Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 12:33   #4801
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome za to masz przydział na cudownego TŻta.
prawde piszesz
a z moim o malo sie nie poklocilam o te okna.Jutro dzwonie do jakiejs firmy i niech oni sie mecza!
A wiecie,ze ja nie mam 35 okien,tylko 39 plus wejsciowe drzwi ,ktore oczywiscie kompletnie ze szkla sa.TZ mnie uswiadomil.Ja tego myc nie bede
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:38   #4802
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
prawde piszesz
a z moim o malo sie nie poklocilam o te okna.Jutro dzwonie do jakiejs firmy i niech oni sie mecza!
A wiecie,ze ja nie mam 35 okien,tylko 39 plus wejsciowe drzwi ,ktore oczywiscie kompletnie ze szkla sa.TZ mnie uswiadomil.Ja tego myc nie bede
Buczka to za jakie grzechy Ty w takiej wielkiej chacie mieszkasz. Musiałaś nieźle nabroić.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:41   #4803
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome za to masz przydział na cudownego TŻta.
Masz rację - mój Małż jest cudownym człowiekiem
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:45   #4804
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka to za jakie grzechy Ty w takiej wielkiej chacie mieszkasz. Musiałaś nieźle nabroić.
Moim marzeniem byl domek maluski,ale z aleja drzew.Wiesz,jedziesz alejka z pieknymi drzewami ,a na koncu malutki domek z romantycznym ogrodkiem.Fontanne tez chcialabym i byloby cudnie.A tak mieszkam w klocku,nowoczesna architektura.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:49   #4805
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Eno Castrolek, nie przesadzaj, jaka złośliwość, żarty zwyczajne i próba namówienia Lucy do pokazania się nam, żebyśmy mogły ją pocieszyć, bo pewnie jest lepiej, niż jej sie wydaje.

A to właśnie Lucy szuka cos active na pryszcze.
No pewnie że to żarty tylko ,a Lucy po tym cos activ drugą Wenus z Milo będzieTylko wytrzymać musi bo w życiu nic za darmo nie ma

Trochę mi się miesz która jaką machę ma
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:49   #4806
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś a nie łatwiej by Ci było zlecić mycie okien jakiejś pani? Dzięki tym oknom masz pewnie bardzo jasne wnętrza
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:52   #4807
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Eno Castrolek, nie przesadzaj, jaka złośliwość, żarty zwyczajne i próba namówienia Lucy do pokazania się nam, żebyśmy mogły ją pocieszyć, bo pewnie jest lepiej, niż jej sie wydaje.

A to właśnie Lucy szuka cos active na pryszcze.
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja mam raczej płaskie pieprzyki na dekolcie, ich nie da rady pewnie wywabić. Jednak zdecydowanie "załatwiłam" sobie dekolt w trakcie ostatniej ciąży, chodząc na tzw. air brush - samoopalacz w natrysku Jak u lakiernika
Po tym zostały mi rozrzucone, średniej wielkości plamki na czole i gdzie indziej

buczka - jak tam Twoje pałącowe okna
Iv - a Twoja buzianta jak
Masimka- ja mam cały czas Twoją buźkę pierwszoklasistki przed oczami I też tak chcę i pragnę bardzo
A gdzie poszłą galaretka znowu ?
Cassi też wcieło, chyba się zapracowała
Lidzianta - napewno książkę jeszcze pisze

Masz szczęście żeś Ty daleko niewiato Normalnie natłukłabym Ci do tyłka za takie slowa, jak Ciebie może ukochana domcia wkurzać Jakbyś zobaczyła moją twarz z bliska - wiedziałabym dlaczego cosmo cud nakładam




Pedał na 100% - jednak ja uwielbiam pedałów - mam nawet dwóch kolegów z tej nacji. Strasznie fajni ludzie
Domciu to ci pewnie znikną tak są płaskie bo jak jak lekko po dekolcie palcem przejae to je czuję że tak trochę pogrubione są
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 12:54   #4808
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczuś a nie łatwiej by Ci było zlecić mycie okien jakiejś pani? Dzięki tym oknom masz pewnie bardzo jasne wnętrza
Mialam taka panie! Po 2 latach postukala sie palcem po glowie i odeszla.Powyzka tez nie pomogla
A wiesz ,ze ja nawet firanek w oknach nie mam,zebym za duzo prania nie miala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:00   #4809
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domciu już mi więcej w dupsko nie dawaj, spójrz tylko na swoje odbicie Narzekaj sobie jak już musisz, ja wiem co widzę i szczerze napisałam. Laska jesteś i koniec.

