Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-25, 12:13   #241
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
...) aż doszłam do trzeciej od dołu linijki i przeczytałam: Mam 19 lat...


wiesz, że ja przeczytałam to samo

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem w zakresie kremów pod oczy.
Od dłuższego już czasu okolica podoczna to moja prawdziwa zmora. Ostatnio stosowałam pod oczy Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle i on faktycznie dobrze nawilżał moją pergaminową skórę (był dość tłusty, na dzień, pod makijaż odpadał), niemniej działanie było doraźne i w zasadzie nawet drobne zmarszczki ostatecznie nie zniknęły (były mniej widoczne tylko po aplikacji kremu, ewentualnie rano - w ciągu dnia, pod korektorem, przesusz uwidaczniał się na nowo).
Po skończeniu tego kremiku, zakupiłam w Dougim online tym razem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24, ale zanim do mnie dotarł, kliknęłam na All krem StriVectin SD (7,5% NIA-114 + Peptide Actives), o którym nie tak dawno była tu mowa. I powiem Wam, że to jest chyba jedyny krem pod oczy, którego efekty działania po prostu zauważyłam, bez specjalnego doszukiwania się tego efektu na siłę.
Nie wiem dlaczego, ale po tym kremie nie spodziewałam się wiele - zaczęłam go stosować w oczekiwaniu na Shiseido i wykańczając na dzień różne próbki podocznych kremów Dior, Chanel i EL.
I co? - i po 3 tygodniach stosowania rano i wieczorem nagle patrzę, a moja skóra stała się w tym miejscu bardziej napięta, te najpłytsze, drobne zmarszczki zniknęły, a te średnie się spłyciły. Ja jestem w bardzo pozytywnym szoku. Nie wiem wprawdzie, na ile efekt się utrzyma (może być tak, że efekt napięcia i spłycenia zmarszczek zniknie natychmiast po odstawieniu kremu), ale jak na razie jest to mój nr 1.
Mam 19 ml tubkę i jak mi się skończy, to przejdę na Shiseido na noc i Uriage na dzień, żeby skóry sobie nie przyzwyczajać, ale na pewno StriVectin kupię ponownie.

W sumie to wyszło jak recenzja na KWC, ale liczę, że mnie tu nikt nie zlinczuje za ten elaborat
zafrapował mnie ten Twój cud
choć ja dla mnie Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle to absolutne KWC, na dzień też, wreszcie korektor mi się na nim nie proszkował
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:16   #242
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O TYM korektorze pisałam , a serum to te w białej buteleczce z pompką, Bobbi Brown.

Tinted Eye Brightener z Bobbi Brown
o to ja go mam podoba mi się - ale ja nie mam dużych sińców - mam tylko trochę zaczerwienień w kącikach no i trochę lat na karku i skóra musi być barszo dobrze nawilżona, wtedy on się sprawdza.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:46   #243
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ostatnio o nim pisałyśmy ja miałam jeszcze w starej wersji, kilka lat temu.

Olu Twoja recka bardzo wciągająca....
ak czytam i czytam z zainteresowaniem (oczywiście pod kątem własnych potrzeb pielęgnacyjnych) aż doszłam do trzeciej od dołu linijki i przeczytałam: Mam 19 lat...
Ale ja mam 19 lat , plus jakieś kilkanaście do tego .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość


wiesz, że ja przeczytałam to samo

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



zafrapował mnie ten Twój cud
choć ja dla mnie Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle to absolutne KWC, na dzień też, wreszcie korektor mi się na nim nie proszkował
Dla mnie to naprawdę cud - oczywiście w porównaniu do wszystkich dotychczasowych kremów, jakich używałam. Sama jestem zaskoczona, bo po pierwsze już przyzwyczaiłam się do tego, że stan mojej skóry pod oczami tylko się pogarsza, a po drugie raczej nie mam skłonności do szukania efektów tam, gdzie ich nie ma. Zatem jeśli już zauważyłam różnice, to znaczy ona musi faktycznie istnieć . U mnie, of course.
Pewnie nie każdemu krem będzie odpowiadać, ale widać mojej skórze dostarczył tego, czego akurat najbardziej potrzebowała.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:11   #244
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mnie na moja starosc nic nie pomaga; ani Shiseido, ani EL, ani Guerlain, ani apteczne produkty, ani nawet te zafajdane eko kosmetyki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:20   #245
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40989063]Mnie na moja starosc nic nie pomaga; ani Shiseido, ani EL, ani Guerlain, ani apteczne produkty, ani nawet te zafajdane eko kosmetyki.[/QUOTE]

