DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 18:31   #391
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie rozumiem troszkę miałaś ciemne włosy i masz ciemnie włosy, no więc jakie chcesz w końcu miec?
najlepiej pokaż zdjęcie swoich włosów jakie były przed zabawą, jakie są teraz, a jakie mają być
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:40   #392
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zdjęć nie mam.
Malowałam jakieś 2-3 miesiące temu też czymś w stylu "kasztan" (gdzieś mam zapiski, ale oczywiście teraz nie mogę ich znaleźć). Oczywiście wyszłam czekoladowa. Jeszcze przed godziną byłam już na etapie "sprania" czyli taki jasny/średni brąz ze złotymi przebitkami. W planie miałam rzucić na odrosty Jasny Złoty Brąz Garniera. Ale mnie podkusiło, żeby skorzystać z propozycji. To chyba rodzaj uzależnienia od przyciemniania włosów.
Chcę być jasno-złoto brązowa, letnia, słoneczna itd. Do ciemniejszych wrócę pewnie na zimę znowu.
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:49   #393
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no to mówię pokaz zdjęcia tego co miałaś, tego co masz i tego co chcesz miec bo każdy inaczej określa kolor. w ślepo to nic nie poradzę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:08   #394
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy


takie coś mam w tym momencie - robione w świetle dziennym.
Zdjęć z ostatniego miesiąca nie mam. I za nic nie mogę znaleźć zdjęcia z tym co bym chciała - bardziej złote.

edit.
coś przynajmniej porównywalnego do tego kolorku, a najlepiej jeszcze ciut jaśniejszy http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...wy_braz_14.jpg

Edytowane przez Viranna
Czas edycji: 2012-07-28 o 19:19
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:36   #395
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
niet, jade na koncert tylko <3 tu idzie cała kasa
No to baw się dobrze, mały potworze.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:46   #396
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No to baw się dobrze, mały potworze.

jestem w trakcie farbowania włosów i piór do kostiumu, chętnie się pochwale jak będzie cały gotowy! dziękuję!

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość

takie coś mam w tym momencie - robione w świetle dziennym.
Zdjęć z ostatniego miesiąca nie mam. I za nic nie mogę znaleźć zdjęcia z tym co bym chciała - bardziej złote.

edit.
coś przynajmniej porównywalnego do tego kolorku, a najlepiej jeszcze ciut jaśniejszy http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...wy_braz_14.jpg
jeśli mam być szczery to masz śliczny kolor teraz, czyli ma byc bardziej miedziany widze, po zdjęciu przynajmniej, bo jasność taka sama, no to ja bym zrobil rudą szamponetką teraz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:09   #397
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuję za komplement. Kolor jest ładny i w sumie często coś tego typu u mnie na głowie gości, bo ładnie podkreśla niebieski kolor oczu i komponuje się z chłodniejszym odcieniem skóry. Tylko taką wolę siebie w zimie - wtedy idę w bardziej "dojrzały" image. A w lecie, kiedy cera nabiera nieco brązowego ciepła powinnam być bardziej złotawa, jaśniejsza, bardziej "mieniąca się" i młodsza w odbiorze.
Poza tym mam w tym momencie troszkę "problemów" na buźce, a włosy w kolorach z ukrytym bordo niestety niedoskonałości podkreślają.

edit.
Udało mi się znaleźć zdjęcia z początku czerwca:


Dziś rano były jeszcze jaśniejsze, bo złapały sporo słońca przez ten czas.

Edytowane przez Viranna
Czas edycji: 2012-07-28 o 20:24
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 23:00   #398
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no ale widze po zdjęciach ze chcesz po prostu bardziej miedziany kolor więc zrob szamponetką joanną rudą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 09:59   #399
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam w jeszcze słoneczny niedzielny poranek

Miałam odezwać się do Was po rozjaśnianiu i tonowaniu rudości, ale dopiero jutro dotrze do mnie rozjaśniacz, wiec czytam jeszcze wątek i się dokształcam... czytam, czytam i jak zwykle po tak intensywnej lekturze robię się jeszcze głupsza Aż się boję pytać, ale raz kozie śmierć.
Jeżeli po rozjaśnianiu położę gołębi popiel i perłę to czy z mojego zamysłu osiągnięcia ciepłego blondu, nie wyjdzie mi zimny odcień blondu? Tak czytałam teże w innych watkach, że po takich mieszankach wychodzi nie-rudy blond, ale za to zimny... Ojojoj.... to by było-zwłaszcza, że mam typową zimną urodę. No chyba, że wyjścia nie ma uhe;( uhe;( Aiuto!
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:05   #400
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie farbowania włosów i piór do kostiumu, chętnie się pochwale jak będzie cały gotowy! dziękuję!

