Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 12:45   #1081
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Odp. dot. blizny - możesz ją smarowac dopiero po pełnym wygojeniu skóry. 6% AHA to jednak sporo.

Odp. dot. maseczki - pewnie że możesz Sama jestem fanką maseczki Avene.
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Z blizną poczekam, a maseczkę będę nakładać, kiedy skóra będzie wołała nawilżenia i ukojenia
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:49   #1082
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Słynna trójpolówka mówicie... Widać, że mam spore braki

W każdym razie odnośnie maseczek, to stosuję rzadko, bo już się nauczyłam, że im mniej ingeruję w postaci zmywania, szczególnie zwykłą wodą, to tym jest lepiej. Sporadycznie nakładam sobie maseczkę nawilżającą na 10 minut, ale jak w okresie stosowania Diacnealu zrezygnuję z tego, to nic się nie stanie.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:52   #1083
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Słynna trójpolówka mówicie... Widać, że mam spore braki

W każdym razie odnośnie maseczek, to stosuję rzadko, bo już się nauczyłam, że im mniej ingeruję w postaci zmywania, szczególnie zwykłą wodą, to tym jest lepiej. Sporadycznie nakładam sobie maseczkę nawilżającą na 10 minut, ale jak w okresie stosowania Diacnealu zrezygnuję zs tego, to nic się nie stanie.
Moja skóra też jest wymęczona poprzez zmycie makijażu, nałożenie maseczki, zmycie jej ....
Dlatego wymyśliłam sobie, że mogę stosować maseczki, których nie trzeba zmywać. Niektóre należy zebrać wacikiem, a u mnie one się wchłaniają całkowicie, pozostaje tylko połysk, ale ponieważ aplikuję je na noc, to nie przeszkadza mi to w ogóle.
A rano i tak oczyszczam twarz, więc resztki maski są zmyte
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 08:00   #1084
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Moja skóra też jest wymęczona poprzez zmycie makijażu, nałożenie maseczki, zmycie jej ....
Dlatego wymyśliłam sobie, że mogę stosować maseczki, których nie trzeba zmywać. Niektóre należy zebrać wacikiem, a u mnie one się wchłaniają całkowicie, pozostaje tylko połysk, ale ponieważ aplikuję je na noc, to nie przeszkadza mi to w ogóle.
A rano i tak oczyszczam twarz, więc resztki maski są zmyte
Ja właśnie za takimi maseczkami nie przedpadam, bo mam ciągłe wrażenie przy nich zapchanej buzi. Wolę zostawić na 5 minut i zmyć. Tyle, że tak myślę, czy nie zrezygnować z tych maseczek, żeby za bardzo już nad skórą się nie pastwić...
Zobaczę...
W ogóle to zastanawiam się nad jedną sprawą, czy nie przeplatać Diacnealu z Dirosealem. Mam cerę naczynkową i szybko reagującą na zmiany otoczenia, a wiem, że Diacneal i tak jeszcze skórę uwrażliwia i jednocześnie Diroseal mógłby temu przeciwdziałać. Po prostu w "trójpolówkę" zamiast Effaclaru dać Diroseal. Wyglądałoby to następująco:
- Diacneal
- Diroseal
- nawilżacz.
Co o tym myślicie?

A w ogóle to postanowiłam przebrnąć przez cały wątek. Jestem na 9 stronie i mózg od mądrości mi paruje
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:50   #1085
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nałożyłam Diacneal dopiero 2 razy wiec nie będę sie wypowiadać o skutkach, ale zdziwiło mnie to, ze nie zrobił (na razie) absolutnie żadnej krzywdy mojej potencjalnie nadreaktywnej cerze - zero zaczerwienienia policzków, nosa, cera wręcz jasna(nie licząc tego lekkiego zażółcenia) i co więcej ani troszkę mnie nie piekło, nie szczypało - nic.
A nie jestem nosorożcem, bo czuję mrowienie po AD(a stosuję go już ok rok) i delikatne, minimalne pieczenie przy Effaclarze K.

