Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 09:44   #3691
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czym różni się hydrolat oczarowy od hydrolatu z liści oczaru? Obecnie mam ten pierwszy, który jest niedostępny a zastanawiam się nad zamówieniem?
Zgodnie z opisem na stronie sklepu hydrolat oczarowy (ten obecnie niedostępny) otrzymywany był z kwiatów. Poza tym:

Cytat:
Napisane przez ZSK
Hydrolat z liści i kwiatów ma podobne zastosowanie, zawierają takie same składniki lecz w innych proporcjach. Różnią się też zapachem.
Osobiście uwielbiam zapach hydrolatu z kwiatów oczaru, a nie toleruję tego z liści, ale niektórzy lubią oba rodzaje.

Jeśli zależy Ci na hydrolacie z kwiatów, to dostępny jest na stronie mazidla.com: http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=12
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 21:23   #3692
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Chciałabym użyć
Potrójny kwas hialuronowy 1.5% [ZSK] i wzbogacić go kompozycją witaminową all-in-one [ZSK]. Czy to dobry pomysł?
Na 30 ml żelu możesz dodać 0,5 ml kompozycji witaminowej.

Cytat:
Napisane przez indolencja Pokaż wiadomość
no to ładnie ;/ a ja od jakiegoś miesiąca używam pudru do którego dodałam trochę tlenku cynku z zsk... czym może grozić wdychanie tlenku cynku?...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post28814592 (u dołu)

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czym różni się hydrolat oczarowy od hydrolatu z liści oczaru? Obecnie mam ten pierwszy, który jest niedostępny a zastanawiam się nad zamówieniem?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33993844

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
poprosze o rady bardziej doswiadczonych dziewczyn w kwestii uzywania ekstraktu antycellulitowego oraz kofeiny farmaceutycznej. Myslicie ze moge jedno i drugie ze soba zmieszac a nastepnie polaczyc z balsamem albo oliwka antycellulitowa i tym smarowac pupe i uda ?
Nie da się przewidzieć efektu połączenia liposomów i kofeiny z większą ilością balsamu, stabilność emulsji i układ konserwujący mogłyby ucierpieć. W oliwce wymienione składniki się nie rozpuszczą. Możesz wzbogacać niewielkie porcje balsamu czy mleczka i starać się zużyć w krótkim czasie. Orientacyjne proporcje: 40 ml balsamu, 5 ml liposomów, 5-7 ml kofeiny; do tego ewentualnie 2 ml niacynamidu. Jeśli nie masz łyżeczek miarowych, użyj kieliszka do leków.

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Lori chodzi mi o peeling. Jaki najpierw sobie przygotować.
Możesz zrobić 10% na początek, żeby poobserwować reakcje cery. A potem stopniowo zwiększać stężenie.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czy jezeli krem mi sie rozwarstwia (tzn. po powierzchni zaczyna plywac faza wodna) to nalezy taki krem odstawic bo nie zadziala, czy tez raczej jest to problem czysto estetyczny a kosmetyk zadziala tak samo...?
A konserwowałaś czymś ten krem? Emulsja może się rozwarstwiać za sprawą drobnoustrojów i w takim wypadku nadawałaby się tylko do wyrzucenia.

Cytat:
Napisane przez Dotek Bumblebee Pokaż wiadomość
Chcę dokonać pierwszego zakupu na zbs i niestety nie jestem pewna czy mogę mieszać elastynę z kremem cetaphil tuż przed nałożeniem na twarz? Jeśli tak to czy ma być to jedna kropla (więcej, mniej)?
1 kropla.

