Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 20:26   #2521
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Musiałaś przy kasie podawać jakiś kod z smsa czy dać ulotkę? Czy może po prostu to zniżka przypisana do konta automatycznie się nalicza bez proszenia?
Zapytałam, czy pokazać maila, to Pani stwierdziła - że ma wszystko widoczne na karcie.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:27   #2522
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Musiałaś przy kasie podawać jakiś kod z smsa czy dać ulotkę? Czy może po prostu to zniżka przypisana do konta automatycznie się nalicza bez proszenia?
Jeśli dostałaś smsa lub ulotkę Twój rabat widoczny jest w systemie.

W EL dorzucili nowe prezenty !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:28   #2523
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Polecacie ten zestaw? Czy może ten jest lepszy? http://www.esteelauder.pl/product/14...w-miniproduktw

Szukam czegoś dla mamy, ma 44 lata. Myślicie, że będą one odpowiednie, czy powinnam raczej rozejrzeć się za czymś innym?
Jak dla mamy to lepszy będzie ten Revitlizing Supreme, mi bardzo służy, maseczka jest świetna, tylko po niej od razu widać rozświetlenie cery, no a serum ANR jest jedym z moich ulubionych.

Daywear jest raczej dla młodszej cery, tak mi się wydaję, mi barziej służył, że tak powiem, zza młodu, ale są tam też nowości, kórych jeszcze nie ma w sprzedaży, czyli maska i krem Nightwear
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:29   #2524
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeśli dostałaś smsa lub ulotkę Twój rabat widoczny jest w systemie.

W EL dorzucili nowe prezenty !
które? bo ja ślepa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:31   #2525
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
które? bo ja ślepa
Szminki, paleta, trio Modern Muse, itp.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:32   #2526
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Myślę, że zestaw z Twojego linku będzie odpowiedniejszy.

Byłam dzisiaj w D. wykorzystać bon i kupiłam peeling czekoladowy Stenders i dostałam do niego mini krem do rąk (oferta katalogowa) + próbkę Sabatini 0,7 ml.

Obejrzałam torebki z zestawów Collistara i są kiepskie, zwłaszcza te małe dodawane do tuszów.

Dobrze, że piszesz, bo mi się te torebki soodobały i nawet chciałam kliknąć na wyorzedaży, a tak to sobie daruję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:33   #2527
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Szminki, paleta, trio Modern Muse, itp.
ok, szukam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 20:33   #2528
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A miałaś VIPy na początku października? Ja wtedy miałam, a teraz najwyraźniej nie, bo nie dostałam żadnego smsa, katalogu (tego to nigdy ), ani nawet newslettera z ofertą świąteczną.
Mialam... co za dziady...
teraz jak tyle kusi to cisza
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:34   #2529
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Szminki, paleta, trio Modern Muse, itp.
One są już od kilku dni, niestety wyprzedane
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:34   #2530
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Polecacie ten zestaw? Czy może ten jest lepszy? http://www.esteelauder.pl/product/14...w-miniproduktw

Szukam czegoś dla mamy, ma 44 lata. Myślicie, że będą one odpowiednie, czy powinnam raczej rozejrzeć się za czymś innym?
Day Wear to raczej dla młodszej cery - 44 lata to już trzeba raczej jakąś przeciwzmarszczkową terapię stosować i Day Wear moim zdaniem będzie za słaby. Revitalizing na pewno lepszy ale ja zastanowiłabym się nad czymś jeszcze "mocniejszym".
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:37   #2531
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Mialam... co za dziady...
teraz jak tyle kusi to cisza
A ja miałam i w październiku i mam też teraz, i chętnie bym coś kupiła ale sama nie wiem co

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Day Wear to raczej dla młodszej cery - 44 lata to już trzeba raczej jakąś przeciwzmarszczkową terapię stosować i Day Wear moim zdaniem będzie za słaby. Revitalizing na pewno lepszy ale ja zastanowiłabym się nad czymś jeszcze "mocniejszym".

I znowu się zgadzamy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 20:38   #2532
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
One są już od kilku dni, niestety wyprzedane
Nie widziałam mini Muse'ów wcześniej, może nie zauważyłam. Ale kolorówka dostępna.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:40   #2533
LonelyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 297
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Myślę, że zestaw z Twojego linku będzie odpowiedniejszy.

