Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 10:59   #511
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
W ostatni tydzień listopada jest ponoć -40% na całą kolorówkę w rossmannie
byłoby super choć wolałabym chyba pielęgnację, ale ok, zadowolę się i tym
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 11:18   #512
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
byłoby super choć wolałabym chyba pielęgnację, ale ok, zadowolę się i tym
hehe nie ma co narzekać!
ja już listę zrobioną mam skromnie, bo skromnie, ale jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:29   #513
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Czym wy znowu kusicie niedobre kobiety??

Kupiłam w sobotę w MACu soft&gentle chciałam jeszcze szminkę rebel, ale nie było i kusi mnie ten fix+
Dobrze, że jest brzydka pogoda, to człowiek siedzi w domu i się nie szlaja tak, bo jeszcze znowu by coś kupił
Rebel jest super. Po Fixie mi sie twarz swieci. Jakis sprey z Fitomedu daje identyczny efekt (zmiejsza pudrowosc, niweluje nieco suchosc, przyspiesza swiecenie). Chcialam, aby na buzie pomogl, a odkrylam drugiego Fix'a, wiec lezy. Jak Cie interesuje to moge poszukac i sprawdzic nazwe.

Na Soft & Gentle tez sie czaje. Nie moge sie doczekac az kosmetyki MAC'a w D. beda i bede je ze znizka kupowac .

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe nie ma co narzekać!
ja już listę zrobioną mam skromnie, bo skromnie, ale jest
Co masz na liscie? Ja juz zupelnie nic nie potrzebuje chyba. Asortyment L'oreal mi sie juz skonczyl .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:36   #514
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43608680]Rebel jest super. Po Fixie mi sie twarz swieci. Jakis sprey z Fitomedu daje identyczny efekt (zmiejsza pudrowosc, niweluje nieco suchosc, przyspiesza swiecenie). Chcialam, aby na buzie pomogl, a odkrylam drugiego Fix'a, wiec lezy. Jak Cie interesuje to moge poszukac i sprawdzic nazwe.

Na Soft & Gentle tez sie czaje. Nie moge sie doczekac az kosmetyki MAC'a w D. beda i bede je ze znizka kupowac .

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Co masz na liscie? Ja juz zupelnie nic nie potrzebuje chyba. Asortyment L'oreal mi sie juz skonczyl .[/QUOTE]

Patrz co znalazłam
http://xxxbeautyredefinedxxx.blogspo...-lipstick.html

za nazwę tego cuda byłabym wdzięczna właśnie potrzebuję czegoś takiego bo czasami puder osadza mi się na włoskach i to widać:/ albo na nosie takie łuski gadzie się robią


Wiesz co kusi mnie jeszcze tylko eyeliner super liner black lacquer lub super liner ultra precision black
i baby lips z maybellina

Z rozświetlaczy MACa interesuje mnie jeszcze ten jaśniutki lightscapade, ale nie mieli go ani miesiąc temu, ani teraz jak byłam:/ a mógłby być też fajny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2013-11-07 o 12:44
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:45   #515
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Z rozświetlaczy MACa interesuje mnie jeszcze ten jaśniutki lightscapade, ale nie mieli go ani miesiąc temu, ani teraz jak byłam:/ a mógłby być też fajny
Bo jeest
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 15:40   #516
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Z rozświetlaczy MACa interesuje mnie jeszcze ten jaśniutki lightscapade, ale nie mieli go ani miesiąc temu, ani teraz jak byłam:/ a mógłby być też fajny
Ja go bardzo lubię i polecam Powinien być dostępny w sklepie on line. Pamiętam jak na niego polowałam, zanim wszedł do stałej kolekcji.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 16:04   #517
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

