Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-11-15, 15:59   #631
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 413
GG do elmoska Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do elmoska
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Dziekuje za odpowiedzi
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 16:04   #632
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez *Vivi* Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s³ysza³am...ja polecam Wellê
Ehh gdybym wiedzia³a o tym wcze¶niej (przed farbowaniem)
Teraz to juz siê osobi¶cie przekona³am i drugi raz nie pope³niê tego b³êdu...Pozostaje mi tylko czekaæ a¿ mi to z w³osków zejdzie...Tylko ile jeszcze?!
karolcia_kola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 16:13   #633
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 386
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia³a, ¿e Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz±cym kolorem jest w³a¶nie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka¿da z dziewczyn, która ni± ufarbowa³a, mia³a odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed³ wcale.
Ja ufarbowa³am Castingiem L'Oreala, mia³ zej¶æ po 6 tygodniach i co? minê³y ponad 3 miesi±ce, a ja mam odrosty. Dobrze, ¿e mam ciemnobr±z w³osy,a ufarbowa³am na czarno (kolor potem blednie i staje siê br±zowy), ale wyobra¿am sobie coby zrobi³a np. blondynka w takiej sytuacji.
Najbezpieczniejsze sa chyba szamponetki 3-5myæ.
Judyta~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 16:25   #634
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 096
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia³a, ¿e Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz±cym kolorem jest w³a¶nie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka¿da z dziewczyn, która ni± ufarbowa³a, mia³a odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed³ wcale.
Ja ufarbowa³am Castingiem L'Oreala, mia³ zej¶æ po 6 tygodniach i co? minê³y ponad 3 miesi±ce, a ja mam odrosty. Dobrze, ¿e mam ciemnobr±z w³osy,a ufarbowa³am na czarno (kolor potem blednie i staje siê br±zowy), ale wyobra¿am sobie coby zrobi³a np. blondynka w takiej sytuacji.
Najbezpieczniejsze sa chyba szamponetki 3-5myæ.
i tu sie bêdê k³óciæ.
pomalowa³am w³osy w³a¶nie taka na 5 myæ, pod koniec lipca. Poprawi³am na urodzinki, 6,08. kolor w³asny mam ciemny blond, malowa³am na rudo. no i nadal mam na w³osach rude refleksy /najbardziej na koñcówkach/
__________________
Kuba
Karol
'Nie drêcz przyjaciela. Na d³u¿ej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 17:27   #635
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez *Vivi* Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s³ysza³am...ja polecam Wellê
Zgadzam sie

Jak powiedzialam mojej fryzjerce ze chce farbowac Pallete to zbladla i powiedziala ze to najgorsza farba i nie tylko ona..

Zreszta wypowiedzialam sie szerzej z fotkami na ten temat w watku:
Farby ktore klamia.

Tez jestem za uzywaniem Welli- wlosy sa miekkie blyszczace kolor schodzi a nie rudzieje jak z Palette
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 17:48   #636
201707171556
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 5 619
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia³a, ¿e Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz±cym kolorem jest w³a¶nie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka¿da z dziewczyn, która ni± ufarbowa³a, mia³a odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed³ wcale.
Ja ufarbowa³am Castingiem L'Oreala, mia³ zej¶æ po 6 tygodniach i co? minê³y ponad 3 miesi±ce, a ja mam odrosty. Dobrze, ¿e mam ciemnobr±z w³osy,a ufarbowa³am na czarno (kolor potem blednie i staje siê br±zowy), ale wyobra¿am sobie coby zrobi³a np. blondynka w takiej sytuacji.
Najbezpieczniejsze sa chyba szamponetki 3-5myæ.
Teraz to mnie wystraszy³a¶, ja jestem jasn± blondynk± a w³asnie planujê zrobiæ sobie jakis br±z Co ja zrobiê jak nie zejdzie??
201707171556 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 11:39   #637
ewek
Raczkowanie
 
