Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 12:47   #1771
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja ostatnio przystopowałam z pielęgnacją, staram się dzielnie zużywać... Chociaż mogłabym już zrobić małą aktualizację - wczoraj doszły dwie maseczki Yves Rocher, czekam na krem i tonik Hydrabio, doszło kilka innych kosmetyków.
Może niedługo zrobię nowe fotki, jak trochę pozużywam!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 12:50   #1772
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mi się skończył peeling do twarzy i ta maska z ananasem ma miec właściwości maseczki i peelingu. Użyłam jej wczoraj - ma fajny początek składu. Konsystencja kremowo-żelowa, ale zwarta a mini drobinkami. Bardzo delikatnie pachnie ananasem(ale to dobrze, spodziewałam się bardzo intensywnego zapachu, jak w innych kosmetykach). Skóra jest bardzo gładka i miękka. Zapłaciłam 20,90zł za 150ml tubę. Zaraz ją będę zgłaszać. Eris narazie sobie leży
A tak to zużywam wszystko co mam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 12:57   #1773
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

czyli ze ta konsystencja to taka żelowa? a nie taki krem? nie wiem jak to wytłumaczyc przezroczysta ta masecza?


suonko jak się sprawują ziajki nuno?? maska(dla mnie taka za delikatna jest) i peeling enzymatyczny?daje cos?fajny?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 18:08   #1774
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Po ostatnim obfotografowaniu kosmetyków stwierdziłam, że muszę trochę ograniczyć ilość posiadanych smarowideł. Ale jakoś mi nie wyszło Szczególnie jeśli chodzi o balsamy. Te rozmnożyły się okrutnie, szczególnie po wizycie w Superpharm, gdzie za jednym zamachem kupiłam aż 3 balsamy. Starczy mi ich na najbliższe kilka miesięcy. W ogóle to patrząc na półkę w łazience widzę, że przez najbliższe kilka miesięcy mogę sobie odpuścić zakupy kosmetyczne
A lakier do włosów to z dzisiejszej wymiany zorganizowanej przez Wella.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sierpien_03.jpg (98,2 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierpien_04.jpg (87,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierpien_05.jpg (102,9 KB, 132 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 19:46   #1775
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja kupiłam:
-peeling antytrądzikowy st. ives
-żel uniwerslany babydream(do mycia buzi)
-krem soraya kuracja dotleniająca na dzień(dla mamy)
-szampon do włosów zniszczonych suszeniem i modelowaniem Sunsilk
-odżywkę fioletową Sunsilk
-tonik aloesowy z Ziaji
-pastę do zębów blendamed 3d white
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 21:24   #1776
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
czyli ze ta konsystencja to taka żelowa? a nie taki krem? nie wiem jak to wytłumaczyc przezroczysta ta masecza?
Przezroczysty zolto-pomaranczowy kolor, ale bardzo gesty zel, wiec nie splywa.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 13:18   #1777
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zgodnie z obietnicą wklejam mój obecny stan posiadania Myślałam, że trochę mniej tego mam, jestem właśnie na etapie masowego zużywania. Chyba muszę się bardziej starać, choć większość już na wykończeniu jest. Fotki trochę kiepsko wyszły, więc jak coś to pytać proszę

Serduszkiem oznaczyłam kosmetyki, które uwielbiam, takie które bardzo mi odpowiadają i będę im wierna przez długi czas
Niebieską strzałką oznaczyłam te, które mi niezbyt podeszły, po których się spodziewałam czegoś lepszego.
Te bez oznaczeń są OK, ale bez rewelacji.

Aha i proszę się nie śmiać z męskiego żelu do golenia Nivea, ale jest 100 razy lepszy i tańszy niż inne żele, których używałam do tej pory m.in. Gillette for woman Pianek do golenia nie lubię, wolę właśnie żele, a ten Nivea for men jest super Zużyłam już chyba z 10 opakowań.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosm1.jpg (88,2 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm2.jpg (45,2 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm3.jpg (34,7 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm4.jpg (62,6 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm5.jpg (98,7 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosm6.jpg (40,9 KB, 218 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 15:03   #1778
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

oooo isa masz porownanie wiec proszę, pomóż który gliss kur psikacz ma ładniejszy zapach? i dlaczego rozowym się rozczarowałas?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 15:16   #1779
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
oooo isa masz porownanie wiec proszę, pomóż który gliss kur psikacz ma ładniejszy zapach? i dlaczego rozowym się rozczarowałas?
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne

A ten różowy - Płynny jedwab nie robi właściwie nic Myślałam, że nabłyszcza włosy a tu lipa Tylko nadaje włosom zapach.