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------



jeśli mam być szczery to masz śliczny kolor teraz, czyli ma byc bardziej miedziany widze, po zdjęciu przynajmniej, bo jasność taka sama, no to ja bym zrobil rudą szamponetką teraz
koniecznie sie pochwal swoim kostiumem I faktycznie daj znac przed wyjazdem, bo ja wyjezdzam 1 wrzesnia i musze Cie przedtem wykorzystac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:28   #401
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
koniecznie sie pochwal swoim kostiumem I faktycznie daj znac przed wyjazdem, bo ja wyjezdzam 1 wrzesnia i musze Cie przedtem wykorzystac
OK!

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Witam w jeszcze słoneczny niedzielny poranek

Miałam odezwać się do Was po rozjaśnianiu i tonowaniu rudości, ale dopiero jutro dotrze do mnie rozjaśniacz, wiec czytam jeszcze wątek i się dokształcam... czytam, czytam i jak zwykle po tak intensywnej lekturze robię się jeszcze głupsza Aż się boję pytać, ale raz kozie śmierć.
Jeżeli po rozjaśnianiu położę gołębi popiel i perłę to czy z mojego zamysłu osiągnięcia ciepłego blondu, nie wyjdzie mi zimny odcień blondu? Tak czytałam teże w innych watkach, że po takich mieszankach wychodzi nie-rudy blond, ale za to zimny... Ojojoj.... to by było-zwłaszcza, że mam typową zimną urodę. No chyba, że wyjścia nie ma uhe;( uhe;( Aiuto!
pokazywałaś zdjęcia koloru jaki chciałas uzyskać, na moim komputerze wyglądaja kolor na neutralny, a nie ciepły. perła sprawi ze nie będziesz żółta a popiel ze nie będziesz ruda, jak stonujesz to mozesz kłaść docelowy kolor na całe włosy i dodatkowo wyrównać go
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 11:33   #402
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

A ja myślałam, że te kolorki to ciepłe odcienie...właśnie tak się znam- nie ma co Dzięki fryz-jak zawsze pomożesz Sypiasz w ogóle hehe? Jak na posterunku czuwasz i niesiesz pomoc Na Nasze szczęście

Jak pisałam do poniedziałku-efekty udokumentuję papa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy blond1.jpg (20,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy blond.jpg (11,2 KB, 10 załadowań)
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:17   #403
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

A czy farby po kąpieli rozjaśniającej nakładać na wilgotne włosy (tuż po rozjaśnianiu) czy poczekać aż wyschną? Ma to jakieś znaczenie? A może powinnam umyć włosy szamponem po rozjaśnianiu? Chociaż pewnie sensu w tym nie ma jak w farbach woda 9%, a w kąpieli będę używała 6%... To jak zrobić?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:34   #404
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że te kolorki to ciepłe odcienie...właśnie tak się znam- nie ma co Dzięki fryz-jak zawsze pomożesz Sypiasz w ogóle hehe? Jak na posterunku czuwasz i niesiesz pomoc Na Nasze szczęście

Jak pisałam do poniedziałku-efekty udokumentuję papa
zawsze wszędzie

po kąpieli umyj włosy, możesz na wilgotne
jakby co to mozesz wellatona 9/3 położyc bo ciepły jest
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:26   #405
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Jak zawsze dziękuję Ci bardzo
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:24   #406
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a jaki to kolorek włosów - jasny złoty brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6259687X.jpg (49,9 KB, 36 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:30   #407
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny ! Mam problem ;/ Otuz rozjasnialam moje wlosy do blondu chociaz jeszcze nie skonczylam, moje wlosy sa teraz nastepujace: tam gdzie mialam odrosty od poprzednich jeszcze farbowan mam teraz uchwycone ladnie na blond t.j. okolo 5 cm od skory glowy nizej mam takie jasno rude. Jutro mam randke, nie wyjde z takimi wlosami z domu.. Dodam ze wszystkie "uslugi fryzjerskie" zawsze wykonuje sobie sama wiec mniej wiecej wiem co i jak. Niestety do dyspozycji mam w domu jedynie resztki rozjasniacza ktore starcza mi moze na polowe wlosow i farbe ktora miala byc moim ostatecznym kolorem, wlosy mam za ramiona, nie wiem co moge zrobic w takiej sytuacji, musze rozjasnic te wlosy ale rozjasniacza mi nie starczy farba tez by dalo rade ale skad wezme nastepna na koncowy efekt.. ehh prosze was pomozcie macie jakies propozycje jak temu zaradzic ?
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:40   #408
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a jaki to kolorek włosów - jasny złoty brąz?
wiesz co zdjęcie fleszem (chyba) robione więc trudno powiedzieć na moje oko on jest lekko złocisty, naturalnie-złocisty bym powiedział ale jasny brąz to nie jest, raczej średni/ciemny blond