Dzisiaj nałożę troszkę więcej, ale wcześniej przeczytałam, że należy go nakładać dość cienką warstwą...

utrapienie trójpolówka z Diacnealem, Dirosealem i nawilżaczem to chyba dobre rozwiązanie i jeśli mnie pamięć nie myli i nie mieszają mi się info, to robi tak wiele wizażanek, m.in Sandija (jak się mylę to nie bijcie)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:07   #1086
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nałożyłam Diacneal dopiero 2 razy wiec nie będę sie wypowiadać o skutkach, ale zdziwiło mnie to, ze nie zrobił (na razie) absolutnie żadnej krzywdy mojej potencjalnie nadreaktywnej cerze - zero zaczerwienienia policzków, nosa, cera wręcz jasna(nie licząc tego lekkiego zażółcenia) i co więcej ani troszkę mnie nie piekło, nie szczypało - nic.
A nie jestem nosorożcem, bo czuję mrowienie po AD(a stosuję go już ok rok) i delikatne, minimalne pieczenie przy Effaclarze K.

Dzisiaj nałożę troszkę więcej, ale wcześniej przeczytałam, że należy go nakładać dość cienką warstwą...

utrapienie trójpolówka z Diacnealem, Dirosealem i nawilżaczem to chyba dobre rozwiązanie i jeśli mnie pamięć nie myli i nie mieszają mi się info, to robi tak wiele wizażanek, m.in Sandija (jak się mylę to nie bijcie)
Wiesz maja, z wypowiedzi na forum (dobrnęłam do 12 strony, ale mam zamieszanie w pracy, więc pewnie więcej mi się nie uda) wynika, że często u wielu osób podrażnienia występowały później, więc lepiej dmuchać na zimne i profilaktycznie robić sobie przerwy na nawilżanie.

Nad Dirosealem ciągle się zastanawiam, tyle, że mój portfel robi się coraz cieńszy, więc chyba z miesiąc jeszcze poczekam, a później go nabędę.
Sama kiedyś prosiłam Hexxanę i L_V o jego analizę i jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1019

Tylko muszę pogrzebać jeszcze w necie, żeby się dowiedzieć co to są te trójglicerydy, przed którymi L_V przestrzega?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:13   #1087
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
- Diacneal
- Diroseal
- nawilżacz.
Co o tym myślicie?

OK!

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Wiesz maja, z wypowiedzi na forum (dobrnęłam do 12 strony, ale

Tylko muszę pogrzebać jeszcze w necie, żeby się dowiedzieć co to są te trójglicerydy, przed którymi L_V przestrzega?
capric/caprylic triglicerydes
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 10:25   #1088
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dzięki L_V
Jak rozumiem, to potencjalnie mogący zapychać emolient?

W każdym razie, póki co Diacneal górą!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 11:20   #1089
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Nie wysusza ciebie za bardzo?
Trójpolówkę zaczynam od dzisiaj Sam Diacneal nie wyszuszał za bardzo pod warunkiem, ze nawilżałam buzię stale, a nie wtedy kiedy było już za późno
U mnie nie występuje żadne zaczerwienienie jak na razie, ba nawet buzia mi zbladła w tych miejscach właśnie, choć nie wiem jak to możliwe

I pytanie do dziewczyn stosujących trójpolówkę Co lepiej działa na zaskórniki Effeclar czy Diacneal ? Wiem, ze indywidualna sprawa, ale zawsze dobrze wiedzieć jak to działa u innych
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 11:54   #1090
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Trójpolówkę zaczynam od dzisiaj Sam Diacneal nie wyszuszał za bardzo pod warunkiem, ze nawilżałam buzię stale, a nie wtedy kiedy było już za późno
U mnie nie występuje żadne zaczerwienienie jak na razie, ba nawet buzia mi zbladła w tych miejscach właśnie, choć nie wiem jak to możliwe

I pytanie do dziewczyn stosujących trójpolówkę Co lepiej działa na zaskórniki Effeclar czy Diacneal ? Wiem, ze indywidualna sprawa, ale zawsze dobrze wiedzieć jak to działa u innych
Ja na razie początkuję, ale mam podobne odczucia. nawilżam się i stosuję zamiennie Diacneal z Effaclarem
Na razie wysypu brak, ale nie cieszę sie na zapas.
Wysuszenia brak - bo się regularnie smaruję HOL'em.
Obawiałam się podrażnienia naczynek, i na razie Diacneal jest bardzo łaskawy dla mojej cery ponieważ nie szczypie ani nie zaczerwienia mi twarzy.