Buczuś pedzio jak sto piędziesiąt. Ja pamiętam, że ponad 20 lat temu moje koleżanki kochały się w panach z Modern Talking, ja dla odmiany w Georgu Michaelu, całe ściany miałam w jego plakatach Wszystko przechodzi.

Ivonka gały mi nie zgniły ale plecy mnie od tego leżenia bolą.

A ja LIMALA.Jak go teraz w sierpniu zobaczyłam w Sopocie to się nadziwić nie mogłam jaka głupia byłam.
Za 30 lat to pewnie nadziwić się nie będę mogła co od tych plam chciałam.Pewnie stwierdzę że nie takie złe były.Bo wtedy to gębę tylko żelazkiem trzeba będzie prostować.

A może ktoś wymyśli cos150 na zupełnie nową twarz
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:07   #4810
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mialam taka panie! Po 2 latach postukala sie palcem po glowie i odeszla.Powyzka tez nie pomogla
A wiesz ,ze ja nawet firanek w oknach nie mam,zebym za duzo prania nie miala
Buczka a jaki masz patent na podglądaczy, żaluzje, czy szyby co to z zewnątrz nic nie widać?


Castrolek a czemu Ty sie znów przed nami ukrywasz?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:09   #4811
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domciu już mi więcej w dupsko nie dawaj, spójrz tylko na swoje odbicie Narzekaj sobie jak już musisz, ja wiem co widzę i szczerze napisałam. Laska jesteś i koniec.

Buczuś pedzio jak sto piędziesiąt. Ja pamiętam, że ponad 20 lat temu moje koleżanki kochały się w panach z Modern Talking, ja dla odmiany w Georgu Michaelu, całe ściany miałam w jego plakatach Wszystko przechodzi.

Ivonka gały mi nie zgniły ale plecy mnie od tego leżenia bolą.
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Moim marzeniem byl domek maluski,ale z aleja drzew.Wiesz,jedziesz alejka z pieknymi drzewami ,a na koncu malutki domek z romantycznym ogrodkiem.Fontanne tez chcialabym i byloby cudnie.A tak mieszkam w klocku,nowoczesna architektura.
A na końcu alejki taki okrągły podjazd-tylko tam same płażaki żeby pielenia nie było,a okna zamuruj to światła nie będzie i plamy nie wyjdą
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 13:15   #4812
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka a jaki masz patent na podglądaczy, żaluzje, czy szyby co to z zewnątrz nic nie widać?


Castrolek a czemu Ty sie znów przed nami ukrywasz?
Ivanko od tygodnia to zmieniam.Kiedyś coś namieszałam i co trzeci dzień automatycznie się włącza albo jak sam chce i jeszcze różne take mi wyskakują np co jakiś czas logować się z hasłem do wizazu a hasła ciągle nie pamiętam.....
Jak dojdę z tym znikaniem to już więcej nic nie ruszęPrzyrzekam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:17   #4813
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka a jaki masz patent na podglądaczy, żaluzje, czy szyby co to z zewnątrz nic nie widać?