Ty już sie tu z nami (niektórymi ofcors) nie licytuj na starość
ale fakt - na tzw. SKS to naprawdę lekarstwa nie ma, są tylko odroczenia, mniej lub bardziej udane

co do ekokosmetyków, mam jakieś jednak cały czas zwątpienia, chocby i takie proste, że bez liposomów nic przez skórę nie przejdzie - biologiczna prawda jest taka, że po to skóra jest, żeby własnie była nieprzepuszczalna:brzydal :

ale ... np. Małgoś jest żywym przykładem, ze to jakoś jednak działa, więc nic już qrka nie rozumiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-25 o 13:21
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:20   #246
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40989063]Mnie na moja starosc nic nie pomaga; ani Shiseido, ani EL, ani Guerlain, ani apteczne produkty, ani nawet te zafajdane eko kosmetyki.[/QUOTE]

James z tego co kojarze to ty mloda jestes

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:36   #247
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

ale ... np. Małgoś jest żywym przykładem, ze to jakoś jednak działa, więc nic już qrka nie rozumiem
mój przykład jest na to, że taka stara a jednak jeszcze żyje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 13:48   #248
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ty już sie tu z nami (niektórymi ofcors) nie licytuj na starość
ale fakt - na tzw. SKS to naprawdę lekarstwa nie ma, są tylko odroczenia, mniej lub bardziej udane

co do ekokosmetyków, mam jakieś jednak cały czas zwątpienia, chocby i takie proste, że bez liposomów nic przez skórę nie przejdzie - biologiczna prawda jest taka, że po to skóra jest, żeby własnie była nieprzepuszczalna:brzydal :
SKS? Starosc, kur..., starosc?

A mowiac juz powaznie, to moja skora malo podatna na dzialanie kosmetykow jest. Oprocz zapychania badz nie i stopnia suchosci to nigdy nie widze roznicy. Nigdy nie jest gladsza, mniej pozmarszczkowana . A ze minicznych zmarszczek mam sporo to zachwycona nie jestem .
Zawsze jak czytam KWC to mam wrazenie, ze troche Lemem zalatuje .

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
James z tego co kojarze to ty mloda jestes
Zalezy co rozumiesz przez slowo "mloda", Mloda .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-25 o 13:50
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:59   #249
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale ... np. Małgoś jest żywym przykładem, ze to jakoś jednak działa, więc nic już qrka nie rozumiem
ZGADZAM SIĘ W 100% i podpisuję pod tym obiema rękami
Małgosia ma bardzo ładną skórę, w ogóle wygląda świetnie bez podkładu i makijażu. Już ze dwa razy byłam świadkiem, jak konsultantki Bobbi pytały z niedowierzaniem, czy aby na pewno na skórze nie ma podkładu...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:34   #250
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Angry Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem w zakresie kremów pod oczy.
Od dłuższego już czasu okolica podoczna to moja prawdziwa zmora. Ostatnio stosowałam pod oczy Shiseido Benefiance Concentrated Anti Wrinkle i on faktycznie dobrze nawilżał moją pergaminową skórę (był dość tłusty, na dzień, pod makijaż odpadał), niemniej działanie było doraźne i w zasadzie nawet drobne zmarszczki ostatecznie nie zniknęły (były mniej widoczne tylko po aplikacji kremu, ewentualnie rano - w ciągu dnia, pod korektorem, przesusz uwidaczniał się na nowo).
Po skończeniu tego kremiku, zakupiłam w Dougim online tym razem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24, ale zanim do mnie dotarł, kliknęłam na All krem StriVectin SD (7,5% NIA-114 + Peptide Actives), o którym nie tak dawno była tu mowa. I powiem Wam, że to jest chyba jedyny krem pod oczy, którego efekty działania po prostu zauważyłam, bez specjalnego doszukiwania się tego efektu na siłę.
Nie wiem dlaczego, ale po tym kremie nie spodziewałam się wiele - zaczęłam go stosować w oczekiwaniu na Shiseido i wykańczając na dzień różne próbki podocznych kremów Dior, Chanel i EL.
I co? - i po 3 tygodniach stosowania rano i wieczorem nagle patrzę, a moja skóra stała się w tym miejscu bardziej napięta, te najpłytsze, drobne zmarszczki zniknęły, a te średnie się spłyciły. Ja jestem w bardzo pozytywnym szoku. Nie wiem wprawdzie, na ile efekt się utrzyma (może być tak, że efekt napięcia i spłycenia zmarszczek zniknie natychmiast po odstawieniu kremu), ale jak na razie jest to mój nr 1.
Mam 19 ml tubkę i jak mi się skończy, to przejdę na Shiseido na noc i Uriage na dzień, żeby skóry sobie nie przyzwyczajać, ale na pewno StriVectin kupię ponownie.

