Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 11:01   #4741
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
też mam kilka rzeczy z mohito i nie wiem czy własnie pogorszyło się coś, czy tak wczoraj trafiałam na szmatki
liczę że kombinezon będzie cacy

popłynęłam w ten weekend, jutro perfumy przyjdą, ciekawe jak z kiecką no i zegareczek
tralala
jadę po doniczki jeszcze i siadam na palimy grilla
będzie cacy, bo my go zamówiłyśmy i innego wyjścia nie ma
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:09   #4742
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Mega skromne denko w tym miesiącu, ale właściwie połowę czasu u rodziców byłam - tam tylko jedna rzecz wykończyłam

Tym samym wykończyłam w końcu wszystkie mini żele clinique

Cetaphil zuzylam do ciała

Żadnych zachwytów nie będzie.

Zuzylam 2 pędzle strasznie się szorstkie zrobiły pokruszylo się włosie i są krzywe.

Myje się jakby co, ale zadnego żelu nie zużyłam bo mam B&bw w użyciu a to jest strasznie wydajne

W tym miesiącu trochę więcej mi się zużyć szykuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1459677868287.jpg (44,9 KB, 47 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:18   #4743
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Miałam nic nie kupować, a kupiłam buty






Jak nie lubię takiego koloru butów, tak te są naprawdę bardzo szykowne

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Mamy dla Was wiosenną niespodziankę! Od teraz do końca weekendu dodajemy do zamówień 2 wiosenne PREZENTY - beautyblender® micro.mini® oraz mydełko mini Solid® ���� do każdego zamówienia niezależnie od jego wartości!* A ponadto dokładamy DARMOWĄ DOSTAWĘ już przy 2 produktach w koszyku Emotikon smile �� Emotikon smile Emotikon heart
*UWAGA - ABY OTRZYMAĆ PREZENTY, podczas składania zamówienia w koszyku podaj kod: wiosna2016. Po wpisaniu kodu sklep naliczy symboliczną zniżkę 0,01 zł, co będzie oznaczało złożenie zamówienia na warunkach promocyjnych Emotikon smile
Zapraszamy na: www.beautyblender.pl
Promocja obowiązuje do niedzieli 3.04.2016 do godz. 23.59



Wszystko w opisie
Też się zastanawiam, czy brać

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ooo super miałam właśnie na vipach brać, ale tak się bardziej opłaca, szkoda że darmowa wysyłka nie jest do kazdego zamówienia

Właśnie miałam dzisiaj pytać czy często to promo z mini gratis jest
Co jakiś czas robią takie promo i rozdania na fb, gdzie można różne produkty wygrać - ostatnio były do wygrania bloterazzi i dowolny bb.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Myśleli, że im się uda nie dosyłać, tym którzy nie dostali, ale ponieważ zrobiłam awanturę na Facebooku i w BOK-u, odpisałam im, że ich propozycja jest żenująca i czekam na miniatury, to wczoraj mi napisali, że doślą w terminie późniejszym. Pewny nikt nie może być, ale ja im nie odpuszczę
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
2 dyszki
Ja też się będę dopominać. Jak w ciągu 3 tygodni nie doślą (choć obiecali już od najbliższego tygodnia) to będę dzwonić i dzwonić. A z tego co mi się wydaje to info Twoje usunęli ze strony S., by jak najmniej osób się zorientowało, że mogą reklamować

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale faza poprosiłam o próbkę cc chanel bo tak chwalicie ( jak będzie boski to pewnie przeżyje cenę i kupię ) a babka ze nie mogą robić próbek chanel wtf (?). Ale druga przyszła i powiedziała żeby zrobiła
Kiedyś w S. pamiętam jak jedna kierowniczka nakrzyczała na jakiegoś wystylizowanego na maxa kolesia w wieku może 19-22 lata, że Chaneli i Diorów nie dają próbek i kazała mu iść sobie Ja mam zawsze tak ostatnio przy zakupach w S., że jak proszę o zrobienie jakiejś próbki to już nie mam co liczyć na to, by chociaż 1 fabryczną od nich dostać, a w sumie to próbki fabryczne do zakupu a próbki z testerów to chyba jednak co innego. A moje zakupy ostatnio różne cenowo były od 30 do 250, jakoś tak. No ale następnym razem też od kasy nie odejdę póki same jeszcze czegoś nie dadzą.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, bezcłówka na Okęciu jest bardzo, bardzo dobra świetnie zaopatrzona, dobre ceny, fajna obsługa
Szalałabym tak, że ksiądz Natanek by mówił, że miota mną jak szatan. Jest jeden problem - nienawidzę i boję się latać I jak rozwiązać ten problem? A latałam i pasażerskimi i wojskowymi nawet, do czasu jednych wakacji w Grecji, gdzie były mega turbulencje i problem z wysunięciem kół tak, że samolot przy***bał w pas startowy z takim impetem, że wyszłam i całowałam grecką glebę jak JP2 przy pielgrzymkach