Castrolek a czemu Ty sie znów przed nami ukrywasz?
Ivanoko jak terz patrzę to widzialna jestem.Jutro ostatni raz spróbuję może to w końcu odkręcę
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:17   #4814
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
A na końcu alejki taki okrągły podjazd-tylko tam same płażaki żeby pielenia nie było,a okna zamuruj to światła nie będzie i plamy nie wyjdą
no wlasnie,tez tak chyba zrobie.Zaleje wszystko betonem.Chociaz na chwasty to ogrodnika mam.
Zaluzje i magiczne okna mam,ale tu na zadupiu to nie ma podgladaczy.Sarny to czasami popatrza,ale nie dlugo.
Dzisiaj jest ostatni dzien ferii.Jutro trzeba bedzie wczesnie wstac

domciu jak tam geba? Robi sie cos? Swedzi ,szczypie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:26   #4815
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś to ty jeszcze w wirze szkolno-edukacjnym nie jesteś,co za zmora cię czeka.
Idę poszukać coś na katar i kaszel bo jakaś cholera mnie dopadła a okien przeciesz nie myłam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:29   #4816
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

bucka- nic się nie robi, nic nie szczypie, a ja paznokcię robię
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:37   #4817
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
bucka- nic się nie robi, nic nie szczypie, a ja paznokcię robię
To Bogu dzieki,to znaczy,ze bedzie wszystko ok
castrolek dziecko idzie do szkoly,to ja tez musze wstac i ja obudzic.Sniadanie zrobic,buziaka w czolko dac
U mnie jest 22 stopni,slonko fajnie swieci.Niebo jak u ivusia na avatarku
A u Ciebie to zimno,ze smarkasz?
Ide na spacer z psami,zaraz wracam!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-12 o 14:04 Powód: spacerek
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:33   #4818
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Tak sobie myślę czy położyć po masce hydravital na noc Czy też nie Chyba trbea będzie

Poza tym jeśli 90% osób nakłada maskę wieczorem, to staruje z cosm 2 po 36 godzinach rano, a ja ... połóżę cosm2 dopiero po 48 h, we wtorek rano ( biorąc pod uwagę wskazówkę, że po masce II DZIEŃ nic, jedynie hydravital Czy też powinnam zacząć w poniedziałek wieczorem z cosm 2 by zachować te 36 godzin od maski Nikt nigdzie cholera o tym nie pisze
Hmmmm ... no i co o tym Żuczki myślicie

Jaaannyy, nawet jak ostatnio karmiłam piersią, to dzień cały nie chodziłąm z cyckami na wierzchu ... a dzisiaj paraduje jak jakaś kelnerka z topless baru
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:40   #4819
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę czy położyć po masce hydravital na noc Czy też nie Chyba trbea będzie

Poza tym jeśli 90% osób nakłada maskę wieczorem, to staruje z cosm 2 po 36 godzinach rano, a ja ... połóżę cosm2 dopiero po 48 h, we wtorek rano ( biorąc pod uwagę wskazówkę, że po masce II DZIEŃ nic, jedynie hydravital Czy też powinnam zacząć w poniedziałek wieczorem z cosm 2 by zachować te 36 godzin od maski Nikt nigdzie cholera o tym nie pisze
Hmmmm ... no i co o tym Żuczki myślicie

Jaaannyy, nawet jak ostatnio karmiłam piersią, to dzień cały nie chodziłąm z cyckami na wierzchu ... a dzisiaj paraduje jak jakaś kelnerka z topless baru
Haha tak sobie pomyślałam, że jeśli masz kamerkę internetową to musisz uważać, żeby z rozpędu nie włączyć
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 14:49   #4820
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Haha tak sobie pomyślałam, że jeśli masz kamerkę internetową to musisz uważać, żeby z rozpędu nie włączyć
No tak kwiatuszku - masz rację jak cholera Tak pójść w eter z cyckami na wierchowinie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:00   #4821
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry kobietkom,
Widzę, że niedzielne pogaduchy całkiem żwawo Wam idą
Ja niestety mam dwie pociechy w domu i tak absorbują że zagladam do Was z opóznieniami
Dzięki za porady w sprawie malowania, a właściwie niemalowania I mówicie że 2 miesiące mam wychodzić bez namalowanej twarzy na głowie???!!! Ojeju, od lat się maluję do pracy, więc nikt nie wie jak wygladam naprawde A teraz do tego mam jescze sie obierać! To dopiero moge współczuć tym co będa na mnie patrzeć!!!