W sumie to wyszło jak recenzja na KWC, ale liczę, że mnie tu nikt nie zlinczuje za ten elaborat
Potwierdzam, jeden z lepszych kremów mam teraz próbkę a ostatnio był na Truskawce w promocji kosmetyków bez opakowania - tubka 30 mil wychodziła gdzieś za niecałe 100 PLN więc kliknełam, mam nadzieję że to nie będzie jakaś skamielina

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
się zdrady



Wczoraj wieczorem zdałam sobie sprawę, że mam już tak wiele swoich kolorowych zabawek, że nawet nie cieszą mnie one tak bardzo.
Muszę zrobić porządek - i w realu, i w głowie
I wziąć z Ciebie przykład
No ja też miałam taką fazę zbierania blyskotek, teraz już mi przeszło
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 15:49   #251
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wiecie, z wszelkimi kremami, balsamami, produktami do włosów to też tak mam, że jakoś specjalnie efektów zmieniających stan mojej skóry czy włosów nie widzę. Dlatego tak zaskoczył mnie ten podoczny StriVectin.

Np. użyłam już ze 4 razy maski Glamglow, tej czarnej i musiałabym się poważnie zastanowić, co o niej pozytywnego napisać, poza tym, że na chwilę wygładza i napina skórę, zwęża nieco pory, no i bezpośrednio po zmyciu skóra super wygląda. Generalnie taki mniej więcej efekt daje każda maseczka czy peeling. Jedyne, co jest nieco inne w tej masce, od tych które dotąd miałam, to to, że jak się ją zmywa to widać, że skóra taką tłustawą warstwą jakby jest pokryta, aż się woda na twarzy w krople zbiera (jeśli wiecie o co mi chodzi ). W sumie to potem nawet kremu nie trzeba nakładać. Za 1/4 ceny mogłabym ją stale kupować, a tak, to zastanawiam się, czy jeszcze kiedyś się szarpnę na jej zakup (choć nie wykluczam). Niestety jednak po masce Glamglow nie odmłodniałam nagle o 10 lat, na co wielce liczyłam .

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Potwierdzam, jeden z lepszych kremów mam teraz próbkę a ostatnio był na Truskawce w promocji kosmetyków bez opakowania - tubka 30 mil wychodziła gdzieś za niecałe 100 PLN więc kliknełam, mam nadzieję że to nie będzie jakaś skamielina
O, to super cena. Widzę, że teraz jest za 217 zł (30 ml).
Skamielina chyba być nie powinna, bo wcześniej te kremy miały chyba inne opakowania (z czarnymi elementami na białej tubce), a na focie jest takie opakowanie, jak ja mam i jakie aktualnie jest sprzedawane. Szczerze mówiąc nie wiem jednak, kiedy weszła nowa (aktualna) wersja kremu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 16:05   #252
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Czy możecie polecić mi jakiegoś prasowańca dostępnego w Rossmannie, który byłby wart uwagi? Mam tylko Redness Solution, a z nim muszę uważać, żeby nie zrobić z siebie Chińczyka , a przydałoby mi się coś do poprawek w ciągu dnia. Mam w sumie 3 wymagania: musi być bardzo jasny albo transparentny, powinien zmatowić skórę na długo i nie może mnie zapchać.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:27   #253
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Olu cieszy mnie bardzo co napisałaś bo sama się ostatnio nad tym kremem zastanawiałam, że w sumie miło mi sie go używa i chyba cośtam robi, tak jakoś troszkę ujędrnił tą skóre pod oczami, zmarchy nadal mam bo w cuda to ja nie wierzę że coś mi je skasuje, ale ogólnie wrażenie pozytywne jak dotąd mam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:34   #254
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój przykład jest na to, że taka stara a jednak jeszcze żyje
- jak widać:
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ZGADZAM SIĘ W 100% i podpisuję pod tym obiema rękami
Małgosia ma bardzo ładną skórę, w ogóle wygląda świetnie bez podkładu i makijażu. Już ze dwa razy byłam świadkiem, jak konsultantki Bobbi pytały z niedowierzaniem, czy aby na pewno na skórze nie ma podkładu...
nie tylko ja tak sądzę

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40989581]SKS? Starosc, kur..., starosc? [/QUOTE]

egzaktly

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40989581]Zawsze jak czytam KWC to mam wrazenie, ze troche Lemem zalatuje
[/QUOTE]

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:41   #255
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W drogeriach hebe jest promocja na lakiery i odzywki essie. Przy zakupie jednego produktu drugi jest za 1 zł. Ja sobie wzięlam good to go i do tego lakier bahama mama i zaplacilam 33 zl.