Byłam dzisiaj w D. wykorzystać bon i kupiłam peeling czekoladowy Stenders i dostałam do niego mini krem do rąk (oferta katalogowa) + próbkę Sabatini 0,7 ml.

Obejrzałam torebki z zestawów Collistara i są kiepskie, zwłaszcza te małe dodawane do tuszów.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak dla mamy to lepszy będzie ten Revitlizing Supreme, mi bardzo służy, maseczka jest świetna, tylko po niej od razu widać rozświetlenie cery, no a serum ANR jest jedym z moich ulubionych.

Daywear jest raczej dla młodszej cery, tak mi się wydaję, mi barziej służył, że tak powiem, zza młodu, ale są tam też nowości, kórych jeszcze nie ma w sprzedaży, czyli maska i krem Nightwear
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Day Wear to raczej dla młodszej cery - 44 lata to już trzeba raczej jakąś przeciwzmarszczkową terapię stosować i Day Wear moim zdaniem będzie za słaby. Revitalizing na pewno lepszy ale ja zastanowiłabym się nad czymś jeszcze "mocniejszym".
super, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi będę się za nim musiała rozejrzeć w Sephorze. szkoda tylko, że ja też nie dostałam maila ani katalogu ze zniżką wtedy, kiedy akurat by się przydała, to jej nie ma
__________________
“The world is full of nice people. If you can’t find one, be one.”
LonelyDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:41   #2534
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam, w czasach kiedy kiosk miałam zaraz obok piekarni, a piekarnię zaraz obok Żabki, a Żabkę za rogiem.
Paczka a ekobiecej do kiosku ruchu szła dwa dni, czyli tak samo szybko jak Pan Paczkonosz- za pobraniem.

Ja mam wciąż kiosk obok piekarni, a piekarnię obok Żabki, ale Żabkę za to mam na przeciwko
Ni bliżej, ni dalej, najlepsza lokalizacja. Tylko wielkich pak nie da rady tam chyba zamawiać, no bo jak to przez okienko odebrać a zamawiałabym tonami... kremidełka i flaszeczki
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:42   #2535
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
super, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi będę się za nim musiała rozejrzeć w Sephorze. szkoda tylko, że ja też nie dostałam maila ani katalogu ze zniżką wtedy, kiedy akurat by się przydała, to jej nie ma
jak chcesz to mozesz skorzystac z mojego rabatu - podam Ci na priva namiary bo rabat jest do wielokrotnego uzytku
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:45   #2536
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Tak czekam i czekam na tego boxa z Sephory a tu nic... No to sobie wyprodukowałam zamówienie z Clinique bo puder mi się kończy i szukałam jakiegoś transparentnego. Zobaczymy czy będzie ok
Jeśli się nie sprawdzi to nie wiem... Będzie trzeba iść na kolejne zakupy, czy coś?
Nie kuście mnie tym Clinique

A ja dosłownie od kilku dni mam kartę Black, więc pewnie nie mam zniżki -20% .
I tak w stacjonarnej chciałam tylko kupić jakiś błyszczyk na prezent. Ale kompletuje już zamówienie na boxa, jednak 20% to 20%
Z Rossmanowskiej promocji wyniosłam błyszczyk z wibo (nie klei się i fajnie nawilża), i matową pomadkę. Cień Color Tattoo kupiłam jak w SP było -50%, ale totalnie mi się nie sprawdził, więc chyba poleci do kogoś innego.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:47   #2537
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak sobie
czytam,
przeglądam,
oglądam,
powiększam,
oczy powiększam,
i KURDE...
gdybym był bogaty, siabadaba daba diba daba da
Kuferek z EL już odżałowałam. Pół piętra ptasiowego mleczka załatwiło sprawę.
Teraz mam nową chcicę.
Cień Mono Diora, o którym mówiła Poziomka.
Jest piękny.
Oczarował mnie, czegoś takiego szukałam. I czuję, że między nami może narodzić się coś wielkiego.

Gdzie go szukać, jak go zdobyć?
Kto pomoże?
Kto widział, kto wie?