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chleb ze smalcem i do tego kwaśny ogór kiszony
Nie jestem głodna, nie jestem głodna

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Bronzera jeszcze się nie nauczyłam używać, różu też oszczędnie bardzo, można też w kremie. Na większe wyjścia używam pudru.
Ja powiem tak, wiadomo, że mniej znaczy więcej, ale puder jednak też przytrzymuje makijaż i warto go nakładać za każdym razem, bo sprawi, że podkład dłużej przytrzyma się na twarzy. Jak nie lubisz go dużo nakładać to kup jakiś pędzelek kabuki i tylko omieć twarz - ciężko sobie takim pędzlem zrobić krzywdę, tak jak np. zwykłą gąbeczką. A co do konturowania - ja ostatnio kupiłam ten pędzel http://glam-shop.pl/pedzle-glam-brus...brush-t11.html i jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej robiłam za duże krechy jednak, które potem trudno się rozcierało w coś ładnego, a teraz pędzelek idealnie wchodzi mi tam gdzie trzeba i lepiej się rozciera i ładniej wydobywa się sam kolor bronzera. Także dużym sekretem jest po prostu zaopatrzenie się w dobre (nawet droższe) pędzle. Bo to dobra inwestycja jest.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mieszkam u rodziców, wiec nie mam nic do gadania.
Ale chyba będę miała dodatkową pracę wiec uda mi się w maju wyprowadzić
O matko Może to głupie co powiem, ale spotykałam się kiedyś na studiach z facetem, co okazał się alkoholikiem i wiem z doświadczenia, że w ogóle należy całkowicie zerwać kontakt i nie podawać gdzie się mieszka, itd. Każdy facet co ma jakiś nałóg (obojętnie czy alko, czy zamiłowanie do bicia, itd.) jest nieprzewidywalny i wierz mi, nie staraj się udowodnić, że to Ty masz rację, bo nikt w takich sytuacjach nie wierzy poszkodowanej. Wiem z autopsji Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że wszystko się ułoży


Zabieram się właśnie za czytanie książek - Sekrety urody Koreanek i Poradnik dla początkującej włosomaniaczki - pewnie urodzą się jakieś chciejstwa. A potem robię powtórkę ze wszystkich sezonów Gry o tron na HboGo, bo niedługo już nowy sezon GoT Ostatnio z seriali paczam tylko na Bodo (choć żałuję, że leci w propagandowej stacji) i Lucyfera na Canale+.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-04-03 o 11:29
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:34   #4744
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
... Lucyfera na Canale+.
Ach! Uwielbiam goscia
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:42   #4745
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ach! Uwielbiam goscia
Nom, Tom jest fajny w tej roli i ten jego wredny uśmiech Jeszcze polecam z nim serial dr Rush, oglądałam wybiórczo odcinki, ale też wydaje się fajny, choć tam aż tak wredny i sexy nie jest
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:48   #4746
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Witam się w piękną, słoneczną niedzielę Jest z 20 stopni
Wyciskam właśnie sok w wyciskarce, zaraz pędzę na basen. Muszę jeszcze nadrobić trochę papierokowej roboty, żeby poniedziałek mnie nie zabił i posprzątać w szafie No i zrobić sobie cotygodniowe SPA domowe Białego GlamGlowa zostało mi na raz, więc niedługo będzie denko
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 11:48   #4747
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Właśnie mi sie bardziej w Rush podoba, Lucyfera oglądam tylko ze wzgledu na aktora , bo fabuła się robi banalna.
Zły gość, który staje sie dobry , bo mu serduszko mocniej zabiło do pieknej pani policjantki....
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 11:54   #4748
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wszystkim gratuluję zakupów

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mega skromne denko w tym miesiącu, ale właściwie połowę czasu u rodziców byłam - tam tylko jedna rzecz wykończyłam

Tym samym wykończyłam w końcu wszystkie mini żele clinique

Cetaphil zuzylam do ciała

Żadnych zachwytów nie będzie.