Jeżeli chodzi o usuwanie zaskórników to na razie trudno mi ocenić czy skuteczniejszy jest Effaclar czy Diacneal.
Zauważyłam tylko, że kiedy używałam samego Effaclaru, to skóra na brodzie, gdzie miałam zaskórniki zamknięte(takie białe, nie czarne kropeczki) szybko się oczyściła. Po effaclarze wybijał sie czubek, wysychał i po kłopocie.
Natomiast z zaskórnikami otwartymi(tymi czarnymi) na nosie lepiej chyba radzi sobie jednak Diacneal.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:26   #1091
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Trójpolówkę zaczynam od dzisiaj Sam Diacneal nie wyszuszał za bardzo pod warunkiem, ze nawilżałam buzię stale, a nie wtedy kiedy było już za późno
U mnie nie występuje żadne zaczerwienienie jak na razie, ba nawet buzia mi zbladła w tych miejscach właśnie, choć nie wiem jak to możliwe

I pytanie do dziewczyn stosujących trójpolówkę Co lepiej działa na zaskórniki Effeclar czy Diacneal ? Wiem, ze indywidualna sprawa, ale zawsze dobrze wiedzieć jak to działa u innych
Kkwas alicylowy (a wiec Effalcra, maseczka aspirynowa) działaja lepiej na zakorniki. Diacneal za to świetnie sobie radzi z podskórnymi grudkami i domykaniem porów. Dlatego takie fajne efekty daje stosowanie ich razem - taki Photoshop w kremie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 10:43   #1092
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Czyli jest dla mnie nadzieja Narzekac nie mogę bo po samym Diacnealu mogę łazić z minimalną ilością korektora i skrobią, ale jak jeszcze znikną te paskudne czarne kropeczki to już w ogóle będę w siódmym niebie

Maju dziękuję za odpowiedź
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:59   #1093
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kkwas alicylowy (a wiec Effalcra, maseczka aspirynowa) działaja lepiej na zakorniki. Diacneal za to świetnie sobie radzi z podskórnymi grudkami i domykaniem porów. Dlatego takie fajne efekty daje stosowanie ich razem - taki Photoshop w kremie
Czyli też pomyślę, o tej trójpolówce, gdyż zaskórniki nie dają mi żyć. W zasadzie nie mam ich tylko na powiekach i skroniach Dobrze, że mam kilka próbek Effaclaru, więc przynajmniej jeden wydatek z głowy
W każdym razie, z braku środków na Diroseal używam odnalezionego u mnie na półce kremu Pharmaceris - "Active coś tam..." na naczynka i kładę go na dzień pod filtr i jest świetny. W sumie, to muszę się teraz zastanowić, czy na Diroseal się szarpać i stosować kolejny retinoid, czy lepiej łagodzić naczynka zwykłym kremem.

A w ogóle, to stosujecie po Effaclarze czy Diacnealu jeszcze jakiś krem? Wiem, że część osób, skarżąc się na nadmierne ściągnięcie, czy wysuszenie zawsze jeszcze nakłada jakiś nawilżacz, tak minimum "godzinę po", ale nie osłabia to działania złuszczającego?
Ja nie ukrywam też tego próbowałam, tyle że ta druga warstwa - na ogół nawilżacza, nie chce mi się wchłaniać, nawet na policzkach pomimo tego, że czuję, że skóra jest napięta. Więc, nic poza Diacnealem nie nakładam...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 15:05   #1094
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Wiadomości z frontu Diacnealowego

Wczoraj wieczorem wychodziłam ze znajomymi. Późna pora, wie nałożyłam tylko kremik SPF 15 i przysypałam to sypkimi pryzmami.
Wychodzę do toalety, zerkam w lustro, a tam "zwisają" mi 2 płatki skóry.