Przyznam, że nie jestem zwolenniczką palet, źle wyglądam w ciemnych cieniach, cieniowanie też jakoś nie bardzo mi wychodzi. Sławetne dymki- najczęściej lądują pod okiem. Dlatego stałam się zwolenniczką odcieni jasnych, najlepiej satynowych, delikatnie połyskujących, ewentualnie matów w odcieniach wanilii, zgaszonego jasnego karmelu, tudzież pudrowego różu, czy brzoskwini.
Jeden ruch i powieka pięknie pomalowana. A ja- jak nowo narodzona.
Tak, tak, maluje oczy w myśl zasady, że Mniej znaczy więcej.
A jednak! Skusilam tu jakas najlepiej podzwon po perfumeriach Ci najblizszych i popytaj czy jeszcze maja go w sprzedazy, bo mozliwe, ze bedzie juz ciezki do dostania Popros o odlozenie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:48   #2538
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie kuście mnie tym Clinique

A ja dosłownie od kilku dni mam kartę Black, więc pewnie nie mam zniżki -20% .
I tak w stacjonarnej chciałam tylko kupić jakiś błyszczyk na prezent. Ale kompletuje już zamówienie na boxa, jednak 20% to 20%
Z Rossmanowskiej promocji wyniosłam błyszczyk z wibo (nie klei się i fajnie nawilża), i matową pomadkę. Cień Color Tattoo kupiłam jak w SP było -50%, ale totalnie mi się nie sprawdził, więc chyba poleci do kogoś innego.
Jeśli chcesz coś kupić online to nie musisz mieć Vipów, kody są ogólnodostępne, w tej chwili na -20% obowiązują:

-20% XMS15TBU od 12.11.
-20% ANSWEAR15 do 6.12
na zestawy świąteczne i zapachy do e-sklepu: FRIEND15 -20% od 12.11 do 09.12
-20% KOSZYK20 ważny do 22 listopada

Natomiast jeśli pojawi się box to niestety ale w S kody się nie łączą, więc albo box albo -20%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-13 o 20:50
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:51   #2539
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A ja dosłownie od kilku dni mam kartę Black, więc pewnie nie mam zniżki -20% .
I tak w stacjonarnej chciałam tylko kupić jakiś błyszczyk na prezent. Ale kompletuje już zamówienie na boxa, jednak 20% to 20%
Ja też właśnie przeszłam na kartę Black Ona przychodzi pocztą? Jest jakaś zniżka za wyższy poziom wtajemniczenia?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 20:52   #2540
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz coś kupić online to nie musisz mieć Vipów, kody są ogólnodostępne, w tej chwili na -20% obowiązują:

-20% XMS15TBU od 12.11.
-20% ANSWEAR15 do 6.12
na zestawy świąteczne i zapachy do e-sklepu: FRIEND15 -20% od 12.11 do 09.12
-20% KOSZYK20 ważny do 22 listopada

Natomiast jeśli pojawi się box to niestety ale w S kody się nie łączą, więc albo box albo -20%
Tak tak wiem o tym
Wolę chyba jednak zbierać te rzeczy na boxa. Chcę kupić sobie jakiś zapach, mam Balenciaga Florabotanica, ale jest dość ciężki na dzień, a nie chce dusić klientów.
Jedyne co widziałam że przeceniony oil infusion sephorowy jest w S blisko mnie, i po niego chciałam jechać. Ale tak trochę siara kupić jedną rzecz
Dziękuję Ci za kody kopalnio wiedzy kodów
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:52   #2541
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam, w czasach kiedy kiosk miałam zaraz obok piekarni, a piekarnię zaraz obok Żabki, a Żabkę za rogiem.
Paczka a ekobiecej do kiosku ruchu szła dwa dni, czyli tak samo szybko jak Pan Paczkonosz- za pobraniem.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja miałam i w październiku i mam też teraz, i chętnie bym coś kupiła ale sama nie wiem co [COLOR="Silver"]
Może dużo kupujesz i jesteś prawdziwym VIPem Sephory
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:53   #2542
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------





---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



Kurczaki, ja mam 4 ósemki do usunięcia, ale tak się boję dasz znać, jak było? może mnie trochę ośmielisz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------



Każdemu pasuje co innego nie ma co się sugerować opiniami, najlepiej samemu przetestować