Zuzylam 2 pędzle strasznie się szorstkie zrobiły pokruszylo się włosie i są krzywe.

Myje się jakby co, ale zadnego żelu nie zużyłam bo mam B&bw w użyciu a to jest strasznie wydajne

W tym miesiącu trochę więcej mi się zużyć szykuje.
Za denko

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

Ja powiem tak, wiadomo, że mniej znaczy więcej, ale puder jednak też przytrzymuje makijaż i warto go nakładać za każdym razem, bo sprawi, że podkład dłużej przytrzyma się na twarzy. Jak nie lubisz go dużo nakładać to kup jakiś pędzelek kabuki i tylko omieć twarz - ciężko sobie takim pędzlem zrobić krzywdę, tak jak np. zwykłą gąbeczką. A co do konturowania - ja ostatnio kupiłam ten pędzel http://glam-shop.pl/pedzle-glam-brus...brush-t11.html i jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej robiłam za duże krechy jednak, które potem trudno się rozcierało w coś ładnego, a teraz pędzelek idealnie wchodzi mi tam gdzie trzeba i lepiej się rozciera i ładniej wydobywa się sam kolor bronzera. Także dużym sekretem jest po prostu zaopatrzenie się w dobre (nawet droższe) pędzle. Bo to dobra inwestycja jest.
:
Ja bardzo lubię używać pudru i chciałabym bardzo, tylko nie mogę znaleźć takiego, który nie robiłby mi przesuszu na twarzy Dl

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się w piękną, słoneczną niedzielę Jest z 20 stopni
Wyciskam właśnie sok w wyciskarce, zaraz pędzę na basen. Muszę jeszcze nadrobić trochę papierokowej roboty, żeby poniedziałek mnie nie zabił i posprzątać w szafie No i zrobić sobie cotygodniowe SPA domowe Białego GlamGlowa zostało mi na raz, więc niedługo będzie denko
Też muszę

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-03 o 11:57
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:03   #4749
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Noszę dziś ciemno fiolotowa szminkę z yves rocher i jest nawer komplementy w szkole dostałam

A moja mama of course 'wyglądasz jak wampir'
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:09   #4750
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Właśnie mi sie bardziej w Rush podoba, Lucyfera oglądam tylko ze wzgledu na aktora , bo fabuła się robi banalna.
Zły gość, który staje sie dobry , bo mu serduszko mocniej zabiło do pieknej pani policjantki....
A myślisz, że czemu ja oglądam Lucka? Tylko dla uśmiechu Toma

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Ja bardzo lubię używać pudru i chciałabym bardzo, tylko nie mogę znaleźć takiego, który nie robiłby mi przesuszu na twarzy Dl
Ja mam właśnie problem przy pudrowaniu policzków I też jeszcze nie znalazłam ideału, także nie łam się i testuj ile wlezie


A propos konturowania - NO PO CO NAM PĘDZLE SKORO JEST TO => http://www.cosmopolitan.com/style-be...touring-tools/

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-04-03 o 12:11
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 12:14   #4751
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Chyba mam nowe chciejstwo

https://www.instagram.com/p/BDsKaNsh...en-by=cocokais
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 12:26   #4752
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A propos konturowania - NO PO CO NAM PĘDZLE SKORO JEST TO => http://www.cosmopolitan.com/style-be...touring-tools/
Jeżeli ktoś nie umie sobie narysować mniej więcej kreski pędzlem, to jakoś nie wydaje mi się, żeby to był o wiele łatwiejszy sposób cudują


Podoba mi się ten MUFE Face&Body . Daje efekt dewy look, przyjemnie żelowy w nakładaniu. Policzki i czoło mam gładziutkie, porów brak, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, żadnego meszku na twarzy nie widać, przyjemnie żelowy w nakładaniu i jakby nawilżający krycie 1 warstwy nie radziło sobie z zaczerwienieniami wokół nosa, ale tam zawsze muszę wspomagać się korektorem po 4 godzinach lekko starty z nosa (mam wieczne podrażnienie śluzówki ) ale nie odcina się to miejsce Jakby ktoś mógł zrobić porównanie z F&B z MACa? Bo tego nie macałam nigdy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:10   #4753
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Nie, nie kupuję złota.



Ale mnie ex wkur.ia

Wprosil się na noc, to już mowie nie będę hamska niech śpi na dole. Zaczął do mnie startować z tekstem że ma ochotę, a ja że nie i wtedy się zaczęło.. Wyziska, grożenie mi, że należy mu się nagroda bo cały dzień z małą siedział.. złapał mnie tak. Mocno za ręce aż się wystaraszylam że mi coś zrobi.. Na szczęście nagrałam to co mówił..