Tak więc mam pierwsze łuszczenie okolic brody, i troszkę policzków

Nawilżałam sie solidnie więc to nie z przesuszenia, bo cała skóra jest gładka i dobrze nawilżona.


Utrapienie ja nie nakładam już nic po Diacnealu na twarz.
Ale co drugi dzień nawilżam się HOL'el na zmianę z olejkiem Clarinsa i raz w tygodniu zostawiam maseczkę Avene na całą noc.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 15:35   #1095
ewelia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Przepraszam ze wam tak tutaj wchodze ale szukam jakiegos watku z darmowymi probkami Bardzo mi na tym zalezy czy moglby mi ktos tu pomoc?? Jestem nowa
ewelia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 19:58   #1096
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wiadomości z frontu Diacnealowego

Wczoraj wieczorem wychodziłam ze znajomymi. Późna pora, wie nałożyłam tylko kremik SPF 15 i przysypałam to sypkimi pryzmami.
Wychodzę do toalety, zerkam w lustro, a tam "zwisają" mi 2 płatki skóry.

Tak więc mam pierwsze łuszczenie okolic brody, i troszkę policzków

Nawilżałam sie solidnie więc to nie z przesuszenia, bo cała skóra jest gładka i dobrze nawilżona.

Utrapienie ja nie nakładam już nic po Diacnealu na twarz.
Ale co drugi dzień nawilżam się HOL'el na zmianę z olejkiem Clarinsa i raz w tygodniu zostawiam maseczkę Avene na całą noc.
Maja, mi nic nie zwisa! Ja wyglądam jakbym obrosła włoskami. A do tego, a to już mnie najbardziej wkurza, że te skórki same nie odłażą, tylko odstają, albo tworzy się poękana skorupka, z którą nawet LRP Hydraphase sobie nie radzi. Ale i tak nic nie zmienia sytuacji, że Diacneal działa!

Ewelia, starym bywalcem też nie jestem i niestety nic mi nie wiadomo, żeby taki wątek tu na wizażu był. Zawsze możesz się w wątku zapytać, czy ktoś nie ma jakiś próbek i czy nie może ci podesłać lub zajrzyj w wątek wymiankowy odnośnie kosmetyków.
No, a poza tym to naciskaj w aptece...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 08:24   #1097
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Maja, mi nic nie zwisa! Ja wyglądam jakbym obrosła włoskami. A do tego, a to już mnie najbardziej wkurza, że te skórki same nie odłażą, tylko odstają, albo tworzy się poękana skorupka, z którą nawet LRP Hydraphase sobie nie radzi. Ale i tak nic nie zmienia sytuacji, że Diacneal działa!
Ten "zwis: zrobił się w miejscu mojego mini wysypu. A dzisiaj widziałam takie właśnie mikroskopijne skórki, prawie jak włoski na nosie, przy brwiach, na dole policzków, ale pod filtrem w ogóle ich nie widać.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:25   #1098
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Czyli też pomyślę, o tej trójpolówce, gdyż zaskórniki nie dają mi żyć. W zasadzie nie mam ich tylko na powiekach i skroniach Dobrze, że mam kilka próbek Effaclaru, więc przynajmniej jeden wydatek z głowy
W każdym razie, z braku środków na Diroseal używam odnalezionego u mnie na półce kremu Pharmaceris - "Active coś tam..." na naczynka i kładę go na dzień pod filtr i jest świetny. W sumie, to muszę się teraz zastanowić, czy na Diroseal się szarpać i stosować kolejny retinoid, czy lepiej łagodzić naczynka zwykłym kremem.