za nazwę tego cuda byłabym wdzięczna właśnie potrzebuję czegoś takiego bo czasami puder osadza mi się na włoskach i to widać:/ albo na nosie takie łuski gadzie się robią
To. Wtopa do kwadratu. Tluszcz w plynie doslownie. Zupelnie jak Fix. Jako specyfik do pielegnacji rowniez kiepski. Nie robi nic. Do tego smierdzi. Tansza wersja Fixa z lepszym skladem.
U mnie "glow" daje od razu po psiknieciu . Pare razy przesuszyla mi sie buzia i tapeta zle wygladala. Psiknelam sie tym badziewiem i pomoglo, ale zaczelam sie swiecic. 6 chusteczek matujacych BB pozniej moglam w koncu wyjsc z chalupy. Tak samo tez jak Fix przyspiesza swiecenie nawet po uzyciu bibulek. Zostalas ostrzezona, zeby nie bylo .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-11-07 o 16:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 16:21   #518
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
To. Wtopa do kwadratu. Tluszcz w plynie doslownie. Zupelnie jak Fix. Jako specyfik do pielegnacji rowniez kiepski. Nie robi nic. Do tego smierdzi. Tansza wersja Fixa z lepszym skladem.
U mnie "glow" daje od razu po psiknieciu . Pare razy przesuszyla mi sie buzia i tapeta zle wygladala. Psiknelam sie tym badziewiem i pomoglo, ale zaczelam sie swiecic. 6 chusteczek matujacych BB pozniej moglam w koncu wyjsc z chalupy. Tak samo tez jak Fix przyspiesza swiecenie nawet po uzyciu bibulek. Zostalas ostrzezona, zeby nie bylo .
oj no to kichunia....to teraz się poważnie zastanowię czy kupować też fixa czy lepiej dać sobie spokój... może kupię na początek wodę termalną i jak sobie zrobię kuku pudrem, to będę się psikać i śpiewać Im singing in the rain
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja go bardzo lubię i polecam Powinien być dostępny w sklepie on line. Pamiętam jak na niego polowałam, zanim wszedł do stałej kolekcji.

oj nieeee, muszę go najpierw zmacać w stacjonarnym może w końcu się pojawi
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Bo jeest
osz kusicielki!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 16:37   #519
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj no to kichunia....to teraz się poważnie zastanowię czy kupować też fixa czy lepiej dać sobie spokój... może kupię na początek wodę termalną i jak sobie zrobię kuku pudrem, to będę się psikać i śpiewać Im singing in the rain
Nie poddawaj sie i przetestuj tego Fixa lub ten odpowiednik . Moze akurat Ci pomoze i ze swieceniem nie bedziesz miala wielkiego problemu lub je jakos opanujesz. Mi nie podszedl, ale moze u Ciebie bedzie lepiej .

Co do termalki to bym sobie odpuscila. Tutaj masz watek o termalnej wodzie, w ktorym pozwolilam sobie zabrac glos. Oprocz wody termalnej masz od razu satyre na wspolczesny system edukacji. Pomijajac glupoty zawarte w tym watku, to aby mineralna zadzialala jak Fix (zmiejszenie widocznosci skorek i pudrowosci) musialaby miec w sobie cos, co zadziala jak tluszcz. W Fixie i Fitomedzie masz gliceryne i olejki. Niemniej jak zerkniesz na watek to sie dowiesz, ze woda termalna nawilza i robi to samo, co Fix, takze wiesz... Ba, nawet przyszpiesza gojenie ran i poprawia koloryt .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-11-07 o 16:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 16:45   #520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
za nazwę tego cuda byłabym wdzięczna właśnie potrzebuję czegoś takiego bo czasami puder osadza mi się na włoskach i to widać:/ albo na nosie takie łuski gadzie się robią


Z rozświetlaczy MACa interesuje mnie jeszcze ten jaśniutki lightscapade, ale nie mieli go ani miesiąc temu, ani teraz jak byłam:/ a mógłby być też fajny
Lightscapade polecam, to mój ulubiony rożswietlacz zaraz obok kremowego Diamonds.

Natomiast Fix+ odpuść sobie - strasznie badziewie. Ja po psiknieciu się nim wyglądam, jak po przejechaniu smalcem, a potem jeszcze gorzej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 17:00   #521
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Czy w Wszyh Douglas pojawił sie już podkład Maximum cover od EL?