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



mój też jak ja przeżyję do poniedziałku
no jasne! ide usunac dwie w najblizszym czasie, pozostałe dwie poczekają do przyszłego roku
koleżanka wyrywała zęba tydzien temu w czwartek, w niedziele sie widzialysmy i spoko loko! w ostatnim czasie usunela chyba 3 osemki o ile sie nie myle
generalnie ja jestem z tych panikar przed dentysta, ktore reaguja smiechem (i umiechem) na stres, ale zdazylam poznac moja pania dentystke i chyba jej ufam zrobila mi ostatnio zdjecie i powiedziala ze korzenie sa proste wiec spoko. Skoro ona mowi ze spoko to wierze w jej moc i ze da rade! A! I powiedziała, że mam nie myslec ze przychodze na wyrywanie, poza tym to naprawde nie boli i juz!
Jestem dobrej mysli w sumie to nawet sie nie stresuje
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak sobie
czytam,
przeglądam,
oglądam,
powiększam,
oczy powiększam,
i KURDE...
gdybym był bogaty, siabadaba daba diba daba da
Kuferek z EL już odżałowałam. Pół piętra ptasiowego mleczka załatwiło sprawę.
Teraz mam nową chcicę.
Cień Mono Diora, o którym mówiła Poziomka.
Jest piękny.
Oczarował mnie, czegoś takiego szukałam. I czuję, że między nami może narodzić się coś wielkiego.

Gdzie go szukać, jak go zdobyć?
Kto pomoże?
Kto widział, kto wie?

Przyznam, że nie jestem zwolenniczką palet, źle wyglądam w ciemnych cieniach, cieniowanie też jakoś nie bardzo mi wychodzi. Sławetne dymki- najczęściej lądują pod okiem. Dlatego stałam się zwolenniczką odcieni jasnych, najlepiej satynowych, delikatnie połyskujących, ewentualnie matów w odcieniach wanilii, zgaszonego jasnego karmelu, tudzież pudrowego różu, czy brzoskwini.
Jeden ruch i powieka pięknie pomalowana. A ja- jak nowo narodzona.
Tak, tak, maluje oczy w myśl zasady, że Mniej znaczy więcej.




No prawie, tyle że tym wyleniałym.
Ale, każde bliźniaki muszą się czymś różnić, inaczej byłyby kopią samych siebie. A to się tak nawet nie da, chociaż znajdzie się pewnie ktoś, kto stwierdzi, że jak najbardziej się da, tylko trzeba uwierzyć.


Miałam Hypnose kilka razy... w ręku. I taki sobie, ale nie aż taki zły. Po prostu, ok. Delikatnie podkreślał rzęsy i ja lubię niby to delikatne podkreślenie bez pogrubiania i sklejania rzęs, ale ten efekt był zbyt delikatny. Tusz ma być jak facet, stanowczy acz delikatny.
Co do MLSC, też mnie wkurza.


Ja skończyłam na jednej.
Gdyby usuneli mi pozostałe trzy, prawdopodobnie moje foto przedstawiałoby brakujące ogniwo teorii Darwina.
Sam zabieg był ^%^^&&$#$$, ale...
chirurg miły, przystojny i ładnie pachnący
w dodatku
stanowczy, acz delikatny.
Spędziłam w jego objęciach chyba ze 2h. Wysłał mnie na magnetyczne foto uśmiechu, potem zaproponował żebym wygodnie się rozsiadła na skórzanym fotelu najwyższego gatunku. Otwierając moją paszczę zmusił mnie do milczenia. Niezwykły człowiek. Dżentelmen w każdym calu. Na koniec zaproponował, że zaszyje mi ranę turkusową nicią.
Tak, będę wspominać tylko miłe rzeczy.
O zestawie majsterkowicza, poszerzonym uśmiechu, zgrzycie czaszkowym i swoistej lobotomii już nie wspomnę, ale
TWARDYM CZA BYĆ, NIE MIĘTKIM.
hehe teraz MArtusia nie pojdzie
co jak co, predzej czy pozniej trzeba bedzie je usunac, ja oczywiscie jestem tym przypadkiem "pozniej" normalnie strach mna rzadził
pojde, co mialoby nie byc! niech mi rwie! chce sie pozbyc, bo jak zacznie bolec to nie ma zmiluj, normalnie klekajcie narody (niestety znam ból zębów- w zeszlym roku jak bylam w ciazy rozbolal mnie zab- oczywiscie nic nie widac, babka stuka puka w jeden drugi- zdjecia rtg zrobic nie mogla- i co? rozwiercila dwa zeby! jeden zab zdrow jak ryba, drugi z mala próchnica. Po jakims czasie dentystka powiedziala mi, ze mozliwe, ze bol górnych zebow mialam od chorych zatok! bo prochnica za mala na taki bol, ehhh a ile sie nacierpialam- chyba z 4dni nic nie mowilam, malo co jadlam )
Poza tym zabieg jest bezbolesny, po wyrwaniu moze troche bolec, ale wystarcza podobno zwykla tabletka przeciwbolowa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:53   #2543
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A jednak! Skusilam tu jakas najlepiej podzwon po perfumeriach Ci najblizszych i popytaj czy jeszcze maja go w sprzedazy, bo mozliwe, ze bedzie juz ciezki do dostania Popros o odlozenie
Łomatko,
to on wycofany?
Ja myślałam, że na zachodzie jest, a u nas dopiero będzie- albo i nie.
Buuu...
No cóż, trzeba działać.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 20:59   #2544
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Łomatko,
to on wycofany?
Ja myślałam, że na zachodzie jest, a u nas dopiero będzie- albo i nie.
Buuu...
No cóż, trzeba działać.
Nie wycofany, ale wyprzedany. Bo to kolekcja świąteczna. Był jeszcze niedawno w D. online, ale po reklamie Poziomki od razu zniknął Tutaj link jakby co:
https://www.douglas.pl/douglas/index...markerProfile=