Jestem już dwa dni po!!! Mówiłyście, że dziś będę czerwona - a tu zero czerwieni. Buzia wyglada całkiem ladnie (no oprócz plam), tak jakbym wyszła od kosmetyczki po maseczkach i wklepaniu grubej dawki kremów. Tylko koło nosa zaczęło się łuszczenie, ale akurat mam od tygodnia ostry katar, więc skóre mam bardziej podrażniona w tych miejscach od ciągłego smarkania.
Skoro juz całe dwa dni funkcjonuje z tymi mazidłami, to widze jak to wyglada w praktyce, więc i znow nasuwa mi sie kilka pytań do Doświadczonych Koleżanek

- jak grubo powinno się smarować Cos2? Kosmetyczka powiedziała że bardzo cieniutko. Tylko że ja nie mam pewności że na pewno taka cienka warstwa dotrze we wszystkie zakamarki
- czy do mycia twarzy mam używać samej wody, czy mogę żelu? Na razie myłam samą wodą, ale mam wrażenie niedomycia A skoro żel, to jaki? Mam Vichy NormaDerm i do tego tonik - czy te są odpowiednie, czy może za mocne?

- co mam nakladać na oczy i wokoło nich, skoro Cos2 nakladam z ominięciem tych powierzchni? Czy moge stosować jakieś kremy pod oczy? Albo ze świetlikiem?

- w sprawie malowani - dobrze spróbuje bez pacykowania, ale skoro oczy omijam, to rozumiem, że chociaż rzęsy mogę tuszować, czy tak? Powiedzcie, że mogę, bo inaczej wszystkie kosmetyki mi zwietrzeją prze ten czas kuracji
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:07   #4822
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
- jak grubo powinno się smarować Cos2? Kosmetyczka powiedziała że bardzo cieniutko. Tylko że ja nie mam pewności że na pewno taka cienka warstwa dotrze we wszystkie zakamarki
- czy do mycia twarzy mam używać samej wody, czy mogę żelu? Na razie myłam samą wodą, ale mam wrażenie niedomycia A skoro żel, to jaki? Mam Vichy NormaDerm i do tego tonik - czy te są odpowiednie, czy może za mocne?

- co mam nakladać na oczy i wokoło nich, skoro Cos2 nakladam z ominięciem tych powierzchni? Czy moge stosować jakieś kremy pod oczy? Albo ze świetlikiem?

- w sprawie malowani - dobrze spróbuje bez pacykowania, ale skoro oczy omijam, to rozumiem, że chociaż rzęsy mogę tuszować, czy tak? Powiedzcie, że mogę, bo inaczej wszystkie kosmetyki mi zwietrzeją prze ten czas kuracji
Dzień Dobry Mbuciku
- cosm2 TYLKO CIENKA WARSTWA, grubsza warstwa nie przyspieszy, nic nie polepszy, a mogą porobić się RANY !!!
- do mycia polecam żel do sóry wrażliwej AVENE, lub każdy inny delikatnie myjący też do sensitive skin
- pod oczy spokojnie możesz używać krem, jednak nie nakładaj go w tym smym czasie co cosm 2, poczekaj 15 minut. Używaj po cosm2 HYDRAVITALU, jeśli go posiadasz ( jest w zestawie z cosmo cudem 1 i 2)
- rzęsy tuszuj pod sam sufit, usta maluj na maxa ... z kolorowanką poczekaj
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:12   #4823
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jeju jaki kaszel zaraz mnie szlag trafi,a u mnie też cipło.

Kozaczku ja teże od lat się malowałam do pracy i od 1.5 miesiąca tego nie robię
Dla dobra sprawy.