Zastanawiam się czy nie iść na policje. Mam dość. Nie będzie na mnie rąk podnosił.. Znęcanie psychicznie ciężko udowodnić i tego się boje.. Bo on dobrze manipuluje..

Musiałam się wygadać.. Nawet nie mam komu.

Biedactwo, jak ja Ci współczuję Jakim prawem on Tak do Ciebie mówi i robi Ci takie rzeczy. Jak możesz to nigdy więcej nie zgódź się na to żeby zostawał na noc. Mam nadzieję, że wywalczyłaś też dobre alimenty.

Phii nagroda za spędzenie dnia z dzieckiem......prostak;/
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:14   #4754
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mega skromne denko w tym miesiącu, ale właściwie połowę czasu u rodziców byłam - tam tylko jedna rzecz wykończyłam
(...)
W tym miesiącu trochę więcej mi się zużyć szykuje.
Zdenkowałyśmy ten sam szampon

U mnie jak zwykle spóźnione, ale jest denko marca (pierwsze zdjęcie to te kosmetyki, które lubię, a drugie te, które nie przypadły mi do gustu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01 Lubię.jpg (115,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02 Nie lubię.jpg (85,1 KB, 53 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:20   #4755
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jak nie lubię takiego koloru butów, tak te są naprawdę bardzo szykowne


Też się zastanawiam, czy brać


Co jakiś czas robią takie promo i rozdania na fb, gdzie można różne produkty wygrać - ostatnio były do wygrania bloterazzi i dowolny bb.




Ja też się będę dopominać. Jak w ciągu 3 tygodni nie doślą (choć obiecali już od najbliższego tygodnia) to będę dzwonić i dzwonić. A z tego co mi się wydaje to info Twoje usunęli ze strony S., by jak najmniej osób się zorientowało, że mogą reklamować


Kiedyś w S. pamiętam jak jedna kierowniczka nakrzyczała na jakiegoś wystylizowanego na maxa kolesia w wieku może 19-22 lata, że Chaneli i Diorów nie dają próbek i kazała mu iść sobie Ja mam zawsze tak ostatnio przy zakupach w S., że jak proszę o zrobienie jakiejś próbki to już nie mam co liczyć na to, by chociaż 1 fabryczną od nich dostać, a w sumie to próbki fabryczne do zakupu a próbki z testerów to chyba jednak co innego. A moje zakupy ostatnio różne cenowo były od 30 do 250, jakoś tak. No ale następnym razem też od kasy nie odejdę póki same jeszcze czegoś nie dadzą.


Szalałabym tak, że ksiądz Natanek by mówił, że miota mną jak szatan. Jest jeden problem - nienawidzę i boję się latać I jak rozwiązać ten problem? A latałam i pasażerskimi i wojskowymi nawet, do czasu jednych wakacji w Grecji, gdzie były mega turbulencje i problem z wysunięciem kół tak, że samolot przy***bał w pas startowy z takim impetem, że wyszłam i całowałam grecką glebę jak JP2 przy pielgrzymkach



Nie jestem głodna, nie jestem głodna


Ja powiem tak, wiadomo, że mniej znaczy więcej, ale puder jednak też przytrzymuje makijaż i warto go nakładać za każdym razem, bo sprawi, że podkład dłużej przytrzyma się na twarzy. Jak nie lubisz go dużo nakładać to kup jakiś pędzelek kabuki i tylko omieć twarz - ciężko sobie takim pędzlem zrobić krzywdę, tak jak np. zwykłą gąbeczką. A co do konturowania - ja ostatnio kupiłam ten pędzel http://glam-shop.pl/pedzle-glam-brus...brush-t11.html i jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej robiłam za duże krechy jednak, które potem trudno się rozcierało w coś ładnego, a teraz pędzelek idealnie wchodzi mi tam gdzie trzeba i lepiej się rozciera i ładniej wydobywa się sam kolor bronzera. Także dużym sekretem jest po prostu zaopatrzenie się w dobre (nawet droższe) pędzle. Bo to dobra inwestycja jest.