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2013-05-25 o 16:50
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:43   #256
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Myślicie, ze jest jakaś szansa na VIPy w Sephorze na początku czerwca? Muszę kupić jakis nowy puder do poprawek w ciagu dnia i nie wiem, czy czekać czy skorzystać z tego nedznego -40 zł przy zakupach powyżej 240 zł..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:53   #257
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jamestown może ten twój cień Bronze Divine był limitowaną edycja i dlatego tak trudno dostępny: http://thedailyswatch.blogspot.com/2...nfallible.html. Kobieta coś pisze, że nie wie czy wakacyjne cienie są limitowaną edycją.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:58   #258
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jamestown może ten twój cień Bronze Divine był limitowaną edycja i dlatego tak trudno dostępny: http://thedailyswatch.blogspot.com/2...nfallible.html. Kobieta coś pisze, że nie wie czy wakacyjne cienie są limitowaną edycją.
wow! drapnęłabym Endless Chocolat i Burning Black
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:08   #259
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wow! drapnęłabym Endless Chocolat i Burning Black
oba są dostępne w każdym rossmannie
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 18:23   #260
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
egzaktly
Fajny skrot. Nigdy o nim nie slyszalam. Sadze, ze sie przyjmie .

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jamestown może ten twój cień Bronze Divine był limitowaną edycja i dlatego tak trudno dostępny: http://thedailyswatch.blogspot.com/2...nfallible.html. Kobieta coś pisze, że nie wie czy wakacyjne cienie są limitowaną edycją.
Ja tej filozofii cieniowe nie ogarniam. U nas w Polszy Black Onyx jest dostepny w kolekcji regularnej (sama zanabylam miesiace temu a ani razu nie uzylam ). Sahara jeszcze niedawno w UK byla. Do nas nie dotarla.

Najbardziej mnie fascynuje cien Gleaming Bronze, ktory wyglada identycznie jak moj "Peridot" tylko inaczej sie nazywa.

Zreszta ponoc w zadnym Rossmanie u mnie w miescie nie ma mojego cienia. Ja dalej obstawiam, ze trafil do nas przez pomylke .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:30   #261
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
oba są dostępne w każdym rossmannie

jakos nie widziałam
no chyba że monitor mnie kłamie bo brąz widziałam, ale nie taki, a przyznaję, że nazwy nie pamiętam

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40993407]Fajny skrot. Nigdy o nim nie slyszalam. Sadze, ze sie przyjmie .


....[/QUOTE]

a myślałam, że znasz mensiaku jeden
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:51   #262
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40989581]Zalezy co rozumiesz przez slowo "mloda", Mloda .[/QUOTE]

No wiesz rocznik 82'-90' ja obstawiam, że Ty jesteś albo 86 albo 88 najdalej
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:06   #263
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

a myślałam, że znasz mensiaku jeden
Bez wyzwisk prosze .

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No wiesz rocznik 82'-90' ja obstawiam, że Ty jesteś albo 86 albo 88 najdalej
Mniej wiecej .
-----------------------------------------------------
Z linerem Maybelline chyba sie nie polubie.W obsludze latwy (uzywalam jednak swojego pedzelka a nie tego dziwadla, ktore dolaczyli). Minusem jest problem z domyciem pedzla (przy MACach, BB i Essence to nie do pomyslenia). Najwiekszym minusem jednak jednak fakt, ze kreska nie wytrzymala nawet 5 godzin (w tym mej krolewskiej drzemki ) w stanie idealnym. Co to ma byc?

