ostatnie pytanie
Ja wiem o Maji już chyba wszystko
Rouge jest czerwona. Czerwona czerwona. Esencja czerwieni. I tak dalej ;P
Magenta to czerwień opalizująca. Więc znajdziesz tu i róż, i bordo, i fiolet i... I jest niesamowita
Ale jeżeli chcesz czystą czerwień to stanowczo rouge. W niej nie ma nic różowego
Czegoś jeszcze chcesz się dowiedzieć?
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 21:24   #3998
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Sugar: Miss Sporty - na pewno znasz, ja mam też stamtąd podwójne cienie, lekko satynowe tym razem, pudrowy róż + czekolada... niedrogie, ale pięknie napigmentowane (szukam fotek i znaleźć nie mogę, wybacz, kolor 214 bodaj). Póki co zaś zasadzam się na pigmenty MACa, tylko w krakowskim sklepie mają słabiutki wybór, niestety, a Inglot leci w perły, których nie lubię; szukam klasycznych nude do blendowania ze wszystkim, jak leci Też pasuje do czerwonych włosów, zwłaszcza jasna powieka + wyrazista, czarna kreska a la moja ukochana dama z awatara ;> Właśnie mam świeżo rzęsy zrobione lash to lash (polecam, jaka wygoda na lato!) i w sumie niewiele więcej potrzeba, żeby osiągnąć efekt 'angielskiej róży': jasna, matowa cera, miękkie kontury, wyraziste oczy, kocham taki skromny, wysmakowany look z klasą.
@Seduction, Benek, Meadow - dzięki, przekażę fotografowi

@Benek, no dokładnie, i jeszcze Ci taki fantastyczny kolor wyszedł na lokach, no szkoda bardzo, że nie podpasowało, widocznie każdy włos reaguje inaczej. Oby majicontrast Ci posłużył
Wkrótce idę robić wygoda, a jak pięknie wygląda

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Ja wiem o Maji już chyba wszystko
Rouge jest czerwona. Czerwona czerwona. Esencja czerwieni. I tak dalej ;P
Magenta to czerwień opalizująca. Więc znajdziesz tu i róż, i bordo, i fiolet i... I jest niesamowita
Ale jeżeli chcesz czystą czerwień to stanowczo rouge. W niej nie ma nic różowego
Czegoś jeszcze chcesz się dowiedzieć?
O, to mi się podoba takie wyjaśnienie w sam raz dla takiej sieroty jak ja to biorę Rouge na pewno na razie chyba nie mam więcej pytań, dziękuję ślicznie
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:52   #3999
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Dzięki Benku

To może ktoś jeszcze wie, czy Rouge czy Magenta przy 6% łapie zwykle na odcienie wpadające w czystą czerwień, czy w stronę różu?
zamęczę Was dzisiaj, wybaczcie, to moje ostatnie pytanie
Rouge z wodą 6% mi wychodziła jako czysta czerwień, bez różu.
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość

@Benek, no dokładnie, i jeszcze Ci taki fantastyczny kolor wyszedł na lokach, no szkoda bardzo, że nie podpasowało, widocznie każdy włos reaguje inaczej. Oby majicontrast Ci posłużył
Bo na długości jest cudnie i kolor się trzyma, ale z odrostów złazi ten Matrix. Za to Majicontrast pięknie się odrostów trzyma i teraz zamówiłam już 2 tubki na zapas, co mi wystarczy na 4 farbowania. Ta farba bardzo mi służy i raczej już będę uważała, żeby mieć zawsze jej zapas i nie musieć kombinować z czymś innym na boku
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:08   #4000
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Bo na długości jest cudnie i kolor się trzyma, ale z odrostów złazi ten Matrix. Za to Majicontrast pięknie się odrostów trzyma i teraz zamówiłam już 2 tubki na zapas, co mi wystarczy na 4 farbowania. Ta farba bardzo mi służy i raczej już będę uważała, żeby mieć zawsze jej zapas i nie musieć kombinować z czymś innym na boku
No i super, że masz 'swoją' farbę, w dodatku jest chyba ździebę tańsza od Matrixa, hm?

U mnie jest odwrotnie, nawiasem mówić: odrost mam jak malowany, podczas gdy z umęczonych partii włosów kolor spływa szybciej. Prepigmentacja zdecydowanie poprawiła to ostatnie, ale oznacza to zużywanie więcej farby, coś za coś.

Zastanawiałam się niedawno, jak to jest, że jeszcze nie mam tego bałaganu z farbowaniem na czerwono dość, i chyba wiem: ten kolor po prostu mi pasuje. Raz, że tak czuję sama w swym bogatym wnętrzu , a dwa, że mówią mi to ludzie całkiem bezinteresownie - że to jest 'ten' kolor, że pasuje, że wyraźnie w nim kwitnę.