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-11-13 o 21:01
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:00   #2545
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie przeszłam na kartę Black Ona przychodzi pocztą? Jest jakaś zniżka za wyższy poziom wtajemniczenia?
Z tego co pamiętam to nie, ale jak się będzie korzystać z karty, to na urodziny są prezenty, a po 4 transakcjach lub po uzbieraniu 650 punktów przychodzi bon na -10% , no i co jakiś czas Vipy -20%

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Tak tak wiem o tym
Wolę chyba jednak zbierać te rzeczy na boxa. Chcę kupić sobie jakiś zapach, mam Balenciaga Florabotanica, ale jest dość ciężki na dzień, a nie chce dusić klientów.
Jedyne co widziałam że przeceniony oil infusion sephorowy jest w S blisko mnie, i po niego chciałam jechać. Ale tak trochę siara kupić jedną rzecz
Dziękuję Ci za kody kopalnio wiedzy kodów
Dlaczego siara? Ja bym poszła i kupiła, jeszcze próbki dostaniesz

Kody zawsze sobie zapisuję, bo potem ciężko coś na wątku odszukać

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Może dużo kupujesz i jesteś prawdziwym VIPem Sephory
Oj do Vipa mi daleko, tzn do Golda, ale nie powiem co nieco często kupuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:08   #2546
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no jasne! ide usunac dwie w najblizszym czasie, pozostałe dwie poczekają do przyszłego roku
koleżanka wyrywała zęba tydzien temu w czwartek, w niedziele sie widzialysmy i spoko loko! w ostatnim czasie usunela chyba 3 osemki o ile sie nie myle
generalnie ja jestem z tych panikar przed dentysta, ktore reaguja smiechem (i umiechem) na stres, ale zdazylam poznac moja pania dentystke i chyba jej ufam zrobila mi ostatnio zdjecie i powiedziala ze korzenie sa proste wiec spoko. Skoro ona mowi ze spoko to wierze w jej moc i ze da rade! A! I powiedziała, że mam nie myslec ze przychodze na wyrywanie, poza tym to naprawde nie boli i juz!
Jestem dobrej mysli w sumie to nawet sie nie stresuje