Avatar ewek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 367
Question szamponetka 'burgund' :(

witam
ponad 4 miesiace temu zafarbowalam wlasy szamponetka o kolorze burgund, ktora powinna zejsc po 6-8 myciach a ona wciaz sie utrzymuje na wlosach !!! mam takie czerwone przecieki, ktore sa po prostu paskudne ! probowalam przykryc je inna szamponetka (braz, ciemna czekolada, sredni braz) a w miejscach gdzie byly czerwone pasma robil sie rudy ! a kiedy schodzila szamponetka wlosy znowu byly czerwone ! dodam ze myje wlosy codziennie. Co moge zrobic zeby zeszla ta szamponetka ? so moze jakies sposoby ???? prosze o pomoc
ewek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 13:28   #638
Kobieta_s³onecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_s³onecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: s³onecznikowe pole :-)
Wiadomo¶ci: 3 176
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Oooo jej . MIa³am kiedys podobn± przygodê z szmponetk± Marion, ale w kolorze miedzianej czerwienii . Spróbuj przefarbowaæ wlosy na jaki¶ czerwonkawy kolorek . Polecem Ci szampon koloryzuj±cy Loreal Casting G³êboka Czerwieñ. dobrze i równomiernie pokrywa w³osy i ma taki odcieñ br±zu z lekko mahaniowym po³yskiem, ¶liczny
Kobieta_s³onecznik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 14:37   #639
ewek
Raczkowanie
 
Avatar ewek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 367
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

dzieki za odpis ;* jednak teraz bym bardzo chciala wlosy w kolorze zlotego brazu znacie jakies szamponetki w tym kolorze ?? a nie chcialabym farbowac wlosow farba bo mam bardzo slabe wlosy i cienkie i boje sie ze zaczna mi wypadac
ewek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 15:08   #640
Kobieta_s³onecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_s³onecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: s³onecznikowe pole :-)
Wiadomo¶ci: 3 176
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Ca³a przyjemno¶æ po mojej stronie hihih Wiesz wydaje mi sie, ¿e taki z³ocisty brazik Ci nie wyjdzie ³adnie szamponem je¿eli masz te plamy Jaki jest Twój naturalny kolor w³osów ??
Kobieta_s³onecznik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-22, 10:54   #641
ewek
Raczkowanie
 
Avatar ewek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 367
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

moj naturalny kolor to blond
dodam ze te czerwone plamy sa na gorze glowy (tak mniej wiecej zajmuja 1/4 wlosow) a konce sa wlasnie w kolorze takiego slicznego zlotego brazu a na samej gorze rosna moje blond wlosy, tak wiec nie ciekawie one wygladaja i wlasnie bardzo bym chciala wyrownac kolor moich wlosow
ewek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 13:15   #642
ewek
Raczkowanie
 
Avatar ewek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 367
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

chyba jednak zafarbuje sie
znalazlam link z super kolorem https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1164040841

powiedzcie mi jaki to jest konkretnie kolor ??? i z jakiej firmy najlepiej sie zafarbowac ?
ewek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-23, 15:00   #643
Kobieta_s³onecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_s³onecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: s³onecznikowe pole :-)
Wiadomo¶ci: 3 176
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Hm, ja my¶lê, ¿e ta dziewczyna ma baleja¿ . O ile siê nie mylê, to widzê tam odcienie orzecha laskowego i be¿owego bl±du. Poszukaj w fabrach Garniera
Kobieta_s³onecznik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-23, 17:43   #644
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

ja proponuje wizyte u dobrego fryzjera, ktory powinien poradzic cos na te plamy samej to roznie moze wyjsc.

A tej pani musisz sie zapytac kto ja w photoshopie obrabial

Nigdy ale to nigdy nie wyszedl mi taki kolor na glowie jaki bym chciala ;/ a mialam wszyskie mozliwe rodzaje farb chyba i pudelko co innego a wlosy co innego stad moje sceptyczne nastawienie
__________________





myShaczeQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-29, 17:41   #645
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 402
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