O matko Może to głupie co powiem, ale spotykałam się kiedyś na studiach z facetem, co okazał się alkoholikiem i wiem z doświadczenia, że w ogóle należy całkowicie zerwać kontakt i nie podawać gdzie się mieszka, itd. Każdy facet co ma jakiś nałóg (obojętnie czy alko, czy zamiłowanie do bicia, itd.) jest nieprzewidywalny i wierz mi, nie staraj się udowodnić, że to Ty masz rację, bo nikt w takich sytuacjach nie wierzy poszkodowanej. Wiem z autopsji Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że wszystko się ułoży


Zabieram się właśnie za czytanie książek - Sekrety urody Koreanek i Poradnik dla początkującej włosomaniaczki - pewnie urodzą się jakieś chciejstwa. A potem robię powtórkę ze wszystkich sezonów Gry o tron na HboGo, bo niedługo już nowy sezon GoT Ostatnio z seriali paczam tylko na Bodo (choć żałuję, że leci w propagandowej stacji) i Lucyfera na Canale+.

Propagandowy to jest TVN
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:24   #4756
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mega skromne denko w tym miesiącu, ale właściwie połowę czasu u rodziców byłam - tam tylko jedna rzecz wykończyłam

Tym samym wykończyłam w końcu wszystkie mini żele clinique

Cetaphil zuzylam do ciała

Żadnych zachwytów nie będzie.

Zuzylam 2 pędzle strasznie się szorstkie zrobiły pokruszylo się włosie i są krzywe.

Myje się jakby co, ale zadnego żelu nie zużyłam bo mam B&bw w użyciu a to jest strasznie wydajne

W tym miesiącu trochę więcej mi się zużyć szykuje.
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zdenkowałyśmy ten sam szampon

U mnie jak zwykle spóźnione, ale jest denko marca (pierwsze zdjęcie to te kosmetyki, które lubię, a drugie te, które nie przypadły mi do gustu)
za denka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:28   #4757
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zdenkowałyśmy ten sam szampon

U mnie jak zwykle spóźnione, ale jest denko marca (pierwsze zdjęcie to te kosmetyki, które lubię, a drugie te, które nie przypadły mi do gustu)
Super denko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:35   #4758
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Propagandowy to jest TVN
A jako że jest to jeszcze względnie wolny kraj każdy może mieć swoje zdanie


Gratuluję denek Angel - jak ten kremik z C. pep-start się sprawował, lepszy niż all about eyes rich?


Hmm, ma któraś może tę wielką pacynkę do rozcierania cieni od Magdy Pieczonki? http://www.lovenue.pl/product-pol-30...ieni-Nr-4.html Fajna jest?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:38   #4759
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się w piękną, słoneczną niedzielę Jest z 20 stopni
Wyciskam właśnie sok w wyciskarce, zaraz pędzę na basen. Muszę jeszcze nadrobić trochę papierokowej roboty, żeby poniedziałek mnie nie zabił i posprzątać w szafie No i zrobić sobie cotygodniowe SPA domowe Białego GlamGlowa zostało mi na raz, więc niedługo będzie denko
Jak często stosujesz białą GG?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 13:40   #4760
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Gratuluję denek Angel - jak ten kremik z C. pep-start się sprawował, lepszy niż all about eyes rich?
[/URL] Fajna jest?
Kremik fajny, może kiedyś nawet kupię pełnowymiarowe opakowanie, ale na razie mam 4 inne w zapasie Ładnie mi się na nim cienie trzymały (z bazą oczywiście, bo u mnie bez bazy jest masakra ) i nie czułam przesuszenia, ściągnięcia czy czegoś takiego... Z All About... niestety nie porównam, bo go nie miałam (jeszcze ).
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:42   #4761
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś nie umie sobie narysować mniej więcej kreski pędzlem, to jakoś nie wydaje mi się, żeby to był o wiele łatwiejszy sposób cudują


Podoba mi się ten MUFE Face&Body . Daje efekt dewy look, przyjemnie żelowy w nakładaniu. Policzki i czoło mam gładziutkie, porów brak, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, żadnego meszku na twarzy nie widać, przyjemnie żelowy w nakładaniu i jakby nawilżający krycie 1 warstwy nie radziło sobie z zaczerwienieniami wokół nosa, ale tam zawsze muszę wspomagać się korektorem po 4 godzinach lekko starty z nosa (mam wieczne podrażnienie śluzówki ) ale nie odcina się to miejsce Jakby ktoś mógł zrobić porównanie z F&B z MACa? Bo tego nie macałam nigdy
Muszę go jutro obadać w stacjo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:46   #4762
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A jako że jest to jeszcze względnie wolny kraj każdy może mieć swoje zdanie


Gratuluję denek Angel - jak ten kremik z C. pep-start się sprawował, lepszy niż all about eyes rich?