Pomarańczowy - Kompletna regeneracja jest ok, ale Olejków pilęgnacyjnych nic nie przebije
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:01   #1780
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ok dzieki
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:18   #1781
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wklejam mój obecny stan posiadania Myślałam, że trochę mniej tego mam, jestem właśnie na etapie masowego zużywania. Chyba muszę się bardziej starać, choć większość już na wykończeniu jest. Fotki trochę kiepsko wyszły, więc jak coś to pytać proszę

Serduszkiem oznaczyłam kosmetyki, które uwielbiam, takie które bardzo mi odpowiadają i będę im wierna przez długi czas
Niebieską strzałką oznaczyłam te, które mi niezbyt podeszły, po których się spodziewałam czegoś lepszego.
Te bez oznaczeń są OK, ale bez rewelacji.
Ciekawy pomysł z oznaczeniami, chyba go zgapię jak się wreszcie zbiorę i wkleję swoją aktualizację.
A zbiorek fajny, wcale nie taki duży i widać, że przemyślany, bo od tych serduszek w oczach się mieni
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aha i proszę się nie śmiać z męskiego żelu do golenia Nivea, ale jest 100 razy lepszy i tańszy niż inne żele, których używałam do tej pory m.in. Gillette for woman Pianek do golenia nie lubię, wolę właśnie żele, a ten Nivea for men jest super Zużyłam już chyba z 10 opakowań.
Też go uwielbiam, ale czasem z braku kasy kupuję Isanę. Teraz akurat mam co prawda jeszcze co innego, bo żurawinowy żel Balea, ale od dawna chciałam go wypróbować, więc jak się trafiła okazja, to nie mogłam nie kupić. Niemniej jednak jakościowo Nivea for Men jest najlepsza, za to żurawinowa Balea pachnie cudnie
A spróbuj sobie kiedyś pianki Nivea, jest trochę tańsza, a niewiele gorsza od żelu. Tworzy tak samo gęstą pianę i tak samo delikatnie pachnie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
oooo isa masz porownanie wiec proszę, pomóż który gliss kur psikacz ma ładniejszy zapach? i dlaczego rozowym się rozczarowałas?
Też używałam tych odżywek, więc również służę porównaniem.

Wg mnie najładniej pachnie żółta i chyba najlepiej działa, bo włosy po niej są wyraźnie miękkie i nawilżone.

Zaraz potem stawiam czerwoną - zapach słodki, lekko cukierkowy, ale przyjemny, nie wiem z czym porównać. Też dobrze działa, ale nie wygładza aż tak jak ta z olejkami. No i ma filtry, więc dobra na lato nie tylko do farbowanych włosów.

Pomarańczowa jest wg mnie średnia, poprzednia jej wersja była lepsza, ale czy dużo w składzie namieszali to nie wiem. Jest dobra i tyle, bez rewelacji. A szkoda, bo jej zapach też lubię, mniej cukierkowy, bardziej taki jakiś słodko-migdałowy.

Różowa za to działa bardziej wygładzająco, jak ta z olejkami, ale chyba mniej nawilża, no i wg mnie strasznie mocno cukierkowo pachnie. Nie do przejścia Zabija zapach perfum i czuć tylko ją Ale żależy co kto lubi.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne

A ten różowy - Płynny jedwab nie robi właściwie nic Myślałam, że nabłyszcza włosy a tu lipa Tylko nadaje włosom zapach.

Pomarańczowy - Kompletna regeneracja jest ok, ale Olejków pilęgnacyjnych nic nie przebije
Widzę, że olejki nie tylko moje serce podbiły
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 16:23   #1782
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

MagJu ja ten pomysł z oznaczeniami ściągłam od Estelli, ona raz wklejała swoje zbiory z takimi znaczkami
Wyjątkowo dobrze mi służą moje obecne kosmetyki, większość na pewno zagości na dużo dłużej niż 1 opakowanie a niektóre już są nawet 3-4 opakowaniem z kolei np. tonik zielony Garniera
Piankę Nivea próbowałam od taty, ale wolę żelik