Na stronie douglasa jest reklama tego podkładu od kilku dni, ale link nie działa. Musze go nabyc i nie wiem czy czekać na polske czy ebay odwiedzić.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Dymku kup soft&gentle, kup lightscope i wrzuć porównanie na bloga

Musze końcu ktoryś z nich zamowić i nie mogę się zdecydować

ps. Naszą paczuchę zenkową clą od trzech dni

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Czym wy znowu kusicie niedobre kobiety??

Kupiłam w sobotę w MACu soft&gentle chciałam jeszcze szminkę rebel, ale nie było i kusi mnie ten fix+
Dobrze, że jest brzydka pogoda, to człowiek siedzi w domu i się nie szlaja tak, bo jeszcze znowu by coś kupił
A w porównaniu z maryśką jak wypada?
A może z revlona highlighter masz albo z The body shop?
Kurcze , mam 30 rozświetlaczy (albo i więcej) i nie wiem zy powinnam kolejny kupować :/

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
W ostatni tydzień listopada jest ponoć -40% na całą kolorówkę w rossmannie
a skąd to info?

W ubiegłym roku jakos po 20 listopada było
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 17:08   #522
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Czy w Wszyh Douglas pojawił sie już podkład Maximum cover od EL?

Na stronie douglasa jest reklama tego podkładu od kilku dni, ale link nie działa. Musze go nabyc i nie wiem czy czekać na polske czy ebay odwiedzić.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Dymku kup soft&gentle, kup lightscope i wrzuć porównanie na bloga

Musze końcu ktoryś z nich zamowić i nie mogę się zdecydować

ps. Naszą paczuchę zenkową clą od trzech dni

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



A w porównaniu z maryśką jak wypada?
A może z revlona highlighter masz albo z The body shop?
Kurcze , mam 30 rozświetlaczy (albo i więcej) i nie wiem zy powinnam kolejny kupować :/

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------



a skąd to info?

W ubiegłym roku jakos po 20 listopada było
ja mam lekko ponad 80, więc co ja Ci mogę odpowiedzieć?

z revlona mam tylko takie sypkie i takie w kremie z the body shopu mam brzoskwiniowe fale on najbardziej zbliżony jest do rozświetlacza z make up factory, z tym, że MACowy jest jaśniejszy
Mary jest zupełnie inna, taka jednolita szampańska tafla z nutką beżu, który ślicznie wygląda MAC ma drobinki, nie duże, ale jednak i jest ciut ciemniejszy, bardziej beżowy (opalony beż) z odrobiną złota póki co tylko raz go miałam na licy, ale nie zdążyłam się przyglądnąć bo malowałam się po 5 rano i wróciłam dopiero po 21, więc już było po nim


Hehe kiedyś pewnie i kupię ale przypuszczam, że pierw go zmacam i kupię jakoś końcem grudnia/ początkiem stycznia póki co inne wydatki


na wątku rossmanna pojawiło sie takie info teraz ma być właśnie w ostatnim tyg listopada zniżka

ojjj to nie fajnie:/ ale w sumie taka paka! nie dało się żeby przeszła niezauważona a ciapa ze mnie bo mogłam jeszcze poprosić o ysl elle, bo normalnie jakieś chore ceny są teraz, a tak to coś by było taniej no nic pod choinkę może ktoś Dymkowi kupi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 17:34   #523
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

jakaś nowa polityka w S. czy jak? weszłam dziś i proszę grzecznie panią o próbkę perfum a słyszę odp.: nie robimy próbek
ale za to obsługa w L'occitane dużo milsza, pomoc w zakupach, żadnych problemów z odbiorem prezentu z Elle i jeszcze próbka kremu gratis


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
W ostatni tydzień listopada jest ponoć -40% na całą kolorówkę w rossmannie
z jednej strony a z drugiej trzeba zacisnąć pasa, święta zaraz
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 17:57   #524
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam lekko ponad 80, więc co ja Ci mogę odpowiedzieć?