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci na hydrolacie z kwiatów, to dostępny jest na stronie mazidla.com: http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=12
Ten hydrolat nie powinien być stosowany w stężeniu 100% ze względu na bardzo wysokie stężenie układu konserwującego (Kathon CG, znany z działania alergizującego), znacznie przekraczające dopuszczalne stężenie dla kosmetyków nie spłukiwanych. Nie wiem, dlaczego w opisie nie jest to zaznaczone.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 06:48   #3693
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zrobiłam głupotę, bo nie uzupełniłam zapasów jak było zimno i zamówiłam teraz, co było błędem. Przesyłka została nadana w środę i jeszcze jej nie otrzymałam, czyli najwcześniej w poniedzialek, nie wiem, teraz czy mogę cos z tego uzyć czy mam wyrzucić większosć bo będzie popsuta. Jak coś ma i tak nie działać to wolę być stratna kasowo niż mazać się czymś bez wartości.
Zamówiłam
Ekstrakt z owoców malin 10:1Waga: 5 g| 4,30 zł- 1szt.
Ekstrakt z soku granatuWaga: 10 g| 4,19 zł- 1szt.
Witamina B3 - amid kwasu nikotynowegoWaga: 10 g| 3,87 zł- 1szt.
Kwas hialuronowy 1%Pojemność: 30 ml| 5,90 zł- 2szt.
L-cysteinaWaga: 10 g| 5,90 zł- 1szt.
MocznikWaga: 10 g| 1,50 zł- 1szt.
Serum 10% SAP (witamina C) - 25 gPojemność: 30 ml| 15,97 zł- 1szt.
Laminaria digitata - algi mikronizowaneWaga: 10 g| 3,70 zł- 1szt.
Ekstrakt z soku borówki czarnejWaga: 10 g| 4,46 zł- 1szt.
Hydrolat z róży stulistnejPojemność: 200 ml| 10,90 zł- 1szt.
Olej konopny NATURALNYPojemność: 30 ml| 5,99 zł- 1szt.
Olej kokosowy FRAKCJONOWANYPojemność: 30 ml| 4,78 zł- 1szt.
Olej arganowy ORGANICZNYPojemność: 15 ml| 9,50 zł- 1szt.
Papierki lakmusowe 4-poloweIlość: 1 szt.| 0,45 zł- 1szt.
Dipalmitynian kwasu kojowegoWaga: 2 g| 5,90 zł- 1szt.
Macerat z kasztanówPojemność: 15 ml| 4,80 zł- 1szt.
Macerat z kwiatów arniki ORGANICZNYPojemność: 15 ml| 6,82 zł- 1szt
Co z tego po takim przebywaniu poza lodówką w wysokich temperaturach będzie zdatne do użytku? Oleje na pewno tylko do ciała będą, ale co jeszcze? Co z serum SAP?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 13:07   #3694
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Narjio, nie masz się czego obawiać. Żaden ze składników nie "zepsuje się" przez te parę dni.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 13:37   #3695
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja odebrałam wczoraj paczkę i wszystkie butelki z płynami były gorące
Poza tym ktoś zrobił dziurę w kartonie w transporcie, i równoczesnie przedziurawił worek z korundem. Co za pech.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:15   #3696
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam,

mam pytanie, w paczce którą teraz otrzymałam jako gratis zamiast korundu, który zamówiłam, dostałam kwas jabłkowy. Chciałam się upewnić, że bez filtrowania to nie ma teraz możliwości użyć go do czegokolwiek? Ewentualnie dopiero jesienią/zimą?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:26   #3697
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Narjio, nie masz się czego obawiać. Żaden ze składników nie "zepsuje się" przez te parę dni.
Dziękuję trochę mnie pocieszyłaś. Bo naczytałam się że wielu składników nie można podgrzewać, a teraz ciągle straszą, żeby dzieci i zwierzaków w samochodach nie zostawiać, bo dochodzi tam do 60 stopni, to się zaczęłam martwić o moje zakupy.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 10:47   #3698
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja dostałam paczkę z ZSK zamówienie ponad 50 zł i bez obiecanych gratisów, specjalnie składałam zamówienie na kwotę powyżej 50 zł by dostać korund No i nie ma.... zgłosiłam to do ZSK to powiedzieli ze dodadzą do następnego zamówienia , tylko ja kolejne pewnie złoże za 2-3 miesiące. Pierwsze zamówienie i pierwsze rozczarowanie....

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-23 o 19:24 Powód: AGENCJA MARKETINGU SZEPTANEGO - KONKURENCJA SKLEPU!
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 14:27   #3699
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Francuzzka nie strasz, bo ja złożyłam zamówienie wczoraj też z myślą, że wypróbuję korund... To też będzie moje pierwsze zamówienie na ZSK. Mam nadzieję, że paczka przyjdzie jutro, ponieważ kończy mi się hydrolat, a bez niego ani rusz ;]
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 05:30   #3700
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A ja dostałam paczkę z ZSK zamówienie ponad 50 zł i bez obiecanych gratisów, specjalnie składałam zamówienie na kwotę powyżej 50 zł by dostać korund No i nie ma.... zgłosiłam to do ZSK to powiedzieli ze dodadzą do następnego zamówienia , tylko ja kolejne pewnie złoże za 2-3 miesiące. Pierwsze zamówienie i pierwsze rozczarowanie....
Ja wczoraj odebrałam moja paczuszkę i też miałam brak, tylko nie gratisów a zamówionego przeze mnie produktu: maceratu z arniki, a to w sumie na nim mi najbardziej zależało
Napisałam do sklepu, zobaczę co odpiszą....
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:09   #3701
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
nie straszę, no rozczarowałam się troszkę bo to pierwsze moje zamówienie w tym sklepie.
Ja wiem, dlaczego nie dostałyście korundu w gratisach, znaczy się podejrzewam. Otóż po długim weekendzie przez chwilę był jako produkt niedostępny więc pewnie stąd brak też próbki. Ja złożyłam zamówienie w pierwszych dniach maja i jeszcze dostałam, potem około 8mego chciałam zamówić pełnowymiarowe opakowanko a tu zonk - korund się skończył.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 07:37   #3702
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej hej

Możecie polecić coś do skóry tłustej, nierównej (przebarwienia na policzkach, nad ustami), ze skłonnościami do zanieczyszczania itd?