Hmm, ma któraś może tę wielką pacynkę do rozcierania cieni od Magdy Pieczonki? http://www.lovenue.pl/product-pol-30...ieni-Nr-4.html Fajna jest?

Ja swoje zdanie też mam i tez mam prawo tak jak Ty je wyrazić ekhm
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:53   #4763
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zdenkowałyśmy ten sam szampon

U mnie jak zwykle spóźnione, ale jest denko marca (pierwsze zdjęcie to te kosmetyki, które lubię, a drugie te, które nie przypadły mi do gustu)
A mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym kremie Lancome?

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja też się będę dopominać. Jak w ciągu 3 tygodni nie doślą (choć obiecali już od najbliższego tygodnia) to będę dzwonić i dzwonić. A z tego co mi się wydaje to info Twoje usunęli ze strony S., by jak najmniej osób się zorientowało, że mogą reklamować
A dzwonili do Ciebie czy pisali? I w jaki sposób im zgłaszałaś ten brak miniatur, na fb czy mailem? I co dokładnie obiecali?

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A jako że jest to jeszcze względnie wolny kraj każdy może mieć swoje zdanie
jeszcze względnie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:57   #4764
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny, jak to jest z wymianą/zwrotem w S? Ja tylko wymieniałam z dopłatą Lip Designer na pędzel i w praktyce wyglądało to tak, że babka zabrała mi paragon, na którym był wymieniany produkt i dostałam nowy paragon z samym pędzlem... Jakieś mi się to nie bardzo wydaje, bo na tamtym starym paragonie miałam inne rzeczy i uważam, że powinnam mieć na nie dowód zakupu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:58   #4765
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo

Ale dzis cudowna wiosna cieplutko az milo

Kjd - super denko

Bylam w Rossie po farbe do wlosow i skusilam sie na olejek do ciala Alterry limonka i oliwa - jeju jakie to jest boskie zapach bardzo naturalny, cudownie nawilza chyba jutro pojde po inny smak

Uzylam dzis cc chanela i chyba nie kupie pelnowymiarowego widac go na buzi, wyglada jak szpachelka a moze cera mi zglupiala nadal najbardziej pasuje mi balsamik Givenchy

Milego weekendu
Dzięki !
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zdenkowałyśmy ten sam szampon

U mnie jak zwykle spóźnione, ale jest denko marca (pierwsze zdjęcie to te kosmetyki, które lubię, a drugie te, które nie przypadły mi do gustu)
za denko!
Faktycznie zużywasz te męskie kremy? Czy to rodzinne denko ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 13:59   #4766
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Witam się w piękną niedzielę
Dziękuję dziewczyny za troskę, u mnie bardzo ok. Dzisiaj w dodatku urodzinowo
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:01   #4767
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam się w piękną niedzielę
Dziękuję dziewczyny za troskę, u mnie bardzo ok. Dzisiaj w dodatku urodzinowo
Najlepszego !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:01   #4768
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:03   #4769
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam się w piękną niedzielę
Dziękuję dziewczyny za troskę, u mnie bardzo ok. Dzisiaj w dodatku urodzinowo
Spełnienia marzeń
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 14:07   #4770
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja patrzyłam na to tylko pod kątem finansowym, a nie pomyślałam, co by było po powrocie z Francji, dalej siedzenie w domu. Kasa na szanele by była i na milion innych rzeczy, ale do tej pory nie było gdzie tego wszystkiego ubrać ani się wymalować, chyba, że do kościoła
Złapię trochę doświadczenia, faktycznie, nikt mnie tu na siłę trzymał do końca życia nie będzie.
Ludzie zaczynają od niskich stawek, o ile uda im się zdobyć pierwszą prace w zawodzie.
Dzięki Wam już sobie to wszystko poukładałam, jest mi lepiej, bardzo dziękuję
Ja też się przyłączam do trzymających kciuki! Kwestie finansowe potrafią frustrować i to nieźle, ale plusów bywa znacznie więcej. I wydaje mi się, że tak jest w tym przypadku Z tego wyjazdu nie miałabyś dużo więcej niż pieniądze, a tutaj i doświadczenie, i praca w zawodzie, i fajne miejsce, i blisko, a i z dodatkami pieniężnymi nigdy nie wiadomo. Może ta praca za 2 lata otworzy Ci jakieś superdrzwi do superkariery - trzymam za to mocno kciuki!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.