balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 10:45   #361
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

też kupiłam Sopot, bo Herbe nigdzie nie mogłam dostać dzisiaj go wypróbuję. A jeszcze jwdno pytanko - czy po 1 użyciu również mogę dostać wysypu "niespodzianek" czy pojawiają się one raczej przy dłuższym stosowaniu ?
I czy stosujecie go również na szyję i dekolt ? nie chciałabym mieć twarzy "opalonej" a bladej szyi...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:39   #362
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
też kupiłam Sopot, bo Herbe nigdzie nie mogłam dostać dzisiaj go wypróbuję. A jeszcze jwdno pytanko - czy po 1 użyciu również mogę dostać wysypu "niespodzianek" czy pojawiają się one raczej przy dłuższym stosowaniu ?
I czy stosujecie go również na szyję i dekolt ? nie chciałabym mieć twarzy "opalonej" a bladej szyi...
Konsystencja tego kremu jest bardzo tłusta i wszystko zależy od tego jaką masz cerę-ja nie mam cery tłustej tylko mieszaną i u mnie niestety takie niespodzianki wyskakują.Po dłuższym odstawieniu kremu jak za pierwszym razem go nałoże to wszystko fajnie,ale potem następny raz znowu niespodzianki.Nakładam go na szyję również.Wczoraj nałożyłam i na całe ciałko i buzię balsam z Kolastyny i powiem szczerze,że o wiele lepiej się wchłania,brazuje podobnie i nie ma pryszczy po nim,czyli nie blokuje porów.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:46   #363
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: krem brązujący

Ja też niedawno zakupiłam Sopot i wczoraj pierwszy raz go użyłam, nawet fajny efekt, taki raczej delikatny, dziś posmaruję się jeszcze raz, zobaczymy jaki będzie rezultat Najwyżej jutro cały dzień będę robić peelign Aha jeśli chodzi o brązowienie twarzy i szyi, to mam oddzielny balsam do ciała i oddzielnie kremik do twarzy (używam go też na szyję).
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:47   #364
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

Ziaję używasz na szyję ? (boję się plam i smug)
do ciała mam Sorayę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 14:13   #365
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: krem brązujący

a może to z Oriflame -słoneczny żel brązujący http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3954
sama nad nim myśle i próbuje się czegos o nim dowiedzieć...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:14   #366
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez Gabi2
a może to z Oriflame -słoneczny żel brązujący http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3954
sama nad nim myśle i próbuje się czegos o nim dowiedzieć...
mam podobny wynalazek z Avonu i jest to pomyłka - ściera się z twarzy przy każdym dotknięciu.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 17:42   #367
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez natii4
Konsystencja tego kremu jest bardzo tłusta i wszystko zależy od tego jaką masz cerę-ja nie mam cery tłustej tylko mieszaną i u mnie niestety takie niespodzianki wyskakują.Po dłuższym odstawieniu kremu jak za pierwszym razem go nałoże to wszystko fajnie,ale potem następny raz znowu niespodzianki.Nakładam go na szyję również.Wczoraj nałożyłam i na całe ciałko i buzię balsam z Kolastyny i powiem szczerze,że o wiele lepiej się wchłania,brazuje podobnie i nie ma pryszczy po nim,czyli nie blokuje porów.
ja rownież zauważyłam po sopocie wysyp pryszczy. Posmarowałam sie nim wczoraj wieczorem a obudziałam sie z nowymi "niespodziankami" na twarzy, raczej z niego zrezygnuje i kupie za przykładem Natii kolastyne
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 17:48   #368
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez agulla
ja rownież zauważyłam po sopocie wysyp pryszczy. Posmarowałam sie nim wczoraj wieczorem a obudziałam sie z nowymi "niespodziankami" na twarzy, raczej z niego zrezygnuje i kupie za przykładem Natii kolastyne
Ale ten mój to balsam.Poprostu chciałam wysmarować ciałko i stwierdziłam,że buzia będzie blado wyglądać,a krem z Ziaji mi zatyka pory plus do tego podrażnia oczy,a już teraz miałam podrażnione,wię zaryzykowałam z nałożeniem tego na buźkę i wyglądać dość dobrze
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 18:04   #369
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: krem brązujący

i tak Natii dzieki za podsunięcie pomysłu wysmarowania buzi balsamem kolastyny, bo ziaja napewno idzie w odstawke. pozdrawiam ;*
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 18:37   #370
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Ziaję używasz na szyję ? (boję się plam i smug)
do ciała mam Sorayę
Narazie jest ok, ale używam na szyję tego kremiku co jest do twarzy, on chyba trochę delikatniejszy, jakby coś się działo nie bardzo (przebarwienia) to będę meldować
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 19:20   #371
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

no nic, na razie się wysmarowałam Sopotem na twarzy, zobaczymy jaki będzie efekt
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 19:20   #372
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: krem brązujący

ja uzywam Sorayi... na cialko i na twarz takze i jestem zadowolona ... tylko nie smarujcie buzki codziennie... najwyzej co dwa dni ....
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 11:48   #373
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

wysmarowałam się na noc tym Sopotem i jakoś szczególnych efektów na razie brak może przy dłuższym stosowaniu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 11:40   #374
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: Balsam brazujacy