Pocieszeniem jest jednak znalezienie fajnego podkladu, czyli Mat Magique. Konsystencja piankowo-silikonowa. Ladnie matuje, kryje srednio bardzo. Na KWC placza, ze podklad ma tylko 25 ml. Podklad jest bardzo wydajny. Kosztuje przed znizka tylko 40 zl. Warto wziac .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-25 o 19:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:45   #264
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40994051]Bez wyzwisk prosze .[/QUOTE]

oj, tam, oj tam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40994051]
-----------------------------------------------------
Z linerem Maybelline chyba sie nie polubie.W obsludze latwy (uzywalam jednak swojego pedzelka a nie tego dziwadla, ktore dolaczyli). Minusem jest problem z domyciem pedzla (przy MACach, BB i Essence to nie do pomyslenia). Najwiekszym minusem jednak jednak fakt, ze kreska nie wytrzymala nawet 5 godzin (w tym mej krolewskiej drzemki ) w stanie idealnym. Co to ma byc?[/QUOTE]

no masz, a u mnie czyma się pazurami co raczej jest ewenementem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40994051]Pocieszeniem jest jednak znalezienie fajnego podkladu, czyli Mat Magique. Konsystencja piankowo-silikonowa. Ladnie matuje, kryje srednio bardzo. Na KWC placza, ze podklad ma tylko 25 ml. Podklad jest bardzo wydajny. Kosztuje przed znizka tylko 40 zl. Warto wziac .[/QUOTE]

ja jestem fanką innego magika lorealowego - Lumi, raczej dla suchoskórców, ale ja wyglądam w nim jak milion baksów
tylko oczywiście w PL najjaśniejszy dostępny odcień (N3) jest dla mnie na zimę za ciemny
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-25 o 20:30
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 20:22   #265
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Olu cieszy mnie bardzo co napisałaś bo sama się ostatnio nad tym kremem zastanawiałam, że w sumie miło mi sie go używa i chyba cośtam robi, tak jakoś troszkę ujędrnił tą skóre pod oczami, zmarchy nadal mam bo w cuda to ja nie wierzę że coś mi je skasuje, ale ogólnie wrażenie pozytywne jak dotąd mam
Pamiętam, że o nim pisałaś i chyba wtedy właśnie postanowiłam go spróbować.
Ja miałam mnóstwo takich cieniuteńkich i płytkich kreseczek po oczami, i to one zniknęły. Dzięki temu te głębsze przestały już tak się rzucać w oczy , a średnie, przez ujędrnienie i napięcie skóry, spłyciły się.
Chyba im gorszy stan tej okolicy (jak u mnie), tym lepiej widoczne efekty.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 21:49   #266
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Oooo to mam nadzieję że moja tragiczna OKOlica też z czasem się poprawi, bo ma co się tam polepszać ostatnio siedząc przed lustrem u fryzjera się załamałam patrząc na te zmarchy, na dodatek lustro ogromne no i nie mogłam uciec
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-05-25 o 21:52
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 22:07   #267
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

ja jestem fanką innego magika lorealowego - Lumi, raczej dla suchoskórców, ale ja wyglądam w nim jak milion baksów
tylko oczywiście w PL najjaśniejszy dostępny odcień (N3) jest dla mnie na zimę za ciemny
Probowalas rozjasniac?

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Oooo to mam nadzieję że moja tragiczna OKOlica też z czasem się poprawi, bo ma co się tam polepszać ostatnio siedząc przed lustrem u fryzjera się załamałam patrząc na te zmarchy, na dodatek lustro ogromne no i nie mogłam uciec
Mam podobnie. Nigdzie sie nie czuje tak brzydka jak u fryzjera. Te lustra to katorga. Najchetniej bym wtedy papierowa torbe na glowe zalozyla.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 22:23   #268
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40997100]Probowalas rozjasniac?



Mam podobnie. Nigdzie sie nie czuje tak brzydka jak u fryzjera. Te lustra to katorga. Najchetniej bym wtedy papierowa torbe na glowe zalozyla.[/QUOTE]


nie, bo bałam się, ze przy zmieszaniu z innym/inną formułą straci swe magiczne właściwości, ale znalazłam inny, super na zimę dla mua

co do fryzjera mam to samo, na szczęście teraz nader rzadko chodzę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 23:22   #269
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A już myślałam, że tylko ja to mam a w takim razie wygląda mi to na ogólnoświatowy spisek fryzjerów mający na celu maxymalne zdołowanie klienta na fotelu, żeby potem na zasadzie kontrastu wychodząc był zachwycony czymkolwiek, co mu na głowie zrobią
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 08:39   #270
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja też nie znoszę fryzjerskich luster - mój obraz w nich mnie przeraża .
Dlatego do fryzjera chodzę w porywach raz na rok.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.