Myślę nad olejem z nasion malin (a może truskawki?)
Zastanawia mnie też ten krem z kwasem migdałowym albo lekki krem nawilżający - używał ktoś?
obecnie stosuje na co dzień żel hialuronowy + olej tamanu (noc) / serum z mącznicy lekarskiej (dzień), efekt jest fajny i nawet początkowe przesuszenia minęły [tak jakby skóra sama się wyregulowała]. Z pewnością nie wrócę do pielęgnacji jakimiś kremami typu Vichy i inne. Jednakże szukam obecnie czegoś kojącego i mocno nawilżającego do tłustej cery, do używania raz na dwa dni czy po jakimś męczącym dla cery dniu
A druga rzecz - szukam wymiennego oleju dla tamanu, który nie zapcha a oczyści i poprawi koloryt.

I jeszcze może ktoś zna jakiś preparat dobry do wrażliwej, podrażnionej, przesuszonej skóry głowy?

Będę bardzo wdzięczna!!
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:11   #3703
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

eartpace, mi olejek z malin nie pomogl na te nierownosci kolorytu, tez sie wciaz zastanawiam nad zlotym srodkiem
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:51   #3704
affbe
Raczkowanie
 
Avatar affbe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny podejrzewam, że Wy tutaj bedziecie wiedziec najlepiej, a mianowicie juz tydzien temu zbieralam sie na zakup tych produktow z tej strony do zrobienia wlasnie tego toniku. zrobsobiekrem.pl/pl/i/Bezalkoholowy-tonik-BHA-mocznik-alantoina/42 Niestety do tej pory sie musialam wstrzymac ,poniewaz wciąż brakuje w ich asortymencie moczniku A bez niego podejrzewam ze sie nie obejdzie...
Czy oprócz internetu dostane gdzies ten mocznik? Np w aptece albo gdzies indziej? Wiem ze moglabym zamowic osobno np z bu ale to bedzie dodatkowy koszt przesylki, a nie mam az tyle kasy
A moja cera woła o opomoc, coraz gorzej z nią

Edytowane przez affbe
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:53
affbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:52   #3705
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A czy olej z malin czy truskawki cokolwiek działa? Jakieś rozświetlenie, nawilżenie, wygładzenie może?
Albo inaczej - możecie polecić coś fajnego do tłustej skóry? Dotąd miałam środki z BU i Mazideł - są w sumie bardzo fajne, ale chce dalej próbować

Tragedia z tymi przebarwieniami. Nad ustami od 3tygodni mam przebarwienie od podrażnienia wywołanego kremem do depilacji. Da się tego jakoś pozbyć? Peeling mechaniczny mało zdziałał, no ale cóż - keep on doing, może się uda.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:21   #3706
affbe
Raczkowanie
 
Avatar affbe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Earthpace, ten tonik o ktorym wyzej napisalam jest dla skory tlustej i podobno b.fajny,poczytaj sobie na zsk moze akurat Ci sie spodoba jego dzialanie

Edytowane przez affbe
Czas edycji: 2012-05-15 o 15:34
affbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:40   #3707
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki! A czy któraś z Was testowała może witaminę C olejową? Zamówiłam sobie takową ostatecznie - co prawda na naturalis, ale jeszcze ich rzeczy nie testowałam, więc też ciekawe co to będzie
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:53   #3708
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
nie straszę, no rozczarowałam się troszkę bo to pierwsze moje zamówienie w tym sklepie.
No ja zastanawiałam się, z jakiej strony zamówić tym razem i padło na ZSK właśnie ze względu na to, że podobno dają próbki...
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:08   #3709
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
No ja zastanawiałam się, z jakiej strony zamówić tym razem i padło na ZSK właśnie ze względu na to, że podobno dają próbki...
A dlaczego podobno? Oczywiście, że dają próbki. Akurat tak się mogło zdarzyć, że podczas przerwy dany produkt został wykupiony i nie dało się go dołączać w postaci próbek do zamówień.