Juz 2 razy wysmarowalam sie Soraya iiiii... efekt brazujacy jest ( nie moge powiedziec ze delikatny, poniewaz bylam blada jak sciana ale tez nie jest za mocny) ale oprocz tego pojawily sie plamy na zgeciach reki wyglada to jakbym sie nie myla heheh. Zrobilam peeling, staralam sie jak najdokladniej wsmarowac balsam a tu taki psikus... i jedna smuga tez mi sie zrobila. Nie wiem czy to moja wina (pierwszy raz sie czym takim smaruje) czy balsamu ale predzej to pierwsze Zauwazylam tez ze wogole przed uzyciem czegokolwiek brazujacego musze ogolic nogi np plastrami zeby wloski jak najdluzej sie nie pojawialy. A ja pozbylam sie ich za pomoca kremu do depilacji i juz na nastepny dzien bylo je widac (jestem brunetka). I ten balsam tak smiesznie w nie wszedl ze w miescu wloskow mam takie ciemno brazowe kropki (upsss). Chociaz ta "opalenizna" daje mi satysfakcje Mam pytanie czy Sorayi uzywacie tez do twarzy i dekoltu ? Bo ja narazie z tych miejsc zrezygnowalam i wolalam sie was poradzic Jak nie jej to czego ? Pozdrawiam
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 16:42   #375
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

cóż musze powiedzieć że po wysmarowaniu twarzyczki Sopotem zrobiła się ona jakaś bardziej żółta ..hehe
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:56   #376
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: krem brązujący

ja mam mincera i po pierszym razie byłam zachwycona po kilku godzinach miałam cere przybrazowiona wiec nie bylo zle hehe mam mincer mona liza specjalny matujący krem z samoopalaczem nawilżający super
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:13   #377
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem brązujący

Ja polecam krem doskonalący cerę Erisa z linii Young and Unique. Jest droższy ale ma dużą pojemność i absolutnie nie zatyka porów.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:54   #378
@guśka
Przyczajenie
 
Avatar @guśka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27
Dot.: krem brązujący

Ja z kremiku Sopot byłam bardzo niezadowolona, po pierwsze z powodu wyskakująch niespodzianek, a po drugie nie zawuażyłam żeby w ogóle przyciemniał.... Troche lepsze efekty balsamem, jednak mimo wszystko nie polecam.... Teraz uzywam na twarz samoopalacza z Oriflame (juz sam w sobie jest brązowy, więc widać czy się go dobrze rozsmarowało), a przyciemnia delikatnie i na ładny kolorek.
Pozdrawiam
@guśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 23:10   #379
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: krem brązujący

Ja polecam mincera ale nie tego o którym wspominano wczesniej. Ja mam krem z samoopalaczem i zieloną herbata o 'wdzięcznej' nazwie Pamela.Jest jeszcze jeden z tej serii, z zieloną herbata i samoopalaczem, ale nazwy nie pamiętam. Na pewno jest to imie żeńskie, sądząc po wczesniej przeze mnie wymienionym jakies 'gustowne'. Krem jest ŚWIETNY. Nie śmierdzi samoopalaczem. Nie powoduje wysypu pryszczy i daje piekny, naturalny i równomierny kolor. Ja używam go na noc, co pare dni, w zależnosci od efektu, jaki chcę uzyskać.
Co do dostepności tego kremu to łatwiej go nabyć w mniejszych miastach, w osiedlowych drogeriach niz w tych wiekszych. Ja na co dzien mieszkam w Krakowie i za nic w świecie nie moge go dostać, natomiast jak przyjeźdźam do rodziców do Legnicy to nie mam z dostaniem go żadnego problemu. Także namawiam do poszukiwań, bo firma mincer ma bardzo udane produkty. przynajmniej te, które wypróbowałam do tej pory.
Ja po wypróbowaniu kremu mincera z zieloną herbata porzuciłam na jego korzyśc samoopalacz Clarinsa.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 08:10   #380
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ja polecam krem doskonalący cerę Erisa z linii Young and Unique. Jest droższy ale ma dużą pojemność i absolutnie nie zatyka porów.

ale to nie jest chyba krem brązujący
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 08:26   #381
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ale to nie jest chyba krem brązujący
No jak to nie? Krem brązujący to dla mnie krem pielęgnacyjny (nawilżający najczęsciej z dodatkiem jakieś substancji samoopalającej). Krem o którym wspomina spełnia te wymogi, ma w składzie erytrulozę. Lekko ociepla kolor skóry, barwiąc ja bardzo delikatnie (i chwała mu za to). Są dwa czynniki samoopalające, dihydroxyacetone i erytruloza. Przy DHA opalenizna pojawia się szybciej, ale jest również specyficzny zapach. Opalenizna za pomocą erytrulozy potrzebuje więcej czasu (dwa - trzy dni), ale na ogół jest trwalsza. Samoopalacze z dodatkiem erytrulozy nie śmierdzą.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 13:57   #382
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

a ile kosztuje ten krem ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 14:03   #383
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: krem brązujący

smerfeto, wszystko, WSZYSTKO masz na KWC. Zadaj jeszcze pytanie, czy będzie dobry w Twoim wieku, a umrę.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 20:03   #384
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
smerfeto, wszystko, WSZYSTKO masz na KWC. Zadaj jeszcze pytanie, czy będzie dobry w Twoim wieku, a umrę.