z revlona mam tylko takie sypkie i takie w kremie z the body shopu mam brzoskwiniowe fale on najbardziej zbliżony jest do rozświetlacza z make up factory, z tym, że MACowy jest jaśniejszy
Mary jest zupełnie inna, taka jednolita szampańska tafla z nutką beżu, który ślicznie wygląda MAC ma drobinki, nie duże, ale jednak i jest ciut ciemniejszy, bardziej beżowy (opalony beż) z odrobiną złota póki co tylko raz go miałam na licy, ale nie zdążyłam się przyglądnąć bo malowałam się po 5 rano i wróciłam dopiero po 21, więc już było po nim


Hehe kiedyś pewnie i kupię ale przypuszczam, że pierw go zmacam i kupię jakoś końcem grudnia/ początkiem stycznia póki co inne wydatki


na wątku rossmanna pojawiło sie takie info teraz ma być właśnie w ostatnim tyg listopada zniżka

ojjj to nie fajnie:/ ale w sumie taka paka! nie dało się żeby przeszła niezauważona a ciapa ze mnie bo mogłam jeszcze poprosić o ysl elle, bo normalnie jakieś chore ceny są teraz, a tak to coś by było taniej no nic pod choinkę może ktoś Dymkowi kupi

Padłam i z wielkim trudem do siebie dochodzę

ze zdjęć na blogach wnioskuję, że maryśka podobny efekt daje do mgły pudrowej Paese. Powinnam kupi i maryśke i macowski, ale od kilku miesięcy staram się rozsądniej robić zakupy kolorówkowe ))

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tafla z nutką beżu, który ślicznie wygląda

ojjj to nie fajnie:/ ale w sumie taka paka! nie dało się żeby przeszła niezauważona a ciapa ze mnie bo mogłam jeszcze poprosić o ysl elle, bo normalnie jakieś chore ceny są teraz, a tak to coś by było taniej no nic pod choinkę może ktoś Dymkowi kupi
I to jest to, czego szukam. Trza było jak -30% marionaud dawał, kupować a nie dumać jakbym samochód zmieniać miała.


ano trzeba było chcieć i pachniucha. Do mnie trzy lecą
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2013-11-07 o 17:58
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:08   #525
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ze swej strony Fix+ odradzam, ale ja mam przetłszczającą się cerę z dużą skłonnością do błyszczenia.

80 rozświetlaczy - padłam

Co do próbek zapachów w S. - nie sądzę, aby polityka się w tym zakresie zmieniła. Pewnie to foch konkretnej konsultantki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 18:19   #526
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
jakaś nowa polityka w S. czy jak? weszłam dziś i proszę grzecznie panią o próbkę perfum a słyszę odp.: nie robimy próbek
ale za to obsługa w L'occitane dużo milsza, pomoc w zakupach, żadnych problemów z odbiorem prezentu z Elle i jeszcze próbka kremu gratis

z jednej strony a z drugiej trzeba zacisnąć pasa, święta zaraz


chociaż jeszcze tylko tacie prezent muszę kupić i już mam dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Padłam i z wielkim trudem do siebie dochodzę

ze zdjęć na blogach wnioskuję, że maryśka podobny efekt daje do mgły pudrowej Paese. Powinnam kupi i maryśke i macowski, ale od kilku miesięcy staram się rozsądniej robić zakupy kolorówkowe ))

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



I to jest to, czego szukam. Trza było jak -30% marionaud dawał, kupować a nie dumać jakbym samochód zmieniać miała.


ano trzeba było chcieć i pachniucha. Do mnie trzy lecą
Nie przjemuj się, teraz jest od jutra -23% do 10.11 na cały asortyment

aaajjj ale zawaliłam! :/ no nic, teraz już trudno. Wiedziałam, że je chce i kończą mi się już, więc trzeba będzie kupić to zadziadowałam

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ze swej strony Fix+ odradzam, ale ja mam przetłszczającą się cerę z dużą skłonnością do błyszczenia.