A w ogóle, to stosujecie po Effaclarze czy Diacnealu jeszcze jakiś krem? Wiem, że część osób, skarżąc się na nadmierne ściągnięcie, czy wysuszenie zawsze jeszcze nakłada jakiś nawilżacz, tak minimum "godzinę po", ale nie osłabia to działania złuszczającego?
Ja nie ukrywam też tego próbowałam, tyle że ta druga warstwa - na ogół nawilżacza, nie chce mi się wchłaniać, nawet na policzkach pomimo tego, że czuję, że skóra jest napięta. Więc, nic poza Diacnealem nie nakładam...
ja zamist stosowac nawilzazc na Diacneal po prostu przerzucilam sie na bardziej tresciwy filtr (Avene)
rozwiazalam sobie w ten sposob problem z przesuszeniem skory i z makijazem
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:37   #1099
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez ewelia123 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze wam tak tutaj wchodze ale szukam jakiegos watku z darmowymi probkami Bardzo mi na tym zalezy czy moglby mi ktos tu pomoc?? Jestem nowa
A mogłabys tak szerzej wyjasnic o co CI chodzi? Próbki czego? Diacnealu?
Nawet nie wiem czy istnieją W zyciu takiej nie miałam.

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
ja zamist stosowac nawilzazc na Diacneal po prostu przerzucilam sie na bardziej tresciwy filtr (Avene)
rozwiazalam sobie w ten sposob problem z przesuszeniem skory i z makijazem

Tp fakt, Avene jest zresztą jednym z nielicznych azideł, który jest w stanie "przykleić" mi skórki do twarzy.

Moje przygody diacnealowo-retinowe: podrażnienie powiek od tygodnia. Walcze z tym Cold Cremem i chyba jest juz nieco lepiej, ale szczypie mnie wszytstko oprócz wody termalnej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 09:58   #1100
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Moje przygody diacnealowo-retinowe: podrażnienie powiek od tygodnia. Walcze z tym Cold Cremem i chyba jest juz nieco lepiej, ale szczypie mnie wszytstko oprócz wody termalnej.
L_V, ja przez cały czas stosowania Diacnealu nic innego poza wodą termalną nie używam! Próbowałam łagodne specyfiki z mazideł, ale nie ma szans!
A po Effaclarze, to już w ogóle! Tak strrrrasznie mnie podrażnił, że się zastanawiam nad rezygnacją z trójpolówki i zostaniu tylko przy Diacnealu.

W ogóle, to stosujecie Diacneal pod oczy?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:16   #1101
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
W ogóle, to stosujecie Diacneal pod oczy?
Troszkę
Ale co np. 3-4 raz, bo przecież może wysuszyć za bardzo, a tam delikatnie jest. Na powieki natomiast nie...

Avenka to dobry wybór, bo i filtry takie, że pudry z talkiem i miką można i nawilża fajnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:18   #1102
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
W ogóle, to stosujecie Diacneal pod oczy?
Ja nie nakładam Diacnealu pod oczy, ponieważ przeraża mnie efekt staruszki Wiem, że to mija, a potem odkrywa sie piękna, nowa skórka, ale jakoś nie mogę sie do tego przekonać.
Nakładam pod oczy krem nawilżający po prostu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:29   #1103
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
L_V, ja przez cały czas stosowania Diacnealu nic innego poza wodą termalną nie używam! Próbowałam łagodne specyfiki z mazideł, ale nie ma szans!
A po Effaclarze, to już w ogóle! Tak strrrrasznie mnie podrażnił, że się zastanawiam nad rezygnacją z trójpolówki i zostaniu tylko przy Diacnealu.

W ogóle, to stosujecie Diacneal pod oczy?
Penie, że daje pod oczy! Tylko nie codziennie, a 2 razy w tyg....