PS. Olejki the best
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:34   #1783
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Fajny pomysł z tymi oznaczeniami, od razu widać co komu odpowiada a co nie
Wydaje mi się że mogłoby to na stałe wejść do tego wątku
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:41   #1784
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tymi oznaczeniami, od razu widać co komu odpowiada a co nie
Wydaje mi się że mogłoby to na stałe wejść do tego wątku
Fajny pomysł, ale nie każdy ma możliwość wstawiania takich serduszek i strzałek - ja dyspouje tylko Paintem wiec u mnei wchodziły by w gre tylko tak nieskomplikowane kształty jak kółka, kwadraty i prostokąty
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:42   #1785
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

MagJa dzieki serdeczne... przekonalyscie mnie do tej żółtej z olejkami wiec musze wybrac sie do rossmana bo maja za 9,99 buzka wielka
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:44   #1786
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja co prawda mialam inne oznaczenia - co jest nieuzywane a co sie konczy a w zdjeciach na dysku oznaczam znaczkami to co sie skonczylo - latwiej mi potem zrobic liste do wątku z Akcją - kończenie kosmetyków
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:04   #1787
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajny pomysł, ale nie każdy ma możliwość wstawiania takich serduszek i strzałek - ja dyspouje tylko Paintem wiec u mnei wchodziły by w gre tylko tak nieskomplikowane kształty jak kółka, kwadraty i prostokąty
No jak dla mnie to żadna różnica, mozna nawet literkami pooznaczać i dodać wyjaśnienia oznaczeń
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:13   #1788
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
MagJu ja ten pomysł z oznaczeniami ściągłam od Estelli, ona raz wklejała swoje zbiory z takimi znaczkami
Wyjątkowo dobrze mi służą moje obecne kosmetyki, większość na pewno zagości na dużo dłużej niż 1 opakowanie a niektóre już są nawet 3-4 opakowaniem z kolei np. tonik zielony Garniera
Piankę Nivea próbowałam od taty, ale wolę żelik

PS. Olejki the best
Fakt, Estella też oznaczała swoje zbiory, i Hosenka też.

Tonik Garniera też lubię W ogóle dużo z Twojej kolekcji mogłabym przygarnąć, bo większość miałam i lubiłam, a na część, z tego, co nie miałam i tak się czaję

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tymi oznaczeniami, od razu widać co komu odpowiada a co nie
Wydaje mi się że mogłoby to na stałe wejść do tego wątku
Też jestem za Od razu ma się porównanie co komu służy, a o szczegóły i tak można zapytać.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajny pomysł, ale nie każdy ma możliwość wstawiania takich serduszek i strzałek - ja dyspouje tylko Paintem wiec u mnei wchodziły by w gre tylko tak nieskomplikowane kształty jak kółka, kwadraty i prostokąty
Dobre i kółka, choć mniej wymowne, ale zawsze coś.

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
No jak dla mnie to żadna różnica, mozna nawet literkami pooznaczać i dodać wyjaśnienia oznaczeń
Właśnie.

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
MagJa dzieki serdeczne... przekonalyscie mnie do tej żółtej z olejkami wiec musze wybrac sie do rossmana bo maja za 9,99 buzka wielka
Niezamaco

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja co prawda mialam inne oznaczenia - co jest nieuzywane a co sie konczy a w zdjeciach na dysku oznaczam znaczkami to co sie skonczylo - latwiej mi potem zrobic liste do wątku z Akcją - kończenie kosmetyków
No to już jasne, dlaczego mi nie zapadły w pamięć Twoje oznaczenia czy Hosenki. Po prostu nie ma to jak serduszka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:32   #1789
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja co prawda mialam inne oznaczenia - co jest nieuzywane a co sie konczy a w zdjeciach na dysku oznaczam znaczkami to co sie skonczylo - latwiej mi potem zrobic liste do wątku z Akcją - kończenie kosmetyków
Hmmm...a ja chyba skorzystam znów z Twojego pomysłu na oznaczanie tego co mi się kończy i skończyło Też przydatne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 20:24   #1790
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też używałam tych odżywek, więc również służę porównaniem.