Czego i Wam życzę, kochane Czerwonowłose i pryskam spać, bo od jutra szału zakupowo-zdjęciowo-spacerowego ciąg dalszy
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:52   #4001
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No i super, że masz 'swoją' farbę, w dodatku jest chyba ździebę tańsza od Matrixa, hm?

U mnie jest odwrotnie, nawiasem mówić: odrost mam jak malowany, podczas gdy z umęczonych partii włosów kolor spływa szybciej. Prepigmentacja zdecydowanie poprawiła to ostatnie, ale oznacza to zużywanie więcej farby, coś za coś.

Zastanawiałam się niedawno, jak to jest, że jeszcze nie mam tego bałaganu z farbowaniem na czerwono dość, i chyba wiem: ten kolor po prostu mi pasuje. Raz, że tak czuję sama w swym bogatym wnętrzu , a dwa, że mówią mi to ludzie całkiem bezinteresownie - że to jest 'ten' kolor, że pasuje, że wyraźnie w nim kwitnę.

Czego i Wam życzę, kochane Czerwonowłose i pryskam spać, bo od jutra szału zakupowo-zdjęciowo-spacerowego ciąg dalszy
Tak, jest tańsza. ja kupuję na Allegro.

No i dobrze,że tak się czujesz, bo świetnie Ci w tym kolorze
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 23:04   #4002
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
I jak ten arganowy w porównaniu do mlecznego? Lepszy/gorszy/taki sam?
Są dość porównywalne, mleczna była chyba mocniejsza, ale ta arganowa jest całkowicie wystarczająca dla mnie

Ja nic nie zmieniam w swoim makijażu bez względu na włosy uwielbiam różne odcienie fioletów, chłodnych brązów, brzoskwiń, szarosci, zieleni itd.- kompletuję drugą paletę 20 z inglota i wszystkie uwielbiam- nie zrezygnowałabym z żadnego ostatnio też kupiłam róż z catrice 050, który idealnie do mnie pasuje
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 23:09   #4003
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Są dość porównywalne, mleczna była chyba mocniejsza, ale ta arganowa jest całkowicie wystarczająca dla mnie
Dzięki
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 08:37   #4004
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Benek super, bok szczególnie

sonea ślicznie i te włosy mmm chcę taki kolor ;p

Dzisiaj jak odeśpię to chyba pofarbuję doczepy scandiciem, zobaczymy co z tego wyjdzie
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:15   #4005
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no to Kochane dziś wrócę do zastępów czerwonowłosych mam nadzieje, że z powodzeniem bo kupiłam jakąś nową farbę i nie wiem jak wyjdzie zleciałam całe miasto za lastradą, allwavesem albo postquamem ale nic nie było, a że wyjeżdżam w niedziele i stwierdziłam, że już nie mogę na siebie patrzeć w lustro to zaryzykowałam
wieczorem dam Wam znać

ps. -już teraz się martwie czy na pewno dobrze zrobiłam biorąc 9%, bo pani w sklepie się pytała czy jestem pewna, ale kurcze nadal mam dość ciemno ble ble brązowo-rudo-fioletowate coś... może bardziej bała się tego czy jestem pewna, że chce mieć pożar na głowie
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 22:05   #4006
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Variance, i jak wyszło? Co za nowa farba?

A ja jeszcze dodam ujęcie 'na włosy' z dzisiejszego spaceru; słońce, pełnia dnia i od razu inny odcień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2275.jpg (53,2 KB, 52 załadowań)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 22:25   #4007
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Variance, i jak wyszło? Co za nowa farba?

A ja jeszcze dodam ujęcie 'na włosy' z dzisiejszego spaceru; słońce, pełnia dnia i od razu inny odcień.
ooooo ślicznie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 22:54   #4008
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Variance, i jak wyszło? Co za nowa farba?

A ja jeszcze dodam ujęcie 'na włosy' z dzisiejszego spaceru; słońce, pełnia dnia i od razu inny odcień.
Pięknie
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 06:21   #4009
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a ja wlasnie zamowilam farby do wlosów
jedna czerwono-fioletową 100ml tubke
i jedną purpurę chyba 60ml i to jest ta rozjasniajaca z tego co wiem obie są Postquam. Jak przyślą to farbuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 08:52   #4010
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A ja nigdzie nie umiem dostać tych pianek farbujących ;(
Ale za to zaraz do fryzjera. Mam ochotę na jakąś bardziej szaloną fryzurę (tak, wygolony boczek mnie już nie satysfakcjonuje ).
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:16   #4011
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Pianki venita sa na Alledrogo
http://allegro.pl/listing.php/search...ategory=0&sg=0

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-07-10 o 09:17
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:28   #4012
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
A ja nigdzie nie umiem dostać tych pianek farbujących ;(
Ale za to zaraz do fryzjera. Mam ochotę na jakąś bardziej szaloną fryzurę (tak, wygolony boczek mnie już nie satysfakcjonuje ).
aa ty szalona ja na razie nie szaleje z fryzurami bo mam loczki i nie ukladają mi się ani krzywa grzywka ani prosta.. jedynie taką jaką mam mi pasuje..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:04   #4013
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Po zdjęciach na obrazkach najbardziej mi się intrygujący róż podoba ;P Ta purpura jakoś mało purpurowa...