hehe teraz MArtusia nie pojdzie
co jak co, predzej czy pozniej trzeba bedzie je usunac, ja oczywiscie jestem tym przypadkiem "pozniej" normalnie strach mna rzadził
pojde, co mialoby nie byc! niech mi rwie! chce sie pozbyc, bo jak zacznie bolec to nie ma zmiluj, normalnie klekajcie narody (niestety znam ból zębów- w zeszlym roku jak bylam w ciazy rozbolal mnie zab- oczywiscie nic nie widac, babka stuka puka w jeden drugi- zdjecia rtg zrobic nie mogla- i co? rozwiercila dwa zeby! jeden zab zdrow jak ryba, drugi z mala próchnica. Po jakims czasie dentystka powiedziala mi, ze mozliwe, ze bol górnych zebow mialam od chorych zatok! bo prochnica za mala na taki bol, ehhh a ile sie nacierpialam- chyba z 4dni nic nie mowilam, malo co jadlam )
Poza tym zabieg jest bezbolesny, po wyrwaniu moze troche bolec, ale wystarcza podobno zwykla tabletka przeciwbolowa
No ja niestety miałam poskręcane korzenie.
Boleć- nie bolało, tylko to przełykanie śliny i porozciągane- popękane kąciki ust. Japę trzeba naprawdę szeroko otworzyć, ale kto ma męża- ten ma wprawę. Ja nie miałam i ... nadal nie mam, ale ...szybko się uczę.
O nadwyrężonym nerwie, który o mało nie doprowadził mnie do buldożej wargi, nie wspomnę. Przypadek jeden na milion500sto900, więc nie straszę. Skończyło się dobrze. Wychodzę na dwór dniami i nocami, nikt nie obrzuca mnie pomidorami, jajami czy kamieniami, a dzieci na mój widok nie płaczą.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Nie wycofany, ale wyprzedany. Bo to kolekcja świąteczna. Był jeszcze niedawno w D. online, ale po reklamie Poziomki od razu zniknął Tutaj link jakby co:
https://www.douglas.pl/douglas/index...markerProfile=
A to ja jakaś cofnięta jestem.
Tydzień mnie nie było i tyle okazji mija. Ech, ech, wrrrr, hau hau.
No cóż, dziękuję za uświadomienie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:09   #2547
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to nie, ale jak się będzie korzystać z karty, to na urodziny są prezenty, a po 4 transakcjach lub po uzbieraniu 650 punktów przychodzi bon na -10% , no i co jakiś czas Vipy -20%



Dlaczego siara? Ja bym poszła i kupiła, jeszcze próbki dostaniesz

Kody zawsze sobie zapisuję, bo potem ciężko coś na wątku odszukać



Oj do Vipa mi daleko, tzn do Golda, ale nie powiem co nieco często kupuję
Z tego co pamiętam te Panie akurat z tej S. patrzą bardzo z góry ale może coś się zmieniło, dawno tam nie byłam. Chyba poleca z rana, bo nie chcę się tam tłuc jak będą tłumy. Ale chce powąchać kilka zapachów, kuszą mnie jabłuszka DKNY. Polecasz coś z lekkich, dziennych zapachów? A i czy orientujecie się, w S są jeszcze na dzień dzisiejszy jakieś wyprzedaże?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie przeszłam na kartę Black Ona przychodzi pocztą? Jest jakaś zniżka za wyższy poziom wtajemniczenia?
To jesteśmy we dwie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:09   #2548
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

hej dziewczęta
są jakieś kody do D?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:13   #2549
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No ja niestety miałam poskręcane korzenie.
Boleć- nie bolało, tylko to przełykanie śliny i porozciągane- popękane kąciki ust. Japę trzeba naprawdę szeroko otworzyć, ale kto ma męża- ten ma wprawę. Ja nie miałam i ... nadal nie mam, ale ...szybko się uczę.
O nadwyrężonym nerwie, który o mało nie doprowadził mnie do buldożej wargi, nie wspomnę. Przypadek jeden na milion500sto900, więc nie straszę. Skończyło się dobrze. Wychodzę na dwór dniami i nocami, nikt nie obrzuca mnie pomidorami, jajami czy kamieniami, a dzieci na mój widok nie płaczą.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



A to ja jakaś cofnięta jestem.
Tydzień mnie nie było i tyle okazji mija. Ech, ech, wrrrr, hau hau.
No cóż, dziękuję za uświadomienie.
wybacz
oj to faktycznie masz niemile przezycia moze do innego specjalisty idz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:15   #2550
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam te Panie akurat z tej S. patrzą bardzo z góry ale może coś się zmieniło, dawno tam nie byłam. Chyba poleca z rana, bo nie chcę się tam tłuc jak będą tłumy. Ale chce powąchać kilka zapachów, kuszą mnie jabłuszka DKNY. Polecasz coś z lekkich, dziennych zapachów? A i czy orientujecie się, w S są jeszcze na dzień dzisiejszy jakieś wyprzedaże?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


To jesteśmy we dwie
Lekki, dzienny to jedyne co mi do głowy przychodzi to DKNY, Chloe, Karl Lagerfeld, Versace Bright Crystal, Kenzo, te nowe Korsy, Escady niektóre, Biothermy ....to tak na szybko

Co do wyprzedaży to zależy od S, u mnie w jednej było sporo, a w innych mniej lub wcale nawet. Niestety trzeba samemu sprawdzać.

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
hej dziewczęta
są jakieś kody do D?
093RSPL - 11% ważny do 31.01.2016
099OPPL - 10%
093OPPL -10%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.