Wg mnie najładniej pachnie żółta i chyba najlepiej działa, bo włosy po niej są wyraźnie miękkie i nawilżone.
Widzę, że przypadła Wam do gustu ta żółta odżywka do włosów A używałyście może szamponu z tej samej serii?? Mogłybyście coś o nim napisać? Ostatnio widziałam w sklepie promocję szampon+odżywka, ale nie wiedziałam czy zdecydować się czy nie.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 21:31   #1791
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja uzywałam szamponu i odzywki do spłukiwania - uwielbiam ten zapach. Stosowane razem dały niezłe rezultaty; moje włosy się po nich nie przetłuszczały(ale poczytaj recenzje - bo niektórym dziewczynom zaostrzył przetłuszczanie). Były miękkie, gładkie, nie puszyły się. Ślicznie pachniały
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 06:25   #1792
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Małgosia*79 ja nie używałam szamponu, ale mam zamiar kupić jeszcze coś z tej serii Być może szampon właśnie albo odżywkę do spłukiwania.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 07:43   #1793
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

isa666, podoba mi się Twój zbiór Wygląda na przemyślany no i nie jest taki ogromny, co przy moim dążeniu do minimalizmu bardzo mi się spodobało Miałam sporo produktów, które widzę na zdjęciach, wiele z nich lubię

Może i ja oznaczę następnym razem swój zbiór

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
oooo isa masz porownanie wiec proszę, pomóż który gliss kur psikacz ma ładniejszy zapach? i dlaczego rozowym się rozczarowałas?
Ja też rozczarowałam się różowym psikaczem gliss kur.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne
Tak, olejki pielęgnacyjne są najlpesze Używam już trzeciej buteleczki Świetny zapach, świetne działanie

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Widzę, że przypadła Wam do gustu ta żółta odżywka do włosów A używałyście może szamponu z tej samej serii?? Mogłybyście coś o nim napisać? Ostatnio widziałam w sklepie promocję szampon+odżywka, ale nie wiedziałam czy zdecydować się czy nie.
Ja używam szamponu - mam już 5 opakowanie - jest rewelacyjny. Napisałam mu recenzję na KWC i nie chcę się powtarzać, ale pachnie pięknie, włosy dobrze po nim wyglądają, nie przetłuszczają się, są błyszczące i miękkie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja uzywałam szamponu i odzywki do spłukiwania - uwielbiam ten zapach. Stosowane razem dały niezłe rezultaty; moje włosy się po nich nie przetłuszczały(ale poczytaj recenzje - bo niektórym dziewczynom zaostrzył przetłuszczanie). Były miękkie, gładkie, nie puszyły się. Ślicznie pachniały
Ja nie lubię tej do spłukiwania Zapach piękny, ale to wszystko w moim przypadku Mam cienkie włosy i robią się po niej oklapłe, potem zaczęłam stosować na same końcówki, ale i tak nie przypadła mi do gustu. Też napisałam jej recenzję.

Moim zdaniem z Olejków Pielęgnacyjnych najlepszy jest szampon i psikacz - moje KWC
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 09:28   #1794
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Pomysł z oznaczaniem zbiorów rzeczywiście fajny.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wg. mnie najładniej pachnie ten żółty - Olejki pielęgnacyjne

A ten różowy - Płynny jedwab nie robi właściwie nic Myślałam, że nabłyszcza włosy a tu lipa Tylko nadaje włosom zapach.

Pomarańczowy - Kompletna regeneracja jest ok, ale Olejków pilęgnacyjnych nic nie przebije
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wg mnie najładniej pachnie żółta i chyba najlepiej działa, bo włosy po niej są wyraźnie miękkie i nawilżone.

Zaraz potem stawiam czerwoną - zapach słodki, lekko cukierkowy, ale przyjemny, nie wiem z czym porównać. Też dobrze działa, ale nie wygładza aż tak jak ta z olejkami. No i ma filtry, więc dobra na lato nie tylko do farbowanych włosów.

Pomarańczowa jest wg mnie średnia, poprzednia jej wersja była lepsza, ale czy dużo w składzie namieszali to nie wiem. Jest dobra i tyle, bez rewelacji. A szkoda, bo jej zapach też lubię, mniej cukierkowy, bardziej taki jakiś słodko-migdałowy.

Różowa za to działa bardziej wygładzająco, jak ta z olejkami, ale chyba mniej nawilża, no i wg mnie strasznie mocno cukierkowo pachnie. Nie do przejścia Zabija zapach perfum i czuć tylko ją Ale żależy co kto lubi.
Widzę, że należę do mniejszości nie lubiącej żółtej, a za to lubiącej różową odżywkę Gliss Kur. Dla mnie żółta tylko pachniała, a z włosami nie robiła dosłownie nic. Była kompletnie jak woda. Różowa za to ładnie wygładzała i nabłyszczała włosy, a używałam jej w czasie, kiedy były bardzo zniszczone.

