Co sądzicie..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 17:46   #1
ewa_ewa
Raczkowanie
 
Avatar ewa_ewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Question

Co sądzicie..?


Co sądzicie o kremie Derma Brite? Działa, czy to tylko pic na wodę? Zastanawiam się, czy zamówić na Allegro, czy lepiej zainwestować s coś innego... Dodam jeszcze, że walczę z piegami.. Tylko nie piszcie, że są słodkie i śliczne.. Bo choć oczywiście będziecie miały jak zwykle rację, to.. nie zawsze Mi nie pasują, ale nad tym nie będę się rozwodzić.. I jeżeli możecie, to polećcie mi jakiś dobry krem, cena nie gra roli Pozdrawiam http://www.allegro.pl/item125638480_...barwienia.html
__________________
...Please Forgive Me...
ewa_ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:52   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co sądzicie..?

Cytat:
Napisane przez ewa_ewa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o kremie Derma Brite? Działa, czy to tylko pic na wodę? Zastanawiam się, czy zamówić na Allegro, czy lepiej zainwestować s coś innego... Dodam jeszcze, że walczę z piegami.. Tylko nie piszcie, że są słodkie i śliczne.. Bo choć oczywiście będziecie miały jak zwykle rację, to.. nie zawsze Mi nie pasują, ale nad tym nie będę się rozwodzić.. I jeżeli możecie, to polećcie mi jakiś dobry krem, cena nie gra roli Pozdrawiam http://www.allegro.pl/item125638480_...barwienia.html
Brak w tej akucji rzetelnych informacji nt. skladnikow aktywnych. Jakie substancje uzytew w tym kremie odpowiedzialne sa za rozjasnienie skory?
oczywiscie sprzedawca nie podal skladu!

Ja po krem rozjasniajacy wybralabym sie do apteki. Polecam CLarial od SVR, z kwasem kojowym, na noc. kwas kojowy dziala delikatnie, nie bedziesz sie łuszczyc jak jaszczurka. kuracje mozna uzupelnic jakims specyfikiem z wit C na dzien [przy braku podraznienia] a na to obowiazkowo filt. Bo to wlasnie filt zahamuje procesy pigmentacyjne!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.