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Mam problem ;/ Otuz rozjasnialam moje wlosy do blondu chociaz jeszcze nie skonczylam, moje wlosy sa teraz nastepujace: tam gdzie mialam odrosty od poprzednich jeszcze farbowan mam teraz uchwycone ladnie na blond t.j. okolo 5 cm od skory glowy nizej mam takie jasno rude. Jutro mam randke, nie wyjde z takimi wlosami z domu.. Dodam ze wszystkie "uslugi fryzjerskie" zawsze wykonuje sobie sama wiec mniej wiecej wiem co i jak. Niestety do dyspozycji mam w domu jedynie resztki rozjasniacza ktore starcza mi moze na polowe wlosow i farbe ktora miala byc moim ostatecznym kolorem, wlosy mam za ramiona, nie wiem co moge zrobic w takiej sytuacji, musze rozjasnic te wlosy ale rozjasniacza mi nie starczy farba tez by dalo rade ale skad wezme nastepna na koncowy efekt.. ehh prosze was pomozcie macie jakies propozycje jak temu zaradzic ?
jaki masz rozjasniacz? jak joannę to powiem-wyrzuć do kosza.

możesz zrobić rozjaśniaczem kapiel rozjasniająca na tych włosach rudawych, omijając te blond odrosty, no i farbe na całość potem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:46   #409
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wiesz co zdjęcie fleszem (chyba) robione więc trudno powiedzieć na moje oko on jest lekko złocisty, naturalnie-złocisty bym powiedział ale jasny brąz to nie jest, raczej średni/ciemny blond

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



jaki masz rozjasniacz? jak joannę to powiem-wyrzuć do kosza.

możesz zrobić rozjaśniaczem kapiel rozjasniająca na tych włosach rudawych, omijając te blond odrosty, no i farbe na całość potem
Rozjasniacz mam dobry, od fryzjerki i chcialam wlasnie zrobic tak jak napisalas ale wlasnie problem w tym, ze tego rozjasniacza zostalo mi malo i nie starczy mi jego na te rude wlosy, jedynie gdzies na polowe ;/
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 16:51   #410
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Rozjasniacz mam dobry, od fryzjerki i chcialam wlasnie zrobic tak jak napisalas ale wlasnie problem w tym, ze tego rozjasniacza zostalo mi malo i nie starczy mi jego na te rude wlosy, jedynie gdzies na polowe ;/
no ale jak zrobisz z niego kąpiel rozjaśniająca to łatwiej go rozprowadzisz i więcej masz mieszanki prawda? ile go masz i ile masz wody %?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:57   #411
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ale jak zrobisz z niego kąpiel rozjaśniająca to łatwiej go rozprowadzisz i więcej masz mieszanki prawda? ile go masz i ile masz wody %?
Proszku mam bardzo duzo, jednak utlaniacza mam tylko na samym dnie duzej butelki, jest to mieszanka utleniacza 6% z 9% ktory przygotowywala mi fryzjerka. Podczas takiej kapieli latwiej bedzie "naruszyc" te wlosy ktore sa juz blond wiec nie wiem czy to wypali..
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:21   #412
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