Ale mi farba leci z włosów, masakra. Wszystkie kołnierzyki mam czerwone... -_-'
Mam ambitny plan wypróbować miedzianą czerwień majicotrastową ;P
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:24   #4014
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Intrygujący róż może Ci wyjść bardzo ciemno, mnie się tam nie podobał za bardzo (jak znajdę to wrzucę fotkę) ten kolorek tylko ładnie wychodzi na platynowym blondzie, wtedy jest mega.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:52   #4015
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Purpura wychodzi bardziej purpurowo Świeżo po farbowaniu średnio mi się podoba, ale po 3-4 myciach, ALBO jednym SLSem () jest już b fajnie Dziś jadę po jasną czerwień. Może doczepy pofarbuję piankami hmm

Nedera mam to samo ze scandiciem.. Szlafrok, ręczniki, gumki do włosów to standard... Najgorsze są różowe paznokcie których za nic nie da się zmyć
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:30   #4016
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Purpura wychodzi bardziej purpurowo Świeżo po farbowaniu średnio mi się podoba, ale po 3-4 myciach, ALBO jednym SLSem () jest już b fajnie Dziś jadę po jasną czerwień. Może doczepy pofarbuję piankami hmm

Nedera mam to samo ze scandiciem.. Szlafrok, ręczniki, gumki do włosów to standard... Najgorsze są różowe paznokcie których za nic nie da się zmyć
straszne... mi tez bardzo farbowalo i allwaves i scandic na rózowo...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:48   #4017
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
straszne... mi tez bardzo farbowalo i allwaves i scandic na rózowo...
O kurczak blady, a mi po piankach nic się nie dzieje, nawet jak jest gorąco i pot z czoła spływa, to nic nie farbuje
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:08   #4018
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wiecie, ja jestem w stanie zaakceptować brudne ręczniki, gumki, poduszki...
...ale RĘCE?!
Mam nie tylko dłonie czerwone, ale przedramiona również
No ale da się to wytłumaczyć - fryzjerka dzisiaj stwierdziła, że mam jeszcze brudną skórę na głowie... Jak to się wypłucze to powinno być lepiej

Lis dzisiaj zaszalała. Wydałam 200zł na same mazidła -_-'
Podkład, puder, róż, rozświetlacz, puder...
Odbija mi No i moja wina, że jak widzę cienie Gosha to nie umiem, zwyczajnie NIE UMIEM się powstrzymać?
Dzisiaj trafiło na paletkę 4 cieni zwaną "plum". Ze śliwką ma to niewiele wspólnego, wbrew nazwie. Daje śliczny, w miarę naturalny efekt rozświetlonego, letniego makijażu. I like it
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:48   #4019
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
O kurczak blady, a mi po piankach nic się nie dzieje, nawet jak jest gorąco i pot z czoła spływa, to nic nie farbuje
nawet? jezz gdyby spływający pot z czoła farbował to bym nie wychodziła z domu :d

Hehe Nedera nie przejmuj się, ja też nie potrafię się powstrzymać na zakupach... ostatnio wyruszyłam na poszukiwania butów... wydałam 500zł ale żadnych butów nie znalazłam..
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:07   #4020
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
nawet? jezz gdyby spływający pot z czoła farbował to bym nie wychodziła z domu :d

Hehe Nedera nie przejmuj się, ja też nie potrafię się powstrzymać na zakupach... ostatnio wyruszyłam na poszukiwania butów... wydałam 500zł ale żadnych butów nie znalazłam..
hahah dobre noo ja tak wydaje powoli.. tu 4 euro na podklad.. tutaj 7 na farby a tu olejki i maski do wlosow kolejne 10-15 euro.. itp i w miesiącu wyjdzie kolo 5o euro..
ciuchy kupuje tylko jak potrzebuje czyli rzadko dośc a to przewaznie dlatego bo drogie tu sa ciuchy.. ;/

PS farbki mam zamówionee..
Postquam kolo IC 60 purpura,
poza tym fioletowo czerwoną i szkarłatową ale jej niema tu na obrazkach
http://allegro.pl/farba-do-wlosow-po...478662149.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:26
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.