Obecnie mam czerwoną, kupiłam ją ze względu na filtry, na wakacjach używałam przed wyjściem na słońce, teraz zaczynam stosować po każdym myciu i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nie mam jeszcze zdania na jej temat, poza tym, że ładnie pachnie i nie obciąża włosów. No i może moim włosom trochę pomogła, bo nie zblakły prawie wcale w chorwackim słonku.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Widzę, że przypadła Wam do gustu ta żółta odżywka do włosów A używałyście może szamponu z tej samej serii?? Mogłybyście coś o nim napisać? Ostatnio widziałam w sklepie promocję szampon+odżywka, ale nie wiedziałam czy zdecydować się czy nie.
Ja miałam szampon i na początku (pierwsze 2-3 tyg.) byłam zachwycona - mięciutkie i lśniące włosy, zdrowo wyglądające. Wszystko było super, aż tu nagle zaczęły mi się przetłuszczać na drugi dzień po myciu (normalnie wytrzymują 2-3 dni). Tak więc: szampon daje świetny efekt i pięknie pachnie, ale może niestety obiążać.

Z tej serii mam jeszcze masło na końcówki i chyba dla mnie to najbardziej udany produkt z serii. Nawilża i odżywia włosy, chroni końcówki przed rozdwajaniem. Bardzo fajne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 09:35   #1795
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziękuję dziewczyny
Mój dobrze dobrany zbiór to w większości zasługa Wizażu a zwłaszcza Biochemii i KWC

I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu jako nastolatka używałam do mycia twarzy wody z mydłem A kremu na twarz pod makijaż zero Ale to błędy mojej młodości niestety...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 09:57   #1796
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja na szczeście nie miałam takich błędów Inna sprawa, że nie miałam innych problemów z cerą, poza tym, że była trochę sucha.

Mama zawsze mnie uczulała, żebym dokładnie oczyszczała twarz i kupowała mi jak miałam lat -naście mleczka, żele i toniki Pamiętam to pierwsze mleczko i tonik
I zawsze powtarzała, żeby smarować szyję kremem, bo inaczej jak będę starsza, to będzie pomarszczona Z kremem pod oczy było podobnie


Dziś do mojej pielęgnacji w końcu dołączy Hydrabio - paczka wysłana w zeszły poniedziałek, powinnam dostać w środę, ale nikt z poczty nie pofatygował się, żeby mi ją przynieść - ani paczki, ani awiza (ciągle ktoś był w domu). Wczoraj zrobiłam aferę, olali mnie Dzisiaj dopiero po kilku telefonach jakaś pani łaskawie zgodziła się poszukać i oczywiście leży od kilku dni...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 12:00   #1797
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agiii ziaja nuno czeka u mnie aż skończę jeden peeling i maseczkę taki mały zapasik
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 12:40   #1798
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja używam szamponu - mam już 5 opakowanie - jest rewelacyjny. Napisałam mu recenzję na KWC i nie chcę się powtarzać, ale pachnie pięknie, włosy dobrze po nim wyglądają, nie przetłuszczają się, są błyszczące i miękkie

Ja nie lubię tej do spłukiwania Zapach piękny, ale to wszystko w moim przypadku Mam cienkie włosy i robią się po niej oklapłe, potem zaczęłam stosować na same końcówki, ale i tak nie przypadła mi do gustu. Też napisałam jej recenzję.

Moim zdaniem z Olejków Pielęgnacyjnych najlepszy jest szampon i psikacz - moje KWC
Ja mam grube, kręcone wosy - lepiej mi sie kręcą, są miękkie po odzywce. Każdy wlos lubi coś innego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 12:50   #1799
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mam grube, kręcone wosy - lepiej mi sie kręcą, są miękkie po odzywce. Każdy wlos lubi coś innego
To wiele wyjaśnia Moje się falują, czasem nawet kręcą, ale są cienkie...

Zastanawiałam się natomiast nad takim serum czy odżywką na same końcówki bez spłukiwania z tej serii, widziałam w Naturze i chyba któregoś dnia się skuszę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:07   #1800
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ja ostaanio dokupiłam do mojej kolekcji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00048.JPG (54,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00049.JPG (57,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00050.JPG (45,5 KB, 88 załadowań)
__________________



Essence mania trwa



Edytowane przez agnieszka k
Czas edycji: 2007-08-28 o 13:31
agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.