witam już z domku jutro wstawię fotki moich obecnych włosów, do blondu coraz bliżej przez cały miesiąc nic nie robiłam z włosami poza odżywianiem, wczoraj nałożyłam czarnego syossa 8-7 miodowy blond. kolor jest piękny, będę się trzymać tej farby.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:03   #413
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no wiec zrobilam tak jak fryz5 mowila ta kapiel rozjasniajaca pomogla.. ale nie do konca niestety nie bede miala skonczonych wlosow na jutro teraz te moje "ciemniejsze" wlosy maja kolor o dwa tony jasniejszy niz ten w zalaczniku a tam gdzie byly odrosty nadal jest blondzik. Mam farbe schwartzkofp Live Color XXL 00a Absolute Platinum i zastanawiam sie czy jak teraz naloze ja na moje wlosy to czy rozjasni mi je juz do blondu normalnie i jakos zrownowazy ta roznice kolorow na mojej glowie, co sadzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c3_dla_kogo_rudy.jpg (14,1 KB, 9 załadowań)
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:04   #414
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Proszku mam bardzo duzo, jednak utlaniacza mam tylko na samym dnie duzej butelki, jest to mieszanka utleniacza 6% z 9% ktory przygotowywala mi fryzjerka. Podczas takiej kapieli latwiej bedzie "naruszyc" te wlosy ktore sa juz blond wiec nie wiem czy to wypali..
no to dokup wody 6% jaki problem woda tania jest. kup 100ml zapłacisz ile kilka zł. jak to latwiej? pokaz zdjęcie co masz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:19   #415
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no to dokup wody 6% jaki problem woda tania jest. kup 100ml zapłacisz ile kilka zł. jak to latwiej? pokaz zdjęcie co masz
Dzieki ale juz sobie z tym akurat poradzilam.. mieszkam za granica i tutaj nie ma wody tak normalnie w sklepach trzeba miec uprawnienia fryzjerskie zeby ja kupic.
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:55   #416
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
no wiec zrobilam tak jak fryz5 mowila ta kapiel rozjasniajaca pomogla.. ale nie do konca niestety nie bede miala skonczonych wlosow na jutro teraz te moje "ciemniejsze" wlosy maja kolor o dwa tony jasniejszy niz ten w zalaczniku a tam gdzie byly odrosty nadal jest blondzik. Mam farbe schwartzkofp Live Color XXL 00a Absolute Platinum i zastanawiam sie czy jak teraz naloze ja na moje wlosy to czy rozjasni mi je juz do blondu normalnie i jakos zrownowazy ta roznice kolorow na mojej glowie, co sadzicie ?
Mówił*

oj to jest mocna farba, działa jak rozjaśniacz, uwazaj bo wlosy wysuszyć moze bo mocno rozjasnia...

a ta docelowa farba to jaka?

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
witam już z domku jutro wstawię fotki moich obecnych włosów, do blondu coraz bliżej przez cały miesiąc nic nie robiłam z włosami poza odżywianiem, wczoraj nałożyłam czarnego syossa 8-7 miodowy blond. kolor jest piękny, będę się trzymać tej farby.
czekamy na foty!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:12   #417
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Mówił*

oj to jest mocna farba, działa jak rozjaśniacz, uwazaj bo wlosy wysuszyć moze bo mocno rozjasnia...

a ta docelowa farba to jaka?[COLOR="Silver"]
Wlasnie o ta farbe mi chodzi jako docelowa. Moje wlosy ogolnie miedzy kolorami maja jakies 2 tony roznicy z tym ze te ciemniejsze sa w cieplejszym odcieniu ale to mozna zalatwic plukanka, i dlatego zastanawiam sie czy ta farba nie zrownalaby juz tych moich dwoch kolorow ? Czy musze rozjasnic te rudawe jeszcze bardziej aby nalozyc farbe koncowa ?
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:27   #418
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Wlasnie o ta farbe mi chodzi jako docelowa. Moje wlosy ogolnie miedzy kolorami maja jakies 2 tony roznicy z tym ze te ciemniejsze sa w cieplejszym odcieniu ale to mozna zalatwic plukanka, i dlatego zastanawiam sie czy ta farba nie zrownalaby juz tych moich dwoch kolorow ? Czy musze rozjasnic te rudawe jeszcze bardziej aby nalozyc farbe koncowa ?
to nałóż na rudawe najpierw frabe a po 15 min na całe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:38   #419
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to nałóż na rudawe najpierw frabe a po 15 min na całe
Czyli myslisz ze ta jedna farba juz starczy aby stac sie blondynka ? Dzieki wielkie za pomoc
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 00:03   #420
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Czyli myslisz ze ta jedna farba juz starczy aby stac sie blondynka ? Dzieki wielkie za pomoc
nie wiem, nie widziałem Twoich włosów jakie masz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.