Mnie SOPOT strasznie pozapychał,nie lubię ani kremu ani balsamu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 21:55   #385
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: krem brązujący

Ja wlaśnie znalazłam krem z Mincery - Jolanda chyba i troszku sie zastanawialam czy sie na niego skusić ale skoro Syyyylvia mowi ze mincera supper to sie skusze !!! I zrecenzuje...
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:34   #386
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem brązujący

użyłam Sopotu już 3 razy i musze przyznać że praktycznie efektu brązowienia brak nie wiem ale chyba na mnie on nie działa i potrzebuję czegoś mocniejszego. tylko zastanawiam sie co na mnie zadziała skoro Bielenda nie brązuje wogóle a Sopot ma ponoć mocniejsze działanie i też nie działa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 16:27   #387
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez laloja
Ja wlaśnie znalazłam krem z Mincery - Jolanda chyba i troszku sie zastanawialam czy sie na niego skusić ale skoro Syyyylvia mowi ze mincera supper to sie skusze !!! I zrecenzuje...
To jest właśnie ten drugi krem Mincera, którego nazwy nie pamiętałam.A tu prosze Jolanda - równie gustownie jak Pamela. Ten krem Jolanda to jest to samo, co Pamela, tylko do cery mieszanej, czyli lżejszy.
A co do recenzji, to ja chyba zamieszcze wreszcie Pamelę na KWC.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 14:02   #388
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
Ja polecam mincera ale nie tego o którym wspominano wczesniej. Ja mam krem z samoopalaczem i zieloną herbata o 'wdzięcznej' nazwie Pamela.Jest jeszcze jeden z tej serii, z zieloną herbata i samoopalaczem, ale nazwy nie pamiętam. Na pewno jest to imie żeńskie, sądząc po wczesniej przeze mnie wymienionym jakies 'gustowne'. Krem jest ŚWIETNY. Nie śmierdzi samoopalaczem. Nie powoduje wysypu pryszczy i daje piekny, naturalny i równomierny kolor. Ja używam go na noc, co pare dni, w zależnosci od efektu, jaki chcę uzyskać.
Co do dostepności tego kremu to łatwiej go nabyć w mniejszych miastach, w osiedlowych drogeriach niz w tych wiekszych. Ja na co dzien mieszkam w Krakowie i za nic w świecie nie moge go dostać, natomiast jak przyjeźdźam do rodziców do Legnicy to nie mam z dostaniem go żadnego problemu. Także namawiam do poszukiwań, bo firma mincer ma bardzo udane produkty. przynajmniej te, które wypróbowałam do tej pory.
Ja po wypróbowaniu kremu mincera z zieloną herbata porzuciłam na jego korzyśc samoopalacz Clarinsa.
No no Sylwia, kusicielko dziś gawędziłam z panią, która prowadzi u mnie sklep zielarski i sprowadza mi wszystkei kosmetyki jakie sobie zamarzę pani jest przemiła i wyciągnęła katalog Monalizy Mincer i znalazłyśmy te kremy - Pamela i Jolanda - Pamela jest ujędrniający, a Jolanda matujący - dla mnie chyba Pamelka lepsza, poprosiłam panią o zamówienie. Nie mogę sie doczekać! Sylwia dzięki za info!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 14:21   #389
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: krem brązujący

Ze swojej strony mogę dodać, że na stronie www.kosmetyka.com jest cała oferta Mincera, aż mi oczy wyszły Mają bardzo dużo ciekawych rzeczy m.in. te kremy z zieloną herbatą, jakiś bezwodny żel UVA/UVB, nowa seria Young Medical dla osób z problamami tradzikowymi itp itd no i od 35 zł pokrywają przesyłkę
Ja też czają się na Mincer od kiedy używałam tego kremu z serii z Retinolem
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 18:53   #390
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: krem brązujący

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Ze swojej strony mogę dodać, że na stronie www.kosmetyka.com jest cała oferta Mincera,
Niestety na tej stronie nie ma wszystkich produktów tej firmy. Dodaja tam nowości z duzym opóźnieniem. Ja jestem na bierząco, bo jak przyjeżdżam do rodziców do Legnicy to zawsze idę do tutejszego 'saloniku kosmetyków polskich', gdzie moge sie zapoznać ze wszystkimi nowinkami i zrobic porządne zapasy.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.