Ja się zdziwiłam przy czyszczeniu opakowań produktów z ostatniego zamówienia. Pojawiły się nowe nalepki i byłam przekonana, że to nadal foliowe, tylko z nadrukiem lepszej jakości. Okazały się jednak papierowe. Mam nadzieję, że to tylko jakaś forma zastępcza i że nie zagoszczą na stałe na opakowaniach ZSK.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 21:22   #3710
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Ja wiem, dlaczego nie dostałyście korundu w gratisach, znaczy się podejrzewam. Otóż po długim weekendzie przez chwilę był jako produkt niedostępny więc pewnie stąd brak też próbki. Ja złożyłam zamówienie w pierwszych dniach maja i jeszcze dostałam, potem około 8mego chciałam zamówić pełnowymiarowe opakowanko a tu zonk - korund się skończył.
rozumiem ze produkt może się skończyć ale wtedy warto coś dać w zamian albo wcześniej o tym poinformować, jakbym dostała paczkę 3 dni poźniej to nic by się nie stało. Szkoda ze w mailu dostalam informację aby dokładnie sprawdzić pudełko czy go nie ma....

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odebrałam moja paczuszkę i też miałam brak, tylko nie gratisów a zamówionego przeze mnie produktu: maceratu z arniki, a to w sumie na nim mi najbardziej zależało
Napisałam do sklepu, zobaczę co odpiszą....
i co Ci napisali?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-23 o 19:25 Powód: AGENCJA MARKETINGU SZEPTANEGO - KONKURENCJA SKLEPU!
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:30   #3711
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Szkoda ze w mailu dostalam informację aby dokładnie sprawdzić pudełko czy go nie ma....
Czyli widocznie przeoczyli. Przy takiej ilości zamówień każdemu mogłoby się zdarzyć (była przerwa, więc się nazbierało).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:52   #3712
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja już czekam na mail z odpowiedzią na pytanie od 10 maja - nie podoba mi się to i jeszcze te historie z próbkami, chyba sobie popatrzę na inne sklepy...
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:57   #3713
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Ja już czekam na mail z odpowiedzią na pytanie od 10 maja - nie podoba mi się to i jeszcze te historie z próbkami, chyba sobie popatrzę na inne sklepy...
W maju napisałam do nich 2 maile i na żadnego nie otrzymałam odpowiedzi, co mnie bardzo zdziwiło , bo kiedyś odpowiadali w tempie ekspresowym
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:00   #3714
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja dostałam odpowiedź błyskawicznie. I to w niedzielę . W tym samym czasie wysłałam proste zapytanie do innego sklepu i do tej pory odpowiedzi brak.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-15 o 23:02
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:02   #3715
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czyli są równi i równiejsi czy na głupie pytania nie odpowiadają?
A pytałam o to kiedy będzie znów dostępny hydrolat oczarowy... :/
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:04   #3716
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
A pytałam o to kiedy będzie znów dostępny hydrolat oczarowy... :/
Ja m. in. o to samo
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:08   #3717
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja pytałam o stężenie konserwantu w potrójnym żelu hialuronowym (jakby ktoś był ciekaw - 2%). Może nie są w stanie powiedzieć, kiedy będą hydrolaty. Mi też mówiono, że "może" będzie neroli przed przerwą, ale się nie pojawił. Z tymi hydrolatami niepewna sprawa.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:59   #3718
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Podstawowa zasada marketingu: można przygotować formułkę - przepraszamy oczekujemy na dostawę zachęcamy do zapisania się na newsletter/stronę fb i śledzenie informacji, a tak ja nie wiem czy są godni zaufania czy nie skoro olali mnie po pierwszym pytaniu...
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 01:11   #3719
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, chyba trochę przesadzacie. Sklep miał przerwę w działaniu, a po przerwie masę zamówień do realizacji i pewnie masę maili. Jak chcę uzyskać szybko odpowiedź, to po prostu dzwonię i nie ma problemu. Wg mnie mają naprawdę dobrą obsługę i dbają o klienta. Dla porównania, BU nie oferuje praktycznie żadnych udogodnień - brak płatności online, brak tańszych wysyłek, brak wysyłki za pobraniem (nota bene niezgodny z prawem), brak darmowej wysyłki przy dużym zamówieniu, brak kontaktu telefonicznego, brak próbek, a na wysyłkę nawet po otwarciu drugiego oddziału trzeba czekać dłużej niż w przypadku innych sklepów.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-16 o 16:47
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 03:30   #3720
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To nie chodzi o to że ja na siłę chcę namieszać - ostatnio po prostu się sparzyłam na netowych zakupach.
Gdyby nie to że znacie i przetestowałyście ten sklep to skreśliłabym go na wstępie i sobie w ogóle głowy nie zawracała no ale wizaż to potęga, i domyślam się że powinno być wszystko ok.
No ale sama Lorri przyznaj że czytając kilka postów poprzednich można się zacząć zastanawiać czy aby wszystko ok.
Mam przygotowane zamówienie na ponad 200 pln, nie chciałabym żeby ta kasa się rozpłynęła w niebycie...
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.