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja nie nakładam Diacnealu pod oczy, ponieważ przeraża mnie efekt staruszki Wiem, że to mija, a potem odkrywa sie piękna, nowa skórka, ale jakoś nie mogę sie do tego przekonać.
Nakładam pod oczy krem nawilżający po prostu.
....i właśnie dzięki stosowaniu 2 razy w tyg nie mam efektu staruszki. W pozostałe noce - gruuuba warstwa cold creamu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:38   #1104
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
....i właśnie dzięki stosowaniu 2 razy w tyg nie mam efektu staruszki. W pozostałe noce - gruuuba warstwa cold creamu.
Hmm, zaczyna mnie kusić, aby dać D. pod oczy - jakby coś, będziesz mnie miała na sumieniu
Hehe, najwyżej zacznę nosić okulary przeciwsłoneczne
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:47   #1105
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Hmm, zaczyna mnie kusić, aby dać D. pod oczy - jakby coś, będziesz mnie miała na sumieniu
Hehe, najwyżej zacznę nosić okulary przeciwsłoneczne
Też się zastanawiam. Tym bardziej, że mam przed sobą perspektywę weekendu w domu, bez towarzyskich wypadów (czemu wszyscy powyjeżdzali?? ). Jak coś, to będę grzyby straszyć w lesie!!!

A w ogóle, to nie wiem, czy to na skutek złuszczania, czy z innego powodu, ale uwydatniły mi się poziome zmarszczki na czole. Jak teraz się okaże, że będę musiała kupić przeciwzmarszczkowe mazidło za 100 zł, to też wyjadę na emigrację Wizaż puści mnie z torbami...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:12   #1106
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Penie, że daje pod oczy! Tylko nie codziennie, a 2 razy w tyg....



....i właśnie dzięki stosowaniu 2 razy w tyg nie mam efektu staruszki. W pozostałe noce - gruuuba warstwa cold creamu.
L_V czy jeśli nakładasz Diacneal pod oczy, to po upływie np. godziny nakładasz na niego jeszcze jakiś nawilżacz podoczny, czy zostawiasz sam Diacneal, a nawilżasz się w pozostałe dni?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:58   #1107
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny, a czy ten tak bardzo zachwalany do diacnealowego nawilżania HOL Avene Was nie zapycha? Ja dostałam próbkę w aptece i jeszcze nie zaczęłam stosować, trochę się boję bo on ma cholernie wysoko te trójglicerydy - na drugim miejscu zaraz po wodzie termalnej. Ja nawilżam skórę Oligo 25 Vichy do skóry mieszanej i krem ten bardzo dobrze sobie w tej materii radzi
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:14   #1108
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ten tak bardzo zachwalany do diacnealowego nawilżania HOL Avene Was nie zapycha? Ja dostałam próbkę w aptece i jeszcze nie zaczęłam stosować, trochę się boję bo on ma cholernie wysoko te trójglicerydy - na drugim miejscu zaraz po wodzie termalnej. Ja nawilżam skórę Oligo 25 Vichy do skóry mieszanej i krem ten bardzo dobrze sobie w tej materii radzi
LilianaX, ja też nie lubię HOL Avene. Używam LRP Hydraphase Riche, który jak dla mnie jest o wiele lepszy i Nutritic 2,5%. Ten ostatni, to na moje sponiewierane i męczone policzki jest istotnym cudeńkiem
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:21   #1109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ten tak bardzo zachwalany do diacnealowego nawilżania HOL Avene Was nie zapycha? Ja dostałam próbkę w aptece i jeszcze nie zaczęłam stosować, trochę się boję bo on ma cholernie wysoko te trójglicerydy - na drugim miejscu zaraz po wodzie termalnej. Ja nawilżam skórę Oligo 25 Vichy do skóry mieszanej i krem ten bardzo dobrze sobie w tej materii radzi

LilianaX, ja tez lubie Oliga25, bo zawiera olejek morelowy, ale wierz mi, jak zaczniesz sotoswac Diacneal, to Vichy to bedzie za mało. Mialam ten do skóry suchej i nie radził sobie z przesuszoną broda i nosem.
I wtedy te tłuste kremy przychodza z pomoca...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:48   #1110
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
....i właśnie dzięki stosowaniu 2 razy w tyg nie mam efektu staruszki. W pozostałe noce - gruuuba warstwa cold creamu.
Cold cream z jakiej firmy?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.