że cieniutko to prawda wystarczy nie bój się on naprawdę wniknie gdzie trzeba,a jak grubo spróbujesz to prawdopodobieństwo że wyżre ci ranki.Potem nic tylko cos przez 2 tyg nawet filtra bo on sam jak filtr.Dopiero po 2 tyg jak na noc już to rano krem i filtr.Będzie żle żeby póżniej było dobrze.Powodzenia

Wytrzymaj i nie maziaj niczym bo rozrzedziś i nie będzie takiego działania jak trzeba.A jak nie wytrzymasz to hydravital niektórzy tak robią ale wtedy działanie mniejsze.Ja tylko tydz nie rozcieńczałam a póżniej natłuszczałam i cienie wyszły po 2 tyg.,Więc znowu jestem na 2 tyg od początku
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:21   #4824
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
Skoro juz całe dwa dni funkcjonuje z tymi mazidłami, to widze jak to wyglada w praktyce, więc i znow nasuwa mi sie kilka pytań do Doświadczonych Koleżanek

- jak grubo powinno się smarować Cos2? Kosmetyczka powiedziała że bardzo cieniutko. Tylko że ja nie mam pewności że na pewno taka cienka warstwa dotrze we wszystkie zakamarki
- czy do mycia twarzy mam używać samej wody, czy mogę żelu? Na razie myłam samą wodą, ale mam wrażenie niedomycia A skoro żel, to jaki? Mam Vichy NormaDerm i do tego tonik - czy te są odpowiednie, czy może za mocne?

- co mam nakladać na oczy i wokoło nich, skoro Cos2 nakladam z ominięciem tych powierzchni? Czy moge stosować jakieś kremy pod oczy? Albo ze świetlikiem?

- w sprawie malowani - dobrze spróbuje bez pacykowania, ale skoro oczy omijam, to rozumiem, że chociaż rzęsy mogę tuszować, czy tak? Powiedzcie, że mogę, bo inaczej wszystkie kosmetyki mi zwietrzeją prze ten czas kuracji
Cosmelan smaruj zawsze na czystą skóre, nie używaj żadnych toników. Żel do mycia i tyle, wszystko jedno jaki. Na to cosmelan i ma działać. Jak zaczniesz coś kombinować to możesz tylko zepsuć.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:24   #4825
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

chyba musialam przez przypadek usta posmarowac cos.,bo mi okropnie tam skora schodzi
domcia jutro zadecyduj kiedy cosm.2!!! Zobaczysz co sie bedzie dzialo,albo nic nie dzialo
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:37   #4826
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
chyba musialam przez przypadek usta posmarowac cos.,bo mi okropnie tam skora schodzi
domcia jutro zadecyduj kiedy cosm.2!!! Zobaczysz co sie bedzie dzialo,albo nic nie dzialo
No a dzisiaj trzymać tyle co nasz Ivones położyłam o 9.15 czyli o 17.15 będzie 8 hours No to jak - przeciągnąc do 18 lub 19 -tej Oprócz tego, że cały czas o niej zapominam i wtykam w maskę moje pomalowane palce ...t o nic a nic się nie dzieje , jak u Iv naszej
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:37   #4827
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny ja to chyba nienormalna jestem. Już z 10 raz oglądam "rozważna i romantyczną" i zawsze płaczę i znowu oglądam. Coś ze mną jest nie tak

Domeczko u Megi też się nic nie działo, u Joasi nic, a teraz chyba i u Kozaczki nic. Na etykiecie od zestawu od 8-12 godzin. Zmyłam maskę i nic, nawet czerwona po 10 godzinach nie byłam a po 6 położyłam cos2
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:38   #4828
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to chyba nienormalna jestem. Już z 10 raz oglądam "rozważna i romantyczną" i zawsze płaczę i znowu oglądam. Coś ze mną jest nie tak
Iv ... ja oglądłam z 15 razy i zawsze wyje, a mó TŻ mówi: kochanie przecież znasz to na pamięć ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:41   #4829
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Iv ... ja oglądłam z 15 razy i zawsze wyje, a mó TŻ mówi: kochanie przecież znasz to na pamięć ...
To ja tak zawsze ryczę, jak czytam "Przeminęło z wiatrem". Już sto razy czytałam i zawsze to samo
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 15:45   #4830
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

To mi ulżyło bo chyba nigdy żadnego filmu 2 razy nie oglądałam.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.