A ja mam pytanie... Co my¶licie o szamponetkach firmy joanna?? Dok³adniej o tych http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/
Czarna14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-29, 19:33   #646
Kobieta_s³onecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_s³onecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: s³onecznikowe pole :-)
Wiadomo¶ci: 3 176
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia³a, ¿e Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz±cym kolorem jest w³a¶nie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka¿da z dziewczyn, która ni± ufarbowa³a, mia³a odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed³ wcale.
Ja ufarbowa³am Castingiem L'Oreala, mia³ zej¶æ po 6 tygodniach i co? minê³y ponad 3 miesi±ce, a ja mam odrosty. Dobrze, ¿e mam ciemnobr±z w³osy,a ufarbowa³am na czarno (kolor potem blednie i staje siê br±zowy), ale wyobra¿am sobie coby zrobi³a np. blondynka w takiej sytuacji.
Najbezpieczniejsze sa chyba szamponetki 3-5myæ.
Casting podobnie jak Palette wrzera siê we w³osy.... ja mam pipielaty bond zafarbowalam najpierw czekoladowym br±zem pallete a potem ciemnym br±zem z Castingu bleee
Kobieta_s³onecznik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-01, 20:35   #647
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Witaj! Ja sie dzis farbne³am na 'burgund' ale nie szamponetk± tylko farb± I tez na koncach mam piekny kolorek, taki jaki chcia³am. Ale na czubku g³owy to taki wysniowy mam :| Niewiem jak to bedzie przy normalnym swietle s³onecznym hehe
Ja jak farbowlam szamonetk± to tez mi szybko nie zesz³o, kolor wyblak³ troche ale nadal mialam go na wlosach, temu odwarzylam sie na farbe. Moze ty tez sprobujesz poprostu wybrac farbê. Uzyj rozjasniacza aby plany znik³y i wtedy przefarbuj sie A ten obrazek to moim zdaniem BLOND NR 7 firmy Garnier. Slicznie wygl±da. Polecam
martuska18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-01, 22:21   #648
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 286
GG do Angelika16
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

A wiêc Ewek pyta³a¶ co to za kolor na tym zdjêciu!Robi³am Garnierem Ciemny br±z
Angelika16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-09, 09:19   #649
sikorkatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 53
Red face Szamponetka

Drogie dziewczyny!

Chcia³abym prosiæ was o radê.Mam w³osy ciemny br±z,ale podkusi³o mnie ¿eby zrobiæ blond pasemka i to domowym sposobem.No i mam je teraz ju¿ od kilku miesiêcy ale niestety znudzi³y mi siê.Nie wiem co teram mam zrobiæ ¿eby ich siê pozbyæ i wróciæ do swojego naturalnego koloru.Mo¿e farbn±æ szamponetka?
Proszê was o pomoc wiem ¿e mogê na was liczyæ
Buziaki
sikorkatina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 09:32   #650
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 295
GG do nula88
Dot.: Szamponetka

Nie radzi³abym szamponetk±

One maj± to do siebie, ¿e nie zawsze wychodzi nam na g³owie kolor jakiego by¶my sobie ¿yczy³y Poza tym je¶li potraktujesz w³oski, a konkrtenie te pasemka blond br±zow± szamponetk± to gwarantujê Ci, ¿e bêdziesz mia³a rude pasemka

Lepiej wybierz siê do fryzjera, albo w domku sobie zafarbuj. A je¶li koniecznie chcesz szamponem, to nie z Palette i nie tym na 6 myæ
__________________

nula88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-09, 09:47   #651
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 3 191
Dot.: Szamponetka

Kiedys tez robilam sobie blond pasemka, a pozniej, kiedy mi sie nudzily szlam do sklepu i wybieralam sobie farbe koloryzujaca o podobnym odcieniu do mojego naturalnego. Przykrywala dosc dobrze jasniejsze wlosy. Nie bylo widac odrostow. Z czasem farba sie splukiwala- wiadomo. Zostawaly gdzies jasne fragmenty, ale wtedy zawsze przychodzila mi ochota zrobic sobie jeszcze raz pasemka Pozdrawiam
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukaæ
nice6irl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-09, 13:08   #652
sikorkatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Szamponetka

Dziêki za rady i proszê o wiêcej
sikorkatina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 12:08   #653
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 99
Arrow szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolorów.

Hey.
Przeczyta³am dos³ownie wszystko na temat szamponetek...i stwierdzam ¿e bojê siê. mam naturalne w³osy koloru jasnego br±zu. Bojê sie wypadania w³osów, tego ¿e siê nie zmyje...chocia¿ nie chcê radykalnej zmiany...tak naprawdê to zale¿y mi na tym ¿eby w³osy by³y b³yszcz±ce, ¿eby wygl±da³y zdrowo. Czego mam u¿yæ.... i jakiego koloru??
Czy w necie s± jakie¶ palety kolorów do obejrzenia?
Pozdrawiam
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 12:24   #654
sikorkatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolorów.