80 rozświetlaczy - padłam

Co do próbek zapachów w S. - nie sądzę, aby polityka się w tym zakresie zmieniła. Pewnie to foch konkretnej konsultantki.
wiecie ostatnio jak liczyłam było z 74, nie wiem czy ciut więcej nie przybyło i nie ma przypadkiem lekko ponad 80 ale przestałam liczyć podobnie jak całą resztę

oooj to chyba sobie daruje, bo mam przetłuszczającą się strefe T, więc pewnie byłaby mała masakra:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:05   #527
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
W ostatni tydzień listopada jest ponoć -40% na całą kolorówkę w rossmannie
Dobre info. Ale nie zacznie się jakoś w czwartek? Z tego co kojarzę te poprzednie akcje zawsze w czwartki się zaczynały.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:09   #528
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dobre info. Ale nie zacznie się jakoś w czwartek? Z tego co kojarzę te poprzednie akcje zawsze w czwartki się zaczynały.
nie wiem póki co jest tylko info, że będzie pod koniec listopada (ponoć w ostatni tydzień)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:15   #529
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lightscapade polecam, to mój ulubiony rożswietlacz zaraz obok kremowego Diamonds.
Mam wprawdzie ban na rozświetlacze, ale i tak zapytam - jaki on wg. Ciebie ma kolor? Słocze bywają tak różne, że na jednych widać beż, na innych - kolor szampana, a na jeszcze innych - złoto.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 20:44   #530
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja dostałam sms z Superpharm , że od 8 .11 do 10.11 będzie -40% na wszystkie kremy do twarzy.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:59   #531
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja dostałam sms z Superpharm , że od 8 .11 do 10.11 będzie -40% na wszystkie kremy do twarzy.

właśnie przyszłam z tą wiadomością
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:13   #532
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja dostałam sms z Superpharm , że od 8 .11 do 10.11 będzie -40% na wszystkie kremy do twarzy.
ja dzisiaj dostałam, że w Marionnaud jest -23% na cały asortyment, właśnie od 08.11 do 10.11
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 21:21   #533
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja dostałam sms z Superpharm , że od 8 .11 do 10.11 będzie -40% na wszystkie kremy do twarzy.
Ale pewnie nie z części aptecznej
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 22:32   #534
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ma ktoras pedzle Armaniego? Fajne?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 07:06   #535
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale pewnie nie z części aptecznej
Na stronie superpharm jest informacja o tej akcji, ale o żadnych wyłączeniach nie wspominają....



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:22   #536
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Na stronie superpharm jest informacja o tej akcji, ale o żadnych wyłączeniach nie wspominają....



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O dziwo masz rację, dermokosmetyki też w to wchodzą. Musze podjechać do Superpharm w takim razie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 08:57   #537
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja dzisiaj dostałam, że w Marionnaud jest -23% na cały asortyment, właśnie od 08.11 do 10.11
o własnie, ja w tej sprawie. Czy któraś szanowna koleżanka w związku z powyższym się wybiera po coś sobie? Bahama Mama mi potrzebna nie wiem czemu i jakby któraś mogła zakupić póki jest ta zniżka byłabym wdzięczna niezmiernie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:12   #538
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o własnie, ja w tej sprawie. Czy któraś szanowna koleżanka w związku z powyższym się wybiera po coś sobie? Bahama Mama mi potrzebna nie wiem czemu i jakby któraś mogła zakupić póki jest ta zniżka byłabym wdzięczna niezmiernie
będę prawdopodobnie w sobotę, podaj mi swój nr na prv, wyślę sms'a, gdybym się wybierała i gdy kupię
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:56   #539
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja dzisiaj dostałam, że w Marionnaud jest -23% na cały asortyment, właśnie od 08.11 do 10.11
A mi nie przysłali A cóś bym chciała
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:05   #540
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A mi nie przysłali A cóś bym chciała
podaj na PW nr to Ci wyślę

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o własnie, ja w tej sprawie. Czy któraś szanowna koleżanka w związku z powyższym się wybiera po coś sobie? Bahama Mama mi potrzebna nie wiem czemu i jakby któraś mogła zakupić póki jest ta zniżka byłabym wdzięczna niezmiernie
ja dzisiaj idę po pędzel koleżance, ale już wychodzę, więc kiszka mała
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.