Ja ostatnio [wczoraj] zrobi³am sobie w³osy szamponetk± z paletty do 24 myæ i jestem bardzo zadowolona.Mój naturalny kolor w³osów to taki ¶redni br±z i u¿y³am szamponetki te¿ br±z. Musze powiedzieæ ¿e wysz³o bardzo fajnieMoim celem by³o pozbycie siê jasnych pasemek no i siê uda³o.W³osy wygl±dal± naturalnie i ³adnie siê b³yszcz±.Polecam
sikorkatina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 12:53   #655
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolorów.

hmm... bardzo du¿o naczyta³am siê w necie na temat palette..... bojê siê bo chyba kosemtyki firmy schwarzkopf mi nie s³u¿±. kiedy stosowa³am szampony i balsamy mia³am straszny ³upie¿ no i wypada³y mi w³osy.... dlatego bojê siê u¿yæ tej szamponetki. bêdê szukac po innych firmach. nie chcê radykalnej zmiany..... w³a¶ciwie nie zale¿y mi na zamianie koloru....chcê tylko ¿eby moje w³osy odzyska³y po³ysk, bo u¿ywm od¿ywki i wygl±daj± ¶rednio chocia¿ s± zdrowe. kurcze nie wiem co zrobiæ......
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 13:12   #656
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 362
Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolorów.

hm........ ja sie zastanawiam w przysz³o¶ci nad mu¶nieciem sobie 1/4 czesci glowy od dolu na czarno, albo wogóle sie czarna zrobic Tylko tez sie boje SKUTKOW UBOCZNYCH.
Pozdrawiam.
rozmarynek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 14:48   #657
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolorów.

zdecydowa³am siê na orzechowy br±z marion, ale tylko na próbê przetestujê pukiel w³osów ze spodu. zobaczê co wyjdzie, ewentualnie pó¼niej kupiê czekoladowy br±z i zobaczymy.....
moja babcia, która ma juz troszke siwych w³osów chce skorzystac z szamponetki... zaznaczam ¿e w m³odo¶ci mia³a czrne jak kruk i nigdy ich nie farbowa³a!!!..... ciekawa jestem co jej wyjdzie....
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-10, 16:46   #658
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomo¶ci: 623
Question Szamponetka platyna a pasemka blond

Witam! Nie wiem czy taki w±tek ju¿ by³,ale nie mogê znale¶æ nic podobnego.
Mam takie pytanie: mam w³osy z pasemkami blond, ale jak wiadomo blond trochê ¿ó³knie.U¿ywa³am szamponu welli Regenal ale okropnie wysuszy³ mi kiedy¶ w³osy i przesta³am go u¿ywaæ.S³ysza³am,¿e mo¿na na takie w³osy po³o¿yæ szamponetkê- my¶la³am o platynie, ale nie wiem czy to zadzia³a w sposób oczekiwany- o¿ywienie koloru- czy wogóle nie zadzia³a, a mo¿a wrêcz wyjd± mi w³osy w nieokre¶lonym kolorze? Proszê o pomoc i z góry dziêkujê za odpowied¼.

Edytowane przez Pysio24
Czas edycji: 2006-12-10 o 17:07
Pysio24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-13, 14:07   #659
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 402
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Dziewczyny czy ¿adna nic nie wie o szamponetkach joanna?!
Czarna14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-12-20, 13:32   #660
martin_jas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 4
Pasemka a szmapon koloryzuj±cy, prosze o poradê i pomoc

Witam, do tej pory robi³em pasemka jeydnie farb±, teraz chcê spróbowac szamponem koloryzuj±cym do kilku zmyæ, czy szamponem, s± wogóle mo¿liwe pasemka ( dodam i¿ chodzi mi o blond pasemka)?? Mam kolor w³osów blond, ale ciemniejszy i chodiz mi o ja¶niejsze blond pasemka, mozliwe?
martin_jas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.